رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام :ws3:

چجوری میشه به جای آیکن فولدر یه عکس دلخواه گذاشت جوری که وقتی فولدر رو کپی میکنیم توی کامپیوتر یا دستگاه دیگه هم اون عکسه به جای آیکن باشه؟

از اینا

178ka5ycqhr4cfwj8q8v.jpg

سلام

روی فولدر موردنظر راست کلیک، properties، تب customize را انتخاب کنید. قسمت change icon را انتخاب کنید و از قسمت browser مسیر icon را انتخاب کرده، ok کنید.:a030:

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام

روی فولدر موردنظر راست کلیک، properties، تب customize را انتخاب کنید. قسمت change icon را انتخاب کنید و از قسمت browser مسیر icon را انتخاب کرده، ok کنید.:a030:

نه اینجوری نمیشه

اینجوری اگر فولدر رو انتقال بدم توی کامپیوتر دیگه عکسه نمیاد ، فقط تو همون سیستم آیکنش عوض میشه:hanghead:

• Like 3
لینک به دیدگاه
نه اینجوری نمیشه

اینجوری اگر فولدر رو انتقال بدم توی کامپیوتر دیگه عکسه نمیاد ، فقط تو همون سیستم آیکنش عوض میشه:hanghead:

ببخشید اشتباه متوجه شدم :icon_redface:

• Like 3
لینک به دیدگاه
نه اینجوری نمیشه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

:icon_redface:

• Like 5
لینک به دیدگاه
میتونه دلایل متفاوتی داشته باشه. مثلا اینکه یکی از سخت افزاراتون باعث ایجاد این مشکل شده hanghead.gif

همیشه موقع روشن کردن به این مشکل میخورید یا فقط یه بار اینجوری شده ؟ hanghead.gif

تقريبا يكساله

هر بار كه روشن ميكنم اين ارور مياد

البته حدودا 10 روزه فن پش سيستم صداي خر خر ميده كه با چند ضربه محكم صداش ميفته :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
تقريبا يكساله

هر بار كه روشن ميكنم اين ارور مياد

البته حدودا 10 روزه فن پش سيستم صداي خر خر ميده كه با چند ضربه محكم صداش ميفته :ws3:

یه کارایی میشه کرد. بسته به اینکه دلیل این ارور چی باشه هر کدوم از راه های زیر میتونه مشکل رو برطرف کنه :w16:

1- سیستم رو که روشن کردید دکمه Del رو چند بار بزنید تا وارد تنظیمات Bios بشید. بعد کلید F10 رو بزنید و اینتر کنید تا دربیاید:ws3:

اگه درست نشد این کارو امتحان کنید:

2- داخل Bios یه گزینه ای هست به اسم Fast Boot یا چیزی شبیه این که بستگی به مادربورد شما داره اسمش. تو اینترنت میتونید با مدل مادربوردتون پیداش کنید که چیه. اون رو فعال کنید و بازم امتحان کنید.

اگه بازم نشد ...

3- باتری مادربورد رو عوض کنید .

و در نهایت اگه بازم نشد ...

4- فایل Bios رو آپدیت کنید. البته یکمی دردسر داره ها 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

• Like 4
لینک به دیدگاه
یه کارایی میشه کرد. بسته به اینکه دلیل این ارور چی باشه هر کدوم از راه های زیر میتونه مشکل رو برطرف کنه :w16:

1- سیستم رو که روشن کردید دکمه Del رو چند بار بزنید تا وارد تنظیمات Bios بشید. بعد کلید F10 رو بزنید و اینتر کنید تا دربیاید:ws3:

اگه درست نشد این کارو امتحان کنید:

2- داخل Bios یه گزینه ای هست به اسم Fast Boot یا چیزی شبیه این که بستگی به مادربورد شما داره اسمش. تو اینترنت میتونید با مدل مادربوردتون پیداش کنید که چیه. اون رو فعال کنید و بازم امتحان کنید.

اگه بازم نشد ...

3- باتری مادربورد رو عوض کنید .

و در نهایت اگه بازم نشد ...

4- فایل Bios رو آپدیت کنید. البته یکمی دردسر داره ها 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

متشكرم

همون دكمه F1 رو ميزنم راحترم :ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
میگماااااایه اتفاق جالب برام افتادمن امروز که ویندوز 8.1 نصب کردم.همه چی انگلیسی بود.بعد که خاموشش کردم.یکی دو ساعت بعد که روشنش کردم دیدم همه چیش فارسی شده.اینم عکساش.مگه ویندوز 8.1 فارسی بوده من نمیدونستم?

ویندوز به هر زبانی language pack داره که میتونید از وبسایت مایکروسافت هر زبانی رو دانلود و نصب کنید :w16:

اما به نظر من تو اون ویندوزی که شما نصب کردین، از قبل language pack فارسی قرار داده شده. اجتمالا از همین ویندوزهایی که تو مغازه ها میفروشن خریدید. اینجور ویندوز ها ویرایش میشن اغلب.

شایدم بعد از نصب ویندوز، یک بسته آپدیت از دی وی دی خود ویندوز نصب کردید که زبان فارسی هم داخل اون بوده :w16:

ولی بعید میدونم خود ویندوز به صورت اتوماتیک زبان رو تغییر داده باشه hanghead.gif

اگه بخواید میتونید دوباره انگلیسیش کنید :a030:

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلام دوستان.طاعاتتون قبول:icon_gol:.

یه سوال word داشتم ممنون میشم کمکم کنید: برای اینکه با استفاده از دستور header بالای صفحات بنویسم به طوریکه بخوام نوشته ی هر صفحم متفاوت از بعدی باشه، چیکار کنم.فقط در این حد میدونم که باید اول صفحاتمو با دستور break page از هم جدا کنم.ولی من موفق نشدم:ws52:.میشه اگر کسی بلده مرحله به مرحله برام توضیح بده؟؟؟ خیلی متشکرم.:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام دوستان.طاعاتتون قبول:icon_gol:.

یه سوال word داشتم ممنون میشم کمکم کنید: برای اینکه با استفاده از دستور header بالای صفحات بنویسم به طوریکه بخوام نوشته ی هر صفحم متفاوت از بعدی باشه، چیکار کنم.فقط در این حد میدونم که باید اول صفحاتمو با دستور break page از هم جدا کنم.ولی من موفق نشدم:ws52:.میشه اگر کسی بلده مرحله به مرحله برام توضیح بده؟؟؟ خیلی متشکرم.:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

ممنون. طاعات شما هم قبول درگاه حق :icon_gol:

یه فیلم کوتاه گرفتم و 4 صفحه رو عناوینش رو مختلف نوشتم. براتون ضمیمه میکنم. اگر سوالی داشتید بپرسید. فقط دقت داشته باشید که برای این کار شما باید از اولین صفحه شروع کنید به تغییر دادن و بیاید پایین. چون با هر تغییر در هر صفحه، عناوین صفحات بعدی هم با عنوان صفحه فعلی یکی میشه. فیلم رو نگاه کنید متوجه میشید :a030:

• Like 6
لینک به دیدگاه
ویندوز به هر زبانی language pack داره که میتونید از وبسایت مایکروسافت هر زبانی رو دانلود و نصب کنید :w16:

اما به نظر من تو اون ویندوزی که شما نصب کردین، از قبل language pack فارسی قرار داده شده. اجتمالا از همین ویندوزهایی که تو مغازه ها میفروشن خریدید. اینجور ویندوز ها ویرایش میشن اغلب.

شایدم بعد از نصب ویندوز، یک بسته آپدیت از دی وی دی خود ویندوز نصب کردید که زبان فارسی هم داخل اون بوده :w16:

ولی بعید میدونم خود ویندوز به صورت اتوماتیک زبان رو تغییر داده باشه hanghead.gif

اگه بخواید میتونید دوباره انگلیسیش کنید :a030:

آهااااااااااااااااااااااان

من وقتی رفتم کیبرد رو فارسی کنم.یه چیزی اومد واسه دانلود.حجمش زیاد نبود دانلودش کردم.پس واسه اون بوده.

مرسی

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام.

من ویندوزمو از اون موقع که سون کردم برای صداش برنامه ندارم هر سری هم بیرون نصبش کردم.

برای برنامش از روی مادربردش شماره بخونم ولی یه سری کیسو باز کردم فک کنم سه تا شماره داشت میشه راهنمایی کنید .

لینک به دیدگاه

سلام. اگه بخوام یه فایلو طوری بشه که همیشه با pdf باز بشه باید چیکارکنم ؟

سلام

روی فایل مورد نظر، راست کلیک کنید، open with، گزینه آخر یعنی choose defualt را کلیک کنید. از قسمت برنامه ها adobe reader را انتخاب کنید(اگر تو لیست نیست کشوی other program را باز کنید ). سپس تیک always use ... را بزنید و ok کنید.

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام.

من ویندوزمو از اون موقع که سون کردم برای صداش برنامه ندارم هر سری هم بیرون نصبش کردم.

برای برنامش از روی مادربردش شماره بخونم ولی یه سری کیسو باز کردم فک کنم سه تا شماره داشت میشه راهنمایی کنید .

به نظر میاد باید داریورش رو از اینترنت پیدا و نصب کنید

• Like 4
لینک به دیدگاه
به نظر میاد باید داریورش رو از اینترنت پیدا و نصب کنید

خب برای این کار نیاز به عددی که روی مادربرد هست دارم ولی وقتی من کیس و باز کردم با چند تا عدد رو برو شدم که نمیدونم کدوم باید باشه ؟!:ws38:

• Like 2
لینک به دیدگاه

خب برای این کار نیاز به عددی که روی مادربرد هست دارم ولی وقتی من کیس و باز کردم با چند تا عدد رو برو شدم که نمیدونم کدوم باید باشه ؟!:ws38:

وقتی کیستون رو روشن میکنین اطلاعاتی که از جلوی چشماتون رد میشه نوع مادر بردتون رو نشون میده

داخل کیس هم وقتی برندشو پیدا کردی مثلا گیگابایت میتونی براحتی نوعش رو بخونی

• Like 4
لینک به دیدگاه
از دوستان عزیز تقاضا دارم هر مشکلی که در رابطه با کامپیوتر دارن چه نرم افزار چه سخت افزار اینجا مطرح کنن.

با سلام

وقتی فیلمی با جت ادیو باز میکنم صدا پخش نمیشه:5c6ipag2mnshmsf5ju3صدای لپ تاپم قطع نشده فقط صدا از طریق جت ادیو پخش نمیشه

ممنون میشم جواب بدین:w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه

اصلا نیازی نیست.

چند وقتی ه این درایور پک ها اومدن تو بازار

این نسخه اخرشه فک کنم. خودش می گرده رو هر سیستمی هم نصب می شه. کلا ازین تیپ چیزا هلو برو تو گلو. کار خوبی شده.

پلاس اینکه روی مای کامپیوتر راست کلیک کنید وارد پراپرتیس شید و بعد وارد دیواس منیجر

از اونجا سخت افزار صدا رو پیدا کنید. ب نت وص شید و روش راست کلیک کنید بزنید اپیدت یا اینستال .

ببخشید حس انگلیسی کردن نبودن، همه رو فارسی نوشتم دیگه

با سلام

وقتی فیلمی با جت ادیو باز میکنم صدا پخش نمیشه:5c6ipag2mnshmsf5ju3صدای لپ تاپم قطع نشده فقط صدا از طریق جت ادیو پخش نمیشه

ممنون میشم جواب بدین:w16:

این ها رو بررسی کردین؟

صدای خود نرم افزار قطع نیست؟

فایلتون خراب نیست؟

اگه فایلتون ویدو باشه. اینا رو کد می کنن برا کم حجم شدن.

پسوندش رو جت اودیو ساپورت می کنه؟

ویندوزتنون چیه؟ کدک های لازم رو داره؟

منم خیلی دیر از جت اویدو ب کا ام پلیر متنقل شدم. ولی الان از کا ام پلیر راضی ام. یورز فرندلی ه. و کدهای زیادی رو هم باز می کنه

:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...