رفتن به مطلب

╬♥╬ آخرین اخبار باشگاه استقلال ╬♥╬

zafar

ارسال های توصیه شده

مجیدی: کی‌روش بخواهد به تیم ملی برمی‌گردم/ دلم همیشه با استقلال است مهاجم تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه هر بازیکنی در فوتبال ایران پوشیدن پیراهن ملی را یک افتخار می داند، گفت: اگر سرمربی تیم ملی ایران مرا به اردو دعوت کند با کمال میل در خدمت تیم ملی خواهم بود. به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد مجیدی در نشست خبری صبح روز دوشنبه استقلال تهران با بیان این مطلب افزود: در زمان حضور افشین قطبی به عنوان سرمربی تیم ملی با توجه به اینکه ایشان اعتقاد عجیبی به جوانگرایی داشت احساس کردم که از تیم ملی خداحافظی کنم بهتر است و ترجیح دادم جایم را به جوانان بدهم اما با حضور کارلوس کی روش، اگر ایشان صلاح بداند و من را به عنوان یک بازیکن به تیم ملی دعوت کند با کمال میل در خدمت ایشان هستم و از اینکه مجددا می‌توانم پیراهن تیم ملی کشورم را بر تن کنم افتخار می کنم.

مهاجم تیم استقلال تهران با اشاره به اینکه گفته شده است دل او با استقلال نیست و به زور در استقلال ماندگار شده است، گفت: من همیشه دلم با استقلال بود و حتی در زمانی که در فوتبال امارات بازی می کردم نتایج استقلال را پیگیری می کردم.

وی در ادامه افزود: از یک تیم اماراتی پیشنهاد بسیار خوبی داشتم و وقتی با دکتر فتح اله زاده در میان گذاشتم ایشان اجازه ندادند که من به امارات بروم و ترجیح دادم که امسال نیز در خدمت استقلال باشم و با توجه به اینکه همیشه استقلال را دوست داشتم امیدوار هستم که بتوانم در این فصل جدید برای استقلال مثمر ثمر باشم.

فرهاد مجیدی در خصوص شرایط جدید تیم استقلال و تغییراتی که در سطح بازیکنان اتفاق افتاده است، گفت: با توجه به اینکه 50 درصد تیم عوض شده است قطعا نیاز به زمان داریم تا بتوانیم به هماهنگی لازم که مد نظر کادر فنی است برسیم.

مهاجم تیم استقلال تهران در پایان در خصوص مسابقات لیگ قهرمانان آسیا نیز گفت: امسال تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا بتوانیم با نفرات خوبی که جذب کرده ایم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را با قدرت شروع کرده و ستاره ای دیگر به ستاره های استقلال بیفزاییم.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 666
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

فتح‌اله‌زاده: پول ندهند از استقلال می‌روم/ از علی دایی عذرخواهی می‌کنم سرپرست باشگاه استقلال تهران با اشاره به مشکلات مالی این تیم گفت: در صورتیکه از سوی وزارت ورزش پولی به این باشگاه نرسد می‌روم. به گزارش خبرنگار مهر، علی فتح الله زاده در نشست خبری باشگاه استقلال تهران که صبح امروز دوشنبه در محل این باشگاه برگزار شد، گفت: در دو ماه گذشته هیچکس نپرسید که تیم استقلال چگونه بسته شد؟ ما عادت داریم که ریزترین و جزئی ترین مسائل را می بینیم اما از کنار اساسی‌‍ترین چیزها می گذریم. طبق اعلام سازمان لیگ هر بازیکن در ابتدای قرارداد باید 20 درصد از مبلغ آن را دریافت کند اما امروز کمتر بازیکنی پیدا می‌شود که با این شرایط راضی شود. اما با فرض اینکه همه بازیکنان بپذیرند که 20 درصد از قرارداد اولیه خود را دریافت کنند و با فرض اینکه ما همان 10 میلیارد بودجه سال گذشته را در اختیار داشته باشیم این یعنی اینکه من باید ابتدا به ساکن 2 میلیارد پول در حساب داشته باشم تا بازیکنان مورد نظر را جذب کنم. اما آیا من این پول را داشتم؟

وی افزود: سازمان تربیت بدنی در سال گذشته 1.5 میلیارد تومان و امسال هم 2 میلیارد تومان به باشگاه بدهکار است و من برای اینکه بتوانم بازیکنان مورد نظر تیم را جذب کنم 850 میلیون تومان قرض گرفتم با این حال هرگز از زیر کاری که بر عهده من است شانه خالی نمی کنم و در این دو ماه همه تیم ما را تنها گذاشتند و من یک تنه پیش رفتم هر کس می تواند در این خصوص تحقیق کند و ما مدارکمان را در اختیارشان می گذاریم.

سرپرست باشگاه استقلال تهران در خصوص فروش سهام تیم های استقلال و پرسپولیس گفت: وقتی قرار است یک مزرعه آماده شود آن را شخم می زنند اما هیچ آدم عاقلی پیدا نمی شود که یک مزرعه به بار نشسته را شخم بزند. این بلایی است که در حال حاضر بر سر پرسپولیس و استقلال می آید. به نظر من بحث فروش سهام این باشگاه ها مثل شخم زدن این تیم ها می ماند در حالیکه من اعتقاد دارم به جای آن باید آب را بر روی این تیم را باز کنند تا بیش از پیش به بار بنشینند چرا که در غیر این صورت نابودی به همراه خواهد داشت.

فتح اله زاده تاکید کرد: من خودم همانطور که بارها گفته ام پرچمدار خصوصی سازی هستم اما الان چه وقت آن است که در مورد آن صحبت کنیم. هواداران از من در خصوص خصوصی سازی می پرسند اما آیا درست که من در این شرایط تیم را رها می کردم و چه اهمیتی داشت که تیم به دسته سوم می رفت به راستی اگر یک نفر از جیب خود پول خرج نمی کرد و چک شخصی نمی داد ما می خواستیم چکار کنیم؟

وی افزود: این روزها همه جا سخن از این است که ما به بازیکنان خود از بیت المال پول می دهیم این در حالی است که به نظر من همه ما از بیت المال حقوق می گیریم اما این را بدانید اگر باشگاه استقلال حق پخش تلویزیونی 20 میلیاردی را دریافت کند آنگاه چه احتیاج است که از بیت المال 5 میلیارد کمک دریافت کند چرا که 15 میلیارد هم برای تیم ما می ماند. آن زمان که حق ما را پرداخت نمی کنند نمی گویند که حق باشگاه را نداده اند اما وقتی باشگاه پول می گیرد می گویند از بیت المال گرفته به نظر من این بیت المال است که دارد از ورزش می برد اگر بحث خصوصی سازی را مطرح می کنید این را هم در نظر بگیرید که چه کسی حاضر است برای این باشگاه سرمایه گذاری کند در حالیکه عایدی ندارد.

سرپرست باشگاه استقلال گفت: روز گذشته مجتبی جباری به من زنگ زد و من را تهدید کرد که چنانچه مبلغ قرارداد او را ندهم سرتمرین نخواهد رفت و من نیم ساعت با این بازیکن صحبت کردم و او را متقاعد کردم تا نهایتا با دریافت 60 میلیون تومان به تمرینات بازگردد.

وی خاطرنشان کرد: اگر وزارت ورزش هم بعد از سامان گرفتن پول لازم را به استقلال ندهد من نمی توانم کار کنم و می روم.

علی فتح اله زاده در خصوص مسائل حاشیه ای جشن پیراهن استقلال گفت: من خودم از خبرنگاران شنیدم که آقای سعید راد با دربان باشگاه دچار درگیری لفظی و فیزیکی شده و در واقع این موضوع مرا ناراحت کرده است اما از رسانه ها می خواهم اگر قرار است به مسئله ای بپردازند تمام جنبه های خوب و بد آن را در نظر بگیرند. تیمی که 9 بر یک بازی را برده تنها یک گل خورده آن را نبینند و 9 گل زده را نیز مد نظر داشته باشند. ما در این مراسم که کار بی سابقه ای بود حجم عظیمی از هنرمندان و افراد برجسته را فراخواندیم و شاهد اتفاق ویژه ای در ورزش کشور بودیم. البته اعتقاد داریم این کار خالی از نقصان نبود اما سعی می کنیم سال آینده مراسمی به مراتب بهتر از این را شاهد باشیم.

وی در خصوص بخش طنز برنامه که به شوخی با علی دایی پرداخت گفت: علی دایی اسطوره فوتبال کشور است و همگان به وی احترام می گذاریم من پیش از اینکه از مجری طنز این برنامه برای حضور در این مراسم دعوت کنم از علی دایی در خصوص این برنامه اجازه گرفتم و با او هماهنگ کردم و حتی یکی از تلفن های آبی‌سل را با عکس ایشان آماده کردیم با این حال من خودم با علی دایی این برنامه طنز را به تماشا می نشینم و اگر دایی از دست ما ناراحت شده باشد به طور رسمی از او عذر خواهی می کنم.

علی فتح‌اله زاده در گفت: طبق اعلامafc تا سال 2013 باید باشگاه‌ها حرفه‌ای شوند. بر این اساس اگر ما هم بخواهیم حرفه‌ای شویم باید معیارهای afcرا رعایت کنیم. با توجه به فرمول‌ها و روش‌های afcاز بین تیم‌های حاضر در لیگ برتر 8 تیم هم به زور می‌توانند مجوز بگیرند.

وی در مورد اینکه اگر روز چهارشنبه وزیر ورزش مشخص نشود تکلیف بدهی‌های استقلال چه خواهد شد؟ افزود: کار دیگر از انتخاب وزیر گذشته است ما تیم را بسته‌ایم و اگر تا 2 ماه دیگر نتوانم پول بگیرم دیگر نمی‌توانم به روی بازیکنان تیم نگاه کنم. در این شرایط با تمام علایق خود شاید به همکاری‌ام با باشگاه استقلال خاتمه دهم زیرا بازیکنان حق و حقوقشان را می‌خواهند و نمی‌توان به آنها امروز و فردا کرد.

سرپرست باشگاه استقلال با بیان اینکه آیا امسال هم مانند سال گذشته اگر وزارت ورزش تنها نیمی از هزینه‌های شما را پرداخت کند، راضی هستید؟ گفت:‌ امسال ما همان 5 میلیارد را می خواهیم و اگر آن را بدهند 6 میلیارد مابقی را خودمان تهیه می‌کنیم. از 50 درصد فصل گذشته 5/1 میلیارد طلبکاریم ضمن اینکه سازمان یا وزارت ورزش متعهد شده بود 3 میلیارد بدهی مدیریت گذشته به این بازیکنان را پرداخت کند.

فتح‌الله زاده با بیان اینکه از سازمان لیگ خواسته‌ایم هفته نخست لیگ را به نام اسطوره فوتبال ایران ناصر حجازی شروع کنند، در مورد اینکه اگر سازمان خصوصی سازی مبلغ فروش سهام باشگاه استقلال را کاهش دهد شما هم باشگاه را می‌خرید؟ اظهار داشت: ممکن است بعضی‌ها به خاطر برند استقلال و پرسپولیس جلو می‌آیند و ممکن است در سالهای نخست هر سال 10 الی 15 میلیارد هزینه کنند اما با شرایط فعلی باید بقیه محبوبیت خود را در زندان سپری کنند.

وی افزود: ما باید چهارچوب قوانین فوتبال حرفه‌آی و خصوصی شدن باشگاه ها را رعایت کنیم تا تیم هایی که تشکیل می‌شوند بتوانند روی پای خود بایستند در این صورت سعی می کنم بخشی از سهام باشگاه را بخرم تا بتوانم در این باشگاه و فعالیت‌ های مدیریتی آن همچنان حضور داشته باشیم.

سرپرست باشگاه استقلال در پایان گفت: قطعاً همان طور که به ناصر حجازی قول داده بودیم کمپ استقلال به نام ناصر حجازی هست و خواهد بود که در حال حاضر این کمپ در حال ساخته شدن است.

لینک به دیدگاه

هواداران استقلال از ما برد می‌خواهند/ انگیزه زیادی برای گلزنی دارم مهاجم تیم فوتبال استقلال با اشاره به دیدار این تیم برابر سپاهان گفت: هواداران استقلال نسبت به گرفتن نتیجه مقابل تیمهای سپاهان و پرسپولیس حساس هستند و از ما برد می‌خواهند. آرش برهانی در خصوص بازی استقلال مقابل سپاهان در هفته نخست لیگ برتر در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: هواداران استقلال نسبت به گرفتن نتیجه مقابل تیمهای سپاهان و پرسپولیس حساس هستند. همیشه در اصفهان خوب نتیجه گرفته ایم و برد سپاهان در اصفهان دور از ذهن نیست. هرچند که در هفته های ابتدایی لیگ تیمها به هماهنگی کامل نرسیده اند و شناخت کافی از هم ندارند.

وی افزود: بازیکنان خوبی در این فصل به تیم اضافه شده اند و در کل شرایط از فصل پیش هم بهتر است، هر چند کار برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت تیم سخت تر شده است اما من همه تلاشم را می کنم تا همواره در ترکیب ثابت تیم قرار بگیرم و اگر مقابل سپاهان در ترکیب قرار بگیرم انگیزه زیادی برای گل زدن به سپاهان دارم.

مهاجم استقلال خاطرنشان کرد: برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت تیم تابع نظر کادر فنی هستم و در این مورد مشکل خاصی وجود ندارد. فصل قبل با بدشانسی نایب قهرمان شدیم و در این فصل فقط به قهرمانی در لیگ فکر می کنیم. در حال حاضر تمرکزم در زدن توپهای آخر بیشتر از فصل قبل شده است و بعد ازقهرمانی استقلال در لیگ هدف بعدی من تکرار آقای گلی در لیگ است.

دیدار تیم های فوتبال سپاهان و استقلال در هفته نخست یازدهمین دوره رقابتهای فوتبال لیگ برتر ساعت 22:30 دقیقه روز چهارشنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار خواهد شد.

لینک به دیدگاه

پورحیدری: مظلومی مربی پرتجربه‌ای است/ حاشیه‌ها نباید وارد استقلال شود سرپرست تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه پرویز مظلومی یکی از مربیان باتجربه لیگ برتر است، گفت: وی نباید اجازه دهد حاشیه ها تمرکز او را بر هم زده و تیمش دچار بحران شود. به گزارش خبرنگار مهر، منصور پورحیدری در نشست خبری صبح روز دوشنبه ضمن بیان این مطلب افزود: شک ندارم که تیم فوتبال استقلال امسال با توجه به کادر مدیریتی و فنی باتجربه می تواند یکی از شانس های اصلی قهرمانی در لیگ برتر باشد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه سالها در کنار مظلومی بوده ام و زمانی وی به عنوان دستیار اول در کنارم بود می دانم که او از تجربه کافی برخوردار است و می تواند استقلال را به آن چیزی که مطلوب هواداران است برساند اما او باید بداند و هوشیار باشد که اسیر حاشیه‌ها نشده و تمام توان خود را جهت موفقیت تیم خود قرار دهد تا بتواند فصلی موفق را پشت سر بگذارد.

منصور پورحیدری در پایان در خصوص حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا گفت: مطمئنا امسال با توجه به شرایط خوبی که در استقلال وجود دارد این تیم می تواند یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا باشد و من امیدوار هستم که استقلال بتواند یک ستاره دیگر به دو ستاره گذشته خود اضافه کرده و باز هم همچنان یکی از پرافتخارترین تیم های آسیا باشد.

لینک به دیدگاه

غیبت مظلومی و پورحیدری در تمرین استقلال/ مربی آبی‌ها بعد از تمرین رسید! تیم فوتبال استقلال آخرین تمرین قبل از سفر به اصفهان را در شرایطی برگزار کرد که سرمربی و سرپرست این تیم غایب بودند. به گزارش خبرنگار مهر، شاگردان پرویز مظلومی از ساعت 10:30 دقیقه امروز سه شنبه تمریناتشان را در زمین ورزشگاه شهید دستگردی برگزار کردند که در این تمرین منصور پورحیدری و پرویز مظلومی حضور نداشتند و تمرینات زیر نظر میشائیل هنکه برگزار شد. پورحیدری دنبال امور مربوط به سفر بود و مظلومی نیز به دلیل نقص فنی اتومبیلش غیبت داشت.

در این تمرین حنیف عمران زاده و محسن یوسفی آماده تر از سایر بازیکنان عمل کردند و میلاد میداودی نیز به طور انفرادی تمریناتش را پیگیری کرد تا هر چه سریعتر به شرایط بازی برسد.

در حالی که تمرین تیم فوتبال استقلال ساعت 12 به پایان رسیده بود محمدرضا مولایی مربی بدنساز آبی پوشان خود را به ورزشگاه شهید دستگردی رساند و دلیل تاخیرش را اعلام اشتباه زمان تمرین عنوان کرد.

تیم فوتبال استقلال در نخستین دیدار خود در رقابتهای لیگ برتر ساعت 22:30 دقیقه روز چهارشنبه در ورزشگاه فولادشهر به مصاف تیم سپاهان اصفهان خواهد رفت.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

غیبت مجیدی و برهانی و سکوت در دستگردی

خبرگزاری فارس: تمرین تیم فوتبال استقلال در حالی برگزاری شد که آرش برهانی و فرهاد مجیدی در ورزشگاه دستگردی حضور نداشتند.

165837765_PhotoA.jpg

به گزارش خبرنگار ورزشی فارس، تیم فوتبال استقلال پس از شکست 4 بر 2 مقابل ملوان از ساعت 18 امروز در حالی در ورزشگاه دستگردی تمریناتش را پیگیری کرد که آرش برهانی و فرهاد مجیدی در تمرین امروز این تیم غیبت داشتند.

* ملی‌پوشان تیم استقلال نیز از جمله غابین تمرین امروز استقلال بودند ضمن آنکه جاسم کرار، هافبک عراقی در تمرین حضور داشت و پابه‌پای دیگر بازیکنان به تمرین پرداخت.

* حدود 15 نفر از هواداران تیم استقلال در تمرین امروز این تیم شرکت داشتند.

* در ابتدای تمرین بازیکنان زیر نظر مولایی مربی بدنساز به دویدن دور زمین پرداختند. سپس در کارهای تاکتیکی شرکت کرده و پس از آن به کارهای کششی رو آوردند. بخش پایانی تمرین استقلال به ارسال از جناحین و شوت به سمت دروازه اختصاص داشت ضمن آنکه بازیکنانی که در دیدار مقابل ملوان به صورت ثابت بازی کرده بودند تمرین سبکی نسبت به دیگر بازیکنان انجام دادند.

*استقبال اندک تماشاگران در تمرین امروز و همچنین غیبت ملی‌پوشان و یکی دو بازیکن دیگر سکوت خاصی را در ورزشگاه دستگردی حکمفرما کرده بود.

*تیم فوتبال استقلال فردا از ساعت 18 در ورزشگاه دستگردی تمرینات خود را دنبال خواهد کرد. این تیم در هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر هفته آینده به مصاف راه‌آهن شهرری خواهد رفت.

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

[TABLE]

[TR]

[TD=colspan: 2]سقف‌های پوسیده آزادی و چکیدن آب بر سرخبرنگاران/ فرار مظلومی از باران!

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 2]سختی‌های کی روش برای تماشای بازی، مربی‌ای که از باران فراری بود و سقفی که چکه می کرد از مهمترین حواشی دیدار تیم های دیدار استقلال - شیرین فراز کرمانشاه بود.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 2] به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های فوتبال استقلال - شیرین فراز کرمانشاه در حالی از ساعت 18 امروز در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که بارش باران مانع از استقبال تماشاگران علاقه مند به تیم استقلال شده بود. برای تماشای این بازی کمتر از 2 هزار تماشاگر به ورزشگاه آزادی آمده بودند که گروه اندکی از آنها را تماشاگران تیم کرمانشاهی تشکیل دادند. این بازی البته حواشی دیگری نیز داشت که در زیر به آنها اشاره می شود: * بارش باران به حدی بود که تماشاگران برای در امان ماندن از آن زیر سقف طبقه اول ورزشگاه پناه برده بودند و پس از آنکه در نیمه دوم از شدت بارش باران کاسته شد تماشاگران استقلال از زیر سقف های طبقه اول خارج شده و به سکوهای پائین تر آمدند. * پیش از آغاز بازی، مربیان تیم فوتبال استقلال به سمت نیمکت تیم شیرین فراز رفتند و به مربیان این تیم خوشآمد گفتند. * جاسم کرار مهاجم عراقی تیم فوتبال استقلال هدبندی بر سرش بسته بود که روی آن آرم یکی از شرکت های تولید کننده البسه ورزشی که هیچ ارتباطی با تیم های ورزشی کشورمان ندارد دیده می شد. * کارلوس کی روش و امید نمازی مربیان تیم ملی فوتبال کشورمان برای تماشای این بازی به ورزشگاه آزادی آمده بودند. آنها برای آنکه از باران در امان بمانند در قسمت بالای جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی به صورت ایستاده تماشاگر مسابقه بودند. * فرزاد مجیدی برادر کاپتیان تیم فوتبال استقلال و بازیکن پیشین این تیم از تماشاگران ویژه ورزشگاه بود. * جاسم کرار هافبک عراقی تیم فوتبال استقلال در جریان مسابقه و پس از آنکه داور به خطای بازیکن تیم شیرین فراز به او بی توجه بود نسبت به تصمیم داور اعتراض کرد. * بارش باران در ورزشگاه آزادی مشکلاتی را برای خبرنگاران بوجود آورده بود. متاسفانه در قسمت های مختلف جایگاه خبرنگاران ورزشگاه آب باران از سقف می چکید که همین مسئله مشکلاتی را برای خبرنگاران در پی داشت. چکیدن آب از سقف های ورزشگاه آزادی تنها به جایگاه خبرنگاران معطوف نمی شد و سالن کنفرانس هم خرابی ورزشگاه آزادی را لمس کرد. مقابل ورودی سالن کنفرانس هم پر از آب شده بود. * پرویز مظلومی ظاهرا علاقه چندانی به باران ندارد. سرمربی تیم فوتبال استقلال که ورزشگاه تختی انزلی نیز برای اینکه از بارش باران در امان بماند ازروی نیمکت ذخیره های تیمش بلند نشده بود این بار هم به کنار زمین نیامد و امر هدایت تیمش را به بهتاش فریبا سپرد. مظلومی در بین دو نیمه هم از راه میانبر برای رفتن به رختکن استفاده کرد و زیر بارش باران قرار نگرفت. * تماشاگران تیم فوتبال استقلال علاوه بر شعار علیه علی پروین و تمسخر جایگاه پرسپولیس در جدول رده بندی از حمید استیلی می‌خواستند که پرسپولیس را ترک کند.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TABLE]

[TR]

[TD=colspan: 2]استقلال مدعی قهرمانی در سه جام است/ سازمان لیگ عدالت را رعایت کند

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 2]سرمربی تیم فوتبال استقلال تاکید کرد تیمش مدعی قهرمانی در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود.[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 2] به گزارش خبرنگار مهر، پرویز مظلومی سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از برتری 5 بر یک تیمش مقابل شیرین فراز کرمانشاه با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: در ابتدا به بازیکنان تبریک می گویم به این خاطر که خیلی خوب کار کردند و باعث شدند نتیجه فوق العاده ای بدست آوریم. وی با اشاره به شکست تیم های لیگ برتری در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی گفت: شکست تیم های لیگ برتری تا اندازه ای ما را نگران کرده بود. ما می خواستیم در این مسابقه برنده شده و صعود کنیم و تفاوتی هم نمی کرد با یک گل باشد یا 5 گل. مهم صعود بود که به آن دست یافتیم. سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه چرا از بازیکنان ذخیره در بازی مقابل شیرین فراز استفاده شده است گفت: در این مسابقه سعی کردیم از بازیکنانی که کمتر فرصت بازی پیدا کرده بودند استفاده کنیم و به برخی از نفرات اصلی استراحت دادیم. نیاز بود این بازیکنان را مورد ارزیابی قرار دهیم تا اگر در کوران مسابقات مختلف تیم دچار کمبود شد بتوانیم از حضورشان استفاده کنیم.

مظلومی تیمش را مدعی قهرمانی در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا خواند و گفت: در بازی مقابل شیرین فراز بازیکنان ذخیره نمره قبولی گرفتند و عملکرد خیلی خوبی داشتند که ما را به آینده امیدوار کردند. وی در ادامه خاطرنشان کرد: در مصاف با شیرین فراز بدنبال گل اول بودیم چرا که می دانستیم با گل اولمان تیم شیرین فراز از لاک دفاعی خارج می شود. با گل دوم روزنه های دفاعی تیمش شیرین فراز بیشتر باز شد و توانستیم گل های بعدی را به ثمر برسانیم. در این جا باید به تیم شیرین فراز هم تبریک بگویم چرا که این تیم جوانمردانه و منطقی بازی کرد اما توانش به اندازه توان تیم ما نبود. وی با ابراز خرسندی و خوشحالی از اینکه تیم استقلال به بلوغ تاکتیکی رسیده است گفت: برای بازیکنان ما فرقی نمی کند که مقابل چه تیمی و در چه زمانی بازی می کنند. آنها به این بلوغ تاکتیکی رسیده اند که در همه بازیها نمایش خوبی داشته باشند. سرمربی تیم فوتبال استقلال جام حذفی را جام شگفتی ها خواند و گفت: در جام حذفی همیشه تیم های بزرگ تیم های کوچک را دست کم می‌گیرند و در گرداب غرق می شوند. ما به بازیکنان استقلال توصیه کرده بودیم حریف را جدی بگیرند و همانطور که دیدید بازی خوبی را مقابل این تیم لیگ دست اولی به نمایش گذاشتند. مظلومی در پاسخ به خبرنگار مهر که دلیل حضور 90 دقیقه ای روی نیمکت و هدایت تیم توسط بهتاش فریبا از کنار زمین را جویا شد گفت: پای من قدری ناراحت است و نمی توانستم کنار زمین بیایم شما هم اجازه دهیم در بازیهایی که قدری سبک است دستیارانم بیشتر به کنار زمین بیایند. وی همچنین در پاسخ به خبرنگار مهر که برنامه های تیم استقلال را در زمان تعطیلی مسابقات لیگ برتر جویا شد گفت: تیم ما به شرایط مطلوب رسیده و باز هم ناچاریم به دلیل برنامه ریزی دیدارهای تیم ملی بازیکنانمان را در اختیار این تیم قرار دهیم و ملی پوشان تیم فوتبال استقلال حداقل 15 تا 16 روز در کنار ما نخواهند بود به همین خاطر از همینجا از سازمان لیگ می خواهم به گونه ای برنامه ریزی کند که دیدار ما با صبای قم در هفته سیزدهم لیگ برتر با فاصله زمانی مناسبی نسبت به بازگشت ملی پوشان از اندونزی برگزار شود تا ما بتوانیم حداقل یک یا دو جلسه با ملی پوشانمان کار تاکتیکی کنیم. وی با اشاره به اینکه تیم ملی طی روزهای 20 و 24 آبان ماه دو بازی سنگین را مقابل بحرین و اندونزی برگزار می کنند افزود: بازیکنان ملی پوش با طی مسافت های طولانی نمی توانند در فاصل زمانی 12 روزه سه بازی سنگین را برگزار کنند به همین خاطر از سازمان لیگ برتر می خواهیم عدالت را رعایت کنند و بازی ما مقابل صبا را به تعویق بیندازند. مظلومی همچنین در خصوص حضور تیم فوتبال استقلال در جام ولایت گفت: برای ما افتخار است که در جام ولایت حضور پیدا کنیم اما با تمام احترامی که برای عوامل برگزاری آن قائلیم نمی توانیم با ترکیب نصفه و نیمه در مسابقات حضور یابیم. از مسئولان برگزاری جام ولایت می خواهیم حال که تیمهای خارجی را هم برای این مسابقات دعوت می کنند حداقل مسابقات را در زمانی مناسب برگزار کنند که بازیکنان در اختیار باشگاه‌هایشان باشند. وی در خاتمه تصریح کرد: ما بازیکنان را گرفته ایم که در مقاطع مختلف از وجودشان استفاده کنیم اینکه بازیکنان ذخیره در بازی مقابل شیرین فراز خوب بازی کرده اند دلیل نمی شود که در دیدار مقابل صبای قم ملی پوشانمان را به دلیل خستگی کنار بگذاریم و از نفرات ذخیره استفاده کنیم. ما هزینه کرده ایم و بازیکنان ملی پوشان را به خدمت درآورده ایم تا برای تیم بازی کنند. ما حداقل 5 تا 6 ملی پوش خواهیم داشت که نیمی از تیم را تشکیل می دهند. شوخی نیست که بخواهیم آنها را از ترکیب کنار بگذاریم. تیم فوتبال استقلال با برتری مقابل شیرین فراز کرمانشاه به مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاههای کشور صعود کرد تا در این مرحله به مصاف سایپا مهر کرج برود.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، اسماعیل شریفات، مهاجم ریزنقش آبی‌پوشان در تمرینات این تیم از ناحیه زانو مصدوم شد و در تمرینات بعدی استقلال شرکت نمی‌کند.

به توصیه پزشکان، شریفات باید از زانوی خود mri بگیرد تا مشخص شود مشکلی برای او پیش نیامده و می‌تواند استقلال را در نیم‌فصل دوم و همین‌طور جام حذفی همراهی کند.

لینک به دیدگاه

[h=2]آندو تیموریان: این آخر بدشانسی بود که مصدوم شدم/ خدا کند تا فینال حذفی برگردم[/h]

لیگ برتر - آندرانیک تیموریان تلاش می کند تا هرچه زودتر به ترکیب استقلال برگردد.

به گزارش خبرآنلاین ؛ شوک مصدومیت آندو تیموریان ، تلخ ترین اتفاق استقلالی هاست. او در اوج آمادگی آسیب دیده و شاید حتی فینال جام حذفی را از دست بدهد.

اين اتفاق در حالي براي آندو افتاد كه او روزهاي سال نو ميلادي را پشت سر مي*گذارد و شايد بابت اين مصدوميت بي*موقع ناراحت باشد. تيموريان در گفت*وگو با خبرآنلاين در خصوص آسيب*ديدگي*اش مي*گويد:«* در يك صحنه كه شوت زدم استوك بازيكن حريف به پاي من برخورد كرد و متأسفانه انگشت پايم دچار شكستگي شد. به هر حال من از اين اتفاق آن هم در روزهاي سال نو ناراحتم ولي قسمت من اين بود و حالا بايد بيرون باشم.»

از تيموريان در مورد اينكه مي*گويند 4 هفته بازي نخواهد كرد سوال مي*كنيم كه او اينگونه جواب مي*دهد:« احتمالا سه تا چهار هفته به دور از ميادين فوتبال خواهم بود ولي تلاش مي*كنم تا به بازي فينال جام حذفي برسم. فقط اميدوارم اين مسابقه را از دست ندهم چون خيلي دوست دارم در بازي فينال براي استقلال به ميدان بروم و اولين قهرماني را با اين تيم به دست بياورم.»

آندو در مورد بازي با شهرداري و صعود به فينال تأكيد مي*كند:«*مقابل شهرداري 10 موقعيت گل داشتيم ولي فقط يكي از آنها تبديل به گل شد. خوشحالم كه به فينال رفتيم ولي بازي با شاهين آسان نيست. ما بايد تا آخرين توان خود بجنگيم و جام حذفي را به دست بياوريم.»

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

رئيس هيات مديره مس کرمان گفت: تصميمات فدراسيون براي باشگاه هاي متخلفي که تماشاگران آن اقدام به فحاشي مي کنند با محروميت يک جلسه اي، کفايت نمي کند و بايد مسببين فحاشي ها و توهين ها طبق قانون مجازات اسلامي 74 ضربه شلاق بخورند

عبدالرضا داوري در گفت و گو با پانا در خصوص پيروزي مس کرمان مقابل استقلال اظهار داشت: پيروزي ما مقابل استقلال کار عجيبي نبود که اتفاق افتاد. تحليل ما اين بود که استقلال نقاط ضعف زيادي دارد و روي همين ضعف ها به استقلال ضربه نهايي را زديم. خودم هم پيش بيني کرده بودم که مي بريم.

وي افزود: مي دانستيم استقلال ما را دست کم مي گيرد و به جاي در نظر گرفتن توانمندي فني تيم، جايگاه جدولي ما را مي بيند. خيلي خوب بازي کرديم و حتي بايد بيشتر مي زديم. البته اين نتيجه باعث شد تيم ما شکل بهتري به خود بگيرد و انشالله در بازي هاي بعدي بتوانيم جايگاه بهتري کسب کنيم.

رئيس هيات مديره مس کرمان تصريح کرد: داوري در اين بازي خيلي خوب بود و فقط دقايق آخر يک ضربه آزاد براي استقلال نگرفت. آن خطا روي حمودي پنالتي نبود. رفتاري هم که طرفداران استقلال داشتند اصلا در شان باشگاه بزرگي مثل استقلال نبود و ما شکيات کرديم.

داوري گفت: به کفاشيان نامه نوشتم که تصميمات فدراسيون در قبال اين تخلفات با در نظرگرفتن يک جلسه محروميت بدون تماشاگر، کفايت نمي کند. طبق قانون مجازات اسلامي هتک حرمت و فحاشي به مادر و خواهر هر فدري 74 ضربه شلاق دارد.

وي ادامه داد: وقتي 2000 هزار نفر از دقيقه 85 شروع به فحاشي هاي بسيار بد نسبت به خواهر و مادر خليلي و رفيعي مي کنند، مسبب آنها ليدرها بودند و اينها فحاشي ها را دامن زدند و مردم را تهييج کردند. فدراسيون بايد مسببين را شناسايي و به محکمه هاي قضايي معرفي کند.

رئيس هيات مديره مس کرمان افزود: جريمه هاي فدراسيون نتوانسته فضاي آلوده استاديوم ها را از بين ببرد. يک بار بايد فدراسيون با معرفي مسببين فحاشي ها اين موارد را ريشه کن کند. چرا بايد به مادر و خواهر بازيکن ما توهين کنند؟ الان متاسفانه اين فحاشي ها عرف و عادي شده. در بازي با شاهين هم 10 هزار نفر به بازيکنان ما فحش خواهر مادر دادند ولي فقط يک جلسه محروم شدند. طبق قانون 144 مجازات اسلامي کسي که به مادر و خواهر فردي توهين کند، 74 ضربه شلاق دارد.

داوري در ادامه گفتگو با پانا در خصوص صحبت هاي پولادي عليه بلاژويچ گفت: پولادي را به عنوان بازيکن بزرگ تيم مي شناسيم. علاقمند بوديم تا مقابل استقلال بازي کند. حتي در جلسه اي که با اين بازيکن و بلاژ گذاشتيم، سرمربي استقبال کرد ولي گفت بايد شرايطش را فراهم کند.

وي ادامه داد: ما در مسائل فني دخالت نمي کنيم و تصميم بازي پولادي را مقابل استقلال به بلاژويچ محول کرديم. او قبل از بازي به من گفت که صلاح نيست پولادي بازي کند. پولادي هم به جاي رسانه اي کردن حرف ها بايد با من صحبت مي کرد. اين موضوع قابل حل است. ما نمي خواهيم چنين بازيکن بزرگي لطمه ببيند. اگر شرايط فعاليتش در مس فراهم نباشد، او را ترانسفر مي کنيم. لازمه اين ترانسفر همکاري پولادي است. من موافق حرف هاي پولادي نيستم و براي انجام اين مصاحبه کم تجربگي کرده. بهتر بود با من حرف مي زد. اين صحبت ها به مصلحتش نيست. شايد عده اي مي خواهند پوست خربزه زير پاي او بياندازند.

لینک به دیدگاه

پزشك تيم استقلال تهران در خصوص شرايط مصدوميت آندارنيك تيموريان، گفت: اين بازيكن براي بازگشت به ميادين حداقل به 3 هفته ديگر زمان نياز دارد.

اكبر رضايي در جريان تمرين امروز تيم استقلال در گفت وگو با ايرنا، خاطرنشان كرد: آندرانيك تيموريان دچار شكستگي انگشت سوم پا شده است و در حال حاضر پاي مصدوم وي در آتل است.

وي ادامه داد: تيموريان از همان روز مصدوميت تحت درمان قرار گرفته و قرار است امروز از محل مصدوم وي عكس جديد گرفته شده تا روند درمان وي مشخص شود.

رضايي اظهار داشت: چنانچه روند بهبودي تيموريان خوب باشد وي 3 هفته ديگر به زمان نياز دارد تا به ميدان بازگردد.

اين در حالي است كه پرويز مظلومي سرمربي تيم استقلال تهران مدعي شده بود كه تيموريان هفته آينده شرايط بازي را به دست مي آورد.

وي شرايط ديگر بازيكنان تيم استقلال را مثبت اريابي كرد و گفت: ديگر بازيكنان استقلال در سلامت كامل هستند و حتي حميد عزيزاده نيز پس از برطرف شدن مصدوميت به تمرينات تيم بازگشته است.

لینک به دیدگاه

بعد از دومين شکست پياپي استقلال، فتح الله زاده با گروهي از هواداران ناراضي استقلال مواجه شد که هرکدام از آنها علت افت تيم را به موضوعي خاص ارتباط مي دادند. در اين لحظات مديرعامل آبي ها با آرامش به صحبت هاي آنها پاسخ داد و سعي کرد تا به نوعي اين هواداران ناراضي را آرام و متقاعد کند.

تماشا - بعد از دومين شکست پياپي استقلال، فتح الله زاده با گروهي از هواداران ناراضي استقلال مواجه شد که هرکدام از آنها علت افت تيم را به موضوعي خاص ارتباط مي دادند. در اين لحظات مديرعامل آبي ها با آرامش به صحبت هاي آنها پاسخ داد و سعي کرد تا به نوعي اين هواداران ناراضي را آرام و متقاعد کند.

اما موضوع وقتي جالب شد که يک هوادار استقلال دليل ناکامي هاي اخير تيم را به جدايي فرهاد مجيدي نسبت داد و با عصبانيت از فتح الله زاده مديرعامل اين باشگاه سوال کرد که چرا اجازه داديد فرهاد مجيدي از تيم جدا شود؟

پاسخ فتح الله زاده به اين سوال هوادار استقلال نکته اي بود که تعجب بسياري از حاضران را برانگيخت. مديرعامل استقلال به اين هوادار عصباني لبخندي زد و گفت: «نگران نباشيد سال آينده هم جواد نکونام را به خدمت مي گيريم و هم مجيدي را به تيم برمي گردانيم.»

در شرايط سنگين موجود در جمع هواداران و مديرعامل استقلال، مطرح شدن چنين موضوع و وعده اي تنها چيزي بود که حداقل براي دقايقي آنها را آرام مي کرد. هرچند پس از خداحافظي فتح الله زاده از هواداران، عده اي از آنها معتقد بودند که با ادامه پيداکردن چنين شرايطي، شايد تا فصل آينده خود فتح الله زاده هم در بين استقلالي ها نباشد چه برسد که بخواهد وعده حضور بازيکن جديدي هم به هواداران بدهد!

البته اين وعده درحالي است که ادامه حضور علي فتح الله زاده روي صندلي مديرعاملي استقلال قطعي نيست. او خودش به همشهري جوان گفته: «وقتي مي بينم کسي به تلاش هايمان اهميت نمي دهد ترجيح مي دهم بروم يک حوزه ديگر کار کنم. شايد بشود گفت امسال ديگر پايان کار من در استقلال است. فکر مي کنم کارم را براي استقلال کرده ام و بايد افراد جديد با ايده هاي جديد بيايند. البته اگر استقلال خصوصي شود. من سهامدارش مي شوم».

لینک به دیدگاه

سرمربي تيم استقلال تهران با بيان اينکه "از تراکتورسازي شناخت کافي دارم و به نقاط ضعف و قوت اين تيم کاملا آشنا هستم"، گفت: صحبت‏هاي مثبت من در حمايت از کي‌روش سانسور شد و تنها بخشي از صحبت‏هاي من که عليه وي بود در تلويزيون پخش شد.

سرمربي تيم استقلال پيش از ديدار با تراکتورسازي تبريز در جمع خبرنگاران ضمن بيان اين مطلب افزود: در حال حاضر شرايط استقلال بسيار خوب است و ما نسبت به هفته گذشته تمرينات بهتري را برگزار کرده‏ايم.

مظلومي ادامه داد: اميدوارم هواداران تبريزي فردا ورزشگاه يادگار امام (ره) را لبريز از تماشاگر کنند، چرا که حضور آنها حال و هواي خاصي به ورزشگاه تبريز مي‌دهد.

وي تاکيد کرد: اميدوارم زمين ورزشگاه مطلوب باشد چون شنيده‏ام آقاي قلعه نويي نيز از کيفيت نامناسب زمين گله مند بوده است.

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران در ادامه ابراز اميدواري کرد که هر دو تيم بازي خوبي را به نمايش بگذارند و هر تيمي که از موقعيت‎هاي خود به نحو شايسته استفاده کند برنده اين بازي شود.

مظلومي تاکيد کرد: هر دو تيم از يکديگر شناخت کاملي دارند و با توجه به اينکه سه امتياز اين بازي مي‎تواند يکي از اين دو تيم را صدرنشين کند دو تيم تلاش مي‏کنند با کسب سه امتياز کامل خود را به صدر جدول برساند.

وي ضمن ابراز گلايه از وضعيت تيموريان گفت: متاسفانه مصدوميت آندرانيک خيلي طولاني شد. من اميدوار بودم که به وي دربي 74 برسد اما تشخيص دکتر متخصص باعث شد او ابتدا از عمل خودداري کند ولي پس از معاينات فراوان، پزشکان به اين نتيجه رسيدند که آندو بايد پاي خود را به تيغ جراحي بسپارد.

مظلومي تاکيد کرد: در اين ميان کادر پزشکي ما مقصر نبوده، چرا که فکر مي‏کرديم که تيموريان بدون عمل بهبود پيدا خواهد کرد اما اين مسئله پيش نيامد و ما در اين شرايط حساس تيموريان را از دست داديم. من به عنوان سرمربي استقلال خيلي دوست داشتم که از آندو در دربي استفاه کنم.

سرمربي تيم استقلال در خصوص مصدومان و محرومان تيمش براي ديدار برابر تراکتورسازي گفت: خوشبختانه بازيکن مصدوم و محروم نداريم. ميلاد ميداووي و خسرو حيدري در آمادگي کامل به سر مي‌برند و مهدي اميرآبادي هم که در ديدار گذشته به دليل سه اخطاره بودن غايب بود در مقابل تراکتورسازي اجازه بازي دارد.

وي در پاسخ به اين سئوال که "اگر مقابل تراکتورسازي متحمل شکست شويد آيا قهرماني را از دست خواهيد داد؟"، گفت: ما تا پايان فصل بازي‎هاي بسياري در پيش داريم و از الان نمي‎توان براي پايان فصل برنامه ريزي کرد. ما 6 امتياز از تراکتورسازي پيش بوديم اما با دو باختي که متحمل شديم فاصله امتيازي‌مان به يک رسيد اما مطمئن باشيد که تلاش مي‎کنيم با کسب سه امتياز بازي يکشنبه فاصله خود را بيشتر کرده و به قهرماني اميدوارتر باشيم.

مظلومي در پاسخ به اين سوال که "آيا نتيجه ديدار برابر تراکتورسازي تاثيري بر دربي 74 خواهد داشت يا خير؟"، اظهارداشت: اطمينان داشته باشيد اين بازي هيچ تاثيري بر عملکرد ما در دربي نخواهد داشت ما از روز دوشنبه به بازي برابر پرسپوليس فکر مي‎کنيم. در حال حاضر تمام فکر ما معطوف به بازي فردا خواهد بود. من اميدوارم بتوانيم اين بازي را با پيروزي پشت سر بگذاريم تا با شرايط روحي خوب به مصاف پرسپوليس برويم.

سرمربي تيم استقلال در پاسخ به اين سوال که "آيا تيم‌تان به بازي نکردن بدون مجيدي، کرار و آندو عادت کرده است؟"، گفت: با توجه به اينکه مجيدي و کرار از جمع ما جدا شده‌اند و آندو هم مدتي دور از تيم خواهد بود، بايد به بازي در غياب آنها عادت کنيم. ما تمرينات‎مان را براساس نفراتي که داريم انجام مي‎دهيم و سعي مي‏کنيم که با تمرينات‎مان بازيکنان هر روز هماهنگ تر از روز گذشته شوند.

وي با اميدواري از برتري استقلال مقابل تراکتورسازي ياد کرد و گفت: ما تيم تراکتور را به خوبي آناليزکرده و بر نقاط قوت و ضعف اين تيم به خوبي آگاه هستيم و آنها را به بازيکنان گوشزد کرده‎ايم.

مظلومي در خصوص صحبت‏هاي کارلوس کي‌روش، سرمربي تيم ملي مبني بر اينکه "مظلومي بايد حواسش را جمع کند و به کار تيمي خود بپردازد"، تصريح کرد: متاسفانه صحبت‏هاي من در مورد کي‌روش توسط رسانه‏هاي ديداري کاملا پخش نشد و تمام حمايت‎هايي که من از وي انجام داده بودم، حذف شده بود. من به خبرنگاران گفتم که اميدوارم کي‌روش بتواند ايران را به جام جهاني ببرد اما دوستان تنها ابتداي صحبت‏هاي مرا پخش کردند و بخش حمايت‏هاي من سانسور شد.

وي در پايان خاطرنشان کرد: من تنها عنوان کرده بودم که فشردگي بازي‏ها باعث مصدوميت بازيکنان مي‏شود و به تيم ملي هم ضربه مي‏زند اما انگار برخي دوستان صحبت‏هاي مرا معکوس به کي‌روش انتقال داده بودند.

ديدار تيم‌هاي تراکتورسازي تبريز و استقلال در چارچوب هفته بيست و سوم مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاه‌هاي کشور از ساعت 15:30 فردا يکشنبه در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز برگزار خواهد شد.

لینک به دیدگاه

تا حالا مقابل تيم‌هاي قلعه‌نويي زياد گل نزده‌ام. يک بار با پيراهن پاس به استقلال گل زدم و يک بار هم با پيراهن استقلال به سپاهان گل زدم

آرش برهاني پس از چند هفته که پايش به گلزني باز نمي شد،سرانجام در بازي با فولاد دو گل حساس براي استقلال به ثمر رساند.او آخرين بار در بازي با شهرداري تبريز که 12 آذرماه برگزار شد براي استقلال گلزني کرد و همين موضوع باعث شد تا رسانه ها روي عدم گلزني او زوم کنند. آبي هاي تهران براي خروج از بحران نياز مبرمي به شکست دادن فولاد داشتند و برهاني در يک مقطع حساس به داد استقلال رسيد و دو گل حساس زد.آرش در مورد گلزني در اين مسابقه،بازي فردا با تراکتور سازي و مسائل مختلف ديگر به سوالات سايت گل پاسخ مي دهد.نکته جالب اين است که برهاني با قاطعيت از قهرماني استقلال حرف مي زند.

*چند هفته اي گل نمي زدي و همين موضوع انتقادهاي نصفه و نيمه اي را از تو به همراه داشت.قبول داري؟

من بعد از سه هفته گلزني کردم،يعني بعد از بازي با شهرداري تبريز گل نزدم که سرانجام در بازي با فولاد گل زدم.

*ولي نزديک به دو ماه گل نزدي.

از لحاظ زماني شما درست مي گوييد ولي من بعد از بازي با شهرداري که در هفته پانزدهم برگزار شد،در چند بازي به دليل مصدوميت،محروميت يا صلاحديد کادر فني بازي نکردم.خيلي از مهاجمان ليگ براي مدتي طولاني گل نمي زنند ولي هيچ اتفاقي نمي افتد و کسي هم چيزي نمي گويد اما وقتي من گل نمي زنم طور ديگري صحبت مي کنند.من سه،چهار بازي بود که گل نمي زدم و اين چيز عجيبي نيست.

*ولي بعد از بازي گفتي که انگار يک نيم فصل گل نزده اي؟

من اينطوري حرف نزدم.گزارشگر از من سوال کرد که بعد از مدت ها گل زدي و من هم در جوابش گفتم طوري حرف مي زنيد که انگار يک نيم فصل گل نزده ام.

*راستي صحبت هاي تو در مورد فرهاد مجيدي هم حاشيه هاي زيادي را به وجود آورد.

من طور ديگري حرف زدم و مثل اينکه بعضي ها برداشت ديگري داشته اند.من گفتم که مجيدي بازيکن بسيار خوب و تاثيرگذاري است ولي 8 هفته گل نزد.او گل نزد اما هميشه مثبت بازي مي کرد و تاثير بسيار خوبي در بازي هاي استقلال داشت.منظور من اين بود که نبايد همه چيز در مورد يک مهاجم را فقط در گل زدن دانست و يک فوروارد حتي مي تواند بدون گل زدن هم تاثير مثبتي در تيمش داشته باشد.در ضمن همه مي دانند که مجيدي بازيکن بسيار خوبي است. فکر مي کنم صحبت هاي من در مورد مجيدي را بد برداشت کردند.

*پرويز مظلومي در بعضي از بازي ها از تو به عنوان مهاجم کناري استفاده مي کند ولي خودت دوست داري مهاجم نوک باشي.درست است؟

انتظارات از من بالا است و همه مي خواهند که گل بزنم به همين دليل دوست دارم به عنوان مهاجم نوک بازي کنم.البته در کناره ها هم مي توانم بازي کنم و در خيلي از بازي ها مهاجم کنار بودم و مظلومي هم از عملکردم راضي بود.

*مظلومي در مقاطعي از فصل تو را نيمکت نشين کرد و خيلي سخت به تو اعتماد مي کرد. از اين موضوع ناراحت نمي شدي؟

هر بازيکني دوست دارد که در ترکيب تيمش بازي کند و من هم از اين قاعده مستثني نيستم ولي در يک مقطع کادر فني صلاح ديد که بازي نکنم.

*مثل اينکه براي رسيدن به عنوان بهترين گلزن تاريخ ليگ همچنان با رضا عنايتي رقابت داري؟

اين چيزها فقط آمار و ارقام است و من و آقا رضا دنبال رکورد نيستيم.رفاقت براي ما بيشتر از رقابت ارزش دارد.

*راستي قبول داري گل دوم تو به فولاد خيلي عجيب بود؟

وقتي تک به تک شدم مدافع پشتي ام را نديدم در ضمن او هم تعادل مرا بر هم زد و باعث شد که زمين بخورم.با اين حال خدا را شکر مي کنم که توپ گل شد در غير اينصورت کارمان خيلي سخت تر مي شد.

*بعضي از بازيکنان استقلال معتقدند که بازي با تراکتور حساس نيست.نظر تو چيست؟

به نظر من اين بازي حساس است و نياز مبرمي به کسب سه امتياز داريم.حتي شکست دادن تراکتور به نظر من مهمتر از برد مقابل پرسپوليس است چون تراکتور رقيب اصلي و مستقيم ما براي کسب عنوان قهرماني است.ما بايد اين بازي را ببريم تا فاصله را با استقلال و ديگر مدعيان بيشتر کنيم.

*تو مقابل تيم هاي قلعه نويي خوب گل مي زني؟

تا حالا مقابل تيم هاي او زياد گل نزده ام.يک بار با پيراهن پاس به استقلال گل زدم و يک بار هم با پيراهن استقلال به سپاهان گل زدم.

*در تبريز هم گل مي زني؟

الان از لحاظ روحي شرايط بسيار خوبي دارم و از لحاظ بدني هم کاملا آماده هستم.بايد ببينم شرايط چطور پيش خواهد رفت ولي اگر شانس با من يار باشد حتما گل مي زنم.

*بازي کردن در تبريز و جوي که ورزشگاه اين شهر دارد سخت نيست؟

خير،اصلا سخت نيست.

*مديرعامل تراکتور گفته که استقلال در بازي فردا هيچ حرفي براي گفتن نخواهد داشت و جام قهرماني هم براي تراکتور است.نظر تو چيست؟

حرف خاصي ندارم.به هر حال حفظ احترام ايشان واجب است.

*اگر بپرسيم آيا استقلال امسال قهرمان مي شود،چه جوابي مي دهي؟

اصلا دنبال اگر و اما نباشيد و شک نکنيد که امسال قهرمانيم.

*راستي فکر مي کني به تيم ملي دعوت شوي؟

اگر اين روند را ادامه دهم مي توانم نظر کي روش را جلب کنم.

لینک به دیدگاه

با اینکه قلبا استقلال رو دوست دارم واز فوتبال این مملکت متنفرم وتو تبریز هم طرف ماشین سازی هستم اما نه اس اس نه پس پس فقط تر تر تیراختور 1264610143.gif

لینک به دیدگاه

هافبک تيم فوتبال استقلال با اشاره به اينکه تراکتورسازي در بازي برابر اين تيم با تمام قوا ما به ميدان مي‌آيد، گفت: تبريزي‌ها نمي‌خواهند مقابل تماشاگران‌شان بازنده اين بازي باشند.

کيانوش رحمتي در گفتگو با مهر، در مورد ديدار حساس اين تيم برابر تراکتورسازي تبريز ضمن بيان مطلب فوق گفت: در طول تاريخ بازي‌هاي استقلال و تراکتورسازي، هميشه جذابيت بالايي داشته و تماشاگران بسياري از اين بازي استقبال مي‌کنند. مطمئنا با توجه به شرايط دو تيم در ليگ امسال، حساسيت اين مسابقه به مراتب بيشتر از بازي‌هاي گذشته است.

وي با بيان اينکه تراکتورسازي مي‌خواهد با پيروزي در اين بازي صدرنشين ليگ شود و با تمام قوا برابر ما به ميدان مي‌آيد، تاکيد کرد: کادر فني تيم تراکتورسازي روي اين بازي حساب ويژه‌اي باز کرده است. تبريزي‌ها نمي‌خواهند مقابل تماشاگران‌شان بازنده اين بازي باشند و قصد دارند با برتري در اين بازي شانس قهرماني خود را افزايش دهند.

هافبک تيم فوتبال استقلال با اشاره به اينکه در اين مدت بيکار نبوده‌ايم، افزود: با توجه به فاصله کم مسابقات، در اين مدت طوري تمرين کرده‌ايم که آماده اين ديدار شويم. همچنين پيروزي برابر فولاد به ما کمک کرد با روحيه بسيار بالا به مصاف تراکتورسازي برويم.

وي با ستودن تلاش کادرفني اين تيم خاطرنشان کرد: مظلومي و دستيارانش در اين سه روز زحمات زيادي کشيده‌اند تا بازيکنان را براي اين مسابقه چه از نظر فني و چه از نظر روحي، به شرايط ايده‌آل برسانند.

رحمتي در پايان گفت: با پيروزي برابر تراکتورسازي براي ديدار با پرسپوليس آماده‌تر خواهيم شد تا همانند چهار بازي گذشته اين تيم تهراني را در شهرآورد پايتخت شکست دهيم. ضمن اينکه با برتري در اين دو بازي قطعا راه‌مان براي قهرماني هموار خواهد شد.

ديدار تيم‌هاي تراکتورسازي تبريز و استقلال تهران در هفته بيست و سوم رقابت‌هاي ليگ برتر، ساعت 15:30 دقيقه فردا يکشنبه در ورزشگاه يادگار امام(ره) تبريز برگزار مي‌شود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...