رفتن به مطلب

╬♥╬ آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس ╬♥╬

zafar

ارسال های توصیه شده

[h=1]پروين: خودم حامي دايي بودم[/h]

علي پروين در خصوص اختلاف نظر با برخي از اعضاي هيئت مديره باشگاه پرسپوليس گفت: من هيچ وقت با کسي مشکلي ندارم و هميشه گفته‌ام اگر حرفي مي‌زنم دلم مي‌سوزد و مي‌خواهم به جاي در جا زدن کار را رو به جلو برود.

به گزارش فارس ، وي افزود: شاگردان من هم هميشه صحبت‌هايي را مطرح مي‌کنند و مي‌دانيد من هيچ وقت عادت به جواب دادن به آنها ندارم چون اگر بخواهم اين کار را کنم صبح تا شب بايد به فکر جواب دادن باشم.

پروين ادامه داد: اين را همه بدانند سربلندي پرسپوليسي‌ها براي من يک دنيا ارزش دارد و وقتي تيم مي‌برد، شاد مي‌شود و هميشه هم ديده‌ايد تا آنجا که توانسته‌‌ام حمايت هم کرده‌ام اما زياد صحبت نمي‌کنم تا نگويند در کارها دخالت مي‌کند.

وي خاطر نشان کرد: من باز هم اعلام مي‌کنم با هيچ کس مشکلي ندارم و انشاء‌الله پرسپوليس بتواند امسال با نتايج خوبي که گرفته سربلند باشد.

عضو هيئت مديره پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که عربشاهي اعلام کرده شما چشم ديدن موفقيت دايي را نداريد،گفت: اول فصل من خودم يکي از افرادي بودم که دوست داشتم دايي پرسپوليسي شود. برخي مسائل کمي خنده‌دار است و من هم گفتم جوابي به شاگردانم نمي‌دهم. انشاء‌الله همه آنها جيبشان پر، سلامت و موفق باشند.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 724
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

[h=1]حاشيه‌هاي ختم پدر احمدرضا عابدزاده[/h]

مراسم ختم پدر احمدرضا عابدزاده بعد از ظهر امروز در ميدان فاطمي مسجد نور برگزار شد.

به گزارش فارس، در اين مراسم برخي از بازيکنان پرسپوليس از جمله علي‌عسگر، نوري، حسيني به همراه جواد منافي،‌ بهزاد غلامپور، هادي طباطبايي، عليرضا منصوريان، هاشمي‌نسب و خيلي ديگر از مربيان و بازيکنان تيم‌هاي ديگر حضور داشتند و

عابدزاده با چشماني اشکبار ناراحتي خود را بابت برخي خبرها که در خصوص پدر او در رسانه‌ها چاپ شده بود ابراز کرد.

وقتي رويانيان وارد مسجد نور واقع در ميدان فاطمي شد، با افشين پيرواني که اخير با يکديگر درگيري‌هاي لفظي شديدي داشتند مواجه شد اما اين دو نفر با تلاش برخي اطرافيان آشتي کردند و برخورد گرمي با يکديگر داشتند.

دسته‌گل‌هايي از سوي فدراسيون فوتبال، سازمان ليگ و برخي فدراسيون‌هاي ديگر فرستاده شده بود.

همچنين مربيان تيم ملي رشته‌هاي ديگر مانند غلامرضا محمدي، نيز در اين مراسم حضور پيدا کردند.

لینک به دیدگاه

[h=1]چراغ سبز رويانيان براي بازگشت عابدزاده[/h]

محمد رويانيان در حاشيه مراسم ختم پدر احمدرضا عابدزاده گفت: احمدرضا عابدزاده يکي از اسطوره‌هاي به يادماندني تيم فوتبال پرسپوليس و همچنين تيم ملي فوتبال ايران است و من علاقه زيادي به او دارم. بر همين اساس حضور در اين مراسم را بر خود واجب مي‌دانستم و در آن شرکت کردم.

به نقل از ايسنا، مديرعامل پرسپوليس در پاسخ به سوالي درباره احتمال بازگشت عابدزاده به پرسپوليس گفت: احمدرضا عابدزاده ساليان زيادي براي پرسپوليس زحمت کشيده و افتخارات فراواني را براي اين تيم به دست آورده است. بازگشت عابدزاده به پرسپوليس يکي از آرزوهاي قلبي من است و دوست دارم او در کنار تيم ما باشد اما نکته مهم اين است که عابدزاده در حال حاضر در آمريکا مشغول به مربي‌گري است اما اميدوارم شرايطي فراهم شود تا او به خانه خود بازگردد. من هم هر اقدامي که لازم باشد در اين باره انجام خواهم داد زيرا اين خواسته مجموعه پرسپوليس و همچنين هواداران بي‌شمار آن است.

وي در پايان خاطرنشان کرد: عابدزاده داراي تجارب فراواني است که مطمئنا حضور او در پرسپوليس مي‌تواند کمک زيادي به تيم ما باشد.

لینک به دیدگاه

پرسپوليس هزينه اعاده دادرسي را پرداخت نکرده

[TABLE=align: center]

[TR]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]عليرضا صالحي رئيس کميته استيناف فدراسيون فوتبال در گفتگو با باشگاه خبرنگاران افزود: ما اعضاي کميته استيناف جلسه‌اي ديروز داشتيم اما پرونده باشگاه پرسپوليس به علت عدم پرداخت هزينه دادرسي بررسي نکرديم.

صالحي در ادامه اظهار داشت: باشگاه پرسپوليس اعاده دادرسي‌اش نسبت به حکم علي دايي را روز 21 آذر ماه به فدراسيون فوتبال ارسال کرد اما ما ديروز شکايت‌نامه مجدد باشگاه پرسپوليس را دريافت کرديم.

وي تصريح کرد: اگر باشگاه پرسپوليس هزينه دادرسي را امروز پرداخت کند ما هم فردا تشکيل جلسه مي‌دهيم و مدارک و اسناد باشگاه پرسپوليس را بررسي مي‌کنيم.

وي در پايان خاطرنشان کرد: رويانيان نسبت به حکم صادر عليه دايي با کفاشيان صحبت نکرده و فقط اعاده دادرسي کرده است، همچنين علي دايي هم مذاکرات و اسنادش را به ما ارائه کرده است. [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[h=1]محمدخانی: تمرین می کنیم تا دیگر غافلگیر نشویم/ زندگی ام یکبار تیره و تار شد، عده ای می خواهند آن را ابدی کنند![/h]

زندگیم یکبار تیره و تار شد چرا عده ای می خواهند تا ابد زندگی ام سیاه باشد. همسرم از دستم رفت شهلا هم اعدام شد، حالا اینها از جانم چه می خواهند؟!

سایت گل- شاید دیدن هنر ناصر محمدخانی در دیدار با میلان باعث شد هواداران حسابی سر ذوق بیایند و ان پاس پشت پای زیبا به امامی فر نشان داد نبوغ همچنان در خون ناصر است. روزنامه ی پیروزی مصاحبه ی جالبی با محمدخانی انجام داده که در زیر می توانید آن ر بخوانید:

بازی با میلان باعث شد تا هواداران پرسپولیس بعد از سالها ستاره های بزرگ تیم خود را در کنار هم ببینند اما به نظر می رسد این شانس دیگر نصیب آنها نشود!

اتفاقا بر عکس! تصمیم بر این شد که هر هفته دور هم جمع شویم و تمرین کنیم.

• این کار را هر از گاهی انجام می دهید! مردم چیز دیگری از شما می خواهند.

این بار تصمیم برای تمرین کردن خیلی جدی است. جدی تر از قبل که اگر قرار شد بازی انجام شود مثل بازی با میلان غافلگیر نشویم! هفته ای یکی دو جلسه تو سعادت آباد تمرین می کنیم و دور هم جمع می شویم. این بار خیلی جدی کار را دنبال خواهیم کرد.

• معلوم است بازی با میلان خیلی در روحیه اتان اثر گذاشته!

چرا که نه بعد از 20 سال دوباره خاطرات شیرین زنده شد. حضور در استادیوم آزادی و شور و حال مردم دوباره ما را برد به روزگار خوش قدیم. تو گرما و تو سرما فقط برای شادی دل مردم به میدان می رفتیم. این بار هم همان اتفاق تکرار شد. خودمان هم باورمان نمی شد که در آن فضای پر هیجان حضور داریم.

• برای این مردم ناصرمحمدخانی یعنی خاطرات خوش فوتبال. برخورد آنها با شما چطور بود؟!

خب مردم هم برای ما خاطرات خوش جوانی هستند. در این بازی بارها مردم از من خواستند به سمتشان بروم. از این سر زمین به آن طرف می دویدم تا به ابراز احساسات آنها جواب دهم. فقط می ترسیدم گرد پیری که روی چهره و بدن ما نشسته نگذارد که در این دویدن ها پر قدرت باشیم. خسته می شدم اما باید به ابراز احساسات آنها پاسخ می دادم.

• پس حس خوبی را تجربه می کردید؟!

خیلی حس خوبی بود از ته دل خوشحال بودم دیدن ورزشگاه آزادی بعد از سالها برایم یک حس تکرار نشدنی است. وقتی این ورزشگاه را دیدم یاد عظمت بازیهای پرسپولیس در آن افتادم. البته به زمین چمن آن خوب رسیده اند اما باید برای حفظ آن خیلی تلاش کنند . این ورزشگاه یک گنج بزرگ برای فوتبال ما محسوب می شود. یادش بخیر! زمان ما خبری از اردو و هتل و اتوبوس اختصاصی و این جور چیزها نبود. خودمان باید به ورزشگاه می رفتیم. حالا بعضی اتومبیل شخصی داشتند و بعضی هم نه. خودمان را قبل از شروع بازی به ورزشگاه می رساندیم و سریع آماده می شدیم و می رفتیم داخل زمین. با تمام این کمبودها بازیهایی می کردیم که تا مدتها در خاطرات مردم ثبت می شد. برای همین است که این بازی با میلان واقعا برایم خاطره انگیز شد. ما روزهای خیلی خوبی را در آزادی به چشم دیدیم.

• دوست داشتید عمر به عقب بر می گشت؟!

اگر می شد چه می شد! اما حیف که این اتفاق نمی افتد. عمر رفته دیگر بر نمی گردد. بله! دلم می خواست به آن روزهای خوب برگردم ولی افسوس که نمی شود.

• زمان شما روزنامه ورزشی نبود و همه چی به دو سه هفته نامه خلاصه می شد اما شرایط امروز با آن روزها فرق می کند. برخورد رسانه ها با این بازی و البته خودتان چطور بود؟

البته من خیلی روزنامه نخواندم. دوستان هر از گاهی روزنامه ای می گرفتند و نگاهی به آن می انداختم. بعضی از خبرنگاران مصاحبه ای می کردند که گاهی از چشمم پنهان می ماند و آن مصاحبه را نمی دیدم. اما بودند کسانی که خبر می آوردند که در مورد من و اتفاقات بدی که برای همسرم افتاد چیزهایی می نوشتند. واقعا از آنها ناراحت و دلگیر بودم.

• یادآوری خاطرات تلخ هر کسی را عذاب می دهد!

خب چرا باید این خاطرات را جلوی چشم من قرار دهند؟! هدفشان از این کارها چیست؟! خیلی ها به راحتی می گفتند و می نوشتند که ناصر نباید بازی کند!! آخر چرا ؟! زندگیم یکبار تیره و تار شد چرا عده ای می خواهند تا ابد زندگی ام سیاه باشد. همسرم از دستم رفت شهلا هم اعدام شد، حالا اینها از جانم چه می خواهند؟! البته ای کاش همه چی به این نوشته ها ختم می شد. بودند دوستان و پیش کسوتانی که همین حرفها را به راحتی می زدند! یکی نبود به آنها بگوید اگر تو پیش کسوت ورزشی هستی بی خیال شو و دست از سر ناصر بردار!

• بگذریم! به ما بگویید حالا چرا اینقدر چهره شما شکسته شده؟!

طبیعی است گرد پیری بر چهره ام نشسته و نزدیک 53 ، 54 سالم شده. روزگار به سرعت می گذرد و جوانی هم به پایان می رسد.

• راستی جلوی میلان یک پاس گل خوب هم دادید.

آن گل هم حاصل زحمات همه بچه ها بود. ما اگر آماده بودیم قطعا بازی بهتری را مقابل میلان انجام می دادیم. بچه ها به یکباره به تمرینات دعوت شدند و فشار زیادی هم به همه ما آمد. عضلات برای روز بازی واقعا سنگین بود. دیدید که بعضی از بچه ها همان ابتدای بازی دچار مشکل شدند. ما اگر از مدتها قبل تمرین داشتیم با شرایط بهتری پا به میدان می گذاشتیم.

• راستی بازی های پرسپولیس را دنبال می کنید؟!

بله بازی با مس را دیدم. بچه ها واقعا با انگیزه بودند. البته من قبل از شروع بازی در مصاحبه ای گفته بودم پرسپولیس این بازی را خواهد برد. حتی معتقدم این تیم به راحتی می تواند سایپا را هم شکست دهد. تیمی خوب و منسجم تشکیل شده که شانس قهرمانی بالایی هم دارد.

• فکر می کردید پرسپولیس 6 گل به حریف بزند؟

6 گل که نه پیش بینی ما روی 2 تا 3 گل بود اما مس بدجور از هم پاشید و هر توپی را که پرسپولیسی ها می زدند می رفت توی گل.

• راستی این روزها چکار می کنید؟

در یک سالن ورزشی مشغول به کار هستم.

لینک به دیدگاه

[h=1]پيرواني:بارويانيان قهرنبودم که‌بخواهم آشتي‌کنم[/h]

افشين پيرواني درباره اينکه گفته شده روز گذشته در مراسم ختم پدر عابدزاده با رويانيان آشتي کرده،در گفت وگو با خبرنگار ايسنا اظهار کرد: من با ايشان قهر نبودم که بخواهم آشتي کنم. به هر حال ادب حکم مي‌کرد وقتي وارد جايي مي‌شوم سلام کنم اما مشکلاتي که وجود داشت هنوز پابرجاست و من همچنان پيگير حقم هستم.

او ادامه داد: جا دارد همين جا از دوستاني که افتخار ندادند به مراسم روز گدشته بيايند گله کنم، ازجمله همبازيان عابدزاده، پيشکسوتان و يک سري از هواداران. احمد عابدزاده حقش خيلي بيشتر از اينهاست. با اين حال متاسفانه تعدادي از دوستان کم لطفي کردند و نيامدند.

پيشکسوت پرسپوليس درباره اختلافش با مسئولان باشگاه پرسپوليس گفت: من به خاطر ماليات پولي که از پرسپوليس نگرفته‌ام دارم ممنوع الخروج مي‌شوم. باشگاه پول من را نداده و من هم بايد مالياتش را مي‌داده‌ام. حالا اگر حرف من غير حق است يا براي تيم حاشيه درست مي‌کند شما بگوئيد.

پيرواني گفت: خدا را شکر تيم شرايطش خوب است و با درايت دايي و کادر فني خوب بازي مي‌کند و نتيجه هم مي‌گيرد. خوشبختانه در ابتداي فصل بازيکنان خوبي جذب شدند و هواداران به آينده اين تيم اميدوار هستند. وقتي من از حقم صحبت کردم برخي افراد به من زنگ زدند و گفتند شرايط تيم خوب است لطفا حاشيه درست نکنيد. به نظر شما اين حرفها حاشيه‌ساز است؟

او افزود: من افتخار مي‌کنم که پرسپوليسي هستم و کاپيتان اين تيم بوده‌ام اما درست نيست وضعيت من اينگونه باشد. بازيکنان فعلي تيم وقتي مي‌بينند براي کاپيتان سابق تيم چنين مشکلي به وجود آمده چه فکري مي‌کنند؟ هنوز 6 ماه از آمدن رويانيان نگذشته بود که من اين مساله را مطرح کردم و اصلا نبايد مي‌گذاشتند که کار به اين مرحله مي‌رسيد.

پيرواني با بيان به اينکه فقط مشکل ممنوع الخروجي‌ام را حل کنيد، پولم را نمي‌خواهم اضافه کرد: وينگادا که بعد از من سرمربي تيم شده بود، پولش را دلاري در پاکت گذاشتند و تقديمش کردند، چرا که به فيفا شکايت کرده بود. اما من که هموطن‌شان هستم وقتي از حقم صحبت مي‌کنم مي‌گويند براي تيم حاشيه درست نکن. اگر قدرت دارند کانال بزنند و مشکل مالياتي من را برطرف کنند. پول هم نمي‌خواهم. ناراحتي من از اين است که يک کارمند حقوقي باشگاه گفته بود پيرواني طلبي ندارد اما همين که ثابت شد من از باشگاه طلب دارم کافي است. من هم از زمان بازيگري و هم از زمان مربيگري‌ام طلب دارم. همه چيز دست به دست هم داد تا فردي مثل من که همه به عنوان فردي باتعصب من را مي‌شناختند هم گله کنم. ديگر ببينيد چه بر سرم آمده که من هم لب به اعتراض گشوده‌ام.

لینک به دیدگاه

[h=1]شکايت پروين از محمود شافعي[/h]

به نقل از ايسنا،پس از ديدار پيشکسوتان پرسپوليس با ستارگان ميلان، محمود شافعي انتقاد و اتهام‌هايي را عليه علي پروين مطرح کرد. سرمربي سابق پرسپوليس و عضو کنوني هيات مديره اين باشگاه نيز به اين موضوع واکنش نشان داد و امروز از شاگرد سابق خود به دادسرا شکايت کرد.

علي پروين در حالي از شافعي به دادگاه شکايت برد که اين کار را براي نخستين بار در طول دوران ورزشي‌اش انجام داده است. شکايت پروين قضايي بوده و به کميته انضباطي فدراسيون فوتبال شکايت نکرده است.

لینک به دیدگاه

[h=1]بدهي دهنوي به سپاهان پرداخت شد[/h]

به نقل از سايت باشگاه سپاهان ، از آنجايي که قاسم دهنوي بازيکن حال حاضر پرسپوليس، در ابتداي فصل جاري مبادرت به نقض قراردادش با باشگاه سپاهان نمود و با عنايت به پرداختي هايي که باشگاه فولادمبارکه سپاهان به اين بازيکن داشته و قاسم دهنوي مبالغي را به باشگاه سپاهان از اين بابت بدهکارشد، لذا چندي پيش مسئولين باشگاه سپاهان با طرح شکايتي موضوع را به کميته انضباطي فدراسيون فوتبال اعلام ، که پس از بررسي هاي بعمل آمده ، کميته انضباطي به نفع باشگاه سپاهان راي صادر و مبلغ بدهي وصول شد.

لینک به دیدگاه

[h=1]گزارش تمرين پرسپوليس[/h]

تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت 15 و 20 دقيقه امروز در ورزشگاه درفشي‌فر دنبال شد. در اين تمرين که بازيکنان آخرين مرور کارهاي تاکتيکي را در دستور کار خود قرار دادند ميهمان‌هاي ويژه‌اي نيز حضور داشتند.

به گزارش فارس،مارکار آقاجانيان و نمازي مربيان تيم ملي در تمرين امروز حضور داشتند و در خصوص آخرين وضعيت ملي‌پوشان با دايي و برخي برنامه‌هاي تيم ملي به گفت‌وگو پرداختند.

*رضا نورمحمدي در تمرين امروز بدون مشکل تمرين کرد.

*مسئولان ورزشگاه دستجردي ميهمان ويژه تمرين امروز بودند.

*اميد عاليشاه اختصاصي تمرين کرد.

*در انتهاي تمرين دايي با حاتمي و خلعتبري در رقابتي سه‌جانبه شرکت کردند اين سه نفر با کاشتن آدمک از پشت محوطه 18 قدم به سمت دروازه ضربات کاشته مي‌زدند که خوشحالي‌هاي عجيب دايي پس از گلزني‌هايش در نوع خود جالب بود. در يک صحنه حاتمي ضربه زيباي کاشته‌اش به تير دروزاه برخورد کرد که دروازه‌بان‌ها معتقد بودند توپ وارد دروازه نشده اما حاتمي معتقد بود که توپ به گل تبديل شده است و به همين دليل سر و صداي زيادي در تمرين ايجاد شد.

*مهرداد پولادي نيز از امروز تمرينات خود را در چمن زير نظر دکتر عليپور آغاز کرد.

به دليل سرماي شديد هوا، دايي پس از تمرين از بازيکنان مي‌خواست تا تجهيزات گرمايشي بيشتر پس از تمرين به سمت منزل بروند تا دچار سرماخوردگي نشوند.

لینک به دیدگاه

[h=1]ارائه‌مستندات‌جديدرويانيان‌و وکيل‌دايي‌به‌استيناف[/h]

محمد رويانيان، مديرعامل باشگاه پرسپوليس به همراه بهمن دهقان، وکيل علي دايي از ساعت 16:30 امروز (سه‌شنبه) در نشست با مسئولان کميته استيناف فدراسيون فوتبال شرکت کردند.

به گزارش تسنيم،در اين نشست که تمامي اعضاي کميته استيناف نيز حضور داشتند، مدارک و مستندات جديد باشگاه پرسپوليس در دفاع از علي دايي ارائه شد. اين مدارک در قالب جزوه‌اي قطور از سوي بهمن دهقان تحويل اعضاي کميته استيناف شد.

اين نشست از ساعت 16:30 آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

لینک به دیدگاه

[h=1]مجلس هم سرخابي ها را تحريم كرد/دولت حق پول دادن به استقلال و پرسپوليس را ندارد[/h]

به نظر مي رسد اين بار وزارت ورزش و مردان بهارستان دست به دست هم دادند تا به هر ترتيبي جلوي گسيل پول به دو تيم وزارت ورزش را بگيرند

سايت گل-چند روز قبل يعني دقيقا همان روزي كه كارلوس كي روش با اصحاب رسانه نشست خبري داشت، معاون توسعه وپشتیبانی وزارت ورزش وجوانان در نشست ديگري به خبرنگاران گفت که وزارت ورزش سال آینده به تیم های استقلال و پیروزی کمک مالی نخواهد کرد.پيرو اين موضوع امروز هم يك از نمايندگان مجلس آب پاكي راروي دستان مديران سرخابي ريخت و صريحا گفت؛دولت حق ندارد به اين دو باشگاه كمك كند.سید هادی حسینی با بيان اینکه دو تیم استقلال و پرسپولیس باید از مدت ها پیش به بخش خصوصی واگذار می شدند، گفت:«دولت در حال حاضر حکم واگذاری این دو تیم را به بخش خصوصی دارد. با واگذاری این دوتیم در واقع به تقویت آنها کمک می شود.از سويي از ياد نبريد كه طبق قانون ديگر دولت حق ندارد به اين دو باشگاه كمكي را كند».

به نظر مي رسد اين بار وزارت ورزش و مردان بهارستان دست به دست هم دادند تا به هر ترتيبي جلوي گسيل پول به دو تيم وزارت ورزش را بگيرند.بنابراين در اين وضعيت چاره اي باقي نمي ماند جز واگذاري سرخابي ها به بخش خصوصي.

لینک به دیدگاه

[h=1]قطبي اولين مربي ميلياردي ليگ بود؟[/h]

به نظر مي رسد با اين افشاگري قطبي اولين مربي ايراني بود كه قيمتش را تا مرز يك ميليارد تومان رساند.اگرچه بعدها قلعه نويي موفق شد به ركورد او برسد.

سايت گل-حالا كه بحث بدهي 800 ميليوني باشگاه پرسپوليس به اداره ماليات مطرح شده است مسولان اين باشگاه به صورت شفاف تر در مورد قرارداد قطبي صحبت مي كنند.باشگاه قرمزها اولا اعلام مي كند اين بدهي براي باشگاه انها نيست و افشين قطبي بايد جريمه ديركرد پرداخت مالياتش را بپردازد،ثانيا آنها به صورت كاملا شفاف مي گويند كه قطبي براي ليگ هشتم رقم قراردادش يك ميليارد تومان بوده است!امروز معاون حقوق باشگاه در اين مورد گفت:« قطبی در زمان حضورش در ایران قراردادی بالغ بر یک میلیارد با باشگاه داشت و فقط 350 میلیون تومان آن را گرفت و قرارداد را فسخ کرد.»

به نظر مي رسد با اين افشاگري قطبي اولين مربي ايراني بود كه قيمتش را تا مرز يك ميليارد تومان رساند.اگرچه بعدها قلعه نويي موفق شد به ركورد او برسد.

لینک به دیدگاه

[h=1]رويانيان: علي دايي قدرت عذرخواهي دارد[/h]

محمد رويانيان پس از حضور در جلسه کميته استيناف در جمع خبرنگاران گفت: کميته استيناف جايگاه بسيار رفيع و بالايي دارد و اگر آنها احساس کردند جايگاهشان خدشه‌دار شده است از آنها عذرخواهي مي‌کنم و در کميته استيناف هم عذرخواهي کردم. از آنها خواهش کردم در حکم محروميت دايي تخفيف بدهند و مشکل ما را حل کنند زيرا محروميت‌هاي پي در پي به تيم ما ضربه مي‌زند.

به نقل از فارس،وي ادامه داد: فکر مي‌کنم نظر دايي هم نسبت به کميته استيناف همين باشد. اگر کميته استيناف احساس کرده اهانتي به آنها شده علي دايي هم قدرت عذرخواهي دارد و نظرش با نظر من يکي است و درخواست بخشش دارم و اميدوارم اين دو جلسه محروميت بخشيده شود.

وي در مورد اينکه عليپور گفته است محروميت دايي قابل خريد است، گفت: من حرفم را زدم.

لینک به دیدگاه

هدايتي و پروين مي‌آيند، رويانيان مي‌رود

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD=colspan: 3][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3] استعفاهاي پي در پي رويانيان در چند وقت اخير و برخي مشکلات باعث شد تا مسئولان وزارت ورزش تصميم به تغييراتي در هيئت مديره باشگاه پرسپوليس بگيرد.

به گزارش فارس، طبق آخرين شواهد که حتي در جلسه هيئت مديره باشگاه پرسپوليس مطرح شد علي پروين به عنوان مديرعامل جديد اين باشگاه انتخاب و حسين هدايتي نيز به عنوان عضو جديد هيئت مديره باشگاه معرفي شده است.

اين در شرايطي است که رويانيان از سمت مديرعاملي باشگاه برکنار شده اما احتمال دارد عضو هيئت مديره باقي بماند اما هنوز اين موضوع تاييد نشده است.

اين اتفاق امشب در حالي رخ داده که وزارت ورزش قرار است تا 2 روز آينده ليست نهايي هيئت مديره باشگاه را معرفي کند.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[h=1]پيرواني به وزارت ورزش و جوانان رفت[/h]

افشين پيرواني مدافع سابق تيم فوتبال پرسپوليس و تيم ملي فوتبال کشورمان با دعوت برخي از مسئولان به وزارت ورزش و جوانان رفت.

به گزارش فارس، گفته مي‌شود با وي در خصوص همکاري کردن با پرسپوليس صحبت‌هايي انجام شده است.

پيرواني در اين باره گفت: من فعلا در خصوص حضورم در وزارت ورزش و جوانان حرفي براي گفتن ندارم.

لینک به دیدگاه

[h=1]نامه مهم هيات مديره پرسپوليس به گودرزي[/h]

دوشنبه نشست هيات مديره پرسپوليس با حضور تمامي اعضا برگزار شد و رويانيان، اکبري، پروين، نامي و جمشيدي بار ديگر دور هم جمع شدند و با حمايت مجدد از مديرعامل خود، بحثهاي مربوط به استعفاي او را تنها يک "سوءتفاهم" دانستند.

به گزارش ايسنا ، در هفته‌هاي گذشته و پس از استعفاي رويانيان که به خاطر راي کميته انضباطي عليه پرسپوليس و کسر امتياز از اين تيم اتفاق افتاده بود، حرف و حديث‌هاي زيادي مبني بر پايان کار رويانيان در باشگاه و همچنين تغييراتي احتمالي در هيات مديره مطرح مي‌شد، اما هر بار اعضاي هيات مديره و اطرافيان باشگاه اين صحبت ها را تکذيب مي‌کردند.

با اين وجود رويانيان چند ماهي است که از مشکلات زياد از حد خود در پرسپوليس صحبت مي‌کند و بارها گفته که خسته شده و مي‌خواهد از اين باشگاه برود. او چندين بار گفته که "مرد فوتبال نيست"، هرچند که در يکي، دو سال گذشته مديريت باشگاه اقدامات قابل توجهي در پرسپوليس انجام داده است.

با اين حال تحرکات برخي افراد باعث مي‌شد رويانيان هم چندين بار به آنها کنايه بزند و بگويد يکي، دو نفر در هيات مديره نمي‌گذارند کار کند. او حتي يک بار صراحتا اسم برد و گفت اگر ... بگذارد کارش را انجام مي دهد اما بلافاصله از خبرنگاران خواست نام فردي که اعلام کرده را در خبر نياورند.

رويانيان 6 آبان پس از مجمع فدراسيون فوتبال در بخشي از صحبت‌هايش درباره پرداخت مبلغ قرارداد خلعتبري اينگونه گفته بود: "اين خير از دوستان ماست اما کمکي نکرد. اگر هدايتي بتواند کمک کند خوب است ولي اپوزيسيوني دور خودمان پيدا ‌کرده‌ايم و به هر جا که مي‌رويم اين اپوزيسيون راه را بر روي ما مي‌بندد و اجازه نمي‌دهد که کسي به پرسپوليس کمک کند. اعضاي آنها هم از اطرافيان باشگاه هستند. همچنين يکي از اعضاي هيات مديره مشتاق است و تلاش گسترده‌اي مي‌کند تا رويانيان نباشد. او سيم خارداري دور ما کشيده و اين براي من بسيار عجيب است."

با اين حال خيلي عجيب نيست که در هيات مديره پرسپوليس از وجود اختلاف حرف بزنيم. دوشنبه هم رويانيان پس از نشست هيات مديره در جمع خبرنگاران گفت: "از آقاي پروين دلخوري داشتم که در جلسه گفتم و نمي‌خواهم ديگر بحث را باز کنم. پروين بزرگ ماست و پس از صحبت کردن با او بسياري از سوءتفاهم‌ها برطرف شد. به ساير اعضا هم گفتم يا با ما باشيد و کمک کنيد يا بگذاريد بروم. دو ماه است که به خاطر حکم دايي مي‌جنگيم ولي هيچ صدايي از کسي درنمي‌آيد."

همه اينها را که کنار هم بگذاريم از وجود اختلاف بين رويانيان و پروين مطمئن مي‌شويم، هرچند که هر دو الان بگويند مشکلي نداريم و سوءتفاهم ها برطرف شده است.

دوشنبه اما نشست هيات مديره پرسپوليس پيام ديگري هم با خود به همراه داشت. اينکه استعفاي رويانيان سوءتفاهم بوده و مباحث مربوط به تغييرات احتمالي هيات مديره هم حاصل شايعات خبري بوده است! اعضا پس از نشست بر حمايت از رويانيان تاکيد کردند اما طبق برخي شنيده‌ها، اين فقط ظاهر امر است و نه تنها صندلي رويانيان بلکه آينده اعضاي هيات مديره هم نامشخص است. موضوع از اين قرار است که رويانيان در اين نشست بر قبول استعفايش از سوي هيات مديره و ترک پرسپوليس اصرار کرده و هيات مديره نيز اين موضوع را به اطلاع وزير ورزش و جوانان رسانده است.

در نشست اخير هيات مديره نامه‌اي با اين مضمون به محمود گودرزي، وزير ورزش نوشته شده و بايد منتظر ماند و ديد تصميم رييس مجمع چه خواهد بود و وضعيت مديريتي باشگاه پرسپوليس چگونه خواهد شد.

لینک به دیدگاه

[h=1]صداي پروين بابت شايعات درآمد[/h]

علي پروين اظهار داشت: متاسفانه امروز ديدم که برخي از رسانه‌ها اعلام کردند که ما به وزير نامه داديم و يا کاري کرديم که مخفيانه بوده است.

به گزارش فارس ، وي افزود: خدا پدرتان را بيامرزد نامه چيه؟ ما فقط در جلسه هيئت مديره يک صورتجلسه با هم امضا کرديم و رفتيم و هر حرفي هم بود در آن جلسه با هم زديم. من نه وزير را به صورت مخفيانه و غيرمخفيانه ديدم و نه دنبال اين مسائل بودم. پس بهتر است زياد درباره اين موضوع بي‌جهت مانور نکنيد.

لینک به دیدگاه

[h=1]پيشنهاد ما حفظ همين هيئت مديره است[/h]

محمد صادق اکبري در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: هميشه قانوني در فوتبال وجود دارد که اعتقاد بر اين است که به ترکيب تيم برنده هيچ وقت دست زده نمي‌شود ما الان هم تيم‌مان در صدر جدول است و نتايج خوب به همراه بازي خوب انجام مي‌دهد.

وي افزود:‌ ما در همين ديدار با تراکتور سازي با وجود اينکه باختيم اما از حريف بسيار سر بوديم و الان بايد تدبيري بينديشيم تا با توجه به اينکه کمتر از سه ماه به بازي‌ها مانده با آرامش کار را رو به جلو ببريم و از هر گونه حاشيه‌ها بپرهيزيم.

اکبري ادامه داد: ما پيشنهاد مي‌کنيم همين ترکيب در هيئت مديره بماند. با وجود اينکه رويانيان در جلسه هيئت مديره سخت به اين موضوع پافشاري مي‌کرد که نمي‌تواند در پرسپوليس بماند و مصر بود که به دليل برخي مشکلات خانوادگي و برخي مسائل برود اما باز هم گفتيم که فعلا بمان.

رئيس هيئت مديره باشگاه پرسپوليس خاطرنشان کرد: ما مي‌خواهيم پرسپوليس آرامش داشته باشد البته تابع نظر وزارت ورزش هستيم و در راستاي بهبودي شرايط تيم هر تصميمي که وزارت ورزش بگيرد مورد استقبال و تائيد ما است اما بايد اکنون آرامش را حفظ کرد. ما پس از جلسه هيئت مديره صورتجلسه و کارهاي اقتصادي را امضا و در اختيار وزارت ورزش قرار داديم و مسئله ديگري در اين زمينه مطرح نشد.

اکبري تصريح کرد: بازي سخت را مقابل سايپا داريم و مطمئن هستم با تجربه دايي و تلاش بازيکنان مشکلي در اين مسابقه نخواهيم داشت. بازيکنان مي‌دانند بايد تمام فکر خود را به خواسته‌هاي کادر فني و بازي خود مشغول کنند.

وي در پايان در پاسخ به اين سؤال که برخي مي‌گويند پروين مخالف برخي مسائل است، گفت: آقاي پروين اگر حرف مي‌زند از روي دلسوزي است و جلسه را براي حرف زدن و رفع کدورت‌ها مي گذاريم. هر کس براي پرسپوليس حرفي مي‌زند به خاطر موفقيت تيم است اما خوشبختانه مشکلي وجود ندارد.

لینک به دیدگاه

[h=1]عربشاهي: به پروين بي‌احترامي نکردم[/h]

ضيا عربشاهي درباره مباحثي که پس از انتقادهاي او از پروين در در گفت‌وگو با برنامه «90» به وجود آمده بود، اظهار کرد: من در آن مصاحبه به هيچ عنوان اسم نبردم و نگفتم که پروين سکه‌ها را گرفته است. آقاي آبشاري گفته بود که مي‌خواهيم به شما سکه بدهيم و در آن مصاحبه من گفتم که شنيده‌ام چنين چيزي بوده است. به هيچ وجه به پروين تهمت نزدم، اما آقاي پروين شما که مي گوييد پاسخگو باش، من هستم. چرا در رابطه با محروميت دايي هيچ اعتراضي نکرديد؟

به گزارش ايسنا ، او ادامه داد: من به هيچ عنوان به پروين بي‌احترامي نکرده‌ام و به کس ديگري هم اجازه نمي‌دهم که اين کار را کند، اما حرف‌هايي وجود دارد مبني بر اين که پروين دوست ندارد دايي در پرسپوليس نتيجه‌ بگيرد. من هم به عنوان يک پرسپوليسي وظيفه خودم ديدم که چيزهايي را که مي‌دانم بگويم. به پروين بي احترامي نکرده و نمي‌کنم و تا الان هم بارها سينه‌ام را به خاطر پروين سپر کرده‌ام.

عربشاهي درباره حرف و حديث‌هايي که مبني بر تغيير در هيات مديره پرسپوليس وجود دارد، گفت: من بارها گفته‌ام که رويانيان در پرسپوليس خيلي زحمت کشيده است. در اين چند سال گذشته مديران مختلفي روي کار آمدند، اما رويانيان واقعا موفق بوده است. از رييس هيات مديره پرسپوليس به عنوان سرباز کوچک اين باشگاه و کسي که 13 – 14 سال براي اين تيم بازي کرده مي‌خواهم اگر هم قرار است تغييري ايجاد شود در پايان فصل باشد. الان تيم وضعيت خوبي دارد که بعد از چند سال در حال نتيجه‌ گرفتن است. مطمئن باشيد که با تغييرات احتمالي پرسپوليس لطمه مي خورد.

او گفت: من از هيات مديره خواهش مي‌کنم که اجازه ندهند تغييري در روند مديريتي باشگاه اتفاق بيفتد. نمي‌خواهم عليه کسي موضع گيري کنم، اما تغيير الان به هيچ عنوان مناسب نيست و به غير از اين که هزينه‌هاي باشگاه را به باد مي‌دهد و هواداران را ناراحت مي‌کند نتيجه‌ ديگري ندارد. رويانيان مدير کار بلدي است و برنامه‌هاي او پس از دو سال در حال به بار نشستن هستند از صندوق بيمه بگير تا شرکت پيشکسوتان ، دانشگاه و غيره . بايد او را حمايت کنيم تا پرسپوليس بعد از چند سال قهرماني را به هواداران خود هديه کند.

لینک به دیدگاه

فيرات: پرسپوليس 10 بازيکن تهاجمي دارد

انگين فيرات در نشست مطبوعاتي پيش از ديدار مقابل پرسپوليس عنوان کرد: فردا بازي سختي در انتظار ماست، هم پرسپوليس تيم برزرگي است و هم نفرات خوبي دارد و در هفته‌هاي اخير نتايج خوبي گرفته‌اند. هفته گذشته هم 6 گل به مس زدند و همه تعجب کردند.

به گزارش فارس، وي افزود: از نظر هجوم حداقل 10 بازيکن تهاجمي دارند که مي توانند استفاده کنند. آن چيزي که مهم است اين است که آنها صدر جدول هستند فردا بدون اينکه از جيزي بترسيم رو به جلو بازي مي کنيم و به همه نشان مي‌دهيم تيم خوبي هستيم و نتيجه مورد نظر را کسب خواهيم کرد.

وي در مورد مصدومان و محرومان تيمش گفت: هفته گذشته 2 بازيکن ما به نام‌هاي علي زينالي و اسحاق سبحاني اخراج شدند و در اين بازي محروم هستند. 2 بازيکن ما سرماخوردگي دارند وضعيتشان معلوم نيست اگر بخواهم مثال بزنم مهدي جعفر پور سرما خورده اما مشکل جدي ندارد. به همه اعتماد دارم با 11 نفر وارد ميدان خواهيم شد.

سرمربي تيم فوتبال سايپا در مورد اشتباهات داوري يادآور شد: همان طور که گفتم پرسپوليس باشگاه بزرگي است و طرفداران خوبي دارد براي داور قطعا اسان نيست او زير فشار است و اميدوارم زير اين فشار نباشد و قضاوت عادلانه انجام دهد. در هفته اخير داوري با ما نبوده است.

فيرات تصريح کرد: براي تيمي چون ما که بازيکنان جواني دارد مشکل است زيرا بازيکنانش در يک سطح نيستند ما هم ضعف هاي خود را در بازيها مي‌شناسيم و در صدد رفع آن هستيم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...