رفتن به مطلب

╬♥╬ آخرین اخبار باشگاه استقلال ╬♥╬

zafar

ارسال های توصیه شده

تشكر هواداران استقلال از فتح‌الله‌زاده و بازيكنان استقلال ....

خبرگزاري فارس: هواداران تيم فوتبال استقلال با صدور بيانيه‌اي تشكر خود از سرپرست و بازيكنان اين تيم اعلام كردند....

A0868426.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، هواداران حاضر در تمرين امروز استقلال بيانيه زير را صادر كردند:

"ما هواداران باشگاه فرهنگي ورزشي استقلال بدين وسيله از جناب آقاي فتح‌الله زاده كه هميشه يار و ياور استقلال بوده و در شرايط بحراني به داد هواداران اين تيم رسيده و دست نياز ما را صميمانه فشرده و علاوه بر پشتيباني مالي و شخصي خود بدون چشمداشتي به باشگاه محبوب خود كمك كرده وظيفه مي‌دانيم مراتب تشكر و قدرداني خود را از زحمات شبانه‌روزي ايشان اعلام نمائيم و به ايشان بعنوان آبي‌ترين استقلالي اعلام كنيم كه هميشه در قلب ما جاي دارد. در ضمن از مديران سازمان تربيت بدني تقاضا داريم كه لطف خود را از استقلال دريغ نكنند. از تمامي بازيكنان بخصوص آرش برهاني كه با مبلغ هنگفت ساير تيم‌ها وسوسه نشد و ثابت كرد كه يك استقلالي تمام عيار است تشكر كنيم. "

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 666
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

انتقاد تند سایت باشگاه استقلال از خسروحیدری-تو متعلق به سپاهان نیستی

در این مطلب ادعا شده که خسرو بیش از یک میلیارد تومان پول از سپاهان گرفته است:كاش خسرو مي‌آمد و اول پاي ميز مذاكره با استقلال مي‌نشست پس از آن تصميم مي‌گرفت نه اينكه ده رو تلفنش را از دسترس خارج كند و پس از آن باز بدون مذاكره سر از نصف جهان درآورد.

سایت گل - سایت باشگاه استقلل در مطلبی بلندبالا از خسروحیدری بابت پشت کردن به آبی ها و پیوستن به سپاهان انتقاد کرد.

ایم مطلب با این سئوال آغاز می شود که :مهمترين سوال اين است: چرا حالا خسرو.؟ خيلي‌ها دوست دارند نيامدن خسرو به استقلال را به رابطه قديمي‌اش با پرويز مظلومي ربط دهند اما آيا واقعيت اين است؟ پاسخ منفي است.

پرويز مظلومي نه تنها با خسرو مشكلي نداشت بلكه به عنوان يك استاد قديمي كه نقش پررنگي در ظهور و معرفي حيدري به فوتبال ايران داشته است سخت كوشيد تا خسرو را به تهران بياورد اما مساله خسرو اين نبود كه كوشش‌هاي مظلومي در اين رابطه موثر واقع شود بلكه مساله خسرو شبيه به مورد ديگراني بود كه به استقلال پشت كردند و رفتند به خيال آنكه بزرگي استقلال از آنهاست اما نبود و نيست. ...

سپاهان باشگاه بزرگ و محترمي است اما خسرو خود نيك مي‌داند كه متعقل به آن باشگاه نبوده و نيست و آنچه از او يك بازيكن محبوب در فوتبال ايران ساخت استقلال و بزرگي‌اش بود كه آن بزرگي را به حيدري وام داد و حالا بايد از پنجشنبه به بعد آرام آرام اقساط وام را برگرداند و هرچه زمان جلوتر برود و خسرو محبوبيتش را هم بيشتر باز پس مي‌دهد و دست آخر هيچ!

لینک به دیدگاه

حيدري: نگذارند بگويم از كنار استقلال به كجاها رسيده‌اند !!

خبرگزاري فارس: هافبك جديد تيم فوتبال سپاهان گفت: نگذارند بگويم بعضي‌ها از كنار استقلال به كجاها رسيده‌اند.

A0735091.jpg

خسرو حيدري در واكنش به مطلب دوم سايت باشگاه استقلال عليه وي كه او را به بي صداقتي متهم كرده بود در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس صحبت هاي زير را مطرح كرد:

* نگذاريد بگويم از كنار استقلال به كجاها رسيده اند

فكر نمي كنم انتقادات سايت باشگاه استقلال حرف هاي فتح الله زاده باشد. اينها حرف كساني است كه ضعف خود را بر گردن ديگران مي اندازند. نگذاريد بگويم از كنار استقلال به كجاها رسيده اند. مردم مي فهمند چه كساني صداقت دارند و چه كساني ندارند.

* پرينت موبايل هايم نشان دهنده صداقتم است

حاضرم پرينت همه موبايل هايم را بگيرم و به آنها نشان دهم. آقاي نظري جويباري دو بار با من تماس گرفت و يك بار هم بعد از عقد قرارداد با سپاهان به من پيامك داد. آنها شماره خانه من را ندارند و اگر كسي گفته با منزل خسرو حيدري تماس گرفته دروغ تحويل مردم داده است.

* اگر اين گونه است بهتر كه در استقلال بازي نكنم

اگر هواداران استقلال در اين دوسال من را نشناخته اند و فكر مي كنند من پولكي هستم بهتر است كه در استقلال بازي نكنم.

* مظلومي تماس گرفت و گفت دارم به استقلال مي آيم

قبل از آنكه تكليف سرپرست استقلال مشخص شود مظلومي با من تماس گرفت و گفت دارم به استقلال مي آيم. پس از آن تماس ايشان قطع شد و پس از قراردادم با سپاهان پيامك ايشان به دستم رسيد چون فهميده بودند كه دارم به سپاهان مي روم اما بنويسيد تنها عامل جدايي ام از استقلال پرويز مظلومي و كادرفني بود. يك نفر در اين باشگاه به من بگويد كه پول بالا از آنها خواسته ام. آقاي هدايتي شاهد هستند كه در مذاكره با ايشان براي حضور در استيل آذين يك كلام حرف پول نزدم.

لینک به دیدگاه

حيدري: فرگوسن هم به من بازي مي‌دهد اما نمي‌توانستم با مظلومي كار كنم !!

خبرگزاري فارس: هافبك فصل گذشته استقلال با بيان اين كه فرگوسن هم به او بازي مي‌دهد گفت: از نظر فني نمي‌توانستم با مظلومي كار كنم.

A0844919.jpg

خسرو حيدري در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در خصوص جدايي‌اش از استقلال، بيانيه اين باشگاه و اتفاقات ديگر به صحبت پرداخت كه متن آنرا در زير مي‌خوانيد:

* چطور شد از استقلال جدا شدي؟

عده‌اي مي‌گويند بخاطر پول از اين تيم رفتم اما بايد بگويم تنها دليل جدايي‌ام مسائل فني بود.

* واضح‌تر توضيح مي‌دهي؟

صراحتا بگويم من نمي‌توانم با پرويز مظلومي كار كنم. ايشان مربي خوبي است و به او احترام مي‌گذارم اما هر مربي به بازيكنان خودش اعتقاد دارد و همانطور كه ديديد ايشان بازيكناني را آورده كه قبلا با آنها كار كرده است.

* گفته مي‌شد از زمان تيم ملي «ب» با مظلومي اختلاف داشتي.

ايشان در آن زمان تنها به من 4 دقيقه فرصت داد درحالي كه هدف من حضور در تيم ملي اصلي بود.

* بيانيه باشگاه استقلال را خوانده‌اي؟

براي آنهايي كه اين بيانيه را صادر كردند متاسفم. در مدت حضورم در استقلال يك بار خودم را به مصدوميت نزدم و 3 اخطاره هم نشدم. آيا اين بازيكن بايد بي‌تعصب لقب بگيرد؟ يادم مي‌آيد مستقيما از اردوي تيم ملي به تمرينات استقلال مي‌رفتم و بدون استراحت براي اين تيم بازي مي‌كردم. حالا به من لقب پولكي مي‌دهند.

* شنيده مي‌شود قصد داري از سپاهان به تركيه بروي؟

يك باشگاه تركيه‌اي از قبل خواهان به خدمت گرفتن من بود. مي‌توانم بگويم كارم با اين تيم تمام شده است البته بايد با سپاهان توافق كنيم و شايد در تركيه تصميم جديدي گرفتيم. هدف من پيشرفت است و دوست دارم خارج از ايران بازي كنم.

لینک به دیدگاه

جباري و برهاني تمديد كردند ...

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
فوتبال- همشهري آنلاين:

مجتبي جباري و آرش برهاني با حضور در هيات فوتبال قرارداد خود را ثبت كردند. به گزارش ايسنا، مجتبي جباري دوشنبه (7 تير) با حضور در هيات فوتبال استان تهران، قرارداد خود را به مدت دو سال با تيم

تمديد كرد.

نيز با حضور در هيات فوتبال قرارداد خود را با استقلال تمديد كرد.

مهاجم تيم فوتبال استقلال عصر امروز قرارداد خود را به مدت دو سال با اين تيم تمديد كرد.

لینک به دیدگاه

تمرين بدون دروازه‌بان و ارائه گزارش به پورحيدري

خبرگزاري فارس: تيم استقلال در سومين روز آماده‌سازي خود در اردوي كردان بدون حضور دروازه‌بان تمريناتش را پيگيري كرد.

A0869479.jpg

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، تيم فوتبال استقلال در سومين روز حضورش در كردان جهت آماده‌سازي و حضور در ليگ دهم از ساعت 9 صبح امروز در زمين دهكده ورزشي كردان به تمرين پرداخت.

آبي‌پوشان برخلاف 2 روز گذشته اندكي از تمرينات بدنسازي كم كرده و به تمرينات هوازي و شاداب روي آوردند.

پرويز مظلومي سرمربي استقلال در حين انجام تمرين از بازيكنان مي‌خواست با جديت كار خود را دنبال و كارهاي تاكتيكي را به خوبي مرور كنند زيرا فاصله تا شروع ليگ برتر كم است و آنها زمان زيادي را از دست داده‌اند.

* نكته جالب تمرين امروز تيم استقلال عدم حضور دروازه‌بانان بود. وحيد طالب‌لو به علت فوت پدر بزرگش اردو را ترك كرده و محمد محمدي هنوز به ايران بازنگشته است. ايمان صادقي نيز در اردوي تيم ملي جوانان حضور دارد.

* قرار است پورحيدري مدير فني تيم استقلال امروز بعداز ظهر در اردوي اين تيم حاضر شود.

* مجتبي جباري و آرش برهاني دو بازيكن تيم استقلال امروز به همراه يكي از مسئولان اين تيم راهي هيات فوتبال مي‌شوند تا قرارداد خود را با استقلال ثبت كنند.

* استقلالي‌ها بعد از صرف ناهار در كلاس تئوري مربيان شركت خواهند كرد.

* كادر فني تيم استقلال قصد دارد با تهيه گزارش از عملكرد 3 روزه بازيكنان در اردو آن را در اختيار پورحيدري مدير فني اين تيم قرار دهد تا وي از وضعيت تمريني آبي‌پوشان باخبر باشد.

* شنيده مي‌شود مسئولان تيم استقلال به دنبال افشين اسماعيل‌زاده بازيكن تيم داماش گيلان هستند و با توجه به اينكه اين بازيكن سهميه تيم اميد محسوب مي‌شود قصد دارند وي را به خدمت بگيرند. نظر نهايي در مورد اين بازيكن را پرويز مظلومي امروز اعلام خواهد كرد.

* تمرينات استقلال با توجه به برپايي اين اردو در دهكده ورزشي بدون حضور تماشاگران برگزار مي‌شود.

* استقلال روز چهارشنبه به تهران بازمي‌گردد و پس از يكي دو جلسه تمرين راهي اردوي سرعين خواهد شد.

لینک به دیدگاه

ليدرهاي استقلال هم به اردو مي‌روند

خبرگزاري فارس: مسئولان باشگاه استقلال در نظر دارند ليدرهاي اين تيم را به اردو بفرستند.

A0663079.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، در حالي كه تيم فوتبال استقلال قصد دارد براي برپايي اردوي 9 روزه راهي سرعين شود، رئيس كانون هواداران اين باشگاه نيز ليدرهاي اين تيم را تا پايان هفته به يكي از شهرهاي شمالي كشور خواهد برد.

اين مسئله براي برگزاري جلسات و هماهنگي ليدرها توسط نقدي‌زاده انجام مي‌شود و اعضاي كانون هواداران اين تيم به مدت 4 روز در اردو خواهند بود.

لینک به دیدگاه

دوسانتوس: استقلال را اصلا نمي‌شناسم

خبرگزاري فارس: بازيكنان برزيلي حاضر در تمرين استقلال گفت: تا همين امروز استقلال را اصلا نمي‌شناختم.

A0869479.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس آندرس دوسانتوس مهاجم برزيلي كه اولين جلسه تمريني خود را با آبي پوشان انجام مي‌دهد در خصوص سوابق فوتبالي خود اظهار داشت: 27 سال سن دارم و در تيم هاي بوتافوگو، ريو دوژانيرو و اسكي شهر تركيه، بازي مي‌كردم. در حال حاضر صاحب فرزندي 5 ماه هستم.

وي ادامه داد: با توجه به شناختي كه از فوتبال ايران داشتم به اينجا آمدم. مي‌دانم كه در ايران آرامش وجود دارد و ايران و برزيل روابط بسيار نزديكي با هم پيدا كرده‌اند و به همين خاطر مشتاق هستم فوتبالم را در اينجا ادامه دهم.

دوسانتوس در خصوص شناخت از تيم استقلال گفت: تا همين حالا كه در تمرين اين تيم حضور پيدا كردم شناختي از استقلال ندارم و قرار است با هم كار كنيم.

مهاجم برزيلي در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبني بر اينكه به چه شرايطي به عضويت تيم استقلال در خواهد آمد گفت: با هم صحبت كرديم و قرار است يكسال در كنار هم كار كنيم. سال گذشته موفق شدم 11 گل براي تيم تركيه‌اي به ثمر برسانم و از همين رو مسئولان استقلال با من صحبت كردند.

وي در پايان در خصوص دلايل حذف تيم ملي برزيل از جام جهاني فوتبال گفت: همه ناراحت هستيم چون فكر مي‌كرديم اين تيم قهرمان خواهد شد اما نبود بازيكني مثل رونالدينيو و آدريانو باعث از دست رفتن عنوان قهرماني شد.

لینک به دیدگاه

غيبت مجيدي، برخورد معمولي طالب‌لو و محمدي و پيگيري مطالبات

خبرگزاري فارس: تمرين بعدازظهر تيم فوتبال استقلال در زمين شماره 2 مجموعه آزادي برگزار شد.

A0869476.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، استقلال بعد از ظهر امروز در ورزشگاه آزادي و در زمين شماره 2 تمرينات خود را پيگيري كرد. در تمرين امروز بعد از ظهر آبي‌پوشان آندرسون دوسانتوس چشم‌ها را به خود خيره كرد. اين مهاجم برزيلي به خاطر اندام تنومندش سوژه اصلي بازيكنان تيم استقلال شده بود.

نكته جالب اينجا بود كه بازيكنان جثه اين بازيكن را درشت تر از حنيف عمران زاده مي‌دانستند و به او كنايه مي‌زدند. در تمرين استقلال گفته مي‌شد كار انتقال دوسانتوس به استقلال در حال نهايي شدن است. مهاجم برزيلي تيم استقلال قرار است در يك كلينيك تخصصي تست پزشكي دهد.

* ابتدا قرار بود تمرين تيم استقلال راس ساعت 18 برگزار شود اما به دليل تمرين يك تيم دسته دومي در زمين شماره 2 آبي پوشان نيم ساعت منتظر بازيكنان اين تيم دسته دومي ماندند تا تمرين آنها به پايان برسد. پرويز مظلومي از اين فرصت استفاده كرده و حدود 25 دقيقه آبي پوشان را در گوشه‌اي جمع كرد و براي آنها در خصوص فصل آينده به صحبت پرداخت.

* فرهاد مجيدي كه در تمرين صبح تيم استقلال غايب بود در تمرين نوبت بعد از ظهر آبي پوشان نيز حضور پيدا نكرد. اين بازيكن امروز دچار مصدوميت جزيي است با حضور در بيمارستان آتيه ام.آر.اي گرفت.

* محمد محمدي اولين جلسه تمريني خود را به صورت تاكتيكي با آبي پوشان پشت سر گذاشت. اين در حالي بود كه محمدي و طالب‌لو 2 دروازه‌بان تيم استقلال برخورد بسيار سرد و معمولي با يكديگر داشتند. محمدي در طول تمرين تنها به دويدن دور زمين اكتفا كرد.

* علي نظري جويباري سرپرست تيم استقلال در تمرين امروز آبي‌پوشان حاضر شد و بازيكنان به محض مشاهده سرپرست استقلال مطالبات خود را از وي طلب مي‌كردند.

* مرحله اول تمرين كارهاي كششي زير نظر مربي بدنساز بود و سپس بازيكنان زير نظر پرويز مظلومي به كار با توپ و فوتبال درون تيمي پرداختند.

لینک به دیدگاه

آندرسون با استقلال قرارداد داخلي امضا كرد

خبرگزاري فارس: مهاجم برزيلي استقلال بعد از تست پزشكي قرارداد خود را در هيات فوتبال تهران ثبت مي‌كند.

A0869473.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، شب گذشته در هتل المپيك آندرسون دوسانتوس با استقلال قرارداد داخلي دو ساله اي را امضا كرد.

اين قرارداد زماني در هيات فوتبال تهران ثبت مي شود كه وي امروز در تست پزشكي شركت كند و مشكلي نداشته باشد.

آندرسون روز گذشته در تمرين استقلال حضور پيدا كرد.

لینک به دیدگاه

طالب‌لو از يك روزنامه ورزشي شكايت مي‌كند

خبرگزاري فارس: دروازه‌بان تيم فوتبال استقلال به دليل چاپ مطالب خلاف واقع در يكي از روزنامه‌هاي ورزشي صبح امروز از اين روزنامه شكايت ‌مي‌كند.

A0794280.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، وحيد طالب لو به دليل چاپ مطالب خلاف واقع به نقل از وي در يكي از روزنامه ورزشي صبح امروز از اين روزنامه ورزشي به دادگاه مطبوعات شكايت مي كند.

اين روزنامه در مطلبي به نقل از وحيد طالب لو آورده كه اين بازيكن نسبت به مرخصي محمد محمدي براي حضور در آمريكا و عدم پرداخت مطالبات فصل گذشته خود ابراز نارضايتي كرده است.

طالب لو در اين باره به خبرنگار فارس گفت: من درباره محمد محمدي هيچ اظهار نظري نكردم و مطمئن باشيد كه از اين روزنامه شكايت مي كنم و تا آخرين روز هم اين شكايت را پيگيري خواهم كرد.

وي افزود: بايد ياد بگيرند چيزي كه مي نويسند با منبع باشد و حرف هاي من از سوي كسي تاييد شده باشد. من اگر درباره طلب فصل گذشته ام شكايتي داشته باشم به باشگاه مي روم و حرف هايم را به مسئولان مي گويم.

لینک به دیدگاه

اعتراض هواداران به قلعه‌نويي و حيدري در تمرين استقلال

خبرگزاري فارس: تمرين تيم فوتبال استقلال تهران عصر امروز از ساعت 18 در زمين شماره 3 آزادي برگزار شد.

A0869476.jpg

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در تمرين امروز آبي‌پوشان فرهاد مجيدي غايب بود، اين بازيكن بخاطر مصدوميت از ناحيه پهلو در تمرين استقلال شركت نكرد.

* حدود 200 نفر از هواداران تيم استقلال در تمرين امروز شركت كرده و به تشويق بازيكنان و كادر فني استقلال پرداختند. علي فتح‌الله زاده سرپرست باشگاه نيز بشدت مورد تشويق تماشاگران قرار گرفت.

* به محض حضور علي نظري سرپرست استقلال هواداران از وي سراغ بازيكنان جديد را مي‌گرفتند.

* هواداران تيم استقلال در ادامه به تشويق ميلاد ميداوودي و آرش برهاني پرداخته و به محمد محمدي به دليل فوت يكي از بستگانش تسليت گفتند.

* هادي شكوري با لباس شخصي در تمرين آبي‌پوشان حاضر شد.

* اندرسن دو سانتوس با نيم ساعت تأخير به محل تمرين آبي‌پوشان رسيد.

* نكته جالب تمرين امروز آبي‌پوشان آمادگي مجتبي جباري بود و اين بازيكن بدون هيچ مشكلي در كنار ساير بازيكنان در تمرينات گروهي شركت كرد.

* در تمرين امروز تيم استقلال بازيكنان تيم جوانان استقلال اهواز نيز حضور داشته و به تشويق بازيكنان بزرگسالان استقلال تهران پرداختند. آنها با لهجه خوزستاني ميلاد ميداوودي و ايمان مبعلي را تشويق مي‌كردند. تيم جوانان استقلال اهواز فردا در كمپ تيم‌هاي ملي و از سري مسابقات جوانان كشور به مصاف ذوب‌آهن اصفهان خواهد رفت.

* محمد محمدي در تمرين امروز به دويدن دور زمين اكتفا كرد.

* دويدن دور زمين و ارسال پاس‌هاي كوتاه و فوتبال درون تيمي در تمام زمين از آيتم‌هاي اصلي تمرين امروز آبي‌پوشان بود كه حدود يك ساعت و 30 دقيقه به طول انجاميد.

* برخي از هواداران استقلال پلاكاردهايي با خط قرمز روي نام امير قلعه نويي و خسرو حيدري به محل تمرين بردند؛ اما ليدرهاي باشگاه به آنها اجازه ندادند كه پلاكاردها را در معرض ديد قرار دهند. هواداران هدف خود از تهيه اين پلاكاردها را انتقاد از قلعه نويي و حيدري عنوان كردند.

*در اواخر تمرين آرش برهاني از ناحيه مچ پا دچار مصدوميت شد و به تمرين ادامه نداد. به نظر نمي رسيد مشكل وي جدي باشد.

لینک به دیدگاه

نظري جويباري: زارعي را نمي‌خواهيم، با كعبي هم صحبت نكرده‌ايم

خبرگزاري فارس: سرپرست تيم فوتبال استقلال تهران گفت: نه مدافع سابق پرسپوليس را مي‌خواهيم و نه با بازيكن استيل آذين مذاكره كرده‌ايم.

A0869482.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، علي نظري جويباري در خصوص آخرين نقل و انتقالات باشگاه استقلال گفت: فقط به دنبال جذب جانشين خسرو حيدري هستيم و تاكنون 90 درصد از بازيكناني را كه مظلومي خواسته بود جذب كرديم.

وي ادامه داد: در جناح راست بازيكناني چون مهدي امير آبادي حضور دارند و ميلاد ميداودي مي‌تواند در اين پست به ميدان برود؛ اما به دنبال يك بازيكن خارجي هستيم و در صورتي كه مظلومي تاييد كند او را به خدمت مي‌گيريم.

سرپرست تيم استقلال در خصوص آخرين وضعيت مسعود زارعي و حضورش در باشگاه استقلال گفت: اينكه بازيكنان در باشگاه حاضر مي‌شوند دليلي بر جذب آنها نيست و ما قصد جذب زارعي را نداريم و به دنبال بازيكن خارجي هستيم.

وي در خصوص اظهارات حسين كعبي مبني بر پيشنهاد تيم استقلال به وي گفت: از اين صحبت‌ها تعجب مي‌كنم. كعبي بازيكن استيل آذين است و بازيكني كه با يك تيم قرارداد داشته باشد را جذب نخواهيم كرد.

نظري جويباري پيرامون حضور دو سانتوس گفت: سي دي هاي اين بازيكنان را ديده‌ايم و در تمرينات حضور فعالي دارد. طي چند روز آينده نيز مراحل ثبت قرار داد اين بازيكن را نهايي خواهيم كرد.

وي در خصوص مصدوميت و غيبت‌هاي فرهاد مجيدي نيز گفت: مشكل خاصي نيست و اين بازيكن از ناحيه پهلو دچار مصدوميت جزئي است. دكتر چند روزي به وي استراحت داده تا به شرايط ايده آل باز گردد.

لینک به دیدگاه

جباري: استقلال با حضور فتح‌الله‌زاده متحول شد

خبرگزاري فارس: بازيكن تيم فوتبال استقلال تهران گفت: بازگشت علي فتح الله زاده باعث متحول شد تيم ما شد.

A0868155.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، مجتبي جباري در خصوص آخرين وضعيت تيم استقلال گفت: با بازگشت فتح الله زاده تيم ما متحول شد و در اين فصل شاهد استقلالي جديد خواهيم بود.

وي ادامه داد: هر چند ما تمريناتمان را دير شروع كرديم؛ اما با اردويي كه در كردان پشت سر گذاشتيم و اردويي كه قرار است در سرعين برگزار پيدا كنيم كاملا آماده خواهيم شد.

هافبك تيم استقلال در خصوص جدايي بازيكنان بزرگ اين تيم در اين فصل گفت: آنها بازيكنان بزرگي بودند و جدايي‌شان به استقلال ضربه‌اي بزرگي زد؛ اما بازيكنان جديد مي‌توانند جاي آنها را پر كنند.

جباري در پايان به هواداران تيم استقلال قول داد شاهد هافبكي آماده در اين فصل در ميانه ميدان تيم استقلال باشند و ناكامي‌هاي فصل گذشته را به فراموشي بسپارند.

لینک به دیدگاه

مظلومي: استقلال امسال تلفات زيادي داده است

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: تيم ما امسال تلفات زيادي داده و هماهنگ كردن بازيكنان با يكديگر كار مشكلي است.

A0875237.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، پرويز مظلومي در حاشيه تمرين امروز استقلال و در جمع خبرنگاران در خصوص آخرين وضعيت اين تيم اظهار داشت: تيم ما با 5 نفر شروع كرد و همه از ما ايراد گرفتند كه چرا با نفرات كم تمرينات را آغاز كرديد؛ اما خوشبختانه بازيكنان خيلي زود به جمع ما اضافه شدند.

وي ادامه داد: بايد از فتح الله زاده تشكر كنم چون جمع كردن اين همه بازيكن دور هم در طول يك هفته خارج از تصور بود. هنوز به دنبال يكي دو بازيكن ديگر هستيم و از برنامه‌هاي كه از پيش تعيين كرده بوديم جلوتر رفته‌ايم.

وي در خصوص اردوي تيمش در كردان گفت: بازيكنان بدنسازي خوبي انجام دادند و اردوي كردان نهايت همكاري را انجام دادند. 2 ،3 روز است در ورزشگاه آزادي تمرين مي‌كنيم و روز سه شنبه به اردوي سرعين مي‌رويم. در اين اردو هدف ما كار تاكتيكي خواهد بود و به دنبال برگزاري بازي تداركاتي هستيم.

سرمربي تيم استقلال در ادامه صحبت‌هايش افزود: استقلال امسال تلفات زيادي داده است و هماهنگ كردن بازيكنان با يكديگر كار مشكلي است. تنها نگراني ما اين است كه 10 روز ملي پوشانمان را به اتريش مي‌برند كه اين مسئله ما را نگران كرده است.

مظلومي در خصوص جذب مهاجم برزيلي كه در تمرين روز گذشته اين تيم حضور پيدا كرد گفت: جذب اين بازيكن قطعي شده و قرارداد او مراحل نهايي را طي مي‌كند. فيلم‌هاي مختلفي از اين بازيكن ديده بوديم اما به آنها اكتفا نكرديم و از كشورهاي تركيه و كره كه اين بازيكن در آنجا بازي كرده بود تحقيق كرديم و قرار است از لحاظ بدني او را به شرايط ايده آل برسانيم. به جز وي يك بازيكن خارجي ديگر جذب مي‌كنيم كه در پست هافبك راست خواهد بود.

وي با تاكيد بر اينكه بازيكنان جديد در اردوي سرعين به اين تيم اضافه خواهند شد گفت: بازيكني كه به استقلال مي‌آيد بايد برتر از بازيكنان داخلي باشد و من اميدوارم بازيكنانم هر چه سريعتر دور يكديگر جمع شوند. در اين مدت پور حيدري، فتح الله زاده و نظير جويباري تلاش‌هاي زيادي كردند و باز هم تاكيد مي‌كنم كه هواداران ما صبور باشند تا تيم استقلال ارائه گر بازي‌هاي قابل قبولي در اين فصل باشد.

لینک به دیدگاه

نظری‌جویباری استعفا کرد / پورحیدری سرپرست جدید تیم فوتبال استقلال علی نظری جویباری با حضور در باشگاه استقلال از سمت سرپرستی تیم فوتبال این باشگاه استعفا کرد تا از این پس به عنوان قائم مقام فعالیت کند. به گزارش خبرنگار مهر، علی نظری جویباری طی نشستی که یکشنبه شب با علی فتح الله زاده سرپرست باشگاه استقلال برگزار کرد، استعفا خود را تقدیم وی کرد.

سرپرست مستعفی استقلال پس از این نشست در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: از آقای فتح الله زاده خواستم اگر امکان داشته باشد در کارهای مدیریتی باشگاه کنار ایشان باشم که خوشبختانه ایشان با این درخواست بنده موافقت کردند.

نظری جویباری که بزودی حکم قائم مقامی اش را دریافت خواهد کرد، در پاسخ به این پرسش که " چه کسی از این پس به عنوان سرپرست تیم فوتبال استقلال فعالیت خواهد کرد؟ " گفت: به احتمال فراوان منصور پورحیدری سرپرست جدید تیم فوتبال استقلال می شود.

لینک به دیدگاه

تشویق بازیکن پیشین پرسپولیس در تمرین استقلال/ مجیدی غایب بود مسعود زارعی، بازیکن پیشین تیم پرسپولیس که برای گفتگو با پرویز مظلومی در تمرین تیم استقلال حضور یافته بود، به شدت از سوی هواداران این تیم مورد تشویق قرار گرفت. به گزارش خبرنگار مهر، تمرین تیم فوتبال استقلال تهران از ساعت 18 امروز در زمین شماره 3 ورزشگاه آزادی آغاز شد. این آخرین تمرین آبی پوشان پیش از عزیمت به اردوی 9 روزه در سرعین اردبیل بود.

در تمرین امروز استقلال فرهاد مجیدی همچنان به دلیل مصدومیت غایب بود اما براساس اعلام مسئولان باشگاه وی در اردوی سرعین به جمع دیگر بازیکنان ملحق خواهد شد.

مسعود زارعی، بازیکن پیشین تیم‌های پرسپولیس تهران و مس کرمان در تمرین امروز استقلال حضور پیدا کرد و چند دقیقه‌ای با پرویز مظلومی و دکتر ستوده پزشک تیم استقلال صحبت کرد. مسعود زارعی در زمان حضور در زمین شماره 3 به شدت مورد تشویق هواداران استقلال قرار گرفت.

بیش از یکصد هوادار تیم فوتبال استقلال برای تماشای تمرین امروز این تیم به زمین شماره 3 ورزشگاه آزادی آمده بودند و با شور و حرارتی خاص مدیران، مربیان و بازیکنان این تیم را تشویق می کردند.

در تمرین امروز محمد محمدی دروازه بان تیم استقلال حدود 20 دقیقه به طور انفرادی تمرین کرد و سپس همراه با بهزاد نوشادی بدنسازی تیم تمرینات ویژه‌ای انجام داد.

آرش برهانی نیز به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پا حدود 30 دقیقه به صورت انفرادی و زیر نظر بدنساز تیم دور زمین دوید.

"آندرسون دوسانتوس"، بازیکنان برزیلی و جدید تیم استقلال تهران همانند روزهای گذشته به طور انفرادی دور زمین دوید و حدود 20 دقیقه تمرینات اختصاصی را با مربی بدنساز انجام داد.

در ابتدای تمرین امروز بازیکنان ابتدا حدود 10 دقیقه دور زمین دویدند و سپس زیر نظر بدنساز تیم کارهای سرعتی و کششی انجام دادند. در ادامه آبی پوشان در دو گروه اقدام به شوتزنی از راه دور کرده و پس از آن سانتر از جناحین در دستور کار آنها قرار گرفت.

تمرین تیم فوتبال استقلال تهران در ساعت 19 و 50 دقیقه به پایان رسید. این تیم روز سه شنبه ساعت 15 تهران را به مقصد اردبیل جهت برپایی یک اردوی 9 روزه ترک خواهد کرد.

لینک به دیدگاه

احتمال حضور بونت در استقلال كاهش يافت ...

خبرگزاري فارس: به دليل اختلاف مالي پيوستن هافبك راست تيم ملي پاراگوئه به استقلال به احتمال زياد منتفي مي‌شود.

A0877311.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، كارلوس بونت در مذاكره با باشگاه استقلال درخواست 600 هزار دلار كرده بود كه اين مبلغ با پيشنهاد استقلال كه حدود 400 هزار دلار است، مطابقت ندارد.

با توجه به اين اختلاف قيمت احتمال حضور هافبك راست تيم ملي پاراگوئه در استقلال منتفي است.

منابع خبري از جستجوي استقلال براي پيدا كردن بازيكن خارجي ديگري در اين پست خبر مي دهند.

لینک به دیدگاه

شعار عليه پرسپوليس، سپاهان و دايي در تمرين استقلال

خبرگزاري فارس: تمرين تيم فوتبال استقلال بعدازظهر امروز در زمين شماره 3 ورزشگاه آزادي برگزار شد.

A0869479.jpg

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، تيم فوتبال استقلال تهران بعدازظهر امروز از ساعت 18 تمريناتش را زير نظر كادر فني اين تيم برگزار كرد.

در ابتداي تمرين پرويز مظلومي حدود 5 دقيقه براي شاگردانش به صحبت پرداخت و از آنها خواست با جديت تمرينات را دنبال كند.

* منصور پورحيدري كه امروز حكم سرپرستي‌اش را دريافت كرد، در ورزشگاه آزادي حضور يافت و نظاره‌گر تمرين شد.

* فرهاد مجيدي تنها غايب تمرين آبي‌پوشان بود. گفته مي‌شود اين بازيكن در اردوي سرعين به استقلالي‌ها اضافه خواهد شد.

* فرزاد آشوبي،‌ آرش برهاني، دوسانتوس و محمد محمدي به دويدن دور زمين پرداختند. آشوبي در تمرينات گروهي نيز شركت كرد.

* حدود 100 نفر از هواداران تيم استقلال در تمرين امروز حضور پيدا كرده و به تشويق تيم محبوب خود پرداختند. آنها در حين برگزاري تمرين عليه تيم پرسپوليس و سپاهان شعار داده و در حمايت از ايمان مبعلي عليه علي دايي نيز شعارهايي را نيز سر دادند.

* مسعود زارعي بازيكن اسبق تيم پرسپوليس كه گفته مي‌شود جانشين خسرو حيدري در استقلال خواهد شد، بعدازظهر امروز با لباس شخصي در تمرين آبي‌پوشان حاضر و با پرويز مظلومي چند دقيقه صحبت كرد. زارعي مورد تشويق هواداران قرار گرفت. به نظر مي رسد بازيكن سابق پرسپوليس و مس فصل آينده در استقلال توپ خواهد زد.

* 20 دقيقه بدنسازي، حركات تركيبي، ارسال از جناحين و فوتبال درون تيمي آيتم‌هاي تمرين امروز آبي‌پوشان بود و بازيكنان زير نظر مربيان اين تيم اين آيتم‌ها را برگزار كردند.

* نوشادي مربي بدنساز تيم استقلال به صورت جداگانه با دوسانتوس مهاجم برزيلي اين تيم به تمرين پرداخت.

* امروز سالگرد مرحوم روزبه بهرامي يكي از هواداران استقلال بود كه سال گذشته در جريان يكي از بازي هاي اين تيم دچار حمله قلبي شد و درگذشت. يكي از بستگان وي امروز در محل تمرين حاضر شد و استقلالي به مراسم سالگرد وي دعوت كرد.

تيم فوتبال استقلال فردا ساعت 15 براي برپايي يك اردوي 9 روزه تهران را به مقصد سرعين ترك خواهد كرد.

لینک به دیدگاه

وعده مدير كل تربيت بدني استان تهران براي تكميل كمپ استقلال

خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه استقلال عصر امروز با مدير كل تربيت بدني استان و معاونانش دو جلسه جداگانه برگزار كرد.

A0824950.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، عصر امروز در مورد آخرين وضعيت سرپرستي تيم فوتبال استقلال و مسائل جاري باشگاه علي فتح‌اله‌زاده نشستي را با حضور معاونين و كادرفني برگزار كرد.

در اين جلسه با وجود اصرار منصور پورحيدري مبني بر ابقاي علي نظري جويباري در سمت سرپرستي تيم، در نهايت مقرر شد منصور پورحيدري به عنوان مديرفني و سرپرست تيم و نظري‌جويباري به عنوان قائم‌مقام باشگاه استقلال به فعاليت خود ادامه دهند.

در نشستي ديگر رضا افتخاري مدير كل تربيت بدني استان تهران عصر امروز با حضور در دفتر علي فتح‌اله زاده با وي ديدار و گفتگو كرد.

در اين جلسه پيرامون چگونگي پيشبرد پروژه ساخت كمپ استقلال بحث و تبادل نظر شد. در اين جلسه مدير كل تربيت‌بدني استان تهران قول مساعدت و همكاري براي تكميل پروژه كمپ استقلال را داد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...