رفتن به مطلب

╬♥╬ آخرین اخبار باشگاه استقلال ╬♥╬

zafar

ارسال های توصیه شده

استقلال از خرداد در کمپ خودش تمرین می‌کند/

درآمد 6 میلیارد تومانی در آینده سرپرست باشگاه استقلال از شروع تمرینات این تیم در کمپ اختصاصی باشگاه از خردادماه سالجاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی فتح‌الله‌زاده در حاشیه بازدید اعضای کادر استقلال از کمپ این باشگاه گفت: مراحل ساخت این کمپ را از حدود 5 ماه پیش شروع کردیم که تا به حال یک میلیارد هزینه برای ما در برداشته و سازمان تربیت بدنی هم 100 میلیون به ما کمک کرده است. باقی این هزینه‌ها را نیز برخی از دوستان ما از جمله آقای طلوعی، شهردار منطقه 5 تقبل کردند که از ایشان تشکر می‌کنیم.

وی ادامه داد: مراحل کاشت چمن و برخی امور دیگر انجام شده و با این شرایط از خردادماه تیم در همین کمپ تمرین خواهد کرد. البته سالن فوتسال ما هم آماده است که آن را به ساکنان منطقه اجاره می‌دهیم آن هم با تخفیف 50 درصدی. در این میان از کادر فنی هم خواسته‌ام تا هفته‌ای یک بار اینجا فوتبال بازی کنند.

علی فتح‌الله‌زاده در ادامه تصریح کرد: فاز اول کمپ تا حدودی آماده است. فاز دوم شامل ساختمان هتل 5 ستاره، دو سالن عروسی، رستوران مجهز و یک پاساژ 140 متری می‌شود که به نظرم می‌تواند در زمینه ورزشی یکی از بهترین مجتمع‌های ورزشی در ایران باشد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: با این شرایط ما در آینده می‌توانیم سالانه چیزی حدود 5 یا 6 میلیارد از کمپ درآمدزایی کنیم. البته باید تاکید کنم که اگر مدیریت استقلال و پرسپولیس ثبات داشته باشد و یک مدیر حداقل 7 سال در راس کار باشد در آن شرایط مطمئن باشید استقلال و پرسپولیس دیگر نیازی به وجود دولت نخواهد داشت. اینها شعار نیست چون من 6 قهرمانی با استقلال دارم و دینم را تا اینجا ادا کرده‌ام اما فکر می‌کنم اگر این کمپ تکمیل شود ارزشی معادل 4 قهرمانی خواهد داشت.

علی فتح‌الله‌زاده در پایان تصریح کرد: جا دارد از پیشکسوتان استقلال نظیر علی جباری، مسعود مژدهی، رضا عادل‌خانی، مهدی حاج‌محمد، نصرا... عبداللهی و حمید فرزام‌نیا که در این مدت برای ما سنگ تمام گذاشتند تشکر کنم. لازم به توضیح است که اگر کمپ را افتتاح کنیم بازی افتتاحیه‌ای برای پیشکسوتان خواهیم گذاشت ضمن اینکه لبا‌س‌های آنها را در موزه قرار خواهیم داد. هر کسی هم که 100 هزار تومان به ساخت کمپ کمک کند نام او را در موزه حکاکی خواهیم کرد.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 666
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مجموعه استقلال به بازی جوانمردانه و شرافتمندانه تیم صبا ایمان دارد مدیرروابط عمومی باشگاه استقلال گفت: روی کاغذ شاید تیم صبا چندان به امتیاز بازی با سپاهان احتیاج نداشته باشد اما مجموعه استقلال به بازی جوانمردانه و شرافتمندانه تیم صبای قم ایمان دارد. به گزارش خبرگزاری مهر، محمد سررشته‌داری، مدیرروابط عمومی باشگاه استقلال با بیان این مطلب افزود: خوشبختانه در بازی اخیر مقابل صنعت نفت هم خوب بازی کردیم و هم نتیجه خوبی کسب کردیم. با شکست ذوب‌آهن و صعود به رده دوم و نزدیک شدن به سپاهان خیلی امیدواریم تا در هفته‌های آتی با قدرت بیشتر در کورس قهرمانی حضور داشته باشیم.

وی ادامه داد: صنعت نفت برابر ما فوتبال بازی کرد و هشت گلی که به ثمر رسید و موقعیت‌هایی که ایجاد شد نشان‌دهنده فوتبال زیبا و هجومی بود که هر دو تیم به نمایش گذاشتند.

سررشته‌داری خاطرنشان کرد: در هر صورت با توجه به اینکه تنها سه امتیاز با صدر جدول فاصله داریم به کسب عنوان قهرمانی امیدواریم.

وی با اشاره به اهمیت دیدار روز دوشنبه تیمهای سپاهان اصفهان و صبای قم گفت: روی کاغذ شاید تیم صبا چندان به امتیاز این بازی احتیاج نداشته باشد اما مجموعه استقلال به بازی جوانمردانه و شرافتمندانه تیم صبای قم ایمان دارد.

مدیرروابط عمومی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: صبا می‌تواند در مشخص کردن قهرمان لیگ دهم نقش مهمی را ایفا کند و با توجه به اینکه این مسابقه پخش زنده می‌شود یقینا بازیکنان باتعصب این تیم نمایش خوبی را ارائه خواهند کرد.

وی در خاتمه تصریح کرد: در نهایت امیدواریم دیدار‌های هفته‌های انتهایی لیگ در کمال صحت و جوانمردی انجام شود و در آخر تیمی که شایسته است به عنوان قهرمانی لیگ برتر دست یابد.

دیدار تیم های فوتبال سپاهان و صبای قم در هفته سی و یکم لیگ برتر عصر فردا دوشنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار خواهد شد. سپاهان صدرنشین رقابتهای لیگ برتر است.

لینک به دیدگاه

برهاني: حرفي ندارم؛ بايد با باشگاه مذاكره كنند

آرش برهاني در مورد شايعه پيشنهاد بشيكتاش تركيه گفت: نماينده بشيكتاش روز بازي با نفت آبادان در ورزشگاه حضور داشت و آن طور كه شنيدم از بازي من خوشش آمده است. من يك سال ديگر با استقلال قرارداد دارم و بازيكن حرفه‌اي هستم و تا زماني كه باشگاه بشيكتاش با باشگاه استقلال مذاكره نكند در اين زمينه حرفي ندارم و فقط به موفقيت با استقلال فكر مي‌كنم.

وي در مورد اينكه كي‌روش از خط حمله استقلال خوشش آمده گفت: روز بازي با نفت گل‌هاي زيادي زديم و استقلال بازي خوبي انجام داد اما ما در اكثر بازي‌هاي ليگ گلزني كرده‌ايم و خوشحالم كه سرمربي تيم ملي خط حمله استقلال را پسنديده است.

برهاني در مورد دعوت شدنش به تيم ملي گفت: تمام تلاشم را مي‌كنم تا براي استقلال مثمرثمر باشم و فقط موفقيت تيم استقلال برايم مهم است.

مهاجم استقلال درمورد اينكه اين تيم مي‌تواند در پايان فصل قهرمان شود گفت: كاري به سپاهان نداريم. اين تيم بسيار خوب است اما ما تمام تلاش خود را مي‌كنيم تا موفق شويم. با وجود مشكلاتي كه در ابتداي فصل داشتيم اكنون جايگاه خوبي در جدول داريم ولي تلاش خود را براي بهتر شدن انجام مي‌دهيم.

برهاني درمورد بازي با شاهين در روز پنجشنبه گفت: آنها تماشاگران زيادي دارند و بازي سختي برابر اين تيم داريم ولي براي گرفتن سه امتياز به بوشهر مي‌رويم.

لینک به دیدگاه

مظلومي: 10 امتياز از سپاهان و پرسپوليس گرفتم، اما بازهم انتقاد مي‌كنند

پرويز مظلومي درباره پيشنهاد فدراسيون ويتنام به يورگن گده اظهار داشت: گده با ما قرارداد دارد و ما به او نياز داريم و حتي در تلاش هستيم كه براي فصل آينده نيز او را حفظ كنيم.

سرمربي استقلال در ادامه ضمن گلايه از مصاحبه‌هاي منتشر شده از وي در برخي روزنامه‌ها عنوان كرد: متاسفانه در حالي كه استقلال نياز به آرامش دارد، از من مصاحبه‌هاي خيالي مي‌زنند. نمي‌دانم هدفشان چيست؟! به شدت از انتشار چنين مصاحبه هاي خيالي ناراحتم. با اين كار مي‌خواهند من را روبروي ديگران قرار دهند.

مظلومي با تاكيد بر اينكه از 4 ديدار پرسپوليس و سپاهان در رفت و برگشت توانسته 10 امتياز كسب كند،‌ادامه داد: با وجود اينكه در اين 4 مسابقه ما خوب كار كرديم، نمي‌دانم اين جريان اين انتقادات چيست! يكسري‌ها فقط من را مي‌كوبند. اين چه جور كارشناسي است نمي‌دانم؟ فقط اين پيغام را براي آنها مي‌دهم كه وجدان خود را قاضي كنند.

وي تصريح كرد: چه كسي فكر مي‌كرد ما اين فصل اين طور نتيجه بگيريم. حملات به ما ناجوانمردانه است. شايد بعضي‌وقت‌ها خوب نباشيم، اما تاكنون 58 امتياز گرفته‌ايم و سه بازي ديگر نيز پيش رو داريم. اما بعضي‌ها مطمئن هستند كه مي‌خواهند ترور شخصيت كنند.

مظلومي در ادامه گفت‌وگو با خبرنگار فارس درباره صحبت‌هاي اميرقلعه‌نويي مبني بر اينكه مظلومي نياز به سه سال فرصت در استقلال دارد، گفت: دست اميرقلعه‌نويي درد نكند، من هم برايش آرزوي موفقيت مي‌كنم. او از خانواده استقلال است. كسي كه فوتباليست است اين حرف‌ها را مي‌زند. او خودش در استقلال سه سال فرصت گرفت و هدفش كه قهرماني بود رسيد. قلعه‌نويي هم مي‌داند مربيان فرصت مي‌خواهند. به هر حال يك سال آينده فرصت خوبي است با بستن يك تيم مناسب به نتيجه خوبي برسيم.

سرمربي آبي‌پوشان درباره بازي با شاهين بوشهر گفت: بازي خيلي سختي در پيش داريم آنها هم موقعيت خود را در خطر مي‌بييند و هر هفته با ميثاقيان نتايج بهتري مي‌گيرند، اما براي ما شرايط طوري است كه بايد ببريم.

وي درباره جلسه كميته انضباطي دسوزا اظهار داشت: به زودي تصميم كميته انضباطي در مورد اين بازيكن مشخص مي‌شود.

مظلومي در باره جلسه كميته فني نيز تصريح كرد: همه چيز خوب بود ما از نظرات همه استفاده مي‌كنيم و بيشتر مباحث اين جلسه در مورد آينده بود.

مظلومي در پاسخ به اين كه آيا استقلال براي قهرماني نياز به معجزه دارد يا خير،‌گفت: معجزه هميشه وجود دارد، البته ما به ديگران كاري نداريم و به فكر كار خودمان هستيم.

لینک به دیدگاه

مربي تيم استقلال: به نتايج هفته هاي پاياني ذوب آهن و سپاهان كاري نداريم

مربي تيم فوتبال استقلال گفت: كاري به نتايج ذوب آهن و سپاهان نداريم و فقط به 9 امتياز بازيهاي باقي مانده فكر مي كنيم.

بهتاش فريبا با اشاره به پيروزي برابر صنعت نفت تصريح كرد: خوشبختانه با اين پيروزي توانستيم به رده دوم جدول ليگ برتر برسيم تا نيم نگاهي هم به قهرماني داشته باشيم.

وي با اشاره به اين كه پيش از اين دو موقعيت مسلم صدرنشيني را فقط به خاطر توجه به بازيهاي حريف از دست داديم گفت: ديگر نمي خواهيم اين تجربه تكرار شود و به همين دليل در بازي هاي باقي ماهد ليگ برتر توجهي به ديدار تيم هاي سپاهان و ذوب آهن نداريم.

مربي استقلال يادآور شد: تمام تمركزمان معطوف به سه بازي آينده مي باشد، چرا كه قهرماني هنوز به تيم استقلال پشت نكرده است.

وي تاكيد كرد: اگر موفق شويم تمام امتيازات بازي هاي باقي مانده را كسب كنيم احتمال كسب جام وجود دارد.

وي ادامه داد: اينكه مي گويند ما بازيهاي ساده تري نسبت به سپاهان داريم را قبول ندارم، چرا كه مسابقات استقلال هم به نسبت دشوار است و راه قهرماني را پر پيچ و خم مي كند.

فريبا در خصوص ديدار با صنعت نفت نيز خاطر نشان كرد: عملكرد تيمي كه در يك مسابقه شش گل به ثمر مي رساند و هشت فرصت گلزني از دست مي دهد بايد راضي كننده باشد.

وي گفت: ما براي آن مسابقه برنامه هاي خوبي در نظر داشتيم كه خوشخبتانه بازيكنان آنها را در زمين اجرا كردند.

مربي استقلال در واكنش به صحبتهاي امير قلعه نويي كه گفته بود مظلومي براي قهرمان كردن استقلال به سه سال زمان نياز دارد، افزود: هر مربي كه تازه به يك تيم مي رود بايد براي پياده كردن برنامه هايش چند سال زمان داشته باشد.

وي گفت: شايد بسياري از مردم يادشان رفته باشد در ابتداي فصل چگونه تيم را جمع كرديم و چه بازيكناني را از دست داديم. با اين شرايط ما هنوز هم در ليگ و هم در جام حذفي اميد قهرماني داريم.

فريبا درباره وضعيت ميلاد ميداوودي مهاجم استقلال تصريح كرد: ميلاد مدتهاست كه با تيم تمرين مي كند ولي به نظرم در سه بازي آخر ليگ نمي تواند ما را همراهي كند.

وي تاكيد كرد: احتمالا او در مراحل بعدي ليگ قهرمانان آسيا توانايي حضور در ميادين را داشته باشد.

لینک به دیدگاه

فتح‌الله‌زاده: تيم اميد با سرمربيگري منصوريان مي‌تواند به المپيك برود

خبرگزاري فارس: سرپرست باشگاه استقلال گفت: اگر منصوريان سرمربي تيم اميد شود اين تيم‌ مي‌تواند به المپيك برود.

A0872709.jpg

علي فتح الله زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس صحبت هاي زير را انجام داد:

فارس: شرايط استقلال چطور است؟

اوضاع خوب است، بچه ها خوب تمرين مي كنند تا فردا بازي خوبي مقابل شاهين انجام دهند.

فارس: چقدر به قهرماني استقلال اميدوار هستيد؟

ما از اول سال به دليل اينكه دير تيم بسته شد و تمرينات را ديرتر از سايرين شروع كرديم با هدف قهرماني وارد نشديم و همين كه استقلال تا اين هفته توانسته در رتبه دوم قرار گيرد كار بزرگي انجام داده است. كادرفني هم تلاش خوبي داشته است. ما از ابتداي فصل قول قهرماني نداده بوديم اما اكنون كه در كورس هستيم همه تلاش خود را مي كنيم. سپاهان هم بازي هاي سختي دارد. مسابقه اين تيم با پرسپوليس سخت است. در فوتبال همه چيز امكان دارد.

سالي هم كه در ملوان قهرماني را از دست داديم با تساوي مي توانستيم قهرمان شويم اما باختيم.

فارس: دوست داريد زودتر تكليف قهرمان مشخص شود يا قهرماني به روز آخر بكشد؟

به هر حال هيجان در فوتبال خوب است. تماشاگر هم از آن لذت مي برد. براي ما خيلي مهم است كه فردا برنده شويم. اگر مي خواهيم در كورس باشيم بايد در دست پر از بوشهر بازگرديم.

فارس: اما شاهين هم به 3 امتياز نياز دارد؟

شاهين تيم خوبي است كه با حضور ميثاقيان به آنها شوك وارد شده است. قطعا مقابل تماشاگران خودي با همه وجود مي جنگند. استقلال هم تيم حرفه اي است و مي داند چطور كار كند.

فارس: برنامه جام حذفي را اعلام نكردند، اين روي كارتان تاثير نمي گذارد؟

بي تاثير نيست اما كاري هم از دستمان برنمي آيد. ما در سه جام درگير هستيم و بازيكنان واقعا خسته هستند به خصوص كه ما فرصت بدنسازي هم در ابتداي فصل نداشتيم.

فارس: براي توضيح در مورد بازي تراكتورسازي به كميته انضباطي رفتيد؟

هنوز به دست من احضاري نرسيده است.

لینک به دیدگاه

يك تيم اتريشي خواهان آرش برهاني شد

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال از يك تيم اروپايي پيشنهاد دارد.

A1037155.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، آرش برهاني كه توانسته تعداد گل هاي خود در تاريخ ليگ برتر را به 87 برساند و در كنار رضا عنايتي قرار گيرد، اين روزها مورد توجه دو تيم اروپايي قرار گرفته است.

علاوه بر بشيكتاش تركيه، يك تيم اتريشي هم خواهان برهاني شده است.

علي فتح الله زاده سرپرست باشگاه استقلال با اعلام اين خبر به خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس گفت: بعد از فصل در مورد اين دو پيشنهاد صحبت هاي لازم را انجام مي دهيم.

لینک به دیدگاه

عمران‌زاده: هرگز با احساسات هواداران استقلال بازي نمي‌كنم

خبرگزاري فارس: مدافع استقلال با تاكيد بر اينكه نمي‌خواهد با احساسات هواداران اين تيم بازي كند، گفت: بازيكن استقلال هستم و به تيم ديگري فكر نمي‌كنم.

A0942713.jpg

حنيف عمران زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد شايعه حضورش در پرسپوليس در فصل آينده عنوان كرد: من يك بازيكن حرفه اي هستم و هيچ مذاكره اي با تيم ها نداشته ام. اين مطالبي كه امروز به چاپ رسيده حدس و گمان آقايان است. در فاصله دو هفته مانده به مسابقات وارد اين جريانات نمي شوم.

وي تاكيد كرد: ديروز هم گفتم اولويتم براي فصل آينده استقلال و تمام هدفم ارائه بهترين بازي ها براي اين تيم است. بازيكني كه قراردادش تمام مي شود از اين حرف و حديث ها برايش به وجود مي‌آورند.

مدافع استقلال ادامه داد: پيراهن آبي را بر تن كرده ام و هرگز با احساسات هواداران استقلال بازي نمي كنم. خودم را مديون آنها مي دانم. در اين چند سالي كه در استقلال بودم از من حمايت كرده اند و من هم براي استقلال چيزي كم نگذاشته ام.

عمران زاده گفت: خواهشم از رسانه ها اين است كه حدس و گمان هاي خود را ننويسند. من در اين چند روز حتي به ذهنم هم نيامده كه به كدام تيم بروم يا با استقلال قراردادم را تمديد كنم يا نه. اكنون بازيكن استقلال هستم و بازيكني كه در استقلال است در تصورات خود اين را دارد كه در تيم خود بماند.

لینک به دیدگاه

نظري‌جويباري: هيچ پيشنهادي به جان‌واريو و ادينهو نداد‌‌ه‌ايم

خبرگزاري فارس: معاون باشگاه استقلال تاكيد كرد كه اين باشگاه هيچ پيشنهادي به بازيكنان سپاهان و مس نداده‌ است.

A0869482.jpg

علي نظري جويباري در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در خصوص پيشنهاد باشگاه استقلال به جان‌واريو و ادينهو اظهار داشت: هيچ پيشنهادي به اين 2 بازيكن نداده‌ايم و تمام فكر و ذكرمان مسابقات ليگ، جام حذفي و ليگ قهرمانان آسيا است. فصل كه تمام شود ما به دنبال بازيكنان بزرگ خواهيم رفت و دست به سينه نمي‌نشينيم تا ديگر تيم‌ها بازيكنان بزرگ را به خدمت بگيرند.

وي در پاسخ به شايعاتي پيرامون حضور عمران‌زاده در پرسپوليس عنوان كرد: وقتي يك بازيكن قراردادش تمام مي‌شود تصميم با خودش است اما اجازه نمي‌دهيم بازيكنان‌مان به همين راحتي از استقلال بروند و بايد طوري برنامه ريزي كنيم كه اگر بازيكني از تيم ما رفت ناراحت نشويم.

معاون اول باشگاه استقلال در خصوص وضعيت اين تيم در ليگ برتر گفت: ابتداي فصل به دنبال كسب سهميه آسيا بوديم و حالا در مقام دوم قرار داريم. به همين خاطر معتقدم مظلومي بيش از اندازه تلاش كرده است.

نظري جويباري در خصوص اظهارات امير قلعه نويي مبني بر اينكه شايد سال آينده در سپاهان نباشد، گفت: او مربي بزرگي است و برايش آرزوي موفقيت مي‌كنيم.

لینک به دیدگاه

بليت نبود، برهاني به قطر نرفت

خبرگزاري فارس: مهاجم استقلال به دليل نداشتن بليت هواپيما نتوانست همراه اين تيم به قطر برود.

A0813544.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، قرار بود آرش برهاني با وجودي كه براي بازي با السد قطر دو اخطاره و محروم بود تيم استقلال را در اين سفر همراهي كند. برهاني همراه تيم هتل المپيك رفت اما به او اعلام شد برايش بليت تهيه نشده و او مي تواند امشب در پرواز جداگانه راهي قطر شود.

برهاني نيز از اين سفر منصرف شد و به منزل خود بازگشت.

كاروان استقلال امروز ساعت 6:30 صبح به سمت دوحه پرواز كرد. هواپيماي استقلال به دليل گرد و غبار در آسمان دوحه پس از 30 دقيقه معطلي در هوا ساعت 10 به وقت تهران به زمين نشست.

اين تيم سه شنبه بايد به مصاف السد قطر برود. اين مسابقه ساعت 19:55 به وقت ايران برگزار مي شود.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

استقلال هم از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد/ پیروزی بی‌اثر مثل پرسپولیس!

تیم فوتبال استقلال که امیدوار بود بتواند با اختلاف دو گل النصر عربستان را شکست دهد و به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند، با وجود پیروزی 2 بر یک برابر نماینده عربستان، از دور رقابتها حذف شد تا شاگردان مظلومی جا پای شاگردان علی دایی بگذارند! به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم های فوتبال استقلال ایران و النصر عربستان در هفته ششم مرحله گروهی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 18 امروز چهارشنبه به قضاوت "توما ماساکی" از ژاپن برگزار شد که در پایان تیم فوتبال استقلال برابر حریف عربستانی به پیروزی 2 بر یک رسید اما از صعود به مرحله بعد بازماند.

در این دیدار که در حضور بیش از 65 هزار تماشاگر برگزار شد دو تیم نیمه اول را با تساوی بدون گل به پایان بردند اما در نیمه دوم این تیم عربستانی بود که توسط بدرالمطوع در دقیقه 60 به گل برتری دست پیدا کرد اما در دقیقه 62 فرهاد مجیدی بازی را به تساوی کشاند.

wol_error.gifاین عکس کوچک شده است برای مشاهده ی سایز اصلی کلیک کنید646043_orig.jpg

در ادامه بازی استقلال این فرصت را داشت که در دقیقه 83 توسط فرهاد مجیدی از حریف پیش بیفتد اما کاپیتان آبی ها در موقعیتی عالی توپ را به بیرون زد. با این حال حملات استقلال ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 89 هوارملامحمد با ضربه ای دقیق گل برتری را وارد دروازه النصر کرد.

در حالی که داور ژاپنی شش دقیقه وقت اضافه اعلام کرده بود و استقلال حملات زیادی را روی دروازه النصر پی ریزی کرده بود دفاع چند لایه تیم عربستانی این فرصت را از شاگردان پرویز مظلومی گرفت که به گل سوم برسند و صعودشان را به مرحله بعد قطعی کنند.

استقلال در صورتی می توانست به مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا صعود کند که با اختلاف دو گل تیم النصر را شکست می داد اما این اتفاق نیفتاد و استقلال هم مثل پرسپولیس از دور مسابقات حذف شد. علاوه بر حذف شدن که وجه اشتراک استقلال و پرسپولیس بود، این دو تیم در آخرین شانس صعود به مرحله بعد برابر حریفانشان به پیروزی بی اثر رسیدند. استقلال برابر النصر به پیروزی رسید اما به خاطر تفاضل گل حذف شد، پرسپولیس هم با وجود پیروزی برابر الاتحاد عربستان در یک بازی مانده به پایان مرحله گروهی حذف شد. هر چند که شاگردان دایی در بازی آخر به الوحده باختند.

لینک به دیدگاه

این تلخ‌ترین پیروزی عمرم بود/ با همین تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا می‌رسیم سرمربی تیم فوتبال استقلال ضمن ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش در مصاف با النصر عربستان گفت: در بازی مقابل نماینده عربستان قهرمانانه بازی کردیم و با اینکه پیروزی شدیم اما از دور مسابقات لیگ قهرمانان اسیا کنار رفتیم. به گزارش خبرنگار مهر، پرویز مظلومی پس از برتری 2 بر یک تیمش مقابل النصر عربستان که منجر به ودای زودهنگام آبی پوشان با لیگ قهرمانان آسیا شد افزود: قبل از هر چیز باید بگویم که دست هواداران را می بوسم. آنها امروز غیرت ایرانی را نشان دادند و 90 دقیقه از تیم خود حمایت کردند. متاسفانه فقط برای چند دقیقه متاثر از جریاناتی که روی سکوهای آزادی رخ داد و باعث برهم خوردن تمرکز تیم ما شد گلی را دریافت کردیم که باعث شد در نهایت با وجود پیروزی از دورمسابقات لیگ قهرمانان آسیا حذف شویم.

وی با اشاره به اینکه او و بازیکنان استقلال گمان می کردند آن تماشاگران علیه آبی پوشان شعار سر می دادند افزود: به شاگردانم خسته نباشید می گویم و به تیم حریف تبریک. اما باید بگویم امروز حق ما پیروزی نه تنها با دو اختلاف بلکه با بیش از سه یا چهار گل بود. امروز متاسفانه فرصت های زیادی را از دست دادیم و با وجود اینکه نمایشی تهاجمی داشتیم نتوانستیم بیش از یک گل بزنیم.

وی در ادامه مدعی شد روش بازی تیمش تهاجمی بوده و حتی تغییرات تاکتیکی اش برای افزون شدن بار تهاجمی آبی پوشان بوده است افزود: در مقابل، حریف هیچ کاری نکرد بویژه در نیمه دوم که هیچکاره بود و فقط زیر توپ می زد. درست است ما گل اول را خوردیم اما دو گل زدیم و 5 یا 6 موقعیت گل را از دست دادیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با ابراز خرسندی از عملکرد شاگردانش افزود: استقلال امروز قهرمانانه بازی کرد مطمئن باشید اگر تیم من در آینده هم این طور بازی کند با همین بازیکنان به فینال لیگ قهرمانان آسیا می رسیم.

مظلومی ضمن ابراز تاسف از اینکه تیمش در دیدارهای گذشته امتیازها به راحتی و به زعم او مفت از دست داده است گفت از بازی تیمم راضی ام اما متاسفم که بردیم اما حذف شدیم تا شرمنده هواداران باشیم. ما این تلخ ترین پیروزی عمرم بود و هیچ وقت این بازی را فراموش نمی کنم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تاکید کرد تیمش به خوبی از بازی تدافعی تیم النصر برای افزایش بار تهاجمی خود بهره برده است گفت: متاسفانه تیم النصر در تک موقعیت خود گلی غافلگیرکننده به ثمر رساند که همین مسئله دقایقی تمرکز تیم ما را به هم زد اما بازیکنان استقلال خیلی زود به جریان بازی بازگشتند و گل تساوی را به ثمر رساندند. ما امروز پیروز شدیم اما برنده ای که نتوانست صعود کند.

وی با انتقاد از بازی تدافعی تیم النصر گفت: ما در نیمه اول تلاش زیادی داشتیم که از دفاع کل تیم النصر را جلو بکشیم اما هر چه کردیم این تیم از لاک دفاعی خارج نشد. ما در عین حال متوجه ضد حملات تیم النصر هم بودیم.

مظلومی افزود: در نیمه دوم سیستم و روش بازی خود را تهاجمی تر کردیم . در بیشتر زمان این نیمه با روش 3-3-4 و حتی در اواخر این نیمه با روش 4-2-4 به باز یی ادامه دادیم ما همه نوع تغییر سیستم دادیم اما دفاع تیم النصر جلو نیامد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال همچنین از هواداران تیم استقلال تشکر کرد و گفت: تماشاگران امروز یک بازی خوب از تیمشان دیدند و در پایان مسابقه از ما با اینکه حذف شده بودیم از ما قدردانی کردند. من دست آنها را می بوسم. امروز شاهکار کردند. از کانون هواداران باشگاه هم به خاطر ساماندهی خوب هواداران تشکر می کنم.

وی گفت: تیم النصر به هیچ عنوان حریف تیم ذوب آهن نخواهد شد. این تیم اگر در بازی مرحله یک هشتم نهایی این طور که جلوی ما بازی کرد مقابل ذوب آهن بازی کند هیچ شانسی برای پیروزی نخواهد داشت.

لینک به دیدگاه

استقلال سرافرازانه حذف شد/ کار هواداران استقلال باید نهادینه شود نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: عملکرد استقلال در دیدار برابر النصر افتخارآمیز بود و تماشاگرانشان هم رفتار شایسته‌ای داشتند. به گزارش خبرنگار مهر، مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون فوتبال پس از برتری دو بر یک استقلال مقابل النصرعربستان با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: بازی خوبی را امروز شاهد بودیم اما مهمتر از آن اتفاقی بود که در پایان مسابقه رقم خورد.

تاج افزود: کاری که امروز هواداران استقلال کردند باید نهادینه شود و همه باشگاهها آن را الگو قرار دهند. امروز هواداران استقلال با اینکه تیمشان از لیگ قهرمانان حذف شد یکصدا تیم خود را تشویق کردند که این کار باید فرهنگ سازی شود.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال از اظهار نظر پیرامون هوادارانی که با حضور در ورزشگاه آزادی به تشویق های غیر فوتبالی می پرداختند خودداری کرد و گفت: امروز استقلال خیلی خوب و سرافرازانه و افتخارآمیز بازی کرد و با اینکه از لیگ قهرمانان حذف شد عملکرد خوبی داشت.

لینک به دیدگاه

اشک‌های بازیکنان استقلال در میان تشویق یکصدای تماشاگران بازیکنان تیم فوتبال استقلال پس از حذف شدن از دور رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا در شرایطی با چشمانی اشک بار زمین را ترک کردند که تماشاگران یکصدا به تشویق آنها پرداختند. به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال با وجود پیروزی 2 بر یک برابر النصر امارات از دور رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا حذف شد. این در حالی بود که بیش از 65 هزار تماشاگر با حضور در ورزشگاه آزادی به تشویق شاگردان مظلومی پرداختند. در پایان بازی نیز با وجود حذف استقلال، تماشاگران این تیم یکصدا به تشویق بازیکنان پرداختند.

هواداران استقلال که به نظر می رسید از عملکرد تیمشان راضی بودند در شرایطی به تشویق بازیکنان پرداختند که برخی از آبی پوشان با چشمانی اشک آلود و در حالی که گریه می کردند به ابراز احساسات آنها پاسخ دادند.

محمود فکری مربی تیم فوتبال استقلال نیز در دقایق پایانی این دیدار و حتی پس از بازی به داور اعتراض داشت.

بازیکنان تیم فوتبال النصر نیز برخلاف خیلی دیگر از تیم های عربی که در صورت پیروزی به شادی در ورزشگاه آزادی می پردازند بدون اینکه به شادی خاصی بپردازند تنها با دست زدن برای تماشاگران استقلال راهی رختکن شدند.

لینک به دیدگاه

استقلال پنجشنبه به همدان مي‌رود

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران

سرويس: ورزشي - فوتبال

کاروان استقلال براي اردو زدن در همدان و برگزاري آخرين مسابقه‌اش در ليگ برتر، ساعت 9 صبح روز پنجشنبه، عازم سفر به غرب کشور مي‌شود.

به گزارش ايسنا و به نقل از سايت باشگاه استقلال، استقلالي‌ها با يک اتوبوس به سمت همدان حرکت مي‌کنند و عصر روز پنجشنبه، يک جلسه تمرين سبک نيز انجام مي‌دهند.

در بازي با پاس، فقط حنيف عمران‌زاده که سه اخطاره است، حضور نخواهد داشت.

استقلال، عصر فردا، مهم‌ترين تمرين خود را براي ديدار با پاس همدان، انجام مي‌دهد.

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

فتح‌اله‌زاده به کوالالامپور مي رود

علي فتح‌اله‌زاده براي شركت در نشست کميته حرفه‌اي باشگاه‌هاي آسيا به مالزي مي رود.

سرپرست باشگاه استقلال با دعوت afc در نشست کميته حرفه‌اي باشگاه‌هاي آسيا شركت خواهد كرد.

اين اجلاس 26 و 27 خرداد در کوالالامپور برگزار مي‌شود.

قرار است در اين نشست درباره نحوه برگزاري رقابتهاي ليگ قهرمانان آسيا در سال‌هاي آتي بحث و تبادل‌ نظر شود.

لینک به دیدگاه

محمد نصرتی در آستانه عقد قرارداد با استقلال

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز پس از حصول توافق با باشگاه استقلال در آستانه عقد قرارداد با این باشگاه قرار دارد.

مسئولان باشگاه استقلال در راستای تقویت و تکمیل کادر بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه با محمد نصرتی، مدافع ملی پوش تیم فوتبال تراکتورسازی مذاکره کرده و به توافقاتی نیز دست یافته است.

از باشگاه استقلال خبر می رسد، توافق با محمد نصرتی حاصل شده و به زودی این بازیکن ملی پوش رسما به جمع آبی پوشان می پیوندد.

نصرتی پیش از حضور در تیم فوتبال تراکتورسازی در تیمهای النصر امارات، پرسپولیس و پاس تهران نیز بازی کرده است.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

نصرتي: قراردادم را با استقلال فسخ نمي‌كنم

محمد نصرتي در مورد اينكه گفته مي شود مي خواهد قرارداد خود را با استقلال فسخ كند، اظهار داشت: چرا بايد اين كار را كنم؟ من چهار برگ قرارداد داخلي را امضا كردم و روي تعهدم هستم.

وي درباره اينكه گفته مي شود به دليل احتمال حضور امير قلعه نويي در تراكتورسازي مي خواهد در اين تيم بماند، گفت: براي امير قلعه نويي احترام قائلم اما حرف هايم را با استقلال زدم و اكنون در تبريز هستم تا با اين باشگاه تسويه كنم. مسئولان تراكتورسازي از من خواسته اند كه بمانم اما به استقلال تعهد داده ام.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

حضور مبعلي، غيبت مجيدي و بيرون كردن تماشاگران

خبرگزاري فارس: تمرين تيم فوتبال استقلال امروز در غياب كاپيتان آبي‌پوشان برگزار شد.

A1091220.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين تيم استقلال از ساعت 18:30 در زمين شماره 3 آزادي برگزار شد.

* پيش از تمرين اكبر ميثاقيان، سرمربي تيم دسته اولي آلومينيوم هرمزگان با پرويز مظلومي خوش و بش كرد.

* يكي از نكات قابل توجه حضور ايمان مبعلي در محل تمرين استقلال بود. اين بازيكن كه در فصل جديد براي تيم الشارجه امارات به ميدان خواهد رفت با استقبال گرم پرويز مظلومي روبه‌رو شد و با اجازه سرمربي استقلال در تمرينات اين تيم شركت كرد.

* فرهاد مجيدي بود، كاپيتان استقلال بازيكن غايب اين جلسه تمريني بود كه در پايان تمرين منصور پورحيدري، سرپرست تيم استقلال به خبرنگار خبرگزاري فارس گفت: مجيدي مريض احوال بود و براي عدم حضور در اين جلسه تمريني از كادر فني اجازه گرفت.

* با توجه به اتفاقات روز گذشته در جريان بازي استقلال و صبا و درگيري هواداران اين تيم، امروز درحالي كه تعدادي هوادار در زمين شماره 3 حاضر شده بودند، ماموران حراست آنها را از زمين بيرون كردند و اعلام كردند كه حضور تماشاگر ممنوع است.

* ميلاد ميداوودي و اسماعيل شريفات به همراه ايمان مبعلي دور زمين به دويدن پرداختند.

* با توجه به حضور تيم آلومينيوم هرمزگان در زمين شماره 3 آرش برهاني پس از ديدن بهمن طهماسبي مهاجم تيم آلومينيم به سمت وي رفت و با او احوال پرسي كرد.

* منصور پورحيدري در تمرين امروز اجازه نداد تماشاگري در كنار زمين باشد. البته تعدادي از تماشاگران در تمرين امروز تيم استقلال حضور داشتند، ولي تعداد آنها زياد نبود.

* دويدن دور زمين، كارهاي تاكتيكي، ارسال از جناحين و شوت به سمت دروازه از برنامه هاي اصلي تمرين امروز استقلال بود.

* كادر فني استقلال در پايان تمرين جلسه‌اي را با يكديگر برگزار كرده و در خصوص آماده‌سازي بازيكنان به صحبت پرداختند.

انتهاي پيام/خ

* ميلاد ميداوودي، فريدون زندي و حميد عزيززاده تست آمادگي جسماني را زير نظر مولايي مربي بدنساز پشت سر گذاشتند.

تمرين تيم فوتبال استقلال ساعت 20 به پايان رسيد.

لینک به دیدگاه

مبعلي: مي‌خواستم بازگردم اما الشارجه اجازه نداد

خبرگزاري فارس: هافبك فصل گذشته تيم فوتبال استقلال گفت: مي‌خواستم بازگردم اما الشارجه اجازه نداد.

A0943750.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، ايمان مبعلي كه با الشارجه امارات قرارداد بسته هم اكنون در ايران حضور دارد و عصر امروز در تمرين استقلال حاضر شد و با اين تيم به تمرين پرداخت. چندي قبل مسئولان استقلال از باشگاه الشارجه درخواست كردند تا مبعلي به استقلال بازگردد اما باشگاه اماراتي براي آزاد كردن مبعلي 2ميليون دلار درخواست كرد تا استقلالي ها را از بازگرداندن ايمان پشيمان كند.

مبعلي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در خصوص حضورش در تمرين استقلال اظهار داشت: براي چهار، پنج روزي به ايران بازگشتم. قراردادم با الشارجه نهايي شده است. استقلال به من پيشنهاد داده بود بازگردم اما باشگاه الشارجه موافقت نكرد.

وي افزود: چون ويزاي آلمان نداشتم نتوانستم همراه الشارجه به آلمان بروم و از باشگاه اجازه گرفتم تا بازگشت اين تيم از اردو به ايران بيايم. اكنون هم از مربيان استقلال اجازه گرفتم تا در اين مدت كه در ايران هستم با استقلال تمرين كنم.

مبعلي خاطر نشان كرد: وقتي پيشنهاد استقلال مطرح شد همه چيز را به باشگاه الشارجه سپردم اما آنها موافقت نكردند و من از چند روز ديگر در تمرينات اين تيم شركت مي كنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...