رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

چون تعداد رقتم ها از یه حدی بیشتر میشه به این شکل نشون میده

اعشار هم از یه حد بیشتر یشه و تو سلول جا نشه همینطور هست

در قسمت home/number/increase&decrease decimal میتونید تغییر بدید

سلام. میشه تصویری نشون بدین؟من به نتیجه نرسیدم متاسفانه.

لینک به دیدگاه

موس رو که روی این قسمت نگه داری شکلش تغییر میکنه

4x357e0dbhub0j6dnz8.jpg

حالا دابل کلیک کن درست میشه

لینک به دیدگاه

من آفیس ورژن 2007 دارم ولی فکر نکنم تفاوتی کنه،(مستطیل قرمز رنگ که مشخص کردم)

d781sp6hjgw4ufnflu2.jpg

لینک به دیدگاه
من آفیس ورژن 2007 دارم ولی فکر نکنم تفاوتی کنه،(مستطیل قرمز رنگ که مشخص کردم)

d781sp6hjgw4ufnflu2.jpg

منم 2007 دارم. اون قسمت رو کلیک کردم. اما متاسفانه درست نشد،تغییر میکنه! تبدیل به این ##### میشه..

. برای همین نوشتم به نتیجه نرسیدم:w58:

لینک به دیدگاه
منم 2007 دارم. اون قسمت رو کلیک کردم. اما متاسفانه درست نشد،تغییر میکنه! تبدیل به این ##### میشه..

اون سلول که مقدارش به فرم مختصر در اومده رو انتخاب کنید بعد یکی از اون گزینه ها رو بزنید

من با چندین دیتا انجام دادم نتیجه گرفتم:w58:

لینک به دیدگاه

این خطا نیست!

فظای سلول برای نوشتن محتوا کافی نیست.

روی خط اخرین مرز سمت راست سلول دابل کلیک کنید.

یا عرض سلول رو زیاد کنید.

یا فونت ریزتری انتخاب کنید

لینک به دیدگاه

فرمول نوشتی براش؟

لینک به دیدگاه
فرمول نوشتی براش؟

تو عکس اولی که گذاشتم مشخصه....

اعداد کم رو جواب میده.. عدد به بالای 20 میلیون میرسه اینجوری میشه.

اون سلول که مقدارش به فرم مختصر در اومده رو انتخاب کنید بعد یکی از اون گزینه ها رو بزنید

من با چندین دیتا انجام دادم نتیجه گرفتمw58.gif

من انجام دادم نشد. الان رو یک فایل اکسل جدید دیگه تست میکنم. از اول ساید این فایلم قاطی کرده:w58:

این خطا نیست!

فظای سلول برای نوشتن محتوا کافی نیست.

روی خط اخرین مرز سمت راست سلول دابل کلیک کنید.

یا عرض سلول رو زیاد کنید.

یا فونت ریزتری انتخاب کنید

این مورد رو همون اول تست کردم. متاسفانه این راه ج نداده بود.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من با دوربین موبایلم فیلم برداری کردم و فایل رو از طریق کابل به کامپیوترم انتقال دادم ، حالا همون فایل رو میخواهم تو یه فلش کپی کنم که اتفاقا فضای خالی زیادی هم داره منتها این پیغام رو میده میشه راهنماییم کنید

1234.jpg

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

من با دوربین موبایلم فیلم برداری کردم و فایل رو از طریق کابل به کامپیوترم انتقال دادم ، حالا همون فایل رو میخواهم تو یه فلش کپی کنم که اتفاقا فضای خالی زیادی هم داره منتها این پیغام رو میده میشه راهنماییم کنید

برید تو قسمت فرمت کردن فلش

قسمتی که مشخص کردم رو به 8192 تغییر بدید و فلش رو کاملا فرمت کنید

بعد کپی کنید

(از اطلاعات فلش بک آپ بگیرید قبل از فرمت!)

ne2.JPG

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این عددی که شما فرمودید به صورت پیش فرض روی فلشم هست

مشکل اینه از 10 تا کلیپی که من از موبایل به کامپوتر انتقال دادم فقط یک کلیپ به فلش انتقال داده نمیشه

و من تو دو تا فلش امتحان کردم و فقط یک کلیپ کپی نمیشه البته این دومین باریه که این اتفاق میفته دفعه قبل هم یکی از کلیپ ها کپی نمیشد.

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

فلش رو با فرمت ntfs فرمت کنین حله:a030:

لینک به دیدگاه

سلام به همه

یه مشکلی برا من پیش اومده

راستش شنیدم برای هر ویندوزی که میخواین نصب کنین، هاردتون باید به یه طرزی پارتیشن بندی بشه که از طریق محیط داس سیستم میشه این کار رو انجام داد... مثلا gpt یا mbr

میخواستم ببینم برا ویندوز 8.1 هاردم باید چه نوعی داشته باشه که عملکرد بهتر داشته باشه؟

لینک به دیدگاه
سلام به همه

یه مشکلی برا من پیش اومده

راستش شنیدم برای هر ویندوزی که میخواین نصب کنین، هاردتون باید به یه طرزی پارتیشن بندی بشه که از طریق محیط داس سیستم میشه این کار رو انجام داد... مثلا gpt یا mbr

میخواستم ببینم برا ویندوز 8.1 هاردم باید چه نوعی داشته باشه که عملکرد بهتر داشته باشه؟

سلام

من تا حالا 8 و 8.1 نصب نکردم، ولی این پست رو ببین، فکر کنم بد نباشه:

لینک به دیدگاه
سلام

من تا حالا 8 و 8.1 نصب نکردم، ولی این پست رو ببین، فکر کنم بد نباشه:

راستش مشکل اینجاست که من ویندوز 8.1 رو نصب کردم و نصب هم شده اما به نظرم یکم کند به نظر میرسه

تا اینکه توی نت خوندم که به نوع پاتیشن بندی هارد هم مربوط میشه

هارد من 500 هست

لینک به دیدگاه
از دوستان عزیز تقاضا دارم هر مشکلی که در رابطه با کامپیوتر دارن چه نرم افزار چه سخت افزار اینجا مطرح کنن.

سلام .. اینترنت دانلود مسنجر راخواستم دانلود کنم ولی توی تنظیمات رار میاد ..از اونجا چطوری می تونم نصبش کنم..نصبش رو بلدم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام .. اینترنت دانلود مسنجر راخواستم دانلود کنم ولی توی تنظیمات رار میاد ..از اونجا چطوری می تونم نصبش کنم..نصبش رو بلدم :icon_gol:

سلام

یعنی فایلش به صورت rar. هست؟ اگه اینجوریه باید اول نرم افزار Winrar رو نصب کنین تا بتونین با این فایل کار کنین و اکسترکتش کنین.:a030:

لینک به دیدگاه
سلام

یعنی فایلش به صورت rar. هست؟ اگه اینجوریه باید اول نرم افزار Winrar رو نصب کنین تا بتونین با این فایل کار کنین و اکسترکتش کنین.:a030:

سلام نرم افزار رار دارم فقط بعد از دانلود پنجره تنظیمات مسنجرباز می شه که از اون سردرد نمی یارم ..چطوری از پنجره تنظیمات وارد درایو سی بشم؟؟:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...