رفتن به مطلب

╬♥╬ آخرین اخبار باشگاه استقلال ╬♥╬

zafar

ارسال های توصیه شده

فتح‌الله‌زاده: پول پرداختي به بازيكنان درتاريخ استقلال بي‌سابقه بوده

سرپرست باشگاه استقلال تهران گفت: با پرداخت 40 - 30 درصد مبلغ قرارداد بازيكنان استقلال پيش از شروع ليگ، پرداختي‌هاي اين باشگاه در تاريخ انقلاب بي‌سابقه بوده است.

علي فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، پيرامون جذب اسماعيل شريفات اظهار كرد: شريفات از جمله بازيكنان جوان و آتيه‌دار فوتبال ماست؛ او از توانايي‌هاي فني بالايي برخوردار است و زماني كه در استقلال اهواز بازي مي‌كرد موفق شده بود به پرسپوليس گل هم بزند. به خدمت گرفتن او يك مزيت ديگر هم داشت چرا كه سنش زير 23 سال است و ما در شرايط خوبي را جذب كرديم.

وي با بيان اينكه به خدمت گرفتن آندرانيك تيموريان نيز هنوز منتفي نشده است، تصريح كرد: ما تمام صحبت‌هاي لازم را با آندو انجام داديم؛ او قرار بود يكشنبه دوشنبه به باشگاه بيايد تا كار را تمام كنيم كه نيامد و اكنون هم كه همراه با تيم ملي در چين بسر مي‌برد. ما مشكلي براي جذب او نداريم و مي‌تواند پس از اردوي تيم ملي دوباره به باشگاه بيايد.

فتح الله زاده در پاسخ به اين سوال كه آيا عدم حضور تيموريان به دليل پايين‌ آوردن مبلغ توافق شده از سوي استقلال بوده است، خاطرنشان كرد: ما از اول هم با تيموريان بر سر مبلغ مشخصي توافق كرديم و تا پايان مذاكرات هم مبلغ پيشنهادي ما همان باقي ماند. به هر حال فكر مي‌كنم استقلال بيشتر از يك هافبك مركزي به بازيكن توانمندي كه بتواند در جناح چپ تيم بازي كند نياز دارد. ما در حال بررسي‌هاي لازم هستيم تا انشاالله بتوانيم بازيكني را در اين پست بگيريم.

سرپرست استقلال با اعلام اين كه هنوز قصد نداريم سيدمهدي سيدصالحي را از ليست تيم خارج كنيم، تاكيد كرد: با سيدصالحي صحبت كردم، او تلاش زيادي براي رسيدن به آمادگي مطلوب دارد. هنوز خروج او و يا هر بازيكن ديگري از ليست تيم قطعي نيست چراكه در حال حاضر اميد روانخواه هم شرايط خوبي دارد و پيش‌بيني مي‌كنيم نهايتا تا سه هفته ديگر بتواند در تركيب قرار گيرد.

فتح‌الله‌زاده همچنين با تكذيب شايعاتي مبني بر ناراحتي بعضي بازيكنان اين تيم از عدم وصول مطالباتشان، به ايسنا گفت: اين مساله شبيه جوك است! در حالي كه طبق قانون تيم‌ها بايد در ابتداي فصل 20درصد از قرارداد بازيكنانشان را پرداخت كنند، استقلال پيش از آن كه ليگ شروع شود 30 تا 40 درصد از مبلغ قرارداد بازيكنانش را پرداخت كرد. حداقل پرداختي ما 30درصد بوده كه اين براي استقلال در تاريخ بي‌سابقه است.

وي افزود: متاسفانه اين پروژه از سوي كساني طراحي شده است كه تيرشان به سنگ خورده و اكنون درصدد حاشيه‌سازي براي استقلال هستند. عيبي هم ندارد. به هر حال خدا كمك كرد و تيم به شكل خوبي جمع شد؛ خوشبختانه محقق شدن وعده كمك علي سعيدلو به پرسپوليس و استقلال هم باعث شد تا مشكلات‌مان كمتر شود.

سرپرست استقلال درباره تغيير محل تمرين تيم از زمين شماره 3 استاديوم آزادي به زمين نوبنياد، اظهار كرد: بنابر تقاضاي كادر فني و هماهنگي‌هاي انجام شده محل تمرين به زمين نوبنياد در محوطه‌اي نظامي تغيير يافت. ورود و خروج به آن محل بايد با هماهنگي‌هاي قبلي انجام شده باشد. طبق قراردادي كه بستيم، استقلال تا پايان ليگ امسال در اين مكان تمرين مي‌كند و ديگر محل تمرين تغيير نخواهد كرد.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 666
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مظلومي: مثل اينكه عمران‌زاده و مبعلي توريست هستند/ به قطبي حق مي‌دهم دنبال نتيجه باشد

سايت گل ـ با تعطيلي دو هفته‌اي رقابت‌هاي ليگ برتر پرويز مظلومي تيمش را به اردوي شبانه‌روزي برد تا بازيكنانش از لحاظ تاكتيكي و شرايط بدني وضعيت بهتري پيدا كنند.

البته در اين اردو بازيكناني مثل فرهاد مجيدي، ميلاد ميداودي، مجتبي جباري، فرزاد آشوبي و محسن يوسفي به دليل مصدوميت غايب بودند و حنيف عمران‌زاده و ايمان مبعلي در اردوي تيم ملي حضور داشتند با اين حال مظلومي از اين اردوي سه روزه تقريبا راضي است.

سرمربي استقلال در گفت‌وگوي اختصاصي با سايت گل حرف‌هايش را اينگونه آغاز مي‌كند:«هر چند كه تعدادي از بازيكنانمان را به دليل مصدوميت و همچنين حضور در اردوي تيم ملي در اختيار نداشتيم ولي اين اردوي سه روزه خوب بود و بازيكنان را از لحاظ تغذيه و استراحت تحت كنترل قرار داديم. ما سعي كرديم روي كارهاي بدني كار كنيم و شش جلسه تمرين پرفشار با پشت سرگذاشتيم.»

مظلومي در پاسخ به اين سوال كه پيش‌بيني شما از نمايش استقلال در بازي‌هاي آينده چگونه است مي‌گويد:«من پيشرفت را در تيم حس مي‌كنم. ما دو بازي سخت با مس كرمان و سايپا داريم و بعد از آن بايد با پرسپوليس بازي كنيم. اين نشان مي‌دهد كه استقلال در هفته‌هاي آينده كار سختي در پيش دارد ولي تيم ما پتانسيل بالايي دارد و مي‌توانيم از اين سه بازي حداكثر امتياز را كسب كنيم.»

سرمربي استقلال در پاسخ به اين سوال كه فكر مي‌كنيد امسال قهرمان شويد مي‌گويد:«هدف ما از همان اول كسب سهميه ليگ قهرمانان آسيا بود ولي صددرصد به دنبال قهرماني هم هستيم. بچه‌ها به مرور زمان خواست‌هاي من را در زمين پياده مي‌كنند و من اميدوارم كه ديگر رو به بازي احساساتي نياوريم و بيشتر منطق داشته باشيم تا احساس.»

لینک به دیدگاه

فتح‌الله‌زاده: آرامش استقلال از خيلي تيم‌هاي ديگر بيشتر است

خبرگزاري فارس: سرپرست باشگاه استقلال گفت: رئيس سازمان تربيت بدني از من نخواسته مثل پرسپوليس به آرامش برسيم چون نسبت به تيم‌هاي ديگر آرامش بيشتري داريم.

A0868113.jpg

علي فتح الله زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد بحث مالي و بدهي هاي فصل گذشته بازيكنان اين تيم اظهار داشت: مشكل مالي نداريم. تنها تيمي هستيم كه در طول 30 سال گذشته و پس از گذشت هفت هفته از ليگ 30 درصد قرارداد بازيكنان را پرداخت كرده ايم. شايد در ايران فقط استيل آذين اين كار را كرده باشد. تنها بحث بدهي هاي فصل گذشته بازيكنان است كه به آنها گفتم بايد در مراحل مختلف در قالب چك اين بدهي ها پرداخت شود.

وي افزود: يكي از دلايلي كه دادن اين چك ها زمان مي خواهد اين است كه به دليل نداشتن هيات مديره فعلا نمي توانيم به نام باشگاه چك بگيريم و اكنون هم كه كارها پيش مي رود من و مدير امور مالي باشگاه يك حساب مشترك باز كرده ايم. همان طور هم كه با سازمان ليگ به توافق رسيده ايم هزينه ها 50- 50 است.

سرپرست باشگاه استقلال در پاسخ به اين سؤال كه آيا سازمان تربيت بدني همه پول را به باشگاه پرداخت كرده يا خير گفت: اين پول قرار نبود يكجا پرداخت شود. آنها 20 درصد را داده اند و قرار است در فواصل مختلف پرداخت شود. در واقع بايد باشگاه ميزان پرداختي خود را همطراز با سازمان تربيت بدني پيش ببرد.

فتح الله زاده در اين باره كه سعيدلو به وي اعلام كرده كه استقلال را هم مانند پرسپوليس به آرامش برساند، عنوان كرد: چنين مطلبي كذب محض است و اين مطلب را متاسفانه معلوم نيست بعضي دوستان از چه كسي گرفته اند. استقلال آرامش دارد و نيازي نيست كه به آرامش برسيم.

وي تاكيد كرد: ايشان به ما لطف داشتند و به هر حال هنوز يادمان نرفته است كه اين تيم را چطور تحويل گرفتيم و از كجا به كجا رسانديم. نظر آقاي سعيدلو روي استقلال مثبت بود. با توجه به اينكه پرداختي هاي ما نسبت به سازمان عقب تر هست به همين دليل فعلا نمي توانيم از سازمان پول بگيريم.

فتح الله زاده در خصوص اينكه شايد شريفات نتواند تا نيم فصل براي استقلال بازي كند، به فارس گفت: چنين چيزي نيست و ما كاملا قانوني اين بازيكن را جذب كرده ايم. زماني كه دنبال اين بازيكن بوديم از پرسپوليس هم پيشنهاد داشت.

وي در مورد جذب آندرانيك تيموريان يا هوار ملا محمد و همچنين مبلغ قرارداد 800 ميليوني براي تيموريان اظهار داشت: هنوز معلوم نيست كه از بين بازيكنان ذكر شده كدام را جذب كنيم اما مبلغ قرارداد مطرح شده درست نيست. البته تيموريان بازيكن بزرگي است كه در ليگ هاي اروپايي مي تواند مبالغ بيشتري را هم دريافت كند اما در فوتبال ايران رد و بدل شدن چنين پول هايي عرف نيست و باشگاه ها نمي توانند چنين پول هايي بدهند.

سرپرست باشگاه استقلال در مورد اينكه چه زماني قرار است هيات مديره اين باشگاه انتخاب شود، تصريح كرد: در صحبتي كه ديروز با آقاي سعيدلو داشتيم ايشان گفت افرادي كه واجد شرايط هستند را به سازمان معرفي كنيم.

فتح الله زاده در ادامه در مورد محل جديد تمرين استقلال و عدم حضور هواداران در اين منطقه نظامي به فارس گفت: به هر حال اين هم جزء سختي هاي كار است. كادرفني شرايطي را مي خواست كه بتواند در آرامش باشد. در مواقعي كه لازم باشد با هماهنگي شرايط حضور هواداران را در تمرين فراهم مي كنيم.

سرپرست باشگاه استقلال در پايان در مورد اينكه آيا منصور پورحيدري مي خواهد از استقلال جدا شود، گفت: اطلاعي در اين باره ندارم و چيزي به من نگفته است. با همكاري ايشان با صنايع اراك در حد مشاوره مشكلي ندارم اما بيشتر از آن كه وقت ايشان را بگيرد را قبول ندارم. ما خودمان در استقلال كارهاي زيادي داريم كه بايد به آن رسيدگي كنيم.

لینک به دیدگاه

شكوري: 10 روز ديگر كار با توپ را شروع مي‌كنم

خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال استقلال گفت: از 10 روز ديگر مي‌توانم تمرينات با توپ را شروع كنم.

A0813651.jpg

هادي شكوري در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد آخرين وضعيت خود اظهار داشت: در روزهايي كه صبح ها تمرين نداشته باشيم به طور اختصاصي خودم تمرين مي كنم و عصرها هم كنار تيم هستم. تا 10 روز ديگر مي توانم كار با توپ را شروع كنم. طبق برآوردي كه كردم به بازي قبل از دربي مي رسم. اميدوارم براي بازي با پرسپوليس كه 23 مهر برگزار مي‌ شود آماده باشم.

وي افزود: دلم براي فوتبال تنگ شده و وقتي در تمرين هستم ولي نمي توانم پا به پاي بقيه كار كنم خيلي برايم سخت است.

اين بازيكن در مورد وضعيت استقلال عنوان كرد: با پيروزي مقابل سپاهان تيم روحيه خوبي گرفته است. اين برد مي تواند استارت خوبي باشد براي اينكه بتوانيم خود را به صدر برسانيم. رسيدن به صدر سخت نيست، در صدر ماندن سخت است.

شكوري در خصوص عملكرد مدافعان اين تيم گفت: معتقدم به صورت فردي مدافعان استقلال از بهترين هاي فوتبال ايران هستند. بايد به استقلال با توجه به اينكه تمريناتش را دير شروع كرده فرصت داد.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

كاپيتان استقلال دعوت قطبي را نپذيرفت

مجيدي: ديگر براي تيم ملي بازي نمي‌كنم

خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم فوتبال استقلال از خداحافظي خود از تيم ملي خبر داد.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

به گزارش خبرگزاري فارس، فرهاد مجيدي شب گذشته و پس از برتري 3 بر 2 استقلال برابر سايپا در نشست خبري حاضر شد و در جملات كوتاهي گفت: از افشين قطبي ممنون هستم كه من را به تيم ملي دعوت كرده است اما من از تيم ملي خداحافظي مي‌كنم و ديگر براي تيم ملي بازي نخواهم كرد.

اين در حالي است كه افشين قطبي از فرهاد مجيدي براي رقابت‌هاي غرب آسيا دعوت به عمل آورده است.

لینک به دیدگاه

مبعلي: ديوانه نيستم كه بگويم به پرسپوليس مي‌روم/ اختلافي با مظلومي ندارم

سايت گل ـ ايمان مبعلي هافبك جنوبي استقلال قبل سفر تيم ملي به كره جنوبي مصاحبه‌اي انجام داد و اعلام كرد كه باشگاه استقلال از او حمايت نمي‌كند. مبعلي حتي در مصاحبه با يكي از سايت‌هاي خبري با صراحت گفت كه فصل بعد از پرسپوليس بخواهد به اين تيم مي‌رود و همين موضوع حاشيه‌هايي را براي هافبك استقلال به وجود آورد.

مسئولان و كادرفني استقلال از حرف‌هاي ايمان به شدت عصباني شدند و همين موضوع باعث شده تا مبعلي در مصاحبه جديد خود ماجرا را جمع‌وجور كند. مبعلي در گفت‌وگو با سايت گل در مورد اتفاقات چند روز اخير مي‌گويد: «من هيچ مشكلي با باشگاه استقلال ندارم و فكر مي‌كنم سوتفاهمي به وجود آمد كه خوشبختانه حل شد و من همراه تيم به كرمان رفتم. متأسفانه از حرف‌هاي من برداشت‌هاي ديگري صورت گرفت و اين موضوع كمي برايم مشكل‌ساز شد.»

مبعلي در پاسخ به اين سوال كه آيا تو نگفتي به پرسپوليس مي‌روي تأكيد مي‌كند:«مگر ديوانه‌ام كه بگويم به پرسپوليس مي‌روم من الان بازيكن استقلال هستم و مي‌دانم كه چگونه صحبت كنم. باور كنيد كه حتي در اين مورد يك كلمه هم حرف نزدم و نمي‌دانم چطور شد كه چنين مصاحبه‌اي از قول من زدند. من الان بازيكن استقلال هستم و اين تيم را دوست دارم.»

مبعلي در مورد سفر خود به كرمان مي‌گويد:«من دو، سه روز قبل از اين بازي با آقايان فتح‌الله‌زاده و مظلومي حرف زدم و همه چيز را به طور كامل توضيح دادم و مشكل خاصي هم وجود نداشت.»

مبعلي كه در كرمان يك پاس گل داد در اين مورد مي‌گويد:«خوشحالم كه براي استقلال اين كار كوچك را انجام دادم ولي من هم از خودم راضي نيستم و مطممئن باشيد كه به مرور زمان بهتر خواهم شد. من بعد از سال‌ها بازي كردن در امارات به فوتبال ايرن برگشتم و احتياج به زمان دارم.»

هافبك استقلال در مورد شايعه‌ اختلافش با مظلومي مي‌گويد:«من هيچ مشكلي با سرمربي ندارم و در اين مورد حرف‌هايم را زدم. از الانم فقط تمركزم به مسائل فني است و دوست ندارم وارد حاشيه شوم.»

لینک به دیدگاه

اردوی تیم فوتبال استقلال در ترکیه لغو شد تیم فوتبال استقلال برای برپایی اردو راهی ترکیه نمی شود و مراحل آماده سازی این تیم در تهران پیگیری خواهد شد. به گزارش خبرنگار مهر، مسئولان باشگاه استقلال تصمیم داشتند تیم فوتبال این باشگاه را در تعطیلی حدفاصل هفته‌های نهم و دهم لیگ برتر برای برپایی یک اردوی آماده سازی به ترکیه اعزام کنند.

با توجه به دعوت از پنج بازیکن تیم فوتبال استقلال به اردوی تیم ملی (فرزاد آشوبی، حنیف عمران زاده، ایمان مبعلی، میلاد میداودی و فرهاد مجیدی)، مصدومیت برخی دیگر از بازیکنان این تیم و مشکلاتی که برای خروج از کشور آبی پوشان جوان وجود دارد، عملا تیم فوتبال استقلال با ترکیبی ناقص باید در اردوی ترکیه حاضر می شد.

به همین خاطر پرویز مظلومی از مسئولان باشگاه خواست به جای اعزام تیم به ترکیه، آبی پوشان مراحل آماده سازی خود را در کردان کرج پیگیری کنند.

تمرینات تیم فوتبال استقلال تا روز دوشنبه هفته جاری تعطیل خواهد بود و از روز سه شنبه شاگردان پرویز مظلومی برای برپایی یک اردوی چهار روزه عازم کردان کرج خواهند شد.

لینک به دیدگاه

برهاني 7 گل تا بهترين گلزن تاريخ ليگ فاصله دارد

سايت گل ـ آرش برهاني مهاجم استقلال براي تبديل شدن به بهترين گلزن تاريخ ليگ احتياج به زدن 7 گل ديگر دارد. در فوتبال ايران برهاني را به عنوان يك مهاجم گل نزن مي‌شناسند و اتفاقا اين بازيكن در بازي مقابل سايپا چند موقعيت گل را از دست داد ولي يكبار موفق به گلزني شد. برهاني اگر 7 گل ديگر به ثمر برساند عنوان بهترين گلزن تاريخ ليگ را از آن خود خواهد كرد.

لینک به دیدگاه

برهانی به فریبا: دیدی گفتم تعویضم نکنید؟!

سایت گل- با وجودی که مظلومی ادعا کرد به برهانی گفته «آن قدر در زمین می مانی تا گل بزنی» به نظر می رسد واقعیت چیز دیگری بود.

به گزارش سایت گل، آرش برهانی پس از گلزنی مقابل سایپا به سمت نیمکت استقلال رفت و بعد از پاسخ دادن به ابراز احساسات پرویز مظلومی که برای تبریک گفتن به وی استارت سریعی زده بود، سمت بهتاش فریبا رفت و در حالی که دوربین تلویزیونی روی چهره اش زوم کرده بود، به فریبا گفت: «دیدی گفتم تعویضم نکنید تا گل بزنم؟!»

آرش برهانی که به قول عادل فردوسی پور در جریان بازی مقابل سایپا بارها با حرکات منحصر به فرد باعث انبساط خاطر بینندگان تلویزیونی شد، چندین موقعیت طلایی را در نیمه اول به هدر داد و معلوم نبود اگر استقلال بازی را به سایپا واگذار می کرد، مظلومی درباره اصرار به ادامه حضور این بازیکن در میدان چه جوابی داشت.

لینک به دیدگاه

كوشكي جريمه مالي شد و به تمرين بازگشت

خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال استقلال پس از جريمه از سوي باشگاه به تمرينات بازگشت.

A0875210.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، بيژن كوشكي كه در مصاحبه اي به شرايط بازي در فوتبال ايران انتقاداتي كرده بود در كميته انضباطي باشگاه استقلال حاضر شد و اين مصاحبه را تكذيب كرد.

باشگاه استقلال چون براي اولين بار بود كه از كوشكي چنين مصاحبه اي منتشر شده بود وي را فقط جريمه مالي كرد و اين بازيكن از ديروز در تمرينات آبي پوشان حاضر شد.

لینک به دیدگاه

آرش برهاني از سوي باشگاه استقلال اخراج شد

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران به دليل بي‌انضباطي از سوي باشگاه تا اطلاع ثانوي اخراج شد.

A0888900.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، آرش برهاني به دليل بي‌انضباطي و عدم حضور در اردوي كردان، از سوي اين باشگاه اخراج شد.

اين بازيكن كه روز گذشته در تمرين صبح حاضر بود، همراه ساير بازيكنان به كردان نرفت تا پرويز مظلومي به دليل اين بي انضباطي، وي را در اختيار باشگاه قرار دهد. مسئولان استقلال نيز به دليل تكرار بي انضباطي از سوي برهاني عذر وي را خواستند.

برهاني شب گذشته قصد داشت در اردوي كردان حاضر شود؛ اما علي فتح الله زاده به منظور حفظ نظم در تيم حاضر به اين بازگشت نبود.

مسئولان استقلال به اين بازيكن اعلام كرده اند، براي مشخص شدن وضعيت خود به باشگاه برود.

تيم استقلال از روز گذشته به مدت يك هفته در كردان كرج اردو زده اند.

لینک به دیدگاه

A0869476.jpg

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، استقلال در ورزشگاه نوبنياد تهران به تمرين پرداخت.

محور اصلي تمرين آبي‌پوشان كارهاي استقامتي و هوازي بود و بازيكنان تنها به انجام اين تمرينات پرداختند.

* يكي از هواداران تيم استقلال كه معلوليت جسمي داشت، با شاخه‌هاي گل به تمرين آبي‌پوشان آمد و پرويز مظلومي در حركتي قابل تقدير و شايسته از او خواست در كنار ساير بازيكنان جضور داشته باشد و تمرين كند.

* وحيد طالب‌لو و آرش برهاني با 10 دقيقه تأخير به ورزشگاه نوبنياد رسيدند. اين دو بازيكن بلافاصله سراغ پرويز مظلومي رفته و با سرمربي تيمشان صحبت كردند.

* تمرين بعدازظهر آبي‌پوشان تحت تاثير حضور بيژن كوشكي و غيبت متعدد بازيكنان اين تيم قرار داشت. بازيكن تيم استقلال كه به دليل مصاحبه به كميته انضباطي باشگاه فرا خوانده شده در تمرين حاضر شد ولي اجازه تمرين پيدا نكرد.

كوشكي در اواسط تمرين روي نيمكت ذخيره‌ها نشسته بود. در همين لحظات ناصر حجازي به محل تمرين آبي‌پوشان آمد و بلافاصله پس از ديدن مدافع استقلال به وي توصيه‌هايي كرد.

* تمرين امروز غايبان زيادي داشت. محسن يوسفي و دوسانتوس به دليل مصدوميت حضور نداشتند. محمد محمدي با اجازه از مسئولان استقلال در تمرين حاضر نشد. پژمان منتظري به دليل مسافرت به تمرين امروز آبي‌پوشان نرسيد و مجتبي جباري پس از گذشت 40 دقيقه با لباس شخصي به ورزشگاه نوبنياد آمد. البته شايعه شده بود باز هم اين بازيكن با آسيب‌ديدگي مواجه است. وي در پايان تمرين در حضور پزشك استقلال با پرويز مظلومي صحبت كرد و ظاهرا قرار است در اردوي كردان به تمرينات فيزيوتراپي پرداخته و سپس در كارهاي گروهي شركت كند. اسماعيل شريفات نيز به دليل مصدوميت جدا از سايرين تمرين كرد. ملي‌پوشان تيم استقلال هم از غايبان تمرين امروز بودند.

* استقلال پس از برگزاري تاكتيكي راهي اردوي كردان مي‌شود تا به مدت 10 روز به تمرينات آماده‌سازي بپردازد.

لینک به دیدگاه

پژمان منتظري آلترناتيو حسيني و عقيلي

سايت گل ـ كادرفني تيم اميد مصرانه خواهان اضافه شدن سيدجلال حسيني يا هادي عقيلي به تركيب اين تيم است. در اين ميان غلامحسين پيرواني همچنان قصد دارد يكي از دو مدافع ملي پوش سپاهان را همراه با تيم اميد به بازي‌هاي آسيايي ببرد ولي مخالفت باشگاه سپاهان همه چيز را در هاله‌اي از ابهام قرار داده است.

باشگاه سپاهان فقط با حضور سيدمهدي رحمتي در تيم اميد موافقت كرده كه همين موضوع، غلامحسين پيرواني را به نوعي دچار مشكل كرده است. او كه از تصميم سپاهاني‌ها ناراحت است هفته گذشته در مصاحبه‌اي اعلام كرد كه ديگر حاضر نيست به باشگاه‌ها يا مربيان زنگ بزند. پيرواني همچنان اميدوار است كه حسيني يا عقيلي با تيم اميد به بازي‌هاي آسيايي بروند ولي از گوشه و كنار شنيده مي‌شود كه كادرفني تيم اميد يك مدافع ديگر را هم در آب‌نمك خوابانده است. مي‌گويند اگر سپاهان راضي به حضور حسيني يا عقيلي در تيم اميد نشد به احتمال فراوان پژمان منتظري مدافع استقلال در بين سه بازيكن بزرگسال تيم اميد قرار خواهد گرفت. البته بايد ديد باشگاه استقلال در اين مورد چه موضعه‌اي خواهد داشت.

لینک به دیدگاه

فتح الله زاده: مقابل زیاده خواهی برهانی ایستادم/ جریمه مالی سنگین برای مهاجم استقلال

سایت گل- علی فتح الله زاده سرپرست باشگاه استقلال درباره اخراج موقت برهانی از استقلال گفت: تابع نظم و قانون هستم و مقابل زياده‌خواهي برهاني ايستادم. اين بازيكن فكر مي كرد چون براي بازي با صباي قم ميلاد ميداودي سه اخطاره و اسماعيل شريفات هم مصدوم است تيم به او نياز دارد و مي تواند از قوانين سرپيچي كند. برهاني تصور مي كرد ما نسبت به اين كار او چشم پوشي مي كنيم به همين دليل اعلام كرده كه چون بايد مبلغ بيشتري از چكش پاس شود به همين بهانه در اردو حاضر نشده است. به برهاني 50 درصد قراردادش را پرداخت كرديم. من مقابل زياده خواهي بازيكنان ايستادگي مي كنم. كادرفني هم از من خواست تا با او برخورد كنيم و باشگاه هم به شدت با وي برخورد خواهد كرد.

فتح الله زاده درباره مجازات برهانی نیز گفت: او بين 10 تا 25 ميليون جريمه نقدي خواهد شد. برهاني ديشب هم مي خواست به اردو بازگردد كه آقاي مظلومي اجازه حضور وي را نداد و من هم تاييد كردم. او زماني مي تواند به اردو بازگردد كه كادرفني بخواهد و به ازاي هر روز نبودش در تمرين جريمه خواهد شد.

لینک به دیدگاه

اخبار کوتاه باشگاه استقلال تهران

برهانى در دربى گل بزند جریمه اش بخشیده مى شود

على فتح الله زاده، سرپرست باشگاه استقلال در اقدامى بى سابقه قولى عجیب به بازیکنان این تیم داده است. او به نفرات قول داده که در صورت کسب ۷ امتیاز از ۳ بازى آینده هر بازیکن ۱۰ میلیون تومان پاداش دریافت کند. ضمن اینکه در صورت پیروزى در دربى پایتخت ۱۰ میلیون تومان دیگر به مبلغ قبلى اضافه خواهد شد.همچنین اگر آرش برهانى بتواند در دربى گل بزندجریمه اش بخشیده مى شود.

شکورى با اجازه کادر فنى اردو را ترک کرد

هادى شکورى مدافع تیم فوتبال استقلال تهران که به تازگى به تمرینات تیم اضافه شده در اردوى کردان نیز استقلالى ها را همراهى کرد. با این حال وى ظهر دیروز با کسب اجازه از مربیان اردوى تیم را ترک کرد.

سیدصالحى امروز به باشگاه مى رود

سیدمهدى سیدصالحى مهاجم مصدوم استقلال ظهر امروز جلسه اى را با سرپرست این تیم برگزار خواهد کرد.او که در مقطعى گفته مى شد نامش از لیست استقلال خارج خواهد شد ظهر امروز در ساختمان باشگاه جلسه اى را با على فتح الله زاده برگزار خواهد کرد. سیدصالحى براى مشخص کردن وضعیت خود به دیدار فتح الله زاده خواهد رفت.

اولتیماتوم کادر فنى به بازیکنان؛ در صورت کرى خواندن جریمه مى شوید!

مصاحبه اخیر یکى از بازیکنان پرسپولیس در خصوص گلزنى به استقلال در دربى و کرى خوانى او دلخورى برخى از بازیکنان را در پى داشت. با این حال کادر فنى استقلال از بازیکنان تیم خواسته اند از انجام هر گونه مصاحبه در خصوص دربى و کرى خوانى براى بازیکنان پرسپولیس خوددارى کنند. ضمن اینکه کادر فنى طى اولتیماتوى به بازیکنان اعلام کرده در صورتى که کرى خوانى کنند با جریمه نقدى مواجه خواهند شد.

پایان اردوى کردان استقلالى ها دیشب به تهران بازگشتند

اعضاى تیم فوتبال استقلال دیشب از اردوى کردان به تهران بازگشتند.کادر فنى استقلال قصد داشت تا این تیم صبح امروز پس از انجام تمرین ریکاورى به تهران بازگردند اما با درخواست بازیکنان اعضاى تیم دیشب و بعد از بازى تدارکاتى مقابل منتخب کرج به تهران بازگشتند.

تغییر موضع

بیژن کوشکى خیلى زود تغییر موضع داد. او وقتى در مورد زد و بند بازیکنان با مربیان استقلال وفیکس شدن آنها مصاحبه کرد با جریمه نقدى مواجه شد اما خیلى زود موضعش را تغییر داد و گفت که منظورش از آن صحبت ها استقلال نبوده و کل فوتبال را خطاب قرار داده است. آقا بیژن در آخرین اظهار نظرش که در همین صفحه هم موجود است اعلام کرده در فوتبال ایران هر کس رابطه اش با مطبوعات خوب باشد فیکس بازى مى کند.

مظلومى: با اضافه شدن ملى پوشان آماده مصاف با صبا مى شویم

تیم استقلال عصر دیروز در دیدارى تدارکاتى موفق شد حریف دسته سومى خود را با ۷ گل شکست دهد. پرویز مظلومى سرمربى استقلال بعد از پایان بازى در این خصوص گفت: ما به دنبال بازى با یک حریف قدرتمند نبودیم و در واقع به دنبال حریفى بودیم تا بتواند کمى بعد از تمریناتى که داشتیم بازیکنان را تحت فشار قرار دهد.وى ادامه داد: از اردویى که در کردان داشتیم رضایت کامل داریم. بعد از تمرینات خوبى که داشتیم به انجام این بازى نیاز داشتیم و به نظرم به عنوان یک بازى تدارکاتى، بازى بدى نبود. امیدواریم با اضافه شدن ملى پوشان و رفع مصدومیت مصدومان، با قدرت تمام به رقابتهاى لیگ برگردیم هر چند که در اولین بازى مان، دیدارى سخت با صبا خواهیم داشت.

لینک به دیدگاه

نبايد روي زانوي جباري فشار مي‌آوردند/ مجتبي و فرهاد مقابل پرسپوليس بازي مي‌كنند

مصدوميت مجتبي جباري و فرهاد مجيدي دو بازيكن كليدي استقلال باعث ناراحتي و نگراني پرويز مظلومي شده است. رسانه‌ها هم در اين چند روز از احتمال غيبت آنها در بازي با پرسپوليس خبر داده‌اند ولي امين نوروزي پزشك استقلال تأكيد مي‌كند كه اين دو بازيكن مقابل پرسپوليس بازي خواهند كرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ورزشی پارسیان، نوروزي ابتدا در خصوص وضعيت جباري مي‌گويد:«زماني كه جباري از ناحيه بيني مصدوم شد حدود 10 روز از تمرينات دور بود و بدون انجام تمرين مقابل سپاهان به ميدان رفت. همه مي‌دانند كه زانوي جباري تحت عمل جراحي قرار گرفته و اين بازيكن شرايط خاصي دارد. حتي از جباري در بازي با سايپا هم بازي گرفتند كه اين چندان مناسب نبود نبايد به زانوي او فشار مي‌آوردند ولي كادرفني استقلال هم از يك طرف حق دارد كه از بازيكنش استفاده كند.»

نوروزي ادامه مي‌دهد:«وقتي زانو جباري را ديدم ديگر به او اجازه تمرين ندادم و بلافاصله مراحل درماني را آغاز كرديم تا شرايط مجتبي بهتر شود اگر اتفاق خاصي نيفتد اين بازيكن از روز شنبه در تمرينات شركت خواهد كرد.»

پزشك استقلال در پاسخ به اين سوال كه آيا جباري به بازي مقابل پرسپوليس مي‌رسد؟ مي‌گويد:«بدون شك مجتبي هيچ مشكلي براي ديدار مقابل پرسپوليس نخواهد داشت ولي براي بازي با صبا از حالا نمي‌توانم با قاطعيت حرف بزنم و بايد ببينم وضعيت او چطور خواهد بود.»

نوروزي در ادامه در خصوص وضعيت فرهاد مجيدي مي‌گويد:«اولا بايد بگويم برخلاف خبرهايي كه انتشار يافته است مجيدي از ناحيه كشاله مصدوم نيست و آسيب‌ديدگي او مربوط به عضلات چهار سر مي‌باشد. ما از او تست خواهيم گرفت و اگر وضعيت مجيدي مناسب نبود فعلا به او اجازه تمرين نخواهیم داد. البته اين بازيكن به اندازه كافي براي بهبود مصدوميتش فرصت دارد و مقابل پرسپوليس بازي خواهد كرد.»

نوروزي در خصوص وضعيت محسن يوسفي تأكيد مي‌كند:«اين بازيكن از ناحيه عضلات شكم جراحي شد و يك هفته ديگر بايد استراحت مطلق كند. مراحل درماني يوسفي از هفته آينده آغاز خواهد شد.»

لینک به دیدگاه

پورحيدري: در فاصله دو هفته تا دربي خودمان را براي حاشيه‌ها آماده‌ كرده‌ايم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ورزشی پارسیان به نقل از فارس، منصور پورحيدري در خصوص اردوي كردان، غيبت مجتبي جباري در اين اردو و آخرين وضعيت استقلال صحبت‌هايي را انجام داد كه در زير مي‌خوانيد:

- بعضي از رسانه‌ها نوشته‌اند يك بازيكن براي ورود استقلال به كمپ چك گرو گذاشته؛ آيا اين مسئله صحت دارد؟

متأسف هستم براي آنهايي كه خبري را منتشر مي‌كنند ولي اصلا آن را پيگيري نمي‌كنند. زماني كه به كمپ كردان آمديم به حساب آنها پول ريختيم و روز آخر نيز با آنها تسويه كرديم. آقاياني كه خبر بدون منبع مي‌زنند بايد آن را پيگيري كنند و بايد بدانند آيا چنين مسئله‌اي درست است يا خير البته ما در اين يكي دو هفته آينده خودمان را براي حاشيه‌ها آماده كرده‌ايم و به فكر مقابله با آنها هستيم.

- اردوي استقلال چطور بود؟

در اين اردو بازيكنان از لحاظ امكانات تغذيه و روحيه به شرايط خوبي رسيدند و مسئولان كمپ نيز هر چه خواستيم براي ما فراهم كردند. روز آخر نيز يك بازي تداركاتي داشتيم اما بزرگترين اشكال اين اردو كه ناخواسته نيز هست نبودن كامل بازيكنان و ملي‌پوشان بود كه كمي ما را دچار مشكل كرد.

- دو هفته به 23 مهر، يعني بازي استقلال و پرسپوليس باقي مانده؛ فكر نمي‌كنيد غيبت بازيكنان به تيم ضربه بزند؟

پس از بازي‌هاي تيم ملي؛ ملي پوشان به جمع ما اضافه خواهند شد و وضعيت ما هفته به هفته رو به رشد است. مطمئن هستم آينده اين تيم روشن است و در نيم فصل دوم شاهد استقلالي واقعي خواهيم بود.

- مجتبي جباري كلا به اين اردو نيامد، غيبت او چه دليلي داشت؟

اين بازيكن بعد از بازي با سايپا با ورم زانو مواجه شد و در روزهايي كه استقلال در اردو بود روزانه 5 ساعت در فيزيوتراپي به درمان پاي مصدومش پرداخت. اين بازيكن تلاش مي‌كند خود را برساند و مطمئن هستم هر چه سريع‌تر از لحاظ آمادگي هم‌سطح ديگر بازيكنان خواهد شد.

- ظاهرا چند بازيكن به دليل مصاحبه از سوي كميته انضباطي باشگاه جريمه شدند. در اين خصوص توضيح مي‌دهيد؟

مصاحبه‌اي كه بيژن كوشكي انجام داد از سوي اين بازيكن تكذيب شد اما ما معتقديم نمي‌توان يك مسئله را مدام به گردن اين و آن انداخت. بازيكنان بايد مراقب صحبت‌ها و مصاحبه‌هايشان باشند. طبق آيين‌نامه انضباطي باشگاه آرش برهاني و بيژن كوشكي كتبا توسط كميته انضباطي جريمه شدند و مطمئن هستم اين مسئله ديگر اتفاق نخواهد افتاد و بازيكنان به صحبت‌هايشان دقت مي‌كنند. مدير فني و سرپرست تيم فوتبال استقلال با تكذيب خبر عدم تسويه حساب مالي با كمپ كردان گفت: تا دو هفته ديگر خودمان را براي هر حاشيه‌اي آماده كرده‌ايم.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

گزارش و حواشی تمرین امروز عصر استقلال تهران ....

مسئولان باشگاه استقلال کلیه بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم فوتبال این باشگاه را تا پس از دیدار برابر پرسپولیس ممنوع المصاحبه کردند.

دور جدید تمرینات تیم فوتبال استقلال برای برگزاری دیدار هفته یازدهم برابر پرسپولیس عصر دوشنبه در زمین مجموعه ورزشی صنایع دفاع برگزار شد.

در شروع تمرین ایمان مبعلی و میلاد میداودی با تاخیر خود را به کادر فنی معرفی کردند و سپس پرویز مظلومی در صحبت هایی با بازیکنان بر اهمیت دیدار با پرسپولیس تاکید کرد و از بازیکنان خواست در تمرینات مراقب ساق هایشان باشند تا مصدوم نشوند و شهرآورد تهران را از دست ندهند.

پس از صحبت های مظلومی بازیکنان استقلال تمرینات سبکی را پشت سرگذاشتند و بازیکنانی که روز یکشنبه برابر صبای قم به میدان رفته بودند بالاجبار راهی استخر و سونا شدند و سایر آبی پوشان نیز تمرینات تاکتیکی را در دستور کار قرار دادند.

علی شمخانی وزیر دفاع پیشین کشورمان نیز امروز با حضور در ورزشگاه صنایع دفاع کنار زمین به ورزش مشغول بود و همزمان با استقلالی ها دوید.

براساس تصمیم مسئولان باشگاه استقلال کلیه بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم تا پس از دیدار برابر پرسپولیس ممنوع المصاحبه هستند و حق مصاحبه با هیچ رسانه ای را ندارند. در صورت انجام مصاحبه بازیکنان جریمه نقدی خواهند شد. در این بین تنها پرویز مظلومی است که می تواند با رسانه ها گفتگو کند.

تیم فوتبال استقلال سه شنبه نیز تمریناتش را در همین مکان برای برگزاری دیدار روز جمعه برابر پرسپولیس پیگیری خواهد کرد.

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...

صادقي و جباري غايبان استقلال مقابل شاهين

سايت گل ـ بعد از مصدوميت مجتبي جباري در آبادان ظاهرا اين بازيكن بازي با شاهين را كه قرار است جمعه در ورزشگاه آزادي برگزار شود را از دست داده و نمي‌تواند براي آبي‌پوشان به ميدان برود. گروه پزشكي استقلال تلاش زيادي كرد تا جباري را براي اين بازي آماده كند اما ظاهرا مصدوميت هافبك شماره 8 آبي‌پوشان برطرف نشده و از اين جهت ريسك نكرده و برابر شاهين بازي نخواهد كرد. البته اين تنها غايب استقلال نيست و اميرحسين صادقي مدافع اين تيم هم به علت اخطار سومي كه برابر صنعت نفت دريافت كرد او هم يكي از غايبان استقلال برابر بوشهري‌ها خواهد بود.

احتمالا بيژن كوشكي مدافع مصدوم استقلال كه چند ماهي ازتركيب ثابت به دور بود و حالا به آمادگي دست يافته و مصدوميتش برطرف شده جايگزين صادقي در اين بازي حساس خواهد بود.

لینک به دیدگاه

مجيدي به بازي شاهين مي رسد

سايت گل - تیم فوتبال استقلال در هفته پانزدهم لیگ برتر نمی‌تواند از وجود تعدادی از بازیکنان خود به دلیل مصدومیت و محرومیت استفاده کند.

امیرحسین صادقی به دلیل سه کارته بودن، محسن یوسفی، مجتبی جباری، سید مهدی سیدصالحی و هادی شکوری نیز به دلیل سپری کردن دوران نقاهت نمی‌توانند استقلال را همراهی کنند.

در عين حال فرهادمجيدي كاپيتان تيم فوتبال استقلال امروز در كنار ساير بازيكنان به تمرين و مرور كارهاي تاكتيكي پرداخت.

مجيدي در صورت صلاحديد كادرفني مي‌تواند در مسابقه روز جمعه با شاهين بوشهر استقلال را همراهي كند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...