رفتن به مطلب

در مورد gis بپرس؟

SH E I KH

ارسال های توصیه شده

به حول و قوه الهی اولین فایل خود را با رمز ..... آپلود کردم.:62izy85:

این آپلود آزمایشی ست! لطفا اگر اشکالی داشت با حفظ خونسردی با پ خ گزارش بدین.:ws3:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
بگو ... :w16:

باس سیستمش رو عوض کنه:w02:یه سیستم خفنگ بگیره:ws3:که به هیچ نرم افزاری نه نگه

دوتا قانون میگم هیچ وقت یادت نره مخصوصا قانون شماره دو که خیلی مهمتر از قانون شماره یکه

اولا یک :ws3::هر وقت مشکلات نرم افزاری حل نشد باس سخت افزار رو دستکاری کنید

دوما دو یعنی همون قانون شماره دو که تاکیدیه بر قانون شماره یک:w02:

لینک به دیدگاه
باس سیستمش رو عوض کنه:w02:یه سیستم خفنگ بگیره:ws3:که به هیچ نرم افزاری نه نگه

دوتا قانون میگم هیچ وقت یادت نره مخصوصا قانون شماره دو که خیلی مهمتر از قانون شماره یکه

اولا یک :ws3::هر وقت مشکلات نرم افزاری حل نشد باس سخت افزار رو دستکاری کنید

دوما دو یعنی همون قانون شماره دو که تاکیدیه بر قانون شماره یک:w02:

مرسی مهندس :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

هیچ وقت یادم نمیره

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

چجوری میشه neatline ی که آوردی رو برداشت؟ برگرده به حالت قبل؟؟:sigh:

یه سوال دیگه: تو حالت layout view چجوری میشه خط کشید مثلا یه دیتا فریم رو به سه قسمت تقسیم کرد؟اصلا میشه آیا؟!:4564:

لینک به دیدگاه
چجوری میشه neatline ی که آوردی رو برداشت؟ برگرده به حالت قبل؟؟:sigh:

یه سوال دیگه: تو حالت layout view چجوری میشه خط کشید مثلا یه دیتا فریم رو به سه قسمت تقسیم کرد؟اصلا میشه آیا؟!:4564:

روش کلیک کن و delete بزن، حذف میشه.

در مورد سوال دوم هم با استفاده از نوار ابزار draw می تونی خط و پلیگن و .... بکشی :a030:

redbn02f7t74a375po3o.jpg

لینک به دیدگاه
اصن select نمیشه که بخواد حذف بشه:icon_pf (34): این کمرنگه رو میگم که حالت نقطه چین داره ها.

فکر کنم نوار ابزار draw واست اصلاً فعال نیست؟ :ws38: از توی تولبارا تیکش رو بزن، چون به نظر میاد فعال نیست واست.

با ابزار فلش یا همون سلکت که تو draw هست (تو عکسی که تو پست قبلی گذاشتم مشخصه آیکنش) میتونی انتخاب کنی و پاک کنی.

لینک به دیدگاه
فکر کنم نوار ابزار draw واست اصلاً فعال نیست؟ :ws38: از توی تولبارا تیکش رو بزن، چون به نظر میاد فعال نیست واست.

با ابزار فلش یا همون سلکت که تو draw هست (تو عکسی که تو پست قبلی گذاشتم مشخصه آیکنش) میتونی انتخاب کنی و پاک کنی.

الان آوردم ولی اصلا سلکت نمیشه:ws38: یه فایل جدیدم باز کردم از اول بود:banel_smiley_4:حالا اگه باشه ولی تو پرینت نیفته مشکلی باش ندارم. تو پرینت میفته؟

لینک به دیدگاه
الان آوردم ولی اصلا سلکت نمیشه:ws38: یه فایل جدیدم باز کردم از اول بود:banel_smiley_4:حالا اگه باشه ولی تو پرینت نیفته مشکلی باش ندارم. تو پرینت میفته؟

خیلی عجیبه که حذف نمیشه یا پاک نمیشه :ws38:

خب روش کلیک راست کن properties رو بزن بعدش از تب frame می تونی بک گراند یا border ایناشو روی none بذاری. اینطوری دیگه نشون نمیده.

لینک به دیدگاه
خیلی عجیبه که حذف نمیشه یا پاک نمیشه :ws38:

خب روش کلیک راست کن properties رو بزن بعدش از تب frame می تونی بک گراند یا border ایناشو روی none بذاری. اینطوری دیگه نشون نمیده.

فهمیدم:icon_redface: margin بودکه تیکشو ور داشتم درست شد:5c6ipag2mnshmsf5ju3.ممنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام دوباره ب همه دوستای نو اندیش!بچه ها ؟کسی میدونه چطوری میشه ی فایل gis رو تو محیط فتو شاپ وارد کرد؟؟!!منتظرماااا!!

سلام

از قسمت export map یه خروجی عکس بگیر ببر تو فتوشاپ

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلااام دوستای نواندیشم...وقت همگی بخیر..:w02:

دوستان من ی مشکلی تو جی ای اس دارم....اونم تو قسمت select by attribute هستش...من تو قسمت شرط نوشتن مشکل دارم:hanghead:برا پروژم لازمش دارم...تو رو خدا کمکم کنید:hanghead:هر چ زودتر بهتر:sad0::4564:

لینک به دیدگاه
سلااام دوستای نواندیشم...وقت همگی بخیر..:w02:

دوستان من ی مشکلی تو جی ای اس دارم....اونم تو قسمت select by attribute هستش...من تو قسمت شرط نوشتن مشکل دارم:hanghead:برا پروژم لازمش دارم...تو رو خدا کمکم کنید:hanghead:هر چ زودتر بهتر:sad0::4564:

عزیزم کار سختی نیست..

ببین.. وقتی پنجره رو باز کردی، اول اون بالا نوشته layer، لایتو انتخاب کن. (لایه ای که می خوای از اتریبیوتش استفاده کنی)

به method کاری نداشته باش.

از پنجره پایینش شاخصه ای که می خوای سکلت کنی و انتخاب کن (دوبار کلیک کن روش)

از علایمی که داده استفاده کن. بستگی داره تو چیو بخوای.

مثلا مساوی یا بزرگتر یا...

بعد سمت راست علائم رو (Get Unique values) کلیک کن.

برات ارزش های مختلف اون شاخصه رو میاره..

رو اونی که می خوای دو بار کلیک کن

بعد اوکی و بزن.

امیدوارم خوب توضیح داده باشم.. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

مرسیییی پرییییی جونییییییییم...خیلی ممنون از جوابت...:a030:من ی متد کلی میخوام ک رو همه سوالا جواب بده...مثلن بعضی سوالا میگن فلان ویژگیو نداشته باشه یا چن تا ویژگیو باهم داشته باشن...اینجور موقع هام میتونیم از روشی ک بالا گفتی استفاده کنیم؟!؟:ws52::ws52:

بازم ممنوووووووون عزییییییییییزم!:ws37::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...