رفتن به مطلب

╬♥╬ آخرین اخبار باشگاه استقلال ╬♥╬

zafar

ارسال های توصیه شده

يک سايت قطري از حضور مدافع استقلال در تيم فوتبال السيليه خبر داد.

سايت الکاس قطر از طرف منابع آگاه مدعي شد باشگاه تازه ليگ برتري شده السيليه قطر مذاکرات خود را با پژمان منتظري، براي پيوستن به اين تيم در فصل جديد ليگ ستارگان آغاز کرده است.

اين سايت نوشت که تا چند روز ديگر مذاکرات نهايي به منظور قطعي شدن اين انتقال با منتظري انجام مي‌شود.

اين خبر در حالي امروز منتشر شده که مسئولان باشگاه استقلال مدعي شده بودند با اين مدافع ملي‌پوش به توافق رسيده و قرار است وي به زودي قراردادش را با آبي‌پوشان تمديد کند.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 666
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مدافع تيم فوتبال استقلال با بيان اينکه چون نمي خواستم روي فتح الله زاده را زمين بيندازم در اين ماندم، گفت: اميدوارم در آينده از اينکه پيشنهاد يک تيم مطرح ترکيه‌اي را رد کردم، پشيمان نشوم.

خسرو حيدري مدافع تيم فوتبال استقلال در گفتگو با مهر، در خصوص تمديد قراردادش با اين باشگاه، ضمن بيان مطلب فوق، گفت: قرارداد من با باشگاه استقلال دو ساله است اما سال دوم آن مشروط بوده و براي تمديد آن نياز به رضايت طرفين است. با توجه به اينکه پيشنهاد خيلي خوبي از يکي از تيم هاي مطرح ليگ ترکيه داشتم 4 روز قبل مدير برنامه هاي خود را به باشگاه فرستادم تا با مسئولين صحبت کرده و آنها را در جريان تصميم من براي رفتن به ليگ ترکيه قرار دهد.

وي در همين خصوص افزود: اما مدير عامل باشگاه استقلال از مدير برنامه هايم خواست تا نشستي با حضور خود من داشته باشد که اين اتفاق نيز روز گذشته افتاد و من با توجه به صحبت هاي فتح الله زاده نتوانستم روي او را زمين بيندازم و به خاطر فتح الله زاده در استقلال ماندم.

مدافع ملي پوش استقلال تاکيد کرد: خيلي دوست داشتم حضور در ليگ ترکيه را تجربه کنم و پيشنهادي که آن باشگاه مطرح ترکيه اي به من داد بهترين پيشنهادي بود که طي 5 سال گذشته در دوران فوتبالم داشتم. اميدوارم از اينکه پيشنهاد آن تيم مطرح ترکيه اي را رد کردم پيشيمان نشوم. ضمن اينکه در سال جاري نيز شرايط مالي باشگاه استقلال چندان جالب نيست.

حيدري در خصوص حضور قلعه نويي در تيم استقلال اظهار داشت: من دو سال با قلعه نويي در سپاهان کار کرده ام و دو قهرماني را با وي در رقابت هاي ليگ برتر تجربه کرده ام. اميدوارم با حضور او در استقلال سومين قهرماني را نيز با ايشان تجربه کنم.

وي در پاسخ به اين پرسش که آيا فکر نمي کنيد باشگاه استقلال نسبت به پرسپوليس عملکرد ضعيف تري در فصل نقل و انتقالات داشته، گفت: پرسپوليس بازيکنان خوبي در فصل نقل و انتقالات جذب کرده است که همين موضوع باعث شده اين تيم در فصل پيش رو جزو مدعيان قهرماني در رقابت هاي ليگ برتر شود. اما فراموش نکنيد استقلال نيز توانسته اکثر بازيکنان اصلي خود را حفظ کند و ضمن حفظ اسکلت تيم بازيکنان جديدي را نيز در پست هاي مختلف جذب کند. اميدوارم در فصل جاري نيز تيم استقلال جزو مدعيان اصلي باشد و بازيکنان جديد نيز خودشان را هر چه سريعتر با شرايط تيم وقف دهند.

خسرو حيدري در خصوص عملکرد تيم ملي فوتبال کشورمان در رقابت هاي مقدماتي جام جهاني برزيل تصريح کرد: اگر تيم ملي قطر را در ورزشگاه آزادي در مقابل 100 هزار تماشاگر شکست مي داديم مي توانستيم فاصله خود را همراه با تيم کره جنوبي از ساير تيم هايي که در گروه حضور دارند زياد کرده و علاوه بر افزايش شانس خود براي صعود به رقابت هاي جام جهاني شانس ساير تيم ها را کاهش دهيم. اما متاسفانه اين اتفاق نيفتاد و با قطر مساوي کرديم. در مجموع مي توان گفت يک تساوي و يک برد نتيجه چندان بدي نمي تواند باشد و همچنان شانس بالايي براي صعود به رقابت هاي جام جهاني داريم.

وي در خاتمه گفت: بازي با قطر تمام شد و رفت اما ما بايد در آينده 3 امتياز بازيهاي خانگي خود را مقابل تيم هايي مانند قطر به راحتي از دست ندهيم و اميدوارم در بازي سختي که با لبنان در خارج از خانه داريم ناکامي مقابل قطر را جبران کنيم.

لینک به دیدگاه

مدافع استقلال تاکيد کرد که اين تيم همواره مدعي کسب عنوان قهرماني است.

ميثم حسيني در حاشيه تمرين امروز استقلال اظهار داشت: همه چيز بر وفق مراد است و هرچند فشار تمرينات سنگين شده اما همه بچه‌ها با جديت کار مي‌کنند.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا استقلال مدعي قهرماني است گفت: استقلال هميشه مدعي است و براي قهرماني مي‌جنگد.

حسيني در خصوص اينکه گفته مي‌شود اين تيم در نقل و انتقالات ضعيف ظاهر شده گفت: بازيکناني که گرفته‌ايم همگي از سابقه خوبي برخوردارند و امسال سرمربي خوب و فني‌اي داريم و مي‌توانيم نتايج خوبي کسب کنيم. هواداران مطمئن باشند جاي هيچ نگراني‌اي وجود ندارد و تيم خوبي روانه مسابقات مي‌شود.

لینک به دیدگاه

مدافع استقلال قراردادش را با اين تيم تمديد کرد.

پژمان منتظري صبح امروز با حضور در باشگاه استقلال قرارداد خود را به مدت يک سال ديگر تمديد کرد. قرارداد وي بايد در هيئت فوتبال هم به ثبت برسد.

مسئولان استقلال پيش از اين اعلام کرده بودند منتظري يک پيشنهاد خوب مالي از قطر دارد اما با رد اين پيشنهاد در استقلال ماندني مي شود.

لینک به دیدگاه

يادتان باشد ليگ دو نيمه متفاوت دارد

آرش نوعدوستي

90: استقلال در فصل نقل و انتقالات برخلاف رقيبش يعني پرسپوليس تماشاگر بود تا سرخپوشان ستاره‌هاي خوبي را جذب کنند. کري هواداران و مديران دو باشگاه هم در نوع خود جالب است، ولي حرف‌هاي علي فتح‌اله‌زاده مديرعامل باشگاه استقلال نيز مثل هميشه جذابيت‌هاي خاص خود را دارد. حرف‌هاي جديد مديرعامل آبي‌ها را در زير مي‌خوانيد:

90: آقاي فتح‌اله‌زاده باشگاه را بسيج کردي تا به آسايشگاه معلولان و جانبازان ثاراله سر بزنيد؟

در آستانه روز ولادت حضرت ابوالفضل عباس(ع) و روز جانباز بوديم و به همين مناسبت اعضاي تيم و کادرفني را به آسايشگاه جانبازان ثاراله آورديم تا از اين عزطيزان تقدير کنيم.

90: حاجي در فصل نقل و انتقالات برخلاف فصل‌هاي گذشته خوب عمل نمي‌کني و اکثر بازيکنان را از دست داديد؟

خب، ما نسبت به بودجه باشگاه بازيکن جذب مي‌کنيم و نمي‌توانيم بيشتر از توان باشگاه به بازيکنان پول بدهيم و يا با وعده آنها را خريداري کنيم.

90: قبول داريد که شما و استقلال بازنده بازار نقل و انتقالات هستيد؟

اولا که هنوز بازار نقل و انتقالات به پايان نرسيده است و چند روز ديگر مانده است. در ثاني من براساس ليست قلعه‌نوعي يار گرفته‌ام.

90: اما آندو، دهنوي، يرکوويچ، کريم انصاري‌فرد و... را از دست داديد، چطور مي‌خواهيد جبران کنيد؟

ليگ ما دو نيمه متفاوت دارد(!) نيمه اول مربوط به فصل نقل و انتقالات است که ما آن را واگذار کرديم اما هيچ اشکالي ندارد چرا که نيمه دوم بسيار مهمتر و باارزش‌تر است.

90: پس روي نيمه دوم حساب باز کرده‌ايد؟

دقيقا! نيمه دوم از آن مربي است و با شناختي که از قلعه‌نوعي دارم استقلال در نيمه دوم برنده مي‌شود. من به تک‌تک هواداران استقلال مي‌گويم؛ با وجود قلعه‌نوعي نگراني نتيجه‌گيري در اين فصل نباشند. استقلال در اين فصل قطعا بهتر از فصل گذشته نتيجه خواهد گرفت.

90: پس همانطور که گفتيد بمب شما قلعه‌نوعي است؟

امير فقط يک بمب نيست بلکه 6 بمب است و ارزش اين 6 بمب را در اين فصل خواهيد ديد.

90: حاجي مصاحبه تندي عليه سردار رويانيان کرديد، قبول داريد؟

آره، نبايد اينجوري صحبت مي‌کردم، من براي سردار احترام خاصي قائل هستم و اگر ادبيات نادرستي به کار بردم عذرخواهي مي‌کنم، همانطور که گفتم نبايد اين حرف‌ها را مي‌زدم و از رسانه‌ها هم عذرخواهي مي‌کنم.

90: حاجي فکر نمي‌کنيد کم آورديد؟

کي‌، من؟ همه مرا مي‌شناسند و مي‌دانند کم نمي‌آورم. همانطور که گفتم عده‌اي فکر مي‌کنند چون نيمه اول تمام شده، برنده هستند ولي من به آنها مي‌گويم منتظر نيمه دوم باشند!

90: راستي! چرا بازيکنان قرارداد خود را ثبت نمي‌کنند؟

ثبت نکردن قرارداد بازيکنان ربطي به پول و مشکلات مالي ندارد!

90: مگر اسپانسر باشگاه مشخص نشده؟

اتفاقا اسپانسر باشگاه مشخص شده و مراحل پاياني را طي مي‌کند، اما من چک‌هاي شخصي خودم را در جيبم گذاشته‌ام تا کمبودها جبران شود. به قولي زمستان مي‌رود اما روسياهي به زغال مي‌ماند!

90: شنيديم شايد تيم به خاطر مشکلات مالي به ترکيه نرود؟

نمي‌دانم چرا اين شايعات را درست مي‌کنند، ولي من اگر پول خردهاي جيبم را خالي کنم هزينه کامل اردوي تيم در ترکيه درمي‌آيد! بنابراين قطعا تيم 10 تير ماه به اردوي تدارکاتي کشور ترکيه خواهد رفت.

90: کسي فکر نمي‌کرد آندرانيک تيموريان از تيم جدا شود؟

آندو بازيکن بزرگ و کليدي است. او به خاطر پيشنهاد بسيار خوب قطري‌ها رفت. به هرحال او رفته و براي او آرزوي موفقيت مي‌کنم. اما هواداران مطمئن باشند جانشين آندو هم يک بازيکن بزرگ است.

90: اين قضيه مذاکرات شما با محمدرضا خلعتبري صحت دارد؟

خلعتبري بازيکن بزرگي است و اگر بتوانيم او را جذب کنيم حتما مقدمات کار را فراهم مي‌کنيم ولي نمي‌خواهم به هواداران قول بي‌جهت بدهم.

90: ظاهرا مجتبي جباري به قلعه‌نوعي قول داده تا آخر هفته تکليفش را مشخص مي‌‌کند؟

اگر مجتبي به قلعه‌نوعي قولي داده من بي‌‌خبرم، ولي ما به او پيشنهادي داديم که اگر بپذيرد، قرارداد امضا مي‌‌کنيم. بهتر است جباري فعلا گشت و گذار خود را در تيم‌هاي سپاهان و تراکتورسازي انجام دهد.

90: اين درست است که يک بازيکن خارجي را خودت مي‌‌خواهي جذب کني؟

بله، قرار است يک بازيکن خارجي را با مسئوليت خودم انتخاب کنم و 3 بازيکن خارجي ديگر برعهده قلعه‌نوعي است چرا که تيموريان را من از دست داده‌ام و با وجود فشاري که به خاطر از دست دادن آندو وارد مي‌‌شود، باز از قلعه‌نوعي تشکر مي‌‌کنم.

90: به عنوان سئوال آخر پروژه جذب فرهاد مجيدي کامل بسته شده؟

بله، تا دوشنبه هفته قبل منتظر فرهاد مجيدي بوديم و نيامد پس به قلعه‌نوعي گفتم به فکر جذب بازيکن ديگري باشد.

لینک به دیدگاه

دروازه‌بان فصل گذشته تيم فوتبال داماش با استقلال قرارداد بست.

باشگاه استقلال پس از عقد قرارداد با مهدي رحمتي براي جذب يک گلر ديگر اقدامات لازم را انجام داد و امروز با محمد محمدي قرارداد بست.

محمدي با حضور در باشگاه استقلال قرارداد يک ساله اي را امضا کرد.

محمدي دو فصل قبل هم در استقلال بازي مي کرد اما فصل گذشته به داماش گيلان پيوست.

قرار است محمدي و رحمتي براي ثبت قرارداد با هم به هيئت فوتبال بروند.

لینک به دیدگاه

رييس هيات مديره باشگاه استقلال و معاون وزير ورزش و جوانان گفت : 4 بازيكن خارجي در فهرست بازيكنان مورد نظر تيم فوتبال اين باشگاه قرار دارند و با نظر سرمربي جذب مي شوند.

رسولي نژاد : سيد احمد رسولي ن‍ژاد روز چهارشنبه در گفت و گو با ايرنا، گفت: فتح اله زاده با قدرت به كار خود در استقلال ادامه خواهد داد و هيچ مشكلي براي ادامه همكاري وجود ندارد.

وي ادامه داد: تمام ما دست به دست هم داديم تا با قدرت كار خود را دنبال كنيم و هيچ جاي نگراني وجود ندارد.

رسولي نژاد گفت: آخرين جلسه هيات مديره كه برگزار شد دست آورد هاي بسيار خوبي داشت و مهم ترين ان تامين اسپانسر بود.

وي در خصوص استعفاي ساور و زرينچه، ادامه داد: وزير ورزش و جوانان با استعفاي هر دو نفر موافقت كرد و بايد از زحمات آنها تشكر كنيم.

رييس هيات مديره باشگاه استقلال تهران گفت: دليل استعفاي ساور از هيات مديره باشگاه استقلال مشغله زياد كاري بود.

وي در خصوص احتمال حضور فرهاد مجيدي در تيم مس كرمان، تصريح كرد: ما حضور اين بازيكن را به تشخص سرمربي تيم گذاشتيم و هر تصميمي او بگيرد حتي اگر با نظر ما مخالف باشد احترام مي گذاريم.

وي اظهار داشت: تركيب فصل گذشته استقلال بسيار خوب بود و ما نياز به ترميم بعضي از خطوط در اين فصل داشتيم كه فكر مي كنم در جذب بازيكنان جديد موفق عمل كرديم.

رسولي نژاد خاطرنشان كرد: تيم برتر در ميدان مشخص مي شود و نبايد از حالا بعضي از تيم ها را مدعي اصلي قهرماني دانست.

رييس هيات مديره باشگاه استقلال تهران گفت: در بخش جذب بازيكنان جديد با توجه به اينكه در وزارت ورزش شاغل هستم بايد اصولي را رعايت كنيم و نبايد بگذاريم دلال ها نقشي در قرارداد ها داشته باشند.

وي تاكيد كرد: تيم ما در اين فصل تمرينات خود را زودتر از خيلي تيم ها آغاز كرده و ما از همان ابتدا با 17 بازيكن كار خود را آغاز كرديم.

وي اظهار داشت: يكي از نقاط قوت تيم ما اين بود كه در ابتدا سرمربي خود را جذب و پس از آن بازيكنان خود را با نظر وي جذب كرد.

رسولي نژاد گفت: هواداران تيم فوتبال استقلال تهران از انتخاب امير قلعه نويي بسيار خوشحال هستند زيرا او موفق ترين مربي فوتبال ايران است.

وي ادامه داد: بچه هاي ما به عشق پيراهن خود با استقلال قرارداد امضا كردند و ما براي جذب آنها خودرو و پيش پرداختي نداشتيم.

رييس هيات مديره باشگاه استقلال تهران گفت: چهار بازيكن خارجي بسيار خوب در ليست ما حضور دارند كه با نظر سرمربي آنها را جذب مي كنيم.

وي در خصوص اينكه آيا باشگاه پرسپوليس از آنها بودجه بيشتري دريافت كرده است، خاطرنشان كرد: عدالت رعايت شد و هر دو ما از وزارت ورزش به يك اندازه بودجه دريافت كرده ايم البته شايد دوستان منابعي در اختيار دارند كه ما نداريم.

وي ادامه داد: مهم شروع فصل است و نبايد به تبليغات قبل از فصل خيلي توجه كنيم زيرا براي همه ما نتايج تيم هاي خود مهم است.

رسولي نژاد گفت: ممكن است پيش از شروع فصل بعضي از تيم ها هياهو ايجاد كنند اما بايد منتظر باشيم ببينيم كه در اواسط فصل با مشكل مالي روبه رو نخواهند شد و مي توانند به قول هاي خود عمل كنند.

معاون وزير ورزش و جوانان در خصوص مشكلات پيش آمده در مورد تعليق قايقراني، اظهار داشت: گروهي تشكيل داده ايم تا با كمك جواب اين نامه را دهيم و اميدوارم مشكلات برطرف شود.

وي ادامه داد: با علي آبادي و سجادي در اين خصوص جلسات بسيار خوبي برگزار كرديم و جوابيه مناسبي را آماده خواهيم كرد.

معاون وزير ورزش و جوانان گفت: تغييرات زيادي در فدراسيون هاي ورزشي ما بوده اما اين حواشي تنها براي يك يا 2 فدراسيون است.

لینک به دیدگاه

مدير عامل باشگاه استقلال با بيان اينكه عده‌اي قصد دارند استقلال را در فصل نقل و انتقالات ناموفق جلوه بدهند گفت: با حاشيه‌ها كاري نداريم و هر كسي كه مي‌تواند براي ما حاشيه درست مي‌كند.

علي فتح‌اله‌زاده در گفت‌وگو با ايسنا، درباره فصل نقل و انتقالات وضعيت مجتبي جباري و مذاكره با بازيكناني مانند نكونام، صحبت‌هايي را مطرح كرد.

- به نظر مي‌رسد كه تيم استقلال تقريبا تكميل شده است؟

با آمدن مهدي رحمتي، خسرو حيدري و پژمان منتظري تقريبا تركيب فصل گذشته حفظ شده است. تنها از بازيكنان فصل قبل تيموريان را مي‌خواستيم كه نتوانستيم او را نگه داريم. اما ساير بازيكنان با صلاحديد مربي انتخاب شدند و تيم ما كامل شد.

- در چند روز گذشته با توجه به يارگيري‌هاي كه پرسپوليس انجام داد به نظر مي‌رسيد كه استقلال از رقيبش عقب افتاده است اما گويا استقلال در حال حاضر شرايط مناسبي دارد؟

تبليغاتي كه عليه ما مي‌شد را مي‌دانستم و خيلي‌ها به ما حمله كردند. من نمي‌دانستم كه به اين آقايان چه بايد بگويم و ديگر چه بازيكناني را بايد مي‌گرفتم. همين كه ما توانستيم قرارداد افرادي مانند رحمتي و منتظري را تمديد كنيم كلي جلو افتاديم. وقتي كه ما توانستيم بازيكنان فصل قبل خود را نگه داريم ديگر مشكلي نداريم.

- مذاكره با مجتبي جباري به كجا رسيد؟

روز گذشته به معاون باشگاه گفتم كه پيگيري كند كه با او صحبت كند كه ماندن يا رفتنش نهايي شود.

- مجتبي جباري در مصاحبه‌اش مطالبي را عنوان كرده است كه به نظر مي‌رسد اتفاقي بين شما افتاده و نمي‌خواهيد در باره آن صحبت كنيد؟

ما هيچ چيز براي پنهان كردن نداريم و در فوتبال هيچ چيز پشت پرده نمي‌ماند. ما با جباري صحبت كرديم و او اختيار تام دارم و مي‌تواند در مورد هر مساله‌اي كه دوست دارد صحبت كند. او مي‌تواند هر تصميمي كه بخواهد بگيرد اما من نمي‌توانم تمام وقتم را در باشگاه صرف يك بازيكن كنم و سي روز با يك بازيكن جلسه بگذارم. شرايط باشگاه ما حرفه‌اي است و با او صحبت كرديم و اگر جباري مشكلي دارد نمي‌توان جاي او تصميم بگيريم. اگر جباري شرايطي كه باشگاه دارد را بپذيرد آمادگي داريم كه با او به توافق برسيم.

- صحبت‌هايي پيرامون مذاكره باشگاه استقلال با "گتوزو" مطرح شد كه واكنش‌هاي متفاوتي را به همراه داشت اين موضوع به كجا رسيد؟

متاسفانه عده‌اي در راستاي همان برنامه‌اي كه دارند وقتي ايراد پيدا نمي‌كنند مسايل را پيچيده مي‌كنند. من گفتم كه آژانسي به ما اين پيشنهاد را داد و گفت كه مي تواند با اين بازيكن ايتاليايي صحبت كند و ما هم قبول كرديم و گفتيم كه اگر مي‌تواند اين كار را انجام دهد. در حال حاضر هم كه بحث نكونام و خلعتبري مطرح شده است مي‌خواهند فضايي را ايجاد كنند كه اگر اين بازيكنان به استقلال نيامدند بگويند نتوانستيم كارمان را درست انجام دهيم و طوري وانمود كنند كه ما موفق نبوديم. ما وقتي متوجه شديم كه پرسپوليس با خلعتبري صحبت نكرده است گفتيم كه با او مذاكره مي‌كنيم. همچنين اعلام كرديم اگر نكونام بخواهد در ايران بازي كند از او استقبال مي‌كنيم. كدام تيمي را مي‌توان نام برد كه بگويد نكونام را نمي‌خواهد؟

اين افراد جوي را ايجاد كردند تا ما را در فصل نقل و انتقالات ناموفق جلوه بدهند. اما فكر نمي‌كردند كه با نگه داشتن افرادي مانند رحمتي، زندي و حيدري تيم ما تكميل است و در كنار آن‌ها نيز پنج بازيكن خوب را نيز جذب كرديم. هواداران ما بدانند كه تيمي قوي داريم و در كنار آن نيز يك مربي و كادر فني خوب را در اختيار داريم كه موضوع مهمي است. اين حرف و حديث‌هايي كه به وجود آمده است عادي نيستند و به همين دليل واكنشي نشان نمي‌دهم. خوشحالم كه اسير جو حاشيه نشديم و با منطق بازيكن گرفتيم. با كسي هم كاري نداريم و هر كسي مي‌تواند براي ما حاشيه درست مي‌كند. اگر امروز كادر فني مجرب و تيم قدرتمندي را در اختيار داريم به اين دليل است كه به حاشيه‌ها دامن نزديم و تيمي را مي‌سازيم كه حضور قدرتمند داشته باشد و بتواند با نتايجي كه مي‌گيرد هواداران را خوشحال كند. ما با جذب دو بازيكن خارجي تيممان تكميل مي‌شود.

- با توجه به صحبت‌هايي كه انجام داديد آيا با نكونام مذاكره جدي خواهيد داشت؟

با نكونام جلسه‌اي برگزار مي‌كنيم و با او صحبت مي‌كنيم. اگر او بخواهد به ايران بيايد از او استقبال مي كنيم و جذبش مي‌كنيم. اما باز هم مي‌گويم كه هيچ قولي نمي‌دهم چرا كه عده‌اي به سرعت مي‌گويند فتح‌الله زاده قول داده و نتوانسته آن را عملي كند.

- آيا هنوز با ساموئل در حال مذاكره هستيد؟

ساموئل پيشنهادي را به ما داد كه مبلغش بالا بود و ديديم كه توان پرداخت آن را نداريم. از همين رو مبلغي را به او پيشنهاد كرديم كه اگر موافقت كند با او قرارداد مي‌بنديم.

- بازيكنان خارجي كه مد نظر داريد از چه كشورهايي هستند؟

دو گزينه برزيلي، يك گزينه پرتغالي و يك گزينه هم از لهستان داريم و آن‌ها را بررسي مي‌كنيم و هر كدام كه مورد تاييد باشند را جذب مي‌كنيم.

لینک به دیدگاه

استقلالي‌ها در اولين بازي تداركاتي خود در تركيه امروز(چهارشنبه) به مصاف يك تيم كامروني مي‌رود.

بازيكنان تيم فوتبال استقلال كه براي برپايي اردو در تركيه به سر مي‌برند امروز از ساعت 19:30 به وقت تهران در اولين ديدار خود به مصاف يك تيم ليگ برتري كامرون مي‌روند.

همچنين يك بازي تداركاتي ديگر پس از اين ديدار براي آبي‌پوشان تهراني تدارك ديده شده كه هنوز حريفشان مشخص نيست. ضمن اينكه روز بيستم تير نيز به مصاف الازيگ اسپور تركيه مي‌روند.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

دبير هيئت فوتبال استان تهران گفت: باشگاه استقلال مي‌تواند هم نکونام و هم مجيدي را جذب کند.

مجتبي عابديني در گفت و گو با فارس درباره اينکه آيا باشگاه استقلال مي‌تواند جواد نکونام و فرهاد مجيدي را جذب کند گفت: حضور مجيدي و نکونام ارتباطي به پر بودن ليست استقلال ندارد. اين دو بازيکن با توجه به اينکه فصل قبل لژيونر بوده اند به عنوان سهميه بازيکن خارجي مي توانند جذب استقلال شوند. از سوي ديگر مجيدي سال گذشته قرارداد خود را با استقلال تمديد کرده و انتقالش به تيم الغرافه قطر موقت بوده است.

وي افزود: مجيدي اگر برگه تسويه حسابش را از باشگاه قطري بياورد مي تواند آن را متمم قرارداد فصل پيش خود با استقلال کند و قراردادش ثبت شود. مطمئن باشيد باشگاه ها براي جذب بازيکن به دنبال دردسر نيستند.

دبير هيئت فوتبال تهران در پاسخ به اين سؤال که باشگاه ها تا چه زماني براي ثبت قرارداد بازيکن خارجي فرصت دارند تصريح کرد: باشگاه ها تا اول مرداد فرصت دارند براي ثبت قرارداد بازيکنان خارجي خود اقدام کنند. همچنين هر باشگاه در طول فصل مي تواند دو بازيکن سهميه آزاد به خدمت گيرد. هر تيمي هم مي تواند 35 بازيکن داشته باشد که اکثر تيم ها فهرست بازيکنان زير 23 سال و پايه خود را پر نکرده اند.

روز گذشته فتح الله زاده مديرعامل باشگاه استقلال اعلام کرده بود شرايط جذب مجيدي را ندارند اما شب گذشته با حضور در يک برنامه تلويزيوني اعلام کرد که به صورت تلفني با مجيدي به توافق رسيده اند

لینک به دیدگاه

با بازگشت فرهاد و ثبت قرارداد نکونام دل هواداران بيش از پيش شاد خواهد شد

در حالي كه بعد از تمديد قرارداد مجتبي جباري با استقلال، بازگشت فرهاد مجيدي به بزرگ‌ترين دغدغه اين تيم و هوادارانش تبديل شده است؛ علي فتح‌الله‌زاده طي مصاحبه تلفني با برنامه ورزشي شبکه تهران اعلام كرد: «فرهاد مجيدي به صورت تلفني به توافق رسيده است.»

مديرعامل استقلال گفت: فردا با حضور در فدراسيون مدارک را نشان مي‌دهم تا ثابت شود فرهاد با ما قرارداد دارد و مانعي براي بازگشت فرهاد وجود نداشته باشد.

وي افزود: با بازگشت فرهاد و ثبت قرارداد نکونام دل هواداران بيش از پيش شاد خواهد شد و پس از آن تلاش مي‌کنيم تا با قهرماني در ليگ و جام‌حذفي و موفقيت در ليگ قهرمانان آسيا بزرگ‌ترين بمب فوتبالي را بترکانيم. اين استقلال قوي‌ترين استقلال تاريخ فوتبال ايران و آسيا خواهد شد.

لینک به دیدگاه

مديرعامل باشگاه استقلال دلايل جذب مجتبي جباري، فابيو جانوآريو و فسخ قرارداد محمدمحمدي و ايمان مبعلي را مطرح کرد و از حضور نکونام در استقلال و آخرين وضعيت مذاکره با فرهاد مجيدي خبر داد.

علي فتح الله زاده در گفتگو با مهر، در خصوص عملکرد باشگاه استقلال در روز آخر نقل و انتقالات و همچنين جذب مجتبي جباري در آخرين ساعات اين روز ضمن بيان مطلب فوق گفت: هدف ما اين است که تيم استقلال در رقابتهاي ليگ برتر از تمام پتانسيل خود بتواند استفاده کند. من در جلسه اي که با قلعه نويي داشتم به اين جمع بندي رسيديم که با توجه به حضور تيم در رقابتهاي ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا، مجتبي جباري و فرهاد مجيدي نيز مي توانند به ما کمک کنند، بنابراين ما نيز اعلام کرديم که مي توانيم در خدمتشان باشيم.

وي در همين خصوص افزود: من به عنوان مديرعامل تيم وظيفه دارم تا شرايط را براي حضور بازيکني که سرمربي خواهان وي است را فراهم کنم بنابراين در خصوص تمديد قرارداد مجتبي جباري برغم آنچه قبلا اعلام کرده بودم نظر شخصي خود را کنار گذاشته و به خواسته سرمربي تيم احترام گذاشتم.فتح الله زاده در پاسخ به اين پرسش که آيا اين موضوع که جباري مانند سالهاي گذشته تا آخرين لحظه قرارداد خود را نمي بندد تا از زير بار تمرينات بدنسازي و اردوي هاي آمادگي تيم در برود، باعث ناراحتي ساير بازيکنان تيم نمي شود، تاکيد کرد: اين موضوع از حيطه پاسخگويي من خارج بوده و قلعه نويي بايد در مورد آن اظهار نظر کند.مديرعامل باشگاه استقلال در خصوص حضور فرهاد مجيدي در تيم استقلال نيز خاطر نشان کرد: من از طريق يک دوست مشترک براي فرهاد مجيدي پيغام فرستادم که براي بازگشتش به استقلال مشکلي وجود ندارد اما ظاهرا آن دوست مشترک ما هنوز موفق نشده مجيدي را پيدا کند و اگر در اين زمينه مشکلي وجود داشته باشد من از آن مطلع نيستم.وي درباره دليل فسخ قرارداد ايمان مبعلي با باشگاه استقلال نيز گفت: با جذب بازيکناني همچون مجتبي جباري و فابيو جانوآريو در خط مياني استقلال ترافيک ايجاد شده است. مبعلي مي خواست که با بازي کردن در استقلال به هدف اصلي خود يعني دعوت شدن به تيم ملي برسد بنابراين با حضور اين دو بازيکن احساس کرد که شايد تبديل به يک بازيکن نيمکت نشين شده و ازهدف اصلي خود دور شود.فتح الله زاده افزود: بنابراين مبعلي از من خواست تا با فسخ قرارداد او موافقت کنم تا به تيم پيکان بپيوندد و من به دليل آنکه براي اين بازيکن احترام زيادي قائلم با تقاضاي فسخ قراردادش موافقت کردم.وي در پاسخ به اين پرسش که آيا با جدايي محمد محمدي جايگزين خوبي براي او داريد، گفت: با نظر قلعه نويي ما علي حسيني دروازه بان تيم ملي زير 22 ساله ها را جذب کرديم که اين دروازه بان از آينده خوبي برخوردار است و نيازي به جذب دروازه بان خارجي نيز نداريم.مديرعامل باشگاه استقلال خطاب به هواداران اين تيم گفت: از اينکه هواداران استقلال در فصل نقل و انتقالات به من اعتماد کردند تشکر مي کنم و لياقت آنها حتي بيشتر از اين هاست. بايد به آنها اين خبر را بدهم که همچنان براي جذب نکونام دست از تلاش خود بر نداشته ام.وي در خصوص آخرين وضعيت حضور جواد نکونام در تيم استقلال گفت: همانطور که گفتم ما با نکونام به توافق نهايي رسيده ايم و او نيز قول داده بود اگر در اوساسونا نماند تنها گزينه اش فقط استقلال باشد. در اين راستا نيز براي دريافت رضايتنامه اش با مسئولان باشگاه اوساسونا مذاکراتي داشته و حتي به توافقات خوبي نيز دست پيدا کرده است بنابراين اگر مشکل خاصي پيش نيايد قرارداد وي را روز يکشنبه ثبت خواهيم کرد.فتح الله زاده در پاسخ به اين پرسش که آيا با تمام شدن زمان نقل و انتقالات اين بازيکن براي ثبت قرارداد خود با باشگاه استقلال به مشکل نخواهد خورد، تاکيد کرد: نکونام خارجي ليگ بوده و براي ثبت قراردادش بايد itc وي برسد بنابراين در اين خصوص از نظر قانوني هنوز زمان نيز داريم.وي در خاتمه تاکيد کرد: من به هواداران قول دادم که اسکلت تيم را حفظ کرده و آن را تقويت کنم که خوشبختانه به اين مهم توانستم دست پيدا کنم. اما مهمتر از اين موضوع که بدون پرداخت يک ريال و با دست خالي بازيکنان جديد را جذب کرده و با قديمي ها تمديد کرديم که اين موضوع باعث شده من شرمنده آنها شوم اما مطمئن باشند که قبل از نيم فصل ليگ برتر اين موضوع را جبران خواهم کرد.

لینک به دیدگاه

مصدوميت بازيكنان قهرماني در ليگ را از استقلال گرفت. اميدوارم يك روز برگردم و قهرماني در ليگ را با اين تيم تجربه كنم

آندرانيك تيموريان هافبك فصل گذشته استقلال فصل آينده ديگر در ايران بازي نخواهد كرد. او كه سابقه بازي در ليگ برتر انگليس را دارد براي دومين‌بار لژيونر شده و البته مقصد بعدي آندو ليگ قطر است. هر چند خيلي‌ها معتقدند بازي كردن در قطر براي فوتباليست‌هاي ايراني پيشرفت فوتبالي ندارد ولي تيموريان معتقد است كه مي‌تواند در قطر هم روزهاي خوبي داشته باشد. آندو در گفت‌وگويي با سايت گل به سوالات پاسخ مي‌دهد.

هدف اصلي تو از رفتن به قطر چه بود؟

من انگيزه‌هاي جديدي دارم و دوست داشتم يك شخصيت جديد را تجربه كنم. انتخاب ليگ قطر هم از لحاظ فوتبالي براي من مهم بود، هم اينكه بتوانم آينده و زندگي‌ام را تامين كنم.

ولي خيلي‌ها معتقدند قطر از لحاظ فوتبالي جاي پيشرفت ندارد؟

به آنهايي كه چنين نظري دارند احترام مي‌گذارم ولي من در اين خصوص با خيلي‌ها مشورت كردم. من در هر تيمي كه بازي مي‌كنم فقط به فوتبال فكر مي‌كنم و فرقي ندارد كجا باشم. من يك بازيكن حرفه‌اي هستم و در هر تيمي كه باشم بايد بالاترين سطح فوتبالم را به نمايش بگذارم.

چرا به تيم قوي‌تري نرفتي؟

من از همين تيم پيشنهاد داشتم و معتقدم كه انتخاب خوبي كردم.

مي‌گويند حدود 3 ميليارد پول گرفته‌اي و امكانات آنچناني در اختيار تو قرار گرفته است؟

اولا بايد بگويم كه اين مبلغ كذب است و من 3 ميليارد نگرفته‌ام در ضمن در فوتبال حرفه‌اي دنيا اين يك موضوع طبيعي است كه هر باشگاهي براي بازيكنانش امكاناتي مثل ماشين يا خانه تهيه كند تا فوتباليست رفاه داشته باشد ولي اينكه مي‌گويند 3 ميليارد گرفته‌ام دروغ است.

قبول داري هواداران استقلال دوست نداشتند از اين تيم جدا شوي؟

دلم براي آنها تنگ مي‌شود. من سال خوبي با استقلال داشتم و مي‌توانستيم ليگ برتر را هم به دست بياوريم ولي مصدوميت بازيكنان قهرماني در ليگ را از استقلال گرفت. اميدوارم يك روز برگردم و قهرماني در ليگ را با اين تيم تجربه كنم.

امير قلعه‌نويي هم خيلي دوست داشت در اين تيم بماني ولي بابت جدايي‌ات بيش از حد ناراحت شد. در اين خصوص چه صحبتي داري؟

او قبلا مربي من بوده و در 11 دوره قبلي ليگ برتر بهترين عملكرد را در بين مربيان ايراني داشته است و من هم در جام ملت‌هاي آسيا افتخار شاگردي او را داشتم. من مشكلي با قلعه‌نويي ندارم و نظر او برايم قابل احترام است.

تو قول داده بودي در استقلال بماني؟

خير، قولي براي ماندن در استقلال نداده بودم. من با آقاي فتح‌الله‌زاده قبلا صحبت كردم و گفتم كه اگر در خارج از ايران نباشم براي استقلال بازي مي‌كنم ولي پيشنهاد قطر رسيد و نمي‌توانستم كار خاصي انجام دهم.

خيلي‌ها معتقدند تو حق داشتي در مورد آينده‌ات تصميم بگيري و از پولي كه قطري‌ها مي‌دهند به سادگي عبور نكني؟

به هر حال فوتبال حرفه‌اي شده و هيچ بازيكني از آينده‌اش خبر ندارد. به هر حال من بايد به خودم و خانواده‌ام فكر مي‌كردم.

مثل اينكه با هادي عقيلي هم مشورت كردي؟

بله همين‌طور است و با او خيلي حرف زدم.

خيلي‌ها معتقدند جاي خالي تو در استقلال احساس مي‌شود، نظر خودت چيست؟

استقلال بازيكن بسيار خوبي جذب كرده و مطمئن باشيد آنها مي‌توانند فصل خوبي را براي اين تيم رقم بزنند.

قلعه‌نويي بعد از اينكه جدا شدي در مصاحبه‌اي گفت كه آندو به خاطر پول از استقلال رفت و بايد حقيقت را بگويد. چرا جواب او را ندادي؟

اميرخان تحت فشار آن حرف‌ها را زد و من اصلا ناراحت نيستم. به هر حال آن زمان استقلال شرايط حساسي داشت و هنوز بازيكنان مورد نظرش را به دليل مشكلاتي كه به وجود داشت نگرفته بود. شايد اگر هر فردي جاي قلعه‌نويي بود بدتر مصاحبه مي‌كرد ولي او انسان فهيمي است و فرق خوب و بد را مي‌داند

لینک به دیدگاه

بازيکن برزيلي استقلال ابراز اميدواري کرد در اين فصل همراه اين تيم به قهرماني برسد.

فابيو جانواريو که عصر امروز با استقبال طرفداران استقلال در محل تمرين اين تيم مواجه شده بود در پاسخ به خبرنگاران گفت که نمي‌تواند فارسي صحبت کند اما خبرنگاران اصرار داشتند او چند کلمه‌اي حرف بزند.

اين بازيکن برزيلي در خصوص بازگشتش به استقلال گفت: خيلي خوشحالم که دوباره به استقلال برگشتم و در اينجا در کنار دوستانم هستم. اميدوارم مجددا قهرماني را با استقلال در ليگ برتر تکرار کنم.

جانواريو عنوان کرد: امسال در کنار دوستان صميمي‌ام مثل بيک زاده، اکبرپور و بقيه حضور خواهم داشت و اميدوارم قهرماني‌ها و خاطرات خوب قبل را تکرار کنيم.

لینک به دیدگاه

[TABLE=class: cms_table, align: center]

[TR]

[TD]گزارش تمرين استقلال

تمرين تيم استقلال با حضور يک هوادار معلول برگزار شد که قلعه‌نويي و ساير بازيکنان با او عکس يادگاري گرفتند.

[/TD]

[TD=align: left]00028444.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=class: cms_table, align: center]

[TR]

[TD=colspan: 3]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] تيم فوتبال استقلال آخرين تمرين سنگين خود قبل از انجام اولين بازي در ليگ برتر را از ساعت 17:30 در کمپ مرحوم حجازي برگزار کرد. قرار بود تمرين ساعت 17 آغاز شود اما قلعه‌نويي ساعت 17:30 استارت آغاز تمرينات را زد.

* امروز نسبت به روزهاي قبل تماشاگران کمتري از تمرين استقلال ديدن کردند. ظاهرا آنها تصور مي‌کردند تمرين تيم‌شان ساعت 18 آغاز مي‌شود و از همين رو تنها نزديک به 300 نفر در کمپ مرحوم حجازي حاضر شده بودند.

* ميلاد ميداودي امروز به همراه دختر کوچکش (آميتيس) به تمرين آمده بود و در همان ابتدا که وارد کمپ شد حنيف عمران‌زاده با حرکات عجيب و ترسناک باعث گريه دختر ميداودي شد. از آنجا بود که فرزند ميداودي ديگر به سمت عمران‌زاده نمي‌رفت و مدام گريه مي‌کرد و بازيکنان مجبور شدند عمران‌زاده را از کنار او دور کنند!

* درحالي که تمرين تاکتيکي آبي‌پوشان آغاز نشده بود، يک جوان معلول به همراه خانواده‌اش به کمپ استقلال رفت. ابتدا فريدون زندي، مهدي رحمتي و ميداودي به سراغ او رفتند و با او عکس يادگاري گرفتند. امير قلعه‌نويي نيز به محض اطلاع از اين موضوع در کنار اين جوان که نامش مصطفي بود نشست و براي دقايقي با او صحبت کرد. اميرحسين صادقي نيز با اين جوان عکس يادگاري گرفت.

* مجتبي جباري مثل روزهاي گذشته تنها به دويدن دور زمين و کار با بدنساز استقلال پرداخت و باز هم در تمرينات گروهي شرکت نکرد.

* در قسمتي از تمرين بازيکنان تيم استقلال به حنيف عمران‌زاده پنالتي مي‌زدند و او نقش دروازه‌بان را ايفا مي‌کرد.

* ميرشاد ماجدي، شاهرخ بياني، رضا رجبي و منصور پورحيدري در تمرين امروز خود حضور داشتند.

* فريدون زندي که در ديدار روز جمعه به دليل سه کارته بودن(باقيمانده از دوره گذشته) غايب است، در اواسط تمرين با قلعه‌نويي صحبت کرد. سرمربي استقلال نکات لازم را به هافبک اين تيم گوشزد مي‌کرد.

* دويدن دور زمين، انجام حرکات تاکتيکي و کارهاي ترکيبي، ارسال از جناحين و تمرين چارچوب شناسي از مهمترين برنامه‌هاي تيم استقلال در تمرين امروز بود. در اين تمرين آرش برهاني و ميلاد ميداودي روي زدن ضربات آخر موفق عمل کردند. سرمربي تيم استقلال در طول تمرين تاکيد داشت که توپ روي زمين به چرخش در آيد بخصوص وقتي هافبک‌ها صاحب توپ هستند. در همين هنگام سرمربي تيم استقلال تمرينات تاکتيکي را به قسمت ديگر زمين برد و همين مسئله باعث شد تا تماشاگران به آن سمت هجوم ببرند ولي قلعه‌نويي بلافاصله وارد عمل شده و از تماشاگران خواست تا به جايگاه‌هاي خود برگردند تا تمرکز بازيکنان به هم نريزد.

* قرار است بازيکنان تيم استقلال پس از پايان تمرين راهي جشن پيراهن اين باشگاه در فرهنگسراي بهمن شوند.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

در مراسم جشن پيراهن باشگاه استقلال شماره*هاي بازيکنان اين تيم در ليگ دوازدهم مشخص شد.

بنابر پيشنهاد قلعه*نويي شماره 12 به عنوان شماره هواداران استقلال انتخاب شد. شماره پيراهن باشگاه بازيکنان استقلال به ترتيب زير است:

1 - سيدمهدي رحمتي

2- خسرو حيدري

3 - ساموئل

4- اميرحسين صادقي

5- حنيف عمران*زاده

8- مجتبي جباري

9- آرش برهاني

10- ميلاد مي*داودي

11- امين منوچهري

14- کيانوش رحمتي

15- محمد انصاري

16- ميثم حسيني

17- ميثم بائو

18- هاشم بيک*زاده

20- سياوش اکبرپور

21- آرمنت طهماسبيان

22- سيدحسين حسيني

28- مهران قاسمي

30- رودريگو توزي

32- فريدون زندي

33- پژمان منتظري

35- هادي ريش*اصفهاني

37- فابيو جان*واريو

39- بابک جباري

40- علي حمودي

لینک به دیدگاه

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال و به نقل از فارس، طبق برنامه قبلی قرار بود دیدار تیم‌های استقلال و آلومینیوم هرمزگان روز جمعه و در چارچوب هفته اول لیگ برتر از ساعت 20:45 در ورزشگاه آزادی آغاز شود اما به دلیل درخواست صداوسیما ساعت این دیدار تغییر کرد. سازمان لیگ ساعت 22 را برای این دیدار در نظر گرفته اما باز هم صداوسیما اعلام کرده به دلیل پخش اخبار شبانگاهی امکان پخش مستقیم بازی در این ساعت را ندارد. با توجه به اینکه در سال‌های گذشته نیز صداوسیما به خاطر پخش اخبار ساعت 22 از شبکه سه نمی‌توانست مسابقات را به صورت مستقیم در این ساعت پخش کند این احتمال وجود دارد که دیدار استقلال و آلومینیوم هرمزگان از ساعت 22:30 برگزار شود. آنچه بدیهی است اینکه این دیدار ساعت 20:45 آغاز نمی‌شود و ساعت دقیق آن (22 یا 22:30) متعاقبا اعلام خواهد شد.

لینک به دیدگاه

در حالي كه برخي منابع نزديك به باشگاه استقلال اعلام كرده بودند كه روز پنجشنبه قرارداد جواد نكونام با اين باشگاه در هيات فوتبال تهران به ثبت خواهد رسيد، اما اين بازيكن امشب (پنجشنبه) براي مذاكره با دو باشگاه عربي عازم دوبي خواهد شد.

ايسنا: پس از آن كه جدايي جواد نكونام از باشگاه اوساسونا قطعي شد گفت‌وگويي بين اين بازيكن و علي فتح‌الله‌زاده انجام شد كه پس از اين گفت‌وگو برخي رسانه‌ها اعلام كردند كه جواد نكونام با عقد قرارداد داخلي به عضويت باشگاه استقلال در آمده و روز پنجشنبه قراردادش را با اين باشگاه در هيات فوتبال استان تهران به ثبت خواهد رساند. حتي امير قلعه نويي سرمربي استقلال هم دوشنبه گذشته در جمع خبرنگاران گفته بود كه گويا نكونام با استقلال قرارداد داخلي بسته است.

در حالي كه تمام شواهد حكايت از آن داشت كه اين بازيكن قراردادش را امروز با استقلال ثبت خواهد كرد، اما كاپيتان تيم ملي فوتبال ايران امشب براي انجام مذاكره با دو باشگاه عربي به دوبي سفر خواهد كرد.

روز گذشته برخي از رسانه‌ها اعلام كرده بودند كه با توجه به برگشت خوردن چك يك ميلياردي اسپانسر استقلال، جواد نكونام هم احتمالا قيد حضور در اين تيم را خواهد زد. با اين حال بايد منتظر ماند تا مشخص شود سرنوشت كاپيتان تيم ملي با استقلال گره مي خورد يا تيم‌هاي عربي.

شب گذشته در جريان معرفي شماره پيراهن‌هاي بازيكنان استقلال، شماره 6 و 7 به بازيكنان فعلي استقلال اختصاص نيافت تا اين چنين گمانه‌زني‌هاي زيادي مبني بر حضور قطعي نكونام و فرهاد مجيدي در رسانه‌ها مطرح شود.

لینک به دیدگاه

او ساعتي قبل در حالي به پايتخت بازگشت که خبر مي رسد مذاکرات مجيدي با فتح الله زاده وارد مرحله تازه اي شده

سايت گل - فرهاد مجيدي بعد از مدتها امشب وارد تهران شد . او ساعتي قبل در حالي به پايتخت بازگشت که خبر مي رسد مذاکرات او با فتح الله زاده وارد مرحله تازه اي شده و اين احتمال وجود دارد که بعد از نشست او با مديرعامل استقلال در روز 5 شنبه مجيدي بار ديگر استقلالي شود !

امير قلعه نويي در يک هفته گذشته تلاش کرد با سکوت و سياست انتقال مذاکرات به سمت فتح الله زاده موضعي از خود در قبال بازگشت مجيدي نشان ندهد .

از سوي ديگر بزرگترين دغدغه شماره 7 آبي ها براي بازگشت ، اصرار هواداران اين تيم در فضاهاي مختلف مجازي نسبت به حضورش در استقلال است. بازيکني که به شدت روي سکوها محبوب است.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...