رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

دانلود قطعات استاندارد برای CATIA :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

سلام و وقت بخیر ....

از این سایتی که قرار دادین میشه به کاتالوگ اضافه کرد ؟؟

آخه همون طور که اطلاع دارین برای اضاف کردن به قطعات استاندارد پسوند فایل باید .catalog باشه ....

ممنون میشم راهنمایی بفرمایین ....

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 972
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کسی اطلاع داره که catia v6 با نرم افزارهایی مانند SAP میتونه ارتباط برقرار کنه یا نه و در حقیقت جوینت بشه ؟و اینکه ورژن اورجینال catia v6 رو از کجا میشه تهیه کرد قیمتش حدودا 340 میلیون میشه انگار

لینک به دیدگاه
کسی اطلاع داره که catia v6 با نرم افزارهایی مانند SAP میتونه ارتباط برقرار کنه یا نه و در حقیقت جوینت بشه ؟و اینکه ورژن اورجینال catia v6 رو از کجا میشه تهیه کرد قیمتش حدودا 340 میلیون میشه انگار

340 میلیونننن؟؟؟

وضعتون خوبه؟؟؟؟

اورجینالشو سفارش بدی به خود شرکتش

لینک به دیدگاه

خوب این پول که از جیب شخصی بنده داده نمیشه حتما هم واسه شرکت مفید هست که میخواد هزینه کنه چون برای همین sap هم همین اندازه ها هزینه شده اگه catia v6 بتونه جوابگو باشه و تحت شبکه و ارتباط با سپ کارکنه که عالیه اما اطلاعات در موردش کم داریم فعلا در مرحله براورد هستیم

لینک به دیدگاه
خوب این پول که از جیب شخصی بنده داده نمیشه حتما هم واسه شرکت مفید هست که میخواد هزینه کنه چون برای همین sap هم همین اندازه ها هزینه شده اگه catia v6 بتونه جوابگو باشه و تحت شبکه و ارتباط با سپ کارکنه که عالیه اما اطلاعات در موردش کم داریم فعلا در مرحله براورد هستیم

:ws38:

لینک به دیدگاه

بستگی داره کدوم پلتفرمش رو بخواید

اگر 3 رو بخواید بگیرید حدود 600 میلیون هست.که کاملترین هست.ارتباط با sap 2000 رو نمیدونم داره یا نه ولی تو آپشنهاش ساپورت رو زده،من کار نکردم با این آپشن

با شرکت سازنده ش باید مکاتبه کنید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز منظورتون از شرکت نرم افزاری پارس همین هست ؟؟

نتونستم توی محصولاتش پیدا کنم ....

ممنون میشم راهنمایی بفرمایین ...

درود

نرم افزار قطعات استاندارد Trace Part در حال حاضر در بازار موجود هست

با قیمت 18500 و دوستان میتونن از شرکت نرم افزاری پارس تهیه اش کنن

نمایی از نرم افزار و وارد کردن به کتیا

jccizrgqv7f5oxdcz3y7.jpg

rpixx0mls739p1p4bkl5.jpg

l3nn2zwiilsyxpbt914p.jpg

لینک به دیدگاه
دوست عزیز منظورتون از شرکت نرم افزاری پارس همین هست ؟؟

نتونستم توی محصولاتش پیدا کنم ....

ممنون میشم راهنمایی بفرمایین ...

بله

"شماره تماس نمایندگی تهران این شرکت تو پیغام خصوصی دادم

خودتون تماس بگیرید "

لینک به دیدگاه

سلام .

بعد از کلیک روی گزینه Formula و نوشتن فرمول مورد نظر مقادیر مربوط به هر متغییر به همراه رابطه آن در درخت طراحی قابل رویت نیست !

چرا ؟

اصلا در درخت طراحی زیر شاخه Parameters ایجاد نمیشود !

ممنون میشم اساتید محترم راهنمایی کنند ....

لینک به دیدگاه

شما براساس اینکه فرمول رو تو کدوم محیط کتیا میخوای استفاده کنی بایستی به تنظیمات اون محیط بری و یه آپشن به نام پارامتر رو فعال کنی تا منوی درخت طراحی فرمول هارو بیاره برات

لینک به دیدگاه
شما براساس اینکه فرمول رو تو کدوم محیط کتیا میخوای استفاده کنی بایستی به تنظیمات اون محیط بری و یه آپشن به نام پارامتر رو فعال کنی تا منوی درخت طراحی فرمول هارو بیاره برات

سلام مجدد .

از مسیر :

- (Tools - Option - General - Parameters&Measure - Knowledge(Tab

از زیر مجمو عه های Parameter Tree view گزینه های : With value & with formula رو تیک زدم ولی همچنان فرمول ها رو در درخت طراحی ندارم ....

آیا مسیر رو اشتباه رفتم ؟؟

ممنون ....

لینک به دیدگاه
سلام مجدد .

از مسیر :

- (Tools - Option - General - Parameters&Measure - Knowledge(Tab

از زیر مجمو عه های Parameter Tree view گزینه های : With value & with formula رو تیک زدم ولی همچنان فرمول ها رو در درخت طراحی ندارم ....

آیا مسیر رو اشتباه رفتم ؟؟

ممنون ....

با سلام شما اول بفرمایید تو کدوم محیط کتیا میخوایین فرمول نویسی کنید تا راهنماییتون کنم .

باسپاس

لینک به دیدگاه
با سلام شما اول بفرمایید تو کدوم محیط کتیا میخوایین فرمول نویسی کنید تا راهنماییتون کنم .

باسپاس

در محیط part

ممنون ....

لینک به دیدگاه

سلام. تو محیط drafting هر وقت میخوام اندازه گذاری کنم اندازه پیش فرض سایز اندازه ها (در جعبه ابزار Text Properties) سه و نیم هستش چطور میتونم این اندازه پیش فرض رو به 2.5 کاهش بدم؟

با تشکر

لینک به دیدگاه
سلام. تو محیط drafting هر وقت میخوام اندازه گذاری کنم اندازه پیش فرض سایز اندازه ها (در جعبه ابزار Text Properties) سه و نیم هستش چطور میتونم این اندازه پیش فرض رو به 2.5 کاهش بدم؟ با تشکر
سلام برای این کار باید وارد ادمین کتیا بشی و از اونجا در قسمت درفتینگ اقدام به تغییر اندازه ها برای پیش فرض قرار دادن کامپیوترت بکنی البته توجه داشته باش اندازه های پیش فرض شده در یک نقشه همیشه دنبالش میرن یعنی اگه شما روی یک شیت نقشه اقدام به تغییراتی برای رنگ و سایز فونتت بکنی و این نقشه رو بر روی سیستم دیگه باز کنی باز هم اون سیستم از تغییرات بوجود اومده در ادمین کتیا سیستم اول پیروی میکنه و اندازه ها را با تغییرات داده شده توسط شما صادر میکنه - خیلی بحثش پیچیدس وارد نمیشم -برای ورود به ادمین کتیا باید در run سیستم بزنی cnext.exe -admin توجه داشته باش قبل از خط تیره یه خط فاصله هستش .با اجرای این فرمان ادمین کتیا باز میشه که بالا سمت چپ سیستم نوشته ادمین کتیا 5 (البته انگلیسیش) با وارد شدن به این محیط از سر برگ تولز وارد استاندارد میشی از لیست سمت چپ بالا محیط درفت رو انتخاب میکنی بعد در لیست سمت راست بالا نوع استاندارد مورد استفاده خودت رو انتخاب میکنی (پیش فرض کتیا ایزو هستش)در لیست سمت چپ پایین اول ایزو بعد از نمودار درختی استایل و بعد شیشمین گزینه با عکس اندازه گزاری در محیط درفت مشخص هستش (لانچ \دیستنس)دایمنشن رو انتخاب میکنی اخرین گزینه فونت هستش اون رو تغییر میدی به عدد دلخواه خودت سایر گزینه ها هم برای هم چیز کار برد داره یه چیز دیگه تو این قسمت انتخاب نوع فونت برای نوشته ها هستش اگه کسی برای انتخاب نوع فونت مورد نظرش مشکل داره و تعداد فونتهای روی سیستمش زیاده میتونه تو این قسمت ها -چند قسمت پایین تر از این که الان گفتم- تعداد فونت مورد نیاز خودش رو به کتیا بگه و همیشه کتیا این فونت ها را نشون میده . کلا تنظیماتش حرفه ای هست برای اینکه تنظیمات خودتون رو هم از دست ندید تو قسمت استانداردها تو زیر شاخه نصب کتیا از استاندارد مورد نظر یه کپی با یه اسم جدید تو همون ادرس ذخیره کنید.
لینک به دیدگاه

وقتی فرمان

cnext.exe -admin رو ران کردم با ارور زیر مواجه شدم....

Request Administration Mode Failed

Variable CATReferenceSettingPath in your environment (CATIA.V5R19.B19) is not set

Set the CATReferenttingPath Variable in your environment

لینک به دیدگاه
وقتی فرمان

cnext.exe -admin رو ران کردم با ارور زیر مواجه شدم....Request Administration Mode FailedVariable CATReferenceSettingPath in your environment (CATIA.V5R19.B19) is not setSet the CATReferenttingPath Variable in your environment

منظورش اینه که سیستم شما ادمین نیست. ویا باید ادمین کتیا تون رو بسازید.اگه تو درایوی غیرc نصب کردی که هیچی من بلد نیستم اما اگه سیستمت ادمین نیست ادمینش کن اما اگه تو درایو c کامپیوترت نصبه و بازم این ارور را داره میده باید تو نت دنبال ادمین کتیا و تنظیمات اون بگردید تو سایت کتیا برای دانشجویان کامل توضیح داده بود.http://tyaman.blogfa.com/
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...