رفتن به مطلب

گیلانی ها بیان پرچمو ببرن بالا .....

ارسال های توصیه شده

اين چه لينكيه آخه رفتم توش ولي پلي نكردم:icon_razz:

يه عده نفهم به يه داور فلك زده فحش دادن به من و شما چه:ws38:

قديما يه جا فحش ميدادن نهايت تلاششون اين بود يه خانوم اونورا نباشه الان لينك ميدن خاونما برن ببينن عجيبه:ws52:

خوب قبلا ها دختر ها از این فحش ها بلد نبودن

الان بلد اند بهتر از پسر هااااااااااااااااااااااااااا:whistle:

play

میکردی

نترس چیزی نداشت

فقط کمی فحش بود

اونم زیاد معلوم نبود

:ws3:

میخوای یی ی ی

بگم چه فحش هایی میدادن

داور پاره پاره ........................................................................:whistle:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 9.9k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خوب قبلا ها دختر ها از این فحش ها بلد نبودن

الان بلد اند بهتر از پسر هااااااااااااااااااااااااااا:whistle:

play

میکردی

نترس چیزی نداشت

فقط کمی فحش بود

اونم زیاد معلوم نبود

:ws3:

میخوای یی ی ی

بگم چه فحش هایی میدادن

داور پاره پاره ........................................................................:whistle:

بچه دو ساله هم بلده ازين فحشا بده :w16: منتها اوني كه بكارش ميبره هر چند بزرگ عقلش اندازه همون بچه دو سالست . به عنوان يه آدم بالغ از قشر تحصيلكرده از چنين حرفهايي تا ميتونيم خودمون رو دور نگه ميداريم و استفاده نكنيم حتي براي شوخي

لینک به دیدگاه
بچه دو ساله هم بلده ازين فحشا بده :w16: منتها اوني كه بكارش ميبره هر چند بزرگ عقلش اندازه همون بچه دو سالست . به عنوان يه آدم بالغ از قشر تحصيلكرده از چنين حرفهايي تا ميتونيم خودمون رو دور نگه ميداريم و استفاده نكنيم حتي براي شوخي

بله

بله :hanghead:

لینک به دیدگاه
بله

بله :hanghead:

:icon_gol::ws37:

تا کی باید به این نظام خدمت کنیم

درود چيطوري؟

تموم ميشه بابا غمت نباشه :icon_gol:خوشال باش :w16:

تا 1 سال و 4 ماه دیگه :w02:

سيلام :ws3:

الان 6 ماه ميشه داره ميره ؟ كلا 18 ماه هست ميشه 1 سال ديگه :ws52:

اصلا مهم نيس زود تموم ميشه:hapydancsmil:

:sigh:
روح شاد انجمن مُرد

:w58: ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
تا 1 سال و 4 ماه دیگه :w02:
شرمنده 11ماه دیگه دارم با اضافش میشه یه سال
:icon_gol::ws37: درود چيطوري؟ تموم ميشه بابا غمت نباشه :icon_gol:خوشال باش :w16: سيلام :ws3: الان 6 ماه ميشه داره ميره ؟ كلا 18 ماه هست ميشه 1 سال ديگه :ws52: اصلا مهم نيس زود تموم ميشه:hapydancsmil: :w58: ؟؟؟؟
سلام تموم که میشه اما بستگی داره چیجوری تموم بشه باز من نسنت به بچه های پادگان پادشاهی میکنم اما بقیه رفقا تو جاهای دیگه هروقت به نکشی می افتن وضع منو تجسم میکنن و امید وار میشن به خودشون
لینک به دیدگاه
یکی بهم نامردی و بی معرفتی کردددددددددددددددددددددد

و رفت :sigh:

دنياي بدي شده هر چيزي كه بخواي هست فقط مرام كيمياست :hanghead:

معرفت بار گرانيست به هر كس ندهندش پر طاووس قشنگ است به كركس ندهندش

اميدوارم مشكلت حل شه بتوني كنار بياي :icon_gol:

سلام تموم که میشه اما بستگی داره چیجوری تموم بشه باز من نسنت به بچه های پادگان پادشاهی میکنم اما بقیه رفقا تو جاهای دیگه هروقت به نکشی می افتن وضع منو تجسم میکنن و امید وار میشن به خودشون

چي بگم ...چون پسر نيستم اطلاعاتمم در اين زمينه زياد خوب نيست .

:hanghead:خسته نباشيد

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
دوباره کفشای عیدو پوشیدی میپری بالا و پایین:ws3:

ای فااافاااا؛ کفش کجااا بود خانداداش؛ از وقتی رفتی سربازی ؛ درآمدمون کم شده؛ دیگه پول نداشتیم عید لباس و کفش و اینا بخریم؛ هی روزگارballoon.gif

چي بگم ...چون پسر نيستم اطلاعاتمم در اين زمينه زياد خوب نيست .

:hanghead:خسته نباشيد

2 روز پیش پسر داییم رفت سربازی؛ همسن منه؛ اما همش فراری بود rolleye.gif؛ مطمئنیم 2 روز دیگه هم که باید لباساشو و پوتین و... بگیره و برگرده خونه ؛ جو اونجا رو ببینه ؛ دیگه نمیره :ws3:

بابام اینا رفتن بدرقش؛ تعریف میکنن؛ یه بابائه پشت اتوبوس نشسته بود و چون پسرش داشته میرفته؛ نشسته بود گریه میکرد؛آخ دلم سوخت 129fs370785.gif

ونوجي چرا انخد ميپري!:w58:

نكنه داري مثل قضيه امروز من بخار ميشي :ws28:

ای باااااباااا، یخورده پریدیما؛ حالااا مگه چیه؛ دارم ورزش میکنم خو287.gif

لینک به دیدگاه
دنياي بدي شده هر چيزي كه بخواي هست فقط مرام كيمياست :hanghead:

معرفت بار گرانيست به هر كس ندهندش پر طاووس قشنگ است به كركس ندهندش

اميدوارم مشكلت حل شه بتوني كنار بياي :icon_gol:

د

:sigh::icon_gol:

لینک به دیدگاه

2 روز پیش پسر داییم رفت سربازی؛ همسن منه؛ اما همش فراری بود rolleye.gif؛ مطمئنیم 2 روز دیگه هم که باید لباساشو و پوتین و... بگیره و برگرده خونه ؛ جو اونجا رو ببینه ؛ دیگه نمیره :ws3:

بابام اینا رفتن بدرقش؛ تعریف میکنن؛ یه بابائه پشت اتوبوس نشسته بود و چون پسرش داشته میرفته؛ نشسته بود گریه میکرد؛آخ دلم سوخت 129fs370785.gif

ای باااااباااا، یخورده پریدیما؛ حالااا مگه چیه؛ دارم ورزش میکنم خو287.gif

حق داره بيچاره نره معلوم نيس چه بلايي اونجا سر جووناي مردم ميارن افسرگي ميگيرن نمونش همين ميلاد:ws3:

عهههههه آخي:sigh: ياد موقه رفتن خانداداش افتادم جوگير شدم واقعا گريم گرفت:hanghead: آخه تاپيك گيلان بدون بچه ها اصلا معنا نداشت حتي اگه يدونشون كم ميشد مخصوصا تو و خانداداش .فك كنم اگه واقعا داداش داشتم اينجوري ميشدم=:4564:

پسر عموي شابدُل منم ليسانسشو گرفته داره ميره:w000: اونم با تو همسنه 68تيه ايشالا يه جا بيفته همچين بيگاري ازش بكشن اساسي:gnugghender: اعصاب واسه عموم و زن عموم نذاشته هر چي كار بده اين ميكنه:hanghead: ننه باباش كه نتونستن مگر اينكه سربازي آدمش كنه:w000:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
حق داره بيچاره نره معلوم نيس چه بلايي اونجا سر جووناي مردم ميارن افسرگي ميگيرن نمونش همين ميلاد:ws3:

عهههههه آخي:sigh: ياد موقه رفتن خانداداش افتادم جوگير شدم واقعا گريم گرفت:hanghead: آخه تاپيك گيلان بدون بچه ها اصلا معنا نداشت حتي اگه يدونشون كم ميشد مخصوصا تو و خانداداش .فك كنم اگه واقعا داداش داشتم اينجوري ميشدم=:4564:

پسر عموي شابدُل منم ليسانسشو گرفته داره ميره:w000: اونم با تو همسنه 68تيه ايشالا يه جا بيفته همچين بيگاري ازش بكشن اساسي:gnugghender: اعصاب واسه عموم و زن عموم نذاشته هر چي كار بده اين ميكنه:hanghead: ننه باباش كه نتونستن مگر اينكه سربازي آدمش كنه:w000:

چقدر این پسر عموت به پسر داییه من شبیهه:ws28:

کاشکی سربازیشون 4 سال بودا :sigh::ws3:

یادش بخیر؛اون موقع دبیرستان بودیم؛ از طرف مدرسه ما رو طرح ولایت بردن؛ 1 هفته؛ عین سربازی بود:4564:

5 صبح همه باید بیدار میشدن و نماز؛ بعدش یه زمین ورزش نزدیک خوابگاهمون بود؛ باید میرفتیم تا ساعت 7 اونجا میدویدیم و دراز نشست و...؛ بعد صبحونه و بعد کلی کلاس اخلاق و....؛

دوبار ناهار و بعدش کلاس،:icon_pf (34):

سر کلاس همش پشت بچه ها خودمونو قایم میکردیم و چرت میزدیم rolleye.gif

یه شب بهمون وسایل تزیین اتاق داده بودن ,که هر گروه اتاقشو تزیین کنه؛ ما هم با اتاق بقلی جشن گرفتیم؛ تور سفید یکی دورش پیچید عروس شد... خیلی کیف داد :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...