رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

ببخشید شما تو راه حل دوم گفتین یه فایل پیوست کردین ولی من پیداش نمی کنم. میشه یه دفعه دیگه پیوست کنین. ممنون:icon_gol:

فکر کنم این فایل بود.

منم کلی گشتم واسه فایل حمید:|

انگار همون فایلی هست که تو لینکهای سعید معرفی کرده هستش.

البته بعد اینکه فایل lnk و exe ریجیتری هاشون رو دانلود کردم و merge کردم مشکل حل شد.

اما موقع نصب نرم افزار خصای پیدا نکردن مسیر رو میداد.

که با راهنمایی شما رو دسکتاپ کپی کردم و از دسکتاپ بدون مشکل برنامه رو نصب کرد:icon_gol:

اما مشکل چطور حل میشه رو نمیدونم:hanghead:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
فکر کنم این فایل بود.

البته بعد اینکه فایل lnk و exe ریجیتری هاشون رو دانلود کردم و merge کردم مشکل حل شد.

که با راهنمایی شما رو دسکتاپ کپی کردم و از دسکتاپ بدون مشکل برنامه رو نصب کرد:icon_gol:

مرسی:icon_gol:

راه های سایتای دیگه ام امتحان کردین؟ راستش من تا حالا به این مشکل بر نخوردم ولی میخواین سوالتونو اینجا بذارین تا اگه دوستان دیگه می دونن راهنمایتون کنن :w16:

لینک به دیدگاه
فکر کنم این فایل بود.

بیشتر توضیح میدی، موقع نصب نرم افزار میگه مسیرش رو پیدا نمی کنم؟ ارورش دقیقا چیه؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

flowerysmile.gif

یه سوال در مورد یاهو میل دارم، ممنون میشم کمکم کنید:rose:

من یه یاهو میل داشتم بعد پسوورد شو عوض کردم، یه مدت چک نکردم و پسوورد یادم رفتicon_pf%20(34).gif

و از طرف دیگه "Recovery Email" (همون ایمیل بازیابی که موقع ساخت اکانت ازمون می خواد) را هم دیلیت کرده بودم خیلی وقت قبل از این مسئلهhanghead.gif و همچنین سوالهای امنیتی رو هم اصن یادم نمیاد:ws3::icon_pf (34):

و الان هیچ راهی برای دسترسی به ایمیلم ندارم:sad0::sad0:

یعنی دیگه نمیشه بازیابیش کرد ؟؟؟؟ همه ی کارام با همون ایمیل بودTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

چی کار باید بکنم که دوباره باز بشه؟؟؟sigh.gif

خواهش میکنم کمکم کنیدicon_pf%20(72).gificon_pf%20(72).gificon_pf%20(72).gif

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

flowerysmile.gif

به صورت خیلی بی ربط پریدم وسط حرفاتون :hanghead: ولی نمی دونستم چی کار کنم:sigh:

یه سوال در مورد یاهو میل دارم، ممنون میشم کمکم کنید:rose:

من یه یاهو میل داشتم بعد پسوورد شو عوض کردم، یه مدت چک نکردم و پسوورد یادم رفتicon_pf%20(34).gif

و از طرف دیگه "alternate email" (همون ایمیل کمکی که موقع ساخت اکانت ازمون می خواد) را هم دیلیت کرده بودم خیلی وقت قبل از این مسئلهhanghead.gif

و الان هیچ راهی برای دسترسی به ایمیلم ندارم:sad0::sad0:

یعنی دیگه نمیشه بازیابیش کرد ؟؟؟؟ همه ی کارام با همون ایمیل بودTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

چی کار باید بکنم که دوباره باز بشه؟؟؟sigh.gif

خواهش میکنم کمکم کنیدicon_pf%20(72).gificon_pf%20(72).gificon_pf%20(72).gif

سلام:icon_gol:

با اجازتون سوالو اینجا منتقل کردم تا جوابای بهتری بتونین دریافت کنید.:ws37:

از روش زیر استفاده کنین ببینید جواب میده

بازیابی اکانت یاهو

ابتدا وارد

(Sing in) شوید.

سپس بر روی گزینه I can’t access my account کلیک کنید.

در صفحه بعد باید انتخاب کنید که چه اتفاقی برای اکانت شما رخ داده است.برای بازیابی پسورد خود گزینه اول را انتخاب و بر روی Next کلیک کنید.

اکنون باید آی دی یا ایمیل آدرس یاهو خود را که میخواهید آنرا بازیابی نمایید به همراه کد امنیتی که در تصویر نشان داده شده است وارد کنید.در صفحه بعد ممکن است دو صفحه متفاوت برای شما نمایش داده شود:اگر قبلا ایمیل بازیابی (Recovery Email) یا شماره تلفنی برای اکانت خود تعیین کرده باشید از شما سوال میشود که آیا پسورد به ایمیل بازیابی فرستاده شود (گزینه اول) و یا اینکه میخواهید از طریق سوال امنیتی ایمیل خود را بازیابی کنید.(ممکن است گزینه های این صفحه نسبت به اطلاعات قبلی اکانت شما متفاوت باشد)

اگر که قبلا ایمیل بازیابی برای اکانت خود تعیین نکرده باشید مستقیم به صفحه سوالات امنیتی منتقل میشوید

.

نکته: ما در اینجا روش بازیابی اکانت با سوال امنیتی را آموزش میدهیم.در صفحه پرسش های امنیتی ابتدا شما باید پاسخ یکی از دو سوالی که هنگام ثبت نام آنها را تعیین نموده اید را تایپ و بر روی Next کنید.اگر سوال اول را بدرستی پاسخ دهید در صفحه بعد سوال امنیتی دوم را نیز باید پاسخ دهید.

پس از پاسخ درست به دو سوال امنیتی در صفحه بعد میتوانید یک پسورد جدید برای اکانت خود تعیین کنید.پسورد جدید و تکرار آن را تایپ و بر روی Next کلیک کنید.

حال اکانت شما با پسورد جدید در اختیارتان است اما قبل شروع یاهو یک صفحه بسیار مهم را نمایش میدهد که شما میتوانید اطلاعات ایمیل آدرس خود را مرور و ویرایش کنید.در این

شما میتوانید یک ایمیل بازیابی،شماره تلفن و سوالهای امنیتی جدید به اکانت خود اضافه کنید که علاوه بر افزایش امنیت ایمیل آدرس،بازیابی اکانت در دفعه بعد را بسیار آسانتر میکند.همچنین توصیه میکنیم که سوالهای امنیتی خود هر چند وقت یکبار عوض کنید تا احتمال هک اکانت شما کاهش یابد.

لینک به دیدگاه
بیشتر توضیح میدی، موقع نصب نرم افزار میگه مسیرش رو پیدا نمی کنم؟ ارورش دقیقا چیه؟

سلام ایمان خوبی؟:|

لپ تاپ دوستم بود آورد درستش کنم بعد همه اون کارا من به این مشکل بر خوردم:|

ek2wsqq180c8go6ocg.jpg

موقع نصب هر نرم افزاری این خطا رو میداد

گفتم شاید بعدها باز همچین مشکلی پیش اومد یاد بگیریم:ws3:

لینک به دیدگاه
سلام ایمان خوبی؟:|

لپ تاپ دوستم بود آورد درستش کنم بعد همه اون کارا من به این مشکل بر خوردم:|

موقع نصب هر نرم افزاری این خطا رو میداد

گفتم شاید بعدها باز همچین مشکلی پیش اومد یاد بگیریم:ws3:

سلام

قربانت:icon_gol:

این به نظرم برای اسم فولدر هست که فارسیه، ممکنه هم فقط با یه کاراکترش مثل ی مشکل داشته باشه.:a030:

لینک به دیدگاه
سلام

قربانت:icon_gol:

این به نظرم برای اسم فولدر هست که فارسیه، ممکنه هم فقط با یه کاراکترش مثل ی مشکل داشته باشه.:a030:

مرسی:icon_gol:

به شک انداختی منو ولی فک کنم رو فلش هم امتحان کردم نشد

بعد زدم رو دسکتاپ شد

لینک به دیدگاه
سلام:icon_gol:

با اجازتون سوالو اینجا منتقل کردم تا جوابای بهتری بتونین دریافت کنید.:ws37:

از روش زیر استفاده کنین ببینید جواب میده

بازیابی اکانت یاهو

ابتدا وارد

(Sing in) شوید.

سپس بر روی گزینه I can’t access my account کلیک کنید.

در صفحه بعد باید انتخاب کنید که چه اتفاقی برای اکانت شما رخ داده است.برای بازیابی پسورد خود گزینه اول را انتخاب و بر روی Next کلیک کنید.

اکنون باید آی دی یا ایمیل آدرس یاهو خود را که میخواهید آنرا بازیابی نمایید به همراه کد امنیتی که در تصویر نشان داده شده است وارد کنید.در صفحه بعد ممکن است دو صفحه متفاوت برای شما نمایش داده شود:اگر قبلا ایمیل بازیابی (Recovery Email) یا شماره تلفنی برای اکانت خود تعیین کرده باشید از شما سوال میشود که آیا پسورد به ایمیل بازیابی فرستاده شود (گزینه اول) و یا اینکه میخواهید از طریق سوال امنیتی ایمیل خود را بازیابی کنید.(ممکن است گزینه های این صفحه نسبت به اطلاعات قبلی اکانت شما متفاوت باشد)

اگر که قبلا ایمیل بازیابی برای اکانت خود تعیین نکرده باشید مستقیم به صفحه سوالات امنیتی منتقل میشوید

.

نکته: ما در اینجا روش بازیابی اکانت با سوال امنیتی را آموزش میدهیم.در صفحه پرسش های امنیتی ابتدا شما باید پاسخ یکی از دو سوالی که هنگام ثبت نام آنها را تعیین نموده اید را تایپ و بر روی Next کنید.اگر سوال اول را بدرستی پاسخ دهید در صفحه بعد سوال امنیتی دوم را نیز باید پاسخ دهید.

پس از پاسخ درست به دو سوال امنیتی در صفحه بعد میتوانید یک پسورد جدید برای اکانت خود تعیین کنید.پسورد جدید و تکرار آن را تایپ و بر روی Next کلیک کنید.

حال اکانت شما با پسورد جدید در اختیارتان است اما قبل شروع یاهو یک صفحه بسیار مهم را نمایش میدهد که شما میتوانید اطلاعات ایمیل آدرس خود را مرور و ویرایش کنید.در این

شما میتوانید یک ایمیل بازیابی،شماره تلفن و سوالهای امنیتی جدید به اکانت خود اضافه کنید که علاوه بر افزایش امنیت ایمیل آدرس،بازیابی اکانت در دفعه بعد را بسیار آسانتر میکند.همچنین توصیه میکنیم که سوالهای امنیتی خود هر چند وقت یکبار عوض کنید تا احتمال هک اکانت شما کاهش یابد.

خیلی ممنون:icon_gol: ، ولی من همه ی این راه ها رو قبلا امتحان کردم، مشکل اینجاس که اصن سوالا هم یادم نیس :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
سلام.

چطور رمز مودم از کانفیگ مودم عوض کنم؟؟؟؟؟

سایت مخابرات گفته باید از کانفیگ مودمم عوض کنم بعد تو سایت رمز جدید وارد کنم

سلام

تو مرورگر بزن 192.168.1.1

بعدش یوزر و پسورد ازتون میخواد که یوزر admin هستش و پسورد هم admin یا 1234 هستش (البته اگه قبلا عوض نکرده باشین). اینجوری می تونید وارد کانفیک مودم بشین.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ...

دیفندر ویندوز 8.1 رو چطور میتونم on کنم ؟تو قسمت اکشن سنتر on میزنم بالا میاد ولی اپدیتش ارور داره میگه کانکشن اینترنت رو بررسی کنید ...

لینک به دیدگاه
سلام

تو مرورگر بزن 192.168.1.1

بعدش یوزر و پسورد ازتون میخواد که یوزر admin هستش و پسورد هم admin یا 1234 هستش (البته اگه قبلا عوض نکرده باشین). اینجوری می تونید وارد کانفیک مودم بشین.

ممنونم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.چند روز پیش بعد از دفرگ کردن ویندوز با نورتون یوتیلیتی(قبل از بالا اومدن ویندوز) و بعد ریستارت،ویندوزم دیگه بالا نمییاد.یعنی بعد از انتخاب ویندوز ارم ویندوز میاد وبرای یکی دو دقیقه معطل میکنه ولی بعد از این مدت پیغام crash ویندوز میاد. و بعد از یک ثانیه ویندوز ریستارت میشه و باز همین آش وهمین کاسه.همه ی repair های خود ویندوز رو امتحان کردم(همون که رو ویندوز f8 میزنیم)ولی یا باز ریستارت میشه یا میگه که نمیتونه تعمیر کنه .میخاستم بپرسم که راهی هست که بدون از دست رفتن نرم افزار ها،تنظیمات و اطلاعات ویندوز رو برگردونم؟چون اطلاعات مهمی توش دارم.:4564::4564:کمک کنید لطفا

لینک به دیدگاه
سلام دوستان.چند روز پیش بعد از دفرگ کردن ویندوز با نورتون یوتیلیتی(قبل از بالا اومدن ویندوز) و بعد ریستارت،ویندوزم دیگه بالا نمییاد.یعنی بعد از انتخاب ویندوز ارم ویندوز میاد وبرای یکی دو دقیقه معطل میکنه ولی بعد از این مدت پیغام crash ویندوز میاد. و بعد از یک ثانیه ویندوز ریستارت میشه و باز همین آش وهمین کاسه.همه ی repair های خود ویندوز رو امتحان کردم(همون که رو ویندوز f8 میزنیم)ولی یا باز ریستارت میشه یا میگه که نمیتونه تعمیر کنه .میخاستم بپرسم که راهی هست که بدون از دست رفتن نرم افزار ها،تنظیمات و اطلاعات ویندوز رو برگردونم؟چون اطلاعات مهمی توش دارم.:4564::4564:کمک کنید لطفا

سلام

توی safe mode ویندوز رو بالا آوردین؟

شاید بتونین ویندوز رو به چند روز قبل تر برگردونین و این مشکل حل بشن.

لینک به دیدگاه
سلام

ببخشید شما تو راه حل دوم گفتین یه فایل پیوست کردین ولی من پیداش نمی کنم. میشه یه دفعه دیگه پیوست کنین. ممنون:icon_gol:

سلام

یک فایل اجرایی هست که دوباره باید آپ کنم،چون سیستمم ویروسی بود یک باگ توش مونده بود که باید برطرف میشد برای همین از انجمن برداشتم تا اصلاحش کنم

دوباره یادم بندازید تا آپلودش کنم،بعد از تکمیل حدود 20 مگابایت میشه البته تکمیل دانلودش

لینک به دیدگاه

با سلام .

من هر وقت فلشمو به یه سیستمی میزنم فلشم این مدلی میشه

1437589115252.gif

اطلاعاتش نیست ! ولی قبل از باز کردن ویروس کشی میکنم اطلاعات انگار داره و اسماشونو موقع اسکن کردن مینویسه راهی داره که برگردونم !!

فایل اکسلمو که رو 3 ساعت روش ویرایش کردم پریده !!! :4564:

لینک به دیدگاه
با سلام .

من هر وقت فلشمو به یه سیستمی میزنم فلشم این مدلی میشه

1437589115252.gif

اطلاعاتش نیست ! ولی قبل از باز کردن ویروس کشی میکنم اطلاعات انگار داره و اسماشونو موقع اسکن کردن مینویسه راهی داره که برگردونم !!

فایل اکسلمو که رو 3 ساعت روش ویرایش کردم پریده !!! :4564:

سلام

فلشتون ویروسی شده و فایلاتون هیدن شده، فایلی که براتون ضمیمه کردم رو تو فلشتون کپی و اجرا کنید و بعدش اینتر رو بزنید. این فایل باعث میشه یه فولدر بدون نام تو فلشتون ایجاد بشه و همه فایلهای هیدن رو داخلش بریزه. امیدوارم مشکلتون برطرف بشه :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...