رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

برای نصب اکثر نرم افزارها به مشکل برمیخوری حتی با حل مشکل .Net Framework 4.5

صفحه آبی مرگ

پریدن کرک نرم افزار ها

مشکل کار نکردن صفحه لمسی

پین نشدن برنامه در استارت

باگ های که یعضی نرم افزارها بخاطر این ویندوز براشون بوجود میاد

و ...

البته راه حل های تقریبا جوابگویی ماکروسافت براشون گذاشته و بزودی حل میشن ...:icon_pf (34):

ولی تا موقعی که تمام باگها رفع نشدن استفاده ازش چندان خوشایند نیست:w02:

من بیش از 10 ماه هست که استفاده می کنیم، هیچکدوم از این مشکلاتی که میگی رو هم ندارم.

دات نت 4.6 فکر کنم روی خودش باشه، ممکن مشکل از خیلی قدیمی بودن نرم افزار باشه، که خب طبیعی هست نتونه نصب بشه، البته تا حالا مشکل نصب نداشتم.

صفحه آبی هم توی هر ورژنی از ویندوز می تونه اتفاق بیفته، حالا خیلی وقتا مشکل سخت افزاری ممکنه باشه، اینم نداشتم.

خود ویندوزم هم کرک شده هست، با اینکه می تونستم اورجینالش هم نصب کنم، البته نسخه Home.

من رو لپ تاپ استفاده می کنم، با تاچ پد موس مشکل نداره.

اینم منوی استارت من:

ary17epd3t5w5pq3tbt6.png

لینک به دیدگاه
من بیش از 10 ماه هست که استفاده می کنیم، هیچکدوم از این مشکلاتی که میگی رو هم ندارم.

دات نت 4.6 فکر کنم روی خودش باشه، ممکن مشکل از خیلی قدیمی بودن نرم افزار باشه، که خب طبیعی هست نتونه نصب بشه، البته تا حالا مشکل نصب نداشتم.

صفحه آبی هم توی هر ورژنی از ویندوز می تونه اتفاق بیفته، حالا خیلی وقتا مشکل سخت افزاری ممکنه باشه، اینم نداشتم.

خود ویندوزم هم کرک شده هست، با اینکه می تونستم اورجینالش هم نصب کنم، البته نسخه Home.

من رو لپ تاپ استفاده می کنم، با تاچ پد موس مشکل نداره.

اینم منوی استارت من:

ary17epd3t5w5pq3tbt6.png

منم حدودا 10 ماه استفاده کردم هم روی لبتاب هم پی سی. منظورم تاچ صفحه نمایشش بود.

نظرت کاملا تعصبیه ... منم تمام تلاشمو کردم که با این ویندوز راه بیام نشد.:icon_pf (34):

هیچیم ک رو لبتابتم نصب نیست داداش... باید استفادت از لبتاب خیلی کم باشه. :w02:

لینک به دیدگاه
منم حدودا 10 ماه استفاده کردم هم روی لبتاب هم پی سی. منظورم تاچ صفحه نمایشش بود.

نظرت کاملا تعصبیه ... منم تمام تلاشمو کردم که با این ویندوز راه بیام نشد.:icon_pf (34):

هیچیم ک رو لبتابتم نصب نیست داداش... باید استفادت از لبتاب خیلی کم باشه. :w02:

تعصب براي چي، ديگه از سايت Stack OverFlow يوزراي حرفه اي تر كه نداريم، نتايج سال 2016 كه توسعه دهنده ها بيشتر چه سيستم عامل دسكتاپي براي استفاده ترجيح ميدن:

ete8n5eu588c5qv0vann.png

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

با توجه به اينكه كمتر از يه سال از انتشار 10 گذشته (فكر كنم جدول بالا براي ماه مارس باشه، حدود 4 ماه پيش)، تعداد استفاده كننده ها در حد 7 هست.:a030:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان....

باتری لب تاپم(فوجیتسو) خراب شده و 30 ثانیه جدا از برق هم روشن نگه نمیداره....البته چند ماهه که همین طوری با برق دارم کار میکنم و ولی باتری هم وصله!

چیزی که خیلی مهمه اینه که من کارم با لب تاپ خیلی زیاده و لب تاپم 24 ساعته در حال کاره و یه نرم افزار در حال اجرا همیشه هست.

میخواستم با این شرایط چه پیشنهادی بهم میکنین و راهنماییتون رو ممنون میشم بهم بگین که چکار کنم برای این که باتریم بیشتر عمر کنه....اینطوری که معلومه من باید همزمان برق و لب تاپ با هم وصل باشه چون موقع خواب من کنار لب تاپ نیستم...خواب من هم حدود 7-8 ساعته و ایا باتری لب تاپ این مقدار ساعت جدا از برق ،لب تاپ رو روشن نگه میداره؟؟!!!

در مورد باتری لب تاپ هم یه مقدار توضیح بدین که ایا تاریخ انقضا داره؟!! میلی آمپرش چقدر باشه خوبه؟چه ویزگی هایی داشته باشه بهتره؟

ایا همین مدل خودشو بگیرم بهتره یا مدل لب تاپهای دیگه هم مشکلی نداره؟

خلاصه ممنون میشم راهنمایی کنین چون من زیاد وارد نیستم...

لب تاپم 14 اینچ هست ..مدلش lh 532

باتشکر

لینک به دیدگاه
تعصب براي چي، ديگه از سايت Stack OverFlow يوزراي حرفه اي تر كه نداريم، نتايج سال 2016 كه توسعه دهنده ها بيشتر چه سيستم عامل دسكتاپي براي استفاده ترجيح ميدن:

ete8n5eu588c5qv0vann.png

با توجه به اينكه كمتر از يه سال از انتشار 10 گذشته (فكر كنم جدول بالا براي ماه مارس باشه، حدود 4 ماه پيش)، تعداد استفاده كننده ها در حد 7 هست.:a030:

این بخاطر مانور ماکروسافت روی ویندوز 10 هستش و مطمئنا بزودی کاربرای 7 و 8 رو هم جذب میکنه.

ولی در حاضر نمیشه گفت این ویندوز مناسب ترینه حداقل برای ما ایرانی ها که نیاز داره اخرین اپدیت ها رو گرفت تا مشکلاتش رفع بشه:ws43:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان....

باتری لب تاپم(فوجیتسو) خراب شده و 30 ثانیه جدا از برق هم روشن نگه نمیداره....البته چند ماهه که همین طوری با برق دارم کار میکنم و ولی باتری هم وصله!

چیزی که خیلی مهمه اینه که من کارم با لب تاپ خیلی زیاده و لب تاپم 24 ساعته در حال کاره و یه نرم افزار در حال اجرا همیشه هست.

میخواستم با این شرایط چه پیشنهادی بهم میکنین و راهنماییتون رو ممنون میشم بهم بگین که چکار کنم برای این که باتریم بیشتر عمر کنه....اینطوری که معلومه من باید همزمان برق و لب تاپ با هم وصل باشه چون موقع خواب من کنار لب تاپ نیستم...خواب من هم حدود 7-8 ساعته و ایا باتری لب تاپ این مقدار ساعت جدا از برق ،لب تاپ رو روشن نگه میداره؟؟!!!

در مورد باتری لب تاپ هم یه مقدار توضیح بدین که ایا تاریخ انقضا داره؟!! میلی آمپرش چقدر باشه خوبه؟چه ویزگی هایی داشته باشه بهتره؟

ایا همین مدل خودشو بگیرم بهتره یا مدل لب تاپهای دیگه هم مشکلی نداره؟

خلاصه ممنون میشم راهنمایی کنین چون من زیاد وارد نیستم...

لب تاپم 14 اینچ هست ..مدلش lh 532

باتشکر

باطریهای لبتاب معمولا بعد از یکی دو سال خراب میشه...شما همین باطریتو 15 ساعت داخل فریزر بزار بعد 4 بار شارژ و دشارژ کن شاید درست شه:w02:

اگه استفاده از لبتابت زیاده مستقیم از برق استفاده کن و برای بیرون بردن از باطریش استفاده کن

اگه بیرون نمیبری ... سعی کن چند روزی یک بار از باطریش استفاده کنی که خراب نشه!

البته پیشنهاد شخصی منه که میتونه باطری عمری بیش از 2 سال داشته باشه...

لینک به دیدگاه
باطریهای لبتاب معمولا بعد از یکی دو سال خراب میشه...شما همین باطریتو 15 ساعت داخل فریزر بزار بعد 4 بار شارژ و دشارژ کن شاید درست شه:w02:

اگه استفاده از لبتابت زیاده مستقیم از برق استفاده کن و برای بیرون بردن از باطریش استفاده کن

اگه بیرون نمیبری ... سعی کن چند روزی یک بار از باطریش استفاده کنی که خراب نشه!

البته پیشنهاد شخصی منه که میتونه باطری عمری بیش از 2 سال داشته باشه...

ممنون از پاسخگویی.....بدبخیتی من اینه که جایی که هستیم برق زیاد میره...و باعث میشه ان همه اجراشدن نرم افزار بشه هیچ!!!

من فک میکنم باید باتری رو داخل لب تاپ بزارم تا حداقل کار این پروژم تموم بشه ...این پروژم تقریبا 6 ماه دیگه تموم میشه...و امیدوارم تو این 6 ماه باتری زود خراب نشه!

مجبورم شارژر همیشه وصل باشه...چون گاهی ساعت ها کنار لب تاپ نیستم و امکان برق رفتگی هم کم نیست! و باتری کامل شارز میشه!! و شارژ کامل برای باتری ضرر داره.....

ولی میگن میشه با نرم افزار کنترل کرد که باتری کامل شارژ نشه....در این مورد نظری ندارین؟

باتشکر

لینک به دیدگاه
ممنون از پاسخگویی.....بدبخیتی من اینه که جایی که هستیم برق زیاد میره...و باعث میشه ان همه اجراشدن نرم افزار بشه هیچ!!!

من فک میکنم باید باتری رو داخل لب تاپ بزارم تا حداقل کار این پروژم تموم بشه ...این پروژم تقریبا 6 ماه دیگه تموم میشه...و امیدوارم تو این 6 ماه باتری زود خراب نشه!

مجبورم شارژر همیشه وصل باشه...چون گاهی ساعت ها کنار لب تاپ نیستم و امکان برق رفتگی هم کم نیست! و باتری کامل شارز میشه!! و شارژ کامل برای باتری ضرر داره.....

ولی میگن میشه با نرم افزار کنترل کرد که باتری کامل شارژ نشه....در این مورد نظری ندارین؟

باتشکر

انرژی منیجر لب تاب های لنوو یه حالتی داره که اگه فعال باشه باطریو از مدار خارج میکنه و حدودا 55-60 درصد میمونه. هر وقتم برق قطع شه از باطری استفاده میکنه...

نمیدونم پاور منیجر فوجیتسو این قابلیت رو داره یا نه... امتحان کنید:5c6ipag2mnshmsf5ju3

سعی کنید از کول پد استفاده کنید که علاوه بر خود لبتاب باطریشو هم خنک کنه ... خنک بودن باطری ب عمر بیشتر باطری کمک میکنه!:w02:

لینک به دیدگاه

سلام:icon_gol:

عضو اینستاگرام شدم ولی الان که میخوام وارد پیجم بشم خطای زیرو میده

5evi3kb1viyretszrd.jpg

learn more رو هم که میزنم دو تا لینک داره که هردوش کار نمیده

تو سایتا روشهای مختلفی گفته شده، مثلا اینکه اینستاگرامو پاک کنم و جدید نصب کنم، کش و پاک کنم:ws3:، دیگه dns عوض کنم. همه این کارارو کردم ولی نشد. مشکل اینه که نه تنها رو گوشی من، حتی رو سیستم یا گوشیای دیگه هم امتحان کردم ولی خطای زیرو میده

That e-mail address or username doesn't have an associated user account. Are you sure you've registered?

حتی خواستم که با ایمیلم دوباره اکانت قبلیمو بسازم ولی اجازه ساخت اکانت با نام قبلی رو نمیده.

خیلی ضروریه، لطفا راهنمایی کنین ممنونم:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام:icon_gol:

عضو اینستاگرام شدم ولی الان که میخوام وارد پیجم بشم خطای زیرو میده

5evi3kb1viyretszrd.jpg

learn more رو هم که میزنم دو تا لینک داره که هردوش کار نمیده

تو سایتا روشهای مختلفی گفته شده، مثلا اینکه اینستاگرامو پاک کنم و جدید نصب کنم، کش و پاک کنم:ws3:، دیگه dns عوض کنم. همه این کارارو کردم ولی نشد. مشکل اینه که نه تنها رو گوشی من، حتی رو سیستم یا گوشیای دیگه هم امتحان کردم ولی خطای زیرو میده

That e-mail address or username doesn't have an associated user account. Are you sure you've registered?

حتی خواستم که با ایمیلم دوباره اکانت قبلیمو بسازم ولی اجازه ساخت اکانت با نام قبلی رو نمیده.

خیلی ضروریه، لطفا راهنمایی کنین ممنونم:icon_gol::icon_gol:

سلام

برنامه رو Force stop کنید(در تنظیمات گوشی).

قند شکن فعال کنید

برنامه رو اجرا کنید و دوباره امتحان کنید.:w02:

از آخرین ورژن اینستاگرام استفاده کنید

لینک به دیدگاه
سلام

برنامه رو Force stop کنید(در تنظیمات گوشی).

قند شکن فعال کنید

برنامه رو اجرا کنید و دوباره امتحان کنید.:w02:

از آخرین ورژن اینستاگرام استفاده کنید

خیلی ممنونم از پاسختون ولی بازم نشد:ws37:

با همین ایمیلم ولی اسم متفاوت اکانت جدید ساختم٬ شد.فک کنم اکانت قبلیم کلا پاک شده:sigh:

لینک به دیدگاه
خیلی ممنونم از پاسختون ولی بازم نشد:ws37:

با همین ایمیلم ولی اسم متفاوت اکانت جدید ساختم٬ شد.فک کنم اکانت قبلیم کلا پاک شده:sigh:

واسه اکانت پاک نشده گفتم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

پاک کردین ک دیگه برنمیگرده:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
واسه اکانت پاک نشده گفتم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

پاک کردین ک دیگه برنمیگرده:icon_pf (34):

خیلی ممنون از جوابتون:icon_gol:

بله دیگه سوادم در این حد هست:ws3:

با جستجوهایی که داشتم، علتش فک کنم گذاشتن بیش از حد کامنت یا ریپورت دادن دیگران هست که باعث میشه اکانت برای همیشه غیرفعال بشه و اصلن قابل برگشت نیست. با این غیرفعال شدن میشه با همون ایمیل یه اکانت جدید ساخت ولی با نام متفاوت :w16:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

دو روزه که برای سیستم من مشکلی پیش اومده که این مشکل باز نشدن یکی از درایوهای سیستمه . از وقتی که این مشکل پیش اومده سرعت سیستم هم اومده پایین و وقتی کامپیوترو روشن میکنم یا ریستارت میکنم دیر میاد بالا . روی درایو هم که کلیک میکنم حدودا بعد 1 دقیقه یه اخطار میده . توی بازی ها هیچ مشکلی ندارم ینی بازی ها رو مثل قبلا با سرعت بالا میاره ولی توی برنامه ها هنگ میکنه یا دیر باز میکنه .

untitled-png.955636

1-png.955638

اگه کسی بلده لطفا راهنمایی کنه

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید

من از نرم افارpdf cobine استفاده کردنم کد می خواد چی کنم کارم خیلی ضروریه !! :sigh:

رجیستر رو باید کلشو کپی پیس کنیم توی خود سایت حروف رو این جوری نوشته ادم اشتباه می کنه mnb-cxza-sdfg-gghj

لینک به دیدگاه
سلام خسته نباشید

من از نرم افارpdf cobine استفاده کردنم کد می خواد چی کنم کارم خیلی ضروریه !! :sigh:

رجیستر رو باید کلشو کپی پیس کنیم توی خود سایت حروف رو این جوری نوشته ادم اشتباه می کنه mnb-cxza-sdfg-gghj

سلام یعنی مشکلتون حل شده :ws52:

اگه نشده یه دفعه دیگه از سایت زیر دانلود و نصب کنین:a030:

لینک به دیدگاه

سلام....یه سوال داشتم....اینکه میگن سرویس اینترنتت پهنای باندش تا یک مگ بازه یعنی چی؟ در حالی که من سرویسم سرعتش 128 کیلو هست!

ممنون میشم راهنمایی کنین...

لینک به دیدگاه

سلام....یه سوال داشتم....اینکه میگن سرویس اینترنتت پهنای باندش تا یک مگ بازه یعنی چی؟ در حالی که من سرویسم سرعتش 128 کیلو هست!

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

اگه پهنای باندتون یک مگابیت باشه، سرعت دانلودتون با نرم افزارهایی مثل idm باید 128 کیلوبایت باشه (هر هشت بیت یک بایت میشه). در مورد سرویس هایی هم که میگن تا سرعت چند برابر امکان افزایش سرعت هست، معمولا بستگی به تعداد کاربر داره، تو زمان هایی که خلوت تر هست، سرعت بالاتر میره، ولی سرعت تضمینیش همون پایه ش هست.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

اگه پهنای باندتون یک مگابیت باشه، سرعت دانلودتون با نرم افزارهایی مثل idm باید 128 کیلوبایت باشه (هر هشت بیت یک بایت میشه). در مورد سرویس هایی هم که میگن تا سرعت چند برابر امکان افزایش سرعت هست، معمولا بستگی به تعداد کاربر داره، تو زمان هایی که خلوت تر هست، سرعت بالاتر میره، ولی سرعت تضمینیش همون پایه ش هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...