رفتن به مطلب

╬♥╬ آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس ╬♥╬

zafar

ارسال های توصیه شده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
از هواداران عذرخواهی می‌کنیم [h=3]مکانی: خودم هم از حضور تماشاگران شوکه شدم چه برسد به عربستانی‌ها[/h] دورازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من خودم هم با حضور صدهزار هوادار در ورزشگاه آزادی شوکه شدم.

به گزارش

، سوشا مکانی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل النصر در حضور صدهزار هوادار تصریح کرد: نیازی به صحبت کردن من در خصوص حضور هواداران نیست. من خودم از حضور آنها شوکه شدم چه برسد به بازیکنان عربستان. وی در مورد اینکه خودش هم با رفتارهایش هواداران را شوکه کرده، یادآور شد: به هر حال این نظر شماست، اما باید بگویم که از ابتدای فصل، ما هواداران را خیلی اذیت کردیم. در لیگ برتر جایگاهی درخور شأن پرسپولیس نداریم و امیدوارم این حمایت‌ها در بازی مقابل بنیادکار هم انجام شود. دروازه‌بان پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما هواداران را از ابتدای فصل خیلی اذیت کردیم. در ابتدا از آنها عذرخواهی می‌کنم. نیازی نیست که من دیگر در مورد بازی صحبت کنم، فقط از حضور تماشاگران تشکر می‌کنم و واقعاً‌ آنها امروز سنگ تمام گذاشتند. مکانی در مورد اینکه آیا حضور آنها را می‌توان به معنای آشتی با فوتبال دانست، گفت: ما عیار تیمی خود را در این بازی نشان دادیم، النصر تیم صدرنشین لیگ عربستان است و با اختلاف زیاد هم در رده اول قرار گرفته است، اما نشان دادیم که در مقابل نماینده عربستان حرف‌های زیادی برای گفتن داریم. در دیدار رفت هم روی یک اتفاق باختیم و توانستیم در این دیدار جبران کنیم. وی در مورد اینکه آیا از اتفاقات دیدار مقابل راه‌آهن پشیمان است، گفت: سعی می‌کنم به آن مسائل دیگر فکر نکنم، اما واقعاً پشیمان هستم. مطمئنم حمیدخان درخشان و علی دایی از این برد ما خوشحال هستند. آنها هم برای تیم خیلی زحمت کشیده‌اند. آنها به عنوان هوادار پرسپولیس در کنار تیم هستند، شاید حضور فیزیکی نداشته باشند.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 724
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

[h=3]کفشگری: نمک بر زخم النصری‌ها پاشیدیم / بهترین هواداران دنیا را داریم[/h] هافبک پرسپولیس گفت: پیروزی مقابل النصر و اتفاقاتی که در داخل زمین رخ داد نمک بر زخم آنها بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی

، مهرداد کفشگری پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل النصر عربستان گفت: می‌خواستیم شکست دور رفت را جبران کنیم که خوشبختانه به این هدف رسیدیم. مهم برد پرسپولیس بود. آن درگیری هم که ایجاد شد می‌خواستیم نمک روی زخم آنها بپاشیم. وی ادامه داد: بازی خوب و منطقی هم به نمایش گذاشتیم. هواداران واقعا غافلگیرمان کردند. با این نتایج بدی که در لیگ گرفته بودیم باز هم آمدند و حمایت‌مان کردند. آنها بهترین هوادار دنیا هستند. بازیکن پرسپولیس گفت: دست تک تک هواداران را می‌بوسیم و باید خیلی بیشتر از اینها جواب محبت آنها را بدهیم.

لینک به دیدگاه

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD][h=1]بازتاب پیروزی پرسپولیس در سایت AFC[/h]

[h=2] سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با تعبیر پنالتی جسورانه از ضربه طارمی یاد کرد.[/h][/TD]

[TD=align: left]01026647.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=colspan: 3]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا به پیروزی پرسپولیس با ضربه پنالتی جسورانه طارمی به حضور 100 هزار هوادار قرمز پوش در ورزشگاه آزادی اشاره کرد.

در ادامه این مطلب آماده است: پرسپولیس در روزی که بازی را تهاجمی آغاز کرد و با ضربات نوراللهی و حرکات علیشاه سعی در تحت فشار گذاشتن صدرنشین لیگ عربستان داشت و در نهایت با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید و صدرنشینی خود را در بین خیل عظیم هوادارانش جشن گرفت.

ای اف سی نوشت: پرسپولیس با این پیروزی تا حدی انتقام سخت شکست 3 بر صفر در ریاض را گرفت و اگر دروازه‌بان النصر هوشیار عمل نمی‌کرد امکان داشت بازی با نتیجه دیگری خاتمه یابد.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

[h=1]

[/h]

پیراهن‌های جدید تیم فوتبال پرسپولیس امروز از سوی این باشگاه به ترکیه ارسال شد و به اردوی این تیم رسید.

3383294_103.jpgبه گزارش گروه

، با توجه به اینکه باشگاه پرسپولیس نسبت به در اختیار قرار گرفتن اسپانسر جدید برای تهیه لباس‌های ورزشی این تیم اقدام کرده بود،نخستین سری لباس های سرخ تیم به خواست باشگاه تغییر کرد. باشگاه روی طراحی لباس ها نظراتی داشت و به همین دلیل سرخپوشان هنگام عزیمت به ترکیه ناچار از بازگرداندن پیراهن‌های خود شدند.

با توجه به اینکه اسپانسر روی پیراهن پرسپولیس تغییراتی ایجاد کرد و پیراهن های جدید را برای باشگاه فرستاد، بلافاصله برای فرستادن سری جدید پوشاک ورزشی سرخپوشان اقدام شد و این تیم برای دو بازی تدرکاتی خود در ترکیه امکان استفاده از آن ها را خواهد داشت.

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD]

7 به گلزن دربی رسید، 10 به فرشاد

[h=1]شماره پیراهن پرسپولیسی ها اعلام شد[/h]

[h=2] شماره پیراهن بازیکنان پرسپولیس برای فصل جدید اعلام شد. [/h] [/TD]

[TD=align: left] 01032829.jpg [/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

به گزارش "ورزش سه"، شماره پیراهن بازیکنان پرسپولیس برای حضور در فصل جدید لیگ برتر اعلام شد.

مهمترین نکته در لیست اعلامی پوشیدن شماره 7 توسط علی علیپور است. علیپور که در نیم فصل گذشته به پرسپولیس اضافه شد یکی از جوانترین بازیکنانی است که این شماره محبوب را در پرسپولیس بر تن خواهد کرد و وظیفه گلزن آخرین دربی در فصل آینده سنگین تر خواهد شد. فرشاد احمدزاده هم که برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی به تراکتورسازی رفته بود در بازگشت شماره 10 را بر تن کرده است. در ادامه شماره پیراهن بازیکنان پرسپولیس در فصل آینده را مشاهده می کنید.

1. سوشا مکانی

2. امید عالیشاه

3. وحید حیدریه

4. مایکل اومانیا

6. محسن بنگر

7. علی علیپور

8. احمد نوراللهی

9. مهدی طارمی

10. فرشاد احمدزاده

11. کمال کامیابی نیا

12. مرتضی قدیمی پور

16. رضا خالقی فر

18. مهرداد کفشگری

19. میلاد کمندانی

20. علیرضا نورمحمدی

22. محمدباقر شعبانی (احتمالی)

23. لوکا ماریچ

24. هادی نوروزی

27. رامین رضاییان

29. محمد رحمتی

40. بابک حاتمی

77. محسن مسلمان

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...