رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

باز کردم سی پی یو مصرف ندارند ولی فول هست.

میتونه فنش مشکل داشته باشه یا کثیف باشه ؟:ws38:

راستش سخت افزاری اطلاعی ندارم ولی اکثر مواقع وقتی فن مشکل داشته باشه، سیستم بعد از یه مدتی خود به خود خاموش میشه. شما برای اینکه مطمئن بشین میتونید کیسو باز کنید و فنا رو یه بررسی کنید(البته اگه pc هست:ws3:)

امیدوارم دوستان بتونن راهنمایی بهتری براتون داشته باشن:a030:

لینک به دیدگاه
باز کردم سی پی یو مصرف ندارند فقط این برنامه 78 به بالا هست و فایرفاکس که 11 ولی فول هست.

میتونه فنش مشکل داشته باشه یا کثیف باشه ؟:ws38:

یعنی task manager تا 78% سی پی یو مصرف میکنه :w58:

لینک به دیدگاه
دو تا سوال دارم.

کانکت میشم و منتها نه صفحه ای باز میکنم و نه دانلود. ولی از کانکشن مشخصه که داره حجمم کم میشه. در واقع چراغ دیتای مودم خاموش روشن میشه. اخیرا این مشکل ژیش اومده.

سوال بعدی در مورد KMPlayer هست. یه ویدئو رو باز میکنم و طولشو کم میکنم. قبلنا وقتی طولشو تغییر میدادم خود به خود عرضش هم تغییر میکرد الان چرا اینطوری نمیشه؟

سوال خودم اپ بشه..

نه عزیزم یه برنامه نمیدونم چی چیه ظاهرا مال خود ویندوز هست svchost.exe

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

چار تا سلوشن داره که فک کنم شما باید 3 رو انجام بدین چون بقیه رو دوستان گفتن یا انجام دادین. البته من هر 6 شش ماه یکبار فین فن سی ژی یو رو عوض میشورم

لینک به دیدگاه
سوال خودم اپ بشه..

چار تا سلوشن داره که فک کنم شما باید 3 رو انجام بدین چون بقیه رو دوستان گفتن یا انجام دادین. البته من هر 6 شش ماه یکبار فین فن سی ژی یو رو عوض میشورم

در مورد سوال خودت

سوال بعدی در مورد KMPlayer هست. یه ویدئو رو باز میکنم و طولشو کم میکنم. قبلنا وقتی طولشو تغییر میدادم خود به خود عرضش هم تغییر میکرد الان چرا اینطوری نمیشه؟

بله میشه

روی صفحه نمایش کا ام پلیر کلیک راست کن

screen controls رو باز کن در این بخش صفحه رو میتونی بر اساس علاقه خود و وضوح تسویر درست کنی

که با کادر قرمز در عکس پایین مشخص کردم

اما چیزی که تومیخوای گزینه Adjust AR to Window Size هستش که با کادر رنگ آبی مشخص کردم

برای بزرگ شدن تصویر رو آن کلیک کنید

i001ou11ack28sj79o5.jpg

لینک به دیدگاه
در مورد سوال خودت

بله میشه

روی صفحه نمایش کا ام پلیر کلیک راست کن

screen controls رو باز کن در این بخش صفحه رو میتونی بر اساس علاقه خود و وضوح تسویر درست کنی

که با کادر قرمز در عکس پایین مشخص کردم

اما چیزی که تومیخوای گزینه Adjust AR to Window Size هستش که با کادر رنگ آبی مشخص کردم

برای بزرگ شدن تصویر رو آن کلیک کنید

i001ou11ack28sj79o5.jpg

مرسی رفیق. برا من رو قسمت do not keep aspect بود که علاوه بر موردی که شما گفتین از حالت do not هم خارج کردم و درس شد

لینک به دیدگاه
مرسی رفیق. برا من رو قسمت do not keep aspect بود که علاوه بر موردی که شما گفتین از حالت do not هم خارج کردم و درس شد

خواهش میکنم:icon_gol:

درمورد سوال دومت

کانکت میشم و منتها نه صفحه ای باز میکنم و نه دانلود. ولی از کانکشن مشخصه که داره حجمم کم میشه. در واقع چراغ دیتای مودم خاموش روشن میشه. اخیرا این مشکل ژیش اومده.

بله این مشکل بیشتر به خاطر مرکزی هست که ازشون اینترنت میگیرید م ن قبلا که مخابرات بودم این مشکلات برام پیش میومد معمولا فیلتر شکن رو باز میکردم میتونستم از نت استفاده کنم.

اما شما بهتره با خدمات اینترنتتون تماس بگیرید و مشکل رو عنوان کنید تا پروفایلتون رو ری استارت کنن

لینک به دیدگاه

سلام دوستان...

من میخوام دقت اعشاری اکسل رو بالا ببرم باید چکار کنم؟

مثلا به عکس زیر توجه کنین ..ردیف دوم...عدد 1174.79 رو میخوام منهای 0.583176 کنم که مقدار رو حساب نمیکنه....ولی مقادیر ردیف های دیگه حساب شده چون اعداد بزرگتری هستن...

a5z_555555.jpg

ممنون میشم راهنماییم بفرمایید...

لینک به دیدگاه
سلام دوستان...

من میخوام دقت اعشاری اکسل رو بالا ببرم باید چکار کنم؟

مثلا به عکس زیر توجه کنین ..ردیف دوم...عدد 1174.79 رو میخوام منهای 0.583176 کنم که مقدار رو حساب نمیکنه....ولی مقادیر ردیف های دیگه حساب شده چون اعداد بزرگتری هستن...

a5z_555555.jpg

ممنون میشم راهنماییم بفرمایید...

سلام:icon_gol:

سلولهایی که میخواین دقتش بالا باشه رو انتخاب کنید، بعد کلیک راست، format cells ، سربرگ number، از سمت چپگزینه number ، در سمت راست می تونید در قسمت decimal palces میزان دقت اعشاری رو انتخاب کنید که پیش فرض 2 هست .:w16:

لینک به دیدگاه

سلام ممنون...کاری که گفتین رو انجام دادم ولی باز هم انگار درست نشد....من دارم عدد خروجی یک نرم افزار رو کپی و پیست میکنم داخل اکسل. نمیدونم قبلا از یه نرم افزار دیگه داخل اکسل کپی میکردم منها و اعمال ریاضی مورد نظر داخل اکسل انجام میشد ...الان نمیدونم از یک نرم افزار دیگه دارم انجام میدم ولی جواب نمیده ...باید حتما خودم عددهای مذکور رو دونه به دونه داخل اکسل تایپ کنم..که معقول نیست!

ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنین

لینک به دیدگاه
سلام ممنون...کاری که گفتین رو انجام دادم ولی باز هم انگار درست نشد....من دارم عدد خروجی یک نرم افزار رو کپی و پیست میکنم داخل اکسل. نمیدونم قبلا از یه نرم افزار دیگه داخل اکسل کپی میکردم منها و اعمال ریاضی مورد نظر داخل اکسل انجام میشد ...الان نمیدونم از یک نرم افزار دیگه دارم انجام میدم ولی جواب نمیده ...باید حتما خودم عددهای مذکور رو دونه به دونه داخل اکسل تایپ کنم..که معقول نیست!

ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنین

نباید مشکلی باشه :ws52:

می تونید فایل اکسلتونو با یه چند تا عدد که مشکل داره بذارین؟ فک کنم اینجوری بهتر باشه بهتون راهنمایی کرد.

لینک به دیدگاه
سلام ...ردیف 12 رو ببینین

متاسفانه نمیذاره دانلود کنم، بمحض اینکه میزنم دانلود بشه، از انجمن خارج میشم icon_pf%20(34).gif

لطفا لینکو چک کنید خودتون تا اگه مشکل نداره از مدیران انجمن بپرسم که مشکل چیه

لینک به دیدگاه
متاسفانه نمیذاره دانلود کنم، بمحض اینکه میزنم دانلود بشه، از انجمن خارج میشم icon_pf%20(34).gif

لطفا لینکو چک کنید خودتون تا اگه مشکل نداره از مدیران انجمن بپرسم که مشکل چیه

واسه من که دان میشه:ws38:

بیا ازینجا دان کنین:

لینک به دیدگاه
واسه من که دان میشه:ws38:

بیا ازینجا دان کنین:

مشکل این بود که در سلولهای k12 و l12 قبل از هر عدد یه فاصله خورده و واسه همین خطا میده.

لینک به دیدگاه
ممنون...حرفتون درسته..ولی عدد خروجی نرم افزار رو که چطوری کپی کنم که اینطوری نشه؟؟!!!

داشتم براتون سرچ میزدم، تابع های هست که بطور یکجا فاصله ها رو برمیداره :w16:

مثلا این:

ولی متاسفانه من نتونستم ازشون استفاده کنم. امیدوارم دوستان بتونن راهنمایی بهتری کنن.

اگه چیزی پیدا کردم بهتون میگم:a030:

لینک به دیدگاه
ممنون...حرفتون درسته..ولی عدد خروجی نرم افزار رو که چطوری کپی کنم که اینطوری نشه؟؟!!!

بعد از کپی اعداد در اکسل.

فاصله ایجاد شده قبل ازعدد را انتخاب و کپی کنید

سپس انتخاب ستون اعداد

زدن ctrl+h

در قسمت find with فاصله کپی شده را پیست کنید

در آخر replace all

.......میتونی در ورد یا نوت پد هم همنی مراحل را طی کنی و فاصله را حذف کنی و بعد دراکسل اعداد را کپی کنی

لینک به دیدگاه
بعد از کپی اعداد در اکسل.

فاصله ایجاد شده قبل ازعدد را انتخاب و کپی کنید

سپس انتخاب ستون اعداد

زدن ctrl+h

در قسمت find with فاصله کپی شده را پیست کنید

در آخر replace all

.......میتونی در ورد یا نوت پد هم همنی مراحل را طی کنی و فاصله را حذف کنی و بعد دراکسل اعداد را کپی کنی

چه جالب، از replace استفاده کردم ولی تو فایل اکسل، که واسه این فایل نمی تونست فاصله ها رو تشخیص بده ولی اینکه میگین تو ورد درستش کنن و بعد بیارن داخل اکسل، اصلا به ذهنم نرسید که از این روش استفاده کنم :ws3:

ممنونم :icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

من این مشکل رو دارم نتم همش قطع و وصل میشه و موقعی که میخام مشکلش رو رفع کنم،این پیغام میاد :

سوال بعد اینکه حافظه کامپیوترم کمه ولی بعضی اوقات خود به خود 1گیگ از حافظش کم میشه،مثلن 4gb Free Space داشته باشه خودش میشه 3gb

راهنمایی کنین ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...