رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان...

چرا محورهای نمودار زیر درست سر جای خودش قرار ندارد؟

drjw_eeeeeeeeeee.jpg

سلام:w02:

یک بار روی نمودار کلیک کن که + سبز رنگ سمت راستش بیاد.

تیک Axes رو بزن و تیک Data labels رو بردار ...

لینک به دیدگاه

سلام دوستان...راهی وجود داره که بتونیم قفل پی دی اف رو باز کنیم...یه مقاله دارم که میخوام داخل متنش علامت گذاری کنم ولی مثل این که قابل ویرایش نیست...ممنون میشم راهنماییم کنین.....از foxit استفاده میکنم...

اینم مقاله:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
سلام دوستان...راهی وجود داره که بتونیم قفل پی دی اف رو باز کنیم...یه مقاله دارم که میخوام داخل متنش علامت گذاری کنم ولی مثل این که قابل ویرایش نیست...ممنون میشم راهنماییم کنین.....از foxit استفاده میکنم...

اینم مقاله:

سلام

من اول XPSش کردم، دوباره با Print تبدیل به PDF کردم، مثل اینکه مشکلش حل شد:

لینک به دیدگاه
سلام

من اول xpsش کردم، دوباره با print تبدیل به pdf کردم، مثل اینکه مشکلش حل شد:

سلام..ممنون..اره درست شد.....

Xps چیه؟ ممنون میشم توضیح بدین.....تشکر

لینک به دیدگاه
سلام..ممنون..اره درست شد.....

Xps چیه؟ ممنون میشم توضیح بدین.....تشکر

خواهش مي كنم، يه فرمتي مايكروسافت ساخته شبيه PDF، كه ساختار متن رو حفظ مي كنه، نياز به نصب نرم افزار جديدي هم براي استفاده نداره.

convert-pdf-to-xps.png?cd2577

توي مجموعه آفيست نگاه كني بين فرمت ها Save as XPS هم بايد باشه. توي منوي استارت هم سرچ كني xps viewer رو كه براي نمايش هست، پيدا مي كني، فكر كنم از ويندوز سون به بعد دارن. توي گزينه هاي پرينت هم معمولا نرم افزارهايي مثل Foxit، Adobe يا Nitro امكان تبديل به PDF رو ميدن، اگه xps viewer هم رو سيستم نصب باشه تبديل به xps هم ميشه كرد. البته ديشب پرينت رو زدم پسوندش OXPS داد بهم اگه اشتباه نكم، قاعدتا بايد نسخه جديدترش باشه.:a030:

لینک به دیدگاه

سلام مجدد..ممنون...

الان دیدم ورد این فرمت XPS رو داره ولی شما چطوری این فایل پی دی اف رو به این فرمت تبدیل کردین؟

xps viewer هم در منو استارت بود....

لینک به دیدگاه
سلام مجدد..ممنون...

الان دیدم ورد این فرمت XPS رو داره ولی شما چطوری این فایل پی دی اف رو به این فرمت تبدیل کردین؟

xps viewer هم در منو استارت بود....

خواهش می کنم، گفتم که به نرم افزار اضافی نیاز نداره، جزو برنامه های ویندوز هست.

ببین همینجا هم هستم (توی بروسر) اگه Ctrl+P یا همون پرینت رو بزنم چند تا گزینه مختلف برای پرینتر میاره:

1rs2ibalcp5diaamhhsz.png

یه سری شون مثل Foxit ممکنه که نرم افزار باشن، خب اگه Foxit انتخاب کنم و OK رو بزنم، همین پیجی که توش هستم رو برام تبدیل به PDF می کنه. یا اگه مثلا Microsoft XPS Document Writer رو انتخاب کنم بهم فایل XPS رو میده. خیلی فرقی نمی کنه توی چه نرم افزاری باشم، بیشتر مواقع همین گزینه ها توی نرم افزارهای دیگه هم وجود داره، به همین سادگی میشه فایل PDF رو تبدیل به XPS کرد. شاید بگی چرا یه دفعه همون PDF نمی کنیم، خب تست کردم متن تبدیل به عکس میشه، قابلیت انتخاب نداره، ولی XPS یه فرمت کاملا متفاوت هست، اون Securityش برداشته میشه، بعد دوباره میشه به PDF برگردوند.:a030:

لینک به دیدگاه

سلام مجدد..ممنون از پاسختون...من الان به فرمت XPS تبدیل کردم ولی برای تبدیل مجدد به فرمت پی دی اف، فرمت پی دی اف وجود ندارد؟

تصویر زیر رو ببینین:

llg_tttttttttttttttttttt.png

تشکر....

لینک به دیدگاه
سلام مجدد..ممنون از پاسختون...من الان به فرمت XPS تبدیل کردم ولی برای تبدیل مجدد به فرمت پی دی اف، فرمت پی دی اف وجود ندارد؟

تصویر زیر رو ببینین:

تشکر....

به نظر بیشتر از سه تا هست، اسکرول بار سمت راست قرار گرفته، قاعدتا نرم افزارهایی مثل Foxit، Adobe Reader یا Nitro رو سیستم نصب باشن، تبدیل به PDF هم توی گزینه ها باید باشه. اسکرول بار رو به سمت چپ حرکت بدین، ببینین گزینه های پرینت دیگه ای اضافه میشه.

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان با ویندوز 7 کار میکنم قبلا از نرم افزار pc remote استفاده میکردم و راضی بودم اما امروز اومدم دوباره از نرم افزار استفاده کنم دیدم که کانکت نمیشه (موبایل به لپ تاپ و بالعکس) بعد از این متوجه شدم پوشه هایی رو که share میکنم هم توی اندروید دسترسی ندارم ، برام مهمه

اگر راه حلی سراغ دارید راهنمایی کنید ممنون میشم

لینک به دیدگاه
با سلام

دوستان با ویندوز 7 کار میکنم قبلا از نرم افزار pc remote استفاده میکردم و راضی بودم اما امروز اومدم دوباره از نرم افزار استفاده کنم دیدم که کانکت نمیشه (موبایل به لپ تاپ و بالعکس) بعد از این متوجه شدم پوشه هایی رو که share میکنم هم توی اندروید دسترسی ندارم ، برام مهمه

اگر راه حلی سراغ دارید راهنمایی کنید ممنون میشم

وقتی کانکت نمیشه چطور پوشه رو شر میکنی؟:w58:

از آخرین آپدیت های نرم افزار استفاده کن

اگه با خطای خاصی رو به رو میشه اینجا بگو:w02:

لینک به دیدگاه
به نظر بیشتر از سه تا هست، اسکرول بار سمت راست قرار گرفته، قاعدتا نرم افزارهایی مثل Foxit، Adobe Reader یا Nitro رو سیستم نصب باشن، تبدیل به PDF هم توی گزینه ها باید باشه. اسکرول بار رو به سمت چپ حرکت بدین، ببینین گزینه های پرینت دیگه ای اضافه میشه.

ممنون.....یه راه اسونتر هم پیدا کردم.....شاید در وهله اول به فکر کسی نرسه ....استفاده انلاین از سایت زیر:

لینک به دیدگاه
من هر کاری میکنم فضا کافی برای ویندوز 10 نیست

4روز دیگه هم نصب رایگانش تموم:banel_smiley_4:

ویندوز 10 بدرد نمیخوره بنصبی...

به هر حال خاستین نصب کن... اینم برای افزایش درایو C:icon_pf (34):

http://www.noandishaan.com/forums/thread133646.html

لینک به دیدگاه
ویندوز 10 بدرد نمیخوره بنصبی...

به هر حال خاستین نصب کن... اینم برای افزایش درایو C:icon_pf (34):

http://www.noandishaan.com/forums/thread133646.html

الان ویندوز 7

یعنی نصب نکنم ؟

لینک به دیدگاه
فول باگ!:w58:، چند تاش رو ميگي؟

برای نصب اکثر نرم افزارها به مشکل برمیخوری حتی با حل مشکل .Net Framework 4.5

صفحه آبی مرگ

پریدن کرک نرم افزار ها

مشکل کار نکردن صفحه لمسی

پین نشدن برنامه در استارت

باگ های که یعضی نرم افزارها بخاطر این ویندوز براشون بوجود میاد

و ...

البته راه حل های تقریبا جوابگویی ماکروسافت براشون گذاشته و بزودی حل میشن ...:icon_pf (34):

ولی تا موقعی که تمام باگها رفع نشدن استفاده ازش چندان خوشایند نیست:w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...