رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

سرچ کردم برای کم کردن حافظه دایو c

یه سایت این توضیح و داده مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟

لینک کل مطلب هم میفرستم

[h=2]۷- انتقال Paging file (حافظه مجازی ویندوز) به سایر درایوها[/h] [h=3]Pagefile که فایل صفحه بندی حافظه مجازی نیز نامیده می شود، فایل بزرگی است که ویندوز برخی از اطلاعات موقتی خود را روی آن نگهداری میکند. به شکلی که این حافظه به شکل RAM اضافه برای کامپیوتر عمل می کند. این کار می تواند کارایی کامپیوتر را ارتقا بخشد. به هیچ وجه توصیه نمی شود که این مشخصه را غیر فعال کنید بلکه پیشنهاد می شود که آنرا به درایو دیگری از دیسک سخت که فضای آزاد بیشتری دارد منتقل کنید. Paging file معمولا در درایو C یا همان درایوی که ویندوز نصب شده است قرار دارد. پس کافی است که آن را از درایو دیسک سخت که دارای فضای کمی است به درایوی که دارای فضای خالی بیشتری است منتقل کنید.[/h] [h=3]چگونه Paging file (حافظه مجازی) را به سایر درایوها منتقل کنیم؟[/h] [h=3]در ویندوز XP

1. بر روی آیکن My Computer راست کلیک کنید. سپس بر مشخصه Properties کلیک کرده تا پنجره System Properties باز شود.

۲٫ بر نوار Advanced کلیک کنید. در بخش Performance گزینه Setting را کلیک کرده تا به پنجره Performance Options دسترسی یابید.

۳٫ در پنجره Performance Options وارد نوار Advanced شوید و سپس بر گزینه Change واقع در بخش Virtual Memory کلیک کنید تا به پنجره “Virtual memory” وارد شوید.

۴٫ در پنجره Virtual Memory گزینه No Paging را فعال کرده و گزینه Set را کلیک کنید.

۵٫ برروی نام یک درایو دیگر کلیک کرده و با زدن دکمه Set و اختصاص فضایی برای حافظه مجازی، آنرا به این درایو (درایوی که فضای خالی بیشتری دارد) منتقل کنید.

۶٫ روی گزینه OK کلیک کنید.[/h] [h=3]در ویندوز Seven 7[/h] [h=3]1- برروی Computer در دسکتاپ راست کلیک کرده و Properties را انتخاب نمایید.

۲- در پنجره‌ی باز شده از لینک‌های گوشه‌ی بالا سمت چپ برروی Advanced system settings کلیک نمایید

۳- در پنجره‌ی System Properties در سربرگ Advanced شبیه به تصویر زیر در بخش Performance برروی Settings کلیک نمایید.

۴- پنجره‌ی Performance Options باز می‌شود. به سربرگ Advanced بروید و در بخش Virtual Memory برروی Change کلیک کنید.

اندازه‌ی پیچ‌فایل در سیستم بصورت پیش فرض برروی حالت اتوماتیک قرار گرفته است و محل قرار گیری آن در درایو C (درایوی که ویندوز در آن نصب شده است) می‌باشد. می‌خواهیم محل قرارگیری Page File را تغییر داده و آن را به درایو دیگری منتقل کنیم.

برای تغییر اندازه‌ی Page File بدون جایجایی محل آن، کافی‌ست گزینه‌ی Automatically manage paging file size را غیرفعال کنید. سپس بخش Custom size را فعال کنید و مقادیر را تغییر داده و برروی Set کلیک کنید. سپس به مرحله‌ی ۸ بروید.

۵- گزینه‌ی Automatically manage paging file size را غیرفعال کنید. در حالی‌که درایو ویندوز انتخاب شده است، گزینه‌ی No paging file را انتخاب کنید. سپس برروی دکمه‌ی Set کلیک کنید.

۶- در پیام نشان داده شده برروی Yes کلیک کنید.

۷- درایوی که قصد دارید Page File در آن قرار بگیرد را انتخاب کنید. با انتخاب System manged size اجازه بدهید تا ویندوز همانند قبل اندازه‌ی پیج‌فایل را تنظیم کند.

می‌توانید با انتخاب Custom size حجم مورد نظرتان را بصورت انتخابی وارد نمایید.

اگر این گزینه را انتخاب می‌کنید، اندازه‌ی پیج‌ فایل را بر اساس مقادیری که در آموزش Page File توضیح دادیم و یا براساس مقادیر پیشنهاد شده توسط ویندوز که در انتهای پنجره‌ی زیر در مقابل عبارت Recommended مشخص شده است، انتخاب کنید.

سپس برروی Set کلیک کنید.

۸- همانگونه که مشاهده می‌کنید اندازه‌ی Page File در مقابل درایو مقصد قرار گرفته است و پس از اعمال تغییرات به این درایو منتقل می‌شود. برای اعمال تغییرات برروی OK کلیک کنید.

۹- در پنجره‌ی Performance Options برروی OK کلیک کنید. سپس در پنجره‌ی System Properties برروی OK کلیک نمایید.

در صورت مشاهده‌ی پیامی مبنی بر ری استارت ویندوز، برروی Yes کلیک کنید تا ویندوز Restart شده و تغییرات اعمال گردد.[/h]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
سلام

سرچ کردم برای کم کردن حافظه دایو c

یه سایت این توضیح و داده مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟

۷- انتقال Paging file (حافظه مجازی ویندوز) به سایر درایوها

سلام :icon_gol:

Pagefile چیست ؟

هنگامیکه رم شما به خاطر استفاده هزمان چند برنامه نزدیک به پر شدن میشه، سیستم به طور خودکار تعدادی از page های قدیمی موجود در ram رو به مکانی روی hard منتقل میکنه تا رم بیشتری در اختیار نرم افزارهای فعلی قرار بگیره. این page ها در فایلی به نام pagefile.sys ذخیره میشن و هنگامی که بهشون نیاز باشه دوباره از روی hard به ram منتقل میشن. به این ترتیب وقتی شما نیاز به استفاده بیشتری نسبت به ram موجود دارید، مشکلی در کارهاتون پیش نمیاد. مگر زمانی که مجموع حافظه ram و حجم مجاز تعریف شده برای Pagefile کمتر از میزان رم مورد نیاز شما باشه و یا نیاز به انتقال سریع تمام اطلاعات موجود در Ram (به علاوه pagefile) داشته باشید (زمانی پیش میاد که یک نرم افزار نیاز به استفاده ram خیلی زیادی داشته باشه). چون همونطور که میدونید سرعت انتقال اطلاعات از Ram به cpu بسیار بیشتر از سرعت انتقال اطلاعات از hard (در واقع محتویات Pagefile) به ram هستش.

آیا میشه Pagefile رو غیرفعال کرد ؟

غیرفعال کردن Pagefile چه مشکلاتی رو به همراه خواهد داشت ؟

در یک کلام اگر حافظه ram شما خیلی بیشتر از حداکثر استفاده شما از ram هست، میتونید Pagefile رو غیر فعال کنید. برای مثال شما روی ویندوز فقط آهنگ گوش میدید یا فقط نرم افزار فتوشاپ اجرا میکنید، در حالیکه 12 گیگابایت حافظه ram دارید، در این شرایط غیرفعال کردن Pagefile باعث بروز هیچ گونه مشکلی نمیشه.

اما در اکثر موارد اینطور نیست و ram ما محدودیت داره. به همین خاطر با غیرفعال کردن Pagefile فرآیندی که طی میشه رو با هم بررسی میکنیم.

فرض کنید شما سه نرم افزار مختلف رو باز کردید. یکی mediaPlayer، دومی Photoshop و سومی هم chrome. همچنین فرض کنید میزان ram شما 4 گیگابایت هست. همونطور که میدونید تو نسخه های جدید فتوشاپ حداقل ram مورد نیاز برای کارکرد صحیح حدود 2 تا 3 گیگابایت هستش. همچنین در حالت پیشفرض خود ویندوز حدود 25 درصد از ram رو اشغال میکنه که در این مثال یعنی 1 گیگابایت. نرم افزار mediaplayer هم 500 مگابایت از Ram رو اشغال کرده.

حالا فتوشاپ رو minimize میکنیم. میخوایم کمی وبگردی انجام بدیم. همونطور که میدونید وققتی صفحه ای رو در مرورگر باز میکنید اون صفحه در ram شما ذخیره شده و نمایش داده میشه. به ای نترتیب اگر مرورگر chrome ما به حدی برسه که 500 مگابایت باقیمونده رو هم پر بکنه ram ما کاملا پر خواهد شد. از این لحظه به بعد اگه صفحه دیگه ای رو توی chrome باز کنم، (در صورتیکه Pagefile غیر فعال باشه) Page های قدیمی تر داخل ram که در واقع مربوط به فتوشاپ هستند توسط cpu از ram حذف میشن تا اطلاعات جدیدتر ذخیره بشن. وبگردیمون رو ادامه میدیم و بعد از چند دقیقه دوباره فتوشاپ رو باز میکنیم و متاسفانه در عین ناباوری با اخطار مواجه میشیم!

چون فایل های مورد نیازش که روی ram ذخیره شده بودند رو نمیتونه پیدا کنه و احتمالا هر کاری هم که در فتوشاپ انجام داده بودیم قابل بازیابی نخواهد بود. به این ترتیب اهمیت وجود Pagefile مشخص میشه. در مثالی که نوشتم اگه Pagefile فعال باشه، Page های غیرضروری مربوط به فتوشاپ به hard منتقل میشن و بعد از بستن chrome دوباره به ram برمیگردن و کارمون رو بدون هیچ گونه مشکلی ادامه میدیم.

آیا وجود Pagefile سیستم رو سریع تر میکنه ؟

برخلاف نظر بسیاری از اهالی کامپیوتر جواب ما خیر هستش و دلیلش هم واضحه!

همونطور که گفتم Pagefile حاوی اطلاعات قدیمی تر موجود روی ram هستش. نه اطلاعات نرم افزارهایی که در حال حاضر دارید باهاشون کار میکنید. به همین خاطر وجود Pagefile فقط از سرریز شدن اطلاعات موجود در ram جلوگیری میکنه و ربطی به سریع تر شدن نرم افزارها و ویندوز نداره.

بعد از غیرفعال کردن Pagefile سیستم من کند شده و گاهی ارور میده! مشکل از کجاست ؟

همونطور که گفتم غیرفعال کردن Pagefile به خودی خود باعث کند شدن سیستم نخواهد شد. اما علاوه بر اطلاعات گفته شده که روی ram (و Pagefile) قرار میگیرند، ویندوز cache مورد نیازش رو هم روی ram ذخیره میکنه. میزان حجم مجاز cache کردن فایل های سیستمی در ویندوز قابل تعیینه (برای اطلاعات بیشتر به گوگل مراجعه کنید). اگر شما Pagefile داشته باشید معمولا مشکلی برای cache کردن بوجود نمیاد. اما اگر Pagefile رو غیرفعال کرده باشید، هنگامیکه cache فایل های سیستمی به حداکثر حجم مجاز تعیین شده نزدیک میشه سیستم کند میشه و احتمالا خطا میده. به همین خاطر اگر ram زیادی دارید و Pagefile رو غیرفعال کردید باید حداکثر حجم مجاز کَش فایل های سیستمی رو افزایش بدید تا مشکلی از این بابت براتون پیش نیاد.

و اما جواب سوال شما ...

آیا تغییر مکان Pagefile به یک پارتیشن دیگر (غیر از پارتیشن ویندوز) مشکلی ایجاد میکند ؟

در حالت کلی این عمل استفاده چندانی نداره. مگر اینکه به مشکل حجم برخورد کرده باشید. البته در مورد سوالی که شما پرسیدید هم تا جاییکه من متوجه شدم دقیقا مشکل حجم دارید. در حالت کلی تغییر مکان Pagefile روی یک hard از یک پارتیشن به پارتیشن دیگر هیچ تفاوتی در عملکرد سیستم ایجاد نخواهد کرد و درصورتیکه مشکل کمبود حجم در درایو ویندوز نداشته باشید این کاری بی هدف و بلااستفاده محسوب میشه. اما انتقال Pagefile از یک hard به یک hard دیگه (که به همون سیستم متصل هست) علاوه بر این که هیچ مشکلی ایجاد نخواهد کرد، حتی باعث افزایش سرعت در بازگردانی اطلاعات Pagefile به رم خواهد شد. چون هاردی که ویندوز روش نصب شده معمولا همواره مورد استفاده cpu قرار داره و اگر بخوایم اطلاعات Pagefile رو ازش بخونیم سرعت هارد بین چند مورد خوانش ونوشتن تقسیم میشه. اما در صورتیکه Pagefile روی یک هارد دیگه قرار بگیره به محض درخواست اطلاعات، هارد مربوطه میتونه با تمام توانش اون اطلاعات رو به ram برگردونه.

منبع: خودم!

موفق باشید :icon_gol:

لینک به دیدگاه

Pagefile چیست ؟

هنگامیکه رم شما به خاطر استفاده هزمان چند برنامه نزدیک به پر شدن میشه، سیستم به طور خودکار تعدادی از page های قدیمی موجود در ram رو به مکانی روی hard منتقل میکنه تا رم بیشتری در اختیار نرم افزارهای فعلی قرار بگیره. این page ها در فایلی به نام pagefile.sys ذخیره میشن و هنگامی که بهشون نیاز باشه دوباره از روی hard به ram منتقل میشن. به این ترتیب وقتی شما نیاز به استفاده بیشتری نسبت به ram موجود دارید، مشکلی در کارهاتون پیش نمیاد. مگر زمانی که مجموع حافظه ram و حجم مجاز تعریف شده برای Pagefile کمتر از میزان رم مورد نیاز شما باشه و یا نیاز به انتقال سریع تمام اطلاعات موجود در Ram (به علاوه pagefile) داشته باشید (زمانی پیش میاد که یک نرم افزار نیاز به استفاده ram خیلی زیادی داشته باشه). چون همونطور که میدونید سرعت انتقال اطلاعات از Ram به cpu بسیار بیشتر از سرعت انتقال اطلاعات از hard (در واقع محتویات Pagefile) به ram هستش.

آیا میشه Pagefile رو غیرفعال کرد ؟

غیرفعال کردن Pagefile چه مشکلاتی رو به همراه خواهد داشت ؟

در یک کلام اگر حافظه ram شما خیلی بیشتر از حداکثر استفاده شما از ram هست، میتونید Pagefile رو غیر فعال کنید. برای مثال شما روی ویندوز فقط آهنگ گوش میدید یا فقط نرم افزار فتوشاپ اجرا میکنید، در حالیکه 12 گیگابایت حافظه ram دارید، در این شرایط غیرفعال کردن Pagefile باعث بروز هیچ گونه مشکلی نمیشه.

اما در اکثر موارد اینطور نیست و ram ما محدودیت داره. به همین خاطر با غیرفعال کردن Pagefile فرآیندی که طی میشه رو با هم بررسی میکنیم.

فرض کنید شما سه نرم افزار مختلف رو باز کردید. یکی mediaPlayer، دومی Photoshop و سومی هم chrome. همچنین فرض کنید میزان ram شما 4 گیگابایت هست. همونطور که میدونید تو نسخه های جدید فتوشاپ حداقل ram مورد نیاز برای کارکرد صحیح حدود 2 تا 3 گیگابایت هستش. همچنین در حالت پیشفرض خود ویندوز حدود 25 درصد از ram رو اشغال میکنه که در این مثال یعنی 1 گیگابایت. نرم افزار mediaplayer هم 500 مگابایت از Ram رو اشغال کرده.

حالا فتوشاپ رو minimize میکنیم. میخوایم کمی وبگردی انجام بدیم. همونطور که میدونید وققتی صفحه ای رو در مرورگر باز میکنید اون صفحه در ram شما ذخیره شده و نمایش داده میشه. به ای نترتیب اگر مرورگر chrome ما به حدی برسه که 500 مگابایت باقیمونده رو هم پر بکنه ram ما کاملا پر خواهد شد. از این لحظه به بعد اگه صفحه دیگه ای رو توی chrome باز کنم، (در صورتیکه Pagefile غیر فعال باشه) Page های قدیمی تر داخل ram که در واقع مربوط به فتوشاپ هستند توسط cpu از ram حذف میشن تا اطلاعات جدیدتر ذخیره بشن. وبگردیمون رو ادامه میدیم و بعد از چند دقیقه دوباره فتوشاپ رو باز میکنیم و متاسفانه در عین ناباوری با اخطار مواجه میشیم!

چون فایل های مورد نیازش که روی ram ذخیره شده بودند رو نمیتونه پیدا کنه و احتمالا هر کاری هم که در فتوشاپ انجام داده بودیم قابل بازیابی نخواهد بود. به این ترتیب اهمیت وجود Pagefile مشخص میشه. در مثالی که نوشتم اگه Pagefile فعال باشه، Page های غیرضروری مربوط به فتوشاپ به hard منتقل میشن و بعد از بستن chrome دوباره به ram برمیگردن و کارمون رو بدون هیچ گونه مشکلی ادامه میدیم.

آیا وجود Pagefile سیستم رو سریع تر میکنه ؟

برخلاف نظر بسیاری از اهالی کامپیوتر جواب ما خیر هستش و دلیلش هم واضحه!

همونطور که گفتم Pagefile حاوی اطلاعات قدیمی تر موجود روی ram هستش. نه اطلاعات نرم افزارهایی که در حال حاضر دارید باهاشون کار میکنید. به همین خاطر وجود Pagefile فقط از سرریز شدن اطلاعات موجود در ram جلوگیری میکنه و ربطی به سریع تر شدن نرم افزارها و ویندوز نداره.

بعد از غیرفعال کردن Pagefile سیستم من کند شده و گاهی ارور میده! مشکل از کجاست ؟

همونطور که گفتم غیرفعال کردن Pagefile به خودی خود باعث کند شدن سیستم نخواهد شد. اما علاوه بر اطلاعات گفته شده که روی ram (و Pagefile) قرار میگیرند، ویندوز cache مورد نیازش رو هم روی ram ذخیره میکنه. میزان حجم مجاز cache کردن فایل های سیستمی در ویندوز قابل تعیینه (برای اطلاعات بیشتر به گوگل مراجعه کنید). اگر شما Pagefile داشته باشید معمولا مشکلی برای cache کردن بوجود نمیاد. اما اگر Pagefile رو غیرفعال کرده باشید، هنگامیکه cache فایل های سیستمی به حداکثر حجم مجاز تعیین شده نزدیک میشه سیستم کند میشه و احتمالا خطا میده. به همین خاطر اگر ram زیادی دارید و Pagefile رو غیرفعال کردید باید حداکثر حجم مجاز کَش فایل های سیستمی رو افزایش بدید تا مشکلی از این بابت براتون پیش نیاد.

و اما جواب سوال شما ...

آیا تغییر مکان Pagefile به یک پارتیشن دیگر (غیر از پارتیشن ویندوز) مشکلی ایجاد میکند ؟

در حالت کلی این عمل استفاده چندانی نداره. مگر اینکه به مشکل حجم برخورد کرده باشید. البته در مورد سوالی که شما پرسیدید هم تا جاییکه من متوجه شدم دقیقا مشکل حجم دارید. در حالت کلی تغییر مکان Pagefile روی یک hard از یک پارتیشن به پارتیشن دیگر هیچ تفاوتی در عملکرد سیستم ایجاد نخواهد کرد و درصورتیکه مشکل کمبود حجم در درایو ویندوز نداشته باشید این کاری بی هدف و بلااستفاده محسوب میشه. اما انتقال Pagefile از یک hard به یک hard دیگه (که به همون سیستم متصل هست) علاوه بر این که هیچ مشکلی ایجاد نخواهد کرد، حتی باعث افزایش سرعت در بازگردانی اطلاعات Pagefile به رم خواهد شد. چون هاردی که ویندوز روش نصب شده معمولا همواره مورد استفاده cpu قرار داره و اگر بخوایم اطلاعات Pagefile رو ازش بخونیم سرعت هارد بین چند مورد خوانش ونوشتن تقسیم میشه. اما در صورتیکه Pagefile روی یک هارد دیگه قرار بگیره به محض درخواست اطلاعات، هارد مربوطه میتونه با تمام توانش اون اطلاعات رو به ram برگردونه.

منبع: خودم!

سلام ممنون از توضیح کاملت

واقعا عالی بود:w16:

و منبع هم جالب بود:ws3:

به خاطر این پرسیدم چون خیلی سریع حافظه درایو cپر میشه

جدیدا هم کامپیوتر خیلی دیر روشن میشن :sigh::sigh:

لینک به دیدگاه
سلام ممنون از توضیح کاملت

واقعا عالی بود:w16:

و منبع هم جالب بود:ws3:

به خاطر این پرسیدم چون خیلی سریع حافظه درایو cپر میشه

جدیدا هم کامپیوتر خیلی دیر روشن میشن :sigh::sigh:

خواهش میکنم :ws3:

چند تا پیشنهاد دارم برای حل مشکلتون:

1- اگه زیاد دانلود میکنید، پوشه پیشفرض ذخیره دانلودا رو روی درایو دیگه ای تنظیم کنید.

2- اگه از تلگرام روی کامپیوتر استفاده میکنید پوشه دانلود تلگرام رو چند وقت یک بار حذف کنید.

3- فایل های موقت (temp) رو حذف کنید. معمولا مشکلی ایجاد نمیکنه به غیر از برخی موارد خاص که اصلا مهم نیست. برای دیدن محتویاتش تو آدرس بار explorer بنویسید:

%temp%

oam1thby5ds01myi38l.jpg

4- نرم افزارهای غیر ضروری رو uninstall کنید.

5- همونطور که خودتون گفتید Pagefile رو جابجا کنید.

6- اگه احتمالا فایل های تکراری روی درایوتون دارید با استفاده از نرم افزارهایی مثل Duplacate killer یا نرم افزارهای مشابه فایل های تکراری رو حذف کنید.

7- از پوشه های Pictures، music و videos که به صورت پیشفرض تو درایو ویندوز هستند استفاده نکنید و فایل های داخلشون رو به درایوهای دیگه منتقل کنید.

تقریبا همینا به ذهنم رسید :ws38:

لینک به دیدگاه
خواهش میکنم :ws3:

چند تا پیشنهاد دارم برای حل مشکلتون:

1- اگه زیاد دانلود میکنید، پوشه پیشفرض ذخیره دانلودا رو روی درایو دیگه ای تنظیم کنید.

2- اگه از تلگرام روی کامپیوتر استفاده میکنید پوشه دانلود تلگرام رو چند وقت یک بار حذف کنید.

3- فایل های موقت (temp) رو حذف کنید. معمولا مشکلی ایجاد نمیکنه به غیر از برخی موارد خاص که اصلا مهم نیست. برای دیدن محتویاتش تو آدرس بار explorer بنویسید:

%temp%

oam1thby5ds01myi38l.jpg

4- نرم افزارهای غیر ضروری رو uninstall کنید.

5- همونطور که خودتون گفتید Pagefile رو جابجا کنید.

6- اگه احتمالا فایل های تکراری روی درایوتون دارید با استفاده از نرم افزارهایی مثل Duplacate killer یا نرم افزارهای مشابه فایل های تکراری رو حذف کنید.

7- از پوشه های Pictures، music و videos که به صورت پیشفرض تو درایو ویندوز هستند استفاده نکنید و فایل های داخلشون رو به درایوهای دیگه منتقل کنید.

تقریبا همینا به ذهنم رسید :ws38:

دستت درد نکنه ممنوووووون :hapydancsmil::hapydancsmil:

خیر از جوونیت ببینی :w02:

لینک به دیدگاه
سلام

چجوری ایمیل بسازم که پسوندش مثلا اسم شرکت باشه ؟؟؟

تا جاییکه من اطلاع دارم نمیتونید ایمیل با پسوند دلخواهتون بسازید مگر اینکه اون دامنه متعلق به خودتون باشه. برای مثال شما یک دامنه دارید به نام noandishaan.org که متعلق به یک شرکت هست. به این ترتیب شما میتونید در داخل تنظیمات هاست (اگر هاست امکان ایمیل داشته باشه) هر آدرسی با پسوند noandishaan.org بسازید. مثلا:

info@noandishaan.org

register@noandishaan.org

contact@noandishaan.org

و یا حتی آدرس های شخصی برای خودتون یا کارمندان. مثلا abbas.h@noandishaan.org

البته ممکنه هاست اون شرکت، ایمیل رو ساپورت نکنه و یا تعداد اکانت مجاز برای ایمیلش محدود باشه.

بعد از ساخت اکانت های مورد نیازتون، خود هاست سرویس دهنده های بخصوصی برای ایمیل داره که میتونید از داخل همونا ایمیل ارسال یا دریافت کنید. یعنی مثلا محیطی مثل جیمیل یا یاهو میل نیست و یکمی خشک تره. البته تا جاییکه من اطلاع دارم سرویس جیمیل امکانی داره که میتونید با دادن مشخصات اون ایمیلتون که تو هاسته، از محیط جیمیل استفاده کنید برای ارسال و دریافت نامه ها.

لینک به دیدگاه
سلام خوبید باز یه سوال دیگه

انتی ویروس کامپیوتر نود32

بعد یه مدت به جای یوزر و پسورد برای اپدیت اینجور میشه چکار کنم؟؟؟؟

vnhj_untitled.png

الان دوتا سوال پرسیدی؟

سوال دوم: لینک مستقیم عکس رو کپی کن. بعد افزودن تصویر رو بزن و لینک رو پیست کن. همون میشه ک میخای.

سوال اول:

من 2 سالی هست هیچ انتی ویروسی ندارم و هیچ ویروسی هم نگرفتم و هر فشی رو هم می زنم! درست یا غلط این یک بازاره! ویندوز 8 به بالا نصب کن، و سیکیورتی خود ویندوز رو فعال کن و اپدیت نگه دار. این تمام کاری بوده ک من کردم و ب خیلی ها گفتم. ی مقدار کوچولو هم تجربه شخصی لازمه البته!

من نود نداشتم. اما ب نظر می اد ی کد بزاری براش، مشکلش حله دیگ.:icon_gol:

کد کرک و اینام تو نت زیاده. باید یکی پیدا کنی ک کار کنه :ws3:

و من الله توفیق

لینک به دیدگاه
الان دوتا سوال پرسیدی؟

سوال دوم: لینک مستقیم عکس رو کپی کن. بعد افزودن تصویر رو بزن و لینک رو پیست کن. همون میشه ک میخای.

سوال اول:

من 2 سالی هست هیچ انتی ویروسی ندارم و هیچ ویروسی هم نگرفتم و هر فشی رو هم می زنم! درست یا غلط این یک بازاره! ویندوز 8 به بالا نصب کن، و سیکیورتی خود ویندوز رو فعال کن و اپدیت نگه دار. این تمام کاری بوده ک من کردم و ب خیلی ها گفتم. ی مقدار کوچولو هم تجربه شخصی لازمه البته!

من نود نداشتم. اما ب نظر می اد ی کد بزاری براش، مشکلش حله دیگ.:icon_gol:

کد کرک و اینام تو نت زیاده. باید یکی پیدا کنی ک کار کنه :ws3:

و من الله توفیق

واسه اولی اینکار که گفتی انجام دادم نشد

دستت درد نکنه بالاخره بعد ۴ روز یکی جواب داد:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
سلام خوبید باز یه سوال دیگه

انتی ویروس کامپیوتر نود32

بعد یه مدت به جای یوزر و پسورد برای اپدیت اینجور میشه چکار کنم؟؟؟؟

vnhj_untitled.png

نود از نسخه هشتم به بعد دیگه از سوزرنیم و پسورد استفاده نمیکنه و فقط با لایسنس فعال میشه.

البته تا وقتی کاربران به این قضیه عادت کنند فعلا یک صفحه تو سایتش برای تبدیل یوزر نیم و پسورد به لایسنس قرار داده که شما میتونید برید اونجا، یوزرنیم و پسوردتون رو وارد کنید و اون رو تبدیل یه لایسنس کنید. اینم آدرسش:

برید اونجا و یوزرنیم و پسوردو وارد کنید، لازم نیست تیک گزینه مربوط به ایمیل رو بزنید.

البته اگه نسخه 9 یا 10 دارید با این لایسنس فعالش کنید: CNA2-2F5B-VU6W-98JM-JP7T

تا ماه چهارم 2018 فعال میشه :ws3:

اما اون یکی سوال که گفتید عکس کوچیک میشه ... سوال سختی بود از محمد عارف بپرس :ws3:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان ، میشه لطف کنید بگید چرا با اینکه من یک نور در تصویر دارم و لی پروژم تو view port تاریکه ؟؟؟

اگه تو تالار تخصصی خودتون بپرسید زودتر به جواب میرسید.

این تاپیک مربوط به سوالات و مشکلات کامپیوتری معمولی هستش :a030:

لینک به دیدگاه

نود از نسخه هشتم به بعد دیگه از سوزرنیم و پسورد استفاده نمیکنه و فقط با لایسنس فعال میشه.

البته تا وقتی کاربران به این قضیه عادت کنند فعلا یک صفحه تو سایتش برای تبدیل یوزر نیم و پسورد به لایسنس قرار داده که شما میتونید برید اونجا، یوزرنیم و پسوردتون رو وارد کنید و اون رو تبدیل یه لایسنس کنید. اینم آدرسش:

برید اونجا و یوزرنیم و پسوردو وارد کنید، لازم نیست تیک گزینه مربوط به ایمیل رو بزنید.

البته اگه نسخه 9 یا 10 دارید با این لایسنس فعالش کنید: CNA2-2F5B-VU6W-98JM-JP7T

تا ماه چهارم 2018 فعال میشه :ws3:

اما اون یکی سوال که گفتید عکس کوچیک میشه ... سوال سختی بود از محمد عارف بپرس :ws3:

دستت درد نکنه :hapydancsmil:

خیر از جوونیت ببینی:whistle:

لینک به دیدگاه

بازم من اومدم:ws3:

خب چکار کنم کلی سوال پیش میاد :whistle: سند اینجا رو به نام من بزنید هی سوال میپرسم :ws28:

و اما سوال

برای پرینت گرفتن از صفحه وب میخوام قبلش ویرایش کنم ....قسمت جدولش اعداد به جای 1 از 2 شروع میشن واسه پرینت

میخوام ویرایش کنم قبلش

از قسمت

file

print

Preview

وارد میشم ولیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

edit نداره چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قسمتی که میخوام پرینت بگیرم اگه کپی کنم با word اینکارو انجام بدم جدول داره کلی دردسر داره

مرورگر هم فایرفاکس

خدا خیرتون بده جوابمو بدید :ws28:خیر از دنیا و اخرتتون ببینید :persiana__hahaha:

لینک به دیدگاه
بازم من اومدم:ws3:

خب چکار کنم کلی سوال پیش میاد :whistle: سند اینجا رو به نام من بزنید هی سوال میپرسم :ws28:

و اما سوال

برای پرینت گرفتن از صفحه وب میخوام قبلش ویرایش کنم ....قسمت جدولش اعداد به جای 1 از 2 شروع میشن واسه پرینت

میخوام ویرایش کنم قبلش

از قسمت

file

print

Preview

وارد میشم ولیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

edit نداره چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قسمتی که میخوام پرینت بگیرم اگه کپی کنم با word اینکارو انجام بدم جدول داره کلی دردسر داره

مرورگر هم فایرفاکس

خدا خیرتون بده جوابمو بدید :ws28:خیر از دنیا و اخرتتون ببینید :persiana__hahaha:

اگه درست متوجه شده باشم. باید مشکل از تنظیمات اندازه صفح باشه.

همونجا بو پراپرتیس. بعد برو لای اوت. بعد هم سایز. رو بزرگتر کن.

سلام لطف کنید یک نرم افزار برای ویرایش فایل های pdf معرفی کنید که کمترین نقص رو داشته باشه

ویرایش. این خیلی کلی ه. چطور ویرایشی؟ چ زبانی؟

در مجموع بهترین نرم افزار چ برای دستگاری چ برایمطالعه پی دی اف ب نظرم

[h=3]دانلود Foxit PhantomPDF Business[/h] هست

لینک به دیدگاه
اگه درست متوجه شده باشم. باید مشکل از تنظیمات اندازه صفح باشه.

همونجا بو پراپرتیس. بعد برو لای اوت. بعد هم سایز. رو بزرگتر کن.

ببین منظورم این

[TABLE=class: grid, width: 500]

[TR]

[TD]1

[/TD]

[TD] ..................

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]2

[/TD]

[TD]...............

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]3

[/TD]

[TD]................

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

ترتیب داخل جدول اینجور موقع پرینت از 2 شروع میشه میخوام قبل پرینت اعداد و درست کنم بعد پرینت بگیرم

[TABLE=class: grid, width: 500]

[TR]

[TD]2

[/TD]

[TD] ...........

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]3

[/TD]

[TD]...............

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]4

[/TD]

[TD]................

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

خودم پیداش کردم

اگر از فايرفاكس استفاده ميكنيد، لازم است كه Mozilla Archive Format را همراه با MHT و faithful save را نصب كنيد.

نصب کردم شاید 5 ثانیه هم نشد نصبش روی نوار اضافه میشه

بعد صفحه ایی از وب که میخواستم پرینت بگیرم وارد میشم روی همون قسمت یعنی UNMHT میزنم دایره قهوه ای رنگ شایدم عسلی :ws3:

گزینه

save multiple tabs as MHT

یا

save as MHT

ذخیره که شد با word بازش کردم و ویرایش انجام دادم :whistle:

فقط تنها فرقش اعداد از انگلیسی به فارسی تغییر پیدا کرد که هنوز اینو کشف نکردم باید مورد تحقیق قرارش بدم:ws28::ws28::ws28:

اگه پرینت خود فایرفاکس ادیت داشت این دردسر نمیشد بی ادب:vahidrk:

لینک به دیدگاه
سلام لطف کنید یک نرم افزار برای ویرایش فایل های pdf معرفی کنید که کمترین نقص رو داشته باشه

اون نرم افزاری که دوست خوبم SF معرفی کرد رو من تا حالا کار نکردم باهاش ولی Adobe acrobat pro هم میتونه همه نوع ویرایشی رو انجام بده :w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...