رفتن به مطلب

╬♥╬ آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس ╬♥╬

zafar

ارسال های توصیه شده

[h=1]دايي: فيرات قصاص قبل از جنايت مي‌کند[/h]

علي دايي در کنفرانس خبري قبل از ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و سايپا در خصوص اين ديدار گفت: همه بازي‌هاي ليگ سخت است و سايپا هم تا اينجا نشان داده که تيم خوبي است و نتايج خوبي هم که گرفته و نشان‌دهنده اين موضوع است. ما در دور رفت در کرج به اين تيم باختيم و فردا مي‌خواهيم ‌آن بازي را جبران کنيم. تمرينات خوبي هم انجام داديم و بازيکنان به هماهنگي کافي رسيده‌اند و فکر مي‌کنم اگر بچه‌ها در بازي فردا خودشان باشند 3 امتياز اين بازي را مي‌گيريم البته باز هم اشاره مي‌کنم که سايپا تيم بزرگ و خوبي است که از مربي خوبي هم بهره مي‌برد اما هدف ما 3 امتياز اين بازي است تا جايگاه خودمان را در جدول رده‌بندي حفظ کنيم.

به گزارش فارس، سرمربي پرسپوليس درباره اينکه پرسپوليس براي بازي فردا مصدوم يا محرومي دارد،اظهار داشت: مصدوم داريم، اميد عاليشاه بازيکن مصدوم ماست اما خوشبختانه بازيکن محروم براي بازي فردا نداريم.

دايي در ادامه اين نشست خبري در پاسخ به سؤال خبرنگاري که درباره تغيير مديريت اين باشگاه از وي پرسيده بود، گفت: من سرمربي تيم هستم و به مسائل مديريتي کاري ندارم، اين صحبت‌ها شايعه است و هر زمان که به قوت نزديک شد درباره‌اش صحبت مي‌کنيم. اينکه گفته مي‌شود بعضي‌ها نامه داده‌اند يا نداده‌اند به من ارتباطي پيدا نمي‌کند. شايد آقاي پروين بخواهد به خيلي‌ها نامه بدهد، اين موضوع چه ربطي به من دارد؟ من کاري به اين حرفها ندارم.

سرمربي پرسپوليس در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبني بر اينکه 3 بازيکن اين تيم به تيم ملي زير 22 سال دعوت شدند و دايي قصد همکاري با اين تيم را دارد يا نه افزود: بازي تيم زير 22 سال با کره و اردوهاي اين تيم به من ارتباطي پيدا نمي‌کند. درباره چيزي هم که شما مي‌گوييد بايد بگويم هر زمان نامه‌اي در اين خصوص به من رسيد درباره‌اش فکر مي‌کنم و بعد نظر مي‌دهم.

علي دايي درباره اينکه از اين نمي‌ترسيد بازيکنانتان که در بازي قبل 6 گل به مس کرمان زده‌اند دچار غرور شوند هم ادامه داد: مگر قرار است هر تيمي 6 گل بزند دچار غرور شود؟ مطمئنا همان شب ما و بازيکنان بازي با مس را فراموش کرديم و آن بازي براي ما تمام شد. الان هم تمرينات خوبي انجام مي‌دهيم و بارها گفته‌ام که فوتبال قرار نيست هميشه روي خوشش را به ما نشان دهد. اگر يک ذره سعي و تلاش نکنيم ضرر مي‌کنيم. ما مي‌خواهيم بازي خوبي انجام دهيم تا بازي ما با مس در ذهن هوادارانمان خراب نشود. نمي‌خواهيم فکر کنند که آن بازي فقط يک حادثه بوده است.

دايي در پايان اين نشست خبري در خصوص صحبت‌هاي فيرات سرمربي سايپا مبني بر اينکه داور در بازي فردا تحت فشار است، تصريح کرد: فيرات نظرش را گفته اما به نظرم نبايد قصاص قبل از جنايت کرد چون اين کار درست نيست. من که بعد از جنايات حرف مي‌زنم گردنم را مي‌زنند! حالا اينکه مي‌گويند داور تحت فشار است شايد به اين خاطر باشد که آقايان علم غيب دارند.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 724
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

[h=1]دفتر خدمات بيمه‌اي پرسپوليس افتتاح شد[/h]

مراسم افتتاح دفتر خدمات بيمه‌اي باشگاه پرسپوليس امروز با حضور رويانيان، آيت‌الله لطفي امام جمعه ايلام، نماينده اردبيل در مجلس شوراي اسلامي و همچنين جمعي از پيشکسوتان از جمله زادمهر، عربشاهي، يوسفي، استيلي و نيز با حضور محمد دايي و علي لطفي برگزار شد.

به گزارش ايسنا ، مديرعامل باشگاه پرسپوليس در مراسم افتتاح اين دفتر اظهار کرد: تا الان چند برنامه مهم در باشگاه پرسپوليس افتتاح شده و از اين به بعد هم اين کار انجام خواهد شد. يکي از‌آنها ايجاد صندوق پرسپوليس در بورس بود. پول حاصل از اين کار به پرسپوليس نمي‌آيد بلکه به نظام بانکي کشور مي‌رود و پول آن در جيب مدارس فوتبال پرسپوليس مي‌رود. ما چند روز پيش يکصدمين مدرسه فوتبال پرسپوليس را در ايران افتتاح کرديم و قصد داريم اين تعداد را به هزار مدرسه برسانيم.

رويانيان گفت: واقعا جوان‌هاي ما بايد کجا بروند؟ چه امکاناتي براي جذب آنها داريم؟ بايد به مسجد بروند يا ورزش کنند تا روح و جسم‌شان سالم باشد. واقعا جوانان ما مشکلات مختلفي دارند. از بيکاري بگيريد تا مشکل در ازدواج و... ما بايد امکاناتي فراهم کنيم که جوان‌هاي ما به مسيرهاي انحرافي نروند. چقدر موادمخدر در سال‌هاي گذشته روي جوانان ما تاثيرگذاشته است. ماهواره به روستاهاي ما هم رفته است. يکي از راه‌هاي مقابله با اين مسائل تقويت امکانات ورزشي است. ما بايد مدارس فوتبال را تقويت کنيم، اصلا فوتبال ابزار تقويت دين است.

رويانيان همچنين با کنايه‌اي خطاب به جهانگيرزاده مسوول بيمه ايران گفت: من از خواهرزاده‌ام پرسيدم که آيا کار کردن در بيمه سود دارد، که او هم گفت بله. آقاي جهانگيرزاده از همين الان گفتم که بعدا نگوييد نگفتم. لطفا پول ما را هم از سود اين دفتر بدهيد.

لینک به دیدگاه

[h=1]رويانيان: بخواهند عضو هيئت‌مديره مي‌شوم[/h]

محمد رويانيان پس از افتتاح بيمه پرسپوليس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اشکالي ندارد هر که مي‌خواهد مديرعامل بشود در پرسپوليس بسم‌الله و ما نگران نيستيم. نياز به پيش‌بيني نبود هر که مي‌خواهد مديرعامل شود مي‌تواند جلو بيايد. مديرعامل مي‌خريم هر که مي‌خواهد مديرعامل شود بيايد جلو.

به گزارش فارس، وي در پاسخ به اين سؤال که چرا اختلاف نظر شما با پروين هنوز حل نشده، گفت: من با هيچ کس هيچ اختلافي ندارم نوکر همه هستم. من با هيچ کس کوچکترين کدروتي ندارم. هر کسي هم دوست دارد مديرعامل و عضو هيئت مديره شود من چاکر و نوکرشان هستم و بعد از اين هم مخلص همه آقايان هستم.

مديرعامل پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که عضو هيئت مديره مي‌مانيد يا خير، گفت:‌اولا بگويم تيم ما هرگز به حاشيه نمي‌رود. تيم ما شهريار، ژنرال و سردار دارد. من شايد عضو هيئت مديره بشوم البته اگر من را بخواهند اگر دولت و وزارت ورزش من را بخواهد عضو هيئت مديره مي‌شوم.

رويانيان در مورد اينکه تکليف برنامه‌هاي شما چه مي‌شود، تاکيد کرد: هر مديرعاملي بيايد برنامه‌هاي ما را با قدرت دنبال مي‌کند اگر من را نخواهند مي‌روم چون به زور نمي‌خواهم بمانم کارهايم را اگر مديرعامل بعدي بيايد از او حکم مي‌گيرم و من دنبال مي‌کنم.

وي در پايان در پاسخ به سؤال ديگري که موريانه‌اي که به جان پرسپوليس افتاده از کجا آمده گفت: اين موريانه از قديم بوده و هست و نمي‌شود آن را کاري کرد. من فداي همه شما بشوم که نگران هستيد. اما انشاءالله همه چيز درست مي‌شود.

اين در شرايط است که رويانيان در هنگام خروج از مراسم با دو محصول پرسپويس عکس يادگاري گرفت و رفت.

لینک به دیدگاه

پروين: رويانيان مديرعامل باشگاه است

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD=colspan: 3][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] علي پروين اظهار داشت: همه پرسپوليسي‌ها از کوچک تا بزرگ و اعضاي هيئت مديره هدفشان موفقيت پرسپوليس بزرگ است و هيچ چيزي نمي‌تواند اين تيم را وارد حاشيه کند.

به گزارش فارس ، وي افزود: بازي بسيار حساسي را مقابل سايپا داريم و بيشتر از هر چيزي بايد به حمايت از پرسپوليس بپردازيم تا چيزهاي ديگر مخصوصا در اين شرايط حساس. رويانيان همچنان مديرعامل باشگاه پرسپوليس است و کار خودش را فعلا دنبال مي‌کند.

وي خاطرنشان کرد: من فقط در اين شرايط حساس از هواداران جوان و قديمي مي‌خواهم تيم دايي و بچه‌ها را تنها نگذارند و با يک هجوم همگاني به ورزشگاه آزادي ثابت کنند که ورزشگاه‌ها شايد براي تيم‌هاي ديگر خالي باشد اما براي تيم دايي و پرسپوليس خالي نيست. مطمئن باشيد کوچکترين مشکلي در بازي با سايپا پيش نخواهد آمد و همه با هم سه امتياز حساس اين بازي را کسب خواهند کرد چون تيم ما الان در بهترين شرايط ممکن است و خوشبختانه کادر فني‌اش در حال حاضر زحمات خود را به عينه در حال ديدن است.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[h=1]پيوس: دايي از حواشي دوري کند[/h]

فرشاد پيوس در گفت‌وگو با تسنيم، در مورد ديدار پرسپوليس مقابل سايپاي البرز در هفته نوزدهم ليگ برتر گفت: سايپا تيم يکدست و خوبي است که پرسپوليس نبايد اين تيم را دست‌کم بگيرد. در واقع سايپا خطوط هافبک و حمله خوبي دارد که عناصر دفاعي و هافبک‌هاي پرسپوليس بايد ارتباط بين آنها را قطع کنند تا قدرت اين تيم به حداقل برسد. شاگردان دايي بايد به گونه‌اي عمل کنند که مانند بازي رفت غافلگير نشوند.

«آيا ممکن است پرسپوليس به مانند ديدار مقابل مس کرمان در بازي‌هاي پيش رو بازهم با اختلاف 6 گل به پيروزي دست يابد؟»، مهاجم پيشين پرسپوليس در پاسخ به اين پرسش گفت: روزي که پرسپوليس با مس کرمان بازي کرد روز اين تيم بود. در آن روز شايد اگر بازي 10 دقيقه ديگر نيز ادامه داشت پرسپوليس با نتيجه‌اي سنگين‌تر و عجيب‌تر مس را شکست مي‌داد.

وي در خصوص استقبال کم تماشاگران از بازيهاي ليگ نيز گفت: واقعاً عوامل زيادي در استقبال کم تماشاگران موثر است با اين حال من معتقدم اگر تماشاگر نباشد بازي‌هاي ليگ مانند ليگ محلات مي‌شود. جدا از اين، من از استقبال کم تماشاگران پرسپوليس ناراحتم، چون در شرايطي که پرسپوليس به حمايت تماشاگران احتياج دارد آنها حتماً بايد از تيم‌شان حمايت کنند، چون پرسپوليس هميشه پرهوادارترين تيم ايران و آسيا بوده و بدون حضور تماشاگر با مشکلات زيادي مواجه مي‌شود.

مهاجم پيشين پرسپوليس با ابراز اميدواري از اينکه محروميت علي دايي بخشيده شده و او در ديدارهاي پيش رو سرخپوشان را همراهي کند، گفت: اميدوارم محروميت دايي بخشيده شود اما جدا از اين مسائل من اعتقاد دارم دايي نبايد به مسائل حاشيه‌اي بپردازد، چون او با توانايي و شخصيتي که دارد با تمرکز در کارش مي‌تواند پرسپوليس را به قهرماني برساند.

لینک به دیدگاه

[h=1]گزارش تمرين پرسپوليس[/h]

آخرين تمرين تيم فوتبال پرسپوليس قبل از ديدار مقابل سايپا از ساعت 15 و 30 دقيقه در ورزشگاه درفشي‌فر آغاز شد.

به نقل از فارس، در اين تمرين بازيکنان پرسپوليس آخرين مرور کارهاي تاکتيکي را در دستور کار خود قرار دادند.

*علي دايي در تمرين امروز حضور نداشت.

*پولادي تمرينات پرفشار خود را‌ آغاز کرد.

*نورمحمدي بدون مشکل در تمرينات گروهي شرکت کرد.

*سوژه اصلي بازيکنان پرسپوليس در تمرين امروز انتخاب هيئت مديره جديد پرسپوليس بود که درباره آن بحث و تبادل نظر مي‌کردند.

*فيلم بازي‌هاي سايپا رسيد.

*حضور هواداران در ورزشگاه آزادي دغدغه بازيکنان بود که هر کدام درخواست داشتند که از قول آنها براي حضور هواداران در ورزشگاه اقدام شود.

*تيم‌‌هاي فوتبال پرسپوليس و سايپا فردا از ساعت 15 در ورزشگاه آزادي به مصاف يکديگر خواهند رفت.

لینک به دیدگاه

[h=1]سرخپوشان با 19 بازيکن به اردو رفتند[/h]

تيم فوتبال پرسپوليس در چارچوب مسابقات ليگ برتر فردا در ورزشگاه آزادي ميزبان سايپاي البرز است، از همين رو علي دايي پس از تمرين امروز با 19 بازيکن به اردو رفت.

به نقل از فارس، نيلسون، محمدي، نورمحمدي، ميثم حسيني، سيدجلال حسيني، بنگر، ماهيني، حقيقي، نوري، کفشگري، صادقيان، مسلمان، خلعتبري، سيدصالحي، حاتمي، دهنوي، علي‌عسگر، فرشاد قاسمي و عباس‌زاده، 19 بازيکن قرمزپوش هستند.

بازيکناني مانند کمنداني، مارکو، عاليشاه، پولادي و کنعاني از اين ليست خط خوردند. امير عابدزاده نيز که همراه قرمزپوشان به کرمان رفته بود در اين ليست حضور ندارد اما علي‌عسگر که در ديدار گذشته به دليل سه کارته بودن حاضر نبود و قاسم دهنوي که به دليل بدهي به سپاهان دچار محروميت شده بود در ليست دايي حضور دارند.

لینک به دیدگاه

[h=1]دايي بخشيده شد[/h]

[TR]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]پس از اعاده دادرسي باشگاه پرسپوليس و توضيحات علي دايي، کميته استيناف امروز رأي بر برائت علي دايي داد و او مي‌تواند فردا در ديدار با سايپا تيمش را هدايت کند.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[h=1]سهراب سپهری پرسپولیسی است[/h]

شهریاری در بین خبرنگاران با این مقدمه که از همه اقشار در ایران طرفدار پرسپولیس هستند؛ اشاره به نام سهراب سپهری شاعر نوپرداز و نقاش مشهور ایرانی کرد

سایت گل اجرای مراسم جشن قهرمانی نیم فصل پرسپولیس با محمود شهریاری بود، مجری اهل شهر بیجار که هرگز تعلق خاطر خود به قرمز را پنهان نکرده است. شهریاری که دیشب سعی داشت با جملاتی شیرین فضای رسمی جشن اسپانسر پرسپولیس را تغییر بدهد .

در یکی از آیتم‌ها ضمن برشمردن دلایل برتری پرسپولیسی‌ها به استقلالی‌ها یک موضوع چهره مهم ادبی ایران اشاره کرد. شهریاری در بین خبرنگاران با این مقدمه که از همه اقشار در ایران طرفدار پرسپولیس هستند؛ اشاره به نام سهراب سپهری شاعر نوپرداز و نقاش مشهور ایرانی کرد.

چهره‌ای که علاقه خاصی به فوتبال داشته و در دهه 1340 برای تماشای برخی مسابقات به امجدیه می‌رفته است. شهریاری گفت: خوب است بدانید سپهری پرسپولیس بوده است. ( او این برگ را خطاب به کسانی رو کرد که می‌گویند طرفداران پرسپولیس مربوط به قشر ضعیف‌تر جامعه هستند) او گفت: سهراب سپهری در نامه‌ای که هفته نامه کیهان ورزشی داشته اعلام کرده طرفدار پرسپولیس است و سپس فرازهایی از این نامه را برای حضار خواند. سهراب در این نامه ضمن چند تذکر نوشتاری و ادبی اعتراف کرده بود که طرفدار تیم عقاب تهران است. تیمی که حالا دیگر اثری از آن نیست.

شهریاری گفت: متن را از روزنامه جام جم برداشته است و اگر کسی شک دارد می‌تواند برود آن را ببیند ...

1326820565_sohrab-sepehri50-50.jpg

جالب اینکه سپهری در نامه خودش به کیهان ورزشی در بند آخر نامه اش نوشته است :

هم راننده تاکسی طرفدار تیم پرسپولیس است، هم شاگرد بقال، هم دانشجو و هم کارمند اداره. بسیار خوب، هر کس می تواند علاقه اش را به چیزی ببندد، اما علاقه داشتن هم دلیل منطقی می خواهد. اهالی منچستر حق دارند طرفدار تیم های شهر خود باشند، مردم لیدز بجاست که تیم خود را دوست بدارند، ساکنان چلسی طبیعی است که بیش تر از تیم خود دفاع کنند. اما در شهر شما و من، یک بت همگانی پیدا می شود، دلبستگی مسری است و طرفداری، اتفاقی و بی دلیل صورت می گیرد. خواهید گفت: چه اشکالی دارد؟ حرفی ندارد، اما وقتی که در امجدیه نشسته اید، این طرفداری و تعصب محیطی نامطلوب ایجاد می کند و شما نمی توانید به دلخواه تماشا کنید. من هم مثل شما از تیم پرسپولیس بازی های خوبی دیده ام . شور و هیجان تماشاگر چیزی گیرا و پسندیده است و اگر نباشد میدان ورزشی نه جان دارد و نه معنی، تشویق بی حساب تماشاگران، بچه های پرسپولیس را نمایشگر بار آورده است.

لینک به دیدگاه

[h=1]صادقیان : کسی که نمی گذارد ملی پوش بشود باید آن دنیا جواب بدهد![/h]

مشكلات مالي كه هست اما اميدوارم زودتر حل مي‌شود تا به تيم لطمه نزند. من هم مشكل مالي دارم و بخشي از قراردادم پرداخت نشده

سایت گل - خوش مصاحبه و البته با حوصله. اين از خصوصيات بارز پيام صادقيان است. بازيكني كه در تركيب پرسپوليس مثلث خطرناكي را همراه با محسن مسلمان و محمدرضا خلعتبري تشكيل داده. مثلثي به خطرناكي مثلث برمودا. خودش هم قبول دارد. مي‌گويد باورمان شده كه مثلث برمودا هستيم. پيام هم از مثلث حرف زد و هم از مشكلات مالي پرسپوليس. دعوت نشدن به تيم ملي هم يكي از سوال‌هاي تكراري از او بود كه اين بار جوابي آتشين داشت. پيام باعث و باني دعوت نشدنش به تيم ملي را واگذار كرد به خدا تا نشان دهد تا چه اندازه، شايعه‌ها روي او تاثير گذاشته. شايعه‌هايي با اين مضمون كه يكي از بازيكنان بزرگ تيم ملي اجازه نمي‌دهد او به تيم ملي دعوت شود. مصاحبه ایران ورزشی با پيام صادقيان پيش‌روي‌تان است.

شرايط روبراه است؟

شرايط كه فوق‌العاده است. با مكافات و سختي‌هاي فراواني كه متحمل شديم توانستيم صدر جدول را به دست بياوريم. الان هم تلاش ما و علي آقا و كادر فني اين است كه بتوانيم اين صدرنشيني را ادامه بدهيم.

فكر مي‌كني صدرنشيني شما ادامه پيدا كند؟

صددرصد ادامه پيدا مي‌كند. با كمك بچه‌ها و حمايت هواداران مي‌توانيم اين صدرنشيني را تا آخر فصل حفظ كنيم و عنوان قهرماني را به دست بياوريم. البته اگر بخواهيم قهرمان شويم بايد همه بازي‌ها را ببريم.

حتي بازي بعد مقابل سايپا را؟ تيمي كه در بازي رفت، نخستين شكست فصل را به شما تحميل كرد؟

ما آن شكست را فراموش كرده‌ايم اما اين موضوع دليل نمي‌شود كه بگوييم بازي آساني پيش‌رو داريم. بازي مقابل سايپا سخت است. اين تيم تلفيقي از بازيكنان جوان و باتجربه است كه درخشش آنها مي‌تواند كار ما را مشكل كند. در اين بازي چاره‌اي جز برد نداريم و اميدوارم كه به هدفمان برسيم.

تو، محسن مسلمان و محمدرضا خلعتبري در بازي‌هاي اخير پرسپوليس درخشش خيره‌‌كننده‌اي داشتيد. به واسطه اين درخشش به شما لقب‌هايي هم داده‌اند كه يكي از آنها مثلث برمودا است. اين لقب به گوش خودتان هم رسيده؟

در يكي از روزنامه‌ها خواندم كه براي ما نوشته بودند ويرانگر، مثل مثلث برمودا. خودمان هم باورمان شده كه مثلث برمودا هستيم و فكر مي‌كنم اين لقب براي ما باقي خواهد ماند.

مثلثي كه مي‌گوييم بيش از حد با هم هماهنگ است. دليلش چيست؟

فكر مي‌كنم دليل اصلي‌اش برمي‌گردد به دوران حضور ما در ذوب‌آهن. هر سه در ذوب‌آهن بازي مي‌كرديم و از آنجا با خصوصيات هم آشنا هستيم. اين مي‌تواند دليل اصلي هماهنگي ما باشد. چشم بسته همديگر را پيدا مي‌كنيم و براي هر تيمي مي‌توانيم خطرساز شويم.

شرايط مالي اين روزهاي پرسپوليس بغرنج است. بودجه‌اي نيست كه پول بازيكنان پرداخت شود. تو به عنوان يكي از بازيكنان موثر پرسپوليس، طلب داري يا پولت را پرداخت كرده‌اند؟

مشكلات مالي كه هست اما اميدوارم زودتر حل مي‌شود تا به تيم لطمه نزند. من هم مشكل مالي دارم و بخشي از قراردادم پرداخت نشده اما با مسوولان صحبت كردم تا اين مشكل را حل كنند.

نتيجه صحبت‌هايت چه بود؟

مدام به امروز و فردا موكول مي‌شود اما اميدوارم ظرف روزهاي آينده مطالبات من هم پرداخت شود تا با تمركز كامل در تركيب پرسپوليس بازي كنم.

يك سوال تكراري. از ته دل بگو كه چقدر اميدواري به تيم ملي دعوت شوي و همراه ساير بازيكنان به جام جهاني بروي؟ چند درصد؟

(كمي مكث مي‌كند) خودم 70، 80 درصد اميدوارم به تيم ملي دعوت شوم و در جام جهاني بازي كنم.

واقعا؟

واقعا اين حرف را زدم. خيلي اميدوارم، چون فصل خوبي را پشت سر گذاشته‌ام و همه مي‌گويند مي‌تواني براي تيم ملي هم مفيد باشي.

اما به نظر مي‌رسد كروش تيم خودش را بسته و بازيكناني را به جام جهاني مي‌برد كه در اردوهاي قبل حضور داشته‌اند. يعني اينكه بازيكنان جديد كه ماه‌هاي گذشته دعوت نشده‌اند شانسي براي حضور در جام جهاني ندارند...

هر چه قسمت باشد همان مي‌شود اما اين را هم قبول ندارم كه بازيكنان جديد شانسي براي حضور در جام جهاني ندارند.

اما تو از ماه‌ها پيش مي‌توانستي دعوت شوي اما نشدي. فكر نمي‌كني الان كارت سخت‌تر شده؟

حرف شما را مي‌پذيرم اما به نظر كی روش هم احترام مي‌گذارم. فقط باعث و باني دعوت نشدنم به تيم ملي را مي‌سپارم به خدا. اگر كسي باعث شده كه من به تيم ملي دعوت نشوم آن دنيا بايد جوابم را بدهد. به نظر من ارزشي ندارد كه كسي بخواهد من به تيم ملي دعوت نشوم.

منظورت چه كسي است؟

اسم نمي‌برم، فقط مي‌سپارمش به خدا. واگذار مي‌كنم به او تا جوابش را بدهد.

تيم زير 22 سال از چند روز ديگر بايد به اردو برود و البته از 22 دي‌ماه در مسابقات آسيايي شركت كند. آن زمان پرسپوليس بازي‌هاي حساسي در ليگ پيش‌رو دارد. تكليف تو، عاليشاه و مسلمان چه مي‌شود؟ به تيم زير 22 سال مي‌رويد يا براي پرسپوليس بازي مي‌كنيد؟

من نمي‌دانم داستان از چه قرار است. هر تصميمي كه مسوولان فدراسيون و پرسپوليس بگيرند ما تابعش هستيم. بايد تعامل كنند و به تفاهم برسند تا نه تيم ملي ضربه بخورد و نه پرسپوليس.

لینک به دیدگاه

[h=1]صالحي: تخلف دايي محرز نشد[/h]

عليرضا صالحي در مورد صدور رأي کميته استيناف در مورد اعاده دادرسي باشگاه پرسپوليس گفت: روز گذشته جلسه‌اي را با رويانيان داشتيم که وکيل دايي هم حضور داشت ايشان معتقد بودند دايي هيچ توهيني به باشگاه سپاهان که شاکي اين پرونده بود نکرده است. امروز هم علي دايي آمد و توضيحات تکميلي را ارائه کرد. اينکه برخي از جملاتي که از ايشان نقد شده بود کامل نبود و ابتدا و انتهاي جملات در برخي از رسانه‌ها به طور کامل منتشر نشده بود. به همين دليل دايي امروز به کميته استيناف آمد و توضيحات را از زبان خودش شنيديم.

به نقل از فارس، وي ادامه داد: پس از بررسي تمام زواياي پرونده و شنيدن صحبت‌هاي علي دايي مشخص شد که خطاب علي دايي باشگاه سپاهان نبوده و منظور او از غش کردن داور اين نبوده که باشگاه سپاهان داور را تطميع کرده باشد يا اينکه امتيازي به داور داده باشد تا بازي را به سود اين تيم تمام کند بلکه دايي معتقد بوده که داور به نفع تيم حريف قضاوت کرده و اين به نفع گرفتن در بين اهالي فوتبال يک جمله مصطلح است و توهيني تلقي نمي‌شود.

رئيس کميته استيناف در ادامه گفت‌وگو با فارس، تصريح کرد: استنباط ما از جملاتي مانند شماره‌حساب داور و دوستانش که علي دايي پيش از اين در نشست خبري بيان کرده بود اين بود که سرمربي پرسپوليس به باشگاه سپاهان توهين کرده و منظورش اين بوده که باشگاه سپاهان امتيازي به داور داده است اما بررسي‌هايي که انجام داديم و وقتي جملات را کامل شنيديم و علي دايي هم خودش توضيحات را ارائه کرد متوجه شديم منظور او به محسن قهرماني بوده و اينکه داور مسابقه به خاطر لج و لجبازي از او انتقام گرفته است.

صالحي افزود: به همين دليل تخلف علي دايي براي ما احراز نشد و حکم او در مورد محروميت دو جلسه‌اي و جريمه 7ميليون توماني نقض شد و علي دايي از اين اتهام تبرئه شد و مي‌تواند فردا در ديدار با سايپا تيمش را هدايت کند.

لینک به دیدگاه

[h=1]دايي تبرئه شد چون به سپاهان اتهام نزده بود[/h]

محمد رويانيان در خصوص تبرئه علي دايي از سوي کميته استيناف اظهار داشت: خوشبختانه پس از جلسه و گفتمان بسيار خوب امروز خيلي از ابهامات در جلسه‌اي با کميته استيناف برطرف شد و جا دارد به شجاعت و درايت کميته استيناف که همه حرف‌ها را گوش کرد و به دنبال حق بود تبريک ويژه بگويم.

به گزارش فارس، وي افزود: فارغ از هرگونه مسائل به نظرم چون دايي به سپاهاني‌ها اتهامي نزده بود، تبرئه شد و اي کاش اين جلسه سه‌جانبه خيلي زودتر برگزار مي‌شد تا اين مسائل حل و فصل مي‌شد. خيلي خوشحالم که صحبت‌هاي دايي را شنيدند و اميدوارم در کميته استيناف هميشه اين روند ادامه‌دار باشد.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس در پايان خاطرنشان کرد: به صالحي اطمينان مي‌دهم دغدغه‌هاي ايشان را هم رعايت کنيم. کميته استيناف دنبال آرامش است و ما هم به دنبال کم کردن تنش‌ها و حفظ حرمت‌ها هستيم و اطمينان خاطر مي‌دهيم که اين اتفاق خواهد افتاد. مسئله‌اي که همه ما به او اطمينان داريم يعني آرامش و دوري از هرگونه تنش‌ در فوتبال ايران. البته من همين جا هم اميدوارم که بچه‌هاي ما با يک بازي خوب مقابل سايپا بتوانند روز خوبي را پشت سر بگذارند.

لینک به دیدگاه

در حالي که قاسم دهنوي در فهرست 18 نفره پرسپوليس قرار داشت و به همراه بازيکنان اين تيم به رختکن رفته بود مسئولان برگزاري مسابقه به اين بازيکن اعلام کردند دهنوي محروم است و نمي‌تواند مقابل سايپا به ميدان برود.

به گزارش فارس،اين در حالي است که دهنوي طلب 50 ميليوني باشگاه سپاهان را پرداخت کرده است.

دهنوي در بازي با مس کرمان به دليل عدم پرداخت اين مبلغ محروم شده بود.

*محمد دايي با خودروي شخصي به ورزشگاه آمد و علي دايي همراه اتوبوس بازيکنان وارد ورزشگاه شد.

*ماموران انتظامي دست‌فروش‌ها را در مقابل ورزشگاه جمع‌آوري کردند.

*ديدار دو تيم ساعت 16:20 آغاز مي‌شود

لینک به دیدگاه

[TR]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]علي دايي ترکيب پرسپوليس را براي ديدار امروز مقابل سايپا به اين ترتيب اعلام کرد:

نيلسون، سيدجلال حسيني، محسن بنگر، ميثم حسيني، حسين ماهيني، رضا حقيقي، مهرداد کفشگري ، محسن مسلمان، پيام صادقيان، سيدمهدي سيدصالحي و محمدرضا خلعتبري.

ديدار دو تيم ساعت 16:20 آغاز مي‌شود.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TR]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] هواداران تيم فوتبال پرسپوليس که تعدادشان حدود 4 هزار نفر است قبل از شروع مسابقه با شعار «پرسپوليس قهرمان انتقام، انتقام» خواستار جبران شکست يک بر صفر ديدار رفت مقابل سايپا شدند.

به گزارش فارس،پسر يک جانباز را به ورزشگاه راه ندادند و همين مسئله باعث شد که درگيري مقابل تونل ورزشگاه ايجاد شود.

*خليل سبحاني مديرعامل باشگاه سايپا به رختکن تيم رفت و قبل از مسابقه با بازيکنانش صحبت کرد.

*مجيد ايوبي، بابک حاتمي، ابراهيم شکوري، روزبه شاه‌علي دوست و محمدرضا ناصحي بازيکناني از سايپا بودند که پيش از شروع مسابقه به سمت علي دايي رفتند و با او خوش و بش کردند.

*محسن بنگر مدافع پرسپوليس هم قبل از شروع مسابقه به سمت نيمکت سايپا رفت و با آنها دست داد.

*ترکيب تيم سايپا به اين ترتيب است:

محمدباقر صادقي، مجيد ايوبي، سجاد مشکل‌پور، بابک حاتمي، ابراهيم شکوري، حامد شيري، روزبه شاه‌علي‌دوست، مهدي جعفرپور، محمدرضا ناصحي، کاوه رضايي و سجاد شهباززاده.

*استقبال کم تماشاگران به نوعي نشان دهنده قهر آن ها است. البته بارش شديد برف هم به نظر مي رسد در تعداد حضور تماشاگران تاثيرگذار بوده است.

*قيمت بليت‌هاي ورزشگاه به اين ترتيب است: جايگاه 15 هزار تومان، مقابل جايگاه 8 هزار تومان و طبقه دوم ورزشگاه 5 هزار تومان.

*مجتبي محرمي و محمد پنجعلي در جايگاه ويژه حضور دارند.

*دن‌گاسپار مربي تيم ملي نيز يکي از تماشاگران ويژه اين مسابقه است.

ديدار دو تيم تا دقيقه 25 با نتيجه مساوي بدون گل در جريان است.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

پرسپوليس از ساعت 16 و 20 دقيقه در ورزشگاه آزادي و در حضور حدود 5 هزار تماشاگر به مصاف تيم سايپا رفت که نيمه اول بازي با تساوي بدون گل به پايان رسيد.

محمدرضا ناصحي در دقيقه 13 مسابقه از پشت محوطه جريمه شوت زد که توپ او به تيرک دروازه پرسپوليس برخورد کرد و به بيرون رفت.

به گزارش فارس،ديدار دو تيم در نيمه اول خيلي جذاب نبود و توپ بيشتر در ميانه ميدان جريان داشت. البته بازيکنان سايپا دو سه شوت به سمت دروازه پرسپوليس زدند. در مجموع بازي خيلي سرد و بي‌روح بود. بارش برف از دقيقه 15 مسابقه در ورزشگاه آزادي آغاز شد.

در دقيقه 45+1 سجاد شهباز‌زاده در صحنه تک به تک توپ را به بالاي دروازه زد و بهترين فرصت گلزني تيمش را از دست داد.

حسين زرگر داور مسابقه به محمدرضا خلعتبري از پرسپوليس کارت زرد نشان داد.

لینک به دیدگاه

بعد از درگيري لفظي محمدرضا ناصحي و محمدرضا خلعتبري بر سر تصاحب توپ، خلعتبري به صورت بازيکن سايپا سيلي زد که اين سيلي از ديد داور پنهان ماند.

به گزارش فارس،فيرات سرمربي سايپا و نيمکت‌نشينان اين تيم به داور مسابقه به خاطر اين اتفاق اعتراض کردند و معتقد بودند خلعتبري بايد اخراج شود.

*علي دايي سرمربي پرسپوليس به خلعتبري تذکري جدي داد و از او خواست تا با بازيکنان حريف درگير نشود.

*هواداران پرسپوليس علي‌دايي را تشويق کردند و عليه استقلال نيز شعار سر دادند.

ديدار دو تيم در نيمه اول با نتيجه مساوي بدون گل به پايان رسيد.

لینک به دیدگاه

تداوم صدرنشيني پرسپوليس باپيروزي مقابل سايپا

[TR]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]پرسپوليس از ساعت 16 و 20 دقيقه در ورزشگاه آزادي و در حضور 10 هزار تماشاگر ( طبق اعلام بلندگوي ورزشگاه) به مصاف تيم سايپا رفت که بازي با نتيجه يک بر صفر به سود پرسپوليس به پايان رسيد.

محسن مسلمان در دقيقه 73 روي سانتر ارسالي پيام صادقيان با يک ضربه سر از داخل شش قدم گل پرسپوليس را به ثمر رساند. سرخپوشان با اين گل سه امتيازي صدرنشيني خود را حفظ کردند.

محمدرضا ناصحي در دقيقه 13 مسابقه از پشت محوطه جريمه شوت زد که توپ او به تيرک دروازه پرسپوليس برخورد کرد و به بيرون رفت.

ديدار دو تيم در نيمه اول خيلي جذاب نبود و توپ بيشتر در ميانه ميدان جريان داشت. البته بازيکنان سايپا دو سه شوت به سمت دروازه پرسپوليس زدند. در مجموع بازي در نيمه اول خيلي سرد و بي‌روح بود. بارش برف از دقيقه 15 مسابقه در ورزشگاه آزادي آغاز شد و در نيمه دوم بارش برف قطع شد.

در دقيقه 45+1 سجاد شهباز‌زاده در صحنه تک به تک با نيلسون توپ را به بالاي دروازه پرسپوليس زد و بهترين فرصت گلزني سايپا را از دست داد.

پرسپوليس نيمه دوم را هجومي آغاز کرد و بازي در شروع نيمه دوم سرعت بيشتري گرفت.

در دقيقه 50 شوت پيام صادقيان به تيرک افقي به تيرک افقي سايپا خورد و به بيرون رفت.

حسين زرگر داور مسابقه به محمدرضا خلعتبري از پرسپوليس کارت زرد نشان داد.

در دقيقه 55 شوت محسن مسلمان را محمدباقر صادقي دروازه‌ بان سايپا به خوبي مهار کرد.

در دقيقه 75 شوت پيام صادقيان به تيرک درواز‌ه سايپا برخورد کرد.

با اين برد پرسپوليس 36 امتيازي صدرنشيني را حفظ کرد و و سايپا 25 امتيازي باقي ماند. پرسپوليس با اين برد شکست يک بر صفر را جبران کرد.

*ترکيب پرسپوليس:

نيلسون، سيدجلال حسيني، محسن بنگر، ميثم حسيني، حسين ماهيني، رضا حقيقي، مهرداد کفشگري ، محسن مسلمان، پيام صادقيان( از دقيقه 90+ 3 محمد نوري)، سيدمهدي سيدصالحي( از دقيقه 64 فرزاد حاتمي) و محمدرضا خلعتبري( از دقيقه 90+1 حميد علي عسگر).

سرمربي: علي دايي

*ترکيب سايپا:

محمدباقر صادقي، مجيد ايوبي، سجاد مشکل‌پور، بابک حاتمي، ابراهيم شکوري، حامد شيري، روزبه شاه‌علي‌دوست، مهدي جعفرپور( از دقيقه 55 ابراهيم‌ صادقي)، محمدرضا ناصحي( از دقيقه 69 محسن ارزاني)، کاوه رضايي و سجاد شهباززاده( از دقيقه 77 علي يونسي)

سرمربي: انگين فيرات[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

حبيب‌الله شيرازي، رئيس هيئت فوتبال تهران و مسئول برگزاري مسابقه در مورد دليل محروميت ناگهاني قاسم دهنوي گفت: ما چنين مسئله‌اي را به پرسپوليسي‌ها نگفتيم شايد بازي نکردن او به مسائل فني مربوط شود.

به گزارش فارس، هواداران پرسپوليس از اينکه به آنها اجازه داده نشد مثل ديدارهاي گذشته درهاي روبه‌روي جايگاه باز نشد تا آنها در آن قسمت قرار بگيرند ناراحت بودند.

*حسين خوش‌نظر، سرپرست سايپا بعد از گلزني پرسپوليس به داور چهارم اعتراض شديدي کرد.

*يک آدم فضايي در جايگاه ويژه ورزشگاه حضور دارد که ظاهرا مربوط به انتخاب تيم کهکشاني بکن‌باوئر است.

لینک به دیدگاه

پيام صادقيان به عنوان بازيکن برتر فني ديدار پرسپوليس و سايپا انتخاب شد و مجيد ايوبي بازيکن سايپا مرد اخلاق اين مسابقه شد.

ديدار دو تيم از هفته نوزدهم ليگ برتر با نتيجه يک بر صفر به سود پرسپوليس به پايان رسيد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...