رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

تورو خدا یکی به من بگه این مرگش چیه :(((

قبل اینکه باز بشه این ارورو میده و دیگه باز نمیشه

احتمالا چند برنامه دیگر در حال اجرا هستند و Ram گنجایش لازم را ندارد و برنامه Crash میکند.

لینک به دیدگاه
من هر وقت ویندوز و درایورها را آپدیت میکنم، تصاویر در Windows photo viewer به صورت زردرنگ نمایش داده میشوند.

کارت گرافیک NVIDIA هست. :ws52:

دوستان عزیز راه حلی در این مورد دارید؟

تا حالا همچين موردي پيش نيومده برام . مراحل زير رو چك كنيد:

Step 1:

1. Control Panel->Hardware and Sound->Color Management.

2. Select your display device.

3. Check the box “Use my setting for this device”.

4. Click Add.

5. Choose “sRGB IEC61966-2.1” (this is the color profile that IE is using)

6. Set it as default.

If the issue still persists, go to step 2.

Step 2:

1. Go to your desktop and right-click.

2. Select Personalize.

3. Select Display Settings.

4. Click on the Advanced Settings button.

5. Click on the Color Management Tab.

6. Click on the Color Management button.

7. Select your Display in the Device drop-down list.

لینک به دیدگاه
به دادم برسیم میترسم الان کامی بلا ملا سر من بیاره:4564::4564::4564:

الان حتی یاهو هم باز نمیکنه

موتور های جستجو گر دیگه هم باز نمیکنه

الان صفحات وب ذخیره شده ام از پیش فرض موزیلا رفته رو پیش فرض کروم

این راهنما هم نتونستم ادامه بدم م

تکس منیجر باز کردم اما.....................:4564:

کــــــــــــــمـــــــــــــــــــــک

کمک

help

f1

لینک به دیدگاه
یعنی درست میشه:4564:

ديگه بايد درست شه. مگر اينكه به طريقي دوباره ويروسي كنين سيستمو. (باز كردن درايوها يا فلش مموري و هر چيزي كه مشكوك به ويروس باشه بدون نصب آنتي ويروس)

لینک به دیدگاه
به دادم برسیم میترسم الان کامی بلا ملا سر من بیاره

الان حتی یاهو هم باز نمیکنه

موتور های جستجو گر دیگه هم باز نمیکنه

الان صفحات وب ذخیره شده ام از پیش فرض موزیلا رفته رو پیش فرض کروم

این راهنما هم نتونستم ادامه بدم م

تکس منیجر باز کردم اما.....................

کــــــــــــــمـــــــــــــــــــــک

کمک

help

f1

شما سیستمت قبلا سالم بوده؟

ویندوزت چیه؟

کی سالم بوده سیستمت؟

سلام مهندسان عزیز

میگم من نرمافزار کدم خیلی سر حال بودولی 2.3 روزه باز نمیشه اصلا.حتی امروز باز نصب کردم اما باز نمیشه.اصلا ارورم نمیده.کلا باز نمیشه

میشه کمک کنید عایاااااااااااااااچکار کنم؟

شما جدیدا نرم افزار خاصی نصب کردی؟

قبلا کار میکرد؟

لینک به دیدگاه
یعنی درست میشه:4564:

همونطور که گفتم اگه مشکل کامپیوترتون اخیرا ایجاد شده با System Restore حل میشه

لینک به دیدگاه
فکر نمیکنم هنگ کردن ربطی به کرک داشته باشه :ws38:

احتمالا یا مینیمم سیستم مورد نیاز بازی رو ندارید، یا پیش نیازهای بازی رو نصب نکردید و یا بازی با ویندوز نمیخونه :ws38:

نه من بازی رو تا چند مرحله بازی کردم قشنگ میخوند:ws3: اما مراحل بعدیش رمز اینا داشت بعد سرچ کردم نوشته بود باید کرک میشده ه و اینا

وقتی اون فایل همراهش رو اجرا کردم دیگه هنگ کرد قاطی نمود:hanghead:

لینک به دیدگاه

یه سوال دیگه که دارم... با چه برنامه ای میشه ویدیوهای انلاین رو دانلود کرد که با این نرم افزار کار کرده باشه:icon_redface:

چون من vso donwloder رو نصب کردم اما انگار نه انگار :ws3:

لینک به دیدگاه
یه سوال دیگه که دارم... با چه برنامه ای میشه ویدیوهای انلاین رو دانلود کرد که با این نرم افزار کار کرده باشه:icon_redface:

چون من vso donwloder رو نصب کردم اما انگار نه انگار :ws3:

سايت مربوط به ويدئوي آنلاين چنانچه هيتلر باشه مسلما همه دامين و ساب دامين اونم هيتلره و هيچ احد الناس و برنامه اي نميتونه شق القمر خاصي انجام بده و از اون سايت دانلود كنه. مگر با فراهم كردن يه بستر مانند pروكسي!

لینک به دیدگاه

شما جدیدا نرم افزار خاصی نصب کردی؟

قبلا کار میکرد؟

جدیدا نرم افزار جی ای اس نصب کردم.کار میکرد مشکلی نداشت...اما الان چند بارم ورژنای مختلف نصب کردم.کار نمیکنه!:ws52:

لینک به دیدگاه
جدیدا نرم افزار جی ای اس نصب کردم.کار میکرد مشکلی نداشت...اما الان چند بارم ورژنای مختلف نصب کردم.کار نمیکنه!:ws52:
خب شاید مشکل همین باشه بعضی نرم افزارا باعث به هم ریختن ویندوز میشن همچنین با توجه به اینکه غالبا تو ایران اکثریت قریب به اتفاق نرم افزارا کرکی هستن و از اونم بدتر ویندوزا هم همینطور، این مشکل پیش میاد
لینک به دیدگاه
خب شاید مشکل همین باشه بعضی نرم افزارا باعث به هم ریختن ویندوز میشن همچنین با توجه به اینکه غالبا تو ایران اکثریت قریب به اتفاق نرم افزارا کرکی هستن و از اونم بدتر ویندوزا هم همینطور، این مشکل پیش میاد

پس باید ویندوزم تغییر بدمم:icon_pf (34):

:a030:مرسی مهندس

لینک به دیدگاه
پس باید ویندوزم تغییر بدمم:icon_pf (34): :a030:مرسی مهندس
لزوما این کار لازم نیست از فایلای جدیدتون BACK UP بگیرین و از System Restore استفاده کنین!
لینک به دیدگاه
لزوما این کار لازم نیست از فایلای جدیدتون BACK UP بگیرین و از System Restore استفاده کنین!

:w58: پس باید ببرمش دکتر!راستش من خیلی آشنایی ندارم...همیشه کسی برام سیستممو روبه راه کرده!:ws3:خودم میتونم این کاری که میگید انجام بدم؟مشکلی نداره:hanghead:

لینک به دیدگاه
پرینترhp1006 ویندوز7 انتی ویروس فعال نبوده مرسی تا پرینترم درست نشه از این تایپیک نمیرم :4564:
خب برای جواب شما... قبل از هر کاری از سالم بودن پرینتر و ویروسی نبودن سیستمتون مطمئن شین حالا اول برید توی قسمت Printer & Fax توی کنترل پنل ببینین پرینتر رو اونجا شناخته یا نه اگه پرینتر رو شناخته باشه، مسئله فرق میکنه
لینک به دیدگاه
پرینترhp1006 ویندوز7 انتی ویروس فعال نبوده مرسی تا پرینترم درست نشه از این تایپیک نمیرم :4564:
خب برای جواب شما... قبل از هر کاری از سالم بودن پرینتر و ویروسی نبودن سیستمتون مطمئن شین حالا اول برید توی قسمت Printer & Fax توی کنترل پنل ببینین پرینتر رو اونجا شناخته یا نه اگه پرینتر رو شناخته باشه، مسئله فرق میکنه
لینک به دیدگاه
:w58: پس باید ببرمش دکتر!راستش من خیلی آشنایی ندارم...همیشه کسی برام سیستممو روبه راه کرده!:ws3:خودم میتونم این کاری که میگید انجام بدم؟مشکلی نداره:hanghead:
راستش سرعت نتم خیلی کمه به محض اینکه بهتر شد، اسکرین شات هاشو قرار میدم کار آسونیه نیازی به دکتر (!) نیست!!!
لینک به دیدگاه
راستش سرعت نتم خیلی کمه به محض اینکه بهتر شد، اسکرین شات هاشو قرار میدم کار آسونیه نیازی به دکتر (!) نیست!!!

خیلی مرسی:a030:...هر موقع شد ممنون میشم.لطف میکنی شما:hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...