رفتن به مطلب

گیلانی ها بیان پرچمو ببرن بالا .....

ارسال های توصیه شده

:girlhi:

سيلام چيطوري؟Marmoolake_khandoon.gif

واااای؛ سمیرااااا؛خیلییی خییییلیییی ناز شده؛ اگه بازم میخوای از مرغانه هام بردار درست کن تا بفروشیم پول جهازمونو جور کنیم :hapydancsmil:

خیلیییی خوشکلهههه؛:hapydancsmil:

چومشات خوجل ميبينه عجقم Man_asheghetam.gifآره قرار داد ميبندم باهات مرغانه از شوما رنگ آميزي از ما ميريم خيابون شيك بساط پهن ميكنيم :ws3:تو فروشش شريك ميشيم تو برو جهازتو جمع كن منم ديگه بايد به فكر ارشدم باشم دانشگا آزاد خرجش بالاست Einak_aftabie_khanoom.gif

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 9.9k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

* v e n o o s * مهمان

چومشات خوجل ميبينه عجقم Man_asheghetam.gifآره قرار داد ميبندم باهات مرغانه از شوما رنگ آميزي از ما ميريم خيابون شيك بساط پهن ميكنيم :ws3:تو فروشش شريك ميشيم تو برو جهازتو جمع كن منم ديگه بايد به فكر ارشدم باشم دانشگا آزاد خرجش بالاست Einak_aftabie_khanoom.gif

آره؛ فکر خوبیه :ws28: فک کن چه باحااال میشه، :ws28:

راستی؛ارشد رو میخوای آزاد بخونی؟

لینک به دیدگاه
سهلام خوفم. تو شیطولی؟:w963:

تفلده عید شما مبااااارک.:hapydancsmil:

ميسي ميسييييييي خوب بيدم :hapydancsmil:

تفلده عيد خودتم خيلي مبارككككككككككك:hapydancsmil:

توام كه عين من ميموني سال كهنه شد من هي هر كيو ميبينم ميگم سال نو مبارك دقيقا با همين قيافه=:ws3:

لینک به دیدگاه
ميسي ميسييييييي خوب بيدم :hapydancsmil:

تفلده عيد خودتم خيلي مبارككككككككككك:hapydancsmil:

توام كه عين من ميموني سال كهنه شد من هي هر كيو ميبينم ميگم سال نو مبارك دقيقا با همين قيافه=:ws3:

هنو خییییلی مونده سال کهنه شه. :ws3:

همچنان تبریک بگو عزیزم.:ws3:

با همین قیافه=:ws3:

:ws3:

لینک به دیدگاه

آره؛ فکر خوبیه :ws28: فک کن چه باحااال میشه، :ws28:

راستی؛ارشد رو میخوای آزاد بخونی؟

فك كن عين اينا سر شهرداري وايسيم دو تا صندلي بذاريم هي بگيم رنگ بزه مرغانه دووووووووووووزارو پونصد دوووووووووووووووزارو پونصد :ws48:بعد اين زنا ميان دست ميزنن نميخرن من ميگم: خاخور نخيي بيهيني دس ناوازِن:w000:

:ws28:

برا من آزراد و دولتي فرق نداره دوس دارم كارمو خوب ياد بگيرم برا همين به درساي آز خيلي بيشتر از تئوري اهميت ميدم

ارشد ميكرو هم مطمئنم كار من نيست اصلا درس نميخونم خيلي بد شدم:hanghead: ولي خوب آزاد هم يه بدي بزرگ داره اينكه هزينش بالاست آزمايشگاهامون خيلي گرونه فك كن من الان دارم ترمي 800 تومن شهريه ميدم برا ارشد ديگه چي ميشه...:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
مرررررررررررسی. عید شمام مبارک.:ws3:

صد سال به این سالا...:ws3:

سال خوبی داشته باشی.:ws3:

شومام سالي پر از 1- سلامتي 2- نشاط 3 - عشق 4- علم 5- ثروت داشته باشي :hapydancsmil:

.

.

.

:ws3:

لینک به دیدگاه

همه رفتند و من اينجا تنهايم :hanghead:

.

.

.

.

.

چيسي تو دوماغي رودخانه مين مايي تو يا پَسي خانِ كولِي تو تازه بيچه خالِي تو خالي داره سَر تيتِي تو نمك نمكداني تو آستونه بادومي تو ...:hanghead:

صب به صب چاتِر به سر دويي تَرَ شي باغِ سَر اوي مريم اوي مريم ...:hanghead:

لینک به دیدگاه
حتما دماغت میخواد پیش مرگ دندونم بشه :4564:

از كجا معلوم كه دندون كرم خورده تو پيشمرگ دماغ نازنين من نميشه؟:w02:

تو عيد شكلات زياد خوردي مامانت اينا نزدن پشت دستت الان دندون درد گرفتي:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
اين موردو به شدت موافقم خيلي خوب اومدي من داشتم همين كارو ميكردما ولي اونور مدير شدم ديگه... :sigh:

اين يكي موردو اگه تونستي من خودم بالشخصه يه چك سفيد امضا بهت اهدا ميكنم :ws3:(ازونجايي كه خودمم جديدا زياد حرف ميزنم و قادر به ترك اين عادت نيستم:ws3:)

ميناااااااااااا ميخواي استخون آب كني ؟!:w58:خو خوبي كه ديگه ميخواي خلال دندون شي مگه؟:w58::w58::w58:

الان چاغ شدم 61 کیلوام:5c6ipag2mnshmsf5ju3نت که خیلی کمتر میام:5c6ipag2mnshmsf5ju3

میناااا چی میگه؛ میخواد لاغر کنه :w58:

منم میخوام نت رو کم کنم :hapydancsmil: یه ماه دیگه میخوام دیگه خیلی خیلی نت رو کم کنم و برا ارشد بخونم و برم سر کار :hapydancsmil: فقط موندم مدیریتم 3 ماهه شه :ws3:

سرکار؟:hapydancsmil:مبارکه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

سلام

خوبین؟

سال نوی همگی هپی :icon_gol:

ببخشید نت ندارم جواب پیامای پروفایلتونو ندادم فعلا

هرچند فک کنم فقط تبریک عیده

بچه ها یه میتینگ بزاریم؟

دلم میخواد برم آسایشگاه سالمندان

کسی میتونه هماهنگ کنه بریم؟

سلام من نمیتونم بیام گریم میگیره

بخوای بریراحت میزارن مگه هماهنگی میخواد؟

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
فك كن عين اينا سر شهرداري وايسيم دو تا صندلي بذاريم هي بگيم رنگ بزه مرغانه دووووووووووووزارو پونصد دوووووووووووووووزارو پونصد :ws48:بعد اين زنا ميان دست ميزنن نميخرن من ميگم: خاخور نخيي بيهيني دس ناوازِن:w000:

:ws28:

برا من آزراد و دولتي فرق نداره دوس دارم كارمو خوب ياد بگيرم برا همين به درساي آز خيلي بيشتر از تئوري اهميت ميدم

ارشد ميكرو هم مطمئنم كار من نيست اصلا درس نميخونم خيلي بد شدم:hanghead: ولي خوب آزاد هم يه بدي بزرگ داره اينكه هزينش بالاست آزمايشگاهامون خيلي گرونه فك كن من الان دارم ترمي 800 تومن شهريه ميدم برا ارشد ديگه چي ميشه...:icon_pf (34):

فقط پونصدددددددددددد :ws28: ایول ، تو فروشندگی هم استعداد داری ؛ پس زحمت فروش با خودت؛اگه من باشم که ؛همرو میان زنا دست میزنن میشکنن ؛منم هیچی نمیگم :ws28:

من که عمرا آزاد برم؛ ارشد 16 میلیون میشه برا معماریا:icon_razz:

همه رفتند و من اينجا تنهايم :hanghead:

.

.

.

.

.

چيسي تو دوماغي رودخانه مين مايي تو يا پَسي خانِ كولِي تو تازه بيچه خالِي تو خالي داره سَر تيتِي تو نمك نمكداني تو آستونه بادومي تو ...:hanghead:

صب به صب چاتِر به سر دويي تَرَ شي باغِ سَر اوي مريم اوي مريم ...:hanghead:

چی گی سمیرا ؟؟؟؟ ترجمه فاده :ws3:

سرکار؟:hapydancsmil:مبارکه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

کار کجا بود، تصمیم دارم برم سر کار ، اما هنوز دنبال کار نگشته ام:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

فقط پونصدددددددددددد :ws28: ایول ، تو فروشندگی هم استعداد داری ؛ پس زحمت فروش با خودت؛اگه من باشم که ؛همرو میان زنا دست میزنن میشکنن ؛منم هیچی نمیگم :ws28:

من که عمرا آزاد برم؛ ارشد 16 میلیون میشه برا معماریا:icon_razz:

چی گی سمیرا ؟؟؟؟ ترجمه فاده :ws3:

عهههه خو تو شهرداري ديدم خو فروشنده ها همينارو ميگن منم ياد گرفتم :girl_blush2:

آره ميگم كه واسه ما چون آزمايشگاه زياد داريم وسايلم خيلي گرونه خيلي پر هزينه ميشه ولي خوب قبول شدن تو دانشگا دولتي هم گرايش ميكروبيولوژي پزشكي كه من ميخوام بزنم خيلي سخته :hanghead:

يه آهنگ از پوررضا بود به نام اوي مريم منتهي اولش بود چيسي تو ؟ تو ماهي =چي هستي تو؟ تو ماهي

من به جاي تو ماهي گذاشته بودم دوماغي:ws3:

ادامه ترجمه: چي هستي تو ؟تو ماهي

ماهي درون رودخانه هستي

يا اينكه كولي (ماهي) در پسيخان(نام رودخانه) هستي تو

خاليواش (گياه معطر) تازه چيده اي تو

پرنده اي روي درخت آلوچه هستي تو

نمك درون نمك دان هستي تو

بادوم آستانه هستي تو :w02:

اينم لينكش خيلي شاد و بانمكه آهنگش:hapydancsmil:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

بارتی داشته باش غم نداشته باش:5c6ipag2mnshmsf5ju3

قبول دارم 60 درصد پارتي تاثير داره

ولي پشتكار داشتن هم مهمه اين مهم نيس كدوم دانشگاه درس خوندي چقدر خوندي مهم اينه كه كارو بلد باشي خواهر من هيچ كسي رو نداشت هيچ پارتي هيچي سال 85 رفت حق التدريس آموزش پرورش شد امسال هم استخدامشون كردن هر چند خيلي عذابشون دادن 5 سال تموم رفت تا بدترين نقطه انزلي با 200 تومن حقوق اونم به ازاي ساعات تدريسش

منظورم از اين گفته ها اينه كه بدست آوردن هر چيزي احتياج به تلاش و پشتكار هم علاوه بر پارتي داره . خواهر من آدم با پشتكاري بود دختر فوق العاده محكميه توي چندين مصاحبه با اينكه توي آزمون شركت كرده بود يه جا نفر سوم و يه جا 8تم شده بود تو چندين هزار نفر ولي به خاطر اينكه يه عده پارتي داشتن نتونست بره اينو بالعينه يه نفر در جواب اعتراض به خواهرم گفته بود! كلي سختي كشيد تا به اينجايي كه الان هست برسه:hanghead:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
عهههه خو تو شهرداري ديدم خو فروشنده ها همينارو ميگن منم ياد گرفتم :girl_blush2:

آره ميگم كه واسه ما چون آزمايشگاه زياد داريم وسايلم خيلي گرونه خيلي پر هزينه ميشه ولي خوب قبول شدن تو دانشگا دولتي هم گرايش ميكروبيولوژي پزشكي كه من ميخوام بزنم خيلي سخته :hanghead:

يه آهنگ از پوررضا بود به نام اوي مريم منتهي اولش بود چيسي تو ؟ تو ماهي =چي هستي تو؟ تو ماهي

من به جاي تو ماهي گذاشته بودم دوماغي:ws3:

ادامه ترجمه: چي هستي تو ؟تو ماهي

ماهي درون رودخانه هستي

يا اينكه كولي (ماهي) در پسيخان(نام رودخانه) هستي تو

خاليواش (گياه معطر) تازه چيده اي تو

پرنده اي روي درخت آلوچه هستي تو

نمك درون نمك دان هستي تو

بادوم آستانه هستي تو :w02:

اينم لينكش خيلي شاد و بانمكه آهنگش:hapydancsmil:

http://www.upload.iran-forum.ir/download104536.html

ایشالله که روزانه قبول بشی؛:hapydancsmil:

چه خوب ترجمه کردی؛ آورین کر :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...