رفتن به مطلب

╬♥╬ آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس ╬♥╬

zafar

ارسال های توصیه شده

[h=1]فهرست18نفره پرسپوليس براي ديداربا مس[/h]

به گزارش تسنيم، با تشخيص علي دايي، 18 بازيکن براي بازي فردا (جمعه) پرسپوليس مقابل مس کرمان انتخاب شدند که اسامي آنها به شرح زير است:

نيلسون، رضا محمدي، محسن بنگر، سيدجلال حسيني، رضا نورمحمدي، سيدميثم حسيني، حسين ماهيني، رضا حقيقي، مهرداد کفشگري، پيام صادقيان، محسن مسلمان، محمدرضا خلعتبري، فرزاد حاتمي، سيدمهدي سيدصالحي، فرشاد قاسمي، محمد نوري، محمد عباس‌زاده و امير عابدزاده

* قاسم دهنوي به علت محروميت از سفر به کرمان باز ماند و سرخپوشان را در ديدار مقابل مس همراهي نمي‌کند. دهنوي از سوي فدراسيون فوتبال با محروميت مواجه شده و فعلاً اجازه بازي براي پرسپوليس ندارد. دايي در پايان تمرين امروز سرخپوشان با دهنوي در اين خصوص به گفت‌وگو پرداخت.

* به علت کمبود بازيکن کاروان پرسپوليس با 3 دروازه‌بان يعني نيسلون، محمدي و عابدزاده به کرمان رفت. همچنين محسن مسلمان، هافبک پرسپوليس در شرايطي همراه اين تيم به کرمان رفت که زانوي پاي چپ خود را با يخ پوشانده بود.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 724
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

[h=1]محرومیت عجیب دهنوی در آستانه بازی با مس[/h]

به خاطر محرومیت دهنوی از بازی فردا این بازیکن با وجود همراهی تیمش در تمرین امروز همراه سرخ ها به کرمان نرفت

سایت گل – در فاصله یک روزمانده تا بازی پرسپولیس مقابل مس کرمان و بعد از آخرین تمرین سرخ ها قبل از ترک تهران به مسوولان پرسپولیس اعلام شد قاسم دهنوی نمی تواند در بازی روز جمعه به میدان برود.

ظاهرا این محرومیت به خاطر شکایت باشگاه سپاهان از شماره 5 قرمز ها بابت اتفاقات پیش فصل شامل حال دهنوی شده اما مشخص نیست چرا اینقدر دیر و در آستانه بازی این تیم اعلام شده است.

به خاطر محرومیت دهنوی از بازی فردا این بازیکن با وجود همراهی تیمش در تمرین امروز همراه سرخ ها به کرمان نرفت و دایی مجبور شد برای کامل کردن فهست 18 نفره تیمش سه دروازه بان به کرمان ببرد.

البته دایی می توانست از جوان هایی مثل کمندانی، کنعانی یا الهایی در این سفر استفاده کند اما ترجیح داد علاوه بر فرشاد قاسمی جوان ،امیر عابدزاده را هم به کرمان ببرد

لینک به دیدگاه

[h=1]اختصاصی گل/پرسپولیس از کریمی شکایت کرد[/h]

پرسپولیسی ها معتقدند 622میلیون تومان بیش از رقم قرارداد به کریمی پرداخت شده است.

سایت گل-کشمکش بین پرسپولیس و علی کریمی عاقبت به شکایت سرخپوشان از جادوگر ختم شد.در حالی که کریمی معتقد است پرسپولیس به او بدهکار است پرسپولیسی ها مدارکی در اختیار دارند که او بیش از مبلغ قراردادش پول گرفته! صبح امروز وکیل باشگاه پرسپولیس دادخواست این باشگاه را به سازمان لیگ برد و آن را به ثبت رساند تا از طریق سازمان لیگ به کمیته انضباطی ارجاع گردد.

پرسپولیسی ها معتقدند 622میلیون تومان بیش از رقم قرارداد به کریمی پرداخت شده است.

لینک به دیدگاه

[h=1]دایی: از حالا از طریق فیفا پیگیری می کنم/ سکوت نمی کنم حتی اگر به قیمت رفتنم از فوتبال باشد / رک و راست بگویید نمی خواهیم دایی در فوتبال باشد!/ می دانستم باید تاوان دهم اما چرا پرسپولیس را قربانی می کنید؟![/h]

من می‌دانستم باید برای زدن حرف حق تاوان پس بدهم اما چرا می‌خواهیم با قربانی کردن علی دایی پرسپولیس را نابود کنید؟

سایت گل- علی دایی همانطور که انتظار می رفت در کنفرانس خبری اش گرد و خاک به راه انداخت. بدون توضیح اضافی صحبت های دایی را در زیر می توانید بخوانید:

واقعاً برای من جای سؤالات زیادی است اما می‌دانم که چرا این اتفاقات افتاده است. متأسفم که در فوتبال و ورزش چنین اتفاقاتی را شاهدیم و متأسفم که چنین اتفاقاتی را می‌بینیم. به نظرم همیشه بی‌قانونی را ترویج می‌دهند و اگر قانون وجود دارد باید برای همه باشد نه برای یک نفر.ما نباید فقط به دنبال یک قانون من درآوردی باشیم و فقط این قانون برای علی دایی باشد اگر من مصاحبه‌ای انجام دادم شما اجازه بدهید تا همه چیز آن مشخص و کارهایش انجام شود و سپس درباره پرونده نظر بدهید. هنوز پرونده‌ها را بررسی نکرده و نظرات را گوش نکرده‌اند. کسانی که پیگیر این ماجرا هستند در حال بررسی ماجراها هستند اما آقایان حکم صادر می‌کنند.

چرا نمی‌گذارید به نتیجه نهایی برخی ارگان‌ها برسید و سپس درباره همه چیز قضاوت کنید و راجع به همه مسائل حرف بزنید. من گفتم آقایان قانون فقط نمی‌تواند برای علی دایی باشد اگر قرار باشد قانون اجرا شود من بدون اینکه بخواهم اسمی بیاورم به همکاران عزیز خودم اشاره می‌کنم و حتی برخی مدیرعاملان محترم و حتی سرپرستان مصاحبه‌هایی انجام داده‌اند که بدون آنکه اسم آنها را بیاورم من بخشی از آنها را می‌خوانم تا خودتان درباره همه چیز قضاوت کنید.

رای های من در آوردی: آقایان گفته‌اند «داوران با سوت تیم ما را زیرورو کردند و یا قهرمانی به سمت پرسپولیس غش کرده بود، داوران بازیکن جابه‌جا می‌کنند،با یک جفت کفش بازی را در می‌آورند،اتفاقات داوری بازی با پرسپولیس عمدی بود، حق‌وردی راه قهرمانی را می‌رود، یک جفت کفش گرفتند علیه ما سوت زدند،آقای اصفهانیان می‌دانید داورانتان بازیکن سفارش می‌کنند،فغانی بازی را برای سپاهان درآورد» اینها حرف‌هایی است که برخی از دوستان زده‌اند و اگر این حرف‌ها را با حرف من بخواهید که گفتم قهرمانی به سمت سپاهان غش کرد، مقایسه کنید به چه چیزی می‌رسید؟ من از شما می‌خواهم این حرف‌ها را با حرف من مقایسه کنید. جمله عمدی سوت زدن بدتر است یا اینکه با یک جفت کفش داوران را می‌خرند و نتایج جابه‌جا می‌شود و هزار حرف دیگر که گفته‌اند؟

چرا تا الآن واکنشی نسبت به این حرف‌ها نداشته‌اید. آقایان محترم کمیته استیناف شما انواع و اقسام رأی‌های عجیب را برای من دادید و من هم به خاطر آرامش فوتبال و پرسپولیس سکوت کردم اما شما نمی‌توانید به هیچ عنوان سلیقه‌ای عمل کنید شما در پرونده‌ای که اگر بخواهید من آن را رسانه‌ای می‌کنم و به همه نشان می‌دهم علی دایی را محکوم می‌کنید اما مربی دیگر را کاری با آن ندارند و تازه تخلف در تخلف می‌کنند.

تخلف در تخلف: زمانی که قانون سقف قرارداد بود آقایان رای می‌دهند که سقف قرارداد را رعایت نکردند و خودشان رأی یک میلیارد و دویست‌میلیون تومانی می‌دهند و سپس سریع از سازمان لیگ مبلغی بالغ بر 160 الی180میلیون را واریز می‌کنند و به آقایان می‌دهند. شما تخلف در تخلف می‌‌کنید. رأی و تخلف را کسی کرده و به آن از حساب سازمان لیگ پول می‌دهید مگر سقف قرارداد نداشتیم. کدام مربی می‌توانست اینطور قرارداد ببندد و شما هم اینطور رسیدگی می‌کنید. بعد از آن شما اگر رأی خوب داده‌اید و درست عمل کردید چرا پای سازمان بازرسی وسط می‌آید شما سریع رأی را بر می‌گردانید وعوض می‌کنید در حالیکه در این مدت خیلی راجع به اینجانب رأی‌های عجیب و غریب داده‌اید. باید به عرض شما برسانم راجع به این موضوع و پرونده جدید من تجدید نظرخواه بودم.

رای جدید: من به کمیته استیناف از طریق وکیلم خواستار تجدیدنظرخواهی شدم و به نظرم اینجا باید از این عزیزان تشکر کنم که کاری کردند که من بیشتر در خصوص برخی مسائل مطالعه کنم و از دوستان حقوق‌دانم و دوستان خوب و قاضیان مجرب یکسری مسائل را بپرسم و خدا را شکر اطلاعات حقوقی من هم در این مدت بالا برود.موقعی که تجدیدنظرخواه بودم طبق آئین‌ دادرسی کیفری ایران به هیچ عنوان آقایان نمی‌توانند رأی من را تشدید کنند، این اصلاً در حوزه آقایان نیست. باشگاه سپاهان در رابطه با من شکایتی داشته سپس کمیته انضباطی من را 7میلیون تومان جریمه کرد. من «تجدیدنظرخواه» بودم نه باشگاه سپاهان. آقایان محترم موقعی که علی دایی تجدیدنظرخواه است من مدارک را دارم طبق ماده 258 که باید البته این موضوع را چون یادم رفته و ماده‌اش خاطرم نیست ما می‌آییم علی دایی را تشدید مجازات می‌کنیم مگر شما می‌توانید و برای خودتان قانون تصویب و تصمیم‌گیری کنید؟

قوانین جدید علیه دایی: تجدیدنظرخواه اگر باشگاه سپاهان اصفهان بود می‌آمد و می‌گفت رأیی که برای دایی در نظر گرفته‌اید کم است و آقایان می‌توانستند آنها را تشدید کنند اما وقتی تجدیدنظرخواه خود من بودم شما بر طبق قانون به هیچ عنوان نمی‌توانید رأی من را تشدید کنید و واقعاً نمی‌دانم این قوانین را شما از کجا می‌آورید. البته در خیلی از موارد قوانینی علیه علی دایی وضع می‌کنند و می‌گنجانند. اما آقایان راجع به این مسائل حتماً اگر توضیحی دارند بدهند من گفتم در پرونده قبلی که راجع به من و مربی دیگر بود ببینید آقایان چطور سلیقه‌ای عمل می‌کنند در حالیکه هر دوتا پرونده به یک شکل بوده و باز هم می‌گویم اگر آقایان دوست دارند همه چیز با قانون پیش برود شما باید در قبال همه قانون را اجرا کنید.

چون حرف حق زده ام محروم می شوم: پس از آن می‌توانید اظهارنظر و صحبت کنید. شما باید کاری را انجام دهید که در حوزه اختصاصی خودت است. تجدیدنظرخواه من هستم و باید طبق قانون شما این رأی را یا تعدیل کنید و یا اجرا کنید. نه اینکه این حکم را شما تشدید کنید. من شاکی خصوصی داشتم نه شاکی عمومی تا بخواهد راجع به این مسئله شما نظر بدهید. بعد از آن من یک سؤال دارم تمام رأی‌هایی که صادر می‌شود یا باید دبیرکل محترم فدراسیون آن را امضاء کند یا رئیس فدراسیون تا آقایان بتوانند آن را ابلاغ کنند شما چطور می‌توانید در کمیته استیناف محترم این رأی‌ها را امضاء کنید. شما که به جای حق کار غیرقانونی انجام می‌دهید و در رسانه‌ها اعلام می‌کنید و حرف‌هایت را قبل از اینکه رأی اعلام شود می‌زنید درست است؟ اگر قانون است باید برای شما هم اجرا شود. شما مگر می‌توانید هنوز رأیی که به علی دایی ابلاغ نشده بیایید و آن را رسانه‌ای کنید؟‌ سپس یکسری افراد سودجو هم متأسفانه هزار حرف و حدیث دنبال این رأی درست کنند؟ شما به چه جرمی علی دایی را اینطور محروم می‌کنید چون حرف حق زده‌ام.

من یک بار این حرف را زدم من از اول اینکه می‌خواستم برخی صحبت‌ها را مطرح کنم آمادگی چنین جریاناتی را داشتم من می‌دانستم باید برای زدن حرف حق تاوان پس بدهم اما چرا می‌خواهیم با قربانی کردن علی دایی پرسپولیس را نابود کنید؟ اینجا من حرف از حق پرسپولیس می‌زنم اگر خودم علی دایی بودم بر روی سکوها بازی‌ها را نگاه می‌کردم و کیف می‌کردم اما الآن در این موقعیت حساس که پرسپولیس در کورس قهرمانی است چرا شما چنین مسائلی را 48 ساعت قبل از بازی مطرح می‌کنید و دنبال مسائل غیرقانونی هستید. اگر قانون بود گردن ما از مو نازکتر است بیایید هرکاری دوست داریم با من انجام دهید. مگر می‌شود همکاران و دوستان زحمتکش من با حرف‌های خیلی تندتر مسائلی را به زبان آوردند آنطور برخورد شود و یا اصلاً برخورد نشود اما فقط با علی دایی اینطور رفتار کنید.

مطمئن باشید با حرف‌های من خیلی چیزها مشخص می‌شود و خیلی مسائل را مردم خوب ما متوجه می‌شوند حالا چون حرف حق زده‌آم به نظر شما و مردم باید تاوان بدهم تا کی؟ چرا به قیمت قربانی کردن علی دایی می‌خواهید پرسپولیس را قربانی کنید. مگر می‌شود این کار را انجام داد.

از حالا از طریق فیفا پیگیری می کنم: اگر کارتان قانونی است درباره‌اش توضیح دهید، مطمئن باشید من به دنبال واخواهی هستم البته باید راجع به پرونده‌های گذشته هم که کمیته محترم استیناف درباره آن علیه من رأی صادر کرده باید این را بگویم از روز شنبه فعالیت‌های خودم را از طریق فیفا انجام می‌دهم تا همه چیز را قانونی جلو ببرم و مطمئن باشید به حقم می‌رسم. انشالله آن موقع مشخص می‌شود علی دایی حق می‌گوید یا آقایان فقط برای علی دایی این رأی‌ها را در می‌آورند. خیلی دوست دارم تک تک این مردم بدانند که این مسائل وقتی از طرف من مطرح می‌شود آقایان دوست دارند اینطور با من برخورد کنند و فقط قوانین برای علی دایی نوشته شده است.

من با حرف‌هایم فقط می‌خواهم ذهن مردم را روشن کنم اگر دوست دارید 20 جلسه من را محروم کنید اصلاً کاری کنید من از فوتبال بروم چیزی در زندگی من تغییر نمی‌کند شما فکر کردید امثال علی دایی آویزان این فوتبال هستند؟ راحت عین آب خوردن از تیم ملی 9ماه رفتم و کار نکردم و با توجه به اینکه بهترین پیشنهادها را از همین سپاهان داشتم یا از خیلی از تیم‌ها بزرگ و کوچک دیگر عین آب خوردن رفتم و هیچ مصاحبه و حرفی هم نزدم. اما الآن پای حق وسط است و مطمئن باشید تا آنجایی که بتوانم از حقم دفاع می‌کنم و به هیچ عنوان ساکت نمی مانم حتی با احکام عجیب و غریب آقایان. شما نمی‌توانید با این احکام علی دایی را به سکوت وادار کنید من همیشه حرفم را می‌زنم حتی کار به جایی برسد که از این فوتبال بروم. من به این فوتبال چسبیده نیستم و همه عالم و آدم این را می‌دانند یک نفر نمی‌تواند در این مملکت ادعا کند که من پیش فلان مسئول رفته‌ام تا پست، تیم و مسئولیت و یا جایگاه بگیرم. من افتخار می‌کنم که همیشه دنبال من آمده‌اند آن هم به خاطر توانایی فنی یا هرچیزی که شما روی آن اسم می‌گذارید

خدا را شکر همیشه به خواسته آن بالاسری دنبال من آمده‌اند و باز هم می‌گویم اگر یک نفر بگوید که علی دایی فلان جا آمد تا پستی را بگیرد و یا فلان کار را خواسته به او جایزه می‌دهم. من افتخار می‌کنم که اینطور در ایران بزرگ زندگی کرده‌ام وافتخار می‌کنم که این مردم پشت من بوده‌اند حالا هم اگر لازم باشد مطمئن باشید طبق مدارکی که دارم در واکنش به رأی‌های عجیب و غریب آقایان اقدام خواهم کرد. البته خوشبختانه با وساطت سازمان بازرسی برخی رأی‌ها وتو شد و آقایان رأی‌های خود را برگرداندند. مطمئن باشید من تا آخر راه هستم و موضوع را پیگیری و حرف‌هایم را می‌زنم.

قهرمانی گفته اگر من غرق شوم خیلی ها را غرق می کنم!: من علم غیب ندارم، من نمی‌توانم راجع به این مسائل حرفی بزنم اما نمی‌شود برخی مسائل را منکر شویم. من از شماها یک سؤال دارم زمانی که محسن ترکی مصاحبه‌ای به تندی و تیزی علیه کمیته داوران انجام می‌دهد چرا تا الآن کسی این موضوع را پیگیری نکرده است؟ موقعی که علناً در مصاحبه خود و در یک برنامه تلویزیونی می گوید که اگر حرفم را بزنم خیلی‌ها باید زیر خاک و یا با خاک یکسان شوند چرا کسی دنبال حرف‌های ترکی نرفت که به او بگوید آقای محسن ترکی عزیز که راجع به من هم هزار حرف زدی و جبهه گرفتی این مسائل چیست که اگر دهنت را باز کنی خیلی اشخاص با خاک یکسان می‌شوند؟

شما به برنامه 90 این هفته توجه کنید چه مسائلی در آن وجود دارد که عابدینی با آن صراحت می‌گوید مظفری‌زاده اگر روی خط بیاید کاری می‌کنم که دیگر داوری نکند! پس حتماً چیزهایی در این بین وجود دارد. زمانی که خود داوران این حرف‌ها را می‌زنند و موقعی که هیچ‌کس روی خط جوابی نمی‌دهد پس مشکلات و یکسری مسائل وجود دارد.

من همینجا می‌گویم با اینکه اگر قهرمانی را محکوم کنیم هیچکدام از این مشکلات حل نمی‌شود. مشکلات متأسفانه خیلی زیاد است و تقریباً باید در اینباره ضرب‌المثلی را بگویم چون این ضرب‌المثل همیشه در ذهن من وجود دارد. مردم شهری که همه در آن می‌لنگند به کسی که راست راه می‌رود به آن می‌خندند. مطمئن باشید به غیر از این چیز دیگری نیست. در شهری که همه می‌لنگند و همه شاید مشکل داشته باشند وقتی راست راه می‌روی همه به او می‌خندند و این اتفاق‌ها پیش می‌آید. این را هیچ موقع خواهش می‌کنم از یاد نبرید. من البته باید به این موضوع هم اشاره کنم به قول افشین پیروانی که حرف خیلی خوبی زد و چندین بار من آن را تکرار کردم، آدم می‌تواند کسی را که خوابیده بیدار کند اما نمی‌تواند کسی را که خودش را به خواب زده به هیچ عنوان بیدار کند.

نمی دانم برخی به دنبال چه چیزی هستند: شما چرا به احساسات هواداران که چند سال است نتیجه نگرفته‌اند توجه نمی‌کنید و به جای یک بار دو بار رأیی را اعلام می‌کنید و بی‌قانونی دیگری را رواج می‌دهید که این تیم ضربه بخورد. مطمئن باشید آنقدر بچه‌های من حلال‌زاده با تعصب، با غیرت هستند که این مسائل عزم و اراده آنها را خیلی بیشتر می‌کند. پرسپولیس راهی را که پیش گرفته محکم‌تر با علی دایی یا بدون علی دایی محکم‌تر جلو می‌رود و مطمئن باشید این بچه‌ها تمام سعی و تلاش خودشان را می‌کنند و من را هم از روز اول با خیلی از کم و کاستی‌ها من را مدیون خودشان کرده‌اند نه اردوی خارجی داشتیم و به جای خارج از کشور به اردبیل، رامسر رفتیم و با نداری‌ها ساختیم اگر از مسئولان باشگاه سؤال کنید تیمی را ساخته‌ایم که اگر اشتباه نکنم 40درصد از هزینه‌های نسبت به قبل کم شده دروغ نگفتم. ما نسبت به سال قبل هم هزینه‌ها را در پرسپولیس پائین آوردیم و با کمک مدیران و بچه‌ها این کارها را انجام دادیم و خدا را 100هزار مرتبه شکر تا آلان نسبت به سال‌های قبل هم حتی بهتر بازی کردیم و نتایج خوبی هم گرفتیم. تیمی را که ما داریم ظرف 2 و 3 سال دیگر انشالله قهرمان آسیا می‌شود هدف من در روز اول که دوباره به پرسپولیس آمدم این بود حالا اگر برخی‌ها دلشان نمی‌خواهد ما باشیم بسم‌الله، رک و بدون هیچ رودربایستی صاف و پوست کنده آن را اعلام کنند. من می‌گویم رک و روراست بگویید دوست نداریم دایی در این فوتبال باشد. و اگر من باشم به ضرر خیلی‌ها است آن وقت مطمئن باشید من هم می‌روم و در اینجا نمی‌مانم.

پرونده هایی که دایی با خود به کنفرانس خبری آورده بود: من پرونده‌های مختلفی دارم هر موقع آقایان خواستند نظر بدهند من هم پرونده‌ها را در اختیار شما رسانه‌ها قرار می‌دهم این پرونده رأی‌هایی است که آقایان داده‌اند هم من نسبت و مربی عزیز دیگری که خیلی او را دوست دارم. شما می‌توانید در داشته‌های من رأی‌های سلیقه‌ای را راحت بفهمید، من این رأی‌ها را به موقع نشان همه می‌دهم.شما اگر نگاه کنید وقتی رأی صادر می‌شود مدت خیلی کوتاهی طول می‌کشد که مقداری از پول رأی به حساب دوستان واریز می‌شود.

رای بالای یک میلیاری برای یک مربی: مگر می‌شود زمانی که در این فوتبال سقف قراردادها وجود داشت شما برای یک مربی رأی یک میلیارد و دویست و خورده‌ای صادر کنید. این کجای قانون است که من آن را نمی‌دانم. آقایان شما تخلف در تخلف می‌کنید، اگر راجع به قانون حرف می‌زنید و مجری آن هستید پس قانون را اجرا کنید مگر شماها سقف قرارداد تعیین نکردید، البته من می‌گویم شاید 90درصد به بالا این قانون را اصلاً رعایت نکردند. من آن موقع هم مخالف 100درصد این قانون بودم شما نمی‌توانید برای توانایی برخی افراد سقف مشخص کنید. من همان موقع هم این حرف را زدم اما شما قوانینی را وضع کردید که متأسفانه بدون کارشناسی فوتبال ما را به این وضعیت انداختید. قبل از آن مگر قراردادها چقدر بود؟ مگر قراردادها مثل زمانی بود که قانون سقف قراردادها اعلام شد. من باز هم تأکید می‌کنم فوتبالیست‌های ما نسبت به کشور های دیگر از همه کمتر پول می‌گیرند و نباید از این موضوع گذشت حتی کمتر از فوتبالیست‌هایی که در همین کشور همسایه ما بازی می‌کنند اما به نظرم این فوتبالیست‌ها استحقاق بیشتری دارند.

سرمربی قرمزپوشان در پایان در پاسخ به سؤالی که بعد از بازی پرسپولیس و داماش یک امتیاز از قرمزپوشان کم کردند و کمیته استیناف آن را بررسی کرد اما در بازی فولاد و سپاهان چشم داور را مجروح کردند ولی حکم و تصمیمی گرفته نشد، گفت: ببینید شما باید سلیقه‌ای بودن آرا را با حرف‌های من بدانید. داور را می‌زنند اما به هیچ عنوان حرفی از کسر امتیاز و هزاران حرف و حدیث نمی‌زنند. هزار حرف و حدیثی که فقط در مملکت ما درآمده است. متأسفانه مشکلات زیاد است و باید بروید و به صحبت من در آن شهر برسید که همه کج کج راه می‌رفتند و وقتی که یک نفر راست راه می‌رفت همه به آن می‌خندیدند. امیدوارم با حرف‌هایم بتوانم با مردم و هواداران عزیزم صحبت کرده باشم و آنها هم درددل‌های علی دایی را بشنوند.

لینک به دیدگاه

[h=1]فيرات: بازي مهمي مقابل پرسپوليس داريم[/h]

انگين فيرات پس از تساوي يک بر يک مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: برخلاف انتظار نيم‌فصل دوم را خوب شروع نکرديم و امتياز‌هايي که از دست داديم در اهداف‌مان نبود. فکر نمي‌کرديم مقابل داماش بازنده شويم اما نمايش خوبي مقابل راه‌آهن داشتيم.

به گزارش فارس،وي در مورد عملکرد استقلال خوزستان گفت: آنها تيمي هستند که منافذ دفاعي را به خوبي مي‌بندند و در ضد حمله‌ها هم نمايش قابل قبولي دارند.

سرمربي سايپا عنوان کرد: ما بعد از اينکه يک بر صفر پيش افتاديم سعي کرديم بازي را کنترل کنيم به همين دليل يک مقدار عقب آمديم تا ترفند حريف را به خودش که ضدحمله بود بزنيم، اما نشد. در اين بازي کولي‌والي بازيکن استقلال چند ضربه با آرنج به بازيکن ما زد که دور از چشم داور ماند. يکي از همان ضربه‌ها باعث شد که گل تساوي را بخوريم.

فيرات در خصوص ديدار با پرسپوليس عنوان کرد: بازي مهمي هفته آينده داريم. اخراج اسحاقي و زينالي هم براي ما گران تمام خواهد شد. اميدوارم مانند نيم‌فصل اول که ابتدا خوب نبوديم اما بعد بهتر شديم، از بازي پرسپوليس به بعد نيز همين اتفاق براي ما بيفتد.

فيرات در خصوص يارگيري نيم‌فصل دوم عنوان کرد: تيم ما جوان‌ترين تيم ليگ است به دليل اينکه 50 درصد بازيکنان ما زير 22 سال هستند و دو ياري که در نيم‌فصل دوم جذب کرديم 20 و 22 سال بودند.

لینک به دیدگاه

[h=1]حاشيه‌ سفر پرسپوليس به کرمان[/h]

کاروان تيم فوتبال پرسپوليس در قالب دو گروه بعدازظهر امروز به سمت کرمان براي ديدار مقابل مس حرکت کرد.به گزارش فارس، اين موضوع در شرايطي بود که پرسپوليسي‌ها در فرودگاه با بازيکنان ذوب‌آهن برخورد گرمي داشتند. ذوب‌آهني‌ها نيز که آماده سفر به تبريز بودند به دليل آب و هواي نامطلوب تبريز و همچنين نرسيدن هواپيماي آنها که قرار بود از بندرعباس به تهران بيايد و سپس به تبريز برود؛ در فرودگاه مهرآباد سرگردان بودند. اين در شرايطي است که به احتمال فراوان پرواز ذوبي‌ها لغو مي‌شود و آنها با اتوبوس به سمت تبريز خواهند رفت.

نکته جالب اين است که همراه با بازيکنان ذوب‌آهن، لوکا بوناچيچ حضور نداشت. البته برخي‌ها اعلام کردند که دليل اين اتفاق کليه‌درد او است و برخي‌ها هم اعلام کردند که او از ذوب‌آهن کنار گذاشته شده است.

غريبي و حيدري و همچنين خانزاده سه بازيکن سابق پرسپوليس نيز در فرودگاه به سمت بازيکنان و کادر فني سرخپوشان آمدند و برخورد بسيار گرمي با بازيکنان پرسپوليس داشتند.

گفتني است اولين کاروان پرسپوليس ساعت 17 و 30 دقيقه به سمت کرمان رفت و دومين کاروان نيز ساعت 18 و 45 دقيقه به سمت کرمان خواهد رفت.

لینک به دیدگاه

[h=1]حاشيه سفر پرسپوليسي‌ها به کرمان2[/h]

کاروان تيم فوتبال پرسپوليس در قالب دو گروه بعد از ظهر امروز به کرمان رفت تا خود را براي بازي مقابل مس آماده کند. پرسپوليسي‌ها در شرايطي به کرمان رسيدند که پرواز آنها با تاخير روبرو شد و کمي براي آنها درد‌سر ساز شد.

به گزارش فارس، اين در شرايطي است که پرسپوليسي‌ها پس از حضور در کرمان سريعا در هتل پاسارگاد مستقر شدند و جلسه هماهنگي نيز با حضور سرپرستان و مدير رسانه‌اي دو تيم برگزار شد. بازيکنان مس کرمان و داوران مسابقه فردا در يک هتل هستند.

در شرايطي که مسئولان باشگاه پرسپوليس براي حضور در جلسه هماهنگي قبل از بازي به هتل جهانگردي رفتند، در لابي هتل با شيث رضايي مدافع سابق قرمز‌پوشان برخورد کردند و شيث نيز برخورد بسيار صميمي با پرسپوليسي‌ها داشت.

جلسه هماهنگي بازي فردا ساعت 21 در هتل جهانگردي برگزار مي‌شود و قرار است سرخپوشان با لباس قرمز و کرماني‌ها با لباس هميشگي خود فردا به ميدان بروند.

لینک به دیدگاه

ديدار تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و مس کرمان از ساعت 15 امروز در ورزشگاه شهيد باهنر کرمان آغاز مي‌شود که سرخ پوشان پايتخت با يک تغيير نسبت به ديدار قبلي مقابل مس به ميدان خواهند رفت.

به نقل ازفارس، ترکيب پرسپوليس به شرح زير است:

نيلسون، سيدجلال حسيني، محسن بنگر، ميثم حسيني، حسين ماهيني، رضا حقيقي، مهرداد کفشگري، محسن مسلمان، پيام صادقيان، سيدمهدي سيدصالح و محمدرضا خلعتبري.

قرمزپوشان نسبت به ديدار قبل با يک تغيير به ميدان خواهند رفت که علي‌عسگر به دليل سه اخطاره بودن در اين ديدار حضور ندارد و ميثم حسيني جايگزين او شده است.

لینک به دیدگاه

شيث رضايي مدافع سابق پرسپوليس که در نيم فصل به تيم مس کرمان پيوسته قبل از شروع مسابقه و هنگام گرم کردن به سمت کريم باقري رفت و با او خوش وبش کرد و سپس به طرف محمد دايي مربي پرسپوليس رفت و به او بابت حضورش در کرمان خوشامد گفت.

به نقل از فارس، بازيکنان پرسپوليس ساعت 13 و 15 دقيقه ناهار و صبحانه را باهم خوردند و با اسکورت به سمت ورزشگاه حرکت کردند.

*در ورزشگاه نيلسون و عابدزاده بيش از ديگر بازيکنان پرسپوليس تشويق شدند.

* ظرفيت ورزشگاه باهنر کرمان تکميل شده است.

* بيرون از ورزشگاه بيشتر از آنکه پرچم مس کرمان فروخته شود، دستفروشان پرچم پرسپوليس را مي‌فروختند.

* هواي گرم کرمان باعث تعجب بازيکنان و مربيان و همراهان تيم پرسپوليس شده است.

*بلندگوي ورزشگاه از تماشاگران مي‌خواست که فقط تيم مورد علاقه را تشويق کنند و در اين بازي بزرگ احترام حريف را حفظ کردند.

ديدار دو تيم ساعت 15 در ورزشگاه باهنر کرمان آغاز مي‌شود.

لینک به دیدگاه

پيش از شروع مسابقه آتيلا حجازي پسر مرحوم ناصر حجازي که از مربيان مس کرمان است، به سمت علي دايي رفت و به او خوشآمد گفت. علي دايي نيز او را در آغوش گرفت و بوسه‌اي بر پيشاني پسر ناصر حجازي زد. بعد از اين اتفاق علي دايي در وزرشگاه به شدت تشويق شد.

به نقل از فارس، سعيد شيريني سرپرست پرسپوليس با ماموران انتظامي درگيري لفظي داشت و معتقد بود که با هواداران پرسپوليس در ورزشگاه رفتار خوبي نمي‌شود.

* پرويز مظلومي سرمربي مس کرمان هم به سمت علي دايي رفت و به او خوشآمد گفت.

* صادقيان و مسلمان پيش از شروع مسابقه به سمت نيمکت مس رفتند و با دو نفر از نيمکت‌نشينان دست دادند.

* هواداران کرماني پرويز مظلومي را با شعار پرويز سوبله چوبله تشويق مي‌کنند.

* جلال حسيني و پيام صادقيان و محمدرضا خلعتبري با دو جانباز در کنار زمين عکس يادگاري گرفتند.

* ايرانمنش مديرعامل مس کرمان به علي دايي خوشآمد گفت.

*‌ميثم حسيني بازيکن پرسپوليس با آتيلا حجازي برخورد گرمي داشت.

* فولادي مديرکل ورزش جوانان استان کرمان در ورزشگاه حضور دارد.

* عکس بزرگي از علي دايي در ورزشگاه نصب شده و زير آن نوشته شده «کرماني‌ها هميشه به يادت هستند».

* عکسي از پرويز مظلومي سرمربي مس کرمان در ورزشگاه نصب شده است.

* عکسي هم از مهدي محمدي مربي فقيد مس کرمان در ورزشگاه نصب شده و يادش گرامي داشته شده است.

* رودباريان و کيانوش رحمتي بازيکنان مس به سمت علي دايي رفتند. جلال حسيني،‌حميد علي‌عسگر، ميثم حسيني و سيد صالحي نيز از بازيکنان پرسپوليس به سمت پرويز مظلومي رفتند.

* نمايندگان مردم کرمان در مجلس در ورزشگاه حضور دارند.

* کرماني‌ها يک پلاکارد بزرگ در ورزشگاه نصب کردند که روي آن نوشته شده «نارنجي‌قامتان استوار باشيد، مس با غرور هميشه پايدار است».

* بعد از گل اول هواداران مس شعار دادند «دايي، فدراسيون پيوندتان مبارک».

* هواداران مس عليه داور شعار دادند و گفتند «داور بي‌عدالت، خجالت خجالت»

* دو نفر در کنار زمين از کل ورزشگاه فيلمبرداري مي‌کنند و آنها با عکاسان تهراني نيز درگير شدند و برخورد نامناسبي با آنها داشتند.

* بعد از اينکه مسلمان گل اول پرسپوليس زد، بلندگو به اشتباه سيد صالحي را گلزن مسابقه اعلام کرد که بعد از چند دقيقه اين اشتباه تصحيح شد.

*‌بعد از گل اول پرسپوليس غلامپور مثل هميشه روي شانه هاي دايي پريد و هر دو به زمين خوردند.

ديدار دو تيم تا دقيقه 25 با نتيجه 2 بر صفر به سود پرسپوليس در جريان است.

لینک به دیدگاه

در ادامه ديدارهاي هفته هجدهم ليگ برتر فوتبال مس از ساعت 15 در ورزشگاه باهنر کرمان به مصاف ميهمانش پرسپوليس رفت که نيمه نخست اين ديدار با گل‌هاي محسن مسلمان (دقيقه 4) و مهرداد کفشگري (دقيقه 16)، دو بر صفر به سود پرسپوليس خاتمه يافت.

بازي با حملات پرسپوليس آغاز شد و در لحظات ابتدايي تعلل شيث رضايي مدافع مس کرمان و سماجت مهدي سيد صالحي سبب شد توپ به خلعتبري رسيده و پاس هوشمندانه اين بازيکن در محوطه جريمه به محسن مسلمان رسيد تا او توپ را وارد دروازه مس کند. با اين گل حملات مس آغاز شد و در مقابل شاگردان دايي هم براي کاستن از فشار حملات ميزبان، بازي تهاجمي را در دستور کار قرار داد.

دقيقه 16 پرتاب اوت حسين ماهيني درون محوطه جريمه دفع شد تا توپ در مقابل مهرداد کفشگري قرار بگيرد و شوت او از فاصله 30 متري وارد دروازه حسن رودباريان شود. با دريافت اين 2 گل بازيکنان مس احتياط را کنار گذاشته و حملات بيشتري را آغاز کردند هر چند پرسپوليس هم از ضد حمله غافل نشد.

شوت‌هاي خارج از چارچوب ترفند ديگر مس براي رسيدن به دروازه پرسپوليس بود. حملات مس تا پايان بازي موقعيت جدي را خلق نکرد و آمدن شجاعي بجاي گودرزي مصدوم تنها رخداد مهم براي مس در نيمه نخست بود. ضربه محسن بنگر در آخرين دقيقه بازي از کنار دروازه مس به بيرون رفت تا بازي با برتري 2 بر صفر پرسپوليس در نيمه نخست خاتمه يابد.

لینک به دیدگاه

پرويز مظلومي بعد از اينکه در دقيقه 46 عليه تيمش پنالتي اعلام شد و خلعتبري گل سوم را به ثمر رساند تيمش را به بيرون از زمين هدايت کرد.

به نقل از فارس، مظلومي وارد زمين شد و با داور درگيري لفظي پيدا کرد. ترابپور مربي دروازه‌باني مس هم به وسط زمين رفت که مظلومي او را به بيرون فرستاد.

بازي براي دقايقي متوقف شد و در نهايت با دخالت برخي مسئولان و آرام شدن مظلومي دوباره بازي از سر گرفته شد.

ديدار دو تيم تا دقيقه 52 با نتيجه سه بر صفر به سود پرسپوليس در جريان است.

البته داور مظلومي را به دليل اين حرکتي که انجام داد اخراج کرد.

لینک به دیدگاه

هواداران تيم مس کرمان که از شکست دو بر صفر تيم‌شان مقابل پرسپوليس در نيمه اول عصباني بودند عليه علي کفاشيان شعار سردادند و خواستار کناره‌گيري او از فدراسيون شدند.

به نقل از فارس، هواداران کرماني همچنين عليه داور مسابقه شعار سر دادند و او را پولکي خطاب کردند.

* به خبرنگاران فهرست بازيکنان داده نشد و گفتند به دليل خرابي دستگاه کپي نمي‌توانيم به شما فهرست بدهيم.

* پرويز مظلومي و ساير نيمکت نشينان مس به شدت به داور مسابقه معترض هستند و يک بار هم داور به آنها تذکر داد.

*بعد از مصدوميت محسن بنگر مدافع پرسپوليس هواداران مس علي دايي را ضد فوتبال خطاب کردند.

*ادينهو، جونيور دو بازيکن برزيلي مس با نيلسون دروازه‌بان برزيلي پرسپوليس خوش وبش داشتند.

* تابلو تعويض داور چهارم ظاهرا ايراد داشت و چندبار براي تعميرش آن را به رختکن بردند.

*در دقيقه 22 مسابقه تابلو تبليغاتي کنار نيمکت‌ها در حال نصب بود.

*هواداران پرسپوليس از تيم‌شان مي‌خواستند به مس کرمان شش گل بزنند. آنها همچنين شعارهايي عليه کرماني‌ها دادند که با درخواست علي دايي و سعيد شيريني به اين کار ادامه ندادند.

*محمد فنايي مسئول برگزاري مسابقه به نيمکت نشينان پرسپوليس بابت شادي‌هاي پس از گل تذکر داد.

*ادينهو به بازيکنان مس بعد از گل خوردن اعتراض کرد.

*خلعتبري و شيث رضايي هم در جريان بازي هر از گاهي با يکديگر حرف مي‌زدند.

*شهرام گودرزي بازيکن تيم مس در نيمه اول مصدوم شد.

*ترکيب تيم مس کرمان به اين ترتيب است:

حسن رودباريان، فرهاد سالاري، عليرضا ابراهيمي، کريم اسلامي، ادينهو، کيانوش رحمتي، هادي تاميني، شهرام گودرزي و جونيور

* هواداران مس کرمان پرسپوليس را قهرمان قلابي ناميدند.

* 1500 تماشاگر بيرون از ورزشگاه هستند در حاليکه بليت در درست دارند و از نيروي انتظامي مي‌خواهند که آنها را به ورزشگاه راه بدهند در حاليکه ظرفيت ورزشگاه تکميل است.

*بين دو نيمه از تماشاگران خواسته شد که در مسابقات دارت خانوادگي شرکت کنند.

* خبرنگاران کرماني که در جايگاه خبرنگاران حضور دارند، به جذب شيث رضايي اعتراض دارند.

* شيريني هم بين دو نيمه با ليدرهاي پرسپوليس جلسه گذاشت و آنها را به آرامش دعوت کرد.

لینک به دیدگاه

پرويز مظلومي بعد از آنکه توسط داور در اوايل نيمه دوم اخراج شد به سمت هواداران پرسپوليس رفت و عدد 4 را به آنها نشان داد و به اين ترتيب براي آنها کُري خواند.

به نقل ازفارس، هواداران مس کرمان عليه علي دايي و داور مسابقه شعار دادند.

* مدير رسانه‌اي باشگاه مس با داور چهارم درگيري لفظي پيدا کرد.

* يوسف‌آبادي سرپرست تيم مس نقش زيادي در آرام کردن جو ورزشگاه و بازگشت بازيکنان تيم مس به بازي داشت زيرا پرويز مظلومي قبل از اخراج قصد داشت بازيکنان تيمش را به بيرون از زمين هدايت کند. ايرانمنش مديرعامل باشگاه نيز بازيکنان را به آرامش دعوت کرد. فنايي ناظر بازي چند دقيقه‌اي با علي دايي صحبت کرد.

* درگيري‌هايي بين هواداران مس کرمان به وجود آمد. بين هواداران پرسپوليس نيز درگيري‌هايي پيش آمد.

* شيريني سرپرست پرسپوليس قصد اعتراض به فنايي را داشت که ناظر بازي او را به سر جايش هدايت کرد.

* ديدار دو تيم تا دقيقه 65 با نتيجه 3 بر صفر به سود پرسپوليس در جريان است.

لینک به دیدگاه

هواداران پرسپوليس بعد از اينکه تعويض مظلومي به آنها عدد 4 را نشان داد و تيم‌شان گل پنجم را زد ايمون زايد را تشويق کردند و يادآور شکست تاريخي پرويز مظلومي مقابل پرسپوليس 10 نفره در دربي پايتخت شدند.

به نقل از فارس،هواداران مس بعد از خوردن گل چهارم در دقيقه 70 شروع به ترک ورزشگاه کردند.

* برخي از هواداران مس در حال ترک ورزشگاه گريه مي‌کردند.

* هواداران پرسپوليس عليه مظلومي شعار مي‌دادند و مي‌گفتند "10 نفره 10 دقيقه دربي را باختي" و همچنين آنها از مظلومي مي‌خواستند بيايد و نتيجه بازي را روي اسکوربرد ورزشگاه تماشا کند.

*تماشاگران با سر دادن شعارهايي خواستار جدايي مظلومي از مس کرمان شدند.

لینک به دیدگاه

[h=1]پرسپوليس مس را شش‌تايي کرد[/h]

تيم هاي فوتبال مس کرمان و پرسپوليس تهران از ساعت 15 امروز (جمعه) در چارچوب هفته هفدهم ليگ برتر در ورزشگاه شهيد باهنر کرمان به مصاف هم رفتند که اين ديدار در پايان با نتيجه‌ي شش بر صفر به سود پرسپوليس خاتمه يافت.

به نقل از ايسنا، گل‌هاي پرسپوليس در اين ديدار را محسن مسلمان، مهرداد کفش‌گري، محمدرضا خلعتبري، سيد مهدي سيدصالحي، پيام صادقيان و فرزاد حاتمي به ثمر رساندند.

* گزارش نيمه اول:

در دقايق آغازين بازي که دو تيم به محک زدن يکديگر مي‌پرداختند اشتباه شيث رضايي کار دست تيم ميزبان داد. مدافع سابق پرسپوليس در حالي که بايد توپ را از منطقه دفاعي زمين مس عبور مي‌کرد، آن را تقديم سيد صالحي کرد و حمله پرسپوليسي‌ها روي پاس محمدرضا خلعتبري و شوت محسن مسلمان به گل ختم شد.

بازي در ادامه اغلب در ميانه‌هاي ميدان دنبال مي‌شد تا اين که مهرداد کفشگري روي توپ ارسالي از کنار خط طولي و در حالي که توپ روي پاي چپ و غير تخصصي‌اش بود از پشت محوطه جريمه شوت سرکشي را روانه دروازه‌ رودباريان کرد تا با باز شدن دروازه مس گل دوم پرسپوليس به ثمر برسد.

شاگردان پرويز مظلومي نيز براي جبران دو گل خورده چندين بار به قلب خط دفاعي پرسپوليس زدند، اما تنها ضربه ادينيو از روي نقطه کاشته تنها موقعيت خطرناک مس بود.

سيد صالحي نيز در دقيقه‌ 36 مي توانست روي شوت از پشت محوطه جريمه براي سومين بار دروازه‌ مس را باز کند، اما جاي گيري خوب رودباريان مانع از اين اتفاق شد.

ادينيو مي‌توانست روي يک کار ايستگاهي دروازه تيم حريف را باز کند، اما ضربه او راهي به دروازه پيدا نکرد.

روي غفلت مدافعان پرسپوليس، مس مي‌توانست اختلاف را کم کند، اما ادينيو از فرصت استفاده نکرد، ضمن اين که بازيکنان مس معتقد بودند که بايد يک ضربه پنالتي به سود اين تيم اعلام مي‌شد.

در سوي مقابل بنگر نيز مي‌توانست اختلاف را بيشتر کند اما ضربه بي‌دقت او از کنار دروازه بيرون رفت.

* گزارش نيمه دوم:

پرسپوليسي‌ها در اين نيمه همچون نيمه نخست بازي را توفاني آغاز کردند و محمدرضا خلعتبري موفق شد در دقيقه 47 روي پنالتي که سيدصالحي گرفته بود، گل سوم تيمش را به ثمر برساند. بعد از اين گل بازي به مدت پنج دقيقه متوقف شده بود؛ چرا که پرويز مظلومي به پنالتي گرفته شده اعتراض داشت و مي‌خواست تيمش را بيرون بکشد. با اين حال بازي با وساطت ناظر فدراسيون و مديرعامل باشگاه مس دنبال شد و در حالي که کرماني‌ها براي جبران گل‌هاي خورده جلو کشيده بودند رضا حقيقي در دقيقه 68 با دادن پاس در عمق به مهدي سيدصالحي او را در موقعيت تک به تک با دروازه‌بان قرار داد. مهاجم پرسپوليس نيز از اين موقعيت نهايت استفاده را برد و با ضربه‌اي محکم توپ را به کنج دروازه‌ي رودباريان فرستاد تا شاگردان علي دايي با 4 گل از مس پيش بيفتند.

ادينيو بازيکن برزيلي مس جزو معدود بازيکناني بود که در دقايق باقي‌مانده نهايت تلاشش را مي‌کرد تا تيمش با نتيجه‌اي آبرومندانه زمين را ترک کند. او يک بار با شوتي سرکش، نيلسون کوريا را مجبور به واکنش کرد. اين شوت ادينيو توسط دروازه‌بان پرسپوليس راهي کرنر شد.

مسي‌ها که ديگر چيزي براي از دست دادن نداشتند بي‌محابا دست به حمله مي‌زدند. در چنين شرايطي پرسپوليسي‌ها نيز از غفلت مدافعان کرماني نهايت استفاده را بردند و اين بار روي حرکت پيام صادقيان به گل پنجم رسيدند. بازيکن ريزنقش پرسپوليس با نفوذ به قلب دفاع مس از زاويه‌ي بسته شوتي را راهي دروازه‌ي مس کرد تا گل پنجم پرسپوليس به ثمر برسد.

پرسپوليس چندين بار فرصت اين را داشت تا گل ششم را به ثمر برساند، اما بهترين فرصت را صادقيان در حالت تک به تک با دروازه‌بان از دست داد. در حالي که نزديک به 9 دقيقه بازي متوقف شده بود و چندين تعويض هم انجام شده بود و چند بار بازيکنان نيز مصدوم شده بودند، داور تنها شش دقيقه زمان تلف‌شده اعلام کرد. در وقت‌هاي اضافه سرانجام فرزاد حاتمي با شوتي محکم و دقيق براي ششمين بار دروازه رودباريان را فرو ريخت.

لینک به دیدگاه

[h=1]صادقيان و سالاري‌پور بهترين‌هاي فني و اخلاق[/h]

تيم‌هاي پرسپوليس و مس کرمان در ورزشگاه شهيد باهنر کرمان به مصاف هم رفتند که اين ديدار پرجنجال با شش گل به سود شاگردان دايي خاتمه يافت.

به نقل از ايسنا، در پايان اين ديدار پيام صادقيان به عنوان بهترين بازيکن زمين انتخاب شد و جايزه بازيکن اخلاق نيز به فرهاد سالاري‌پور از مس رسيد.

چند تن از بازيکنان پرسپوليس هم بعد از اتمام بازي پيراهنشان را درآوردند و به سمت هواداران پرتاب کردند.

لینک به دیدگاه

[h=1]حاشيه ديدار مس و پرسپوليس[/h]

ديدار تيم‌هاي مس کرمان و پرسپوليس از ساعت 15 امروز به ميزباني مس برگزار شد و با نتيجه پر گل 6 بر صفر به سود سرخپوشان به پايان رسيد.

به نقل از فارس، در جريان اين مسابقه هواداران پرسپوليس پس از اينکه مس گل‌هاي سوم و چهارم را دريافت کرد بارها با کنايه پرويز مظلومي را با لقب «سوبله چوبله» تشويق کردند.

همچنين پرسپوليسي‌ها پس از به ثمر رسيدن گل ششم تيمشان از مظلومي تقاضا کردند تا به زمين آمده و اسکوربورد را تماشا کند. آنها با شعار «پرويز بيا بالا» از وي اين تقاضا را داشتند. در مقابل، هواداران مس شعار سر مي‌دادند: «دايي يادت باشه مظلومي سرورته»

* يکسري از هواداران به شدت به محمد فنايي، ناظر داوري به خاطر تصميمات داور مسابقه اعتراض کردند.

* چند ليدر مس کرمان که از نتيجه به دست آمده به شدت ناراضي بودند به نتايج اين تيم در فصل جاري و همچنين جذب شيث رضايي اعتراض کردند.

* هواداران پرسپوليس پس از پيروزي پر گل اين تيم سرود قهرماني سر دادند.

* هواداران مس عليه دايي شعار دادند.

* قبل از پايان بازي محمد فنايي از مسئولان برگزاري بازي درخواست کرد به زمين آمده و براي انتقال داوران به بيرون از زمين کمک کنند.

* يک هوادار پرسپوليس با لباس قرمز به وسط زمين رفت و در آغوش سيد جلال حسيني جاي گرفت. با اين حال مأموران انتظامي با برخورد فيزيکي وي را به بيرون از زمين منتقل کردند.

* سرپرست مس کرمان در پايان مسابقه اجازه نداد هيچکدام از اعضاي اين تيم به سمت داور بروند.

* در پايان مسابقه محمد نوري پيراهنش را به يک جانباز هديه کرد و در مقابل حقيقي، مسلمان و کفشگري لباس‌هاي خود را به ميان تماشاگران انداختند.

* تيم داوري با تمهيدات ويژه از زمين بازي به بيرون انتقال دادند.

* هواداران پرسپوليس در پايان مسابقه به کرماني‌ها عدد 6 را نشان دادند.

* خوشحالي عجيب نيلسون با تکان دادن حوله‌اي که در دست داشت در جاي خود جالب توجه بود.

* محمد فنايي در خصوص مشکلات داوري حاضر به پاسخگويي به خبرنگاران نشد.

* تعدادي از هواداران مس در بيرون از ورزشگاه با مأموران نيروي انتظامي درگير شدند که مأموران عده‌اي از آنها را دستگير کردند.

لینک به دیدگاه

[h=1]شش تايي شدن مس در كرمان/توپخانه پرسپوليس پرويز و تيمش را به توپ بست[/h]

بهترين برد پرسپوليس در ليگ سيزدهم امروز در كرمان رقم خورد،جايي كه شاگردان مظلومي 6 بار تسليم مهاجمان اين تيمش دند

سايت گل-

پيروزي شش بر صفر پرسپوليس در كرمان خط بطلاني بود بر 7 سال ناكامي قرمزها در اين شهر.قطعا تا ساليان سال طرفداران پرسپوليس اين برد را به ياد كرماني ها مي آورند.

جمعه 22 آذر 1392

هفته ی 18 ام لیگ برتر- جام خلیج فارس

ورزشگاه باهنر كرمان

داور: احمد صالحي

کارت زرد:كيانوش رحمتي

گلها:محسن مسلمان(3) مهرداد كفشگري(16)خلعتبري(48) سيد صالحي(68) صادقيان(72) فرزاد حاتمي(94)

مس:حسن رودباریان، فرهاد سالاری، کریم اسلامی، شهرام گودرزی(شجاعي)، ادینیهو، علیرضا ابراهیمی، فرزاد حسین خانی، جونیور، شیث رضایی، کیانوش رحمتی و هادی تامینی

سرمربی: پرويز مظلومي

پرسپوليس: نیلسون، سیدجلال حسینی، محسن بنگر، میثم حسینی، حسین ماهینی، رضا حقیقی، مهرداد کفشگری،(محمد نوري) محسن مسلمان، پیام صادقیان،(قاسمي) سیدمهدی سیدصالحي(حاتمي) و محمدرضا خلعتبری.

سرمربی :علي دايي

لحظات حساس :

در دقيقه 27 موقعيت خوبي براي ادينيو به وجود امد كه از روي يك ضربه ايستگاهي دروازه نيلسون را باز كند اما ضربه او به ديوار دفاعي پرسپوليس بر خورد كرد.چند دقيقه بعد از اين ضربه ادينيو مجددا يك ضربه خطرناك را به سمت دروازه قرمزها شليك كرد.

در دقيقه 43 محسن بنگر مي توانست كار راب راي تيمش تمام كند اما مدافع پيش كشيده قرمزها در موقعيتي شبيه به يك به تك توپ را به بيرون دروازه مس زد. در اين صحنه شيث رضايي مجددا در كورس عقب ماند.

شرح گل

(0-1)در همان ابتداي بازي اعتماد به نفس بيش از حد شيث رضايي كار دستش داد و توپي كه او لو داد در كش و قوسي به محسن مسلمان رسيد تا به اين ترتيب بازيكن سابق ذوب آهن اولين گلش را با پيراهن پرسپوليس به ثمر برساند.

(0-2)مهرداد كفشگري با شوتي سنگين و سر ضرب از پشت محوطه هجده قدم موفق به باز كردن دروازه حسن رودباريان شد.

(0-3)پس از اعلام ضربه پنالتي به سود پرسپوليس،محمدرضا خلعتبري از روي نقزه پنالتي دروازه رودباريان را براي بار سوم باز كرد.

(0-4) پاس عمقي حقيقي به سيد صالحي رسيد تا مهاجم پرسپوليس بعد از مدت ها موفق به گلزني شود. او در مصافي تك به تك به راحتي دروازه رودباريان را باز كرد.

(0-5)اين بار نوبت صادقيان بود تا شانسش را مقابل دروازه مس امتحان كند.او شوت محكمي را از زاويه بسته زد و توپ همانجايي رفت كه بايد.

(0-6)فرزاد حاتمي افتخار زدن گل ششم پرسپوليس را داشت.مهاجم تازه وارد قرمزها با شوتي سرضرب موفق شد كليدي ترين گل تيمش را بزند. عدد شش براي قرمزها شان خاصي دارد.قطعا اين گا براي قرمزها رنگ و بوي ديگري را داشت.

بهترین بازیکن :

تيمي كه هر شش گلش را شش بازيكن مختلف بزنند قطعا انتخاب بهترين بازيكنش آيان نيست.امروز محسن مسلمان از بهترين هيا پرسپوليس بود،كفشگري هم در ميانه ميدان عالي ظاهر شد و مهمتر از آن گل زيبايي را به ثمر رساند.

اتفاق ویژه:

پس از گل سوم قرمزها، پرويز مظلومي كه اعتقاد داشت اين پنالتي صحيح نيست تلاش كرد تا تيمش را از زمين مسابقه بيرون بكشد البته نهايتا بازي ادامه پيدا كرد تا اين شوي پرويز تنها 5 دقيقه دوام داشته باشد.ماحصل اين قهر و قهركشي،اخراج مظلومي از كنار زمين بود.البته شش تايي شدن مس هم مي تواند ويژه ترين اتفاق اين بازي باشد.

شرح بازي:

حتي خوشبين ترين هوادار پرسپوليس هم حدس نمي زد كه امروز قرار است تيمشان در كرمان 6 بار دروازه مس را باز كند. اما تيم دايي در روزي كه بهترين نمايش فصلش را ارائه داد موفق شد يك برد تاريخي را در دل كوير صيد كند. پرسپوليس برخلاف خيلي از بازي هاي نيم فصل اول، در خارج از خانه سراغ تاكتيك محافظه كارانه نرفت و ثمره اين شجاعت يك برد پر گل بود. قطعا اين نتيجه خط و نشاني بود براي ساير مدعيان قهرماني.

لینک به دیدگاه

[h=1]اشتباهي كه پرويز دوباره مرتكب شد/تهييج پرسپوليسي عادت جديد مظلومي[/h]

امروز هم مظلومي به گونه ديگري باعث تهييچ حريف شد.به قول دايي؛آخه كجاي دنيا ،مربي براي تماشاگر كري مي خواند؟

سايت گل-اشتباهات تاكتيكي مظلومي به كنار.حتي ارنج اوليه او هم آنقدر نقش مخرب نداشت كه حركت او هنگام اخراج از كنار زمين باعث خلق اين شكست سنگين شد.

مظلومي كه بعد از اعلام ضربه پنالتي كنترل خودش را از دست داده بود پس از اخراج از كنار زمين در جواب هواداران پرسپوليس ناگهان عدد چهار را به انها نشان داد.پرويز، شان خودش را از قالب يك مربي به يك ليدر تنزل داد و صد البته باعث تهييج بازيكنان پرسپوليس شد.

او دقيقا همان اشتباهي را كرد كه در ان داربي معروف مرتكب شده بود.استقلال با دو گل پيش بود و مظلومي فاتحانه براي هواداران تيمش دست تكان مي داد.مهدوي كيا بعدها تعريف كرد كه ديدن چهره مظلومي و آن دست تكان دادن هايش چگونه در منقلب كردن پرسپوليس نقش داشت.

امروز هم مظلومي به گونه ديگري باعث تهييچ حريف شد.به قول دايي؛آخه كجاي دنيا ،مربي براي تماشاگر كري مي خواند؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...