رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام خسته نباشید

من میخوام یه چند صفحه ای رو پرینت پشت ورو پرینت بگیرم ولی یه صفحه ها از شیرازه یکی می کنم صفحه بالعکس میشه :4564:

لینک به دیدگاه
سلام خسته نباشید

من میخوام یه چند صفحه ای رو پرینت پشت ورو پرینت بگیرم ولی یه صفحه ها از شیرازه یکی می کنم صفحه بالعکس میشه :4564:

سلام

اين عكس رو ببين:

b663f84a-7d2c-4a57-8251-60b6d27496f5.jpg

يه چنين گزينه اي بايد توي تنظيمات پرينتر باشه، دو حالت ميشه پشت و رو چاپ كرد، تو حالت اول روي عرض بزرگتر كاغذ ورق مي خوره، تو حالت دوم روي عرض كوچيكتر. اگه اينا جا به جا انتخاب بشن، صفحات پشتي بر عكس ميفتن.:ws3: نمي دونم منظورت همين بود يا نه.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام دوستان....ستون های اعداد زیر بسیار طویل و بزرگ هست..ولی من میخوام به طور مجزا آنها رو انتخاب و در جای دیگر کپی کنم..راهی وجود داره؟

سلام دوباره...

حالا میخوام اعداد ستونی رو به صورت افقی در بیارم ...چطوری میشه؟

ممنون

لینک به دیدگاه
سلام دوباره...

حالا میخوام اعداد ستونی رو به صورت افقی در بیارم ...چطوری میشه؟

ممنون

سلام :icon_gol:

یه سری ابزارا هستن که متن رو با یه کاراکتر خاص میبرن (اصطلاحا split میکنن). تو خود اکسل هم میشه این کارو انجام داد. طرز کارشون اینطوریه که بهشون یه کاراکتر میدی، مثلا ویرگول، بعد از ابتدای متن تا انتهاش رو split میکنن. یعنی هر متنی که بین دو تا ویرگول متوالی باشه در یک سلول قرار میگیره و تکه متن بعدی در سلول کناری و به همین ترتیب.

شما باید تمام متنتون رو در سلول شماره 1x1 کپی کنید. بعد متن رو با کاراکتر return اسپلیت کنی. یعنی هر اینتر که میخوره یک سلول. به عبارت دیگه یعنی هر خط از متنتون در یک سلول قرار میگیره. وقتی کامل انجام شد شما اطلاعاتتون به صورت سطری هستش. هر سطر حاوی یک خط از اطلاعات شماست. بعد جدول رو ترانهاده میکنی. یعنی اطلاعاتتون ستونی میشه. بعد تمام خونه هارو انتخاب میکنی و طبق کاراکتر ویرگول اسپلیت میکنی. به این ترتیب هر سطر شما که یک سلول بود تبدیل میشه به چهار سلول که هر کدومشون یه تکه از متن رو دارند.

با این روش متن شما دقیقا همونطور که تو شکلتون هست تو اکسل میاد با این تفاوت که هر تکه از متنتون در یک سلول قرار داره مراحت میتونید هر سطر یا ستون رو انتخاب کنید.

آموزش کامل اسپلیت کردن تو این صفحه به زبان انگلیسی هست:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

بازم اگه نتونستید و کمک نیاز داشتید بگید :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام بچه ها.

من یه لبتاب hp دارم که قبل از بالا اومدن ویندوز یه صفحه ای میاد که مال خود hp هستش. بعد یه آیکون داره که اگر بزنی میری تو ویندوز .

حالا من الان اینو میزنم نمیره تو ونیدوز. یه سری برنامه و اطلاعات دارم که واقعا نیازشون دارم.

میشه منو راهنمایی کنین.

ممنون.

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها.

من یه لبتاب hp دارم که قبل از بالا اومدن ویندوز یه صفحه ای میاد که مال خود hp هستش. بعد یه آیکون داره که اگر بزنی میری تو ویندوز .

حالا من الان اینو میزنم نمیره تو ونیدوز. یه سری برنامه و اطلاعات دارم که واقعا نیازشون دارم.

میشه منو راهنمایی کنین.

ممنون.

منم hp داشتم این چیزی که میگید اصلا نمیومد یعنی اصلا ایکونی نبود.

یه عکس بگیرید ببینم قضیه چیه ! ضمن اینکه تو بدترین حالت این هست که ویندوز مشکل پیدا کرده که به سه طریق میتونید اطلاعاتتون رو اگه توی صفحه باشه زنده کنید

اولن بهترین حالت اینه که سیدی ویندوز بزارید تو سیستمتون و از عیب یابی ویندوز استفاده کنید.(میتونید با کلید f8 هم عیب یابی رو فعال کنید.)

اگه با عیب یابی حل نشد سی دی ویندوز بزارید و قبل از نصل تو قسمت repair میتونید برید و اطلاعاتتون رو اگه توی صفحه باشه کپی کنید تو درایو دیگتون

سوما میتونید از دیسک نجات یک شرکت استفاده کنید(دانلودش رایگانه و تو اینترنت مال اکثر شرکت هارو میزارن مثل مک کافی و کسپر و..)

میتونید همچنین وارد fast mode بشید اگه اجازه داد و اطلاعاتتونو سیو کنید.

لینک به دیدگاه
منم hp داشتم این چیزی که میگید اصلا نمیومد یعنی اصلا ایکونی نبود.

یه عکس بگیرید ببینم قضیه چیه ! ضمن اینکه تو بدترین حالت این هست که ویندوز مشکل پیدا کرده که به سه طریق میتونید اطلاعاتتون رو اگه توی صفحه باشه زنده کنید

اولن بهترین حالت اینه که سیدی ویندوز بزارید تو سیستمتون و از عیب یابی ویندوز استفاده کنید.(میتونید با کلید f8 هم عیب یابی رو فعال کنید.)

اگه با عیب یابی حل نشد سی دی ویندوز بزارید و قبل از نصل تو قسمت repair میتونید برید و اطلاعاتتون رو اگه توی صفحه باشه کپی کنید تو درایو دیگتون

سوما میتونید از دیسک نجات یک شرکت استفاده کنید(دانلودش رایگانه و تو اینترنت مال اکثر شرکت هارو میزارن مثل مک کافی و کسپر و..)

میتونید همچنین وارد fast mode بشید اگه اجازه داد و اطلاعاتتونو سیو کنید.

dvv3hnik0io2qo73y6e5.jpg

اون گوشه چپ میزدم میرفت تو ویندوز ولی الان نمیره.

ممنون اگه راهنمایی کنین

لینک به دیدگاه
dvv3hnik0io2qo73y6e5.jpg

اون گوشه چپ میزدم میرفت تو ویندوز ولی الان نمیره.

ممنون اگه راهنمایی کنین

عزیز دل چقد جالبه اینترفیسش من قبلا ندیده بودم عین لانچر میمونه

ببینید مشکلی نداره سیستم روشن میشه یعنی به محض روشن شدن کلید F2 رو بزنید تا windows diognastic بیاد.

بعد تو اونجا startup test رو بزنید تا مشکلات مربوط به اون رو مرتفع کنه. توش چیزای دیگه هم هست مثل memory test و... میتونید همشو بزنید اصلا مشکلی نداره بلکه خطاهای احتمالی رو کشف و رو برطرف میکنه.

احیانا اگه سیدی ویندوز باشه تو دی وی دی رایتر و اینارو بزنید بهتره ولی نباشه هم مشکل خاصی ایجاد نمیکنه.

لینک به دیدگاه

سلام

من یه سوال داشتم

هدفونو وقتی میزنم به کامپیوتر گوشی راستیr

کار نمیکنه

صدا نداره اصلا

مشکل از هدفون نیس چون با هدفونای دیگه هم امتحان کردم همون مشکل هست

ممنون اگه راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
سلام

من یه سوال داشتم

هدفونو وقتی میزنم به کامپیوتر گوشی راستیr

کار نمیکنه

صدا نداره اصلا

مشکل از هدفون نیس چون با هدفونای دیگه هم امتحان کردم همون مشکل هست

ممنون اگه راهنمایی کنید

درود

مراحل زیر که به صورت تصویر براتون گذاشتم رو چک کنید شاید مشکل از اینجا باشه

وارد کنترل پنل بشید و روی آیکون sound کلیک کنید

بقیه مراحل به ترتیب تصویر عمل کنید

zscmu68b98z5lxnnm5on.jpg

لینک به دیدگاه

یه سری ابزارا هستن که متن رو با یه کاراکتر خاص میبرن (اصطلاحا split میکنن). تو خود اکسل هم میشه این کارو انجام داد. طرز کارشون اینطوریه که بهشون یه کاراکتر میدی، مثلا ویرگول، بعد از ابتدای متن تا انتهاش رو split میکنن. یعنی هر متنی که بین دو تا ویرگول متوالی باشه در یک سلول قرار میگیره و تکه متن بعدی در سلول کناری و به همین ترتیب.

شما باید تمام متنتون رو در سلول شماره 1x1 کپی کنید. بعد متن رو با کاراکتر return اسپلیت کنی. یعنی هر اینتر که میخوره یک سلول. به عبارت دیگه یعنی هر خط از متنتون در یک سلول قرار میگیره. وقتی کامل انجام شد شما اطلاعاتتون به صورت سطری هستش. هر سطر حاوی یک خط از اطلاعات شماست. بعد جدول رو ترانهاده میکنی. یعنی اطلاعاتتون ستونی میشه. بعد تمام خونه هارو انتخاب میکنی و طبق کاراکتر ویرگول اسپلیت میکنی. به این ترتیب هر سطر شما که یک سلول بود تبدیل میشه به چهار سلول که هر کدومشون یه تکه از متن رو دارند.

با این روش متن شما دقیقا همونطور که تو شکلتون هست تو اکسل میاد با این تفاوت که هر تکه از متنتون در یک سلول قرار داره مراحت میتونید هر سطر یا ستون رو انتخاب کنید.

آموزش کامل اسپلیت کردن تو این صفحه به زبان انگلیسی هست:

بازم اگه نتونستید و کمک نیاز داشتید بگید :icon_gol:

سلام...

والله اینطور که شما توضیح دادید خیلی سخته!!

لینک به دیدگاه

سلام...این امکان وجود دارد که فایل پی دی اف به صورت زیر رو ویراش کرد؟ فایل از ورد ویرایش شده و به صورت پی دی اف درامده...ممنون میشم راهنماییم کنین...

5kpt_777777777777777777777777777.png

لینک به دیدگاه

سلام دوستان...من ویندوزم رو تازه عوض کردم....گوشه راست و پایین دسکتاپم به صورت زیر یه نوشته میاد...این چیه؟....با Windows Loader اکتیوش کردم....ویندوز 7 هست...

l1d3_capture.png

در حالی که اکتیو نوشته!!!

nhhr_44444.png

ممنون میشم راهنماییم کنین

لینک به دیدگاه
سلام دوستان...من ویندوزم رو تازه عوض کردم....گوشه راست و پایین دسکتاپم به صورت زیر یه نوشته میاد...این چیه؟....با Windows Loader اکتیوش کردم....ویندوز 7 هست...

l1d3_capture.png

در حالی که اکتیو نوشته!!!

nhhr_44444.png

ممنون میشم راهنماییم کنین

پاسخ از وبسایت مایکروسافت:

روش اول:

تو استارت تایپ کنید cmd

در لیست باز شده روی cmd.exe کلیک راست کنید و run as admin رو بزنید

تو پنجره باز شده این دستور رو تایپ کنید و اینتر بزنید:

سیستم رو ری استارت کنید.

اگه روش اول جواب نداد روش دوم رو امتحان کنید.

روش دوم:

مثل روش اول پنجره cmd رو باز کنید ولی اینبار دستور زیر رو اجرا کنید:

دوباره سیستم رو ری استارت کنید.

لینک به دیدگاه

سلام من با یک مشکل عجیب روبرو شدم.کمک کنید. من ویندوزم رو عوض کردم و متوجه شدم تمام فایل های ویدیویی من اسم و فرمتشون عوض شده و در .

properties

اون فابل , فایل تایپ رو

AD06 File (.ad06

نشون میده. فقط فیلم های دانلودی که قبلا فرمت mkv داشتن رو فک کنم الا داره اجرا میکنه. اصلا نمیدونم چرا فرمت و اسم اونا عوض شده. اسم های چند تا شون به عنوان مثال :

CGYzVYnodX

OF4glEYA4g

ce3tcB0IL6

لینک به دیدگاه
سلام من با یک مشکل عجیب روبرو شدم.کمک کنید. من ویندوزم رو عوض کردم و متوجه شدم تمام فایل های ویدیویی من اسم و فرمتشون عوض شده و در .

properties

اون فابل , فایل تایپ رو

AD06 File (.ad06

نشون میده. فقط فیلم های دانلودی که قبلا فرمت mkv داشتن رو فک کنم الا داره اجرا میکنه. اصلا نمیدونم چرا فرمت و اسم اونا عوض شده. اسم های چند تا شون به عنوان مثال :

CGYzVYnodX

OF4glEYA4g

ce3tcB0IL6

سلام دوست عزيز

چند تا عكس ازشون ميذاري؟

لینک به دیدگاه

سلام...ممنون میشم کلیپ زیر رو ببینید و منو راهنمایی کنین..مشکل مربوط به ورد میباشد...به این صورت که من وقتی متن مربوط به یه سلول جدول رو کپی میکنم تا در سلول دیگر قرار دهم، به صورت اشتباه در سلول دیگر کپی میشود..شماره کناری به اشتباه کپی میشود....چرا اینطوری میشه؟

لینک به دیدگاه

سلام...چرا ایکن نرم افزار فوکسیت در تسک بار اینطوریه؟؟؟؟؟

34w1_77777777777777777.png

1- به این آدرس برید : %userprofile%\AppData\Local و فایل IconCache.db رو حذف کنید.

2- با زدن دکمه های Ctrl+Shift+Esc (یا کلیک راست روی تسکبار) تسک منیجر رو بالا بیارید و برنامه explorer.exe رو ببندید. برای اینکار explorer.exe رو انتخاب کنید و روی دکمه End process کلیک کنید.

3- در همون پنجره تسک منیجر و در منوی بالا روی File و بعد New Task کلیک کنید و تایپ کنید: explorer.exe

موفق باشید :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...