رفتن به مطلب

گیلانی ها بیان پرچمو ببرن بالا .....

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 9.9k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کسی میدونه من چطور از دپرسی در بیام :hanghead:

رودخونه نوشو ماهی ته خونه دست به آو نزن آو تی تی کنه:w58: چند بار بخون با آهنگ بخون در میای:ws3:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
رودخونه نوشو ماهی ته خونه دست به آو نزن آو تی تی کنه:w58: چند بار بخون با آهنگ بخون در میای:ws3:

بهههه بهههه؛ مدیر ارشد؛ تبریک میگم ؛ a5ff4f44f1d5461835726814f91b89ed.gif

؛ تو جمع گیلانیا بچه ها مدیر شده بودن ، فقط ارشد نشده بودن؛ که حالا داریم 129fs370785.gif

لینک به دیدگاه
بهههه بهههه؛ مدیر ارشد؛ تبریک میگم ؛ a5ff4f44f1d5461835726814f91b89ed.gif

؛ تو جمع گیلانیا بچه ها مدیر شده بودن ، فقط ارشد نشده بودن؛ که حالا داریم 129fs370785.gif

قربونت ونوسی:w02: محمد عنوانم و اشتب نوشته باید مینوشت ابدارچی انجمن:ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
چقدر این پسر عموت به پسر داییه من شبیهه:ws28:

کاشکی سربازیشون 4 سال بودا :sigh::ws3:

یادش بخیر؛اون موقع دبیرستان بودیم؛ از طرف مدرسه ما رو طرح ولایت بردن؛ 1 هفته؛ عین سربازی بود:4564:

5 صبح همه باید بیدار میشدن و نماز؛ بعدش یه زمین ورزش نزدیک خوابگاهمون بود؛ باید میرفتیم تا ساعت 7 اونجا میدویدیم و دراز نشست و...؛ بعد صبحونه و بعد کلی کلاس اخلاق و....؛

دوبار ناهار و بعدش کلاس،:icon_pf (34):

سر کلاس همش پشت بچه ها خودمونو قایم میکردیم و چرت میزدیم rolleye.gif

یه شب بهمون وسایل تزیین اتاق داده بودن ,که هر گروه اتاقشو تزیین کنه؛ ما هم با اتاق بقلی جشن گرفتیم؛ تور سفید یکی دورش پیچید عروس شد... خیلی کیف داد :hapydancsmil:

واقعا كاش واسه اينا 4 سال ميشد :w000: تنها افتخاري كه ميكنه اينه كه تا يه كاري ميكنه مامان باباش باهاش دعوا ميگيرن ميگه خوبه برم معتاد شم پسراي الان همه معتادن همين كه من نيستم خداتونو شكر كنيد!!!:w58: اينو كرده چوب هي ميزنه تو سر ننه باباش عموم اينام حريفش نيستن:hanghead:

باباي من ميگه يني اگه اين بچه من بود روزگارشو سياه ميكردم يه كار ميكردم سگِ منو تو كوچه ديد بگه سلام :ws28:

پس توام تجربه چند روزه از سربازي داري:w410:

کسی میدونه من چطور از دپرسی در بیام :hanghead:

اوهوم نسخه شقايق خوبه روزي دوبار آهنگو ميذاري با دو ليوان آب ميخوري شرو ميكني قر دادن حالا قر نده كي قر بده ظرف 2 هفته خوب ميشي:hapydancsmil:

دنبکه زنم دنبکه صدا نوکونه مره ی/مو گیله ریکه م لَکو مه نیگا نوکونه مره ی:w58:

لینک به دیدگاه
صدا اهنگ نمیادددددددددددددددددددددددددددددد:sigh:

همون بهتر كه نمياد:sigh:همين الان تو اخبار گفت استاد موسيقي فولكولور ايران استاد فريدون پوررضا فوت كرد ...

موسيقي گيلان بدون اون هيچ مفهومي نداره :sigh:

لینک به دیدگاه
همون بهتر كه نمياد:sigh:همين الان تو اخبار گفت استاد موسيقي فولكولور ايران استاد فريدون پوررضا فوت كرد ...

خدا رحمتش کنه روحش شادددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد:sigh:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

سمیرا , امروز داشت آهنگاشو پخش میکرد؛ گفتیم این بمیره خیلی حیفه؛ الان اومدم دیدم گفتی مرد :sad0:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
دردهاي اجتماعو با زبون فولكولور ميگفت ، حيف واقعا حيف ...همه خوبا دارن ميرن عجب زندگيه مزخرفيه واقعا! هيچي نميگم فايده نداره

[FLASH=width=25 heigh=25]http://p30up.ir/file/x3d15m9adoje660qj4g6.swf[/FLASH]

poorreza21.jpg

گیلِ لو:sigh:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
جقله ها چگونه اید؟

دلمان واس همتون تنگ شده

خوبیم؛ میگذرونیم؛ e7fe61191af6e1474172dbdbe63c2978.gif

من که دلم نتنگیده بود 2lxwef8.gif

-----

عههههه چه آهنگی اینجا می پخشه ؛ روحش شاد hanghead.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...