رفتن به مطلب

╬♥╬ آخرین اخبار باشگاه استقلال ╬♥╬

zafar

ارسال های توصیه شده

پيشنهاد 600 هزار دلاري هافبك تيم ملي پاراگوئه به مسئولان استقلال

كارلوس بونت هافبك راست تيم ملي پاراگوئه كه در جام جهاني اين دوره نيز براي اين تيم به ميدان رفته، با مسئولان باشگاه استقلال مذاكراتي انجام داده است.

در تازه ترين مذاكرات اين بازيكن با استقلال بحث هاي مالي مطرح شده است.

بونت خواستار دريافت 600 هزار دلار است اما استقلال مي خواهد با مبلغ كمتري اين بازيكن را آبي پوش كند.

باشگاه استقلال منتظر است بونت نظر نهايي خود را درباره پيشنهاد اين باشگاه اعلام كند.

بونت كه اكنون عضو تيم المپيا آسونسيون پاراگوئه است 33 سال سن دارد.

وي در جام جهاني آفريقاي جنوبي در 3 بازي به ميدان رفته است.

بونت 68 بازي ملي در كارنامه خود دارد.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 666
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

غیبت مجیدی تا پایان اردوی اردبیل/ مبعلی فردا به جمع آبی پوشان ملحق می‌شود فرهاد مجیدی، کاپیتان آسیب دیده تیم استقلال که دوران نقاهت و بهبودی را پشت سر می گذارد، به احتمال فراوان این تیم را در اردوی اردبیل همراهی نخواهد کرد. به گزارش خبرنگار مهر، تمرین عصر امروز چهارشنبه تیم فوتبال استقلال از ساعت 18 آغاز شد. در تمرین امروز که در غیاب فرهاد مجیدی و آندرسون دوسانتوس برزیلی برگزار شد، ابتدا پرویز مظلومی حدود 10 دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد و با توجه به برگزاری مراسم قرعه کشی لیگ برتر از بازیکنان استقلال خواست که با جدیت تمام تمرین کنند تا پیش از آغاز مسابقات لیگ برتر به هماهنگی کامل دست یابند.

مظلومی همچنان از بازیکنان استقلال خواست که تمام فکر و ذکر خود را معطوف به تمرینات کنند تا به آن آمادگی مطلوب برسند.

در پایان صحبت‌های مظلومی بازیکنان حدود 10 دقیقه زیر نظر بهزاد نوشادی مربی بدنساز تیم استقلال دور زمین دویدند و سپس به کارهای کششی و سرعتی پرداختند. در بخش بعدی این تمرین بازیکنان زیر نظر نوشادی تمرینات استقامتی سنگینی را انجام دادند.

سپس بازیکنان در قالب سه گروه به بازی آقا وسط پرداخته و پس از آن در قالب دو تیم یک فوتبال درون تیمی انجام دادند. در زمان برگزاری این مسابقه کادر فنی نکات لازم را به بازیکنان گوشزد می کرد.

در تمرین امروز تمامی اعضای تیم استقلال به شدت پیگیر قرعه کشی لیگ برتر بودند و می خواستند بدانند که اولین دیدار خود را با چه تیمی و در کجا انجام خواهند داد.

فرهاد مجیدی که امروز هم در تمرین استقلال غایب بود به احتمال زیاد تا پایان اردوی سرعین به جمع آبی پوشان اضافه نخواهد شد. این بازیکن پس از بهبودی کامل در تمرینات تیم استقلال حضور پیدا می کند.

آندرسون دوسانتوس برزیلی، بازیکن جدید استقلال تهران که قرار بود عصر امروز در اردبیل حضور یابد و همراه دیگران بازیکنان تمرین کند به دلیل گرفتاری شخصی صبح روز پنجشنبه عازم اردبیل خواهد شد تا از فردا در تمرینات گروهی استقلال شرکت کند.

ایمان مبعلی هم که برای دریافت itc خود به کشور امارات رفته بود قرار است فردا به ایران بازگشته و خود را سریعا به اردوی استقلالی‌ها برساند.

لینک به دیدگاه

خونريزي و لخته شدن خون عضله مجيدي؛ احتمال از دست دادن چند هفته ابتدایی لیگ ...

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

فرهاد مجيدي كاپيتان تيم استقلال كه به دليل مصدوميت به اردوي اردبيل نرفته است، در معاينات اوليه مصدوميت خود متوجه شده است كه از ناحيه عضله شكم دچار خونريزي شده است و اين خونريزي باعث لخته شدن خون در شكم مجيدي شده است.

اين بازيكن بايد به مدت ده روز به فيزيوتراپي بپردازد تا مصدوميت عضله زير شكم‌اش برطرف شود، پزشكان مجيدي به او گفته‌اند مي‌تواند عمل جراحي و لخته‌هاي خون را از بدنش خارج كند. اما او جراحي را قبول نكرده، زيرا مدت بهبودي‌اش طولاني است و او بازي‌هاي اوليه ليگ را از دست مي‌دهد.

بازیکن سابق پرسپولیس در تست پزشکی‌ استقلال مردود شد

مسعود زارعي، مدافع راست مس كرمان و تيم پيروزي كه با مسئولان استقلال براي حضور در اين تيم به توافقاتي دست يافته بود، سرانجام پس از انجام تست پزشكي و مشخص شدن ميزان مصدوميتش از جانب استقلالي‌ها رد شد.

سرمربي اين تيم كه به واسطه حضور زارعي درتيم مس كرمان در زمان حضورش در اين تيم و آشنايي عملكرد وي، اصرار به جذب اين بازيكن را داشت سرانجام اعلام كرد نيازي به وي ندارد و مسعود زارعي با شرايط موجود نمي‌تواند در پست هافبك راست، استقلال را در ليگ آسیا همراهي كند.

گفتني است، پس از اعلام مسئولان استقلال حضور زارعي در استقلال كاملا منتفي شد.

علیزاده: استقلال هنوز به من پیشنهاد نداده است

يکي از بازيکنان سابق استقلال که به پرتاب اوت بلند معروف است در خصوص تيم بعدش گفت: با اينکه از برق مي‌روم اما به استقلال هم فکر نمي‌کنم.

علي عليزاده گفت: خيلي اميدوار بودم که با تيم برق شيراز به ليگ برتر بيايم اما اتفاقاتي افتاد که گفتنش جايز نيست.وي افزود: من با اينکه پيشنهادهاي زيادي دارم اما استقلال هنوز به من پيشنهادي نداده است.

وي در پايان خاطرنشان کرد: با تيم هايي که به من پيشنهاد دادند هنوز به طور قطعي توافق نکرده‌ام و تا قطعي شدن مذاکرات نام تيمي را اعلام نمی کنم.

هراس مسئولان استقلال از مصدومیت جباری

مجتبي جباري، هافبك تيم استقلال كه علي رغم حضور در تمرينات تيمش نمي‌تواند، تمرينات فشرده و سنگين را انجام دهد، به دستور پزشك معالجش نمي‌تواند، فشار زيادي به پايش بياورد و به همين دليل كادر فني استقلال تصميم دارند پيش از انجام تمام مسابقه‌ها، از وي تست پزشكي بگيرد.

هافبك استقلال كه بدليل فشردگي تمرينات بدنسازي استقلال چند روزي را به استراحت پرداخت، در اردوي بدنسازي استقلال در اردبيل حضور دارد، اما باشرايط خاصي تمرين مي‌كند و مربيان استقلال كه از مصدوميت دوباره وي هراس دارند، تمرينات خاصي را زير نظر بدنساز اين تيم درنظر گرفتند تا مشكلي براي اين بازيكن ايجاد نشود.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

گزارش تمرين امروز استقلال

جباري در تمرينات گروهي شركت نكرد، مجيدي غايب بود ...

خبرگزاري فارس: تمرين تيم فوتبال استقلال بعد از ظهر امروز در ورزشگاه كارگران تهران برگزار شد.

A0874711.jpg

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، تيم فوتبال استقلال تهران كه روز چهارشنبه و از سري مسابقات جام ولايت بايد به مصاف نفت تهران برود عصر امروز زير نظر پرويز مظلومي و ساير اعضاي كادر فني اين تيم به تمرين پرداخت.

* وحيد طالب لو با 15 دقيقه تاخير به محل تمرين آبي پوشان رسيد.

* فرهاد مجيدي تنها غايب تمرينات تيم استقلال در روزهاي اخير است و مربيان اميد دارند هر چه زودتر در كنار ساير بازيكنان تمرين كنند.

* لوئيز و دوس‌سانتوس دو بازيكني برزيلي تيم استقلال به صورت كامل در تمرينات تاكتيكي آبي پوشان شركت كردند. دوسسانتوس با وجود اضافه وزن يكي از آماده ‌ترين نفرات استقلال در تمرينات چارچوب شناسايي بود.

* 2 بازيكن تستي در تمرين امروز آبي پوشان حضور داشتند.

* نكته قابل توجه تمرين تيم استقلال عدم حضور مجتبي جباري در كارهاي تاكتيكي بود و اين بازيكن به صورت اختصاصي زير نظر نوشادي مربي بدنساز اين تيم تمرين كرد.

* جباري پس از ديدار استقلال مقابل تيم ملي اميد به همراه ساير بازيكنان استقلال تمرين نكرده است.

* حدود 50 نفر از هواداران استقلال در تمرين امروز آبي پوشان و در ورزشگاه كارگران حضور پيدا كرده و نظاره گره كارهاي تاكتيكي آبي پوشان شدند.

* پرويز مظلومي تمرينات ويژه‌اي را براي بازيكنان استقلال در نظر گرفت و از بازيكنان خواست براي چارچوب شناسايي تمرينات ويژه انجام دهند.

* قرار است مربيان تيم استقلال پس از پايان تمرين اين تيم براي ثبت قرار دادهايشان راهي هيات فوتبال شوند. قرار داد مظلومي با تيم استقلال 2 ساله است.

تيم فوتبال استقلال روز چهارشنبه از سري مسابقات جام ولايت به مصاف نفت تهران مي‌رود و در روز چهارم مرداد ماه از هفته اول رقابت‌هاي ليگ دهم در ورزشگاه يادگار امام تبريز ميهمان شهرداري اين شهر خواهد بود.

لینک به دیدگاه

پس از مشورت با مظلومي، سيدصالحي به ليست استقلال اضافه شد

خبرگزاري فارس: قائم مقام باشگاه استقلال گفت: ابتدا قرار بود سيدصالحي را در ليست انتظار نگه داريم اما پس از مشورت با مظلومي قرار شد اين بازيكن را به فهرست اضافه كنيم.

A0869482.jpg

علي نظري جويباري در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در خصوص حذف نام سيدصالحي از ليست استقلال عنوان كرد: چون قرار است اين بازيكن كارهاي پزشكي‌اش را پشت سر بگذارد در اين فكر بوديم كه شايد نتواند به استقلال كمك كند. به همين دليل ابتدا قرار بود سيدصالحي را در ليست انتظار نگه داريم اما پس از مشورت با مظلومي قرار شد اين بازيكن را به فهرست اضافه كنيم. البته باتوجه به مصدوميت، ‌حضورش فعلا براي استقلال فرقي نمي‌كند اما از نيم فصل دوم در خدمت استقلال خواهد بود.

قائم مقام باشگاه استقلال در خصوص مدت قرارداد اين بازيكن گفت: سيدصالحي مثل محمد محمدي، حنيف عمران‌زاده و پژمان منتظري با استقلال قرارداد دو ساله داشت و امسال نيازي به ثبت يا امضاي قرارداد داخلي نبود.

نظري جويباري در خصوص اظهار نظر انوري رئيس هيات فوتبال استان تهران مبني بر اينكه سيدصالحي قراردادي با استقلال ندارد و يا قرارداد اين بازيكن در هيات فوتبال ثبت نشده،‌ گفت: اگر قرارداد سيدصالحي با استقلال يك ساله بود حرف آقاي انوري درست است و اين بازيكن تحت هيچ شرايطي نمي‌تواند به فهرست اضافه شود اما سيدصالحي سال گذشته با استقلال دو ساله امضا كرد و امسال نيز با اين باشگاه قرارداد داشته و نيازي به ثبت مجدد ندارد.

لینک به دیدگاه

سيدصالحي: در ليست استقلال هستم چون قرارداد دو ساله دارم

خبرگزاري فارس: مهاجم استقلال گفت: با توجه به قرارداد دو ساله‌ام، در ليست اين تيم براي ليگ دهم هستم.

A0813602.jpg

سيدمهدي سيدصالحي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در خصوص خروج نامش از فهرست تيم استقلال اظهار داشت: با مسئولان باشگاه صحبت كردم و در تماس با آقايان فتح‌الله‌زاده،‌نظري جويباري و مظلومي متوجه شدم كه نامم در فهرست باشگاه استقلال است و فصل آينده در خدمت اين تيم خواهم بود.

وي ادامه داد: ‌قرارداد من با تيم استقلال دو ساله است و برخلاف گفته آقاي انوري نيازي به ثبت مجدد ندارم. ضمن آنكه آقاي هادي مباشري نسخه ديگر قرارداد من با باشگاه استقلال را بايگاني كرده و در جريان همه امور است.

سيدصالحي افزود: اگر با استقلال قرارداد نداشتم مگر اين باشگاه عاشق چشم و ابروي من بود كه در بين بازيكنان به عنوان اولين نفر به حساب من پول بريزد. در ابتداي اين فصل مشكلات مالي داشتم و از مسئولان باشگاه خواستم كه به من كمك كنند و از همين رو آنها با توجه به اينكه يك سال ديگر با استقلال قرارداد داشتم مبلغي از قرارداد فصل آيند‌ه‌ام را به حسابم واريز كردند.

مهاجم استقلال تصريح كرد: نام من در فهرست بازيكنان فصل آينده وجود دارد و اين مسئله را مسئولان باشگاه به من اعلام كردند. صبح امروز نيز با آقاي مظلومي صحبت كردم. ايشان گفت منتظر هستيم مصدوميتت به پايان برسد. از مسئولان باشگاه استقلال تشكر مي‌كنم كه همه گونه مساعدت را انجام دادند و آنها مطمئن باشند براي سربلندي استقلال از منافع شخصي‌ام هم خواهم گذشت.

وي در پايان گفت: از خدا خواسته‌ام كه به من كمك كند و قول مي‌دهم در صورت بازگشت به ميادين يك بار ديگر براي آقاي گلي در آسيا خيز بردارم.

لینک به دیدگاه

استقلال يكشنبه به تبريز مي‌رود

خبرگزاري فارس: تيم فوتبال استقلال براي اولين بازي ليگ برتر يكشنبه هفته آينده به تبريز مي‌رود.

A0874325.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، اعضاي تيم استقلال براي اولين بازي خود مقابل شهرداري تبريز در ليگ يكشنبه هفته آينده راهي تبريز مي شوند.

اين تيم ساعت 16:45 به سمت تبريز پرواز مي كند. آبي پوشان در هتل پارس ايلگلي اقامت مي كنند.

بازي استقلال و شهرداري تبريز روز دوشنبه چهارم مرداد در ورزشگاه تختي تبريز ساعت 17:30 برگزار مي شود.

لینک به دیدگاه

اولين تمرين فرهاد مجيدي با استقلال

خبرگزاري فارس: فرهاد مجيدي اولين تمرين خود را با تيم فوتبال استقلال تهران براي فصل جديد انجام داد.

A0869479.jpg

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، تمرين تيم استقلال يك روز قبل از ديدار مقابل نفت تهران در جام ولايت بعد از ظهر امروز از ساعت 17 در زمين ورزشگاه كارگران برگزار شد.

* فرهاد مجيدي كاپيتان استقلال كه به دليل مصدوميت در تمرينات ابتداي فصل اين تيم حضور پيدا نكرد عصر امروز با حضور در ورزشگاه كارگران در كنار ساير بازيكنان به تمرين پرداخت. البته اين بازيكن تنها به صورت انفرادي كارهاي بدون توپ را انجام داد. فرهاد مجيدي پيش از اين در كردان يك نوبت در محل تمرين استقلال حضور داشت و در آن جلسه نيز تنها نظاره گر تمرين شد.

* پرويز مظلومي سرمربي تيم استقلال حدود 10 دقيقه با بازيكنان اين تيم صحبت كرد و از آنها خواست با توجه به تكميل شدن تيم با جديت براي ديدار با شهرداري تبريز تمرين كنند. مظلومي ديدار با نفت را يك ديدار تداركاتي خوب براي شروع در ليگ دهم دانست و از بازيكنان خواست در اين ديدار نيز با جديت بازي كنند.

* مجتبي جباري با 10 دقيقه تاخير به محل تمرين رسيد و بر خلاف 2 روز گذشته در كنار ساير بازيكنان كارهاي تاكتيكي را مرور كرد.

* تنها 20 نفر از هواداران استقلال در ورزشگاه كارگران حضور داشتند.

* در ابتداي تمرين بازيكنان زير نظر نوشادي كارهاي كششي و استقامتي انجام دادند و سپس زير نظر مظلومي و فريبا به مرور كارهاي تاكتيكي پرداختند.

* حسين تراب‌پور به صورت اختصاصي با وحيد طالب لو و محمد محمدي به تمرين پرداخت.

* پرويز مظلومي از بازيكنان جناحين تيمش خواست با ارسال‌هاي دقيق براي مهاجمان موقعيت سازي كند.

* بازيكنان تيم استقلال به همراه ساير اعضاي اين تيم پس از پايان تمرين راهي هتل لاله شدند تا اردوي پيش از بازي با نفت را برگزار كنند.

تيم فوتبال استقلال فردا و ساعت 19:45 در ورزشگاه تختي به مصاف نفت تهران خواهد رفت.

لینک به دیدگاه

نشست خبري مظلومي و پورحيدري شنبه برگزار مي‌شود

خبرگزاري فارس: نشست خبري مدير فني و سرمربي تيم فوتبال استقلال شنبه آينده برگزار مي‌شود.

A0869017.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، روابط‌ عمومي باشگاه استقلال از اصحاب رسانه دعوت كرده تا در روز شنبه دوم مرداد ماه ساعت 14 در كنفرانس خبري كه با حضور منصورپورحيدري؛ مديرفني و سرپرست و پرويزمظلومي؛ سرمربي تيم استقلال برگزار مي‌‌شود حضور به هم رسانند.

اين جلسه در محل روابط عمومي باشگاه برگزار خواهد شد.

لینک به دیدگاه

جباري بازي با شهرداري تبريز را از دست داد

خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال استقلال به دليل مصدوميت ديدار هفته اول ليگ برتر را از دست داد.

A0883687.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، مجتبي جباري در ديدار مقابل نفت تهران از ناحيه كشاله دچار آسيب ديدگي شد و قطعا به ديدار روز دوشنبه مقابل شهرداري تبريز نمي‌رسد.

اين بازيكن صبح امروز پس از مراجعه به پزشكان آخرين تست نهايي را براي حضور در ديدار مقابل شهرداري انجام داد و در نهايت مجوز بازي اين بازيكن صادر نشد.

جباري در تمرين روز گذشته تيم استقلال نيز با لباس شخصي حاضر شد.

لینک به دیدگاه

مجیدی: برخی‌ دوست دارند من در تیم ملی نباشم

خبرگزاری فوتبال ایران- برخی از روزنامه ها و سایت های خبری از خط خوردن فرهاد مجیدی خبر داده‌اند و اینکه او به دلیل اینکه پاسپورتش را به فدراسیون فوتبال تحویل نداده است از تیم ملی خط خورده و در اردوی اتریش حضور ندارد.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران، جالب است که سرپرست تیم ملی هم هیچ واکنشی به این خبرها نشان نمی‌دهد تا فرهاد مجیدی مجبور شود خودش پاسخ کسانی که عنوان کرده‌اند او از تیم ملی خط خورده‌ است را بدهد.مجیدی می گوید:«من نمی‌دانم چه کسانی و به چه هدف‌هایی دنبال چنین خبرهایی هستند، چرا کمی تحقیق نمی‌کنند تا خبر درست را بنویسند. شاید علاقه دارند من از تیم ملی خط بخورم و به دنبال بهانه می‌گرددند. مسأله پاسپورت من چیز بزرگی نیست که من به خاطر آن تیم ملی را از دست بدهم. من فدارسیون فوتبال در تماس هستم و ویزای یک ساله شینگن دارم و برای کار شخصی‌ام باید سفر می‌کردم و به پاسپورتم نیاز داشتم. مسئولان فدراسیون هم مشکلی ندیدند و گفتند که اگر ویزای شینگن داری، مشکلی برای اردوی اتریش وجود ندارد. اما برخی علاقه دارند که من از تیم ملی خط بخورم و پشاپیش چنین خبری را عنوان کرده‌اند، من در اردوی اتریش کنار تیم ملی خواهم بود و می‌خواهم بهترین بازی‌هایم را انجام بدهم و مشکلی هم برای حضور در تیم ملی ندارم.»

لینک به دیدگاه

14 بازیکن خارجی تاریخ استقلال

خبرگزاری فوتبال ایران- تیم استقلال تهران با به خدمت گرفتن 3 بازیکن برزیلی در این فصل، شمار بازیکنان خارجی را در تاریخ خود به 14 رساند.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران، فیلیپه آلوز دی سوزا، اندرسون دوس سانتوس و اندره لوئیس بازیکنان خارجی و برزیلی استقلال در لیگ دهم هستند.سایت گل به این بهانه نگاهی دارد بر خارجی های تاریخ استقلال:

1. رفعت قلی اف(آذربایجان): این هافبک ملی پوش آذربایجانی اولین بازیکن خارجی تاریخ باشگاه استقلال محسوب می شود. قلی اف در فصل 79 به استقلال پیوست و اولین بازیکن خارجی در تاریخ لیگ شد که با یک تیم ایرانی قهرمانی لیگ را کسب کرد. قلی اف یک هافبک متوسط در تیم استقلال بود که منصور پورحیدری بیشتر از او در میانه میدان استفاده می کرد. قلی اف پس از استقلال راهی نفت آبادان شد.

2. روجریو فابریسیو(برزیل): مهاجم بلندقامت برزیلی در اولین بازی خود مقابل سپاهان در جام اتحادیه گلزنی کرد تا هواداران استقلال به حضور یک گلزن درجه یک در خز حمله تیمشان امیدوار باشند. اما اوج درخشش فابریتزیو همان یک بازی بود! و بعدها در حضور بازیکن گلزنی مثل عنایتی به نیمکت تبعید شد. فابیتزیو در مس کرمان هم نتوانست بدرخشد و راهی کشورش شد.

3. رافائل گومز(برزیل): این هافبک 23 ساله که بسیار از او در رسانه ها تعریف و تمجید شده بود، نتوانست با محیط فوتبال ایران تطابق یابد و فقط چند دقیقه برای استقلال در لیگ برتر بازی کند. گومز بعدها سر از تیم کلرادو راپیدز امریکا دراورد و در حال حاضر نیز در دسته دوم برزیل بازی می کند.

4. آکوسنتی گیلائوری(گرجستان): مدافع چپ پای گرجستانی طی سه فصل حضور در استقلال 44 بازی کرد و 2 گل نیز به ثمر رساند . گیلائوری با استقلال قهرمان لیگ برتر 84 نیز شد و پس از یک فصل حضور در پگاه گیلان، اکنون در تیم قهرمان گرجستان، المپیا روستاوی بازی می کند.

5. جرج توپالویچ(صربستان): این دروازه بان صرب در فصل 83 به استقلال پیوست در اولین فصل حضورش در استقلال 23 بار درون دروازه استقلال قرار گرفت. اما با حضور مهدی رحمتی در استقلال و همچنین اغاز درخشش طالبلو، توپاولیچ مجبور به ترک استقلال شد. توپالویچ در استقلال عملکرد خوبی داشت و اکنون در لیگ صربستان بازی می کند.

6.ولادیمیر آخالایا(گرجستان): احتمالا هواداران استقلال این بازیکن گرجی را به یاد نداشته باشند که در نیم فصل دوم 84 به استقلال آمد، اما پس از عقد قرارداد رسمی این تیم را بدون بازی ترک کرد. لادو به دلیل مشکلاتی که داشت، خیلی زود قرارداد خود را با استقلال فسخ کرد.

7.جوئلسون داسیلوا(برزیل): مهاجم تنومند و سیاه چرده برزیلی پس از یک فصل حضور در ذوب آهن مورد توجه استقلال قرار گرفت و در فصل 85 پیراهن این تیم را بر تن کرد. داسیلوا بر خلاف ذوب آهن در استقلال فقط 11 بازی کرد و 3 گل زد و به هیچ وجه عملکرد موفقی نداشت.

8.لئونارد کوئیکه(کامرون): بازیکن جوان و 20 ساله کامرونی در نیم فصل دوم لیگ 85 به استقلال اضافه شد تا این تیم در آستانه لیگ قهرمانان آسیا تقویت شود، اما استقلال از حضور در لیگ قهرمانان محروم شد. کوئیکه فقط 8 بازی برای استقلال انجام داد. او پس از استقلال راهی استیل آذین شد و فصل گذشته به اینتراخت فرانکفورت پیوست. کوئیکه اکنون بازیکن اسپارتاپراگ چک است.

9.سرادان اورسویچ(صربستان): یک هافبک در سطح متوسط که مورد توجه زیاد ناصر حجازی سرمربی استقلال در فصل 86 بود. اورسویچ پس از یک نیم فصل ناامیدکننده در استقلال که فقط 8 بازی انجام داد به تیم هام کام نروژ پیوست.

10. پائولو رینالدو(پرو): یکی دیگر از خریدهای بد استقلال و ضعیف ترین بازیکنان خارجی لیگ برتر ! رینالدو در نیم فصل دوم 87 به استقلال پیوست، اما به جز چند دقیقه بازی در بقیه اوقات مصدوم بود. او فصل گذشته در 17 بازی لیگ برتر و 2 بازی آسیایی برای استقلال به میدان رفت، اما عملکرد خوبی نداشت و در این فصل از لیست استقلال کنار گذاشته شد.

11. فابیو جانواروی(برزیل): بدون شک بهترین بازیکن خارجی تاریخ استقلال و بهترین بازیکن برزیلی تاریخ لیگ برتر است. جانواریو که از تیم فولاد خود را به فوتبال ایران معرفی کرد، در اولین فصل حضور در استقلال درخشان ظاهر شد و زننده گل قهرمانی این تیم در مشهد بود. جانوارویو طی دو فصل حضور در استقلال 68 بازی در رقابتهای مختلف انجام داد و6 گل به ثمر رساند که یکی از این گلها بسیار با ارزش بود.

لینک به دیدگاه

گزارش تمرين استقلال

بازگشت ملي‌پوشان و حضور جباري و بياني ...

خبرگزاري فارس: تمرين تيم فوتبال استقلال تهران در زمين شماره 3 ورزشگاه آزادي برگزار شد.

A0880636.jpg

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، تيم فوتبال استقلال تهران كه خود را براي ديدار مقابل شهرداري تبريز آماده مي‌كند در ورزشگاه آزادي و در زمين شماره 3 اين مجموعه به تمرين پرداخت.

* در ابتداي تمرين پرويز مظلومي حدود 5 دقيقه براي بازيكنان اين تيم در خصوص نقاط ضعف و قوت شهرداري تبريز صحبت كرد.

* هر 4 ملي‌پوش استقلال در تمرين امروز اين تيم حضور داشتند و تنها فرزاد آشوبي به صورت اختصاصي تمرين كرد.

* مجتبي جباري و هادي شكوري با لباس شخصي در تمرين امروز آبي‌پوشان حاضر شدند. پزشك تيم استقلال در خصوص آخرين وضعيت جباري گفت: فردا تست نهايي در مورد اين بازيكن گرفته مي‌شود و در اين خصوص نظر خود را اعلام مي‌كنيم.

* شاهرخ بياني كه به عنوان آناليزور در استقلال فعاليت مي‌كند در تمرين امروز حضور داشت. علاوه بر وي علي نظري جويباري قائم مقام باشگاه استقلال از نزديك نظاره‌گر بازي شد.

* فرهاد مجيدي به صورت اختصاصي به دويدن دور زمين پرداخت و زودتر از سايرين محل تمرين آبي‌پوشان را ترك كرد.

* حدود 50 نفر از هواداران استقلال از تمرين امروز اين تيم ديدن كرد.

* پرويز مظلومي تمرينات ويژه‌اي را روي ضربات ايستگاهي براي بازيكنان درنظر گرفت و به نظر مي‌رسد يكي از حربه‌هاي آبي‌پوشان براي ديدار با شهرداري تبريز استفاده از اين ضربات باشد.

* تيم فوتبال استقلال تهران روز دوشنبه در اولين ديدار خود در رقابت‌هاي ليگ برتر در شهر تبريز ميهمان شهرداري اين شهر خواهد بود.

لینک به دیدگاه

انوري: جايزه نقدي استقلال و راه‌آهن تقسيم مي‌شود

خبرگزاري فارس: دبير هيات فوتبال تهران گفت: جايزه مشترك سومي استقلال و راه آهن بين اين دو باشگاه تقسيم مي‌شود.

A0883690.jpg

مهدي انوري در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره جايزه تيم هاي استقلال و راه آهن كه مشتركا عنوان سومي رقابت‌هاي جام ولايت را به خود اختصاص دادند، اظهار داشت: با توجه به شرايطي كه دو تيم استقلال و راه آهن داشتند قرار شد كه اين دو تيم ديدار رده بندي را انجام ندهند و به همين دليل جايزه سومي و چهارمي بين دو باشگاه تقسيم مي شود.

وي افزود: جايزه تيم سوم 50 و تيم چهارم 20 ميليون تومان بود كه در مجموع اين 70 ميليون تومان بين دو باشگاه استقلال و راه آهن تقسيم مي شود.

لینک به دیدگاه

مظلومي: قلعه‌نويي بداند استقلال بيشتر به گردن او حق دارد

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: قلعه‌نويي براي استقلال زحمت كشيده و گردن اين تيم حق دارد اما بايد بداند استقلال بيشتر به گردن او حق دارد.

A0868432.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، پرويز مظلومي سرمربي استقلال در نشست خبري امروز بعدازظهر كه در كاخ سعدآباد تهران برگزار شد، صحبت‌هاي زير را مطرح كرد.

* از اسم‌ها نمي‌ترسيم

در چند روز گذشته حرف‌هايم را زدم و امروز حرف جديدي ندارم. هنوز هم وارد مسابقات نشده‌ايم كه بدانم چه حاشيه‌هايي قرار است اتفاق بيفتد. درهر صورت در كارم هميشه نظم را سرلوحه قرار دادم. هر بازيكني كه در خدمت و اختيار تيم باشد به ميدان مي‌رود. هميشه گفته‌ام منافع استقلال برايم مهم است. اگر احساس كنم قرار است تنش بين دو بازيكن از جمله وحيد طالب‌لو و محمد محمدي باعث تنش در استقلال شود، با چنين مواردي برخورد مي‌كنم. نه از نام‌ها مي‌ترسم و نه از حواشي كه ممكن است بوجود آيد. در زمينه رفع مشكل بين طالب‌لو و محمدي روشي را در پيش گرفته‌ايم. هواداران و مطبوعاتي‌ها هم بايد كمك كنند تا اين مسئله در فوتبال جا بيفتد. ما بايد با بازيكن سالاري كه متاسفانه در فوتبال ما نمود دارد مبارزه كنيم. در فوتبال حرفه‌اي همه بايد تابع نظرات سرمربي باشند.

* استقلال نياز به همدلي دارد

اگر بازيكني در تركيب نيست بايد دلش با تيم باشد. روز اول هم در جمع بازيكنان به همين مسئله اشاره كردم. اگر همدلي در تيم سرايت كند استقلال به موفقيت مي‌رسد. اگر بازيكني در فهرست 18 نفره جاي نداشت بايد دلش با تيم باشد. من مطمئنم اگر اين مسئله در استقلال جا بيفتد مشكلات اين تيم پوشش داده مي‌شود. البته ما مربيان هم وظيفه داريم در اين رابطه با بازيكنان صحبت كنيم. من با محمدي و طالب‌لو صحبت كردم. بين اين دو چيزي نيست. همواره در يك تيم شماري از بازيكنان با عده‌اي ديگر راحت‌ترند و حتي روابط خانوادگي دارند. اين مسئله در دوره ما هم بود. اگر دو بازيكن در يك تيم با همديگر صحبت نمي‌كنند دليل بر قهر آن دو نيست. از اين رو خواسته‌ام مسائل گذشته را فراموش و با جان و دل براي تيم خود بازي كنند. براي استقلال زحمت بكشند و يار و وفادار اين تيم باشند. تاكنون تنشي در تيم نديديم ولي اگر بوجود آيد خيلي زود قيچي خواهد شد.

* از فصل نقل و انتقالات راضي هستم

نفرات خوبي را جذب كرده‌ايم. جا دارد از آقاي فتح‌الله‌زاده تشكر كنم. كسي فكر نمي‌كرد تيم به اين سرعت جمع شود اما خيلي زود توانستيم در نقل و انتقالات خواسته‌هايمان را برآورده كنيم. شايد تنها 20 درصد از خواسته‌هايمان برآورده نشد كه اين به دليل رقم‌هاي بيشتري بود كه تيم‌هاي ديگر پيشنهاد داده بودند. در مجموع از فصل نقل و انتقالات راضي هستم. من بازيكنان جذب شده را با بازيكنان جدا شده مقايسه نمي‌كنم. هر كس كارايي خودش را دارد و مسلم بدانيد كه تيم ضعيفي نيستيم و با جدا شدن آن بازيكنان هم ضعيف نشده‌ايم. البته ارزش بازيكنان جدا شده استقلال قابل تقدير است. آنها براي اين تيم زحمت كشيده‌اند. هميشه سپاسگزارشان هستيم اما به هر دليلي كه رفته‌اند برايشان آرزوي موفقيت مي‌كنيم.

لینک به دیدگاه

پورحيدري: براي رسيدن به شرايط ايده‌‌آل خيلي كار داريم
...

خبرگزاري فارس: مديرفني و سرپرست تيم فوتبال استقلال گفت: بازي‌هاي جام ولايت نشان داد كه استقلال خيلي كار دارد هنوز بدنسازي به شرايط ايده‌آل نرسيده است.

A0872721.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس منصور پورحيدري در نشست خبري امروز بعد از ظهر استقلال صحبت‌هاي زير را مطرح كرد.

* براي اينكه بتوانم به استقلال كمك كنم روي نيمكت مي‌نشينم

زماني كه آقاي فتح‌الله‌زاده مسئوليت باشگاه را پذيرفت و پرويز مظلومي نيز سرمربي شد و اين مسئوليت سخت را قبول كرد با مشكلاتي كه تيم داشت هر دو از من خواستند كه در اين وضعيت به آنها كمك كنم. خودتان كه مي‌دانيد هر موقع استقلال دچار مشكل مي‌شود ياد ما مي‌افتند. وظيفه ما اين بود كه بياييم. صحبت اوليه روي مسائل فني بود. سال‌ها با پرويز مظلومي در استقلال كار كردم و به لحاظ فكري به هم نزديكيم. زماني كه من به اين تيم آمدم آقاي نظري جويباري سرپرست بود كه ايشان تشخيص داد به عنوان قائم مقام در باشگاه فعاليت كند و احساس كرد كه اگر من در كنار كادر فني روي نيمكت باشم بيشتر مؤثر هستم.

* دنبال بهانه‌جويي نيستيم

اگر بپذيريم كه استقلال بالاي 50 درصد تغيير و تحول مديريتي و فني داشته است متوجه مي‌شويد كه اين تيم نياز به زمان دارد. استقلال در مهمترين زمان دچار تغيير و تحول شد و اين درست است كه خيلي سريع بازيكنان خوبي جذب كند اما صرف گرفتن بازيكن كافي نيست. اين بازيكنان نياز به هماهنگي دارند. بازي‌هاي جام ولايت نشان داد كه اين استقلال خيلي كار دارد هنوز بدنسازي به شرايط ايده‌آل نرسيده است. اگر بحثي درباره نياز به زمان مي‌شود به دليل از زير بار مسئوليت فرار كردن نيست. مظلومي سال‌ها به عنوان مربي با اين تيم بوده و خودش با اين تيم تجربه كسب قهرماني و نايب قهرماني و سومي آسيا را دارد. هيچ باشگاهي اين امتياز را ندارد اگر نگراني وجود دارد بابت هماهنگي تيم است. اين نگراني به خاطر سلب مسئوليت نيست. البته قبول دارم كه استقلال در هر شرايطي استقلال است ولي مي‌گويم بهترين چيز صبر است.

* با سقف قرارداد براي بازيكنان مخالفم

به دليل مستضعف بودن استقلال نمي‌توانيم مثل ديگر باشگاه‌ها بازيكنان مورد نظرمان را خريداري كنيم. به شخصه با سقف قرارداد براي بازيكنان مخالفم و اعتقاد دارم اين مسئله در فوتبال حرفه‌اي معنا ندارد. اگر مي‌خواهيم راهكاري براي اين موضوع پيدا كنيم بايد باشگاه‌ها را كنترل و در مسائل مديريتي محدوديت ايجاد كنيم. ما نمي‌توانيم مثل ديگر باشگاه‌ها ولخرجي كنيم. اگر 90 درصد باشگاه‌هاي ما دولتي هستند، بايد سقفي براي 18 تيم ليگ برتر در نظر گرفت و آنوقت مديران توانمندي خود را در جذب اسپانسر نشان دهند.

* اميدوارم مسئولان دستگردي به نامه سردار احمدي‌مقدم توجه كنند

زماني كه مي‌خواستيم براي ورزشگاه دستگردي اقدام كنيم استقلال مديرعاملش تغيير كرده بود و استيل‌آذين خيلي تلاش كرد كه اين ورزشگاه را در اختيار بگيرد. شخص آقاي آجورلو تماس‌هاي پياپي با مسئولان دستگردي داشت و در نهايت با يك پيشنهاد مالي خوب اين ورزشگاه را در اختيار گرفت. كارگران تنها ورزشگاهي بود كه مي‌توانستيم قرارداد ببنديم اما پس از يكي دو جلسه تمرين فهميديم كه شرايط هوا در آنجا مناسب نيست پس از آن تصميم گرفتيم ورزشگاه صنايع را در اختيار بگيريم كه با ورزشگاه آزادي توافق شد و اينگونه بازيكنان راحت‌تر به محل تمرين استقلال تردد مي‌كنند. جا دارد از آقاي احمدي‌مقدم تشكر كنم كه پيگير وضعيت ورزشگاه دستگردي شدند و اميدوارم مسئولان اين ورزشگاه به نامه آقاي احمدي‌مقدم توجه كنند زيرا ما 6 ماه ديگر با دستگردي قرارداد داريم و مي‌توانيم از اين مجموعه استفاده كنيم.

لینک به دیدگاه

مظلومي: در 2 سال 2 جام براي استقلال مي‌‌آورم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: استقلال امسال و سال آينده 6 جام را پيش رو دارد و در اين 2 سال 2 جام خواهد گرفت.

A0868435.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، پرويز مظلومي سرمربي استقلال در نشست خبري امروز بعدازظهر كه در كاخ سعدآباد تهران برگزار شد، صحبت‌هاي زير را مطرح كرد.

* از اسم‌ها نمي‌ترسيم

در چند روز گذشته حرف‌هايم را زدم و امروز حرف جديدي ندارم. هنوز هم وارد مسابقات نشده‌ايم كه بدانم چه حاشيه‌هايي قرار است اتفاق بيفتد. درهر صورت در كارم هميشه نظم را سرلوحه قرار دادم. هر بازيكني كه در خدمت و اختيار تيم باشد به ميدان مي‌رود. هميشه گفته‌ام منافع استقلال برايم مهم است. اگر احساس كنم قرار است تنش بين دو بازيكن از جمله وحيد طالب‌لو و محمد محمدي باعث تنش در استقلال شود، با چنين مواردي برخورد مي‌كنم. نه از نام‌ها مي‌ترسم و نه از حواشي كه ممكن است بوجود آيد. در زمينه رفع مشكل بين طالب‌لو و محمدي روشي را در پيش گرفته‌ايم. هواداران و مطبوعاتي‌ها هم بايد كمك كنند تا اين مسئله در فوتبال جا بيفتد. ما بايد با بازيكن سالاري كه متاسفانه در فوتبال ما نمود دارد مبارزه كنيم. در فوتبال حرفه‌اي همه بايد تابع نظرات سرمربي باشند.

* استقلال نياز به همدلي دارد

اگر بازيكني در تركيب نيست بايد دلش با تيم باشد. روز اول هم در جمع بازيكنان به همين مسئله اشاره كردم. اگر همدلي در تيم سرايت كند استقلال به موفقيت مي‌رسد. اگر بازيكني در فهرست 18 نفره جاي نداشت بايد دلش با تيم باشد. من مطمئنم اگر اين مسئله در استقلال جا بيفتد مشكلات اين تيم پوشش داده مي‌شود. البته ما مربيان هم وظيفه داريم در اين رابطه با بازيكنان صحبت كنيم. من با محمدي و طالب‌لو صحبت كردم. بين اين دو چيزي نيست. همواره در يك تيم شماري از بازيكنان با عده‌اي ديگر راحت‌ترند و حتي روابط خانوادگي دارند. اين مسئله در دوره ما هم بود. اگر دو بازيكن در يك تيم با همديگر صحبت نمي‌كنند دليل بر قهر آن دو نيست. از اين رو خواسته‌ام مسائل گذشته را فراموش و با جان و دل براي تيم خود بازي كنند. براي استقلال زحمت بكشند و يار و وفادار اين تيم باشند. تاكنون تنشي در تيم نديديم ولي اگر بوجود آيد خيلي زود قيچي خواهد شد.

* از فصل نقل و انتقالات راضي هستم

نفرات خوبي را جذب كرده‌ايم. جا دارد از آقاي فتح‌الله‌زاده تشكر كنم. كسي فكر نمي‌كرد تيم به اين سرعت جمع شود اما خيلي زود توانستيم در نقل و انتقالات خواسته‌هايمان را برآورده كنيم. شايد تنها 20 درصد از خواسته‌هايمان برآورده نشد كه اين به دليل رقم‌هاي بيشتري بود كه تيم‌هاي ديگر پيشنهاد داده بودند. در مجموع از فصل نقل و انتقالات راضي هستم. من بازيكنان جذب شده را با بازيكنان جدا شده مقايسه نمي‌كنم. هر كس كارايي خودش را دارد و مسلم بدانيد كه تيم ضعيفي نيستيم و با جدا شدن آن بازيكنان هم ضعيف نشده‌ايم. البته ارزش بازيكنان جدا شده استقلال قابل تقدير است. آنها براي اين تيم زحمت كشيده‌اند. هميشه سپاسگزارشان هستيم اما به هر دليلي كه رفته‌اند برايشان آرزوي موفقيت مي‌كنيم.

* مقابل شهرداري تبريز كار سختي داريم

شهرداري تبريز تيمي است كه تازه از ليگ يك به ليگ برتر آمده است. اكبر ميثاقيان نفرات خوبي را جذب كرده است. ازبازي‌هاي تداركاتي اين تيم آناليزهاي خوبي داريم و بدون اطلاع از اين تيم نيستيم. بازي راحتي نداريم. ما هنوز نتوانسته‌ايم به هماهنگي‌هاي لازم برسيم. از وقتي كه تيم را گرفته‌ام 50 درصد بازيكنان را هم نداشتم.

* اردوي 10 روزه 14 روز شد

ما بازيكنان خود را به اردوي تيم ملي براي 10 روز داديم اما ديروز كه ملي‌پوشان بازگشتند درست 14 روز شد كه آنها همراه تيم نيستند. بحث من فقط تاكتيكي نيست. چند تن از ملي‌پوشاني كه به استقلال آمده‌اند بايد شرايط اين تيم را درك كنند و بدانند فضاي بازي در اين تيم چطور است. استقلال 4 بازيكن آسيب‌ديده هم دارد. جباري در جام ولايت دچار كشيدگي شد، 2 بازيكن برزيلي هم هنوز به آمادگي كافي نرسيدند. من بايد در شرايط سخت با نيمي از بازيكنان در تبريز تيم را به ميدان بفرستم و شايد خيلي‌ها هم توقع معجزه از من دارند اما من توكلم به خداست.

لینک به دیدگاه

نگاهي به اولين بازيهاي استقلال در ليگ برتر؛ بدون باخت

تيم استقلال تهران براي اولين بار پس از فصل 80، بازي اول خود را در خارج از تهران انجام مي دهد.آبي پوشان پايتخت در بازيهاي افتتاحيه خود در ليگ برتر هرگز نباخته اند و از فصل 84 تاکنون نيز هميشه در بازي اول ليگ برنده بوده اند.

فصل 80: تساوي 1-1 با برق شيراز در حافظيه؛ علي موسوي گل استقلال را به ثمر رساند.

فصل 81: برد 3-1 پاس در تختي تهران؛نکيبخت، سامره و فاطمي گلزني کردند.

فصل 82: تساوي 2-2 با پاس در آزادي؛نيکبخت و اکبري گلزني کردند.

فصل 83: تساوي 1-1 با استقلال اهواز در آزادي؛ نيکبخت براي سومين سال متوالي در بازي افتتاحيه گلزني کرد.

فصل 84: برد 4-1 صبا در آزادي با دو گل عنايتي، اکبرپور و نيکبخت

فصل 85: برد 2-1 ذوب آهن در آزادي با گل به خودي ذوبي ها و گل نوازي.

فصل 86: برد 3-2 استقلال اهواز در آزادي با گلهاي صادقي، برهاني و منيعي

فصل 87: برد 2- صفر ابومسلم در آزادي؛ جباري و اميرآبادي گلزني کردند.

فصل 88: برد 1- صفر سپاهان در آزادي با گل اميد روانخواه.

لینک به دیدگاه

قرباني كردن گوسفند و تمرينات اختصاصي جباري

خبرگزاري فارس: تمرين تيم فوتبال استقلال از ساعت 18 در زمين شماره 3 ورزشگاه آزادي برگزار شد.

A0869479.jpg

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، تيم فوتبال استقلال درحالي كه فردا تهران را به مقصد تبريز ترك مي‌كند از ساعت 18 امروز آخرين كارهاي تاكتيكي را براي بازي مقابل شهرداري تبريز زير نظر پرويز مظلومي انجام داد.

* قبل از شروع تمرين هواداران تيم استقلال مقابل پاي پرويز مظلومي و ساير بازيكنان تيم استقلال گوسفندي را قرباني كردند.

* حدود 70 نفر از هواداران شيرازي كه نوجوان هم بودند با لباس متحدالشكل در زمين شماره 3 حاضر شدند و تمرين آبي‌پوشان را زيرنظر گرفتند.

* مجتبي جباري به تمرينات اختصاصي و دويدن دور زمين پرداخت.

* پرويز مظلومي در ابتدا براي تمامي بازيكنان استقلال صحبت كرد و از اهميت ديدار هفته اول ليگ برتر و ديدار مقابل شهرداري سخن گفت.

* فرهاد مجيدي بصورت انفرادي با مربي بدنساز استقلال تمرين كرد.

* ارسال از جناحين، شوت به سمت دروازه و حركات تركيبي از اصلي‌ترين كارهاي تاكتيكي آبي‌پوشان بود.

* حسين تراب‌پور مربي دروازه‌بانان استقلال تمرينات ويژه‌اي را براي محمد محمدي و وحيد طالب‌لو در نظر گرفت.

تيم فوتبال استقلال تهران روز دوشنبه از ساعت 17:30 در ورزشگاه يادگار امام تبريز ميهمان شهرداري اين شهر خواهد بود.

لینک به دیدگاه

در صورت برتري برابر شهرداري تبريز

پاداش 500 هزار توماني به بازيكنان استقلال پرداخت مي‌شود

خبرگزاري فارس: مسئولان باشگاه استقلال براي برد در ديدار اول اين تيم به بازيكنان وعده پاداش 500 هزار توماني دادند.

A0886324.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، سرپرست باشگاه استقلال به بازيكنان اين تيم وعده داده در صورت برتري در ديدار اول برابر شهرداري تبريز به هر كدام آنها نفري 500 هزار تومان پاداش پرداخت خواهد شد.

استقلال و شهرداري تبريز ديدار افتتاحيه ليگ برتر دهم را از ساعت 17:30 فردا در ورزشگاه يادگار امام تبريز برگزار خواهند كرد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...