رفتن به مطلب

در مورد gis بپرس؟

SH E I KH

ارسال های توصیه شده

خیلی باکلاس گفتی ما جا خوردیم:ws3:

دقیقا میخوای چیکار کنی؟ یه کم در مورد داده های اتوکدی که داری و خروجی که از جی آی اس میخوای توضیح بده تا بهتر راهنمایی کنیم:w16:

والا خودمم دقیق نمیدونم امروز که رفتم شرکتی که ازم دعوت به کار شده بود خیلی سربسته گفتن که کار پروژه جی آی اس ردی هستش ؛ راستش منم تا حالا نه اسمش به گوشم خورده بود و نه انجامش داده بودم واسه همین گفتم که از شما بپرسم ؛ خودمم دقیق نمیدونم باید چیکار کرد !!!!:hanghead:

حالا شنبه که برم کامل مشخص میشه

لینک به دیدگاه
والا خودمم دقیق نمیدونم امروز که رفتم شرکتی که ازم دعوت به کار شده بود خیلی سربسته گفتن که کار پروژه جی آی اس ردی هستش ؛ راستش منم تا حالا نه اسمش به گوشم خورده بود و نه انجامش داده بودم واسه همین گفتم که از شما بپرسم ؛ خودمم دقیق نمیدونم باید چیکار کرد !!!!:hanghead:

ببخش اینو میگم ولی مطمئنی طرف درست گفته؟؟:ws52:

شاید اشتیاه لفظی بوده باشه یا اصلا سوادش نرسیده.

اینو میگم چون دقیقا همین هفته با همین مسئله برخورد کردم.

جی آی اس رو هنوز خیلی از کارکنای ادارات نمیشناسن الکی یه چیزی میگن بگن مام بلدیم.

چون معمولا میگن پرژه و نقشه یا جی آی اسیه یا کدی.

احتمالا طرف اشتباه کرده

لینک به دیدگاه

من اولش فکر کردم منظورتون arc redearهستش که یه اکستنشن توی arc view هست ولی با توضیحاتی که دادید طرف منظورش همون اصول gis و ورود داده ها به نرم افزاره که همونطور که ادمین محتم فرمودن به اون دو تا تایپیک سر بزنید اگه مشکلی داشتید اینجا بگید سریع سه سوته جواب میدیم

لینک به دیدگاه
ببخش اینو میگم ولی مطمئنی طرف درست گفته؟؟:ws52:

شاید اشتیاه لفظی بوده باشه یا اصلا سوادش نرسیده.

اینو میگم چون دقیقا همین هفته با همین مسئله برخورد کردم.

جی آی اس رو هنوز خیلی از کارکنای ادارات نمیشناسن الکی یه چیزی میگن بگن مام بلدیم.

چون معمولا میگن پرژه و نقشه یا جی آی اسیه یا کدی.

احتمالا طرف اشتباه کرده

اخه عزیزم چه نیازی به دروغ گفتنه ؟؟؟ :hanghead:بعدشم اینجایی که من رفتم اداره نیست و یه شرکت خصوصیه که کارشون فقط پروژه های جی آی اسیه ؛ نیازی به دروغ گفتن و کتمان پروژه نیست فقط در همین حد به من گفتن که جی آی اس ردیه و شنبه مفصل با پروژه آشنا میشم ...

فقط خواستم یه پیش زمینه ای از جی ای اس ردی کردن داشته باشم ... همین :ws37:

لینک به دیدگاه

سلام دوستای نواندیش!خوبین؟:hanghead:

من ی مشکل برا نصب جی ای اس دارم..اونم این هستش ک قبلنا ک نصب میکردم مشکلی نداشتم تو نصبش ولی الان لاینسسش ارور میده...از دوستان کسی هست ک بتونه راهنمایی کنه؟باس چیکا کنم من؟:ws52::ws38::banel_smiley_4:ممنون میشم جواب بدین!:icon_redface::hanghead:

لینک به دیدگاه
سلام دوستای نواندیش!خوبین؟:hanghead:

من ی مشکل برا نصب جی ای اس دارم..اونم این هستش ک قبلنا ک نصب میکردم مشکلی نداشتم تو نصبش ولی الان لاینسسش ارور میده...از دوستان کسی هست ک بتونه راهنمایی کنه؟باس چیکا کنم من؟:ws52::ws38::banel_smiley_4:ممنون میشم جواب بدین!:icon_redface::hanghead:

سلام. :a030:

GIS چند هست و چه شرکتیه؟

لینک به دیدگاه

اره...دو سه دفعه اول کامل نصب شده بود و قشنگ کار میکرد ولی این دو بار اخری همش ارور لاینسس میده.....:icon_pf (34):

ن بابا!!اصن با لپ تاپم ب نت وصل نمیشم...:sigh::5c6ipag2mnshmsf5ju3 ویندوزمم سون هستش!

لینک به دیدگاه
اره...دو سه دفعه اول کامل نصب شده بود و قشنگ کار میکرد ولی این دو بار اخری همش ارور لاینسس میده.....:icon_pf (34):

ن بابا!!اصن با لپ تاپم ب نت وصل نمیشم...:sigh::5c6ipag2mnshmsf5ju3 ویندوزمم سون هستش!

خب برو توی start و در محل search program and file کلمه services رو تایپ کن بعدش روی arc gis lisnese managerیه کلیک بزن و در قسمت چپ صفحه starat یا restart رو بزن

البته واسه gis10.2 اینجوریه اگه دیدی جواب نداد برو توی start و آیکن gis رو پیدا کن بعدش یکی از گزینه هاش که اگه یادم نرفته باشه administrator داشت رو بزن تا یه صفحه با پند زبانه باز بشه توی یکی از زبانه هاش عکس کره زمین رو نشون میده شما باید اول stop رو بزنید بعد start رو بزنید و اگه فعال بشه خودش میگه عملیات موفقیت امیز بوده و می تونید gis رو بالا بیارید

لینک به دیدگاه

درست شد؟:ws3:

لینک به دیدگاه
اخه عزیزم چه نیازی به دروغ گفتنه ؟؟؟ :hanghead:بعدشم اینجایی که من رفتم اداره نیست و یه شرکت خصوصیه که کارشون فقط پروژه های جی آی اسیه ؛ نیازی به دروغ گفتن و کتمان پروژه نیست فقط در همین حد به من گفتن که جی آی اس ردیه و شنبه مفصل با پروژه آشنا میشم ...

فقط خواستم یه پیش زمینه ای از جی ای اس ردی کردن داشته باشم ... همین :ws37:

خب پس فهمیدی بیا اینجا به مام بگو لطفا:hanghead:

لینک به دیدگاه

من تا به امروز فقط تو 2حالت با ارور لایسنس برخوردم:

یکی وقتی که به نت وصل باشم و دوم اینکه موقع نصب بقایای:ws3: نصب قبلی مونده باشه!!

اینو بگم موقع نصب باید جی آی اس قبلی رو کامل پاک کنی هیچ اثری ازش نمونه تو سیستم

یه راهنمای نصب خیلی خوب دارم ولی بلد نیستم آپلود کنم:whistle::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
ینی دیگه اصن امیدی نیس؟!!:ws52::4564::hanghead:

سپیده خانوم شاید لایسنس و کرک وجود نداشته باشه یا خراب باشه

ولی ما نباید امیدمون رو از دست بدیم:ws3:ما باید چغل تر از این حرفا باشیم

:w000:

لینک به دیدگاه
ینی دیگه اصن امیدی نیس؟!!:ws52::4564::hanghead:

امیدت به خدا باشه:ws3:

به زودی راهنمای کامل نصب با فرمت پی دی اف در این مکان گذاشته میشود:ws3:

آهان یه چیزی در برخی مواقع دیده شده که ما اسم سیستم رو هم تغییر میدیم:ws3:

لینک به دیدگاه

اخه قبلن کار میکرد الان وقت گیر اورده...معلوم نی چشه!!فقد ارور لاینسس میده!:sigh::ws27:شیطونه میگه بزنی دی وی دیشو با لپتابه خورد و خاکشیر کنیااااا..سه ماهه درگیرشم...اصن درست نمیشه:icon_pf (34)::w000::4564:

میسییی هانی جووون!:w16:اسم سیستمم ک دس نزدم بش!:whistle:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...