رفتن به مطلب

╬♥╬ آخرین اخبار باشگاه استقلال ╬♥╬

zafar

ارسال های توصیه شده

رضايت 76درصد هواداران از مديريت استقلال

هفتاد و شش درصد هواداران از مديريت باشگاه استقلال در فصل نقل و انتقالات ابراز رضايت كردند.

به گزارش سايت رسمي باشگاه استقلال، طي نظرسنجي به عمل آمده طي هفته اخير از سوي سايت رسمي باشگاه 76درصد هواداران از عملكرد مديريت باشگاه استقلال در فصل نقل و انتقالات اظهار رضايت كردند. بر اساس نظرسنجي صورت گرفته در اين نظرسنجي كه با 10438 رأي مأخوذه انجام شد 3879 رأي به گزينه عملكرد عالي،‌4103 رأي به گزينه عملكرد خوب، 1409 رأي به گزينه عملكرد متوسط و 1047 رأي به گزينه عملكرد ضعيف باشگاه استقلال در فصل نقل و انتقالات دادند.

البته جذب نفرات زبده و موفقيت در فصل نقل و انتقالات به تنهايي ضامن موفقيت نيست بلكه زمان براي هماهنگي نفرات هم لازم است كه انشاا... با درايت مسئولان و كادرفني استقلال آن زمان براي توفيق به كمترين حد ممكن خواهد رسيد.

در پايان بايد بيافزاييم كه باشگاه استقلال از حسن اعتماد و تيزبيني هواداران اين باشگاه تقدير مي‌كند.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 666
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اسپانسر تیم فوتبال استقلال در دیدار افتتاحیه لیگ برتر مشخص شد

تیم فوتبال استقلال در دیدار با شهرداری تبریز با پیراهنی به میدان می رود که نام شهرداری تهران به عنوان حامی مالی این تیم روی آن درج شده است. به گزارش خبرنگار مهر، مسئولان باشگاه استقلال پس از رایزنی و مذاکره با شرکت های مختلف که مایل به حمایت مالی از تیم فوتبال این باشگاه بودند، بالاخره شهرداری تهران را به عنوان حامی مالی در دیدار افتتاحیه لیگ برتر انتخاب کردند.

براساس توافق مدیران شهرداری تهران و باشگاه استقلال، شهرداری پایتخت فعلا برای هفته نخست لیگ برتر اسپانسر آبی پوشان خواهد بود اما امکان دارد این همکاری تا پایان مسابقات لیگ برتر ادامه پیدا کند.

لینک به دیدگاه

حضور فتح‌الله‌زاده در مقر كنفدراسيون فوتبال آسيا

خبرگزاري فارس: سرپرست باشگاه استقلال در جلسه امروز در مقر كنفدراسيون آسيا حضور يافت.

A0872709.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، علي فتح الله زاده صبح امروز در جلسه رسمي كنفدراسيون فوتبال آسيا در مقر اصلي آن حضور يافت. در جلسه امروز كه از قبل تعيين شده بود نمايندگان ژاپن به ايراد سخن پرداختند.

تعدادي از نمايندگان باشگاه‌هاي ژاپن پيرامون وضعيت تيم‌هاي خود به صحبت پرداختند. در ضمن محمد ‌بن‌همام، رئيس كنفدراسيون فوتبال آسيا براي حضار به سخنراني پرداخت.

فردا نيز جلسه‌اي پيرامون برنامه‌هاي مربوط به برگزاري ليگ قهرمانان آسيا در فصل جاري با حضور مديريت باشگاه استقلال برگزار خواهد شد.

لینک به دیدگاه

برهاني: اميدوارم به ديدار مقابل شهرداري تبريز برسم

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم استقلال گفت: اميدوارم به بازي مقابل شهرداري تبريز برسم.

A0806577.jpg

آرش برهاني در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در خصوص مصدوميتش در تمرين استقلال اظهار داشت: در حين تمرين شوت سنگيني به سمت دروازه زدم كه احساس كردم مچ پايم سوخت. البته پس از مشورت با دكتر به اين نتيجه رسيدم كه مشكلم بعد از گذشت چند ساعت حل مي‌شود. با اين حال اميدوارم به ديدار فردا مقابل شهرداري برسم.

وي در خصوص انگيزه‌هايش براي اين مسابقه گفت: براي اولين بازي ليگ برتر خيلي انگيزه دارم و در صورتي كه بازي كنم شك نداشته باشيد كه يكي از عوامل تاثيرگذار تيم استقلال خواهم بود.

لینک به دیدگاه

بهتاش فريبا با كارت تداركات روي نيمكت استقلال

سايت گل ـ ابلاغيه سازمان ليگ برتر به تيم‌هاي ليگي مبني بر اينكه مربيان اين تيم‌ها بايد مدرك آسيا را داشته باشند باعث دردسر شده است.

بهتاش فريبا يكي از دستيار پرويز مظلومي كه به تازگي قرارداد خود را در هيئت فوتبال به ثبت رسانده در شرايطي مجوز نشستن روي نيمكت را به دست آورده كه ظاهرا قصد دارد با كارت تداركاتچي روي نيمكت حضور داشته باشد.

فريبا كه از ملي‌پوشان دهه 1980 ايران است در امر آموزش كمي كوتاهي كرده و حالا بايد تاوان آن را به اين شكل غريب پس بدهد.

لینک به دیدگاه

تشكر مديريت باشگاه از كادرفني، بازيكنان و هواداران

b3c11ad9-887c-42c7-b0e4-dfc822f42661.jpg
تشكر مديريت باشگاه از كادرفني، بازيكنان و هواداران

پس از پيروزي سه بر دو استقلال مقابل شهرداري تبريز با دكتر علي‌فتح‌اله‌زاده مديريت باشگاه استقلال همكلام شديم.

دكتر فتح‌اله‌زاده ضمن تبريك به كادرفني و هواداران استقلال گفت: خوشحالم كه اولين قدم رامحكم برداشتيم. نگران بازي‌ اول بودم چرا كه خيلي دير به استقلال آمدم و متعاقباً تيم هم دير جمع شده بود.

البته اين اولين قدم بود و تا انتها گام‌هاي بسياري پيش‌رو داريم كه بايد در همه آنها بازيكنان همه انرژي خود را صرف كنند تا دل هواداران استقلال شاد شود.

البته بايد براي رسيدن به استقلال واقعي هنوز صبر كنيم چرا كه كادرفني براي اجراي خواسته‌هاي تاكتيكي خود به زمان بيشتري نياز دارد و در اين راه به صبر هواداران هم نيازمند هستند.

لینک به دیدگاه

مظلومي: استقلال ايده‌آل از هفته چهارم به ميدان مي‌رود

سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: از بازي چهارم مي‌توانيم به تيمي ايده‌آل تبديل شويم.

00006431.jpg

پرويز مظلومي پس از پيروزي 3 بر 2 استقلال مقابل شهرداري تبريز، اظهار داشت: امسال ليگ پر فراز و نشيبي خواهيم داشت. اکثر تيم‌ها فرصت اندکي براي هماهنگ شدن در اختيار داشتند و ما بخوبي نتوانستيم آنطور که بايد و شايد به هماهنگي برسيم؛ اما از بازي چهارم مي‌توانيم به تيمي ايده‌آل تبديل شويم.

وي ادامه داد: با تيمي کامل به تبريز نيامدم، شماري از بازيکنان يا روي نيمکت بودند و يا به دليل آسيب‌ديدگي آنها را در اختيار نداشتيم. مثلا محمد محمدي تا حدودي آماده‌تر از طالب‌لو بود که آسيب‌ديدگي او براي ما مشکل بوجود آورد.

مظلومي تاکيد کرد: پس از دو تعويض اجباري که داشتيم در نيمه دوم توانستيم با استفاده از عمق حريف بازي را به کناره‌ها بکشيم و به آنچه که مي‌خواستيم برسيم. از بازي بازيکنانم رضايت دارم اما اين تيم واقعي استقلال نيست بايد هماهنگ‌تر شويم.

سرمربي آبي‌‌پوشان با اشاره به اينکه در تلاش هستند تا حاشيه‌هاي اين تيم از بين برود گفت: اميدوارم تمام استقلالي‌ها و آنهايي که زماني پيراهن اين تيم را بر تن داشتند بيشتر ياور تيم باشند و کمتر به حاشيه بپردازند و اجازه ندهند تا برخي فرصت حاشيه‌سازي داشته باشند.

مظلومي در پايان خاطرنشان کرد: من در فوتبال دو هدف را دنبال مي‌کنم اول اينکه به پيروزي برسم و دوم اينکه اين پيروزي پرگل باشد. هميشه دوست داشتم تيم‌هايم تهاجمي بازي کنند.

لینک به دیدگاه

علي فتح‌ا...زاده:

اولين نگراني‌ام با پيروزي همراه شد

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران

سرويس: ورزشي - فوتبال

سرپرست باشگاه استقلال گفت: نگراني اولين بازي استقلال در ليگ بودم كه خوشحالم با پيروزي پشت سر گذاشتيم.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، پس از پيروزي سه بر دو تيم فوتبال استقلال مقابل تيم شهرداري تبريز علي‌فتح‌اله‌زاده ضمن تبريك به كادرفني و هواداران استقلال گفت: خوشحالم كه اولين قدم رامحكم برداشتيم. نگران بازي‌ اول بودم چرا كه خيلي دير به استقلال آمدم و متعاقباً تيم هم دير جمع شده بود.

وي ادامه داد: البته اين اولين قدم بود و تا انتها گام‌هاي بسياري پيش‌رو داريم كه بايد در همه آنها بازيكنان همه انرژي خود را صرف كنند تا دل هواداران استقلال شاد شود.

فتح‌الله‌زاده افزود: بايد براي رسيدن به استقلال واقعي هنوز صبر كنيم چرا كه كادرفني براي اجراي خواسته‌هاي تاكتيكي خود به زمان بيشتري نياز دارد و در اين راه به صبر هواداران هم نيازمند هستند.

لینک به دیدگاه

میلاد میداوودی:من و آرش آقای گل می شویم!

سایت گل- میلاد میداوودی برای کسب عنوان آقای گل مشترک لیگ برتر همراه با آرش برهانی ابراز امیدواری کرد.

میداوودی بعد از درخشش مقابل شهرداری تبریز در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار سایت گل در تبریز گفت: خوشحالم که شروع خوبی در استقلال داشتم. این پیروزی را بعنوان عیدی نیمه شعبان به تمام استقلالی های ایران تقدیم می کنم و امیدوارم در مسابقات آینده بهتر ظاهر شوم.

مهاجم ملی پوش استقلال افزود: کسب پیروزی در شرایطی که بیش از 50 درصد ترکیب اصلی را نفرات جدید تشکیل می دادند از اهمیت زیادی برخوردار بود. تیم ما بعد از انجام 3-4 بازی دیگر به هماهنگی کامل می رسد و می توانیم بازی های بهتری ارائه بدهیم.

میلاد میداوودی در خصوص گلزنی اش و احتمال کسب عنوان آقای گل گفت: وقتی در تیمی بازی می کنی که چندین هافبک خوب دارد، گلزنی راحت تر می شود. من و آرش برهانی عهد بسته ایم که آقای گل لیگ از استقلال باشد و شاید هم بصورت مشترک این عنوان را کسب کردیم! البته یادتان باشد که فرهاد مجیدی مصدوم است و با حضورش در ترکیب می تواند قدرت هجومی استقلال را دوچندان کند. ضمن اینکه کسب عنوان آقای گل زمانی ارزش دارد که تیم ما به مقام قهرمانی برسد.

میداوودی در خصوص بازی بعدی مقابل فولاد خوزستان و رویارویی با مجید جلالی و اتفاقات سال گذشته گفت: بازی سختی مقابل فولاد داریم و امیدوارم با حمایت هواداران بتوانیم دومین پیروزی را کسب کنیم. من اتفاقات سال قبل را فراموش کرده ام و دیگر نمی خواهم در رابطه با آن حرف بزنم. از زمان حضورم در استقلال تهران فقط به موفقیت این تیم و شاد کردن هواداران پرتعدادش فکر می کنم.

لینک به دیدگاه

برهاني غايب بود، استقلالي‌ها وزنه زدند

خبرگزاري فارس: مهاجم استقلال در تمرين صبح امروز اين تيم غايب بود.

A0875231.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين امروز صبح استقلال در مجموعه ورزشي انقلاب برگزار شد.

در اين جلسه تمريني كه به مدت يك ساعت برگزار شد بازيكنان اين تيم به وزنه زدن پرداختند.

آرش برهاني به دليل حضور در كلينيك پزشكي در تمرين امروز صبح غايب بود.

مجتبي جباري با وجود مصدوميت جزئي در كنار استقلالي ها به وزنه زدن پرداخت. وي ظهر امروز زير نظر پزشك در كلينك كار خواهد كرد.

تمرين عصر استقلال امروز ساعت 18 در زمين شماره 3 آزادي برگزار مي شود.

اين تيم در هفته دوم در ورزشگاه آزادي ميزبان فولاد خوزستان است.

لینک به دیدگاه

استقلال با یک گل پا پس نمی‌کشد/ عملکرد خوبی در تبریز داشتم

دروازه بان تیم فوتبال استقلال ضمن تاکید بر اینکه در تیمی بزرگ و با شخصیت بازی می‎کند، گفت: از عملکرد خودم در دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز راضی هستم. وحید طالب‌لو در گفتگو با خبرنگار مهر به دیدار نخست تیم استقلال در فصل جدید رقابت‎های لیگ برتر که عصر روز دوشنبه مقابل تراکتورسازی تبریز برگزار شد، اشاره کرد و اظهار داشت: همیشه دیدار اول یک دیدار بسیار مشکل خواهد بود. از آنجاکه تیم‎ها به هماهنگی لازم نرسیده‏اند، پس نمی‎توان از آنها و بازیکنان‌شان انتظار زیادی داشت.

وی ادامه داد: استقلال هم از این قاعده مستثنی نیست. باتوجه به اینکه این دیدار اول ما بود نتوانستیم آن طور که خودمان دوست داشتیم ارائه‌گر یک بازی زیبا باشیم. استقلال در نیمه اول یک گل دریافت کرد اما خیلی زود نتیجه را بازگردانده و حتی در پایان توانستیم تیم پیروز باشیم. این به این دلیل است که استقلال یک تیم باشخصیت و بزرگ است.

دروازه بان تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: استقلال یک تیم بسیار بزرگ است و همواره بزرگ باقی خواهد ماند. تیمی با چنین شخصیتی هیچ وقت با یک گل خورده پا پس نمی‎کشد.

طالب‏لو در مورد عملکرد خود در دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز اظهارداشت: از عملکردم راضی هستم چرا که این اولین بازی است که پس از مدت‎ها انجام دادم. باتوجه به اینکه مدت‎ها بود در درون دروازه قرار نگرفته بودم، فکر می‎کنم که شروع خوبی داشتم. اما این قول را می‎دهم که در ادامه با تمام توان از دروازه استقلال حراست کنم.

دروازه بان تیم فوتبال استقلال در پایان ضمن تشکر از هواداران این تیم که در تبریز کنار آنها بودند، گفت: از این عزیزان بسیار متشکرم. آنها توانستند با تشویق‎های خود ما را برای پیروزی مصمم‎تر کنند.

لینک به دیدگاه

دلخوري مظلومي از جباري: ما به مجتبي احتياج داشتيم

سايت گل ـ غيبت مجتبي جباري در تمرين امروز استقلال باعث عصبانيت پرويز مظلومي سرمربي اين تيم شد. مظلومي كه ديروز در پايان تمرين از مصدوميت جباري آگاه شد انتظار داشت امروز او را در تمرين ببيند اما جباري به خود استراحت داده است.

مظلومي كه با غيبت اين هافبك كليدي تيمش مواجه شده غرورلاندكنان به دستيارانش مي‌گفت كه روي جباري حساب كرده و به خاطر او بازيكن ديگري در پست او جذب نكرده است.

البته خط هافبك استقلال از نظر نفري جزو بهترين‌هاي ليگ هست ومصدوميت جباري فاجعه بزرگي براي استقلال محسوب نمي‌شود. اما مصدوميت‌هاي متوالي اين بازيكن همه را حساس كرده است.

لینک به دیدگاه

پورحيدري: فولاد از پيش بازنده نيست

به گزارش خبرگزاري فارس، منصور پورحيدري در خصوص آخرين وضعيت استقلال قبل از بازي با فولاد خوزستان گفت: پيروزي در بازي اول آن هم در تبريز براي ما بسيار مهم و باارزش بود و معتقدم 3 امتياز بسيار با ارزشي را در اولين گام ليگ دهم كسب كرديم.

وي افزود: بايد به بازي دوم فكر كنيم، اين بازي براي ما بسيار مهم است و معتقدم هيچ حريفي در ليگ برتر از پيش بازنده نيست و تيم فولاد خوزستان نيز از اين قاعده مستثني نخواهد بود.

پورحيدري ادامه داد: با گذشت زمان اميدوارم بتوانيم در نيم فصل دوم همان استقلالي شويم كه مردم انتظار دارند چرا كه تعطيلات موجود تا پايان نيم فصل براي مفيد است تا زماني را كه در ابتداي فصل از دست داديم جبران كنيم.

وي در پايان گفت: اميدوارم هواداران از حمايت خود ما را بي‌بهره نسازند و صبر و شكيبايي به خرج دهند تا استقلال به شرايط مطلوب برسد.

استقلال از ساعت 19:40 (شنبه) در ورزشگاه آزادي ميزبان فولاد خواهد بود.

لینک به دیدگاه

برهانی: می‌خواهم هميشه بهترين باشم

مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران گفت: شرايط جسمانی من رو به پيشرفت است و اميدوارم در بازی مقابل فولاد خوزستان برای استقلال بازی كنم.

آرش برهانی مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران درباره آخرین وضعیتش گفت: متاسفانه هنوز آسيب‌ديدگی من به طور كامل برطرف نشده است. پيش از بازي با شهرداري تبريز در آخرين جلسه تمرين دچار كشيدگي عضله شدم. درد زيادي داشتم اما به ميدان رفتم و توانستم گل هم بزنم.

برهانی ادامه داد: در اين فصل انگيزه‌های زيادی دارم و می‌خواهم خيلی چيزها را ثابت كنم.اين قول را می‌دهم هميشه بهترين بازی‌ها را با پيراهن استقلال در مسابقات به اجرا بگذارم.

برهانی درباره دیدار دوم استقلال تهران در رقابت های لیگ برتر مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: سه امتياز اولين مسابقه باعث افزايش روحيه تيمی شده است و به طور حتم در ديدار با فولاد خوزستان هدفي جز برد نداريم.فولاد در دیدار اول به استيل‌آذين باخت و نمي‌خواهد دومين شكست در كارنامه اش ثبت شود.‌برای همين انگيزه‌های زياد خواهد داشت.از طرف ديگر بازی در آزادی و با حضور هواداران پرشور برتری استقلال مقابل فولاد طبيعی به نظر می‌رسد هرچند که کار سختی را پیش رو داریم.

لینک به دیدگاه

عمران‌زاده:

آقاي گل مدافعان مي‌شوم!

ديدار برابر فولاد آسان نخواهد بود

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران

سرويس: ورزشي - فوتبال

بازيكن تيم فوتبال استقلال گفت: من قول به هواداران داده‌ام تا يك بازي در ميان گل بزنم و هنوز سر قولم هستم.

به گزارش ايسنا؛ حنيف عمران‌زاده افزود: بازي كردن در تركيب استقلال بزگترين و بهترين اتفاق زندگي‌ام است و مي‌خواهم با پيراهن اين تيم بهترين بازي‌ها را به نمايش بگذارم.

وي ادامه داد: در طول فصل گذشته چند بازي موفق به گلزني شدم و امسال بايد آمار اين گل‌ها را افزايش دهم. گفته بودم هر دو بازي يك بار گل مي‌زنم و سر قولم هستم. در ديدار مقابل فولاد خوزستان به طور حتم در ضربات كرنر و ايستگاهي نفوذ خواهم كرد تا دروازه حريف را باز كنم.

عمران‌زاده اظهار كرد: بازي‌هاي مهدي هاشمي‌نسب را به خاطر دارم و او الگوي من است و مي‌خواهم عملكردي مثل وي داشته باشم. با او تماس خواهم گرفت تا از وي نكته‌هاي جديدي را ياد بگيرم. چه ديديد شايد مثل او بتوانم در دربي گل بزنم، اگر آنطور كه در ذهن دارم در مسابقات گل بزنم آقاي گل مدافعان مي‌شوم!

عمران‌زاده در پايان گفت: ديدار برابر فولاد آسان نخواهد بود و شرايط استقلال مطلوب است. هر جلسه تمرين كه مي‌گذرد هماهنگي ميان بازيكنان بيشتر خواهد شد و استقلال واقعي از هفته سوم و چهارم مشاهده خواهد شد. در آزادي خواسته و هدفمان برد است و با ارائه فوتبال تهاجمي از دقيقه اول به اميد خدا و با حمايت هواداران پيروز مي‌شويم.

لینک به دیدگاه

ميداودى: روزهاى خوبى در انتظار استقلال است ...

تهران IranSport.Net - ميلاد ميداودى، بازيكن تيم فوتبال استقلال تهران گفت: از اينكه توانستم در اولين بازى با پيراهن استقلال ۲ گل به ثمر برسانم و رضايت هواداران را جلب كنم بسيار خوشحال هستم. او افزود: روز اول كه با استقلال قرارداد امضا كردم گفتم به آرزوى خود رسيدم و توانستم به تيمى بپيوندم كه محبوبم بود. ميداودى ادامه داد: انگيزه بسيار زيادى دارم تا امسال بهترين بازى هايم را انجام بدهم و روند گل زنى هايم را ادامه دهم. اين يك شروع خوب براى من و استقلال بود. ۳ گل زديم و حتى مى توانستيم بيشتر از اينها بزنيم اما از دست رفت. وى خاطرنشان ساخت: هماهنگى ميان بازيكنان در هفته هاى آتى اتفاق خواهد افتاد. من و ساير ملى پوشان آن طور كه بايد و شايد در تمرينات استقلال حضور نداشتيم. اين را در نظر داشته باشيد اگر هماهنگى كامل حاصل شود ، قدرت استقلال افزايش خواهد يافت، هدف ما رضايت مردم است. مهاجم استقلال در پايان گفت: امسال روزهاى خوبى انتظار استقلال را مى كشد، روزهايى كه مى تواند براى هواداران خاطره انگيز شود.

لینک به دیدگاه

هفته دوم ليگ برتر فوتبال

استقلال از فولاد شكست خورد

جام جم آنلاين: تيم فوتبال استقلال تهران در نخستين ديدار خانگي خود در ليگ دهم برابر فولاد خوزستان 2 بر يك شكست خورد.

100881886180.jpg

به گزارش فارس، اين ديدار از ساعت 19:40 در ورزشگاه آزادي و در حضور حدود 15 هزار تماشاگر برگزار شد.

ميلاد ميداودي در دقيقه 10 براي استقلال گلزني كرد. رضا نوروزي در دقايق 62 و 69 گل‌هاي فولاد را به ثمر رساند تا اين تيم اولين بازي خارج از خانه خود را با برتري 2 بر يك به پايان ببرد.

يدالله جهانبازي داور مسابقه به كريم شاوردي، ميثم خسروي، جابا مجيري و اميد خورج از فولاد خوزستان و جواد شيرزاد از استقلال كارت زرد نشان داد.

تركيب استقلال:

وحيد طالب‌لو ، امير حسين صادقي (از دقيقه 71 آندره لوييز) ، پژمان منتظري ، حنيف عمران زاده ، جواد شيرزاد ، محسن يوسفي ، فرزاد آشوبي ، ايمان مبعلي ، فيليپ آلوز دسوزا ، فرهاد مجيدي (از دقيقه 69 ريكاردو دوسانتوس) و ميلاد ميداودي

سرمربي: پرويز مظلومي

تركيب فولاد خوزستان:

خالد شحيطاوي، جابا مجيري، اميد خورج، علي حمودي، ميثم خسروي (از دقيقه 80 آرش افشين) ، مهدي چمن آرا ، كريم شاوردي (از دقيقه 86 مهدي مومني)، سيامك سرلك، رضا معقولي، بختيار رحماني( از دقيقه 63 مهرداد جماعتي)، رضا نوروزي

سرمربي: مجيد جلالي

لینک به دیدگاه

مظلومي: بازيكنان استقلال بايد بدانند من بايد پاسخگوي هواداران باشم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: بازيكنان استقلال بايد اين نكته را بدانند كه من بايد پاسخگوي هواداران و تماشاگران باشم.

A0886321.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس پرويز مظلومي پس از شكست 2 بر يك برابر فولاد خوزستان در ورزشگاه آزادي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آن چيزي كه مي‌خواستم در زمين اتفاق نيفتاد. اصلا از بازيكنان راضي نيستم. دليلش هم ضعف بدني آنهاست و توان بدني آنها ضعيف است. كارهاي تاكتيكي ما تا زماني كه به گل رسيديم خوب انجام شد.

وي ادامه داد: نبايد چنين شكستي مي‌خورديم. بازيكنان بايد از اين باخت درس بگيرند. در گل‌هايي كه خورديم خط دفاع مقصر بود. مدافعان ما نبايد به يكديگر تعارف كنند تا مهاجم حريف بيايد و گل بزند. مشكلاتي در تيم داريم كه با جابه‌جايي در نفرات آنها را رفع خواهيم كرد. در نيمه دوم خط حمله فولاد فشار زيادي به ما وارد كرد؛ به ويژه رضا نوروزي كه دو گل زد.

سرمربي استقلال در مورد ضعف خط دفاعي‌اش گفت: آنها ناهماهنگ بودند و اين مسئله را قبول دارم. اشتباهات فاحشي را مرتكب شديم و شكست بدي خورديم. نبايد اين گونه ببازيم. توان تيمي ما پايين است و سرعت لازم را هم نداريم. حتي پس از برتري برابر شهرداري تبريز در هفته گذشته اين مسائل را بيان كردم. موجودي تيم استقلال همين است.

وي ادامه داد: دستمان بسته است و مصدوم داريم. حتي برهاني نيز كه روي او حساب زيادي مي‌كرديم مصدوم شد و مجبور شديم مجيدي ناآماده را بازي بدهيم. بسياري از بازيكنان استقلال شرايط مسابقه را ندارند و تا زمان بهبودي مصدومان بايد با همين اندوخته جلو برويم.

مظلومي با اشاره به تغيير در تركيب تيم در هفته‌هاي آينده عنوان كرد: شك نكنيد تغييرات خواهيم داشت. من به همه بازيكنان گفته‌ام همه ديدارها يك فينال است. بچه‌ها بايد بدانند كه من بايد پاسخگوي اين تماشاگران باشم بنابراين آنها بايد در زندگي حرفه‌اي، گشت و گذار، استراحت و حتي خورد و خوراك خود دقت لازم را داشته باشند. من بر اين مسائل نظارت مي‌كنم.

مظلومي در مورد اينكه استقلال از هفته چندم آماده خواهد شد گفت: تيم ما هنوز كار دارد. نمي‌توانم زمان دقيقي براي اين مسئله بگويم. مسابقات فشرده است و بايد تيم را بسازيم. تصور مي‌كنم در هفته هفتم كه ليگ تعطيل مي‌شود بتوانيم تيم را آماده كنيم.

اين مربي در مورد اينكه تيم‌هاي نفت تهران و آبادان و شهرداري تبريز همين شرايط را دارند اظهار داشت: من اين مسئله را قبول ندارم. شايد تيم‌هايي كه از ليگ يك آمده باشند مانند ما باشند اما شرايط همه تيم‌ها يكسان نيست. زماني كه برخي تيم‌ها در اردو بودند ما در حال جذب بازيكن بوديم. شرايط براي تيم‌ها متفاوت است. نبايد از روي كاغذ حرف زد. من فقط يك ماه فرصت داشتم تا هم تيم را از نظر بدني و هم از نظر تاكتيكي آماده كنم. دنبال بهانه نيستم و باز هم مي‌گويم شكست بدي خورديم. با اين حال كارم را انجام مي‌دهم تا تيم آماده شود.

لینک به دیدگاه

/حاشيه ديدار استقلال و فولاد/

فتح‌الله‌زاده در رختكن آبي‌پوشان حاضر شد ...

خبرگزاري فارس: سرپرست باشگاه استقلال در بين دو نيمه به رختكن آبي‌پوشان رفت و دقايقي با بازيكنان صحبت كرد.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

● گزارش تصويري مرتبط

-------------------------------

به گزارش خبرگزاري فارس علي فتح‌الله‌زاده سرپرست باشگاه استقلال در بين دو نيمه ديدار تيمش مقابل فولاد به رختكن آبي پوشان رفت و دقايقي با بازيكنان به صحبت پرداخت.

* علي نظري جويباري، علي اميري، مهدي پاشازاده، امين نوروزي و هادي مهدوي‌كيا در جايگاه ويژه حضور دارند و ديدار دو تيم از نزديك تماشا مي‌كنند.

* استقلال در آغاز نيمه دوم با دو دقيقه تاخير نسبت به شاگردان مجيد جلالي وارد زمين شد.

* نيمكت‌نشيني محمد محمدي و ميثاق معمارزاده در استقلال و فولاد جالب توجه بود و اسكوبرد ورزشگاه چندين بار چهره اين دو بازيكن را روي نيمكت دو تيم نشان مي‌داد.

* هنگامي كه اسكوبرد ورزشگاه چهره عليرضا منصوريان را نشان مي‌داد تماشاگران استقلال به تشويق مربي تيم ملي فوتبال مي‌پرداختند.

لینک به دیدگاه

عدم استقبال تماشاگران و نرفتن ميداودي به سمت جلالي

خبرگزاري فارس: گراني بليت بازي‌هاي ليگ برتر باعث عدم استقبال تماشاگران در بازي استقلال شده است.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

● گزارش تصويري مرتبط

-------------------------------

به گزارش خبرگزاري فارس، ديدار تيم‌هاي استقلال تهران و فولاد خوزستان درحالي برگزار مي‌شود كه كمتر از 10 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي حضور دارند.

اين درحالي است كه پيش‌بيني مي‌شد به خاطر اولين ديدار تيم استقلال در فصل جاري تماشاگران زيادي براي تماشاي بازي اين تيم به ورزشگاه بيايند.

تماشاگراني كه در حال ورود به ورزشگاه آزادي بودند نارضايتي خود را از قيمت بليت بازي‌هاي ليگ برتر نشان مي‌دادند. آنها معتقد بودند 8 هزار تومان قيمت زيادي است و توان پرداخت چنين مبلغي را ندارند.

* با بازگشت فرهاد مجيدي به تركيب استقلال اين بازيكن مجددا بازوبند كاپيتاني را به بازو بست. وحيد طالب لو در بازي اول تيم استقلال وظيفه كاپيتاني استقلال را برعهده داشت.

* ايمان مبعلي و پژمان منتظري دو بازيكن خوزستاني قبل از شروع مسابقه از مجيد جلالي براي حضور در زمين رخصت گرفتند. نكته قابل توجه نرفتن ميلاد ميداودي به سمت مجيد جلالي بود كه نشان مي‌داد اين بازيكن هنوز اختلافات فصل گذشته‌ را فراموش نكرده است.

* پرويز مظلومي و منصور پورحيدري به شدت توسط هواداران استقلال مورد تشويق قرار گرفتند.

* اميد خورج بازيكن تيم فولاد با كسب اجازه از منصور پورحيدري وارد زمين شد.

* افشين قطبي و عليرضا منصوريان با حضور در جايگاه ويژه ديدار استقلال و فولاد را تماشا مي‌كنند.

* 100 نفر از هواداران تيم فولاد تيم خوزستان در گوشه‌اي از ورزشگاه به تشويق تيم خود مي‌پردازند.

اين ديدار تا دقيقه 15 با تك گل ميداودي به سود استقلال در جريان است.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...