رفتن به مطلب

╬♥╬ آخرین اخبار باشگاه استقلال ╬♥╬

zafar

ارسال های توصیه شده

شايعه قهر پورحيدري و توصيه‌هاي مظلومي به آبي‌پوشان

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال 5 روز قبل از دربي پايتخت در غياب منصور پورحيدري تمريناتش را پيگيري كرد.

A1029926.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم استقلال كه روز دهم فروردين ماه بايد در دربي 70 به مصاف پرسپوليس برود از ساعت 17 امروز در زمين صنايع دفاع ورزشگاه نوبنياد تمريناتش را پيگيري كرد. در اين تمرين منصور پورحيدري براي سومين روز متوالي حضور نداشت تا شايعه قهر او از استقلال جدي تر شود.پورحيدري نسبت به بازگشت جباري به تمرينات استقلال معترض است و به همين دليل در تمرينات سال جديد شركت نمي‌كند.

*مجتبي جباري تنها به دويدن دور زمين مشغول بود.اين بازيكن پس از جريمه توسط باشگاه به تمرينات استقلال بازگشته است.

*هوار ملا محمد هافبك عراقي استقلال در تمرين اين تيم غايب بود.اين بازيكن براي حضور در اردوي تيم ملي عراق به كشورش سفر كرده تا مقابل تيم ملي اروگوئه در ديدار دوستانه حضور پيدا كند.

*شاهرخ بياني و رضا حسن زاده امروز از نزديك نظاره‌گر تمرين آبي پوشان شدند.

*در تمرين روز گذشته و در جريان فوتبال درون تيمي عمران زاده با صادقي بر سر يك توپ به هوا برخواستند كه موجب آسيب ديدگي جزئي صادقي شد.اين مدافع امروز با چشماني متورم در تمرين امروز شركت كرد.

*پرويز مظلومي قبل از شروع كارهاي تاكتيكي با بازيكنان استقلال صحبت كرد و از آنها خواست روي ديدار آتي مقابل پرسپوليس تمركز كنند.

*حدود 20 نفر از هواداران استقلال با حضور در تمرين اين تيم به تشويق بازيكنان و كادر فني پرداختند.

*محمد محمدي و حسين ترابپور به همراه فرزندان خود در تمرين شركت كردند.

*دويدن دور زمين، كارهاي تاكتيكي و فوتبال در نيمي از زمين از جمله تمرينات امروز آبي پوشان بود.

*در اواخر تمرين مظلومي از برهاني، سيد صالحي و شريفات خواست تا تمرينات چارچوب شناسي انجام دهند.

تيم استقلال فردا در يك نوبت تمريناتش زا جهت آماده سازي براي ديدار مقابل پرسپوليس برگزار خواهد كرد.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 666
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

در آستانه دربي 70

هافبك استقلال از اين تيم جدا شد

خبرگزاري فارس: در آستانه دربي 70 هافبك جوان تيم استقلال با دريافت رضايت‌نامه از اين تيم جدا شد.

A1023726.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس در حالي كه تنها 4 روز به برگزاري د يدار تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس باقي مانده است مهرشاد مومني با حضور در باشگاه استقلال و تصفيه‌ حساب با اين تيم رضايت‌نامه خود را دريافت كرد و از اين تيم جدا شد.

اين بازيكن براي ادامه زندگي راهي كشور آمريكا مي‌شود و قصد ندارد در ايران فوتبالش را دنبال كند.

لینک به دیدگاه

نگراني كادر فني از غيبت هوار و تمرين انفرادي جباري

تمرين تيم فوتبال استقلال در فاصله 4 روز مانده به دربي 70 عصر امروز از ساعت 16 در زمين چمن صنايع دفاع در ورزشگاه نوبنياد برگزار شد. بازيكنان استقلال در ابتدا دويدن دور زمين را در دستور كار خود قرار دادند و سپس كار با توپ و ارسال از جناحين را تمرين كردند.

*قبل از آغاز تمرين پرويز مظلومي حدود 10 دقيقه با بازيكنان صحبت كرد و از آنها خواست تا با جديت تمرينات خود را دنبال كنند.

*هوار ملا محمد تنها غايب تمرين امروز آبي‌پوشان بود. مهاجم عراقي استقلال براي ديدار دوستانه با اروگوئه عازم كشورش شده است.

اعضاي كادر فني استقلال از غيبت هوار نگران بوده و به دنبال يافتن زمان برگزاري ديدار دوستانه عراق و اروگوئه بودند تا از زمان بازگشت مهاجم خود آگاه شوند.

*ناصر حجازي، شاهرخ بياني و علي حميدي تمرين امروز استقلال را از نزديك نظاره‌گر بودند و با پرويز مظلومي صحبت و خوش‌وبش كردند. اكثر بازيكنان استقلال نيز به سمت حجازي رفتند. وحيدطالب‌لو و اميرحسين صادقي با حجازي به مدت كوتاهي خوش‌وبش داشتند.

ناصر حجازي با يورگن گده نيز صحبت كرد.

*امير حسين صادقي كه روز گذشته در برخورد با عمران‌زاده دچار مصدوميت جزئي شده بود، امروز با چشماني متورم در تمرينات حاضر شد.

*حدود 10 هوادار تمرين استقلال را از نزديك تماشا كردند.

*مجتبي جباري كه اخيرا از سوي باشگاه جريمه شده بود با بازيكنان دويد، اما پس از گرم كردن به صورت انفرادي تمرين كرد.

لینک به دیدگاه

با راي كميته انضباطي باشگاه استقلال

مدافع آبي‌پوشان 3 ميليون تومان جريمه شد

خبرگزاري فارس: مدافع آبي‌پوشان با راي كميته انضباطي باشگاه 3 ميليون تومان جريمه شد و از فردا اجازه حضور در تمرينات را پيدا كرد.

A0875210.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، بيژن كوشكي كه به علت اعتراض به منصور پورحيدري، سرپرست تيم در اختيار كميته انضباطي باشگاه قرار گرفته بود، عصر امروز با راي اين كميته و جريمه 3 ميليون توماني اجازه پيدا كرد تا از فردا در تمرينات آبي‌پوشان شركت كند.

لینک به دیدگاه

تمرين استقلال با حضور خبرنگاران و تماشاگران برگزار شد

به گزارش خبرگزاري فارس، كادر فني استقلال روز گذشته تصميم گرفت، تا زمان برگزاري دربي تمرينات تيم پشت درهاي بسته برگزار شود، اما عصر امروز تمرين آبي‌پوشان از ساعت 16 در زمين چمن صنايع دفاع ورزشگاه نوبنياد در حضور حدود 50 هوادار و اصحاب رسانه برگزار شد.

*بازيكنان پس از دويدن و گرم كردن، كارهاي تاكتيكي را در دستور كار خود قرار دادند.

*منصور پورحيدري كه گفته مي‌شود به علت بخشيده شدن مجتبي جباري، از مسئولان باشگاه دلخور است، عصر امروز نيز در تمرين تيم حاضر نشد تا در سال جديد بازيكنان استقلال بدون حضور سرپرست تمرينات خود را دنبال كنند.

*ناصر حجازي، شاهرخ بياني و مهدي ارژنگي‌نيا امروز از نزديك نظاره‌گر تمرين آبي پوشان بودند.

*هوار محمد، مهاجم عراقي آبي‌پوشان كه براي ديدار دوستانه با اروگوئه به كشورش سفر كرده بود، روز گذشته با مسئولان باشگاه تماس گرفته و اعلام كرده كه شب گذشته به تهران بازخواهد گشت، اما بار ديگر اين بازيكن بدقولي كرده و سر تمرينات حاضر نشده است. اين امر نگراني كادر فني استقلال را در پي داشته است.

*اميرحسين صادقي كه در تمرين روز جمعه با عمران‌زاده برخورد كرد و دچار مصدوميت جزئي شد، همچنان با چشماني متورم تمرينات خود را دنبال مي‌كند.

دربي 70 پايتخت چهارشنبه 10 فروردين ساعت 17 برگزار خواهد شد.

لینک به دیدگاه

عصبانيت شديد پورحيدري از جباري: من هيچ كاري با اين آقا ندارم

منصور پورحيدري مدير فني استقلال كه روز گذشته براي انجام جلسه‌اي با مجتبي جباري و مديران باشگاه به باشگاه رفته بود با عصبانيت از ساختمان بيرون آمد.

به گزارش خبرنگار گل ظاهراً منصور پورحيدري در بدو ورود به باشگاه با جباري رو در رو مي‌شود و اين بازيكن استقلال آنطور كه شايسته پورحيدري است به وي احترام نمي‌گذارد و همين مسأله باعث دلخوري پورحيدري شده و او به فتح‌الله‌زاده اعلام مي‌كند كه كاري با جباري ندارد و باشگاه خودش مي‌داند كه چه تصميمي بگيرد.

پورحيدري همچنين گفته است كه بيژن كوشكي ديگر بازيكن خاطي استقلال بهتر است بعد از داربي به تمرينات منتقل بشود.

پورحيدري بعد از آغاز تمرين استقلال در فروردين‌ماه در جلسات تمرين حضور نيافته است و همين مسأله باعث آشفتگي خاطر پرويز مظلومي سرمربي استقلال است.

مظلومي جباري را به نوشادي بدنساز تيم سپرده تا او را آماده دربي كند اما اين اتفاقات به هر حال باعث ترديد مظلومي شده است، از طرفي شرايط استقلال از نظر بازيكن طوري است كه حضور جباري حداقل روي نيمكت عاقلانه به نظر مي‌رسد. بايد ديد كه مظلومي در نهايت چه تصميمي خواهد گرفت.

لینک به دیدگاه

محمد محمدی: مصدومیتم قدیمی بود و قصد وقت کشی نداشتم

دروازه بان تیم فوتبال استقلال در پاسخ به صحبت های پرسپولیسی ها گفت: اینکه آنها می گویند من وقت کشی می کردم را قبول ندارم چرا که از یک مصدومیت قدیمی رنج می بردم.

محمد محمدی پس از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر پرسپولیس ضمن بیان این مطلب افزود: هر دو تیم فوتبال خوب و قابل قبولی را به نمایش گذاشتند که خوشبختانه استقلال توانست از موقعیتش بهتر استفاده کند و به پیروزی برسد.

دروازه بان تیم فوتبال استقلال در مورد زمین افتادن های پرتعدادش در این دیدار گفت: متاسفانه من از یک مصدومیت کهنه رنج می برم و در این دیدار نیز بارها به خاطر همین مصدومیت روی زمین افتادم و قصد وقت کشی نداشتم.

محمدی خاطرنشان کرد: به نظر من خط دفاعی استقلال عملکرد خوبی داشت و به بازیکنان پرسپولیس اجازه نداد که از موقعیت هایشان استفاده کنند. حریف در نیمه دوم فشار زیادی روی دروازه ما آورد که طبیعی بود اما نتوانستند از این برتری استفاده کنند.

لینک به دیدگاه

خوب و كم اشتباه ظاهر شديم پرسپوليس خوب بازي كرد

مربي تيم فوتبال استقلال گفت: بازيكنان ما مقابل پرسپوليس خيلي خوب و كم اشتباه ظاهر شدند.

محمود فكري در پايان بازي استقلال و پرسپوليس اظهار كرد: بازيكنان ما شرايط خيلي خوبي از نظر بدني و روحي داشتند و پيش‌بيني مي‌كرديم كه بازي خوبي ارائه دهيم. خوشبختانه خوب و كم اشتباه ظاهر شدند و توانستيم اين بازي را ببريم.

وي ادامه داد: امروز پرسپوليس خوب بازي كرد ولي اين بازي حيثيتي است و همه اعضا نيز با تمام وجود بازي كردند.

وي افزود: بازيكنان ما از موقعيت‌ها استفاده كردند و توانستيم اين بازي را ببريم.

فكري در پايان گفت: اين برد عيدي خوبي بود كه به هوادارانمان داديم.

لینک به دیدگاه

الان نمي شود درباره پيوستن به پرسپوليس صحبت كرد

بازيكن مياني استقلال گفت: بازي مقابل پاختاكور خيلي اهميت داشت و با يك بازي هجومي توانستيم نتيجه بگيريم.

فرزاد آشوبي پس از بازي با پاختاكور در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: خوشبختانه چند بازي است كه شرايط خوبي داريم و اميدوار هستم كه اين روند را ادامه بدهيم.

وي با اشاره به پيروزي چند روز پيش استقلال مقابل پرسپوليس بيان كرد: داربي ديگر تمام شده است، آن برد پيروزي روحيه‌سازي بود اما واقعيت اين است كه بازي امروز خيلي اهميت داشت و خوشبختانه با يك بازي هجومي توانستيم نتيجه بگيريم.

آشوبي در پاسخ به سوال يكي از خبرنگاران كه پرسيد آيا در پايان فصل قصد پيوستن به پرسپوليس را دارد؟ عنوان كرد: من اين موضوع را نشنيده‌ام و الان از طريق شما فهميدم. من با استقلال قرارداد دو ساله دارم و در حال حاضر نمي‌شود درباره اين موضوع صحبت كرد.

لینک به دیدگاه

به خاطر چند دقيقه بازي هركاري نمي كنم

بازيكن تيم استقلال گفت: در بازي مقابل پاختاكور تماشاگران به من لطف داشتند و آنها هستند كه به ما انگيزه مي‌دهند.

مجتبي جباري در پايان مسابقه امروز استقلال و پاختاكور در مورد تشويق او توسط تماشاگران اظهار كرد: در بازي امروز تماشاگران به من لطف داشتند اين‌ها هستند كه به ما انگيزه مي‌دهند تا بتوانيم ادامه كار بدهيم.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا درباره صحبت‌هايي كه باعث جريمه او توسط باشگاه شد مقصر بود يا خير بيان كرد: تمام حرف‌هايي كه من زدم، درست بود. بالاخره فوتبال بالا و پايين دارد اما من سعي مي‌كنم مثل قبل تمرين‌هايم را ادامه دهم.

وي افزود: هميشه سعي كردم كه وقتي براي تيمم بازي مي‌كنم مثمر ثمر باشم اما شرايط هر كس فرق مي‌كند و در آينده جايگاه هر كسي مشخص مي‌شود و معلوم مي‌شود كه چه كسي به فكر فوتبال است و چه كسي به فكر اين است كه فقط مقطعي حضور داشته باشد.

وي ادامه داد: تا اتحاد بين بازيكنان نباشد، موفق نمي‌شويم. فكر مي‌كنم افرادي كه مي‌دانستند حرف‌هاي من درست است، پشيمان هستند كه چرا من را حمايت نكردند و من هميشه سعي كرده‌ام آدم خوبي باشم و به خاطر چند دقيقه بازي پي همه چيز را به تنم نمالم و هركاري نكنم.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

حجازي: دليلي ندارد آرزو كنم دوباره سرمربي استقلال شوم

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت ناصر حجازي، رئيس كميته فني استقلال كه از تيتر و بخشي از مصاحبه اش با يكي از نشريات ورزشي به شدت عصباني بود در اين خصوص اظهار داشت: هرگز نگفته ام آرزو دارم فتح الله زاده يك بار ديگر من را سرمربي استقلال كند.

حجازي ادامه داد: من فتح الله زاده را از صميم قلب دوست دارم و در گذشته نيز با مديريت وي سرمربيگري استقلال را عهده دار بوده ام و با اين تيم به نايب قهرماني آسيا و قهرماني ليگ رسيده ام. حتي سال 61 در مقطعي هدايت استقلال را بر عهده داشتم و بسياري از مربيان فعلي اين تيم در آن سال زير نظر من كار مي كردند، پس دليلي ندارد كه آرزو كنم تا بار ديگر سرمربي استقلال شوم. فقط تاسف مي خورم كه سال 86 زماني كه هدايت استقلال را به من سپردند، عده اي بيكار با دخالت در كار من و فتح الله زاده مانع رسيدن به اهدافمان شدند تا بتوانيم قهرماني آسيا را براي هوادارانمان به ارمغان آوريم.

حجازي در پايان گفت: در حال حاضر براي مجموعه استقلال كه رئيس كميته فني آن هستم، آرزوي موفقيت دارم ودر جهت سربلندي كادر فني از هيچ كوششي دريغ نخواهم كرد.

لینک به دیدگاه

طالب‌لو: اميدوارم مصدوميتم برطرف شود

وحيد طالب‌لو پس از پيروزي يك بر صفر استقلال مقابل راه‌آهن گفت: خدا را شكر توانستيم اين بازي را با پيروزي پشت‌سر گذاشته و هواداران‌مان را راضي به خانه‌هايشان بفرستيم. از اين پيروزي خوشحالم.

وي ادامه داد:‌ دو تا سه روز مصدوم بودم و در روزهاي آخر سبك كار كردم. اميدوارم مصدوميتم از ناحيه كتف برطرف شود تا زودتر به آمادگي جسمي مطلوب برسم.

اين دروازه‌بان در مورد اينكه چرا در اين مسابقه بازي نكرد گفت: اين موضوع در حيطه وظايف من نيست و بايد از كادر فني آن را پرسيد.

لینک به دیدگاه

فتح‌الله‌زاده با استقلالي‌ها رفت، 3 نفر جا ماندند

خبرگزاري فارس: سرپرست باشگاه استقلال همراه اعضاي اين تيم راهي تاشكند شد.

A1037839.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم استقلال جهت رويارويي با پاختاكور ازبكستان قرار بود ساعت 13 امروز تهران را به مقصد تاشكند ترك كند اما اين پرواز با تاخير حدود دو ساعته راهي اين سفر شد.

دليل تاخير سفر استقلال مشخص نشد اما كاروان آبي‌پوشان درحالي كه از ساعت 11 در فرودگاه بودند، ساعت 14:45 سوار هواپيما شدند.

در اين سفر بهزاد نوشادي مربي بدنساز، ميثم عليپور از اعضاي كادر پزشكي و حسين امانتي از تداركات استقلال اعضاي تيم را همراهي نكردند.

علي فتح الله زاده سرپرست باشگاه استقلال به همراه علي نظري جويباري و علي اميري در اين سفر آبي پوشان را همراهي كردند.

اعضاي تيم استقلال در هتل كنتيننتال شهر تاشكند مستقر خواهند شد.

استقلال عصر امروز يك جلسه تمرين تاكتيكي را در شهر تاشكند برگزار خواهد كرد.

اين تيم روز سه شنبه، از هفته اول دور برگشت ليگ قهرمانان آسيا در تاشكند به مصاف پاختاكور ازبكستان مي رود. آبي پوشان بامداد چهارشنبه به تهران بازمي گردند.

لینک به دیدگاه

مجيدي و صادقي مشكلي براي ديدار با پاختاكور ندارند

خبرگزاري فارس: رئيس كميته پزشكي باشگاه استقلال گفت: مجيدي و صادقي مصدوميت ندارند و مي‌توانند مقابل پاختاكور به ميدان بروند.

A0870445.jpg

دكتر امين نوروزي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد آخرين وضعيت فرهاد مجيدي و امير حسين صادقي عنوان كرد: اين دو بازيكن مصدوميتي ندارند و در صورت صلاحديد مربيان مي توانند استقلال را مقابل پاختاكور همراهي كنند.

وي افزود: استقلال براي بازي با پاختاكور بازيكن مصدومي ندارد.

تيم استقلال امروز ساعت 13 راهي تاشكند مي شود و روز سه شنبه برابر پاختاكور به ميدان مي رود.

لینک به دیدگاه

هفته سي‌ و يكم ليگ برتر

پيروزي پرگل استقلال مقابل نفت آبادان

جام جم آنلاين: تيم فوتبال استقلال تهران به خوبي قدر فرصت به دست آمده را دانست و با پيروزي پرگل مقابل نفت آبادان به رده‌ دوم جدول رده بندي ليگ برتر فوتبال رسيد.

100841705256.jpg

به گزارش ايسنا، در ادامه هفته سي و يكم رقابتهاي ليگ برتر فوتبال، استقلال تهران در ورزشگاه آزادي از ساعت 18:10 ميزبان نفت آبادان بود كه در پايان با نتيجه پرگل 6 بر 2 به برتري رسيد.

سيدمهدي سيد صالحي (20 و 64)، جباري (28)، شكوري (53)، مجيدي 67 و برهاني 90 براي شاگردان مظلومي گلزني كردند. پاجاچيان و عرب هم دو بار در دقايق 7 و 81 دروازه تيم ميزبان را گشودند.

در نيمه نخست ، لئون پاجاچيان در دقيقه 7 گل برتري را به ثمر رساند.

برتري تيم ميهمان چندان دوامي نداشت و در دقيقه 20 سيدمهدي سيدصالحي بازي را به تساوي كشاند.

استقلال پس از رسيدن به گل تساوي باز هم بر دامنه حملات خود افزود و در دقيقه 28 به گل برتري رسيد.

در ادامه نيمه نخست باز هم استقلال بود كه مي‌توانست به گلهاي بيشتر دست پيدا كند؛ سيد صالحي در دقايق پاياني نيمه نخست مي‌توانست برتري را افزايش دهد، اما ضربه سر او به شكل خطرناكي از كنار دروازه به بيرون رفت تا تابلوي نتايج در پايان نيمه نخست حاكي از برتري 2 بريك آبي پوشان باشد. قضاوت اين ديدار بر عهده محسن تركي بود.

در نيمه دوم استقلال بر خلاف بازيهاي گذشته كه پس از به دست آوردن نتيجه، انگيزه‌اي براي حمله كردن نداشت، باز هم به سمت دروازه نفت حركت كرد و در دقيقه 53 با ضربه سر شكوري به گل سوم رسيد.

فرهاد مجيدي كه تازه وارد ميدان شده بود گل چهارم تيمش را در دقيقه 64 به ثمر رساند تا اختلاف به عدد 3 برسد.

بازيكنان نفت آبادان كه با زياد شدن اختلاف انگيزه‌شان را از دست داده بودند در دقيقه 67 براي پنجمين بار دروازه‌شان را فروريخته ديدند.

حملات جسته و گريخته نفتي‌ها كه بيشتر با شوت از پشت محوطه جريمه همراه مي‌شد سودي براي شاگردان پيرواني نداشت.

تلاش نفتي‌ها در دقيقه 81 سرانجام به ثمر نشست و روح الله عرب كه يك بار در نيمه نخست نتوانسته بود از فرصت مناسب‌اش استفاده كند محمدي را مغلوب و گل دوم تيمش را به ثمر رساند.

در دقايق پاياني بازي در حالي كه همه منتظر شنيدن سوت پايان بازي بودند آرش برهاني با حركتي نمايشي گل ششم را به ثمر رساند تا در كنار عنايتي به عنوان بهترين گلزن تاريخ ليگ برتر فوتبال قرار بگيرد.

پيش از اين ديدار در همدان، تيم فوتبال ذوب آهن با نتيجه 2 بر يك مقابل پاس همدان شكست خورد و اميدهايش براي رسيدن به قهرماني رنگ باخت.

در جدول رده بندي سپاهان با 61 امتياز در صدر قرار دارد. تيمهاي استقلال و ذوب آهن با 58 و 56 امتياز و با يك بازي بيشتر در رده‌ي‌هاي دوم و سوم قرار دارند.

لینک به دیدگاه

لیست استقلالی ها برای خرید فصل بعد :

سرپرست باشگاه استقلال، در نظر دارد تا برای فصل آینده بازیکنان مورد نظر خود را که فصل گذشته شرایطشان برای حضور در استقلال مهیا نشد را جلب کند و در این میان نام 4 بازیکن داخلی در فهرست وی وجود دارد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران و به نقل از یک مقام مسئول حاضر در باشگاه استقلال، سرپرست این باشگاه نام 6بازیکن جدید را در فهرست نهایی استقلال اعلام کرده و معتقد است که شیرازه اصلی استقلال را در سال آینده حفظ می کند، مگر اینکه بازیکنان مورد نظر وی و مربیان بنا به تصمیم خود قصد جدایی از این تیم را داشته باشند.

گفتنی است، 4 بازیکن داخلی و 2 بازیکن خارجی در لیست فتح اله زاده قرار دارد. جان واریو و ادینهو دو بازیکن خارجی مورد نظر وی و مربیان استقلال هستند، اما سرپرست باشگاه در خصوص بازیکنان داخلی، با تردید روبروست، مهدی رحمتی، میلاد زنیدپور، اکبرپور و حسین کاظمی مورد نظر باشگاه استقلال قرار دارند.

لینک به دیدگاه

بمب فتح الله زاده ترکید استقلال با ادینهو به توافق رسید!

لوسیانو ادینهو برای فصل بعد با تیم استقلال تهران به توافق نهایی رسید. ادینهو مهاجم کنونی تیم مس کرمان که گل های زیادی را برای این تیم به ثمر رسانده با تیم استقلال تهران برای فصل بعد به توافق رسید و این بازیکن از فصل بعد با لباس این تیم در بازی های لیگ حاضر خواهد شد این در حالی است که پرویز مظلومی وی را در لیست خرید استقلال قرار داده بود و مسئولین باشگاه با این بازیکن مذاکره و ادینهو را برای فصل بعد به خدمت تیم استقلال درآوردند.

لینک به دیدگاه

مظلومي: 6 گل به نفت زديم، 6 گل هم نزديم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: 6 گل به نفت زديم و 6 گل هم نزديم.

A1041140.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، پرويز مظلومي پس از برتري 6 بر 2 برابر نفت آبادان در نشست خبري اظهار داشت: بازي خيلي خوبي بود. گل زود هنگام نفت باعث نشد بازيكنان ما نااميد شوند و زود به بازي برگشتند. ما 6 گل زديم و 6 گل هم نزديم. به بازيكنانم تبريك مي‌گويم استقلال بايد هميشه همين‌گونه بازي كند. ما تلاش كرديم به صدر جدول برسيم.

وي ادامه داد: سپاهان اكنون 3 امتياز از ما جلوتر است. 9 امتياز ديگر مانده و سپاهان يك بازي بيشتر از ما دارد. به هرحال ما تلاش خود را مي‌كنيم.

مظلومي در مورد اينكه هواداران استقلال انتظار دارند كه اين تيم هميشه اينگونه بازي كند، گفت: تلاش‌مان اين است كه انتظار هواداران را برآورده كنيم اما گاهي اوقات مسائل تيمي هست كه تاكتيك به بن‌بست مي‌خورد. ضمن اينكه استقلال چند باري است كه اينگونه زيبا بازي مي‌كند و فقط يكبار نيست. من هم انتظار دارم استقلال هميشه اينگونه تهاجمي باشد.

سرمربي استقلال در مورد علت بازگشت كوشكي به فهرست استقلال پس از اخراج، گفت: او در چند مسابقه است كه در فهرست 18 نفره قرار دارد و هرگاه لازم باشد از او استفاده مي‌كنيم.

وي در مورد اينكه محمدي در 4 بازي 8 گل دريافت كرده و درون دروازه توازن رعايت نشده و فتح‌الله‌زاده نيز از عملكرد محمدي در ديدار قبلي استقلال انتقاد كرده بود، گفت: فتح‌الله‌زاده نظرش را گفته است. ما صلاح ديديم محمدي بازي كند. طالب‌لو هم با ما تمرين مي‌كند و در فرصت مناسب از او استفاده خواهيم كرد.

مظلومي در مورد اخراج دسوزا گفت: او را از تمرينات كنار گذاشتيم. بازيكن وقتي بازي نمي‌كند بايد صبر و حوصله داشته باشد. نمي‌توانم همه بازيكنان استقلال را بازي دهم. هر بازيكني كه خوب باشد از او استفاده مي‌كنيم.

سرمربي استقلال در مورد اينكه اين تيم در هر مسابقه دو گل دريافت مي‌كند، گفت: ما همين نفرات را داريم و حريف فشار مي‌آورد و گاهي اوقات بازيكنان اشتباه مي‌كنند.

لینک به دیدگاه

تماشاگران استقلال دايي و "پرسپوليس جوانمرد " را تشويق كردند

خبرگزاري فارس: هواداران استقلال علي دايي را تشويق كردند.

A1036134.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، پس از بازي تيم‌هاي استقلال و نفت آبادان كه با برتري 6 بر يك استقلالي‌ها همراه بود، تماشاگران اين تيم به طعنه علي دايي سرمربي پرسپوليس را تشويق كردند. آنها همچنين پرويز مظلومي سرمربي اين تيم را مورد تشويق خود قرار دادند.

* هواداران استقلال با توجه به برد پرسپوليس مقابل استيل‌آذين در هفته‌هاي گذشته شعار "پرسپوليس جوانمرد " را سر دادند.

* علي اميري معاون باشگاه استقلال هنگامي كه قصد داشت به رختكن استقلال برود، با ممانعت ماموران حراست مواجه شد و در پايان با وساطت خبرنگاران به رختكن رفت.

لینک به دیدگاه

دردسر بنر طالب‌لو و محروميت آشوبي

خبرگزاري فارس: بنر بزرگي از دروازه‌بان نيمكت نشين استقلال در ورزشگاه پهن شده بود كه مسئولان كانون هواداران آن را جمع‌آوري كردند.

A1029957.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، در حالي كه محمد محمدي درون دروازه استقلال قرار دارد بنر بزرگي از وحيد طالب‌لو روي سكوها و درست پشت سر محمدي پهن شده بود كه باعث دردسر شد. مسئولان كانون هواداران استقلال اين بنر را جمع كردند و هنگام جمع آوري بنر با برخي از تماشاگراني كه روي آن نشسته بودند درگيري لفظي پيدا كردند.

* بعد از اينكه مجتبي جباري گل دوم را به ثمر رساند شماري از تماشاگران استقلال او را زيدان خطاب كردند در حالي كه چند مسابقه قبل عليه اين بازيكن شعار مي‌دادند.

*اميد شريفي نسب و ايمان مبعلي بگو مگوي جزيي با يكديگر در نيمه اول داشتند.

* فرزاد آشوبي با كارت زردي كه در اين بازي گرفت بازي بعدي استقلال را به دليل محروميت از دست داد.

*پرچم بزرگي از استقلال بر روي سكوها قرار گرفته و بر روي آن دوستاره حك شده كه نشانگر دو قهرماني اين تيم در آسياست.

بازي تا دقيقه 61 با نتيجه 3 بر يك به سود استقلال در جريان است.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...