رفتن به مطلب

╬♥╬ آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس ╬♥╬

zafar

ارسال های توصیه شده

با تصميم ژوزه مانوئل بازيکن سابق تيم سابق داماش گيلان به پرسپوليس پيوست.

مسئولان باشگاه پرسپوليس براي رفع چند نقطه از ضعف‌هاي تيم فوتبال خود مجددا دست به جذب چند بازيکن جوان زده‌اند.

از همين رو با تصميم مانوئل ژوزه، فرشاد احمد زاده بعد از ظهر امروز با عقد قرار داد 3 ساله به تيم فوتبال پرسپوليس پيوست.

اين بازيکن سابقه حضور در تيم فوتبال داماش گيلان را دارد و جزو سهميه زير 23 سال پرسپوليس محسوب مي‌شود.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 724
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مدير عامل باشگاه پرسپوليس گفت: مديرعامل استقلال حرف بدي در خصوص دعوت بازيکنان زياد از پرسپوليس به تيم ملي نزده که بخواهم جوابش را بدهم.

محمد رويانيان در حاشيه نشست و امضاي تفاهم نامه با مسئولان سازمان بهزيستي استان تهران و شيرخوارگاه آمنه اظهار داشت: باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس با اين کار مي‌خواهد پيامي را به هواداران بدهد که ما قصد داريم باشگاه تمام عيار فرهنگي باشيم. ورزش بهانه‌اي است براي شکوفايي ارزش‌ها و منش‌هاي پهلواني.

وي افزود: ورزش براي توسعه فرهنگ و ارزش‌ها گامي بزرگ است و با اين تفکر باشگاه فرهنگي و ورزشي پرسپوليس مدت‌ها پيگير اين بود تا با سازمان بازرسي قراردادي را به امضا برساند. اين گونه کارها باعث رشد و شکوفايي در مسائل فرهنگي است.

رويانيان خاطرنشان کرد: من همين جا به هواداران پرشور پرسپوليس اعلام مي‌کنم که قصد داريم اين حرکت را در سراسر کشور گسترش دهيم. اميدوارم برنامه‌هاي بعدي ما تداوم داشته باشد تا پاداش اين کارها را در آن دنيا بگيريم.

رويانيان در خصوص ورزش‌هاي مدال آور المپيکي گفت: آمادگي کامل داريم تا در وزنه برداري، کشتي و ساير رشته‌ها که در المپيک افتخار آفريني کرده‌ايم هزينه کنيم و حمايت خود را از همينجا به همه رؤساي فدراسيون‌ها اعلام مي‌کنيم. از هيچ حمايتي دريغ نخواهيم کرد.

وي در خصوص ساير اقدامات با سازمان بهزيستي گفت: ما از امروز حمايت‌ از کودکان زير 3 سال را پذيرفتيم و انشاءالله تا سن 12 سال نيز چتر حمايتي خود را نگه خواهيم داشت. حمايت از سه ساله‌ها به نيت حضرت رقيه (ع) و وصيت مولي الموحدين علي (ع) است که من اميدوارم بزرگان پرسپوليس ما را حمايت کنند.

رويانيان خطاب به کاشاني مشاور خود گفت: آقاي کاشاني از امروز بايد به فکر تشکيل مدرسه فوتبالي براي بهزيستي که در آن بچه‌هاي بي سرپرست هستند، باشند تا استعدادها شکوفا شود.

مدير عامل پرسپوليس خطاب به پروين گفت: انشاءالله مدرسه خيريه را با تلاش آقاي پروين در حمايت از بي سرپرستان رونمايي خواهيم کرد. پروين بزرگ پرسپوليس است و قطعا در اين زمينه به ما کمک مي‌کند.

رويانيان ضمن تشکر از کليه افرادي که در شير خوارگاه آمنه تلاش مي‌کنند گفت: جا دارد از تک تک افرادي که بدون هيچ چشمداشتي در اين شيرخوارگاه تلاش مي‌کنند تشکر ويژه‌اي داشته باشيم. ما به اين عزيزان افتخار مي‌کنيم.

مدير عامل پرسپوليس در پايان در پاسخ به اظهارات فتح‌الله زاده درباره تعداد ملي پوشان باشگاه پرسپوليس و علت کنار گذاشتن پروين نيز گفت: پروين با قدرت کارش را دنبال مي‌کند و ما ايشان را کنار نگذاشتيم، در خصوص آقاي فتح‌الله زاده بگويم ايشان حرف بدي نزده که من جواب او را بدهم. چرا ما را دعوا مي‌اندازيد؟ اگر 8 بازيکن از ما به تيم ملي دعوت شده است، به ضرر ماست. چون ما دچار مشکل مي‌شويم اما هيچ وقت مشکلي نيست که آسان نشود. مطمئن باشيد با همين پتانسلي که داريم اجازه نخواهيم داد اتفاقات پارسال تکرار شود و من در اين باره به هواداران قول مي‌دهم دستيار ژوزه نيز ظرف چند روز آينده به هواداران معرفي خواهد شد.

لینک به دیدگاه

رئيس کميته فني باشگاه پرسپوليس گفت: با کار خير در اين دنيا بايد آخرت خودمان را بخريم و بيمه کنيم.

علي پروين در گفت‌وگو با فارس، پس از حضورش در شيرخوارگاه آمنه اظهار داشت: جا دارد از رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس تشکر کنم. امروز کودکاني را در شيرخوارگاه آمنه ديدم که حال و هواي مرا تغيير دادند. به نظر من بايد تا زنده‌ايم به امثال اين عزيزان کمک کنيم تا در آخرت خودمان را بيمه کنيم و خدا نگاهي به ما داشته باشد.

پروين در خصوص دلايل حضورش در شيرخوارگاه آمنه گفت: فقط خواستم در يک کار خير شرکت کنم که خدا را شکر اين اتفاق افتاد. صحنه‌هاي زيبايي را ديدم که اگر در اين گونه مسائل فرهنگي باشگاههاي ما بيشتر دخيل شوند قطعاً به فوتبال ما نيز کمک خواهد کرد.

وي در خصوص شرايط پرسپوليس گفت:‌ دوست ندارم در اين شرايط در مورد پرسپوليس حرف بزنم. من با دعوت رويانيان در اين جلسه حضور پيدا کردم تا انشاءالله در يک کار خير شرکت کنيم. خواهش مي‌کنم در اين گونه جاها به دنبال مسائل حاشيه‌اي و اينگونه صحبت‌ها نرويد. بگذاريد امشب به عشق اين کودکان شاد باشيم.

لینک به دیدگاه

نگاهی به روزنامه های ورزشی سه شنبه

مرجع خبری پرسپولیس : مطابق روال معمول مروری داریم بر نیم صفحه نخست چاپ اول روزنامه های ورزشی امروز در گیشه فروش مطبوعات پایتخت به روایت مرجع خبری پرسپولیس:

600_perspolis-1391-05-24.jpg

Click here to view the original image of 700x467px.

e0ec453e.jpg

Click here to view the original image of 700x504px.

44c4c173.jpg

Click here to view the original image of 700x507px.

d490d7b4.jpg

Click here to view the original image of 700x515px.

b2f627ff.jpg

Click here to view the original image of 700x482px.

851ddf50.jpg

Click here to view the original image of 700x437px.

8e82ab72.jpg

5d44ee6f.jpg

لینک به دیدگاه

مانوئل ژوزه تایید کرد/ بازیکن خارجی پرسپولیس آخر هفته در تهران

akhbar2.jpg

نقل و انتقالات

مرجع خبری پرسپولیس :
بازیکن خارجی تیم فوتبال پرسپولیس تا پایان هفته در تهران حاضر خواهد شد.
بازیکن خارجی پرسپولیس تا پایان هفته در تهران حاضر خواهد شد. پرسپولیس سه بازیکن خارجی را در نظر داشت که فیلم بازی های آنها را برای بررسی در اختیار مانوئل ژوزه قرار گرفت.

سرمربی پرسپولیس یکی از بازیکنان را ترجیح داده است که ظرف دو، سه روز آینده به تهران سفر خواهد کرد.

لینک به دیدگاه

کفاشیان: می توانیم جام حذفی را برگزار کنیم

hazfi3.jpg

mosahebeh.gif

مرجع خبری پرسپولیس : رییس فدراسیون فوتبال كشورمان، گفت: برخلاف اعلام قبلی تمام تلاش خود را خواهیم كرد تا جام حذفی برگزار شود.

علی كفاشیان گفت: در گذشته اعلام شده بود كه مسابقات جام حذفی برگزار نخواهد شد ، اما فكر می كنم توان برگزاری این مسابقات را با وجود شرایط سخت برای تیم ملی داریم.

وی با اعلام قطعی بودن برگزاری جام حذفی، ادامه داد: این جام را برگزار خواهیم كرد و باید هرچه سریعتر كار های مرتبط با راه اندازی آن را انجام دهیم.رییس فدراسیون فوتبال ایران، گفت: فوتبال ایران سال سرنوشت سازی را پیش رو دارد و امیدوارم ما هم با صعود به جام جهانی مانند المپیكی ها دل مردم را شاد كنیم.وی در خصوص گلایه كارشناسان ورزش به بها دادن بیش از اندازه به فوتبال در كشورمان، تصریح كرد: فكر می كنم این جو سازی ها بی انصافی باشد، زیرا فوتبال ما نیاز به حمایت مسئولان دارد.وی اظهار كرد: امیدوارم در كنار حمایت از فوتبال شاهد حمایت از سایر رشته های ورزشی نیز باشیم و نباید خواستار بی توجهی به فوتبال كشور باشیم.كفاشیان خاطرنشان كرد: به این جوسازی ها بی توجه هستیم و با قدرت فوتبال را اداره خواهیم كرد تا بتوانیم به جام جهانی صعود كنیم.رییس فدراسیون فوتبال كشورمان، گفت: فوتبال ایران در شرایط بسیار سختی قرار دارد و برای صعود به جام جهانی به جای این جو سازی ها باید از تیم ملی خود حمایت كنیم.وی با تبریك به المپیكی ها، اظهار داشت: عملكرد این عزیزان در المپیك 2012 لندن فوق العاده بود و این نشان از رشد ورزش ما در سال های اخیر دارد.رییس اسبق فدراسیون دو و میدانی درپاسخ به این سئوال كه كدام مدال كشورمان در المپیك 2012 لندن برای او با ارزش تر بود، گفت: مدال احسان حدادی در دو میدانی برای من با ارزش تر از مدال های دیگر بود البته باید بگویم تمام مدال ها با ارزش هستند.

لینک به دیدگاه

فینالیست های جام ستاره ها مشخص شدند/ 2 گل باقری باز هم تور دروازه استقلال را شکافت!coffeescreen.gif

karim_ahmad.jpg

حواشی

مرجع خبری پرسپولیس : مرحله نیمه نهایی جام ستاره ها با صعود دو تیم منتخب جام جهانی 98 و پدر خوب به فینال خاتمه یافت. در بازیهای نیمه نهایی که دوشنبه شب در مجموعه فرهنگی ورزشی سبز ولنجک برگزار می شد، ابتدا منتخب 98 بازی 3-0 باخته به استقلال را با پیروزی 4-3 عوض کرد. کریم باقری با زدن دو گل ستاره زمین بود. گل نخست باقری که روی یک شوت از راه دور پس از اعلام یک ضربه ایستگاهی به دست آمد، تشویق شدید تماشاگران را به همراه داشت.

خداداد عزیزی و مهدی هاشمی نسب نیز دیگر گل های تیم 98 را در این بازی به ثمر رساندند و این در حالی بود که میثم بایرامی (2گل) و داود حق دوست برای آبی*ها در این بازی گلزنی کردند.در مسابقه دوم مرحله نیمه نهایی نیز دو تیم موسیقی و پدر خوب با یکدیگر روبرو شدند که این بازی هم با باخت تيم موسیقی خاتمه یافت. دو تیم در پایان وقت قانونی 6-6 مساوی شدند و این پدر خوب بود که در وقت اضافه با زدن یک گل به فینال رسید. علی لهراسبی (2 گل)، کاظم برجلو (3گل) و اشکان نامداری دیگر گل های تیم موسیقی را در این بازی به ثمر رساندند.بدین ترتیب امشب از ساعت 22:30 دو تیم 98 فرانسه و پدر خوب فینال سومین دوره جام ستاره ها را برگزار خواهند کرد و در بازی رده بندی نیز تیم های موسیقی و استقلال با یکدیگر روبرو خواهند شد.

نوار مشکی ملی پوشان جام جهانی 98 به یاد کشته شدگان زلزله آذربایجان

بازیهای مرحله نیمه نهایی سومین دوره جام ستاره ها به یاد کشته شدگان زلزله آذربایجان آغاز شد. پیش از مسابقه منتخب جام جهانی 98 فرانسه و استقلال که دوشنبه شب برگزار می شد، بازیکنان دو تیم یک دقیقه سکوت کرده و مسابقه خود را نیز با بستن پارچه مشکی به دستان خود آغاز کردند.همچنين از سوی ستاد برگزاری مسابقات و بازیکنان حاضر در این بازیها نیز اطلاعيه*اي در حمايت از زلزله*زدگان خوانده شد.

لینک به دیدگاه

مرکز ژیو فیزیک دانشگاه تهران هشدار داد روز 3 شهريور1391 زلزله ای به قدرت 11 ریشتر کل ایران را می لرزاند.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

همچنین این مرکز اعلام کرد که مرکز این زلزله ورزشگاه آزادی می باشد.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

..

.

.

..

.

.

.

.

.

این مرکز از هواداران استقلال خواست که به ورزشگاه نروند.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
چون پرسپولیس زلزله محبوب هر چی دله

Click here to view the original image of 720x540px.

98354064989313001768.gif

این تصاویر بیانگر قدرت زلزله در سالهای قبل بودن و میزان خسارات احتمالی به استقلالی های عزیز رو نشان می دهد

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

شانزدهمی مبارک!/کمیته فنی را جمع کنند/ژوزه فقط توجیه می‌کند

خبرگزاری فارس: عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس با انتقاد از شرایط این تیم گفت: با این شرایط بهتر است کمیته فنی را جمع کنند.

13910328000358_PhotoA.jpg

رضا وطنخواه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد مشکلات و مسائل مختلف پرسپولیس سخن گفت.

فارس: شرایط پرسپولیس را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

پرسپولیس شرایط خوبی ندارد. در بازی آخر برابر فولاد نتیجه عادلانه‌ای به دست آمد که فکر می‌کنم پرسپولیس باید راضی باشد. دروازه‌بان تیم یک پنالتی را به خوبی گرفت. من دور از تیم هستم و اینکه چه مشکلاتی وجود دارد را نمی‌دانم متاسفانه جلسات کمیته فنی هم برگزار نمی‌شود.

فارس: دلیل اینکه جلسات کمیته فنی برگزار نمی‌شود چیست؟

نمی‌گذارند این جلسات به صورت مستمر برگزار شود.

فارس: کمیته فنی نباید در این شرایط تشکیل جلسه دهد و راه حلی برای خروج از این شرایط پیدا کند؟

کاری از دست من ساخته نیست. سرمربی مسئولیت اول و آخر را در مسائل فنی دارد. من بارها گفته‌ام کمیته فنی عصایی است که سرمربی هر وقت لازم باشد می‌تواند به آن تکیه کند و هر موقع که خواست دست خود را به سمت عصا بیاورد. این نیست که ما بخواهیم دخالت کنیم. وقتی سرمربی نیازی ندارد به نظر من کمیته فنی را بردارند خیلی بهتر است.

فارس: فکر نمی‌کنید زمان اینکه کمیته فنی برای بررسی مسائل تیم تشکیل جلسه دهد رسیده است؟

اگر قصد چنین کاری را داشتند باید تاکنون یک جلسه می‌گذاشتند. 7 بازی انجام داده‌ایم و باید حداقل تاکنون 7 جلسه برگزار می‌شد. چرا وقتی پیروز شدیم، جلسه‌ای نگذاشتیم که ببینیم چرا به پیروزی رسیدیم؟ چرا همیشه وقت شکست باید دنبال این باشیم تا چرایی آن را پیدا کنیم؟

فارس: با توجه به نتایجی که پرسپولیس گرفته تعویض سرمربی را تصمیم صحیحی برای خروج از این شرایط می‌دانید؟

چهار فاکتور اصلی برای موفقیت یک تیم وجود دارد. فاکتور اول حضور یک مدیریت کارآمد است. رویانیان مدیر خیلی خوبی است و دلش برای تیم می‌سوزد. او بازیکنان خوبی گرفته و شرایط و امکانات را فراهم کرده است. فاکتور دوم حضور یک مربی با دانش است، فاکتور سوم در اختیار داشتن بازیکنان موثر و فاکتور چهارم که از همه مهمتر است داشتن تدارکات مناسب است. اگر این چهار فاکتور هماهنگ باشند تیم می‌تواند موفق شود اما اگر چهار فاکتور خوب عمل نکنند شما فرگوسن یا کاپلو را هم بیاورید، با مشکل روبه رو می‌شوید. با این شرایط چه فایده‌ای دارد سرمربی را عوض کنیم. پرسپولیس مدیریت و امکانات خوبی دارد و بازیکنان ملی پوش جذب این تیم شدند و مربی خوبی آوردند.

من به یکی از مسئولان باشگاه گفتم تسهیلاتی فراهم کنید تا از تمرینات دیدن کنیم و یا در سفرها هر بار یکی از اعضای کمیته فنی را برای دیدن شرایط تیم ببرید اما این اتفاق نیفتاد. به نظر من مقصر رویانیان نیست و اطرافیان او مقصر هستند.

فارس: حضور یک دستیار ایرانی در کنار ژوزه باعث نمی‌شود او تصمیمات بهتری بگیرد؟

مگر ژوزه دستیار ایرانی نداشت؟ چرا عاشوری فراری شد؟ مگر او زمان دنیزلی در کادرفنی نبود؟ یک بار کسی پرسید چرا عاشوری رفت؟ مگر عاشوری و یکی دو نفر دیگر در کنار او تمرینات بدنسازی و آمادگی پیش فصل را انجام ندادند؟ همان موقع که قرار شد ژوزه بیاید گفتیم دو مربی ایرانی خوب که خودشان در سطح بالا فوتبال بازی کردند و دانش فنی مناسبی دارند در کنار او قرار بگیرند. حتما خود سرمربی نمی‌خواهد که مربی ایرانی نمی‌آوردند. به نظر من مدیرعامل باید دخالت کند. باید یک مربی ایرانی بیاورند تا او بگوید روش زندگی ما چیست. ما ایرانی هستیم و روحیاتمان با کشورهای غربی فرق می‌کند. همه چیز بغل پا و شوت زدن نیست.

فارس: با شرایطی که وجود دارد فکر می‌کنید می‌توان امیدی به آینده پرسپولیس داشت؟

می‌خواهم یک جمله‌ای بگویم که تا به حال کسی نگفته است؛ اگر احترام می‌خواهید، باید قوی ظاهر شوید. چرا همه به بارسلونا و رئال مادرید احترام می‌گذارند چون آنها قوی ظاهر شدند. وقتی ضعیف عمل می‌کنیم هر چه هم بگوییم توجیه کرده‌ایم. الان از سرمربی پرسپولیس هر سؤالی می‌کنید به غیر از توجیه چیزی دیگری گفته است؟

تیم از 7 بازی 6 امتیاز گرفته و در رده شانزدهم قرار دارد. مبارک باشد، چه چیزی می‌توانم بگویم؟ رویانیان دیگر می‌خواست چه کاری انجام دهد؟ این همه بازیکن خوب و اسم و رسم دار گرفت. البته فقط مربی نیست و بازیکن هم باید به خودش بیاید.

من 10 سال در پرسپولیس بازی کردم، چقدر پول گرفتم؟ در 30 بازی تنها 3 گل دریافت کردیم، بروید در تاریخ این مسائل را ببینید. متاسفانه در فوتبال همه چیز پول شده است. حقوق یک بازیکن در یک روز به اندازه کل حقوق دانشگاهی من در یک سال است. تماشاگر چه گناهی کرده و اصلا چه کسی به آنها اهمیت می‌دهد؟ به نظر من تنها دو یا سه بازیکن که در راس آنها علی کریمی است به تیم شخصیت دادند و بقیه نفرات هر کدام که به پرسپولیس آمدند شخصیت از تیم گرفتند.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

آپیا پا به توپ شد/ تمرینات اختصاصی علی‌عسگر و نورمحمدی

خبرگزاری فارس: تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس پشت در‌های بسته برگزار شد که با پا به توپ شدن بازیکن جدید سرخپوشان همراه بود.

13910815000413_PhotoA.jpg

• برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

به گزارش خبرگزاری فارس، تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازی دوستانه روز گذشته که با نتیجه 7 بر صفر به سود قرمزپوشان پایان یافت صبح امروز (جمعه) پیگیری شد.

در تمرین امروز، بازیکنان اصلی پرسپولیس در بازی تدارکاتی روز گذشته، به ریکاوری پرداختند و بازیکنان ذخیره نیز زیر نظر پدرو تمرین اختصاصی کردند.

* در تمرین امروز زاید و کنعانی غایب بودند.

* نورمحمدی و عسگر به دلیل مصدومیت جزئی، اختصاصی تمرین کردند.

* ‌آپیا پس از حضور در ایران و تماشای بازی پرسپولیس از نزدیک، امروز رسما پا به توپ شد. وی دقایقی نیز با ژوزه اختصاصی صحبت کرد.

* ژوزه خطاب به بازیکنان گفت که بازی تدارکاتی بیشتر برای این است که آمادگی برای بازی‌های رسمی داشته باشید. من دوست دارم در این بازی ها بازیکنانم بدون ترس بازی کنند و نگاه نکنند مقابل آنها چه حریفی ایستاده است.

* در پایان تمرین امروز، مهدوی‌کیا به همراه چند تن از بازیکنان به زدن ضربات ایستگاهی پرداخت.

* شیرینی سرپرست سرخپوشان نیز با وجود برگزاری تمرین امروز پشت درهای بسته، با هواداران صحبت کرد. وی به هواداران گفت: من کاری به حرف و حدیث و انتقادهایی که می‌کنند ندارم. کار خودم را برای خدمت به این تیم و آرامش در پرسپولیس دنبال می‌کنم. من کوچک همه پیشکسوتان پرسپولیس هستم و همیشه سعی می‌کنم شأن و شئون آنها را طبق دستور مدیرعامل نگه دارم. برای من موفقیت پرسپولیس از همه چیز مهمتر است و اینکه وظیفه‌ام را به خوبی در پرسپولیس انجام دهم.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

فوتبال ایران/دیدار برگشت تیم های فوتبال پرسپولیس و نفت تهران در چارچوب هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور در ورزشگاه آزادی برگزار میشود.

به گزارش اوج نیوز و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، سازمان لیگ درحالی طی نامه ای رسمی به باشگاه پرسپولیس، ورزشگاه آزادی را به عنوان محل برگزاری دیدار برگشت تیم های پرسپولیس و نفت تهران اعلام کرد که نفت تهران میزبان این بازی بوده و پیش از این محل برگزاری این دیدار مشخص نشده بود.

بر پایه این گزارش، دیدار تیمهای پرسپولیس و نفت تهران از هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور ساعت 17 روز شنبه بیست و یکم بهمن ماه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

لینک به دیدگاه

کاپيتان اسبق تيم ملي فوتبال ايران و پرسپوليس تهران گفت: مهاجمان تيم فوتبال پرسپوليس تهران پس از هفته ها گل نزدن، اعتماد به نفس خود را از دست داده اند.

فرشاد پيوس که بارها سابقه آقاي گلي ليگ فوتبال باشگاه هاي ايران را در کارنامه دارد و از بهترين مهاجمان تاريخ فوتبال ايران محسوب مي شود، در گفت و گو با ايرنا اظهار داشت: معتقدم پرسپوليس نسبت به ابتداي فصل روند بهتري را در پيش گرفته و بازي هاي نسبتا خوبي را از اين تيم شاهد هستيم اما هنوز مشکلات زيادي وجود دارد.

وي ادامه داد: در ابتداي فصل، بازيکنان پرسپوليس سرمربي پرتغالي را دوست نداشته و براي وي بازي نمي کردند اما يحيي گل محمدي ارتباط خوبي با اعضاي تيم ايجاد کرده و برخي از مشکلات را از بين برده است.

پيوس در پاسخ به اين سوال که چه جايگاهي را براي اين تيم تصور مي کند، عنوان کرد: پرسپوليس بايد ليگ برتر را فراموش کند و به طور يقين جايي در بين هفت تيم بالاي جدول ليگ برتر نخواهد داشت و مي بايست تمامي تلاش اعضاي تيم براي جام حذفي باشد.

وي گفت: بازي هاي ليگ برتر بهترين فرصت است تا بازيکنان آماده حضور در جام حذفي شده و با قهرماني در آن ناکامي خود در ليگ را جبران کنند.

آقاي گل اسبق فوتبال ايران در خصوص گل نزدن مهاجمان پرسپوليس اذعان کرد: مهاجمان پرسپوليس، اعتماد به نفس خود را از دست داده اند. در طول بازي بايد حداقل 4 توپ خوب به مهاجم برسد تا وي يک يا دو گل بزند.

پيوس گفت: در پرسپوليس بازي ترکيبي، پاس هاي در عمق دفاع حريف و شوت هاي از راه دور ديده نمي شود و به همين دليل مهاجمان، فرصت هاي اندکي داشته و با استرس زياد آن را از دست مي دهند.

وي ادامه داد: کريم انصاري فرد و محمد قاضي در تيم هاي گذشته خود از بهترين گلزنان بودند اما در پرسپوليس فرصتي ايجاد نمي شود و اگر هم توپي به آنان برسد، با فشار زيادي که روي آنهاست، آن را از دست مي دهند.

وي افزود: گل محمدي يک مدافع است و انصافا مشکلات خط دفاعي سرخپوشان را برطرف کرده است اما گمان مي برم، يک مهاجم نيز بايد در کادر فني پرسپوليس بوده و با مهاجمان تمرينات اختصاصي داشته باشد تا اين ضعف از بين برود.

کاپيتان اسبق پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که چرا پرسپوليس هرچند سال يک بار مدعي قهرماني در ليگ برتر مي شود، گفت: دليل اصلي آن تغيير پياپي مديريت است و هر مديري که مي آيد، سياست جديدي را با خود آورده و در نهايت سيستم باشگاه را تغيير مي دهد. تا زماني که به تيم هاي پايه توجه نشود و فقط نتيجه گرا باشيم، اين مساله وجود خواهد داشت.

وي افزود: يکي ديگر از دلايل اين است که امروزه بيشتر بازيکنان براي پول به پرسپوليس مي آيند. در گذشته ما کمترين پول را دريافت کرده و با تمام وجود براي تيم بازي مي کرديم اما حالا پيراهن پرسپوليس براي خيلي ها گشاد است.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

علي کريمي تمرينات خود را دنبال مي‌کند و شرايط مهدي مهدوي‌کيا هنوز معلوم نيست.

دکتر وجيه‌ا... چشمه سري با اعلام اين خبر گفت: علي کريمي برنامه قبلي را همچنان دنبال مي‌کند. اين برنامه خوب جواب داده است و برخلاف بعضي اخبار غيررسمي بايد بگوييم او ابراز درد نمي‌کند و در حال حاضر فيزيوتراپي، آب درماني، کار با وزنه و دويدن را کنار هم دنبال مي‌کند و هنوز برنامه‌هاي چرخش و جهش را اضافه نکرده‌ايم.

پزشک تيم پرسپوليس در ارتباط با آخرين وضعيت مهدوي‌کيا نيز به سايت پرسپوليس گفت: شرايط او را در تمرين امروز بررسي مي‌کنيم و در صورت نياز براي mri اعزام مي‌شود. البته در گفت‌وگوي تلفني که داشتيم، او هنوز تا حدي از اسپاسم ابراز ناراحتي مي‌کند.

لینک به دیدگاه

مربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: مشکل باقري با من در پرسپوليس کمي عجيب و خنده‌دار است.

وينگو بگوويچ در گفت‌وگو با فارس در خصوص دليل غيبتش در تمرين پرسپوليس اظهار داشت: با توجه به مشکل مالياتي و پاسپورتم، يک هفته از باشگاه اجازه گرفتم تا دنبال کارهايم بروم.

وي افزود: احتمالا از آخر هفته در خدمت تيم خواهم بود. اينکه مي‌گويند مشکل مالي و اين حرف ها وجود دارد صحيح نيست.

مربي سرخپوشان در پاسخ به اين سؤال که برخي‌ها مي‌گويند شما به دليل ناراحتي کريم باقري از تيم کنار گذاشته شده‌ايد، گفت: من مشکلي با کريم ندارم که اين حرف ها را مي‌زنيد، واقعا خنده‌دار است. به زودي به تمرينات برمي‌گردم و با يحيي و باشگاه هماهنگ هستم.

وي در پايان در خصوص شرايط قرمز‌پوشان، گفت: متأسفانه در بازي قبلي به 3 امتياز لازم نرسيديم اما هنوز فرصت داريم تا به بالاي جدول بياييم که من مطمئنم اين اتفاق مي‌افتد، عجله نکنيد. تيم شخصيت خوبي گرفته و بايد به يحيي فرصت داد. از طرفي ديگر با توجه به اينکه قهرماني ما در ليگ کمي کمرنگ شده قدرت خودمان را در جام حذفي بهتر نشان خواهيم داد.

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...

[TABLE=width: 100%, align: center]

[TR]

[TD][TABLE=width: 95%, align: center]

[TR]

[TD][h=1]منتقمي: بلاتر هم پرسپوليس را مي‌شناسد[/h]

[h=2]قائم مقام باشگاه پرسپوليس گفت: سفير سوئيس در ايران براي حضور فدرر و ديدارش با پرسپوليسي‌ها اعلام آمادگي کرد.[/h][/TD]

[TD=align: left]00943906.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TABLE=width: 95%, align: center]

[TR]

[TD=colspan: 3]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 3]

بهروز منتقمي درباره حضورش در سفارت سوئيس، اظهار داشت: بنا به دعوت سفير محترم سوئيس در ايران از مسئولان تيم پرطرفدار پرسپوليس ما به سفارت اين کشور رفتيم.

به گزارش فارس،وي افزود: ديدار بسيار خوبي برگزار شد و نکته جالب اين بود که آنها کاملا از تاريخ باشگاه پرسپوليس اطلاع داشتند.

منتقمي ادامه داد: آنها همچنين هواداران ما را در جهان بي‌نظير و نادر اعلام کردند و حرف‌هايي را در خصوص باشگاه پرسپوليس زدند که براي من بسيار جالب و عجيب بود، آنها شناخت عميقي از باشگاه پرسپوليس داشتند.

قائم مقام قرمزپوشان تاکيد کرد:‌سفير سوئيس در ايران اعلام کرد که حتي بلاتر هم از تيم شما اطلاع کافي دارد. او گفت من دو بار با بلاتر ديداري داشتم و وقتي در خصوص ايران صحبت کرده‌ايم به پرسپوليس قديمي و پرطرفدار بودنش در آسيا بارها اشاره کرده است، به همين دليل قرار شده به زودي تفاهمات فوتبالي ما با استقبال سفير سوئيس بيشتر شود.

وي تاکيد کرد: ما با توجه به دعوت سفير محترم سوئيس به اين سفارت رفتيم و باز هم مي‌گويم استقبال گرم آنان حيرت‌زده‌مان کرد. نکته جالب اين است که بدانيد آنها در صحبت‌هاي غافلگيرانه به ما اعلام کردند که حاضرند فدرر بهترين تنيسور جهان را به ايران بياورند و از طريق باشگاه پرسپوليس حتي ديداري نمادين او در ايران برگزار کند، البته اين موضوع قطعي نشده و با توجه به ارتباط خانوادگي سفير سوئيس در ايران و فدرر اين موضوع به ما اعلام شد که ما هم چراغ سبز نشان داديم. همچنين قرار است به زودي رويانيان نيز سفري به سوئيس داشته باشد و از امکانات تيم‌هاي بزرگ اين کشور بازديد و با مسئولان تيم‌هاي خوب اين کشور با هماهنگي سفير سوئيس در ايران ديدارهايي داشته باشد.

منتقمي در پايان خاطرنشان کرد: در راستاي کارهاي برون مرزي و تعامل با باشگاه‌هاي خوب کشورهاي فوتبال‌خيز ما هم بسيار خوشحال شديم که با اين پيشنهاد خوب سفير سوئيس روبرو شديم و انشاءالله به زودي اخبارهاي خوب باشگاه‌هاي پرسپوليس و تيم‌هاي سوئيسي اعلام خواهد شد. اين در شرايطي است که اگر بلاتر هم به ايران بيايد با رايزني‌هاي سفيرش در ايران ايشان ديداري با پرسپوليسي‌ها هم خواهد داشت. سعي مي‌کنيم با اين ارتباط‌هاي بين‌المللي پرسپوليس را رو به جهاني شدن ببريم و اميدوارم با اين تعاملات به تجربه پرسپوليس هر روز بيشتر از ديروز اضافه شود.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

[h=1]دروازه‌بان پرسپوليس به روبين کازان برمي‌گردد[/h]

مديرعامل باشگاه پرسپوليس درباره آخرين وضعيت عليرضا حقيقي، دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس به سايت رسمي اين باشگاه گفت: شب گذشته با عليرضا حقيقي نشستي داشتيم. بنده درباره اتفاقاتي که در بازي پرسپوليس - راه آهن روي داد با ايشان صحبت و تاکيد کردم باشگاه براساس قوانين داخلي خود در اين باره تصميم‌گيري خواهد کرد.

وي در ادامه افزود: از سوي ديگر باشگاه روبين کازان خواهان بازگشت اين بازيکن به روسيه شده است. از آنجا که روبين کازان با عليرضا حقيقي قرارداد داشته، طبق درخواست باشگاه کازان، اين بازيکن به روسيه برمي‌گردد.

رويانيان درباره تصميم کميته انضباطي باشگاه پرسپوليس، خاطرنشان کرد: امروز با آقاي سالارکيا (معاون حقوقي باشگاه پرسپوليس) صحبت کردم و ايشان موضوع جريمه 15 درصدي حقيقي را به ما اعلام کرد. به هر حال سرمربي تيم، عليرضا حقيقي را در اختيار باشگاه قرار داده بود و ما اين موضوع را بررسي کرده و کميته انضباطي رأي خود را به ما اعلام کرد.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس تصريح کرد: بنده حتي تصميم داشتم با آقاي دايي صحبت کنم تا اگر ايشان تصميم جديدي مي‌گيرند آن را مدنظر قرار بدهيم و با روبين کازاني‌ها صحبت کنيم. به هر حال آقاي دايي هميشه شاگردان خود را دوست دارد و هميشه خير و صلاح آنها را مي‌خواهد اما با توجه به اينکه حقيقي طبق قرارداد 2 باشگاه تا پايان نيم فصل اول به صورت قرضي در اختيار ما قرار گرفته بود و باشگاه روبين کازان هم خواهان بازگشت او شده بود، نمي‌توانستيم مخالفت کنيم.

لینک به دیدگاه

[h=1]صادقيان:دليلي ندارد گل بزنم و خوشحالي نکنم[/h]

پيام صادقيان درباره وضعيت پرسپوليس اظهارداشت: شرايطمان خوب است. بچه ها باخت مقابل تراکتور را که منصفانه نبود فراموش کرده اند و خودشان را براي بازيهاي بعدي آماده مي کنند.

به گزارش ايپنا،وي ادامه داد: در بازي با تراکتور اصلا مستحق باخت نبوديم.بچه ها خيلي زحمت کشيدند و موقعيتهاي زيادي هم روي دروازه تراکتور ايجاد کردند. ضمن اينکه داور پنالتي روي فرزاد حاتمي را هم نگرفت. آن باخت چيزي از ارزشهاي پرسپوليس کم نمي کند و در بازيهاي آينده اين شکست را جبران مي کنيم.

صادقيان با اشاره به ديدار مقابل ذوب آهن گفت: جايگاه ذوب آهن در جدول نبايد باعث شود اين تيم را دست کم بگيريم. بازي با ذوب آهن اصلا آسان نيست و من مي دانم که بازيکنان اين تيم انتحاري مقابل پرسپوليس بازي خواهند کرد. ما براي شکست ذوب آهن به ميدان مي رويم و اطمينان دارم با حمايت هواداران برد شيريني کسب خواهيم کرد.

مهاجم پرسپوليس درباره رويارويي با تيم سابقش خاطرنشان کرد: من نيم فصل اول هم مقابل ذوب آهن بازي کردم و اين بازي ديگر حساسيت خاصي برايم ندارد. دوست دارم ذوب آهن از اين شرايط خارج شود اما بعد از بازي با پرسپوليس چون خود ما هم به برد در اين ديدار نياز داريم.

صادقيان در پاسخ به اين سوال که در صورت گلزني شادي خواهد کرد، گفت: چرا شادي نکنم؟ من بازيکن پرسپوليس هستم و به پيراهن تيمم تعصب دارم. دليلي ندار گل بزنم و خوشحالي نکنم.

لینک به دیدگاه

[h=1]پرسپوليس از داور ديدار با تراکتورسازي شکايت کرد[/h]

باشگاه پرسپوليس از داور ديدار برابر تراکتورسازي که از هفته شانزدهم ليگ برتر فوتبال در تبريز برگزار شد، شکايت کرد.

به گزارش تسنيم،مسئولان اين باشگاه معتقدند 2 پنالتي آنها در اين بازي گرفته نشده و به همين دليل خواستار رسيدگي به اين شکايت شده‌اند.

ديدار تراکتورسازي و پرسپوليس از هفته شانزدهم ليگ برتر با تيجه يک بر صفر به سود تراکتورسازي به پايان رسيد.

لینک به دیدگاه

[h=1]جلسه رويانيان با سرمربي اميدهاي پرسپوليس[/h]

محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس بعد از ظهر امروز با حميد مطهري سرمربي تيم اميدهاي پرسپوليس به مدت دو ساعت ديدار و گفت‌وگو کرد. در اين ديدار ابتدا مطهري گزارشي از آخرين وضعيت تيم اميدهاي پرسپوليس را به رويانيان داد و سپس در خصوص آخرين وضعيت محمد بهنو هافبک اميدهاي پرسپوليس که از ناحيه رباط صليبي دچار مصدوميت و پارگي شده بحث و گفت‌وگو شد.

به گزارش فارس، رويانيان نيز موافقت کرد تا هزينه‌هاي محمد بهنو را براي رفع مصدوميت و رسيدنش به شرايط آرماني پرداخت کند. همچنين در خصوص وضعيت تيم اميد در سال آينده نيز رويانيان با مطهري گفت‌وگو کرد که برنامه‌هاي وسيع براي فصل آينده قرمزپوشان تدارک ديده شد.

در آخرين بخش اين جلسه نيز مقرر شد به زودي حقوق بازيکنان اميد پرسپوليس به آنها پرداخت شود.

لینک به دیدگاه

[h=1]گزارش تمرين پرسپوليس[/h]

تمرين پرسپوليس از ساعت 11 امروز در ورزشگاه درفشي‌فر دنبال شد. در اين تمرين بازيکنان پرسپوليس بدن‌هاي خود را گرم کردند و سپس به دويدن و حمله به دفاع پرداختند.

به گزارش فارس،در تمرين امروز عليرضا حقيقي، پولادي و فرشاد قاسمي به همراه پنجعلي حضور نداشتند. اين در شرايطي بود که مجتبي محرمي نيز اين روزها در تمرينات پرسپوليس ديگر شرکت نمي‌کند.

*فرزاد حاتمي آخرين نفري بود که در تمرين امروز حضور پيدا کرد.

*تمرين با صحبت‌هاي محمد دايي آغاز شد.

*15 هوادار امروز در ورزشگاه بودند.

*ماشين چمن‌زني قبل از شروع تمرين چمن درفشي‌فر را کوتاه کرد.

*سعيد شيريني در تمرين امروز هم حضور داشت.

*دروازه بان‌ها 50 دقيقه اختصاصي تمرين کردند و سپس به تمرينات گروهي رفتند.

*مارکو امروز هم در تمرين قرمز‌پوشان حضور داشت. او امروز با لبخند‌هاي عجيبش به دور زمين مي‌دويد و تمرينات خود را دنبال مي‌کرد.

*سيد‌صالحي با ظاهر جديدي در تمرين قرمز‌پوشان حضور داشت که سوژه بازيکنان شده بود.

*در تمرين امروز گفت‌وگوي بازيکنان مازندراني پرسپوليس با يکديگر در نوع خود جالب بود.

*انتقاد‌ها و فريادهاي دايي بر سر بازيکنان مخصوصا در صحنه‌هايي که بازيکنان بي‌دقت بودند قابل توجه بود. او حتي به برخي بازيکنان اعلام مي‌کرد خواهشا در حد محلات بازي نکنيد!

*در مرحله بعدي بازيکنان به دو قسمت تقسيط شدند. مدافعان و هافبک‌هاي دفاعي زيرنظر محمد دايي و مهاجمان در هافبک‌هاي هجومي زيرنظر دايي به تمرينات ويژه که بيشتر آنها گلزني بود پرداختند.

*علي دايي پس از تمرين امروز سريعا به دانشگاه شريف رفت تا در يک ديدار فوتبال پا به توپ شود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...