رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

اون نرم افزاری که دوست خوبم SF معرفی کرد رو من تا حالا کار نکردم باهاش ولی Adobe acrobat pro هم میتونه همه نوع ویرایشی رو انجام بده :w16:

hn,f

من سالها از ادوب استفاده میکردم. نسخه پرو

ولی شما در نظر بگیر. تصاویر اسکن شده رو نمیشه هایلایت کرد مثلا.

اما تو فاکسیت، میشه این کار رو انجام داد و خیلی کارهای دیگه:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام :icon_gol:

1- به این آدرس برید : %userprofile%\AppData\Local و فایل IconCache.db رو حذف کنید.

2- با زدن دکمه های Ctrl+Shift+Esc (یا کلیک راست روی تسکبار) تسک منیجر رو بالا بیارید و برنامه explorer.exe رو ببندید. برای اینکار explorer.exe رو انتخاب کنید و روی دکمه End process کلیک کنید.

3- در همون پنجره تسک منیجر و در منوی بالا روی File و بعد New Task کلیک کنید و تایپ کنید: explorer.exe

موفق باشید :icon_gol:

سلام...چرا ایکن نرم افزار فوکسیت در تسک بار اینطوریه؟؟؟؟؟

34w1_77777777777777777.png

ممنون از جوابتون...ولی منظور از آدرس کجا باید وارد کنم؟! در خود ویندوز که وارد کردم چنین چیزی ندیدم...ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنین...

لینک به دیدگاه
ممنون از جوابتون...ولی منظور از آدرس کجا باید وارد کنم؟! در خود ویندوز که وارد کردم چنین چیزی ندیدم...ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنین...

تو آدرس بار یکی از پنجره های Explorer

مثل عکس زیر:

62qv4o4atasis96kninl.jpg

اونجا میتونید فایل رو پیدا کنید. عکس زیرو از سیستم خودم انداختم:

uv2q6u7bzhrtsmufjfx.jpg

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام کامپیوترم زمانی ک روشنش میکنم یه علامت_به حالت چشمک زن میاد و تو همین حالتم میمونه لطفا پاسخ بدین؟

فرستاده شده از SM-J700Fِ من با Tapatalk

سلام :icon_gol:

با گوشیتون یه عکس از صفحه بندازید و اینجا بذارید

لینک به دیدگاه

سلام

یه سوال داشتم

وقتی با وای فای و بلوتوث لپ تاپ میخوام کار کنم و به چیزی متصل شه

ویندوزش میپره؟:icon_pf (34):

کلا ریست میشه و به سختی با صد تا صلوات بالا میاد:ws28:

چرا؟:ws38:

لینک به دیدگاه
سلام

یه سوال داشتم

وقتی با وای فای و بلوتوث لپ تاپ میخوام کار کنم و به چیزی متصل شه

ویندوزش میپره؟:icon_pf (34):

کلا ریست میشه و به سختی با صد تا صلوات بالا میاد:ws28:

چرا؟:ws38:

درایور بلوتوث خرابه احتمالا. باید دوباره نصب شه

گوشته بالا سمت چپش علامت_ یا همون اندرلاین چشمک میزنه

دو حالت داره. یا تنظیمات بایاس به هم ریخته یا هارد سوخته

برای حل مشکل بایاس هم دو تا راه دارید. اگه به داخل کیس دسترسی دارید باتری مادربورد رو دربیارید و بعد از 30 ثانیه دوباره بندازید و سیستم رو روشن کنید. اگرم به داخل کیس دسترسی ندارید تو همون صفحه سیاه کلیدهای (ctrl+alt+delete) رو با هم بزنید. باید وارد لوگوی مادربورد رو نمایش بده که از اونجا میتونید با راه نمایی که خودش اون زیر مینویسه وارد بایاس بشید. مثلا میگه دکمه esc رو بزنید. بعد که وارد بایاس شدید تنظیمات رو ریست کنید. بعدش هم تو همون بایاس برید تو تنظیمات بوت و بوت اول رو بذارید روی هارد دیسک.

گاهی اوقات برای وارد شدن به لوگوی مادربورد یا صفحه ریکاوری باید دکمه های (Alt+f10) رو بزنید. اگه بازم موفق نشدید وارد بشید با توجه به مدل مادربوردتون تو گوگل جستجو کنید.

اگه با راه های بالا به نتیجه نرسیدید کامپیوترو ببرید پیش متخصص

لینک به دیدگاه
درایور بلوتوث خرابه احتمالا. باید دوباره نصب شه

دو حالت داره. یا تنظیمات بایاس به هم ریخته یا هارد سوخته

برای حل مشکل بایاس هم دو تا راه دارید. اگه به داخل کیس دسترسی دارید باتری مادربورد رو دربیارید و بعد از 30 ثانیه دوباره بندازید و سیستم رو روشن کنید. اگرم به داخل کیس دسترسی ندارید تو همون صفحه سیاه کلیدهای (ctrl+alt+delete) رو با هم بزنید. باید وارد لوگوی مادربورد رو نمایش بده که از اونجا میتونید با راه نمایی که خودش اون زیر مینویسه وارد بایاس بشید. مثلا میگه دکمه esc رو بزنید. بعد که وارد بایاس شدید تنظیمات رو ریست کنید. بعدش هم تو همون بایاس برید تو تنظیمات بوت و بوت اول رو بذارید روی هارد دیسک.

گاهی اوقات برای وارد شدن به لوگوی مادربورد یا صفحه ریکاوری باید دکمه های (Alt+f10) رو بزنید. اگه بازم موفق نشدید وارد بشید با توجه به مدل مادربوردتون تو گوگل جستجو کنید.

اگه با راه های بالا به نتیجه نرسیدید کامپیوترو ببرید پیش متخصص

23c4fee2e0658de009d378b8b808a987.jpg

بااین پیغام مواجه شدم،؟

لینک به دیدگاه
23c4fee2e0658de009d378b8b808a987.jpg

بااین پیغام مواجه شدم،؟

خب ازتون میخوادکه وسیله بوت رو انتخاب کنید. برای اینکار همونطور که تو پست قبلی گفتم باید وارد تنظیمات بایاس بشید و از قسمت بوت، هارد دیسکتون رو انتخاب کنید.

اگه بلد نیستید تو گوگل سرچ کنید. این پست هم شاید بتونه کمکتون کنه:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
خب ازتون میخوادکه وسیله بوت رو انتخاب کنید. برای اینکار همونطور که تو پست قبلی گفتم باید وارد تنظیمات بایاس بشید و از قسمت بوت، هارد دیسکتون رو انتخاب کنید.

اگه بلد نیستید تو گوگل سرچ کنید. این پست هم شاید بتونه کمکتون کنه:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

انجام دادم هارد دیسکم انتخاب کردم ولی بازم همینو نمایش میده ???

لینک به دیدگاه
تو آدرس بار یکی از پنجره های Explorer

مثل عکس زیر:

62qv4o4atasis96kninl.jpg

اونجا میتونید فایل رو پیدا کنید. عکس زیرو از سیستم خودم انداختم:

uv2q6u7bzhrtsmufjfx.jpg

:icon_gol:

سلام....ممنون از پاسختون....مال من هم اینطوریه ولی ان چیزی که میگین نیست:

90er_tttttttttttttt.png

الان واسه یه نرم افزار دیگم این مشکل پیش آمده...ولی یه راه حل پیدا کردم اینه که میرم تو program and features بعد رو برنامه ای که این مشکل رو داره دابل کلکیک میکنم و سپس Repair میکنم این مشکل درست میشه ولی مشکل که ایجاد میشه شرتکات برنامه در صفحه دسکتاپ ایجاد میشه!! چرا اینطوریه؟ مشکل دار نیست؟ وقتی شرتکات رو حذف میکنم دوباره مشکل اول به وجود میاد.. ولی در کل من دوست دارم صفحه دسکتاپم خالی باشه...

ممنون از وقتی که میزارین...

لینک به دیدگاه
انجام دادم هارد دیسکم انتخاب کردم ولی بازم همینو نمایش میده ������������������

فرستاده شده از sm-j700fِ من با tapatalk

خب پس ویندوزتون از هارد پریده احتمالا.

اگه اطلاعات مهمی روی درایو c ندارید یه سی دی ویندوز بذارید و بوت رو هم روی سی دی تنظیم کنید. درایو c رو فرمت کنید و ویندوز نصب کنید.

اگرم اطلاعاتتون رو لازم دارید باید هارد رو به یه کامپیوتر دیگه وصل کنید و اطلاعاتتون رو از هارد بردارید و بعدش هاردو برگردونید به کامپیوتر خودتون و فرمت و نصب ویندوز

اگرم سیستم دیگه ای در اختیار ندارید کیس رو ببرید خدمات کامپیوتر

لینک به دیدگاه
مهندس فقط بلوتوث نیس

وای فایم هست:banel_smiley_4:

تو بعضی مادربوردها درایور بلوتوث و اترنت و وای فای با هم نصب میشه و اگه درایور خراب شه واسه هر سه تاش مشکل بوجود میاد

لینک به دیدگاه
سلام....ممنون از پاسختون....مال من هم اینطوریه ولی ان چیزی که میگین نیست:

90er_tttttttttttttt.png

الان واسه یه نرم افزار دیگم این مشکل پیش آمده...ولی یه راه حل پیدا کردم اینه که میرم تو program and features بعد رو برنامه ای که این مشکل رو داره دابل کلکیک میکنم و سپس Repair میکنم این مشکل درست میشه ولی مشکل که ایجاد میشه شرتکات برنامه در صفحه دسکتاپ ایجاد میشه!! چرا اینطوریه؟ مشکل دار نیست؟ وقتی شرتکات رو حذف میکنم دوباره مشکل اول به وجود میاد.. ولی در کل من دوست دارم صفحه دسکتاپم خالی باشه...

ممنون از وقتی که میزارین...

در مورد سوال دومتون باید بگم وقتی شما Repair میزنی نرم افزار حذف میشه و دوباره نصب میشه. به خاطر همینم دوباره شرتکات هارو میسازه. پس مشکل دار نیست خیالتون راحت

اما در مورد سوال اولتون باید بگم که فایل Iconchache.db به صورت پیشفرض hidden هست. باید گزینه show hidden files تو folder option رو فعال کنید تا بتونید اون فایل رو ببینید :a030:

لینک به دیدگاه

دوستان کسی با publisher کار کرده؟

یه متنی رو میخام بنویسم؛ منتها اعدادش رو فقط انگلیسی مینویسه. تنظیماتی هم مثه word نداره که اعداد رو فارسی کنه:ws52:

لینک به دیدگاه
دوستان کسی با publisher کار کرده؟

یه متنی رو میخام بنویسم؛ منتها اعدادش رو فقط انگلیسی مینویسه. تنظیماتی هم مثه word نداره که اعداد رو فارسی کنه:ws52:

برو توکنترل پنل>Region>تمام قسمتها را ایران بزن یافارسی>CHange system locale هم (prsian(iran بزن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...