رفتن به مطلب

╬♥╬ آخرین اخبار باشگاه استقلال ╬♥╬

zafar

ارسال های توصیه شده

دوري چند ماهه آندرانيک تيموريان از ميادين خبر تلخي بود.بازيکن استقلال امروز پاي خود را زير تيغ جراحي برد تا مجددا مراحل درماني خود را دنبال کند.

با تيموريان که البته شرايط چندان مطلوبي نداشت گفت‌وگويي انجام داديم. تيموريان گفت: خيلي ناراحت هستم که در اين وضعيت حساس که استقلال به من نياز دارد، نمي‌توانم تيم را همراهي کنم. دوست داشتم در بازي‌هاي حساسي مثل بازي با تراکتور، پرسپوليس، ذوب‌‌آهن... همراه استقلال باشم، اما تقدير اينطوري رقم خورد که مصدوم باشم.

هدف آندرانيک تيموريان اين بود که مثل نيم‌فصل اول براي استقلال بازي کرده و روزهاي خوبي را سپري کند. با اين حال اميدوارم تيمم که پتانسيل قهرماني را دارد بتواند به هدفش برسد.تيموريان در ادامه افزود: از هواداران استقلال مي‌خواهم برايم دعا کنند تا بتوانم مثل گذشته آماده در خدمت تيم باشم. از تمام همبازي‌هايم که طي اين مدت با من در تماس بودند و روحيه دادند ممنونم، به خصوص کيانوش رحمتي که چندبار حضورا کنارم رسيد و با صحبت‌هايش به من روحيه داد.از دلگرمي‌هاي دکتر فتح‌اله‌زاده و مظلومي هم تشکر مي‌کنم. صحبت‌هاي آنها انگيزه من را بالاتر برد تا با روحيه‌اي بالاتر به دنبال بازگشت باشم.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 666
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

استقلال با برتري 2 بر صفر مقابل تراکتورسازي جايگاهش را در صدر جدول ليگ برتر مستحکم کرد.

00002321.jpg

تيمهاي استقلال و تراکتورسازي در چارچوب هفته بيست و سوم ليگ برتر فوتبال به مصاف هم رفتند که در پايان آبيپوشان با نتيجه 2 بر صفر به پيروزي رسيدند تا همچنان صدرنشيني جدول را در اختيار داشته باشند. براي استقلال در اين بازي دو بار مجتبي جباري از روي نقطهي پنالتي گلزني کرد.

دقيقه 20 و 21 بازيکنان تيم ميزبان ميتوانستند دروازه استقلال را باز کنند اما در هر دو صحنه اين مهدي رحمتي بود که با واکنش خوبش مانع اين کار شد.

دقيقه 25 تراکتورسازي روي يک سانتر بلند ميتوانست صاحب گل شود اما توپ با گذشتن از روي سر همه بازيکنان به خارج از زمين رفت.

دقيقه 36 احسان حاج صفي با عبور از دو مدافع آبي پوش توپ خوبي را بر روي دروازه ارسال کرد. اين توپ در حالي که از رحمتي هم گذشته بود به ابراهيمي رسيد اما اين مهاجم نتوانست در زمان مناسب ضربه سر تمام کننده را بزند تا دروازه خالي استقلال باز نشود.

دقيقه 39 برخورد ابراهيمي با فريدون زندي باعث شد بازيکن استقلال دقايقي روي زمين دراز بکشد اما ابراهيمي که با کارت زرد داور هم روبهرو شده بود، با زندي درگيري لفظي پيدا کرد تا لحظاتي فضاي ورزشگاه متشنج شود.

دقيقه 41 استقلاليها ميتوانستند روي کرنري که خسرو حيدري به روي دروازه فرستاده بود صاحب گل شوند اما دروازهبان تراکتورسازي در يک رفت و برگشت توپ را جمع کرد. در اين لحظه داور به نشانه پنالتي سوت خود را به صدا درآورد. تصميم داور به اين دليل بود که او معتقد بود احسان حاج صفي در شلوغي محوطه جريمه توپ را با دست خود لمس کرده و مانع گلزني استقلال شده است. محسن ترکي به همين دليل احسان حاجي صفي را از زمين بازي اخراج کرد. بازيکنان تراکتورسازي پس از اعلام پنالتي به شدت به تصميم ترکي اعتراض کردند.

پنالتي استقلال را مجتبي جباري در دقيقه 43 بر خلاف جهت حرکت دروازهبان تراکتور به گل تبديل کرد.

در آخرين دقيقهي نيمه نخست فريدون زندي يک فرصت گلزني تک به تک را از دست داد.

دقيقه 60 بازيکن تراکتورسازي که با رحمتي تک به تک شده بود در محوطه شش فدم سرنگون شد ولي داور اعتقادي به پنالتي نداشت. از اين لحظه به بعد اعتراضات تماشاگران بازي به اوج خود رسيد. هواداران تبريز به سمت داور و بازيکنان حريف گلوله برف پرتاب ميکردند.

با ورود علي عليزاده به زمين، پرتاب اوتهاي دستي بلند هم در دستور کار تراکتورسازي قرار گرفت ولي اين تاکتيک هم سودي براي تيم تبريز نداشت و هر بار اين مدافعان استقلال بودند که توپها را دور ميکردند. بيشتر حملات تراکتورسازي که سه امتياز اين ديدار خانگي را از دست رفته مي ديد، احساسي بود که البته نتيجهاي نداشت.

در وقتهاي تلف شده ضدحملهي بازيکنان استقلال اين تيم را در موقعيت نصفه و نيمهي گلزني قرار داد، که خطاي سرخپوشان باعث اعلام يک پنالتي ديگر شد که جباري اين بار هم توپ را به گل تبديل کرد.

لینک به دیدگاه

با وجود شرايط نامساعد جوي هواداران تراکتورسازي در راه ورزشگاه يادگار امام هستند.

00023964.jpg

درحالی که نزدیک به یک ساعت دیگر دیدار تیمهای تراکتورسازی و استقلال در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز برگزار میشود هوای شهر تبریز همچنان سرد است و برف زیادی باریده اما تماشاگران طرفدار تراکتورسازی با در دست داشتن پرچمهای قرمز و ووووزلا به سمت ورزشگاه حرکت میکنند تا به تشویق تیم محبوب خود بپردازند. هر چه به زمان آغاز دیدار دو تیم نزدیک میشویم شهر تبریز خلوتتر و تردد خودروها در خیابانها کمتر میشود.

رانندگان وسایل نقلیه عمومی و تاکسیها به صورت متحدالشکل قصد دارند کار را تعطیل کرده و برای تماشای بازی دو تیم راهی ورزشگاه شوند.

بیشتر پروازهای تهران به تبریز به دلیل بارش سنگین برف از شب گذشته لغو شد ولی صبح امروز با فراهم شدن شرایط دو پرواز از تهران به این شهر صورت گرفت که هر دو پرواز با تأخیری ۴ ساعته تؤام بود. به دلیل تأخیر در پروازها ۶ نفر از لیدرهای استقلال که قصد حضور در تبریز را داشتند پس از نامشخص بودن وضعیت پرواز به منازل خود برگشته و عازم تبریز نشدند.

علی فتحاللهزاده مدیر باشگاه استقلال که شایعاتی مبنی بر حضورش در تبریز شنیده میشد در تهران باقی ماند. او قصد دارد برای انجام امور شخصی راهی باکو شود.

با هماهنگی هلال احمر و اورژانس تبریز یکی از هواداران قدیمی تراکتورسازی که دچار سکته قلبی شده بود امروز تحت مراقبتهای ویژه توسط آمبولانسها وارد ورزشگاه خواهد شد و دیدار دو تیم تراکتورسازی و استقلال را تماشا خواهد کرد.

در اتوبان منتهی به ورزشگاه یادگار امام هجوم طرفداران تراکتورسازی کاملا مشخص است و هواداران این تیم با پرچمهای قرمز و بوقهای ممتد حمایت خود را از تیم خود نشان میدهند.

دیدار تیمهای تراکتورسازی و استقلال از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز آغاز میشود.

لینک به دیدگاه

حاشيه ديدار تراکتورسازي و استقلال 2

هواداران تيم فوتبال تراکتورسازي براي رسيدن به ورزشگاه مسير سختي را طي کردند.

00023964.jpg

حدود۵۰ هزار تماشاگر در ورزشگاه یادگار امام حضور دارند. تعداد زیادی هم بیرون ورزشگاه و در حال ورود به ورزشگاهند. بیرون ورزشگاه ترافیک زیادی ایجاد شده است.

* هواداران تبریزی برای رسیدن به ورزشگاه باید از یک مسیر بسیار سخت و پر برف عبور کنند. این مسئله نارضایتی هواداران را در پی داشته است. گفته می شود برای بازگشت هم وسیله نقلیه ای موجود نیست.

* دو تیم ساعت 14:50 برای گرم کردن وارد زمین شدند. خسرو حیدری به هنگام گرم کردن وقتی کریم بوستانی مربی دروازه بان های تراکتورسازی را دید به سمتش رفت و با او به خوش و بش پرداخت.

* هواداران تراکتورسازی شعار قهرمانی سر می دهند.

* نکته جالب نیمکت نشینی میلاد میداودی و بازگشت ساموئل به ترکیب استقلال است.

* تعدادی جانباز استان آذربایجان شرقی در کنار جایگاه مستقر شده و شال و کلاه تیم تراکتورسازی را همراه دارند.

* هواداران تراکتورسازی علیه جباری شعار دادند و می گفتند" جباری یادت باشه ستار سرورته." منظور آنها ستار همدانی مربی تراکتورسازی بود.

* مسئول زمین برف های داخل چمن را پارو کرده بود.

لینک به دیدگاه

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي از هواداران اين تيم خواست به سمت بازيکنان استقلال برف پرتاب نکنند.

00007738.jpg

دقیقه سه بازی میثم حسینی مدافع استقلال برای پرتاب اوت به کنار زمین رفت اما هواداران تراکتورسازی به سمت او برف پرتاب کردند. این مسئله باعث شد امیر قلعه نویی سرمربی تراکتورسازی به این حرکت هواداران تیمش معترض شود و از آنها بخواهد این کار را انجام ندهند.

* کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی برای تماشای این بازی به ورزشگاه یادگار امام رفته است. وی از سوی هواداران به شدت تشویق شد.

* بازیکنان نیمکت نشین استقلال که می خواستند به سمت نیمکت بروند با پرتاب برف هواداران تراکتورسازی روبرو شدند.

* زمانی که امیر قلعه نویی وارد زمین شد هواداران تراکتورسازی بادکنک های سفید و قرمز به هوا فرستادند.

* امیر قلعه نویی و دستیارانش زمانی به زمین آمدند که قرآن در حال خوانده شدن بود و به همین دلیل همان جا ایستادند تا قرآن تمام شود.

* همه نیمکت تراکتورسازی برای خوشامدگویی به سمت نیمکت استقلال رفت. اکبرپور، صادقی، ابراهیمی و اسدی با مظلومی خوش و بش کردند. اکبرپور به مظلومی دسته گلی داد و سرمربی استقلال هم این دسته گل را به هواداران تراکتورسازی اهدا کرد اما هواداران این تیم به جای تشکر از مظلومی به سمت وی برف پرتاب کردند.

* هواداران تراکتورسازی علیه مظلومی شعار می دادند اما امیر قلعه نویی از آنها خواست علیه استقلال شعار ندهند و آنها نیز برای قلعه نویی دست زدند.

* از سوی استقلال منتظری، عمران زاده، برهانی و کیانوش رحمتی به سمت امیر قلعه نویی رفتند.

* علی امیری معاون باشگاه استقلال در جایگاه حضور دارد.

بازی تا دقیقه 35 با نتیجه بدون گل در جریان است.

لینک به دیدگاه

حاشيه ديدار تراکتورسازي و استقلال 4

هواداران تيم فوتبال تراکتورسازي در اعتراض به تصميم داور مسابقه گلولههاي برف را به سمت زمين پرتاب ميکردند.

00033176.jpg

پس از پایان نیمه اول هواداران تیم تراکتورسازی که از تصمیم محسن ترکی داور مسابقه با استقلال ناراحت بودند گلولههای برف را به سمت زمین و بازیکنان دو تیم پرتاب میکردند و بازیکنان و داوران به سختی توانستند، راهی رختکن شوند. محمد ابراهیمی بازیکن تیم تراکتورسازی به سمت هواداران رفت و از آنها خواست که برف پرتاب نکنند. محسن ترکی در نیمه اول یک پنالتی جنجالی را در حالی به سود استقلال گرفت که توپ به دست حاج صفی نخورده بود.

* در جریان مسابقه مهدی رحمتی دچار مصدومیت شد و میلاد فخرالدینی بازیکن تراکتورسازی با رعایت بازی جوانمردانه توپ را به اوت زد که این حرکت او تشکر امیرقلعهنویی را در پی داشت.

* هنکه مربی آلمانی استقلال در جریان بازی در نیمه اول برای انتقال صحبتهایش به بازیکنان با فریدون زندی صحبت میکرد.

* دقیقه 36 محمد ابراهیمی بازیکن تراکتورسازی روی فریدون زندی خطایی مرتکب شد که هواداران تیم تبریزی به دلیل اخطاری که ابراهیمی گرفت، در اعتراض به تصمیم داور به سمت زمین برف پرتاب کردند. این مسئله باعث سیاوش اکبرپور و احسان حاجصفی دو بازیکن تراکتورسازی با خواهش از هواداران بخواهند برف پرتاب نکنند اما هواداران به آنها اعتنایی نکردند.

* در حالی که محسن ترکی، محمد ابراهیمی را به دلیل خطا روی زندی جریمه کرد در همان لحظه منصور پورحیدری سرپرست تیم استقلا با یکی از عوامل اجرایی این مسابقه درگیری شدید لفظی پیدا کرد. پورحیدری با آلبرت نماینده فدراسیون نیز درگیری لفظی داشت.

* وقتی داور به نفع استقلال اعلام پنالتی کرد کلیه اعضای نیمکت تراکتورسازی اعتراض شدیدی به این تصمیم داشتند و نزدیک بود داخل زمین شوند.

* احسان حاج صفی وقتی با کارت قرمز روبرو شد، به هیچ وجه قصد بیرون رفتن از زمین را نداشت و روی زمین نشست. آرش برهانی مهاجم استقلال برای آرام کردن وی با او مشغول صحبت شد. در این صحنه به قدری هواداران تراکتورسازی به سمت زمین برف پرتاب کردند که عکاسان پشت دروازه تراکتورسازی مجبور به ترک جایگاه خود شدند.

* هواداران تراکتورسازی با شعار "وای به حالت داور، اگر تبریز ببازد" به شدت به محسن ترکی اعتراض کردند.

* مهدی رحمتی هنگام نواختن ضربه پنالتی توسط جباری پشت به دروازه خود ایستاد تا صحنه پنالتی را نبیند.

* پس از اینکه داور سوت پایان نیمه اول بازی را زد کلیه بازیکنان تراکتورسازی به سمت ترکی رفتند و به حالت اعتراض با او صحبت کردند. امیر قلعهنویی هم که به فاصله بیشتری از ترکی قرار داشت اعتراض کرد اما ترکی به سرعت به سمت رختکن رفت.

این دیدار تا دقیقه 68 با یک گل به سود استقلال در جریان است.

لینک به دیدگاه

هافبک تيم فوتبال استقلال داربي هفتهي آينده مقابل پرسپوليس را به دليل سه کارته شدن از دست داد.

00033510.jpg

تيم فوتبال استقلال تهران در هفتهي بيست وسوم ليگ برتر استقلال ميهمان تراکتورسازي تبريز است که آبي پوشان پايتخت با يک گل از حريف پيش افتادهاند.

خسرو حيدري که پيش از اين ديدار دو کارته بود، در دقيقهي 60 بازي به دليل تکل از پشت از محسن ترکي کارت زرد گرفت و بازي حساس هفتهي آينده مقابل پرسپوليس را از دست داد.

لینک به دیدگاه

ساموئل هم داربي را از دست داد

پس از خسرو حيدري، مدافع تيم فوتبال استقلال هم داربي را از دست داد.

00036945.jpg

جی لوئید ساموئل که دو اخطاره بود در نیمه دوم بازی استقلال با تراکتورسازی از محسن ترکی کارت زرد گرفت تا او نیز همانند حیدری داربی ۷۴ را از دست بدهد.

منتظری و حمودی دو بازیکن دیگر استقلال هستند که دو اخطاره اند.

داربی پنجشنبه هفته جاری برگزار می شود.

لینک به دیدگاه

جي لويد ساموئل و خسرو حيدري دو بازيکن کليدي استقلال داربي را از دست دادند.

جي لويد ساموئل با دريافت كارت زرد در ديدار مقابل تراكتورسازي شانس حضور در داربي هفته*ي بيست و چهارم را از دست داد.

مدافع خارجي تيم فوتبال استقلال در ديدار مقابل تراكتورسازي به دليل خطاي خشن بر روي بازيكن تراكتورسازي در دقيقه*ي 77 بازي كارت زرد دريافت كرد.

به اين ترتيب ساموئل كه پيش از اين دو كارت زرد داشت، نمي تواند هفته*ي آينده مقابل پرسپوليس به ميدان برود. خسروحيدري هم با سه كارته شدن در اين بازي همانند ساموئل بازي داربي را از دست داد.

خسرو حيدري كه پيش از اين ديدار دو كارته بود، در دقيقه*ي 60 بازي به دليل تكل از پشت از محسن تركي كارت زرد گرفت و بازي حساس هفته*ي آينده مقابل پرسپوليس را از دست داد

لینک به دیدگاه

کاپيتان تيم فوتبال شاهين بوشهر گفت: مدير عامل استقلال پيغام داد براي دريافت طلبم از استقلال به طور قانوني وارد عمل شوم.

وحيد طالب لو در گفتگو با پانا درباره انتشار خبر شکايتش از استقلال به خاطر مطالباتش اظهار داشت: شکايتي از باشگاه محبوبم نکرده ام و قصد حاشيه سازي هم نداشته ام . در نيم فصل دوم فصل پيش که در استقلال بودم هيچ دريافتي نداشتم و از دو فصل پيش هم طلب دارم .

وي افزود: قبل از شروع فصل جاري ، فتح الله زاده به من قول داد مطالباتم را هم رديف و مثل بازيکنان اين فصل استقلال پرداخت کند ولي خبري نشد . حدود 10 روز پيش با فتح الله زاده تماس گرفتم تا درباره وضعيت پرداخت طلبم صحبت کنم ولي موفق به صحبت با وي نشدم . بعد از اين تماس وي براي من پيغام فرستاد که از راه قانوني به دنبال دريافت مطالباتم باشم. در واقع خود فتح الله زاده به من گفت درخواست خود را به کميته انضباطي بدهم .

دروازه بان سابق استقلال تاکيد کرد: شنيده ام که گفته اند طالب لو چرا چند روز مانده به دربي درخواست دريافت مطالباتش از استقلال را کميته انضباطي داده. بايد بگويم من 10 روز پيش به کميته انضباطي مراجعه کردم . خودم هم دوست نداشتم اين موضوع رسانه اي شود و مثل خيلي ها مصاحبه اي در اين زمينه نکردم . از طرف ديگر مسئولان استقلال به من گفته اند از طريق قانوني عمل کنم . در ضمن فکر نمي کنم با مراحعه من به کميته انضباطي حاشيه اي براي استقلال پيش بيايد زيرا اين طور اتفاقات در فوتبال طبيعي است. من که نخواستم و نمي خواهم امتيازي از استقلال کسر شود.

طالب لو ادامه داد: متاسفانه برخي فرصت طلبان به دنبال اين هستند که عنوان کنند من قبل از دربي براي استقلال حاشيه درست کردم در حالي که اين قضيه به هيچ وجه صحت ندارد و مطمئنم استقلال در بازي فردا مقابل پرسپوليس موفق از زمين خارج مي شود. خودم هم شخصا دعا مي کنم که استقلال از اين ديدار با دست پر برگردد.

دروازه بان شاهين درباره شايعه بروز برخي مشکلات در تمرين روز دوشنبه اين تيم که به تعطيلي آن منجر شد ، گفت: مشکل خاصي نبود . بالاخره ممکن است اختلاف نظر پيش بيايد ولي مهم اين است که همه بازيکنان براي موفقيت شاهين تلاش مي کنند.

وي درباره مشکلات مالي شاهين گفت: اين قضيه هنوز حل نشده ولي مسئولان تيم قول هايي داده اند و اميدوارم اين موضوع خيلي زود مرتفع شود.

لینک به دیدگاه

مدير روابط عمومي باشگاه استقلال گفت:استقلال در مسابقات قبلي از داوري زخمي شده است.

محمد سررشته‌داري در اين باره اظهار داشت: متأسفانه شاهد هستيم که در چند روز اخير مثل بسياري از دفعات قبل، يک سري از دوستان سعي دارند تا روي موج اشتباهات محسن ترکي، داور ديدار تراکتورسازي و استقلال سوار شده و بدين وسيله بازي دربي را از نظر داوري تحت تأثير قرار دهند.

وي افزود اين سناريو در حالي پيش برده مي‌شود که به گواه کارشناسان داوري، استقلال تا مقطع فعلي ليگ در چندين بازي به لحاظ داوري صددرصد متضرر شده که در ادامه آمده است:

*سپاهان – استقلال: در اين بازي گل دوم و درست آرش برهاني به اشتباه آفسايد اعلام شد و اخراج اسماعيل شريفات نيز بي‌دليل بود.

*استقلال – داماش: خطاي پنالتي ابوذر رحيمي روي فرهاد مجيدي ناديده گرفته شد.

*پرسپوليس – استقلال: خطاي پنالتي روي کرار جاسم از سوي داور اعلام نشد. تکل دوپاي رضا نورمحمدي روي کرار جاسم بايستي با کارت قرمز داور براي او همراه مي‌شد که اين مهم ناديده گرفته شد.

پنالتي اعلام شده به سود پرسپوليس نيز با سخت‌گيري تمام، پنالتي اعلام شد.

*استقلال – سايپا: خطاي پنالتي روي کرار جاسم اعلام نشد.

*ملوان- استقلال: گل سوم بازي که به واسطه آن جريان ديدار عوض شد بعد از خطا روي آرش برهاني بود که از سوي داور ناديده انگاشته شد. در مورد صحنه پنالتي و گل چهارم ملوان هم که به ثمر رسيد کارشناسان، حکم به خطا نبودن واکنش پژمان منتظري دادند.

*استقلال – راه آهن: در دقيقه 8 روي فرهاد مجيدي بايد اعلام پنالتي مي‌شد که اين اتفاق نيفتاد.

*استقلال – نفت آبادان: گل صحيح و سالم آرش برهاني به اشتباه آفسايد اعلام شد.

*استقلال – مس کرمان: خطاي پنالتي روي علي حمودي در دقيقه 91 اعلام نشد.

*فجرسپاسي- استقلال: 2 پنالتي اعلام شده در اين بازي، هم براي فجر و هم استقلال پنالتي نبود اما پنالتي اول که جريان بازي را عوض کرد به سود فجر اعلام شده بود.

*استقلال- فولاد: با وجود برد استقلال، خطاي روي ميلاد ميداودي بايد پنالتي اعلام مي‌شد که اين اتفاق هم نيفتاد.

درواقع بر اين اساس تنها ديدارهايي که اشتباه داوري به سود استقلال بوده ديدار مقابل شاهين و تراکتورسازي بوده است و اين يعني استقلال 8 بازي به لحاظ داوري مغبون واقع شده است!

سررشته‌داري تصريح کرد: خواهش ما از کميته داوران اين نيست که برخلاف برخي صحبت دوستان که چون تعداد ضرر ما از داوري بيشتر است به نفع تيم ما سوت بزنند بلکه خواستار يک بازي جوانمردانه براساس داوري عادلانه هستيم و اميدواريم و البته مطمئن هستيم که کميته داوران تحت تأثير جوسازي‌هاي برخي از حاشيه‌پردازان قرار نمي‌گيرد. ما خواستار بازي جوانمردانه هستيم.

وي در پايان نيز يادآور شد: عده‌اي حتي در روزهاي اخير قصد داشتند جباري و رحمتي را هم به حاشيه بکشانند که البته اين 2 بازيکن حرفه‌اي‌تر از آن بودند که با چنين مسائلي تحت تأثير قرار بگيرند.

اشتباهات داوري مربوط به بازي‌هاي استقلال نيم‌فصل اول ليگ يازدهم از ديدگاه کارشناسان برنامه 90

هفته اول: کارشناس؛ ابراهيم ميرزابيگي

سپاهان يک استقلال يک، در کارت زرد دوم، شريفات توپ را با دست نزد و نبايد اخراج مي‌شد. گل دوم برهاني سالم بود.

هفته دوم: کارشناس؛ هوشنگ نصيرزاده

استقلال يک داماش گيلان صفر، خطاي پنالتي روي مجيدي گرفته نشد.

هفته سوم: کارشناس؛ هوشنگ نصيرزاده

مس يک استقلال2 ، مشکلي نداشت

هفته چهارم: کارشناس؛ مسعود مرادي

استقلال 2 فجرسپاسي صفر، مشکلي نداشت

هفته پنجم: کارشناس؛ محمد فنايي

فولاد يک استقلال 4، يک خطاي پنالتي براي فولاد گرفته نشد.

هفته ششم:

استقلال 2 تراکتور 3، مشکلي نداشت

هفته هفتم: کارشناس؛ نصيرزاده

استقلال 2 پرسپوليس صفر، خطاي پنالتي نصرتي که با آرنج به کرار زد گرفته نشد. خطاي پنالتي منتظري روي کريمي در نيمه اول گرفته نشد. آفسايد مجيدي در حالت تک به تک به اشتباه اعلام شد. نورمحمدي موي کرار را کشيد که بايد اخراج مي‌شد. خطاي مازيار زارع روي کرار بايد کارت زرد دوم و اخراج در پي مي‌داشت.

هفته هشتم: کارشناس؛ ابراهيم ميرزابيگي

استقلال يک سايپا صفر، پنالتي قرباني روي کرار گرفته نشد و کرار به اشتباه اخطار گرفت. در صحنه تنها گل استقلال قبل از زدن گل توسط جباري، مجيدي در آفسايد قرار داشت.

هفته نهم: کارشناس؛ مسعود مرادي

ملوان 4 استقلال 4، قبل از گل سوم ملوان که منجر به پنالتي و اخراج منتظري شد بازيکن ملوان روي آرش برهاني مرتکب خطا شد.

هفته دهم: کارشناس؛ محمد فنايي

استقلال يک راه‌آهن يک، خطاي پنالتي روي مجيدي گرفته نشد. کارت زرد دوم بايد به شريفات داده و اين بازيکن اخراج مي‌شد.

هفته يازدهم: کارشناس؛ نادر جعفري

ذوب‌آهن صفر استقلال 2، مشکلي نداشت

هفته دوازدهم: کارشناس؛ ابراهيم ميرزابيگي

استقلال يک مس سرچشمه صفر، مشکلي نداشت

هفته سيزدهم:کارشناس؛ خداداد افشاريان

صبا يک استقلال يک، مشکلي نداشت

هفته چهاردهم: کارشناس؛ مسعود مرادي

استقلال 3 شاهين 3، خطاي پنالتي اميرآبادي روي محسن حميدي گرفته نشد. اعلام خطاي هند وحيد طالب‌لو که منجر به گل اول استقلال شد به اشتباه هند گرفته شده بود.

هفته پانزدهم:

شهرداري تبريز يک استقلال 2، در صحنه گل دوم استقلال که توسط مجيدي و از روي نقطه پنالتي به ثمر رسيد علاوه بر پنالتي بايد بازيکن شهرداري اخراج هم مي‌شد.

هفته شانزدهم:

استقلال يک نفت آبادان 2، مشکلي نداشت

هفته هفدهم: کارشناس؛ مسعود مرادي

نفت تهران صفر استقلال تهران 2، مشکلي نداشت.

لینک به دیدگاه

بليت فروشي دربي 74 از ساعت 11 فردا در ورزشگاه آزادي آغاز خواهد شد.

عزیز محمدی رئیس سازمان لیگ برتر اعلام کرد بلیت فروشی دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس از ساعت 11 صبح فردا در ورزشگاه آزادی آغاز خواهد شد.

دربی 74 پایتخت فردا از ساعت 18 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

لینک به دیدگاه

مهدي رحمتي در استقلال از بازيکناني که فردا در دربي به ميدان مي روند قديمي تر است و مظلومي بازوبند کاپيتاني تيمش را به وي خواهد داد

استقلالي ها که با کلي مصدوم محروم به مصاف پرسپوليس خواهند رفت، در بازي فردا کاپيتان نيم فصل دوم خود را هم در اختيار نخواهند داشت.

به گزارش سايت گل، بعد از رفتن فرهاد مجيدي از استقلال، بحث برسر بازوبند کاپيتاني اين تيم بسيار زياد بود و به نوعي چند بازيکن داوطلب بستن اين بازوبند بودند.

در يکي از تمرينات اين تيم در بعد از رفتن مجيدي، اندرانيک تيموريان بازوبند کاپيتاني را به بازو بست و همه اصحاب رسانه خيال کردند وي کاپيتان آبي ها در نيم فصل دوم خواهد بود، اما وي اين قضيه را تکذيب کرد و اعلام کرد فقط قصد شوخي داشته است. با اين حال با نظر پرويز مظلومي مهدي اميرآبادي به عنوان کاپيتان نخست اين تيم بعد از رفتن فرهاد مجيدي ناميده شد و بعد از وي مجتبي جباري اين بازوبند را به بازو خواهد بست.

اما نکته قابل اين بود که مهدي اميرآبادي در چند بازي اخير به عنوان بازيکن ذخيره به ميدان مي آمد و يا کل 90 دقيقه را روي نيمکت مي نشست با اين وجود مجتبي جباري به نوعي کاپيتان اصلي استقلالي معرفي شد و در بازي هاي اخير آبي ها اين بازوبند را بر بازي خود مي بست.

همه که در بازي فردا ستاره هاي ميدان را دو کاپيتان سرخابي ها و شماره هشت هاي دو تيم مي دانستند، اما از قرار معلوم هشت آبي ها و کاپيتانشان در اين بازي غايب صدرصدي خواهد بود و نمي تواند در دربي فردا حضور پيدا کند.

در تمرينات اين تيم از نوع تمريناتي که مظلومي تدارک ديده مشخص است که علي حمودي به عنوان مدافع راست به ميدان خواهد رفت و مهدي اميرآبادي روي نيمکت خواهد نشست. با نيمکت نشيني اميرآبادي از شواهد و قراين پيداست به دليل بستن کاپيتاني مهدي رحمتي در تيم ملي و اينکه وي در استقلال از بازيکناني که فردا در دربي به ميدان مي روند قديمي تر است، مظلومي بازوبند کاپيتاني تيمش را به وي خواهد داد.

اين در حالي است که پژمان منتظري و آرش برهاني هم با توجه به سابقه شان احتمال دارد که با بازوبند کاپيتاني دربي را تجربه کنند.

لینک به دیدگاه

پزشک تيم فوتبال استقلال گفت: کادر فني از مجتبي جباري در اردوي پيش از بازي با پرسپوليس استفاده مي‌کند.

اکبر رضايي در گفت‌وگو با فارس، درباره آخرين وضعيت مجتبي جباري، گفت: در عکسي که جباري از زانوي خود گرفته متوجه شديم مشکل او کشيدگي رباط نيست بلکه کشيدگي در عناصر داخلي مفاصل و تا حدودي مينيسک دارد.

وي افزود: جباري درد داشت و ما با درمان‌هايي که آغاز کرديم اين درد را کنترل کرديم و قرار است نظر 3 متخصص ديگر را بپرسيم. فقط اين را مي‌گويم که جباري همراه تيم در اردو شرکت مي‌کند و استفاده از او در دربي به شرايط زانويش و نظر کادر فني استقلال باز مي‌گردد.

لینک به دیدگاه

عضو هيئت مديره باشگاه استقلال با بيان اينکه توجه ويژه‌اي به بازي مقابل پرسپوليس داريم،گفت: قطعا هر دو تيم در اين ديدار به دنبال پيروزي و کسب سه امتياز هستند.

جواد زرينچه در گفتگو با مهر، درخصوص شهرآورد 74 گفت: دربي هميشه حال و هواي خود را داشته و بسيار متفاوت با بازيهاي ديگر است. ما اصلا نگاهمان به بازيهاي گذشته نيست و توجه ويژه‌اي به اين بازي داريم.

پيشکسوت باشگاه استقلال در خصوص نبود چند بازيکن اصلي در ديدار مقابل سرخ پوشان گفت: با توجه به اينکه در اين ديدار نسبت به بازي رفت چند بازيکن اصلي را دراختيار نداريم اما براي گرفتن 3 امتياز از پرسپوليس فردا به ميدان خواهيم رفت.

وي تصريح کرد: مطمئن باشيد که بازيکنان جايگزين نهايت تلاش خود را خواهند کرد تا بهترين نتيجه را در اين ديدار حساس کسب کنند.

زرينچه همچنين درخصوص شرايط تيم فوتبال پرسپوليس عنوان کرد: از زمانيکه دنيزلي به اين تيم آمده توانسته اشکالات فني موجود در اين تيم را تا حدي برطرف کند ضمن اينکه آنها هم مانند ما مي آيند که نتيجه را به سود خود رقم بزنند.

وي دررابطه با داوري اين ديدار گفت: داوري هميشه نقاط ضعف و قوت خود را داشته اما اميدواريم داورها در اين بازي طوري قضاوت کنند که براي استقلال و پرسپوليس تعيين کننده نباشد.

ديدار تيم‌هاي فوتبال استقلال و پرسپوليس در چارچوب هفته بيست و چهارم، يازدهمين دوره رقابتهاي ليگ برتر ساعت 18 روز پنجشنبه 13 بهمن در ورزشگاه آزادي تهران برگزار خواهد شد.

لینک به دیدگاه

من كار كردن با دنيزلي را هيچ وقت فراموش نمي‌كنم و اين مربي هميشه در ذهن من باقي مي‌ماند. او چيزهاي زيادي به من ياد داد و روزهاي خوبي در پاس داشتيم.

آرش برهاني مهاجم استقلال يکي از اميدهاي گلزني اين تيم در دربي فردا محسوب مي‌شود.اين درست است كه او در رقابت‌هاي اين فصل از لحاظ گلزني آمار ايده‌آلي نداشته ولي به هر حال آرش يك مهاجم خطرناك است. او که در سال‌هاي گذشته به خوبي نشان داده كه راه گل زدن به پرسپوليس را خوب بلد است در مصاحبه با خبرآنلاين در مورد دربي و مسائل مختلف ديگر به سوالات پاسخ مي‌دهد.

آرش، شرايط فعلي استقلال را چطور ارزيابي مي‌كني؟

خدا را شكر بازيكنان ما روحيه بسيار بالايي دارند و از لحاظ آمادگي بدني هم در شرايط مطلوبي هستند. ما كاملا آماده اين بازي هستيم هر چند كه تعدادي از بازيكنان خود را در اختيار نداريم.

فكر نمي‌كني غيبت چند بازيكن تأثيرگذار استقلال در نهايت به ضرر شما تمام شود؟

آنهايي كه غايب هستند واقعا بازيكنان تأثيرگذاري به شمار مي‌روند ولي ما بايد تحت هر شرايطي مقابل پرسپوليس برنده از زمين بيرون بيايم. ما بايد به آن چيزي كه الان داريم فكر كنيم.

در آستانه اين بازي مجتبي جباري مصدوم شده است. فكر نمي‌كني غيبت او ضربه سنگيني به استقلال بزند؟

جباري در خط هافبك ما يك مهره تعيين‌كننده است و غيبت او واقعا خبر بدي است. شرايط جباري مبهم است ولي ما در نهايت اميدواريم كه او به اين بازي برسد.

پرسپوليس را چطور ارزيابي مي‌كني، آيا آنها از زماني كه دنيزلي آمده دچار تغيير شده‌اند؟

پرسپوليس تيم خوبي است و بازيكنان خوبي دارد. مصطفي دنيزلي هم مربي بزرگي است كه تجربه اين بازي‌هاي بزرگ را دارد. من فكر مي‌كنم دنيزلي به زمان احتياج دارد تا تفكراتش را پياده كند ولي او در اين مدت هم تا حدودي شرايط پرسپوليس را بهتر كرده است.

قبل از بازي به سمت دنيزلي مي‌روي؟

بله مي‌روم. من كار كردن با دنيزلي را هيچ وقت فراموش نمي‌كنم و اين مربي هميشه در ذهن من باقي مي‌ماند. او چيزهاي زيادي به من ياد داد و روزهاي خوبي در پاس داشتيم.

آيا قول گلزني در اين بازي مي‌دهي؟

من نهايت تلاشم را انجام مي‌دهم و اگر صاحب فرصت شدم تلاش مي‌كنم تا گل بزنم ولي در فوتبال چيز قابل پيش‌بيني نيست و نمي‌توان قول داد.

اگر به پرسپوليس گل بزني خوشحالي جديد رو مي‌كني؟

من هر وقت به پرسپوليس گل زدم فقط يك نوع خوشحالي از خودم نشان دادم و اين‌بار هم از گل بزنم به همان روش خوشحالي خواهم كرد.

حتما مي‌داني كه فتح‌الله‌زاده هفته گذشته گفته بود كه دوست دارد دربي مساوي شود تا پرسپوليس از بحران بيرون بيايد؟

حاج آقا شوخي كرده بود. بهتر است او از همين حالا پاداش دربي را آماده كند.

يعني مطمئني كه پرسپوليس را مي‌بريد؟

اميدوارم كه اين اتفاق بيفتد تا حاج آقا هم به ما پاداش بدهد ولي نتيجه قابل پيش‌بيني نيست و من نمي‌توانم بگويم چه نتيجه‌اي رخ خواهد داد.

لینک به دیدگاه

عضو هيئت مديره باشگاه استقلال گفت: دنيزلي در ترکيه گويندگي مي‌کرده و فوتبالش تمام شده است.

حسين فرزامي در گفت و گو با فارس درباره بازي پرسپوليس و استقلال صحبت هاي زير را انجام داد:

* نظرتان در مورد دربي چيست؟

اين بازي را نبايد دربي ناميد. نام بازي با تيمي که در يک سال گذشته چهار بار بازنده شده را نبايد دربي گذاشت. از تيمي که وسط جدول است همه مي گويند درحالي که تيمي که در صدر جدول قرار دارد، نياز به حمايت دارد.

* پس شما جزو نفراتي هستيد که اگر کسي زمين خورد اعتقادي به کمک نداريد؟

زمين خوردن يک نفر با يک تيم فرق دارد. تيمي که مي رود يک مربي خفته را مي آورد و اصلا هم به درد نمي خورد چه دست گرفتني دارد؟ چرا نبايد در پرسپوليس از بازيکنان سابق زحمت کشيده اين تيم استفاده شود؟ چه اشکالي دارد از مربيان پرسپوليسي حمايت شود؟ به افراد بايد اين قدر اعتماد کرد تا بالاخره نتيجه بگيرند نه اينکه آبرويشان را ببريم. من فقط مي خواهم از واقعيت ها دفاع کنم. فردي که اسم بازيکنان خودش را بلد نيست رفته مربي را آورده که از کار افتاده است.

*يعني شما منکر دنيزلي هستيد؟

بله. مگر مربياني مثل درخشان، استيلي، خاکپور و پيرواني چه اشکالي دارند. من با حضور مربي خوب خارجي مثل کي‌روش مخالفتي ندارم و کسي هم نمي تواند ايراد بگيرد اما نه دنيزلي که در ترکيه فوتبالش تمام شده و گويندگي مي کرده و اين همه بازيکن خوب را فداي او کرده ايم.

* خيلي ها معتقدند با مصدوميت بازيکنان استقلال قدرت اين تيم براي بازي فردا کم شده است؟

به نظر من داور است که نتيجه را تعيين مي کند. اميدوارم برنده اين بازي داور باشد. اين همه بازي بوده که در حق استقلال ناداوري شده اما صدايش در نيامده است اما در يک بازي ترکي دچار خطاي ديد شد و همه در موردش حرف زدند. آقاي کارشناسان و کميته داوران شما همگي در کنار تلويزيون که چاي و بستني خود را مي خوريد تشخيص مي دهيد خطا درست بود يا نه اما ترکي بايد در لحظه تصميم مي گرفته است. بي جهت يک داور را محکوم نکنيد. کوبيدن داور درست نيست. ما در هيچ مسابقه اي داور را مقصر باخت خود ندانستيم.

*پيش بيني شما از اين بازي چيست؟

به نظر من شانس مساوي اين بازي زياد است. شايد خيلي ها فکر کنند با مصدوميت بازيکنان استقلال قدرت اين تيم کم شده باشد اما مگر پرسپوليس چه کسي را دارد؟ مگر يک علي کريمي چقدر توان توپ گيري دارد. آنها دفاع ندارند.

لینک به دیدگاه

سرمربي استقلال گفت: در باد پيروزي در دربي‌هاي قبلي نمي‌خوابيم و با غرور بازي نخواهيم کرد.

پرويز مظلومي در نشست خبري پيش از ديدار فردا با پرسپوليس با اشاره به آخرين وضعيت تيمش در پاسخ به اين سؤال که با پيروزي مقابل تراکتورسازي روحيه تيم‌تان بالا رفته، گفت: گذشت آن زمان که سه امتياز قبل از دربي را فدا کنيم و به خاطر بازي با پرسپوليس بازي قبل آن را جدي نگيريم. اگر مي‌باختيم موقعيت خود را در صدر جدول از دست مي‌داديم. بنابراين ريسک کرديم و بازيکنان با تمام توان بازي کردند. هر چند قبل از بازي با بازيکنان دو کارته تيمم صحبت کرده بودم اما حالا آنها اخطار گرفته‌اند و نمي‌توان به خاطر اين مسئله عزاداري کنيم که چرا آنها را از دست داده‌ايم.

وي افزود: با شناختي که از بازيکنانم دارم، مطمئن هستم که آنها با تمام توان خود کار خواهند کرد و مي‌توانند بازي را براي استقلال در بياورند.

مظلومي در خصوص آخرين وضعيت مجتبي جباري گفت: وضعيت اين بازيکن هنوز مشخص نيست و منتظرم تا فردا گزارش کامل پزشکان تيم را دريافت کنم. اگر بتوانيم از اين بازيکن استفاده مي‌کنيم ولي سلامتي و آينده او را به خطر نمي‌اندازم. مطمئن باشيد اگر آسيب ديدگي جباري به گونه‌اي باشد که در صورت بازي لطمه بخورد هرگز ريسک نمي‌کنم. هر چند او ستون تيم ما محسوب مي‌شود اما حالا مسئوليت‌مان سنگين‌تر است و بازيکنان بايد تلاش بيشتري کنند.

سرمربي تيم استقلال با اشاره به بازي فردا گفت: دربي هميشه حساسيت خاص خودش را دارد و هر دو تيم تلاش مي‌کنند که جواب هوادارانشان را بدهند. ما شرايط روحي خيلي خوبي داريم و پيروزي‌هاي گذشته ما را مغرور نمي‌کند. خوشبختانه اندوخته روحي خوبي را به دست آورده‌ايم و مي‌دانيم که پرسپوليس تيم خوبي است و دنيزلي با آمدنش تغييراتي را در اين تيم ايجاد کرده اما نسبت به آنها آشنا هستيم.

مظلومي گفت: متاسفانه فشردگي بازي‌ها به گونه‌اي است که نتوانستيم کار تاکتيکي کنيم و تنها به صورت تئوري با بچه‌ها کار کرديم. در اين بارندگي و برف فقط ريکاوري انجام داديم و شايد فقط توانسته باشيم خستگي بازي سنگين و پرفشار تراکتورسازي را از بدن آنها خارج کنيم. با اين وجود در بازي مقابل پرسپوليس به دنبال سه امتياز و حفظ صدرنشيني‌مان هستيم.

وي در خصوص اينکه چه توصيه‌اي براي هواداران داريد‌، گفت: آنها در چند بازي گذشته فرهنگ خود را نشان دادند و اميدوارم به همين گونه رفتار کنند. اگر تماشاگران اجازه بدهند بازيکنان مي‌توانند بدون استرس کار خود را انجام دهند. اما اگر خداي ناکرده حرکت ديگري از آنها سر بزند، بازيکنان خلاقيت خود را نمي‌توانند در زمين پياده کنند. اميدوارم اتحاد و يکدلي داشته باشيم و جوي که قبل از بازي براي ما به وجود آوردند، روي داوري لطمه نخورد.

مظلومي گفت: از اينکه فغاني را انتخاب کرده‌اند خوشحالم و آنها داور خوبي را به کار گرفته‌اند اما در اين شرايط که به خاطر گرفتن يک پنالتي که اين جو را درست کرده‌اند، اميدوار هستم داوري خوبي را از او شاهد باشيم. من نگران هستم که اين مسئله را عنوان کردم و متاسفانه دو ساعت يک برنامه را به يک پنالتي گرفته شده اختصاص دادن و اسمي از آن برنامه نمي‌برم.

مظلومي در خصوص اينکه استقلال با تفکر تهاجمي وارد زمين مي‌شود يا خير، گفت:‌ مربي طبق شرايط، تيم را ارنج مي‌کند. شرايط بازي با تراکتورسازي با اين مسابقه فرق دارد. هميشه مقابل پرسپوليس نيروهاي تهاجمي را بيشتر گذاشته‌ام و تاکتيک مناسبي را اتخاذ کرده‌ام. دفاع کردن نوعي باخت است و اگر با اين تفکر وارد زمين شويم، اشتباه کرده‌ايم. بايد روي زمين حواس‌مان را جمع کنيم چون پرسپوليس بازيکنان تکنيکي دارند که ممکن است ما را دچار مشکل کنند.

وي در خصوص اينکه آيا براي مهار کريمي برنامه‌اي داريد يا خير، گفت: هرگز به اين فکر نبوده‌ام ولي کريمي بازيکن تاثيرگذاري است و ما هم بازيکن تاثيرگذار زياد داريم.

خبرنگاري پرسيد فتح‌الله‌زاده اعلام کرده نتيجه مساوي هم نتيجه بدي نيست شما چه نظري داريد که مظلومي گفت: ما به دنبال تساوي نيستيم و با اين هدف وارد زمين نمي‌شويم. من فتح‌الله زاده را بعد از بازي با تراکتورسازي نديدم اما او نظر خودش را گفته و تيمي که براي مساوي به زمين برود، مي‌بازد.

پرويز مظلومي در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبني بر اينکه پس از دربي جام حذفي يکي از رمزهاي موفقيت خود را به عنوان مربي آرامش قبل از بازي مي‌دانستيد، و آيا در فاصله يک روز به دربي 74 آرامش داريد که برنده بازي شويد، گفت: مي‌بينيد با کسالتي که دارم راحت سر جايم نشسته‌ام. جنازه ما هم بايد به زمين برود. با اينکه چند مهره تاثيرگذارم را در اختيار ندارم آرام هستم اما آرامش من امشب قبل از بازي مشخص مي‌شود.

وي در خصوص اينکه فکر نمي‌کنيد بازيکنانتان مغرور باشند،‌گفت: ‌اينگونه نيستيم که در باد دربي‌هاي قبل بخوابيم و تمرکز‌مان تنها روي اين بازي است.

خبرنگاري مظلومي را به چالش کشيد و به او گفت: حميد استيلي در دربي قبل چند بازيکن را در اختيار نداشت و شما اعلام کرديد که اين مسئله ربطي به استقلال ندارد و آيا حالا خود را جاي او مي‌گذاريد که مظلومي گفت: ما که حرفي نزديم. دنبال بهانه‌گيري نيستم و با همين سرمايه داخل زمين مي‌رويم. بودن آن بازيکنانم خوب بود ولي حالا که نيستند تلاش‌مان بيشتر است. با شناختي که از بازيکنانم دارم مطمئن هستم که آنها نهايت تلاش خود را انجام مي‌دهند.

در پايان نشست خبري يکي از خبرنگاران پرسيد جانشين جباري کيست که سرمربي استقلال با خنده گفت: يکي را پيدا مي‌کنيم و داخل زمين مي‌فرستيم. خيالتان راحت. 10 نفره به زمين نمي‌رويم انشاءالله که او باشد ولي اگر او نبود جانشين او را معرفي خواهيم کرد.

لینک به دیدگاه

کادر فنی تیم فوتبال استقلال یازده بازیکن اصلی این تیم برای دیدار عصر پنجشنبه با پرسپولیس را مشخص کرد.

تیم فوتبال استقلال که اردوی شبانه روزی خود برای دیدار هفته بیست و چهارم برابر پرسپولیس را در هتل آکادمی فوتبال برپا کرده است، ظهر امروز تمرین سبکی را در محوطه بیرونی هتل انجام داد. در این تمرین یازده بازیکنی که قرار است ساعت 18 برابر پرسپولیس به میدان بروند تمرین سبکی را پشت سرگذاشتند.

در جمع یازده مرد پروز مظلومی برای دیدار با پرسپولیس سید مهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، پژمان منتظری، میثم حسینی، علی حمودی، کیانوش رحمتی، الونگ الونگ، فریدون زندی، اسماعیل شریفات ، میلاد میداودی و آرش برهانی حضور دارند.

مجتبی جباری که از ناحیه پا دچار مصدومیت شده و حرف و حدیث های زیادی در مورد رسیدنش به بازی با پرسپولیس مطرح شده بود، در فهرست 18 نفره تیم فوتبال استقلال قرار دارد اما ظاهرا کادر فنی به توصیه های پزشکان معالج او توجه کرده اند و جباری را در ترکیب اصلی قرار ندهند.

با این حال هنوز مشخص نیست که پرویز مظلومی قصد دارد در این دیدار از کاپیتان تاثیرگذار خود استفاده کند یا حضور او در فهرست 18 نفره برای بالا بردن روحیه سایر بازیکنان است. دیدار استقلال برابر پرسپولیس ساعت 18 امروز پنجشنبه به قضاوت علیرضا فغانی در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

منبع:پارس فوتبال

لینک به دیدگاه

[h=2]زرينچه: دربي مساوي مي شود[/h]

مشاور فني مدير عامل و عضو هيات مديره استقلال گفت: با توجه به شرايط موجود دربي مساوي خواهد شد.

00005461.jpg جواد زرینچه درباره دربی اظهار داشت: «ما بازی به بازی پیش می رویم و دلخوش به اتفاقات گذشته نیستیم اما به نتایجی که در 4 بازی گذشته رخ داده است، افتخار می کنیم. استقلال تیم کاملی است و به رغم حضور بازیکنان غایب در این بازی نیروهای جانشین خوبی برای این بازی داریم.»

وی با تکذیب شایعه حضورش به عنوان سرمربی استقلال افزود: «این مساله شیطنت برخی افراد بود که هرگز واقعیت نداشت و به حقیقت نخواهد پیوست.»

زرینچه درباره بازی اظهار داشت: «در این مسابقه هر دو تیم انگیزه زیادی دارند اما با توجه به شرایطی که وجود دارد پیش بینی من این است که دربی مساوی می شود. البته از دید من پرویز مظلومی توانایی پیروزی مقابل مصطفی دنیزلی را هم دارد.»

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...