رفتن به مطلب

╬♥╬ آخرین اخبار باشگاه استقلال ╬♥╬

zafar

ارسال های توصیه شده

باخت را به گردن مي‌گيرم و از هواداران استقلال عذرخواهي مي‌كنم

خبرگزاري فارس: مدافع استقلال با تاكيد بر اينكه شكست مقابل فولاد خوزستان را به گردن مي‌گيرد گفت: در بازي‌هاي آينده جبران خواهم كرد.

A0794253.jpg

امير حسين صادقي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در خصوص شكست مقابل فولاد اظهار داشت: متاسفانه در اين مسابقه چنگي به دل نزديم و نتيجه را واگذار كرديم.

وي كه مورد انتقاد مظلومي قرار گرفته بود ادامه داد: تيمي كه نتواند از موقعيت‌هايش استفاده كند شكست مي‌خورد و ما هم از اين قاعده مستثني نيستيم. با اين وجود از پرويز مظلومي، بازيكنان استقلال و هواداران عذر خواهي مي‌كنم و مطمئن باشيد در بازي‌هاي آينده اين مسئله را جبران خواهم كرد.

صادقي در خصوص عملكرد خط دفاعي استقلال گفت: تيمي كه بد بازي مي‌كند و شكست مي‌خورد تمامي بازيكنانش مقصر قلمداد مي‌شوند. با اين حال مي‌دانم كه اين توانايي را داريم كه در ديدارهاي آينده به خوبي از دروازه استقلال دفاع كنيم.

مدافع استقلال در خصوص ديدار روز پنجشنبه اين تيم مقابل ذوب آهن در هفته سوم ليگ برتر گفت: مطمئن باشيد براي كسب پيروزي به اصفهان سفر خواهيم كرد و قصد داريم شكست مقابل فولاد در تهران را جبران كنيم.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 666
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مظلومي: دستم براي تغييرات در استقلال باز نيست

خبرگزاري فارس: سرمربي استقلال گفت: دست من براي تغيير و تحول زياد باز نيست و همين حالا 5-6 بازيكن خود را به دليل مصدوميت ندارم.

A0875204.jpg

پرويز مظلومي سرمربي استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس صحبت‌هاي زير را مطرح كرد:

* ظاهرا امروز جلسه‌اي با بازيكنان داشتيد. شرايط را بعد از باخت مقابل فولاد چه طور ديديد؟

جلسه‌اي كه داشته‌ام مفيد بود. مشكلاتي كه در بازي با فولاد داشتيم در بازي با شهرداري تبريز هم بود، اما آن موقع اين مشكلات در لابلاي پيروزي گم شد. البته من به عنوان سرمربي تيم اين مشكلات را ديده بودم. استقلال هنوز كار دارد.

* به نظر مي‌رسد شما در آماده‌سازي تيم از خط دفاع غافل بوديد؟

من در همه پست‌ها تمركز كافي داشتم. يك زماني هست كه دفاع تيمي مشكل دارد و مربي بايد روي آن كار كند و يك زماني مسئله به دفاع فردي برمي‌گردد. مدافع خودش هم بايد باهوش باشد. معتقدم همه بازيكنان زماني كه تيم در فاز دفاعي است، بايد در دفاع شريك باشند. در حمله هم همينطور. بازيكنان ما بايد باهوش‌تر عمل كنند.

* خط دفاعي استقلال تنها خطي است كه بازيكنان آن تغيير نكرده، اما ناهماهنگي آنها مثل ساير خطوط اين تيم است؟

بيشتر اين مشكل برمي‌گردد به بحث بدني. تيم هنوز به شادابي لازم نرسيده است. من در اين يك ماه كه تيم را گرفته‌ام بايد تركيب را مي‌شناختم.

* بهتر نيست از عمران‌زاده و منتظري در دفاع وسط استفاده كنيد؟

زماني كه تمرينات تاكتيكي تيم شروع شد حنيف عمران‌زاده به دليل حضور در تيم ملي از ما دور شد به همين دليل اين ناهماهنگي‌ها به چشم مي‌آيد.

* از ايمان مبعلي هم انتقادهاي زيادي شد. او را مستحق اين انتقادها مي‌دانيد؟

ايمان هم از استقلال دور بود. او حتي در سرعين هم همراه تيم نبود اما ناچارم از همين موجودي استفاده كنم. مبعلي مستحق اين انتقادها نيست. او پاسور خوبي است و گلي هم كه استقلال مقابل فولاد به ثمر رساند روي پاس ايمان بود. البته او در دوندگي مشكلاتي دارد كه رفته رفته حل مي‌شود. در همين پست فرزاد آشوبي هم هنوز به آمادگي كامل نرسيده است.

* در سمت راست چرا از اميرآبادي استفاده نمي‌كنيد؟

بايد رفته رفته از بازيكناني كه تا به حال نيمكت‌نشين بودند استفاده كنم. دست من زياد براي تغيير و تحول باز نيست و همين حالا 5-6 بازيكن خود را به دليل مصدوميت ندارم.

* بازيكنان برزيلي استقلال بازي چندان چشمگيري از خود نشان ندادند. نظر شما چيست؟

به نظر من اين دو بازيكن وقتي شرايط بدني خوبي پيدا كنند، در تيم جا خواهند افتاد. دوس سانتوس مقابل فولاد موقعيت‌هاي خوبي ايجاد كرد. مشكل اين دو اين است كه هنوز به درك متقابل با ساير بازيكنان نرسيده‌اند. استقلال خم رنگرزي نيست كه يكباره بتوان در آن تغيير ايجاد كرد. ما نياز به زمان داريم.

لینک به دیدگاه

فتح‌الله‌زاده: همه دندان‌هاي استقلال طلايي است

خبرگزاري فارس: سرپرست باشگاه استقلال گفت: در استقلال دندان پوسيده نداريم و همه دندان‌ها طلايي است.

A0868113.jpg

علي فتح‌الله زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره جلسه امروز خود با شهردار منطقه 5 و رئيس شركت تجهيز و توسعه سازمان تربيت بدني گفت: اين جلسه براي ساختن كمپ باشگاه استقلال برگزار شد. دكتر طلوعي شهردار منطقه 5 و آقاي تركاشوند رئيس تجهيز و توسعه قول مساعد دادند كه براي ساخت اين كمپ به باشگاه كمك كنند.

وي در مورد اينكه نسبت به دوره هاي گذشته براي ساخت كمپ باشگاه استقلال پيگيرتر است، عنوان كرد: به اين دليل كه اين زمين ارزشمند است. وقتي اين كمپ ساخته شود براي اعتبار اين باشگاه خوب است. ما اكنون ساختاري براي ساخت رختكن، دوش و جايگاه تماشاگران در نظر گرفته ايم و منتظر هستيم آهن پيدا شود تا اسكلت ساختمان تمام شود.

سرپرست باشگاه استقلال گفت: اگر من باشم و كارم را ادامه دهم تا سال ديگر ساختمان اداري و جايگاه تماشاگران و زمين فوتبال آن آماده مي شود.

فتح الله زاده در اين ارتباط كه اگر عملكرد خوبي داشته باشد، در اين باشگاه ماندني مي شود، گفت: مگر دفعات گذشته عملكرد بدي داشتم كه رفتم؟ رفتن و آمدن در باشگاه استقلال ربطي به عملكرد ندارد. در دوره اي كه 5 سال بودم 4 جام براي استقلال آوردم.

فتح الله زاده در مورد اظهار نظر جديد ناصر حجازي منبي بر اينكه مظلومي بايد دندان هاي پوسيده را از اين تيم جدا مي كرد، به خبرنگار فارس گفت: ما در استقلال دندان پوسيده نداريم و همه دندان ها طلايي است. همه اين حرف ها مربوط به ناصر حجازي نيست و بعضي دوستان ايشان را اذيت مي كنند. حجازي به شماري از بازيكنان اعتقاد نداشت و البته عده اي هم بودند كه سال گذشته كم كاري مي كردند اما اكنون در تيم استقلال همه مي خواهند به تيم كمك كنند.

وي در مورد اينكه گفته مي شود قرار است كل تيم جريمه 9 ميليون توماني شوند، اظهار داشت: چنين چيزي صحت ندارد. باشگاه براي همه پاداش و جريمه بردها و شكست هاي خانگي و خارج از خانه جدول مشخصي دارد.

سرپرست باشگاه استقلال در مورد زمين تمريني اين تيم نيز گفت: بازيكنان از زمين شماره 3 آزادي راحت هستند و در همان جا تمرينات انجام مي شود.

لینک به دیدگاه

باقري و برهاني در سريال در مسير زاينده‌رود ايفاي نقش كردند

خبرگزاري فارس: 2 بازيكن تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس در مجموعه تلويزيوني "در مسير زاينده‌رود " به ايفاي نقش پرداختند.

A0817422.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، قرار است در ماه مبارك رمضان سريال تلويزيوني "در مسير زاينده‌رود " با بازي دو بازيكن تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس روي آنتن برود.

در اين سريال آرش برهاني از تيم استقلال و كريم باقري از تيم فوتبال پرسپوليس بازي خواهند كرد.

كارگرداني اين مجموعه تلويزيوني كه از شبكه اول سيما پخش خواهد شد بر عهده حسن فتحي كارگردان سريال "ميوه ممنوعه " است كه چند سال پيش از شبكه دوم سيما پخش شد.

داستان اين سريال مربوط به يك فوتباليست است كه در سانحه رانندگي موجب فوت يك مرد مي‌شود و برهاني و باقري در اين قسمت از سريال به ايفاي نقش مي‌پردازند.

لینک به دیدگاه

ابراهيم‌زاده: فقط به شكست استقلال فكر مي‌كنيم

خبرگزاري فارس: سرمربي ذوب آهن گفت: تنها هدف‌مان اين است كه مقابل استقلال پيروز شويم.

A0820584.jpg

منصور ابراهيم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس،‌ درباره ارزيابي‌اش از ليگ دهم در دو هفته گذشته عنوان كرد: نمي‌توان در اين زمينه قضاوت كرد. بسياري از تيم‌ها به هماهنگي لازم نرسيده‌اند و خيلي از تيم‌ها هم از نظر بدني به شرايط ايده‌آل نرسيده‌اند.

وي ادامه داد:‌ تمام تيم‌ها به دنبال موفقيت و كسب نتيجه هستند و اين چيزي است كه مي‌توان در اين دو هفته به آن رسيد. هنوز قضاوت زود است و بايد صبر كرد تا در آينده در اين زمينه صحبت كنيم.

ابراهيم‌زاده در پاسخ به اين سوال كه آيا در ليگ‌هاي خارجي هم چندين هفته طول مي‌كشد تا تيم‌ها به آمادگي برسند؛ اظهار داشت: در ليگ‌هاي اروپايي هم ممكن است تيم‌هايي كه قهرمان مي‌شوند در ابتداي فصل بعد تا چند هفته نتايج خوبي كسب نكنند و افت داشته باشند. اين موضوع امري طبيعي است.

سرمربي ذوب آهن اصفهان افزود: تيم‌هاي كه به عنوان مثال بازيكن ملي پوش ندارند و تمرينات خود را به موقع آغاز كرده‌اند در ابتداي فصل شروع بهتري خواهند داشت.

ابراهيم‌زاده درباره ارزيابي‌اش از بازي روز پنجشنبه مقابل استقلال در هفته سوم به فارس گفت: بازي سختي را پيش رو داريم. باخت هفته گذشته استقلال كار ما را سخت‌تر مي‌كند. تمام تلاشمان اين است كه مقابل استقلال در فولادشهر پيروز شويم و در هفته سوم فقط به شكست استقلال فكر مي كنيم.

لینک به دیدگاه

تمرين تاكتيكي استقلال با تاكيدهاي مظلومي

خبرگزاري فارس: تمرين تيم فوتبال استقلال با توصيه‌هاي پرويز مظلومي به بازيكنان اين تيم برگزار شد.

A0869476.jpg

به گزارش خبرنگار فارس تيم فوتبال استقلال تهران يك روز قبل از سفر به اصفهان از ساعت 18 در زمين شماره 3 مجموعه ورزشي آزادي به تمرين پرداخت. بازيكنان استقلال زير نظر پرويز مظلومي و ساير اعضاي كادر فني اين تيم تمرينات ويژه‌اي را براي رويارويي با تيم ذوب‌آهن برگزار كردند.

* سيدمهدي سيدصالحي و آرش برهاني هر دو با لباس شخصي در تمرين امروز آبي‌پوشان حاضر شده و پس از صحبت با مربي استقلال ورزشگاه آزادي را ترك كردند.

* مجتبي جباري با كسب اجازه از مربيان در كلينيك استقلال حاضر شد و به فيزيوتراپي پرداخت.

* در ابتدا پرويز مظلومي چند دقيقه براي بازيكنان استقلال صحبت كرد و از آنها خواست در تمرينات قبل از بازي با ذوب‌آهن نهايت تلاش خود را به كار گيرند تا بتوانند شكست مقابل فولاد خوزستان را جبران كند.

* مظلومي در تمرين امروز حساسيت خاصي روي پاس‌هاي بازيكنان داشت و درحين تمرين بارها و بارها با به صدا درآوردن سوت خود بازي را متوقف كرده و از آنها خواست تا با پاس‌هاي دقيق يكديگر را در موقعيت ضربه به سمت دروازه قرار دهند.

* حدود 100 نفر از هواداران تيم استقلال در سكوت كامل تمرين امروز اين تيم را نظاره كردند.

* منصور پورحيدري و شاهرخ بياني از نزديك به تماشاي تمرين امروز تيم استقلال پرداختند.

* در اواخر تمرين پرويز مظلومي بازيكنان را به دو دسته تقسيم كرد و براي آنها فوتبال تاكتيكي را در نظر گرفت. استقلال به احتمال فراوان در ديدار روز پنجشنبه با اين تركيب مقابل ذوب‌آهن صف‌آرايي خواهد كرد. محمد محمدي، بيژن كوشكي، مهدي اميرآبادي، پژمان منتظري، حنيف عمران‌زاده، فرزاد آشوبي، كيانوش رحمتي، ايمان مبعلي، محسن يوسفي،‌فرهاد مجيدي و ميلاد ميداودي.

* تمرين تيم فوتبال استقلال ساعت 19:35 دقيقه به پايان رسيد.

* تيم فوتبال استقلال تهران جهت ديدار هفته سوم ليگ برتر مقابل ذوب‌آهن فردا ساعت 16:45 به اصفهان سفر خواهد كرد و بازيكنان اين تيم در هتل آسمان اقامت خواهند داشت.قرار است اين تيم قبل از سفر به اصفهان يك جلسه تمريني سبك ديگر را برگزار كند.

لینک به دیدگاه
ابراهيم‌زاده: فقط به شكست استقلال فكر مي‌كنيم

خبرگزاري فارس: سرمربي ذوب آهن گفت: تنها هدف‌مان اين است كه مقابل استقلال پيروز شويم.

با این استقلالی که من دیدم:icon_pf (34): .... تو میتونی:ws44:

لینک به دیدگاه

جباري از باشگاه استقلال درخواست پول نكرده است

خبرگزاري فارس: معاون باشگاه استقلال گفت: جباري درخواستي براي گرفتن پول از باشگاه نداشته است.

A0885676.jpg

علي اميري در گفت و گو با خبرنگار ورشزي خبرگزاري فارس درباره اينكه گفته مي شود مجتبي جباري به دليل نگرفتن پول از باشگاه استقلال در مراجعه صبح امروز خود ناراحت شده است، اظهار داشت: نمي دانم اين خبرها را چه كسي مي دهد. مجتبي جباري براي گرفتن يك معرفي نامه به باشگاه آمد و حرفي هم در مورد پول نزد.

وي افزود: جباري براي كارهاي اداري خود نيازمند يك معرفي نامه بود و ما هم اين معرفي نامه را به او داديم.

معاون باشگاه استقلال همچنين درباره اينكه گفته مي شود لوييز بازيكن برزيلي نيز خواهان گرفتن مطالباتش شده و قصد نداشته استقلال را در سفر به اصفهان همراهي كند، گفت: لوييز اكنون كنار تيم است و چنين حرفي هم نزده است.

لینک به دیدگاه

مظلومي: بازيكني كه روي گل مقصر بود، جريمه مي‌شود

به گزارش خبرگزاري فارس، پرويز مظلومي پس از تساوي يك بر يك مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: پيش از اين هم پيش بيني بازي سختي را داشتيم و در بازي هم همين اتفاق افتاد. ذوب‌آهن تيم يك دست و هماهنگي است و مقابل ما جنگنده ظاهر شد.

وي ادامه داد: هدف ما در اين ديدار پرس حريف در مركز زمين و استفاده از ضد حملات بود كه در اين 2 كار خوب عمل كرديم. به نظر من آمادگي بدني بازيكنان خوب بود و توانستند دونده ظاهر شوند.

سرمربي استقلال در مورد نتيجه گفت: هدف ما كسب 3 امتياز بود، اما تساوي هم در اين ديدار عادلانه بود و نمي‌توان يك تيم را برتر از ديگر دانست. ما بايد روي گل هايي كه مي خوريم بيشتر كار كينم تا بتوانيم ضعف هاي خود را پوشش دهيم.

وي عنوان كرد: از تمام بازيكنان راضي هستم و و تاكتيك هايي كه از آنها خواسته بوديم را به خوبي اجرا كردند. دست ما يك مقدار در استفاده از بازيكنان بسته است و در اين بازي هم هنگام مصدوميت مجيدي بازيكن جانشين نداشتيم و مجبور شديم شيرزاد را به ميدان بفرستيم.

مظلومي در مورد ناهماهنگي بازيكنان گفت: با توجه به اينكه بازيكنان اصلي خود را پيش از شروع ليگ به دليل حضور در تيم ملي در اختيار نداشتيم، به همين دليل نتوانستيم به هماهنگي خوبي برسيم و به همين دليل به چند هفته زمان نياز داريم. در ديدار برابر فولاد هم اين ناهماهنگي به چشم آمد.

وي گفت: هفته آينده نيز بازيكنان اصلي خود را بايد در اختيار تيم ملي براي ديدار با ارمنستان قرار دهيم و با اين وضعيت نمي دانيم مقابل استيل آذين بايد چه كار كنيم و اين عادلانه نيست.

مظلومي با انتقاد از سرمربي تيم ملي عنوان كرد: قطبي فكر مي كند كه تنها بايد خودش پاسخگو باشد و اين را نمي‌داند كه ما هم بايد پاسخگوي ميليون‌ها طرفدار استقلال باشيم. با اين وضعيت ما نمي‌دانيم كه چگونه بايد با فدراسيون كار كنيم.

وي در مورد گلي كه استقلال دريافت كرد، تاكيد كرد: ما در تمرينات اين موضوع را به بازيكنان گوشزد كرده ايم و مي دانستيم كه محمد حسنِي در ضربات آزاد جلو مي‌آيد و به همين دليل يكي از بازيكنان را مامور كرديم تا وي را مهار كند كه متاسفانه بي دقتي كرد و به همين دليل او را جريمه خواهيم كرد.

لینک به دیدگاه

مصدومیت مجیدی جدی نیست

سایت گل - فرهاد مجیدی، مهاجم تیم استقلال که توانست تک‌گل این تیم را مقابل ذوب‌آهن به‌ثمر برساند، به‌دلیل مصدومیت مجبور شد از زمین بیرون بیاید اما مصدومیت این مهاجم جدی نیست و او از فردا می‌تواند تمرینات خود را ادامه دهد. مجیدی در اواسط نیمه دوم بازی با ذوب‌آهن از ناحیه شکم احساس درد کرد و به همین دلیل از مربیان تیم خواست تا او را تعویض کنند.

لینک به دیدگاه

بازيكنان استقلال آزمايش خون دادند

خبرگزاري فارس: بازيكنان تيم فوتبال استقلال براي تغذيه بهتر امروز به جاي تمرين در آزمايشگاه خون حاضر شدند.

A0874325.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، بازيكنان تيم استقلال صبح امروز به جاي تمرين در مجموعه انقلاب با هماهنگي قبلي در آزمايشگاه خون حاضر شدند.

پزشك تغذيه آبي پوشان براي اينكه بازيكنان تغذيه بهتري براي تقويت خود داشته باشند، از آنها خواسته بود امروز آزمايش خون بدهند.

در اين تست آرش برهاني، ايمان مبعلي و حنيف عمران زاده حضور نداشتند.

لینک به دیدگاه

بازگشت روانخواه، حضور ميداودي با دست بانداژ شده و تمرين جباري

خبرگزاري فارس: اميدرضا روانخواه پس از چند ماه دوري از فوتبال، به تمرينات استقلال بازگشت.

A0874325.jpg

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، اولين تمرين تاكتيكي استقلال بعد از ديدار مقابل ذوب‌آهن، عصر امروز از ساعت 18 در ورزشگاه آزادي و در زمين شماره 3 اين مجموعه برگزار شد.

* اميدرضا روانخواه پس از مدت‌ها دوري از ميادين، در تمرين شركت كرد و مورد استقبال كادر فني و بازيكنان قرار گرفت.

فرهاد مجيدي و اميد روانخواه تنها به دويدن دور زمين اكتفا كردند.مجيدي پس از گفت و گوي كوتاه در خصوص آخرين وضعيت خود با مظلومي محل تمرين را ترك كرد.

* ميلاد ميداودي كه در ديدار مقابل ذوب‌آهن دچار آسيب ديدگي شده بود، امروز با دست بانداژ شده به تمرين پرداخت.به گفته پزشك استقلال اين بازيكن مي تواند تيمش را در ديدار با استيل آذين همراهي كند.

* تمامي اعضاي تيم استقلال به مناسبت روز خبرنگار استقبال گرمي از اهالي رسانه انجام دادند و روز خبرنگار را به افراد حاضر در محل تمرين تبريك گفتند.

* رضا رجبي مسئول آكادمي استقلال و شاهرخ بياني آناليزور اين تيم از نزديك تمرين آبي‌پوشان را تماشا كرد. آرش برهاني تنها غايب تمرين امروز آبي‌پوشان بود.

* مجتبي جباري پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدوميت به همراه ساير بازيكنان استقلال به تمرين پرداخت.

* پرويز مظلومي در اواسط تمرين به صورت جداگانه با فرهاد مجيدي و حنيف عمران‌زاده صحبت كرد. سرمربي استقلال در ابتداي تمرين 15 دقيقه براي آبي‌پوشان صحبت كرده و از آنها خواست با جديت تمرينات اين هفته را ادامه دهد.سرمربي استقلال از بازيكنان خواست تا قدر امتيازات را بدانند كه اين تيم آخر فصل به مشكل بر نخورد.

* كارهاي كششي، استقامتي، دويدن دور زمين، ارسال پاس‌هاي كوتاه، سانتر از جناحين، شوت به سمت دروازه و فوتبال درون تيمي از آيت‌هاي اصلي تمرين امروز آبي‌پوشان بود.

تيم فوتبال استقلال تا روز دوشنبه روزانه 2 نوبت به تمرين خواهد پرداخت و طبق برنامه روز جمعه از ساعت 21:30 از هفته چهارم رقابت‌هاي ليگ برتر به مصاف استيل‌آذين خواهد رفت.

لینک به دیدگاه

توصيه‌هاي مظلومي و رونمايي از پيراهن جديد استقلال

خبرگزاري فارس: از پيراهن‌هاي جديد تيم فوتبال استقلال رونمايي شد.

A0869476.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين عصر دیروز استقلال از ساعت 18 در زمين شماره 3 آزادي برگزار شد.

* پرويز مظلومي در ابتداي تمرين حدود 10 دقيقه براي آبي پوشان صحبت كرد و در مورد نقاط ضعف و قوت استيل آذين حريف هفته آينده اين تيم توصيه هايي را به آنها گوشزد كرد.

* حدود 50 نفر از هواداران استقلال از اين تمرين ديدن كردند.

* اميدرضا روانخواه و فرهاد مجيدي پس از 40 دقيقه دويدن در كنار ساير بازيكنان، به صورت اختصاصي تمرين كردند.

* شاهرخ بياني آناليزور استقلال در محل تمرين حاضر بود.

*حسين تراب پور مربي دروازه بانان با محمد محمدي و وحيد طالب لو تمرين كرد.

* ملي پوشان اين تيم شامل ميلاد ميداودي، ايمان مبعلي، حنيف عمران زاده و فرزاد آشوبي در تمرين امروز نبودند. اين بازيكنان در اردوي تيم ملي حضور دارند.

* آرش برهاني به دليل مصدوميت در تمرين حاضر نبود.

* نمونه لباس جديد استقلال در تمرين امروز رونمايي شد. قرار است اين تيم در بازي با استيل آذين از پيراهن هاي جديد استفاده كند.

* تيم استقلال فردا در دو نوبت صبح و بعدازظهر به تمرين مي پردازد.

لینک به دیدگاه

منتقد شماره يك فتح‌الله‌زاده رئيس كميته فني استقلال شد

خبرگزاري فارس: ناصر حجازي به عنوان رئيس كميته فني باشگاه استقلال و مشاور عالي فتح‌الله‌زاده انتخاب شد.

A0346703.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، با تصميم علي فتح‌الله‌زاده و پيشنهاد پرويز مظلومي، ناصر حجازي به عنوان رئيس كميته فني استقلال و مشاور عالي سرپرست باشگاه انتخاب شد.

اعضاي كميته فني اين باشگاه پرويز مظلومي، منصور پورحيدري، رضا رجبي، مرتضي محصص و ناصر حجازي هستند.

به گزارش فارس فتح‌الله‌زاده درحالي اين حكم را صادر كرده كه در يك ماه گذشته ناصر حجازي بيشترين انتقادها را به مديريت وي داشته است. حجازي در يكي از انتقادهاي بي شمار خود گفته بود فتح‌الله‌زاده براي بازيكنان لطيفه تعريف مي كرد و فتح‌الله‌زاده نيز در گفت و گو با فارس اعلام كرده بود حجازي با توهين به وي تخليه روحي مي شود و آرامش مي گيرد.

لینک به دیدگاه

مظلومي: حرف حق زدم و فقط سوابق قطبي را گفتم ...

خبرگزاري فارس: سرمربي استقلال در واكنش به جريمه 5 ميليوني از سوي كميته ‌انضباطي به دليل مصاحبه عليه قطبي گفت: فقط سوابق او را گفتم و اين چيزي بود كه قطبي بارها اعلام كرده بود.

A0886321.jpg

پرويز مظلومي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره انتخاب ناصر حجازي به عنوان رئيس كميته فني باشگاه استقلال، رأي كميته انضباطي عليه وي و ... صحبت‌هاي زير را مطرح كرد:

فارس: قبل از هر چيز درباره انتخاب آقاي حجازي به عنوان رئيس كميته فني صحبت كنيد. اين پيشنهاد شما بود؟

من از همان ابتداي فصل پيشنهاد كرده بودم كه پيشكسوتان بايد به ما كمك كنند.

فارس: اما اسمي از آقاي حجازي نياورده بوديد؟

اولويت‌بندي داشتم و آقاي حجازي در اولويت بود. بايد به جمع بندي مي‌رسيديم تا اين تصميم نهايي شود.

فارس: نكته جالب اينجاست كه در يك ماه گذشته ناصر حجازي منتقدترين استقلالي در قبال اين تيم بوده است؟

صحبت‌هايي كه ناصرخان مي‌كند از سر دلسوزي است و گرنه ما هميشه به صورت تلفني با هم در ارتباط بوديم. هر كسي حق دارد حرفش را بزند.

فارس: هر حرفي؟

قطعا صحبت‌ها بايد منطقي باشد. در آن شرايطي كه تيم داشت انتظار داشتم صحبت‌هايي كه درباره استقلال مي‌شود منطقي‌تر باشد. من به همه نظرات احترام مي‌گذارم اما اين را هم بدانيد كه دليل حضور آقاي حجازي در استقلال ربطي به انتقادهاي ايشان نداشت. از ابتدا هم حجازي در اولويت بود اما چون كارهاي مهمتري در ابتداي فصل وجود داشت انتخاب ايشان به عنوان رئيس كميته فني به تأخير افتاد. بايد حواشي تيم را جمع مي‌كرديم و به لحاظ فني نيز تيم را به شرايط ايده‌آل‌تري مي‌رسانديم تا اينكه فرصت پيش آمد و آقاي فتح‌الله زاده دستور دادند تا هر چه زودتر اين اتفاق رخ دهد.

فارس: شرح وظايف آقاي حجازي چيست؟

شرح وظايف ايشان را آقاي فتح‌الله زاده بايد تعيين كنند. در مورد مسائل فني من اختيار تام دارم و مشورت‌هاي لازم را از آقاي حجازي خواهم گرفت و اگر صلاح باشد آن را در تيم اجرا مي‌كنيم.

فارس:‌ ناصر حجازي صريح‌الهجه است و هر آن ممكن است از اين تيم انتقاد كند؟

از وقتي كه من به استقلال آمدم ايشان انتقادي از من نداشته است. البته شايد باز هم انتقاد كند اما حجازي پيشكسوت استقلال است و من به او احترام مي‌گذارم.

فارس: بگذريم، به دليل مصاحبه عليه قطبي از سوي كميته انضباطي جريمه شديد؟

من عليه كسي مصاحبه نكردم. فقط راجع به تيم خودم صحبت كردم و گفتم بازيكنان من را يكشنبه مي‌بريد و پنجشنبه باز مي‌گردانيد و به استقلال فشار مي‌آيد. البته از آقاي عزيز محمدي ممنون هستم كه بازي با استيل آذين را يك روز به تعويق انداخت ولي اگر حرفي زدم از روي منطق بوده است و قصد تخريب كسي را نداشتم. گاهي از صحبت‌ها برداشت اشتباه مي‌شود.

فارس: در حكم كميته انضباطي آمده كه شما به دليل مطالب خلاف واقع درباره قطبي محكوم شده‌ايد. به نظر مي‌رسد صحبت‌تان درباره آناليزور بودن قطبي باعث شد جريمه شويد.

كدام مطلب خلاف واقع؟ اينكه گفتم بازيكنانم براي 4 روز در تمرينات تاكتيكي‌ام نيستند خلاف واقع است؟ من در برنامه تلويزيوني در جام جم كه فيلم آن هم موجود است فقط سوابق آقاي قطبي را گفتم. چيزي كه بارها خودش اعلام كرده كه قبلا در تيم‌هاي پايه و بانوان آمريكا كار مي‌كرده و همچنين به عنوان آناليزور و دستيار مشغول به كار بوده است. همچنين گفتم ايشان زماني كه در پرسپوليس بود و وقتي باخت 4 بر يك آورد اگر حمايت‌هاي آقاي كاشاني نبود از اين تيم مي‌رفت.

لینک به دیدگاه

فتح‌الله‌زاده: به من نمره 20 بدهيد چون از خودم گذشتم

خبرگزاري فارس: سرپرست باشگاه استقلال گفت: با آمدن حجازي به من نمره 20 بدهيد چون از خودم گذشتم.

A0895690.jpg

علي فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره تصميم خود مبني بر استفاده از ناصر حجازي به عنوان رئيس كميته فني باشگاه استقلال صحبت‌هاي زير را انجام داد.

فارس: بعضي از خبرنگاران نسبت به تصميم شما درباره بازگرداندن ناصر حجازي به استقلال موضع مثبتي ندارند، چرا كه در يك ماه گذشته تندترين انتقادات را به شخص شما وارد كرد. فكر نمي‌كنيد انتقاد از شما به دليل اين تصميم درست باشد؟

وقتي خودم را جاي شما خبرنگاران مي‌گذارم اين طور مطلب مي‌نويسم و مي‌گويم بايد به فتح‌الله‌زاده نمره بيست بدهيم چرا كه با وجود توهين‌هايي كه شنيد خودش را نديد و براي استقلال از خودش گذشت.

فارس: اما ناصر حجازي در يكي از مصاحبه‌هايش گفته بود براي بار سوم با شما همكاري نمي‌كند تا گزيده نشود؟

من كه چنين حرفي نزدم. اين صحبت آقاي حجازي بوده است. همان روزهايي كه چنين صحبت‌هايي مطرح مي‌شد من مي‌دانستم كه منشاء اين حرف‌ها از كجاست. ايشان من را به يك پيتزا فروشي دعوت كرد و در آنجا ما درباره اين صحبت‌هاي منتشر شده در روزنامه‌ها حرف زديم و او گفت كه خودش هم از چاپ شدن چنين مطالبي ناراحت است. حتي ثابت كرد كه برخي از آن حرف‌ها را او نزده است. ما آن روز روزنامه مورد نظر كه از قول آقاي حجازي مصاحبه كار كرده بود را ورق زديم. در يك صفحه از قول ناصرخان نوشته بودند كه بايد به مربي وقت داد و با دو بازي نمي‌شود قضاوت كرد اما در صفحه ديگري از اين روزنامه از قول ايشان مطالب ديگري نوشته بودند. به نظر من عكسي كه ديروز در باشگاه استقلال گرفته شد عكس تاريخي بود.

فارس: چطور؟

ايستادن مظلومي، حجازي و پورحيدري در كنار هم كه عمرشان را در استقلال گذرانده‌اند، تاريخي است. من ديروز به پورحيدري و حجازي گفتم هر چقدر هم كه بزرگ باشيد زماني كه خود روي نيمكت مي‌نشستيد پيش خود مي‌گفتيد كه اي كاش يك نفر ديگر هم بود تا بتوانيد با او مشورت كنيد ولي شما آن روزها چنين كسي را پيش خود نداشتيد اما اكنون براي مظلومي اين فرصت هست كه از وجود شما دو نفر استفاده كند. از مطبوعات هم مي‌خواهم كه به من كمك كنند تا استقلال به همدلي برسد و بتوانيم از مشاوره‌هاي فني پورحيدري و حجازي و مظلومي براي ارتقاي استقلال استفاده كنيم. گرد آوردن بزرگان استقلال كار ساده‌اي نيست اما اين كار را انجام دادم تا استقلال شرايط بهتري پيدا كند. مطمئن هستم كه استقلال به لحاظ فني پيشرفت مي‌كند اگر تا ديروز 90 درصد تصميمات كادر فني صحيح بود از امروز ديگر 100 درصد صحيح مي‌شود.

لینک به دیدگاه

مبعلي: تا دو هفته ديگر به شرايط ايده‌آل مي‌رسم

ايمان مبعلي پيش از سفر تيم ملي به ارمنستان، گفت: سه جلسه تمرين بسيار خوب را در تهران پشت سرگذاشتيم. براي برگزاري يك بازي قابل قبول و كسب نتيجه اي مطلوب برابر اين تيم اروپايي آماده ايم.

وي ادامه داد: بازي با ارمنستان ديدار تداركاتي خوبي براي تيم ملي است. وقت زيادي تا جام ملت‌ها نداريم و كادر فني مي‌تواند در اين بازي‌ها شناخت بهتري از بازيكنان پيدا كند. البته ارمنستان هم در ديدارهاي خود در مقدماتي جام جهاني 2010 عملكرد بسيار خوبي برابر اسپانيا، بلژيك و تركيه به دست آورده است.

هافبك استقلال با اشاره به اينكه تعامل بين تيم ملي و باشگاه‌ها در مجموع به سود فوتبال است، گفت: پس از آنكه در سال‌‎هاي اخير نتوانستم جايگاه مناسبي را در تيم ملي به دست آورم، امسال تمام تلاشم اين است با ارائه بازي‌هاي قابل قبول در تيم استقلال و تيم ملي، نظر قطبي را براي تثبيت جايگاهم در تيم ملي جلب كنم.

وي با بيان اينكه به علت حضور نداشتن در تمرينات ابتداي فصل استقلال، هنوز با بازيكنان اين تيم به هماهنگي نرسيده است، اضافه كرد: تا يكي دو هفته ديگر مي توانم به شرايط ايده آل نزديك شده و به موفقيت استقلال در ليگ كمك كنم.

مبعلي با تاكيد بر اين كه استقلال روزهاي درخشاني پيش رو دارد، خاطر نشان ساخت: استقلال امسال با مشكلاتي زيادي خود را آماده حضور در ليگ برتر كرد؛ اما با درايت مديريت، كادر فني و تلاش بازيكنان قطعا در بازي‌هاي آينده، هم عملكرد بهتري خواهيم داشت و هم امتيازات لازم را كسب كرده تا خودمان را به عنوان يكي از مدعيان قهرماني معرفي كنيم.

لینک به دیدگاه

قهر لوئيز و چشم‌ انتظاري هواداران براي حجازي

خبرگزاري فارس: هافبك برزيلي تيم فوتبال استقلال به دليل عدم دريافت مطالباتش، در تمرين حاضر نشد.

A0869479.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، اين تيم تهراني براي آماده‌سازي جهت ديدار مقابل استيل‌آذين، در زمين شماره 3 ورزشگاه آزادي به تمرين پرداخت.

در ابتداي تمرين، معاون فرهنگي باشگاه استقلال درباره ماه مبارك رمضان با بازيكنان صحبت كرد. وي در خصوص تغذيه آبي‌پوشان در اين ماه، براي دقايقي با آنها به گفت‌وگو پرداخت.

* در ابتدا بازيكنان زير نظر محمود فكري به دويدن دور زمين پرداخت و سپس به ارسال پاس‌هاي كوتاه پرداختند. در ادامه، مظلومي تمرينات ويژه‌اي را براي آبي‌پوشان در نظر گرفت و فوتبال تاكتيك پرفشار را در دستور كار آنها قرار داد.

* حدود 50 نفر از هواداران اين تيم، از تمرين آبي‌پوشان ديدن كردند.

* اميد روانخواه و محسن يوسفي، دو بازيكن مصدوم استقلال، تنها به دويدن دور زمين اكتفا كردند.

آرش برهاني تنها غايب تمرين بود. علاوه بر برهاني، ملي‌پوشان استقلال به دليل همراهي تيم ملي براي ديدار با ارمنستان در تمرين حضور نداشتند.

* نكته قابل توجه نيامدن آندره لوئيز به تمرين امروز بود. گفته مي‌شود اين بازيكن به دليل عدم دريافت مطالباتش، از استقلال قهر كرده است.

* حسين تراب پور به صورت اختصاصي با وحيد طالب‌لو و محمد محمدي به تمرين پرداخت.

* ناصر حجازي كه به تازگي رئيس كميته فني باشگاه شده است، همچنان تماشاگران اين تيم را چشم ‌انتظار گذاشت و به محل تمرين نيامد.

* تيم فوتبال استقلال فردا از ساعت 18 در زمين شماره 3 مجموعه ورزشي آزادي تمرين خواهد كرد.

اين تيم روز شنبه در ورزشگاه آزادي از ساعت 21:45 به مصاف استيل‌آذين خواهد رفت.

لینک به دیدگاه

عمران زاده: غيبت ملى پوشان به ضرر استقلال تمام مى شود

حنيف عمران زاده مدافع ملى پوش تيم استقلال تهران كه همراه تيم ملى براى ديدار دوستانه با ارمنستان به اين كشور سفر كرده بى صبرانه در انتظار ديدار تيمش مقابل استيل آذين است.وى گفت: ديدار استقلال و استيل آذين فينال زودرس ليگ برتر است. انگيزه بالايى براى اين ديدار داريم و قطعا بازى زيبايى را از ۲ تيم شاهد خواهيم بود.او ادامه داد: به دنبال گرفتن انتقام از استيل آذين هستيم و بايد شكست سال گذشته در جام حذفى را جبران كنيم. تيم آنها نسبت به سال گذشته قوى تر شده و ما كار دشوارى پيش روداريم. عمران زاده با اشاره به اينكه غيبت ملى پوشان به ضرر استقلال تمام مى شود، خاطر نشان كرد: بازيكنان ما هنوز به آمادگى كامل نرسيده اند و دورى يك هفته اى ملى پوشان از تمرينات تيم هم در اين موضوع تأثيرگذار است. ما فرصت زيادى براى هماهنگ شدن نداشتيم و اين دورى از تيم هم باعث مى شود نتوانيم سريعتر به هماهنگى برسيم.مدافع تيم استقلال تهران افزود: در اين بين نه باشگاه ها مقصرند نه تيم ملى. آنهايى كه ليگ را برنامه ريزى كرده اند بايد به بازيهاى دوستانه تيم ملى هم توجه مى كردند. اميدوارم استقلال در بازى با استيل آذين ۳ امتياز را كسب كند تا از بابت نبودن ملى پوشان ضرر نكند.

لینک به دیدگاه

قهر بازیکن برزیلی و ناراحتی مظلومی/ توصیه‌هایی برای ماه رمضان به بازیکنان

تمرین عصر چهارشنبه تیم فوتبال استقلال در شرایطی برگزار شد که بازیکن برزیلی این تیم به دلیل حل نشدن مشکلات مالی اش غایب بود. به گزارش خبرنگار مهر، در این تمرین که از ساعت 18 در زمین شماره سه ورزشگاه آزادی برگزار شد آرش برهانی و لوئیز آندره غایب بودند که گفته می شود این بازیکن برزیلی به دلیل پاس نشدن چک باشگاه استقلال به حالت قهر در تمرینات شرکت نکرده است.

غیبت لوئیز برزیلی در تمرین عصر چهارشنبه باعث ناراحتی پرویز مظلومی سرمربی آبی پوشان شده بود. مظلومی اعتقاد داشت بازیکن حرفه ای نباید به خاطر چنین مسائلی در تمرینات تیمش شرکت نکند.

تمرین امروز استقلال به مرور کارهای تاکتیکی و تمرینات اختصاصی برای مدافعان و مهاجمان اختصاص داشت و برنامه تاکتیکی کادر فنی نیز مرور شد.

امیدرضا روانخواه و محسن یوسفی دو بازیکن مصدوم استقلال امروز به طور اختصاصی زیر نظر کادر پزشکی تمرین کردند.

قبل از شروع تمرین حجه الاسلام مالک مسئول امور فرهنگی باشگاه استقلال توصیه های لازم در مورد ماه مبارک رمضان و شرایط گرفتن روزه ورزشکاران را برای بازیکنان ارائه کرد.

تیم فوتبال استقلال در هفته چهارم دهمین دوره رقابتهای لیگ برتر روز شنبه به مصاف تیم فوتبال استیل آذین خواهد رفت.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...