رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

من لپ تاپم خود به خود روشن میشه علت چیه ؟:ws38:

سلام

گزینه ی Wake upش فعال هست، از تنظیمات boot میشه غیر فعالش کرد، که خب فکر کنم روشش به لپ تاپ هم مرتبط باشه. ولی واسه ویندوز اینشکلی هست:

توی Power Option، قسمت advanced رو باز کنین، Planی که استفاده می کنین، واسه هر کدوم هم می تونین این تنظیمات رو اعمال کنین:

8qnj7j97uzblo8x0a9v.png

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من یه سوالی دارم اونم اینکه برنامه XAP_Deployer که برنامه ای هست برای نصب برنامه های کرک شده ویندوزفون ، باز نمیشه ویندوزم ۷ هستش اوایل باز میشد و من باهاش کار میکردم ولی الان اصلن برنامه باز نمیشه حتی ارور هم نمیده که چرا باز نمیشه یه کلیک میکنم علامت صبر میاد بد اصلن انگار نه انگار که برنامه رو زدم باز شه .

درضمن بهم گفتن که احتمالن در آنزیپ کردن فایلا مشکلی هست (

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
اینم لینک برنامه کم حجمه 300 کیلو هستش ) برنامه هم آنزیپ اینا هم نکردم که از زیپ کردن مشکلم باشه فقط یکی بهم گفت از یونیستالِ کنترل پنل اس دی کارت ویندوز فونو و یا هرچی که با اسم ویندوز فونه حذف کنم که دیدم هیچی با این مشخصات نیست خودمم احساس میکنم یه چیزی پاک شده از برنامه های سیستمی ویندوز که باز نمیشه خلاصه من هروقت دیگه گیر میکنم میام پیش متخصصا ممنون میشم که بهم راهنمایی کنین .:sigh:

لینک به دیدگاه

سلام

ببخشی من وقتی میخوام سیستمم رو خاموش کنم،میاد که یه برنامه هایی باز هستن اما لیستشون رو نمیاره

و من خدوم کلا قبلش همه رو میبندم کامل

چطور میشه این دیگه نیاد؟:hanghead:

----------------------------------------------

یکی هم درباره دانلود منیجر سوال داشتم

چرا برنامه ش یه ماهه ست؟

نمیشه یه جوری باشه که بیشتر باشه؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
سلام

ببخشی من وقتی میخوام سیستمم رو خاموش کنم،میاد که یه برنامه هایی باز هستن اما لیستشون رو نمیاره

و من خدوم کلا قبلش همه رو میبندم کامل

چطور میشه این دیگه نیاد؟:hanghead:

----------------------------------------------

یکی هم درباره دانلود منیجر سوال داشتم

چرا برنامه ش یه ماهه ست؟

نمیشه یه جوری باشه که بیشتر باشه؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

سلام

اگه برنامه ای باز نباشه که زیاد طول نمیکشه، می کشه؟

در مورد idm هم نرم افزارش رایگان نیست که، یا باید از کرکش استفاده کنین، که محدودیت زمانی نداشته باشه.

یا به صورت قانونی خریداریش کنین، اینجور که یادمه یه سایت ایرانی هم برای فروش نسخه اصلی وجود داره.

لینک به دیدگاه

ویندوزxp دارم

ولی بشدت کند شده ..اوایل که نصب کردم سرعت عالی داشت..ولی الان خیلی زمان میبرد که سیستم بالا بیاد و برنامه های کاربردی رو چک کنه

مثلا نود..و خیلی چیزهای دیگر

لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم بدون تعویض ویندوز مثل روز اول بشه

لینک به دیدگاه
ویندوزxp دارم

ولی بشدت کند شده ..اوایل که نصب کردم سرعت عالی داشت..ولی الان خیلی زمان میبرد که سیستم بالا بیاد و برنامه های کاربردی رو چک کنه

مثلا نود..و خیلی چیزهای دیگر

لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم بدون تعویض ویندوز مثل روز اول بشه

سلام

فکر کنم همون تعویض ویندوز راه حل بهتری باشه.

سلام دوستان

ببخشید چطور میشه آهنگ یه وبلاگ یا سایت رو سیو کرد؟:hanghead:

از پاسخگوییتون ممنونم:w16::icon_gol:

سلام

اینجا آموزشش گذاشته شده:

لینک به دیدگاه
سلام

مشکلتون حل شد؟

بیشتر توضیح میدین؟ احتمال میدین ویروس باشه؟

سرچ زدم چندتاصفحه اورد درتوضیح انتی ویروسا...

من حدسم به ویروس بود . درtask manger میومد و باحذفش دوباره میومد.

چندباراسکن کردم ازصبح سیستم رو...تابالاخره اویرا ویروس شناخت و حذف شد.

هنوزمتوجه نشدم براچی اومده...

owocn.exe اینم ااضافه شد/:

لینک به دیدگاه
سرچ زدم چندتاصفحه اورد درتوضیح انتی ویروسا...

من حدسم به ویروس بود . درtask manger میومد و باحذفش دوباره میومد.

چندباراسکن کردم ازصبح سیستم رو...تابالاخره اویرا ویروس شناخت و حذف شد.

هنوزمتوجه نشدم براچی اومده...

owocn.exe اینم ااضافه شد/:

سلام

توی Task manager رو همین راست کلیک می کنین، Open File Location مشخص نمی کنه، واسه چه برنامه ای هست؟

لینک به دیدگاه
سلام

توی Task manager رو همین راست کلیک می کنین، Open File Location مشخص نمی کنه، واسه چه برنامه ای هست؟

چرا..یه همچین ادرسیه:

C:\Users\sarevan\AppData\Roaming\Ucamdi

:ws37:

لینک به دیدگاه

خب یکیم به من یه جوابی بده دیگه :( در راه خدا یه راهنمایی بکنین دیگه کارم گیره آخه :(

---------

ببخشین دوباره میپرسم :

سلام دوستان من یه سوالی دارم اونم اینکه برنامه XAP_Deployer که برنامه ای هست برای نصب برنامه های کرک شده ویندوزفون ، باز نمیشه ویندوزم ۷ هستش اوایل باز میشد و من باهاش کار میکردم ولی الان اصلن برنامه باز نمیشه حتی ارور هم نمیده که چرا باز نمیشه یه کلیک میکنم علامت صبر میاد بد اصلن انگار نه انگار که برنامه رو زدم باز شه .

اینم لینک برنامه کم حجمه 300 کیلو هستش ) برنامه هم آنزیپ اینا هم نکردم که از زیپ کردن مشکلم باشه فقط یکی بهم گفت از یونیستالِ کنترل پنل اس دی کارت ویندوز فونو و یا هرچی که با اسم ویندوز فونه حذف کنم که دیدم هیچی با این مشخصات نیست خودمم احساس میکنم یه چیزی پاک شده از برنامه های سیستمی ویندوز که باز نمیشه خلاصه من هروقت دیگه گیر میکنم میام پیش متخصصا ممنون میشم که بهم راهنمایی کنین .sigh.gif

لینک به دیدگاه
خب یکیم به من یه جوابی بده دیگه :( در راه خدا یه راهنمایی بکنین دیگه کارم گیره آخه :(

---------

ببخشین دوباره میپرسم :

اینم لینک برنامه کم حجمه 300 کیلو هستش ) برنامه هم آنزیپ اینا هم نکردم که از زیپ کردن مشکلم باشه فقط یکی بهم گفت از یونیستالِ کنترل پنل اس دی کارت ویندوز فونو و یا هرچی که با اسم ویندوز فونه حذف کنم که دیدم هیچی با این مشخصات نیست خودمم احساس میکنم یه چیزی پاک شده از برنامه های سیستمی ویندوز که باز نمیشه خلاصه من هروقت دیگه گیر میکنم میام پیش متخصصا ممنون میشم که بهم راهنمایی کنین .sigh.gif

برنامه FRee ـه ؟ کرک نمیخواد ؟!

من تست کردم واسه منم باز نمیشه که !

از یه جای دیگه دانلود کردی و تست کنی ؟

لینک به دیدگاه
سلام

گزینه ی Wake upش فعال هست، از تنظیمات boot میشه غیر فعالش کرد، که خب فکر کنم روشش به لپ تاپ هم مرتبط باشه. ولی واسه ویندوز اینشکلی هست:

توی Power Option، قسمت advanced رو باز کنین، Planی که استفاده می کنین، واسه هر کدوم هم می تونین این تنظیمات رو اعمال کنین:

8qnj7j97uzblo8x0a9v.png

agha iman alan in gozine ro ke goftid zadam ama mal lap top man in gozinei ke shoma goftid nadare

rah boot behm neshon midid??

لینک به دیدگاه
agha iman alan in gozine ro ke goftid zadam ama mal lap top man in gozinei ke shoma goftid nadare

rah boot behm neshon midid??

سلام

این دو تا لینک رو یه نگاهی بکن:

[h=1]

[/h]

[h=1]

[/h]

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...