رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

About Time 2013

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

فوق العاده بود

زندگی ب همراه کمی تخیل با چاشنی تلنگر :w02:

حتما ببینید :w16:

راستی بد نیست بدونین شخصیت اول زن داستان 36 سالشه !!!!!

s.f جان کمی تخیل؟! :ws3:

کلا تخیل بودبه همراه کمی زندگی

:w02:

فیلمای با موضوع رفت و برگشت زمانی ماشالا خیلی زیاده دیگه یه مقداری لوث شده

خودم این رو فقط بخاطر راشل مک ادامز عزیزم دیدم

:ws3:

لینک به دیدگاه

w9utmrrjzzf6rfffke5f.jpg

Three Steps Above Heaven یا Tres metros sobre el cielo

فیلمی اسپانیایی که سال 2010 تولید شده ...

به کارگردانی Fernando González Molina

من این فیلمو چند ماه پیش دیده بودم و دیشب هوس کردم دوباره ببینمش. (مدتیه که حس فیلم دیدنم نمیاد... مگر اینکه فیلمایی که گذشته دیدم رو دوباره ببینم! :/ )

بار اول که دیدم خیلی خوشم اومده بود ازش... اما دیشب توی بعضی سکانس ها کاملا حس میکردم دارم یک فیلم تینیجری میبینم. کلا از این نوع عشقهای تینیجری و دوست دختر/پسری خوشم نمیاد...

داستان عشق دختر و پسریست از دو دنیای متفاوت ...

دختریکه در خانواده ای خوب بزرگ شده و پسریکه زندگی خوبی نداشته ...

پسر که شرایط روحی خوبی نداره و اتفاقات تلخی که توی زندگیش وجود داشته باعث شده که شخصیتی خشن پیدا کنه و یک لات خیابانی باشه حالا کسی پیدا شده که آرومش میکنه و تسکینیه روی زخمهاش ... حتی تصمیم میگیره بخاطر دختر خودشو تغییر بده اما ...

اجرای بازیگرای اصلی دختر و پسر خیلی خوبه...

سر و صدا و تنش و استرس فیلم هم یه کم زیاده ...

نمره

7.2

لینک به دیدگاه

The raid 2

2014

یک فیلم رزمی که واقعا صحنه های اکشن فوق العاده ای داشت. البته خشونت فیلم خیلی زیاد بود.

اما مثل قسمت اول فیلم واقعا عالی بود. فیلمبرداری فیلم خیلی درگیر کننده است.

لینک به دیدگاه

یه فیلم دپرس‌کننده. نیمفومانیاک از فون تریه. ببینید دوستان. شاید بعدش خودکشی کنید از تلخیش حتی. البته اگر از دریدگی‌های توی فیلم وحشت نکنید و دل بدید به فیلم و تاانتها ببینیدیش.

satansbraten از رینر ورنر فاسبیندر هم عالیه. اینم ببینید.

لینک به دیدگاه
یه فیلم دپرس‌کننده. نیمفومانیاک از فون تریه. ببینید دوستان. شاید بعدش خودکشی کنید از تلخیش حتی. البته اگر از دریدگی‌های توی فیلم وحشت نکنید و دل بدید به فیلم و تاانتها ببینیدیش.

satansbraten از رینر ورنر فاسبیندر هم عالیه. اینم ببینید.

نیمفومانیاک 1 و 2 داره . ک جفتش 2013 هست.

جالب بود. و البته تو این سبک فیلم زیاده.

اغلب هم فرانسوی.

نکته جالب این بود ک اخرین لحظه فیلم قسمت 2- ی واقعیت غیر قابل انکار نشون داده می شه

حرف زیاده.

اعتیاد !

متاسفانه ادغام دین و اخلاق باعث شد ک خیلی از لطمه ها ب افکار انسان ها بخوره ک یکی از بزرگترین هاشونم گاها عقده گشایی جنسی ک ب جاهای خوبی ختم نمیشه.

ب هر ورت فیلم تکان دهنده ای ه. ولی اگر ظرفیت کافی رو دارین ( ب نظرم درست نیست سن رو گفت؛ ولی خوب بالا 24 ) حتما نگاه کنین :w16:

لینک به دیدگاه

[h=3]

[/h]

:4564:

کاش 2014 دیده بودمش.

واقعا فیلم عالی ه هست. مخصوصا برای کسایی ک ب مفهوم نسبی بودن زمان و مکانیک کوانتوم علاقه دارن.

سه بار دانلودش کردم تا فایل درستی، گیرم اومد. و واقعا خوشحالم ک نسخه بی کیفیتش رو ندیدم.:w16:

لینک به دیدگاه

:4564:

کاش 2014 دیده بودمش.

واقعا فیلم عالی ه هست. مخصوصا برای کسایی ک ب مفهوم نسبی بودن زمان و مکانیک کوانتوم علاقه دارن.

سه بار دانلودش کردم تا فایل درستی، گیرم اومد. و واقعا خوشحالم ک نسخه بی کیفیتش رو ندیدم.:w16:

خدایی جزو بهترین فیلماییم بود که دیدمش:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام میلیونر زاقه نشین رو دیدم دیروز برای دومین بار چون بار اول درست ندیده بودم ،فک میکنم همه دیدنش ولی به نظر من با اینکه کارگردان خواسته از فضای بالیوود خارج بشه وتا حدی هم موفق بوده ولی بازم هندی بازیش زیاده اگه ندیدین ارزش یک بار دیدن رو داره:hanghead:

لینک به دیدگاه

سلام

قدم زدن در میان مرده ها رو دیدم بد نبود

دوبله شدش رو میتونید از سایت

nhkg,n ;kdn .

همین بغل دستت سمت چپ تو قسمت فیلم های دوبله شدس.:ws3:

لینک به دیدگاه

سلام

قدم زدن در میان مرده ها رو دیدم بد نبود

دوبله شدش رو میتونید از سایت

.

همین بغل دستت سمت چپ تو قسمت فیلم های دوبله شدس.:ws3:

لینک به دیدگاه

Those who kill

یه فیلم دانمارکی بود درباره یه بیمار روانی که آدم میکشت. فیلم بدی نبود یه خورده تو فیلمهای جنایی معمایی تغییر کلیشه داده بود.

لینک به دیدگاه

Tkak2o3.jpg

ربوده شده Taken 3

کارگردان : Olivier Megaton

نویسنده: Luc Besson ، Robert Mark Kamen

بازیگران :

Maggie Grace...Kim

Liam Neeson...Bryan Mills

Famke Janssen...Lenore

Forest Whitaker...Franck Dotzler

محصول 2014

بعد حدود یه ماه فیلم ندیدن رفتم سراغ آرشیوم و taken 3 رو انتخاب کردم، فقط بخاطر نوستالژی ای که به قسمت اولش داشتم. متاسفانه فیلم بسیار ضعیفیه. فقط قسمت اولش خوب و رضایت بخش بود، قسمت دوم افت داشت ولی این قسمت دیگه خیلی ضعف هاش تو ذوق میزد. کلا خلاقیت که صفر، از نظر اکشن هم با توجه به سن و سال جناب لیام نسون خیلی آبکی و کلیشه ای بود. در کنار همه اینا بشدت هم هندی بود فیلم... بازی این دختره مگی گریس هم یه چیزی اونور آبکی بود :banel_smiley_4:

خودم فقط بخاطر ارادت به قسمت یکش که دوره دانشگاه با دوستان دور همی دیده بودیم و کلی چسبید نشستم و 3ش رو هم دیدم ولی حیف که اصلا لذت بخش نبود این قسمت.

البته معمولا قسمت سوم فیلم ها به این سرنوشت دچار میشن. انتظار دیگه ای هم نداشتم

لینک به دیدگاه

این فیلم دیدم اصلا نفهمیدم منظورش چیه و هدفش چیه برای همین قسمت 2 ندیدم :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
این فیلم دیدم اصلا نفهمیدم منظورش چیه و هدفش چیه برای همین قسمت 2 ندیدم :banel_smiley_4:

کلا درک کامل سینمای فون تریه نیازمند یه سری پیش زمینه هایی هستش.

پیشنهاد میکنم نقد هایی که تو نت هم زیاد هست دربارش رو بخونید ، ییکیشو قبلا گذاشته م: :a030:

اینجا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...