رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 972
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام، تو محیط drafting وقتی text box ایجاد می کنم، موقع جابه جایی text box ، پرش box خیلی زیاده، مثلا یک دفعه 3 سانتی متر به سمت بالا و پایین یا چپ و راست پرش داره. بنابراین نمیتونم اونجایی که دقیقا مد نظرمه قرارش بدم. آیا راهی هست که پرشش رو کم کنیم؟

با تشکر

لینک به دیدگاه
سلام، تو محیط drafting وقتی text box ایجاد می کنم، موقع جابه جایی text box ، پرش box خیلی زیاده، مثلا یک دفعه 3 سانتی متر به سمت بالا و پایین یا چپ و راست پرش داره. بنابراین نمیتونم اونجایی که دقیقا مد نظرمه قرارش بدم. آیا راهی هست که پرشش رو کم کنیم؟با تشکر
جهت کنترل میزان جابجایی در محیط درفت باید همزمان با جابجای تکست باکست دکمه شیفت را هم فشرده نگهداری و بعد از قرار گیری در موقعیت مورد نظر ابتدا کلیک چپ موس را رها کن بعد دکمه شیفت را رها کن.
لینک به دیدگاه
سلام، تو محیط drafting وقتی text box ایجاد می کنم، موقع جابه جایی text box ، پرش box خیلی زیاده، مثلا یک دفعه 3 سانتی متر به سمت بالا و پایین یا چپ و راست پرش داره. بنابراین نمیتونم اونجایی که دقیقا مد نظرمه قرارش بدم. آیا راهی هست که پرشش رو کم کنیم؟

با تشکر

متوجه منظورتون نمیشم

لینک به دیدگاه
سلام تو محیط surface میخوام یه سری از صفحه ها رو trim کنم اما استفاده از دستور trimرو بلد نیستم

ممنون اگه کمکم کنین

شما هم میتونید از split هم از trim استفاده کنید در تریم بایستی صفحات رو انتخاب کرده سپس با استفاده از آپشن های موجود قسمتهایی که نیاز به برش دارد رو تغییر بدهید

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام برای تصویرگیری تو محیط اسمبل مشکل دارم بعضی از پارتها را که میخواهم تصویر بگیرم انجام نمیشود ایا تنظیمات خاصی داره برای اینکه بتونم تصویر بگیرم از یک قطعه بر روی اسکچ قطعه دیگر ممنون

لینک به دیدگاه

سلام برای شبکه کردن کتیاچکارهایی باید انجام بدم الان من سه کامپیوتر و سه نرم افزار کتیا(هر سیستم یک کتیا) دارم و در یک شبکه داخلی فایل های خودمون رو روی سروری سیو میکنیم .حالا میخوام بدونم اگه من شبکه کنم کتیا را چه ویژگی برای من داره این عمل؟ چکار باید بکنم ؟چتفاوتی با حال خواهیم داشت .با تشکر از تمام وستان http://www.noandishaan.com/forums/images/smilies/ws3.gif

لینک به دیدگاه

در مسیر نصب کتیا وجود دارد. برای احضار باید بعد از باز کردن محیط درفت از تب edit اخرین گزینه را انتخاب کنید (شیت بک گراند) در نتیجه این انتخاب رنگ زمینه تغییر پیدا میکنه بعد از اون سر برگ دراوینگ را پید کن و از منوی موجود قسمت (استایل اف تیتل بلوک ) نوع کادر و جدول را انتخاب کن بعداز تایید از منوی ادیت اخرین گزینه (وورکین ویو ) را انتخاب کن.

لینک به دیدگاه

سلام عزیزان

ببخشید من کتیا v5 r20 رو نصب کردم ولی زمانی که قصد استفاده از ابزار اندازه گیری (constraint) رو دارم عددی که نشان دهنده طول هست را به شکل -1/#10نشان میده یعنی به جای نوشتن عدد این نوشته رو می نویسه:ws38: ولی اندازه ها رو به درستی اعمال میکنه.این هم تصویرمشکلی خدمتتون عرض کردم.<a href=80522179849781922986.png' alt='805221798

لینک به دیدگاه
سلام عزیزان

ببخشید من کتیا v5 r20 رو نصب کردم ولی زمانی که قصد استفاده از ابزار اندازه گیری (constraint) رو دارم عددی که نشان دهنده طول هست را به شکل -1/#10نشان میده یعنی به جای نوشتن عدد این نوشته رو می نویسه:ws38: ولی اندازه ها رو به درستی اعمال میکنه.این هم تصویرمشکلی خدمتتون عرض کردم.:ws37:

لینک به دیدگاه
سلام

متاسفانه تا الان راه دقیقی برای نصب کنیا روی ویندوز 8 پیدا نکردم

از مشکلات کتیا روی ویندوز 8 همینه که البته به خاطر کرک کتیا هست

می بایست روی ویندوز 7 نصب کنین:ws37:

من هم با همین مشکل رو با کتیا 19 و ویندوز 8.1 تجربه کردم ک دکتر جانثار میگفت مشابه این مورد رو برای اپدیت نبودن کارت گرافیک تجربه کرده.

کارت گرافیک رو اپدیت کردم اما دیگه دیر شده بود، کتیا رو پاک کردم قبلش. امروز فردا نصب می کنم و اگر درست شده بود پست می زارم :icon_gol:

البته قصد دارم ریلز 21 رو نصب کنم.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
من هم با همین مشکل رو با کتیا 19 و ویندوز 8.1 تجربه کردم ک دکتر جانثار میگفت مشابه این مورد رو برای اپدیت نبودن کارت گرافیک تجربه کرده.

کارت گرافیک رو اپدیت کردم اما دیگه دیر شده بود، کتیا رو پاک کردم قبلش. امروز فردا نصب می کنم و اگر درست شده بود پست می زارم :icon_gol:

البته قصد دارم ریلز 21 رو نصب کنم.

ما رو بی خبر نذار...

البته اخیرا مثل اینکه راهی برای نصب کتیا روی ویندوز 8 پیدا شده:ws38:

لینک به دیدگاه

شده. کارگران مشغول کارند :ws3:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

سرویس پک می خواد دانلود کردم. نصب هم کردم مشکل کرک و اینا داره. خیلی خستم امشب. باشه اگر زده بودم در اینده :ws3:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...