رفتن به مطلب

╬♥╬ آخرین اخبار باشگاه استقلال ╬♥╬

zafar

ارسال های توصیه شده

بازيكن جديد تيم فوتبال استقلال مي‌گويد خوشحال است كه پس از 7 سال دوري از ليگ ايران دوباره به ايران بازگشته و مي‌تواند براي استقلال بازي كند.

جواد نكونام در گفت‌وگوي با ايسنا، با اشاره به امضاي قراردادش با باشگاه استقلال گفت: پس از آنكه جدايي‌ام از اوساسونا قطعي شد، دنبال اين بودم كه به استقلال بيايم و براي اين تيم بازي كنم، گفت‌وگوهايي را بر همين اساس با مسئولان باشگاه استقلال انجام دادم و آن‌ها هم به دنبال جور كردن پول رضايت‌نامه‌ام بودند و پس از آنكه همه چيز هماهنگ شد، امروز با استقلال قرارداد يك ساله بستم و از حضور در اين تيم خوشحالم.

وي در پاسخ به اين سوال كه برخي‌ها اعلام كردند كه باشگاه استقلال نيازي نيست در ازاي دريافت رضايت‌نامه شما پولي را به اوساسونا بپردازد؟ گفت: به هيچ وجه اين مسئله درست نيست، چرا كه اگر قرار بر اين بود كه رضايت‌نامه من بدون پول صادر شود نيازي به اين همه زمان نبود و من خيلي زودتر مي‌توانستم به استقلال بيايم و تا زماني كه آن‌ها پول را دريافت نمي‌كردند، رضايت‌نامه‌ام را براي استقلال صادر نمي‌كردند.

نكونام افزود: به هر حال پس از طي اين مسائل و هماهنگي‌هاي انجام گرفته من به استقلال پيوستم و اميدوارم كه بتوانم براي اين تيم مفيد باشم.

قرار است فردا جواد نكونام در نشستي خبري كه ساعت و مكان آن اعلام مي‌شود، پاسخگوي سوالات خبرنگاران رسانه‌هاي گروهي باشد.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 666
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اميدوار رضايي در مورد وضعيت اسپانسر استقلال مي‌گويد: يكي از شرط هاي باشگاه استقلال براي حاميان مالي اين است كه در ابتدا 10 تا 20 ميليارد ريال به باشگاه بپردازند و پس از آن به طور رسمي به عنوان حامي مالي باشگاه معرفي شوند و فعاليت خود را آغاز كنند

90: اميدوار رضايي در مورد وضعيت اسپانسر استقلال مي‌گويد: يكي از شرط هاي باشگاه استقلال براي حاميان مالي اين است كه در ابتدا 10 تا 20 ميليارد ريال به باشگاه بپردازند و پس از آن به طور رسمي به عنوان حامي مالي باشگاه معرفي شوند و فعاليت خود را آغاز كنند. او تصريح مي‌کند: در صورتي كه اين شرط محقق نشود مجبوريم حامي مالي را تغيير دهيم. عضو هيات مديره استقلال با ابراز گلايه از افرادي كه اين باشگاه به آنها به عنوان حاميان مالي اعتماد كرد اما وقت باشگاه را بدون حاصل شدن نتيجه گرفتند مي‌افزايد: متاسفانه اين موضوع سبب هدر رفتن وقت باشگاه استقلال و فرصت‌سوزي شد.

لینک به دیدگاه

كليپ زيباي حجازي چه غريبانه پخش شد!

شهرام اصغري

باز هم مظلوميت حجازي...

كليپ زيباي حجازي چه غريبانه پخش شد!

90: در پايان مراسم پيراهن استقلال، پسر محسن حاجيلو كه ميكروفون به دست داشت از همه خواست با تشويق‌هاي خود استقلالي‌ها را بدرقه كنند. ناگهان خود محسن حاجيلو ميكروفون را گرفت و ‌گفت: «خواهش مي‌كنم، خواهش مي‌كنم سالن را ترك نكنيد، خواهش مي‌كنم كليپ حجازي را هم ببينيد، خواهش مي‌كنم، خواهش مي‌كنم... باز هم ليدرهاي (بوقچي‌ها!) قلعه‌نوعي با صداهاي بلند و رساي خود! امير قلعه‌نوعي را تشويق كردند با اين حال كليپ زنده‌ياد ناصر حجازي در حالي پخش شد كه حدود سه، چهارم حاضرين سالن را ترك كرده بودند. همه ساكت و بي‌صدا كليپ بسيار زيباي حجازي را تماشا كردند. طرفداران حجازي كه تا آن زمان از ترس مخفي شده بودند با اشك و حسرت پيراهن‌هاي خود را در آوردند تا تصاوير آن زنده‌ياد را كه در زير پيراهن‌هايشان حك كرده‌اند؛ به هواداران نشان دهند.

رضا يزداني خواننده كليپ حجازي با صداي خوب اشعار مهدي ايوبي را براي عاشقان حجازي كه در سالن مانده بودند، خواند:

* * *

مثل يه كوه تنها... مثل يه شعر ساده

آبي‌تر از رهايي... سركش‌تر از اراده

مثل يه مرد عاشق... مثل يه مرد خسته

تنها و دلسپرده... تنها و دلشكسته

همدست با سپيده... همراه با رفاقت

تن خسته از گذشتن... دل خسته از بريدن و...

و اينجاست كه باز هم مظلوميت حجازي ثابت شد و باز هم پس از پايان كليپ هيچ كس جرات نكرد حجازي را تشويق كند! گويا عده‌اي هنوز هم از اسم مرحوم حجازي وحشت دارند.

لینک به دیدگاه

قرار بود جشن پيراهن استقلال از ساعت 20 روز چهارشنبه شروع شود. اميدوار رضايي از همان ساعت 20 در سالن فرهنگسراي بهمن حاضر شد و با نشستن روي يکي از صندلي*هاي جلو اوضاع را زير نظر گرفت.

شهرام اصغري

رضايي شاگرد اول شد

90: قرار بود جشن پيراهن استقلال از ساعت 20 روز چهارشنبه شروع شود. اميدوار رضايي از همان ساعت 20 در سالن فرهنگسراي بهمن حاضر شد و با نشستن روي يکي از صندلي*هاي جلو اوضاع را زير نظر گرفت.

تشويق قلعه*نوعي بعد از سرود ملي
90: تمام حاضرين به احترام سرود ملي کشورمان از جا برخاستند و دست بر سينه سرود مقدس کشورمان را زير لب زمزمه کردند. وقتي سرود ملي کشورمان تمام مي*شود مردم سوت و کف مي*زنند اما در فرهنگسراي بهمن بعد از پايان سرود ملي 7، 8 ليدر (بوقچي) يکصدا نام قلعه*نوعي را فرياد زدند تا حاضرين سرشان به آن سمت برگردد. ناگفته نماند محسن حاجيلو مجري مراسم فورا به آن چند نفر تذکر داد و گفت: «اينجا بايد استقلال تشويق شود و...»

وقت*کشي و بي*برنامگي
90: با اين که ظاهرا زمان شروع مراسم از ساعت 20 بود اما تا ساعت 21 اصلا از سرود يا اجراي برنامه خاصي براي حاضرين خبري نبود و حاضرين به چهره هم زل زده بودند و براي هم قصه مي*گفتند! واقعا در سال 2012 گذاشتن سي*دي گل*هاي گلچين آبي*پوشان يا آهنگ و سرود شاد در اين مراسم کار دشواري بود؟

!
پخش کليپ ترکيه در جشن پيراهن
90: کليپ کوتاهي از اردوي اخير آبي*پوشان در ترکيه تهيه شده بود که بازيکنان را درحال تمرين و تکاپو نشان مي*داد. محمد انصاري بازيکن اميد استقلال در اين مراسم به مناسبت نيمه شعبان به اجراي تواشيح پرداخت.

جايگاه ويژه براي خبرنگاران
90: محمد سررشته*داري مدير روابط عمومي باشگاه استقلال خبرنگاران را به جايگاه مخصوص خودشان در رديف آخر سالن فرهنگسرا هدايت مي*کرد. او هم به شدت از ضعف در برنامه*ريزي و شلوغي سالن شاکي بود

.
طعنه ارجمند به جباري
90: داريوش ارجمند هنرمند سرشناس عرصه سينما، تئاتر و تلويزيون براي دقايقي سخنراني کرد. او گفت: «اين فضا براي آسمان و کهکشان آبي، کوچک است. اميدوارم کلمه «فرهنگي» درخصوص باشگاهي که به آن عشق مي*ورزم درست اجرا شود. انتظار مي*رود آسماني*ها دريادل باشند و به پهنا و وسعت آسمان براي پذيرش از همه چيز جا داشته باشند.»
ارجمند در ادامه با طعنه به جباري گفت: «آبي*رنگ عشق است آقاي جباري! آبي رنگ عشق است آقاي آرش و امير قلعه*نوعي* هم سنبل اين عشق است و...» در اين هنگام حاضرين با شعار «داريوش استقلالي» او را تشويق کردند. ارجمند در خاتمه تاکيد کرد: «با جام يا بي*جام شما قهرمانيد.»

زنجان*پور مساله قلبي*اش را گفت
90: اکبر زنجان*پور نويسنده و کارگردان تئاتر هم با پيراهن قرمز! در جشن پيراهن آبي*پوشان حاضر شد. او گفت: «من بلد نيستم حرف بزنم و فقط مساله قلبي*ام را مي*گويم، من عاشق همه شما هستم. انشاءا... خودتان به همراه تيم*تان هميشه موفق باشيد.»

رحمتي با فريدون آمد
90: سيدمهدي رحمتي، فريدون زندي و ساموئل راس ساعت 48/21 وارد سالن شدند و با اين که جا نبود آنها به قسمتي از سالن هدايت شدند و تا نمايش پيراهن*هايشان براي حاضرين در سالن ماندند و سپس رفتند.

تلويزيون مداربسته براي هواداران
90: حاجيلو در جريان مراسم از برخي هواداران مي*خواست سالن را ترک کنند و به بيرون بروند چون همين مراسم از تلويزيون مداربسته براي هواداران بيرون سالن پخش مي*شد. ازدحام هواداران مقابل درب سالن به حدي بود که آنها ناگهان درب سالن را باز کردند و بدون بليت و... وارد سالن شدند.

عرب خطاب به قلعه*نوعي:
مي*دونم آخر اين قصه مي*بازي
90: سعيد عرب خواننده موسيقي پاپ هم چهارشنبه شب در فرهنگسراي بهمن و جشن استقلالي*ها به اجراي مراسم پيوست. او خطاب به حاضرين گفت: «خوشحالم که ژنرال به استقلال برگشت. هرگاه از من مي*پرسند طرفدار چه تيمي هستي مي*گويم؛ من اميرخاني*ام»!»
عرب اجراي دوم خود را تقديم به قلعه*نوعي کرد و اين درحاليست که ترانه و شعر کار دوم عرب زياد جالب نيست و عرب در کاري که به قلعه*نوعي تقديم کرد با صداي بلند مي*خواند: «مي*دونم آخر اين قصه مي*بازي!»
سر دادن \

شعار به سبک ورزشگاه
90: هفت، هشت ليدر (بوقچي) قلعه*نوعي حتي پس از پايان ترانه*هاي سعيد عرب ناگهان قلعه*نوعي را تشويق مي*کردند. پس از اين که عرب هم از قلعه*نوعي تعريف کرد، بوقچي*هاي قلعه*نوعي گفتند: «عشق فقط يک کلام... اميرخانه والسلام».
ساير حاضرين هم وقتي ديدند اين چند نفر با ارسال پارازيت مدام در اجراي برنامه خلل ايجاد مي*کنند، گفتند: «روبرو آماده باش، روبرو آماده باش» که ناگهان همه سالن خنديدند!

فتح*اله*زاده و مظلومي فراموش شدند
90: با اين که در اين مراسم اکثر پيشکسوتان استقلال فراموش شده بودند اما از اين که هيچ کس حتي محسن حاجيلو نامي از علي فتح*اله*زاده مديرعامل آبي*پوشان مطرح نکرد، جاي تعجب داشت. فتح*اله*زاده که به مالزي سفر کرده بود، نتوانست خود را به اين مراسم برساند. حتي هيچ*کس نامي از پرويز مظلومي هم به زبان نياورد که فصل قبل تيم را قهرمان کرده بود. منصور پورحيدري هم که در اين مراسم ديده نشد ضمن اين که بهداد مجري شبکه سوم سيما در بخش کوتاهي از سخنان خود به دانايي*فرد و حجازي اشاره کرد تا معدود طرفداران حجازي شعار «ناصرخان کاپلو» سر دهند

.
قلعه*نوعي در گوش حاجيلو چه گفت؟
90: وقتي قلعه*نوعي براي اهداي پيراهن فصل جديد سرخپوشان روي سن رفت در گوش پسر حاجيلو (مجري جوان برنامه) حرف*هايي را مطرح کرد و بلافاصله مجري برنامه از قاضي شاه*حسيني معاون حقوقي باشگاه، داريوش ارجمند و امير عرب، شاهرخ بياني، رضا رجبي، فرامرز ظلي و مراغه*چيان دعوت به عمل آورد تا آنها هم براي اهداي پيراهن فصل 91 آبي*پوشان به بازيکنان روي سن بروند.

لینک به دیدگاه

هافبک باتجربه تيم استقلال که هنوز به صورت کامل از مصدوميت رهايي پيدا نکرده است، براي حضور نکونام در فهرست آبي پوشان ناچار به جدايي از اين تيم خواهد شد.

پيش از آنکه جواد نکونام با باشگاه استقلال قرارداد امضا کند، فهرست اين تيم تکميل شده بود و مسئولان استقلال براي عقد قرارداد با کاپيتان تيم ملي ناچار به کنار گذاشتن يک بازيکن از فهرست آبي پوشان بودند.

به همين خاطر استقلالي‌ها تصميم دارند فعلا نام کيانوش رحمتي را از فهرست تيم خود خارج کنند تا جا براي جواد نکونام باز شود. علي فتح‌الله‌زاده عصر امروز شنبه ضمن اعلام اين مطلب افزود: احتمالا قرارداد کيانوش رحمتي را فسخ مي‌کنيم تا بتوانيم قرارداد جواد نکونام را ثبت کنيم. وي افزود: در صورت فسخ قرارداد کيانوش رحمتي با باشگاه استقلال در نيم فصل مسابقات ليگ برتر در خدمت اين بازيکن خواهيم بود. جواد نکونام کاپيتان تيم ملي فوتبال کشورمان امروز شنبه با عقد قراردادي يکساله به عضويت تيم استقلال درآمد. کيانوش رحمتي در نيم فصل دوم مسابقات ليگ برتر از ناحيه زانو دچار مصدوميت شد و تا به امروز شرايط همراهي آبي پوشان را پيدا نکرده است.

لینک به دیدگاه

مهاجم باسابقه فوتبال ايران با سه تيم اماراتي مذاکره کرده و براي حضورش در يکي از اين تيم ها منتظر پاسخ اماراتي هاست.

مهر: در حالي که مسئولان باشگاه استقلال کار پيوستن فرهاد مجيدي به اين تيم را تمام شده مي دانند اما اين بازيکن با سه باشگاه عجمان، دبي و الوصل امارات مذاکراتي را انجام داده و منتظر پاسخ نهايي آنهاست.

اين در حالي است که مدير عامل باشگاه استقلال کار مجيدي براي حضور در اين تيم را 80 درصد تمام شده اعلام کرده است اما مجيدي هنوز منتظر پاسخ اين سه تيم اماراتي است. روز يکشنبه پايان زمان ثبت قرارداد بازيکناني نظير فرهاد مجيدي است که فصل گذشته خارج از ايران بازي کرده اند

لینک به دیدگاه

تمرين تيم فوتبال استقلال با حضور دروازه‌بان استراليايي اين تيم برگزار شد.

تيم استقلال که خود را براي ديدار مقابل سايپا آماده مي‌کند از ساعت 19 امروز در کمپ اختصاصي اين باشگاه تمرينات خود را پيگيري کرد. نکته جالب تمرين امروز صحبت 20 دقيقه اميرقلعه‌نويي با بازيکنان بود که وي آنها را به گوشه‌اي به زمين برد و در خصوص بازي با سايپا و مسائل مختلف با آنها به صحبت پرداخت.

* سرمربي تيم استقلال پس از صحبت با بازيکنان حدود 35 دقيقه با مجتبي جباري صحبت کرد و توصيه‌هاي لازم را به اين بازيکن ارائه داد. اين بازيکن پس از صحبت‌هاي قلعه‌نويي حدود يک ساعت به دويدن دور زمين و تمرينات اختصاصي پرداخت.

* ليام ردي دروازه‌بان 30 ساله استراليايي که به تازگي با آبي‌پوشان قرارداد بسته در تمرين امروز شرکت کرد و با لباس شخصي نظاره‌گر برنامه‌هاي تاکتيکي آبي‌پوشان بود.

* حسين آشنا دروازه‌بان فصل گذشته تيم فوتبال سايپا در تمرين امروز استقلال حضور داشت و تمرينات آبي‌پوشان را نظاره کرد.

* رضا رجبي، شاهرخ بياني و ميرشاد ماجدي مثل روزهاي گذشته تمرين امروز را نظاره‌گر شدند.

* دويدن دور زمين، گرم کردن بدن‌ها، حرکات ترکيبي، شوت به سمت دروازه و ارسال از جناحين از برنامه‌هاي اصلي استقلال بود ضمن آنکه قلعه‌نويي از مهاجمان تيمش مي‌خواست تا در زدن ضربات آخر دقت کنند.

استقلال قرار است روز چهارشنبه در ورزشگاه آزادي به مصاف سايپا برود.

لینک به دیدگاه

آن روز من 17 سالم بود و اتفاقا به ورزشگاه رفته بودم . يادم هست که پشت دروازه بوسنيچ در نيمه دوم نشسته بودم و آن لحظه که بازيکن کوتاه قد شما گل زد بدترين لحظه براي من بود

چه شد که تصميم گرفتيد به ايران بياييد ؟

من سه پيشنهاد داشتم که از بين آنها استقلال را انتخاب کردم . دليلش هم مطالعه کامل رزومه استقلال و سرمربي آن را در اينترنت بود . متوجه شدم که اين تيم پرافتخارترين تيم آسيا است و در دنيا طرفداران بسياري دارد و سرمربي آن هم پرافتخارترين سرمربي ليگ ايران است . برايم جالب بود که اين تيم حتي در کشورهايي مثل کانادا ، آمريکا ، سوئد و استراليا هواداران زيادي دارد .

يک سايت استراليايي نوشته که شما پيش از حضور در ايران به دليل مصرف مشروبات الکلي در هواپيما ، دو روز قبل از آخرين مسابقه سيدني از اين تيم اخراج شديد . اين خبر واقعيت دارد ؟

در اين مورد بايد همه واقعيت ماجرا را توضيح بدهم . باشگاه سيدني که جزو پرسابقه ترين باشگاههاي استراليا است اخيرا توسط يک سرمايه گذار جديد خريداري شده . اين رئيس جديد در ابتداي حضورش در باشگاه تصميم داشت که 4 بازيکن گرانقيمت اين تيم را که با سيدني تا سال 2013 قرارداد داشتند را به روشهاي مختلف از تيم خارج کند . من هم يکي از اين 4 بازيکن بودم و مالک جديد توانست با بهانه هاي زياد 4 بازيکني را که گفتم از سيدني اخراج کند . ما در تيم هاي مختلف به بهانه هاي شيرين مثل پدر شدن يکي از بازيکنان اين رسم را به جا مي آورديم اما اين بار شيطنت شد . درباره اين اتفاق حتي بسياري از روزنامه هاي استراليايي نوشتند و از رئيس جديد انتقاد کردند .

اين اتفاقها در روند مذاکره شما با باشگاه استقلال تاثير داشت ؟

بله ، مسئولان باشگاه استقلال از طريق مدير برنامه من به شدت نسبت به اين موضوع حساس بودند و ما هم سعي کرديم توضيحات کاملي را به آنها ارائه بدهيم .

به شما گفته اند که دروازه بان دوم استقلال خواهيد بود و بايد نيمکت نشين باشيد ؟

من اول از همه بايد بگويم که مي دانم به يک کشور اسلامي آمده ام و وظيفه دارم به کليه قوانين و آئين اين کشور احترام بگذارم و خودم را مانند يک شهروند ايراني مي دانم . من يک بازيکن حرفه اي هستم . 158 بازي در سوپر ليگ استراليا انجام دادم و از نظر سابقه جزو 15 بازيکن برتر استراليا هستم . در تمام سالهاي بازيگري ام به غير از اين تسويه حساب مالک جديد باشگاه هرگز مرتکب خطاي انضباطي نشده ام . من پدر يک خانواده هستم . دو فرزند دارم و هميشه تلاش کردم بهترين زندگي را براي خانواده ام ايجاد کنم . درباره دروازه باني هم بايد بگويم که بله به من گفته شد که دروازه بان دوم خواهم بود اما منتظر ديدار با دوست تازه ام که دورازه بان تيم ملي ايران است ، هستم . من همه تلاشم را مي کنم که يک رقابت درست و جانانه با ديگر دروازه بانهاي استقلال داشته باشم

مردم ايران فوتبال استراليا را با مسابقه ايران با اين تيم در سال 1997 در ملبورن مي شناسند . آن روز را به خاطر مي آوريد ؟

انسانها هيچ وقت کابوس هاي بد را فراموش نمي کنند . آن روز براي من و ديگر مردم استراليا يک کابوس بزرگ بود . آن روز من 17 سالم بود و اتفاقا به ورزشگاه رفته بودم . يادم هست که پشت دروازه بوسنيچ در نيمه دوم نشسته بودم و آن لحظه که بازيکن کوتاه قد شما گل زد بدترين لحظه براي من بود . بعد از بازي بيش از يک ساعت در ورزشگاه نشستم و از شدت ناراحتي نمي دانستم چه کار کنم .

سايت گل/

لینک به دیدگاه

در حالي كه قبل از نكونام خلعتبري و انصاري‌فرد گرانترين بازيكنان امسال ليگ برتر بودند نكونام با قراردادي سنگين حدنصاب جديدي را براي ليگ ايران خلق کرده است.

سايت گل: بخش مهمي از سوالات خبرنگاران از جواد نكونام در مورد رقم دقيق پرداختي استقلال به باشگاه اوساسونا بود اما نكو با اعلام اين نكته كه بيشتر از سقف قرارداد پول گرفته به نوعي از كنار اين رقم گذشت. اين در شرايطي است كه البته درباره هيچ كدام از قرارداد سنگين ليگ برتري شفاف‌سازي نشده است.

در حالي كه به نظر قبل از نكونام محمدرضا خلعتبري و كريم انصاري‌فرد گرانترين بازيكنان امسال ليگ برتر بودند نكونام با قراردادي سنگين حدنصاب جديدي را براي ليگ ايران خلق كرده است. نكونام به گفته يكي از مسوولان باشگاه پرسپوليس در مذاكره با سرخپوشان رقمي حول و حوش 4 ميليارد مطرح كرده است. اين مسوول در پاسخ به اينكه آيا نكونام اين رقم را به عنوان سنگ بزرگ مطرح نكرده تا پرسپوليسي‌ها قيد را وي بزنند، اينطور جواب داد:«‌به هر حال آقاي نكونام مشترياني از ليگ‌هاي مختلف داشتند و اين رقم با توجه به ارزش ايران در بازار جهاني چيز عجيبي نيست اما پرداختش صلاح باشگاه پرسپوليس نبود و ايجاد اختلاف مي‌كرد.»

اين مسوول كه بر افشا نشدن نامش تاكيد داشت نكونام را يكي از بهترين بازيكنان فعلي ايران ارزيابي كرد كه تاثير مثبتي بر ليگ ايران خواهد گذاشت.

نكو يكي از سوژه‌هاي اصلي اولين برنامه نود در فصل جديد خواهد بود، برنامه‌اي كه امشب روي آنتن مي‌رود.

لینک به دیدگاه

مديرعامل باشگاه استقلال تاکيد کرد که شايعه قهرش با قلعه‌نويي به هيچ عنوان صحت ندارد.

علي فتح‌الله زاده در گفت‌وگو با فارس، در خصوص شايعاتي که پيرامون قهر او با سرمربي استقلال شنيده مي‌شود اظهار داشت: اين حرف‌ها ديگر چيست؟ مگر بچه‌بازي است که با قلعه‌نويي قهر کنم؟ باشگاه به اين بزرگي را ما بايد اداره کنيم و بايد جوابگوي همه باشيم و اينگونه مسائل اصلاً صحت ندارد.

وي در پاسخ به اين سؤال که فکر نمي‌کنيد ماجراي عدم حضور مجيدي در استقلال در آستانه بازي با سايپا به مجموعه تيم ضربه وارد کند، عنوان کرد: اين حرف درست است. مجيدي يک استقلالي است و وقتي با او صحبت کردم گفتم تو چند سال کاپيتان استقلال بودي و حقت است که کاپيتان باشي. اين بخش اول صحبت‌هاي من با مجيدي است، اما در بخش دوم بايد بگويم حالا که اين اتفاق نيفتاده نبايد از نام تو سوء‌استفاده شود که عده‌اي استقلال را تحقير کنند. نظر سرمربي اين بوده که نکونام کاپيتان باشد اما ما هميشه تو را کاپيتان مي‌دانيم و اميدوار هستم که سال آخر فوتبالت را در استقلال تمام کني و مطمئن باشيد اين اتفاق مي‌افتد. حالا هم با اضافه شدن نکونام تيم ما خيلي بهتر شده و با انگيزه به دنبال کسب نتايج خوب هستيم.

مديرعامل باشگاه استقلال در خصوص اينکه همچنان تمرينات اين تيم قبل از افطار برگزار مي‌شود گفت: ما تنها تيمي نيستيم که قبل از افطار تمرين مي‌کنيم اما همه روي ما زوم مي‌کنند. شرايطي را مهيا کرديم که بازيکنانمان براي افطار در همان کمپ باشگاه روزه خود را باز کنند و باز هم در تلاش هستيم زميني را فراهم کنيم که تيم بعد از افطار تمرين کند. هرچند در تهران فعلاً زمين خالي وجود ندارد.

فتح‌الله‌زاده در خصوص اينکه آيا مشکلات مالي استقلال حل شد يا خير تاکيد کرد: هنوز اين اتفاق نيفتاده و مي‌دانم وزير ورزش به فکر ما هم هست اما از صبح امروز دو جلسه را برگزار کردم و به اميد خدا تا آخر هفته اسپانسر استقلال مشخص مي‌شود.

وي در پاسخ به اين سؤال که يعني استقلال در بازي چهارشنبه هم اسپانسر نخواهد داشت، گفت: به اميد خدا تيم با اسپانسر به زمين مي‌رود.

فتح‌الله‌زاده در پايان در خصوص اعتراض اهالي فوتبال به عدم پرداخت حق پخش تلويزيوني از سوي صدا و سيما تصريح کرد: ضرغامي شخصي است که سابقه فرهنگي دارد و من او را از زمان حضور در وزارت ارشاد مي‌شناسم. حالا هم از او خواهش مي‌کنم که کار را به رده‌هاي مياني نسپارد و خودش وارد شود. مي‌دانيم که او بودجه ندارد اما اگر مساعدت کند باشگاه‌ها هم با او همکاري مي‌کنند چون با اين شرايط تيم‌ها ضربه مي‌خورند. من با شناختي که از ضرغامي دارم مطمئن هستم او مشکل را حل خواهد کرد.

لینک به دیدگاه

سرمربي تيم استقلال با بيان اينکه تا تيمش شکل واقعي را بگيرد کسب سه امتياز مسابقه برايش اهميت دارد، گفت: اين خيلي خوب است که بازيکنان به خاطر بازي نکردن ناراحت شود اما اگر بخواهد تيم را به هم بريزد اخلاق من را در خصوص برخورد با چنين بازيکناني مي*دانيد.

امير قلعه نويي در نشست خبري پيش از ديدار تيمش مقابل سايپا با تشکر از مجموعه مديريتي باشگاه که يک تيم خوب و مدنظر کادر فني را بسته*اند در خصوص بازي با سايپا گفت: هر بازي شرايط خاص خودش را دارد ما در بازي گذشته ايراداتي در ايجاد موقعيت روي دروازه حريف داشتيم. که حاصل ناهماهنگي زياد بدني و تيمي بازيکنان بود. در اين بازي شرايط*مان بهتر شده و خوشحالم نفرات مدنظرم به ترکيب تيم*مان اضافه شده است.

وي با اشاره به آناليز اين بازي توسط گروه آناليز باشگاه افزود: سايپا تيم بسيار خوبي است و لايه*هاي دفاعي قابل قبولي دارد. ما تدابيري را براي موفقيت در اين بازي در نظر گرفته*ايم و سعي مي*کنيم با اضافه شدن نفرات جديد کيفيت بهتري را ارائه کنيم. هرچند من اعتقاد به بازي*هاي پرگل دارم اما تا تيم شکل واقعي*اش را به دست آورد تنها به فکر کسب سه امتياز خواهيم بود.

سرمربي تيم استقلال در مورد جذب دروازه*بان استراليايي تصريح کرد: اين دروازه بان، سنگربان دوم تيم ماست. حسيني و ريشي اصفهاني دروازه بانان آينده*داري هستند که ما هم به امروز و هم به آينده براي جذب اينها نگاه کرديم. رحمتي هم که بهترين دروازه بانان آسياست شرايط بسيار خوبي دارد.

قلعه نويي با تاکيد بر اينکه تا اين لحظه هيچ کدام از بازيکنان تيم از نکونام، رحمتي و جباري گرفته تا ساير نفرات تيم يک ريال هم دريافت نکرده*اند که بايد از آنها تشکر کرد، افزود: بايد بگويم بازيکنان به احترام مردم و عشق و علاقه به پيراهن تيم بازي مي*کنند اولين برد فصل تيم پيش از ديدار با آلومينيوم هم بازيکنان گرفتند، زيرا به خاطر تيم و مردم با عشق و علاقه مردانه در تمرينات شرکت کردند.

وي در مورد اختلاف به وجود آمده بين فدراسيون و صداوسيما در خصوص مسئله حق پخش اظهار داشت: مرا همه جوره جريمه مي*کنند و از من سئوال حاشيه*اي نپرسيد اما بايد بگويم در زمان حضورم در لورکوزن متوجه شدم 80 درصد درآمد اين باشگاه آلماني از حق پخش و مابقي آن را از اسپانسر، فروش البسه و بليت فروشي کسب مي*کند. رسانه ملي هم دولتي و همخواني با ورزش ندارد. من از نمايندگان ورزش مي*خواهم قوانيني وضع کنند که حق فوتبالي*ها به خودشان برسد.

وي با اشاره به هزينه بسيار صداوسيما براي سريال*ها ادامه داد: متاسفانه از بابت حق پخش مسابقات فوتبال کمترين حق فوتبالي*ها داده مي*شود اما اميدوارم با درايتي که کفاشيان و هماهنگي*هايي که در اين خصوص انجام مي*شود حق فوتبالي*ها داده شود. ضمن اينکه نبايد فراموش کرد در کشوري مانند ترکيه برخي باشگاه*ها کانال خصوصي دارند و اميدوارم فوتبال*مان به سمتي رود که چنين اتفاقي براي باشگاه*هاي ايراني هم رخ داده تا بتوانند از حق پخش به خوبي استفاده کنند.

خبرنگاري در مورد کاهش تعداد لژيونرها در ايران از سرمربي تيم استقلال سئوال کرد که وي در اين خصوص گفت: يکسري حلقه بايد با هم متحد شوند. برنامه*ريزي خوب، صعود به جام جهاني، داشتن تيم*هاي پايه قدرت و موفقيت در عرصه*هاي بين المللي باعث حضور بازيکنان در باشگاه*هاي مطرح مي*شود اما متاسفانه ما چند دوره به جام جهاني نرفتيم و در مسابقات مقدماتي المپيک و بازي*هاي آسيايي هم ناکام مانده*ايم.

وي افزود: نگاه مسئولان و مردم بايد به فوتبال عوض شود خيلي*ها اعتقاد دارند هزينه زيادي در فوتبال مي*شود اما بايد به خروجي*ها هم توجه کرد. ذهن مديران بايد از روزمرگي جدا شده و چشم اندازي براي آينده فوتبال داشته باشند. وقتي قبل از يورو به هلسينگي رفتم ديدم برخي از کشورها تا 2020 برنامه داشتند اما در ايران وضعيت استقلال و پرسپوليس مشخص نيست. معلوم است دولتي هستند يا خصوصي، رديف بودجه و مسائلي مانند اصل 44 خصوصي سازي مطرح مي*شود اما تا صنعت، سياست و اقتصادمان درست نباشد در فوتبال پسرفت خواهيم کرد.

خبرنگاري در مورد حضور نفرات مطرح در خط هافبک استقلال و احتمال بروز مشکلاتي پس از نيمکت نشيني متوالي آنها سئوال کرد که قلعه نويي گفت: ما در هر پست دو بازيکن داريم و کادر فني در خصوص ميدان دادن به آنها تصميم مي*گيرد. بازيکني که از بازي نکردن ناراحت شود چيز خوبي است. نگاه اول اين است که تلاش کرده و جايگاهش را مي*گيرد و نگاه دوم اينکه تلاش کند تيم را به هم بريزد که در اين صورت اخلاق من را مي*دانيد.

سرمربي تيم استقلال با تاکيد بر اينکه بازيکن بايد ياد بگيرد نظم و انضباط تيمي را رعايت کند و در چارچوب اهداف باشگاه گام بردارد، افزود: در نظر ما منافع عموم تيم مهم است اگر استقلال پنجم شود و آقاي گل ليگ از تيم ما باشد چه فايده*اي دارد اما اگر قهرماني شويم و آقاي گل نداشته باشيم مانند سپاهان که چنين اتفاقي برايش افتاد همه مي*گويند تيم قهرمان شده است بايد اين تفکر را در تيم نهادينه کنيم.

قلعه نويي با تاکيد بر ايکه نکونام نخواست کاپيتان تيم باشد و به همين دليل بازوبند به رحمتي رسيد افزود: من 17 سالم بود که کاپيتان شدم و کاپيتاني تنها مسئوليت بازيکن را بالا مي*برد و جز بار اضافي چيزي ندارد. تيم ما يک کاپيتان دارد آن هم استقلال است و همه بايد براي موفقيتش تلاش کنيم.

وي با تاکيد بر اينکه نه کارشناس است و نه مربي در مورد احتمال برگزاري مسابقات جام حذفي تصريح کرد: ما بايد قانونمند باشيم و هر چه سازمان ليگ طبق تقويم اعلام کند از آن تمکين مي*کنيم. ما بايد ياد بگيريم به روز باشيم مگر کشورهاي ديگر درگير مسابقات جام جهاني نيستند، آيا ليگ و جام حذفي خود را تعطيل کرده*اند؟ ما نبايد صورت مسئله را پاک کنيم بلکه بايد مسئله را به بهترين شکل حل کنيم.

سرمربي تيم استقلال در پايان در مورد بحث محروميتش در اين ديدار با خنده به اين مسئله اشاره کرد که شايد تا آخر ليگ روي نيمکت ننشيند و جريانش همان حکايت پليس مخفي است، گفت: حضرت علي مي*گويد: "حرف حق را بزن حتي اگر همه عليه تو بشوند". خوشحالم حرف حق را زدم حتي اگر جريمه ام کنند يا محروم شوم.

لینک به دیدگاه

دروازه*بان تيم استقلال گفت: نکونام لطف کرد و بازوبند کاپيتاني را به من داد.

مهدي رحمتي در نشست خبري پيش از بازي فردا مقابل سايپا عنوان کرد: سعي مي*کنيم نسبت به بازي قبل عملکرد بهتري داشته باشيم. سايپا تيم جوان و يکدستي است و بايد نسبت به قبل تلاش*مان را بيشتر کنيم. توقعات هواداران بالاست و انتظاري جز نتيجه برد ندارند.

وي در خصوص اينکه فصل گذشته در نيم فصل دوم از ناحيه کمر درد داشت و در برخي بازي*ها نمي*خواست به ميدان برود، گفت: سال گذشته شرايط مان خاص بود. نيم فصل که شروع شد با جدايي مجيدي و مصدوميت چند بازيکن در تيم خلا ايجاد شد. من هم بازيکن تيم بودم و از من توقع داشتند بازي کنم. در اين چند وقت هم مصدوميت*هايي داشتم اما به کارم ادامه دادم. با پايان ليگ هم استراحت خوبي داشتم و اکنون هم مشکلي ندارم.

دروازه*بان استقلال در خصوص اينکه نکونام کاپيتاني را به وي داده و او به عنوان کاپيتان چه پيگيري براي گرفتن مطالبات بازيکنان داشته است، گفت: بازيکنان استقلال همه بزرگ هستند و سابقه ملي دارند. جباري، صادقي، اکبرپور، منتظري و برهاني قبل از اينکه نکونام به استقلال بيايد، بازوبند را به من دادند. حق منتظري بود که کاپيتان شود اما او به من لطف کرد. با جواد نکونام 12 سال هم تيم بودم و خاطرات خوبي با هم داريم. نکونام جزو تاريخ فوتبال ايران است. او بازي*هاي ملي زيادي دارد، کاپيتان تيم ملي است و روزي که به استقلال آمد خودم گفتم که کاپيتان تو هستي.

رحمتي افزود: با صحبتي که با او داشتم لطف کرد و تصميم گرفت کاپيتان من باشم. استقلال نياز به کاپيتان ندارد چون همه بازيکنان آن بزرگ و کاپيتان من هستند. همه مي*دانستند در ابتداي فصل پول نيست و چه به لحاظ مالي و چه به لحاظ توقعي از ما است کار سختي داريم. تا به اينجا هم اتفاقي رخ نداده است و اگر هم قرار باشد صحبتي کنيم، تصميم جمعي است. باز هم اينجا مي*گويم نکونام بزرگتر من است و از او تشکر مي*کنم.

لینک به دیدگاه

دروازه*بان تیم فوتبال استقلال به عنوان کاپیتان اول این تیم معرفی شد.

به گزارش فارس، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از بازی با سایپا مهدی رحمتی را به عنوان کاپیتان استقلال اعلام کرد و گفت با درخواست نکونام این کار صورت گرفته است. سرمربی آبی*پوشان پیش از جواد نکونام را به عنوان کاپیتان اول استقلال معرفی کرده بود.

لینک به دیدگاه

رودریگو توزی : آماده نبودم، انتظار نداشتم بازی کنم

Click here to view the original image of 800x600px.

3296_orig.jpg&mode=largeهمیشه نخستین تجربه یا خیلی خوب است یا خیلی بد اما هرچه هست برگی می‌شود در دفتر خاطرات. برای رودریگو توزی نخستین تجربه بازی برای استقلال جمعه رقم خورد؛ دیداری که قلعه‌نویی تصمیم گرفت از هافبک برزیلی خود استفاده کند هرچند که توزی آماده نبود و اصلا انتظارش را نداشت وارد زمین شود.

نخستین بازی تو برای استقلال چطور رقم خورد؟ خوب یا بد؟

نخستین بازی همیشه تجربه خوبی است حتی اگر یک بازیکن از ابتدا بازی نکند یا بدنش آماده نباشد. جمعه فهمیدم که در استقلال همه چیز با تیم‌های دیگر فرق می‌کند. اینجا یک باشگاه بزرگ است که طرفداران پرشماری دارد. پس باید بهترین عملکرد را برای آنها به نمایش بگذاری تا راضی به خانه‌های خود بروند. من هم خوشحالم که نخستین تجربه‌ام با برد استقلال همراه شد تا طرفداران با رضایت ورزشگاه را ترک کنند.

فکر می‌کردی تنها چند روز پس از تمرین با استقلال برای این تیم بازی کنی؟

آماده نبودم و اصلاً انتظار نداشتم بازی کنم ولی وقتی مربیان گفتند بلند شو و گرم کن واقعاً خوشحال شدم. می‌خواستم کاری انجام بدهم برای پیروزی استقلال.

از بازی‌ات راضی بودی؟

اصلاً از بازی و عملکردی که ارائه دادم راضی نبودم البته همه بازیکنان تلاش کردند خوب بازی کنم اما شرایطم مناسب نبود و به خاطر تمرین‌های اندکی که با سایر بازیکنان انجام دادم نتوانستم روز موفقی را پشت سر بگذارم.

کی آماده می‌شوی؟

باید زیاد تمرین کنم تا به آمادگی کامل برسم. فکر می‌کنم دو هفته وقت می‌برد تا به سایر بازیکنان استقلال برسم. از هفته چهارم می‌شود بهتر درباره بازی من قضاوت کرد.

در تراکتورسازی نشان دادی هافبک گلزنی هستی. چرا مقابل آلومینیوم نتوانستی آن موقعیت گل را وارد دروازه کنی؟

واقعاً متأسفم که توپم گل نشد. بازیکن حریف را در 18 قدم دریبل کردم اما چون آماده نبودم، نتوانستم گل بزنم. یک لحظه تمرکزم را از دست دادم و نتوانستم دروازه حریف را باز کنم اما شک نکنید اگر آماده شوم هیچ موقعیت گلی را از دست نخواهم داد.

بعد از گلی که فابیو جانواریو وارد دروازه آلومینیوم کرد خیلی خوشحال شدی...

وقتی جانواریو گل زد انگار خودم گل زدم. خیلی برای فابیو خوشحال شدم و البته هواداران استقلال که 90 دقیقه تیم را تشویق کردند.

ولی فابیو جانواریو نسبت به تو بهتر بازی کرد، قبول داری؟

قبول دارم. خب برای فابیو که چند سالی در استقلال بازی کرده بود فضا سنگین نبود اما من زمان می‌خواهم تا با جو ورزشگاه و بازی‌های استقلال آشنا شوم.

به نظرت استقلال می‌تواند قهرمان لیگ شود؟

چرا که نه، اگر همه بازی‌های‌مان را در ورزشگاه آزادی ببریم حتی با نتیجه یک-صفر، شک نکنید خیلی راحت قهرمان لیگ می‌شویم و حریفان را جا می‌گذاریم.

قلعه‌نویی بعد از بازی با تو حرفی نزد؟

قلعه‌نویی همیشه به من اعتماد داشته و روی من حساب ویژه‌ای باز کرده. من هم سعی می‌کنم کارهایی که او می‌خواهد در زمین انجام بدهم تا رضایت او را جلب کنم.

لینک به دیدگاه

فتح‌الله‌زاده: قهرمانی در ایران دیگر جذابیت ندارد

Click here to view the original image of 800x600px.

2954_orig.jpg&mode=large

به قلعه‌نویی گفتم قهرمانی در لیگ برتر دیگر برای من جذابیت ندارد و باید قهرمان آسیا شویم.

* نکونام و جانواریو را گرفتید و جباری را هم حفظ کردید، از نقل و انتقالات راضی هستید؟

من گفتم نیمه اول را به کادر فنی اختصاص دادم و یک مربی طراز اول جذب کردیم. در نیمه دوم هم با نظر سرمربی، تیم را بستیم. خوشحالم که کاپیتان تیم ملی ایران را هم به استقلال آمد. تیمی در شان هواداران بستیم. تیم خوبی داریم که بتواند در آسیا قهرمان شود. به قلعه نویی گفتم دیگر قهرمانی در لیگ برتر ایران برایمان جذابیت ندارد و باید برای قهرمانی آسیا بجنگیم و یا اینکه حداقل بین 4 تیم برتر آسیا قرار بگیریم. این هدف و برنامه ما است که بین 4 تیم برتر قاره باشیم.

* ظاهرا بازیکنان استقلال پیشنهادهایی از تیم های قطری دارند...

یکی از آقایانی که ایجنت است اما از نظر من دلال است، این کار را می کند و اگر به حرکات شوم خود علیه استقلال ادامه دهد با آن برخورد می کنم. برخی آقایان که نمی توانند از ما باج خواهی کنند به بازیکنان ما می گویند شما را به قطر می برم. آن هم در حالی که شورایی در قطر است که گفته فعلا قصد جذب بازیکن ایرانی ندارد اما این آقا با برنامه تعیین شده چنین پیشنهادهایی می دهد ولی من با رفتن بازیکنان استقلال به قطر موافقت نمی کنم.

* گفته می شود شما با قلعه نویی معامله کردید و جباری را او خواسته و مجیدی را شما؟

مگر ما با هم همطراز هستیم که بخواهیم معامله کنیم؟ من مدیر باشگاه هستم و می توان از 25 بازیکن یک بازیکن با نظر من جذب شود. آن هم بازیکنی که مورد وثوق همه هست. معامله ای در کار نبود. من با وجود اینکه مسئولیت دارم وقتی به کسی اختیارات می دهم دیگر خودش مسئول است و بازیکن تحمیل نمی کنم زیرا قلعه نویی مسئول فنی تیم است و باید پاسخگو باشد. پنج شنبه گذشته قلعه نویی به دفتر من آمد و گفت ما نباید سرمایه سوزی کنیم و باید آخر فصل را ببینیم یا دیدار با الهلال و الاتحاد را در نظر داشته باشیم و به همین دلیل به جباری و مجیدی نیاز داریم.

* ظاهرا شما با جباری درگیری فرا لفظی داشتید؟

جر و بحث داشتیم اما فرا لفظی نبود. با بازیکنان بر سر مبلغ قرارداد چانه زنی می کنیم اما اگر به این شکل که می گویید باشد، جباری اکنون در باشگاه نبود. جباری پرخاشگر است و زود عصبانی می شود اما در مقابل مدیرعامل اینگونه نیست.

*یعنی بحث قندان پرتاب کردن نبوده؟

نه.

* حرف ها در مورد انتقال نکونام ضد و نقیض است،‌ 700 هزار یورو به نکونام داده شده یا باشگاه اوساسونا؟

در بحث انتقال نکونام نیازی به لاپوشانی نیست. قوانین این اجازه را می دهد که به باشگاه خارجی پول رضایت نامه را بدهیم و این جز سقف قرارداد نیست. من پول نداشتم به باشگاه اوساسونا بدهم و نکونام خودش پول داد و من به او چک 15 روزه دادم. از باشگاه اوساسونا هم رسید دریافت می کنیم زیرا باید اسناد را داشته باشیم چرا که ما یک باشگاه دولتی هستیم.

* روزنامه مارکا اسپانیا نوشته که بابت انتقال نکونام رقمی به باشگاه اوساسونا داده نشده است؟

شما دارید با صاحب کار صحبت می کنید، الحمدالله روزنامه های خارجی هم به میان آمدند این روزنامه برای اسپانیایی ها معتبر است نه برای من.

* باشگاه اوساسونا نکونام را بازیکن آزاد اعلام کرده زیرا نمی توانسته حقوقش را پرداخت کند؟

من از شما با مردم صادق تر هستم. ما با باشگاه اوساسونا مذاکره کردیم و قرار است پول را که دادیم رسید بگیریم. رسید را که گرفتیم می دهیم شما آن را چاپ کنید! اینکه باشگاه اوساسونا گفته حقوق نکونام بالاست دلیل نمی شود او را مفت از دست بدهد.

* شما و رسولی نژاد گفتید نکونام در حد سقف قرارداد پول گرفته است؟

شما به ما اجازه می دهید که 5 دوربین بردارم و از افراد مختلف در صدا و سیما مصاحبه بگیرم در مورد سیاست کلی صدا و سیما؟ شما می دانید سیاست ضرغامی چیست؟ ولی شما از معاون و معاون معاون سوال می کنید در حالی که من مدیرعامل باشگاه هستم. من 700 هزار یورو به باشگاه اوساسونا دادم و 350 میلیون تومان هم به خود نکونام. اگر کسی آمد و سند آورد که یک ریال بیشتر داده ام من را بازخواست کنید.

* مگر می شود قبول کرد نکونام یک میلیون یورو را در اسپانیا رها کرده و با 350 میلیون تومان به استقلال آمده است؟

او می خواسته آزاد شود و پول آزادی نکونام را ما به اوساسونا دادیم. عاشق چشم و ابروی اوساسونا نبودیم که 700 هزار یورو به این باشگاه بدهیم این پول را بخاطر نکونام دادیم و 350 میلیون تومان هم به خودش دادیم.

* مگر می شود باور کرد نکونام با این ارقام به استقلال آمده؟

حالا که آمده و دلش خواسته که بیاید. به نماز و روزه ام قسم یک ریال بیشتر از مبلغی که گفتم ندادم. اگر 10 سال بعد هم کسی گفت پول بیشتری دادم من را محکوم کنید و آبرویم را بریزید.

*بحث دو چک 700 هزار یورویی مطرح است؟

برای یک سال 700 هزار یورو است و اگر فصل آینده هم این بازیکن را بخواهیم 700 هزار یورو دیگر باید بدهیم. مدیر برنامه نکونام که اتفاقا پرسپولیسی تاپ هم هست می تواند بگوید. من قسم خوردم که دروغ نمی گویم. من اطمینان می دهم 20 درصد زیر قیمت رقیب با بازیکنان قرار داد بستیم. از وزیر محترم ورزش می خواهم که یک حکم به من و رویانیان بدهد تا ما قراردادهای باشگاه های یکدیگر را بررسی کنیم.

* انصاری فرد چقدر با باشگاه استقلال صحبت کرد؟

او از پیش ما رفته و درست نیست حرف بزنم. کریم بی معرفتی کرد و از پیش ما رفت و جواب ما را دیگر نداد اما او گفت یک باشگاه دیگر به او پیشنهاد یک میلیارد و سیصد میلیون تومانی داده است. در نهایت هم به تیم رقیب رفت. به قول رویانیان از همان عشق های یک و نیم میلیارد تومانی!

* شما و رویانیان مدام علیه یکدیگر مصاحبه می کنید؟

تاریخ مصاحبه ها را نگاه کنید. من برای رویانیان احترام قائل هستم اما او به من تهمت زد و من هم جوابش را دادم و بعد عذرخواهی کردم. من می گویم او تیم خوبی بسته است. فصل گذشته نیز برنامه 90 نظر سنجی بهترین عملکرد در فصل نقل و انتقالات را گذاشت و پرسپولیس رای آورد اما من گفتم اشکالی ندارد؛ تا فردوسی پور در برنامه 90 هست پرسپولیسی ها در تلویزیون برنده می شوند و ما در میدان مسابقه برنده هستیم.

* مهدی رحمتی سقف قرارداد را رعایت کرده است؟

یک تبصره هست که باشگاه هایی که در لیگ قهرمانان آسیا هستند می توانند جوایز مالی به بازیکنان بدهند و هر برد در آن مسابقات 40 هزار دلار پاداش دارد و در صورت صعود هم 80 هزار دلار به باشگاه پاداش مالی می دهند. بنابراین فدارسیون ابلاغ کرده که می توانیم از آن جوایز به بازیکنان پول بدهیم و اگر یک میلیون دلار پاداش بگیریم این پادش بین بازیکنانی که از سقف عبور کرده ایم تقسیم می شود.

* اسپانسر 9 میلیاردی شما چه شد. راستی پول هایی که داده اید را از کجا می آورید؟

رویانیان دستش باز است اما برخی مثل ما شهرستانی هستند و دیر دوزاری‌شان می افتد. او درست می گوید از وزارت ورزش فقط 4و نیم میلیارد تومان پول گرفته اما او از بخش های دیگر دولت پول گرفته تبصره ماده 13، حمل و نقل ریلی و سی ان جی ، برایش قدرت می آورد. نمی گویم از این نهادها پول گرفته بلکه می گویم این نهادها قدرت می آورد و قدرت هم پول.

* با قدرت می توان پول آورد؟

بله، یکی همین اسپانسر خودرو که هر وقت می خواهد می زند و پول می گیرد. قدرت، پول هم می آورد. او تیم 20 میلیارد تومانی بسته است. من آنقدر تواضع دارم که از رویانیان یاد بگیرم به ما یاد بدهد چطور پول دربیاوریم.

* هنوز بحث انتقال نکونام و اوساسونا قابل باور نیست؟

ما مسلمانیم و مسلمانان در ماه مبارک رمضان دروغ نمی گویند. 700 هزار یورو به باشگاه اوساسونا دادیم. من یکبار به رویانیان گفتم عددی نیستی که علتش این بود که رویانیان به من گفت خالی بند هستی و چک های بی محل به دست مردم می دهی. آقای فردوسی پور چرا عدالت را رعایت نمی کنید و مطالب او را نمایش نمی دهید؟ هر چه به ضرر ماست ویروسی شده است؟! ضمن اینکه از اینکه شما گفتید پهلوان زنده را عشق است ناراحتم زیرا کیانوش رحمتی با ما قراردادی نداشت و من بخاطر همین "پهلوان زنده را عشق است" با این بازیکن تمدید قرارداد کردم. چون او پایش را بخاطر استقلال از دست داد اولین بازیکنی بود که قراردادش را تمدید کردم. اگر آسیب دیده نبود با او قرارداد امضا نمی کردم./ش

لینک به دیدگاه

جذب نشدن مجیدی نباید روی هواداران تاثیر بگذارد/استقلال هنوز ترکیبش را نمی‌شناسد

خبرگزاری فارس: بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: جذب نشدن مجیدی نباید روی هواداران این تیم تاثیر بگذارد.

13910505000017_PhotoA.jpg

مجید رضایی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره بازی استقلال و سایپا اظهار داشت: این مسابقه را باید از چند جنبه بررسی کرد، شروع فصل است و با توجه به تغییراتی که استقلال داشته هماهنگی لازم بین بازیکنان نیست و در خط میانی نیز با با توجه به اینکه نکونام اضافه شده هنوز بین او و سایرین هارمونی لازم برای به حرکت در آوردن خط حمله وجود ندارد. سایپا هم در این مسابقه فراتر از انتظار بازی کرد.

وی افزود: در میانه زمین بازیکنان سایپا با پرسینگ هافبک های استقلال، آنها را از بازی خارج کردند. خط هافبک استقلال از شرایط بدنی به دور است. مهاجمان تیم هم نتوانستند از فرصت های خود استفاده کنند. استقلال هنوز ترکیب ایده آل خود را نشناخته است.

بازیکن پیشین استقلال در خصوص تشویق مجیدی از سوی هواداران عنوان کرد: متاسفانه این فرهنگ فوتبال ماست و نسبت به فرهنگ کشورهای صاحب فوتبال فاصله داریم. مجیدی بازیکن قابل احترامی است اما باشگاه استقلال به هر دلیلی این بازیکن را جذب نکرده و نباید جذب نکردن یک بازیکن چنین تاثیری روی هواداران بگذارد و همه چیز را فراموش کنند. امسال استقلال با همین کادرفنی و بازیکنان باید در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند، پس هواداران باید صبورتر باشند و از این تیم حمایت کنند.

لینک به دیدگاه

فلاحت‌زاده: نوبت به بازی قشنگ هم خواهد رسید

mmbbF%D8%A8%D9%81%D8%A60%D8%A6%D9%81%D8%A80112M,MNMvb10D21jkjhjhbnbjJlHL01J.jpgبه گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، فرشاد فلاحت‌زاده، بازیکن اسبق استقلال پیرامون شکست استقلال مقابل سایپا اظهار داشت: سایپا تیم خوبی بود. من سال پیش هم در این تیم حضور داشتم و حالا با روی کار آمدن پرویز حیدری، مدیرعامل سایپا شرایط این تیم بهتر از پیش شد. کادر جوانی هم به سایپا آمده‌اند و نوید روزهای بهتری را خواهند داد. درباره استقلال هم باید بگویم این تیم خوب بازی کرد، هفته‌های اول است و اصلا نباید بی‌مورد قضاوت کرد. استقلال شاید نتوانست مقابل سایپا به پیروزی دست یابد ولی ترکیب خوبی داشت و این شکست چندان به سرمربی و نفراتش مربوط نبود. نوبت بازی‌های قشنگ استقلال هم خواهد رسید. تجربه نشان داده که تیم‌های امیر

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
‌نویی روز به روز بهتر خواهند شد. در این بازی و حتی ممکن است در یکی، دو بازی آینده هم این افت بدنی و عدم هماهنگی مطلوب دیده شود که قابل حل است. شما نگاه کنید جواد نکونام یک‌دفعه بعد از 6 سال بازی در لالیگا به ایران آمده و به استقلال پیوسته، او هنوز به هماهنگی کامل با سایرین نرسیده. به هواداران هم پیشنهاد می‌کنم صبر پیشه کرده و تنها از تیم خود حمایت کنند.

لینک به دیدگاه

سرپرست تيم استقلال تاکيد کرد يکي از دلايلي که باعث برد استقلال برابر ذوب آهن شده تعامل هواداران و کادرفني بوده است.

ميرشاد ماجدي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، با اشاره به پيروزي اين تيم مقابل ذوب آهن اظهار داشت: بايد يک تشکر ويژه از هواداران استقلال داشته باشم که يکي از دلايل اين برد تعامل بين هواداران و کادر فني بود. تماشاگران اجازه دادند بازيکنان استقلال به خود باوري برسند و حمايت هاي آنها تا آخرين لحظه جاي تشکر دارد.

سرپرست استقلال ضمن تشکر از ليدرهاي اين تيم گفت: آنها هماهنگي خوبي به وجود آوردند و هواداران نشان دادند با هيچ تماشاگري در دنيا قابل قياس نيستند. تشويق طرفداران استقلال در بازي شب گذشته نشان داد آنهايي که هفته گذشته شعارهايي را سر دادند تعداد انگشت شماري بودند که خنثي شدند

لینک به دیدگاه

مهاجم استقلال گفت: به خاطر مصدوميتي که هفته گذشته با آن روبه‌رو شدم در بازي با ذوب آهن روي نيمکت نشستم.

ميلاد ميداودي در خصوص نيمکت نشيني اش در ديدار مقابل ذوب آهن اظهار داشت: هفته گذشته در ديدار با سايپا دچار آسيب ديدگي شدم و از همين رو براي اينکه دوباره آسيب نبينم کادر فني از من استفاده نکرد. البته مشکل خاصي ندارم و آماده هستم. در تمرينات چند روز گذشته هم شرکت کردم اما از آنجا که ممکن بود به پايم فشار وارد و مصدوميتم تشديد شود در اين بازي به ميدان نرفتم.

مهاجم استقلال با ابراز خوشحالي از پيروزي تيمش مقابل ذوب آهن گفت: بازي خوبي انجام داديم و موقعيت هاي بسيار زيادي داشتيم. حق استقلال بود برنده باشد و حالا اميدواريم هفته به هفته بهتر شويم.

ميداودي تاکيد کرد: با اين پيروزي روحيه بهتري پيدا کرديم و از حالا براي بازي هفته آينده با مس کرمان برنامه ريزي مي کنيم تا در آن مسابقه پيروز شويم و خود را به رده هاي بالاتر جدول برسانيم.

لینک به دیدگاه

پزشک تيم فوتبال استقلال گفت:‌ آسيب ديدگي جانواريو جدي نيست و به جز وي مصدوم ديگري نداريم.

به نقل از سايت باشگاه استقلال، کاوه ستوده در خصوص آخرين وضعيت مصدوميت فابيو جانواريو گفت: جانواريو در ديدار مقابل ذوب‌آهن دچار کمي کشيدگي شد اما پس از معاينات انجام شده روي اين بازيکن مشکل خاصي وجود ندارد و اين بازيکن در صورت صلاحديد کادرفني مي‌تواند در ديدارهاي آتي به ميدان برود.

وي در پايان گفت: به جز کيانوش رحمتي مصدوم ديگري نداريم و همه بازيکنان در سلامت کامل به سر مي‌برند.

به گزارش فارس، اين در حالي است که

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
مجتبي جباري دچار آسيب ديدگي است و از پايش عکس گرفته شده که قرار است وضعيت نهايي اين بازيکن اعلام شود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...