رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

تو ادوب اکانت ایجاد کردم تا بتونم دانلودش کنم ولی این ارور رو داد:

eiwdvq16w0dnm4zbblf.png

بعد هم دوباره روی ادامه کلیک کردم و گفت که این فایل احتمالا داره به سیستمون اسیب بزنه ،نگی نگفتم(دقیقا همینو نوشته بود:ws3:)

چیکار کنم نتونستم دانلود کنم؟:hanghead:

دو تا اشكال وجود داره

1. از IE استفاده كرديد

2. چون از IE استفاده كرديد ( نسخه پايين تر ) به مشكل جاوا برخورديد.

همون Watermark رو دنبال كنيد بهتر و آسونتره :)

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیزم ببخشید یه سوال بالاخره مودم وایرلس گرفتم تونستم به وسیله wifa کانکت بشم اما الان مشکل ام کانکت شدن pc| هستش مودم قبلی من به وسیله usb وصل بودم به کامی اما الان به وسیله lan نمیتونم کانکت بشم از پشتیبانی پرسیدم میگه احتمالا کارت شبکه وصل نیست حالا چند سوال از گچا بفهمم که اصلا کارت شبکه دارم یا نع؟؟؟؟ چطور کارت شبکه نصب کنم؟؟؟؟ تو قسمت device maneager من گزینه Network adapters نست یه جا خودنم باید باشه تا بشه وصل شد چیکار کنم مممنون میشم کمک کنید

لینک به دیدگاه
سلام خدمت دوستان عزیزم ببخشید یه سوال بالاخره مودم وایرلس گرفتم تونستم به وسیله wifa کانکت بشم اما الان مشکل ام کانکت شدن pc| هستش مودم قبلی من به وسیله usb وصل بودم به کامی اما الان به وسیله lan نمیتونم کانکت بشم از پشتیبانی پرسیدم میگه احتمالا کارت شبکه وصل نیست حالا چند سوال از گچا بفهمم که اصلا کارت شبکه دارم یا نع؟؟؟؟ چطور کارت شبکه نصب کنم؟؟؟؟ تو قسمت device maneager من گزینه Network adapters نست یه جا خودنم باید باشه تا بشه وصل شد چیکار کنم مممنون میشم کمک کنید

سلام.

1. ابتداي كار براي اينكه به وسيله wifi بتونين وصل شين نيازمند يه سري تنظيمات روي مودم از قبيل SSID ، يوزر پس و... است كه معمولا توسط خودISP هم انجام ميشه.

2. اكثر سيستم هاي امروزي پورت LAN رو به صورت Onboard (رو مادربرد) دارند مگر اينكه سيستم قديمي باشه يا نياز به بيش از يك پورت باشه كه يه كارت شبكه نيز به سيستم اضافه ميشه . تصوير زير:

Connect_PC_Ethernet_Port.jpg

ساده ترين راه براي اطلاع از وضعيت كارت شبكه يا همون LAN از طريق بخش اتصالات ويندز ( در xp در مسير Mynetwork places>View network connections) هست.

چنانچه مودم رو خودتون خريدين بهترين و ساده ترين راه اينه كه يه سر ببرينش ISP تا همه تنظيمات رو اعمال كنند ( مخصوصا اتصالات مربوط به اينترنت مانند VPI ,VCI(

لینک به دیدگاه
دو تا اشكال وجود داره

1. از IE استفاده كرديد

2. چون از IE استفاده كرديد ( نسخه پايين تر ) به مشكل جاوا برخورديد.

همون Watermark رو دنبال كنيد بهتر و آسونتره :)

نه از اینترنت اکسپلورر استفاده نکردم...با یه مرور گر دیگه باز کردم ( web freer)

بله ممنون...به نظر خودمم اون راه آسونتر هست....:a030:

لینک به دیدگاه
سلام بر تو ای پیرمرد در آواتار

خوب، Dell - Vostro | 1510 ( لپ تاپ قدیمی هست ولی نه خیی خیلی )

سیستم عامل مورد استفاده ویندوز 7 هست ولی سیستم عامل نوشته شده روی برچسب روی لپ تاپ، ویستا نوشته!

این تنظیمات IP کارت وایرلس در range آی پی شبکه که گفتی یعنی چی؟ چیکار کنم؟

رفتم توی DW WLAN Card Utility و بخش Statistics ، ولی هیچی رو نشون نمیده

no answer ؟

لینک به دیدگاه
درود

چه موقع با این خطا مواجه میشید؟

این خطا دلایل مختلف از جمله کرک ناقص نرم افزار / عدم سازگاری با سیستم عامل / نصب ناقص نرم افزار و ... هست

:icon_gol:

:a030:

وقتی نرم افزار جی ای اس (مپ) باز میکنم.اولش بالا میاد بعد چند ثانیه این ارور رو نشون میده....

اخه بهم گفتن باید ویندوز م عوض کنم؟:icon_pf (34):

به نظرتون راه حل مناسبیه!!:w58:

لینک به دیدگاه
:a030:

وقتی نرم افزار جی ای اس (مپ) باز میکنم.اولش بالا میاد بعد چند ثانیه این ارور رو نشون میده....

اخه بهم گفتن باید ویندوز م عوض کنم؟:icon_pf (34):

به نظرتون راه حل مناسبیه!!:w58:

ببین داخل این لینک زیر کامل کرکینگ رو توضیح داده و سرویس پک های اضافه هم گذاشته،دانلود و نصب کن شاید مشکلت حل شد:w16:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
ببین داخل این لینک زیر کامل کرکینگ رو توضیح داده و سرویس پک های اضافه هم گذاشته،دانلود و نصب کن شاید مشکلت حل شد:w16:

ممنون مهندس:a030:

لینک به دیدگاه
عباس جان و بقیه علاقه مندان سلام میخوام یه سوال چالشی کنم:ws3:

اوندفعه که اون ارور معروف007 بودش که گفتم بعضی برنامه ها اجرا نمیشه و بعد یکی از دوستان راهنمایی بیت دیفندر رو داد و راهنمارو داشتم اجرا میکردم که یهو ویندوز کلا هنگ کرد و دیگه بالا نیومد و مجبور شدم دوباره ویندوز نصب کنم و این دفعه به بعضی برنامه ها گیر میده فقط مثل گوگل کروم که خیلی لازمش دارم و وقتی که باز میکنم این جور صفحه ای میادش و هیچ سایتی نمیتونم باز کنم و تنظیماتشم قفله و در عمل هیچ کاری نمیشه کرد:

http://www.noandishaan.com/upload/images/c7m7n7ifoii83zlf5dh.jpg

مجبور شدم از نسخه پرتابلش استفاده کنم ولی نمیشه هیچ اکستنشن یا افزونه ای روی اون نصب کرد!

ببینید خطاهای سیستم عامل مایکروسافت به قدری گوناگون هستند که حتی خود مایکروسافت برای کله گنده هاشون فقط تونسته Repair ارائه بده( اونم در ظاهر)

خود این خطا تا حالا برای من پیش نیومده. ولی با مطالعه مطالب کسایی که با شما هم درد هستند به این نتیجه رسیدم که باز هم باید از روش سعی و خطا استفاده کنید.

اول اینکه این مشکل ظاهرا از ناهماهنگی بین برخی برنامه ها یا درایورها با ویندوز به وجود می آد.

بهتر بود شما بلافاصله بعد از نصب ویندوز در هر گام از نصب برنامه ها وجود این ارور رو چک می کردید ( شاید متوجه می شدید متاثر از کدوم برنامه است)

بعضی ها گفتن با آپدیت Micosoft Visal C++یا .NET این مشکل رفع میشه.

بعضی میگن باید دستور CHKDSK اجرا کرد.

و الا ماشاا...

من چند تا از معتبر هاشو میارم اینجا خودتون با حوصله چک کنید:

( ضمنا یه بار هم تحت حالت SAFE mode چک کنید ببینید بازم ارور وجود داره؟)

پیشنهاد خود من دوتاس! :

آپدیت .NETو Visual C++و Direct X

یا اگه ویندوزت اورجینال نیست. یکی جدیدشو بگیر نصب کن ( همه اون بالایی یا در این حال خود به خود جدید میشن دیگه!)

لینک به دیدگاه
ببینید خطاهای سیستم عامل مایکروسافت به قدری گوناگون هستند که حتی خود مایکروسافت برای کله گنده هاشون فقط تونسته Repair ارائه بده( اونم در ظاهر)

خود این خطا تا حالا برای من پیش نیومده. ولی با مطالعه مطالب کسایی که با شما هم درد هستند به این نتیجه رسیدم که باز هم باید از روش سعی و خطا استفاده کنید.

اول اینکه این مشکل ظاهرا از ناهماهنگی بین برخی برنامه ها یا درایورها با ویندوز به وجود می آد.

بهتر بود شما بلافاصله بعد از نصب ویندوز در هر گام از نصب برنامه ها وجود این ارور رو چک می کردید ( شاید متوجه می شدید متاثر از کدوم برنامه است)

بعضی ها گفتن با آپدیت Micosoft Visal C++یا .NET این مشکل رفع میشه.

بعضی میگن باید دستور CHKDSK اجرا کرد.

و الا ماشاا...

من چند تا از معتبر هاشو میارم اینجا خودتون با حوصله چک کنید:

( ضمنا یه بار هم تحت حالت SAFE mode چک کنید ببینید بازم ارور وجود داره؟)

پیشنهاد خود من دوتاس! :

آپدیت .NETو Visual C++و Direct X

یا اگه ویندوزت اورجینال نیست. یکی جدیدشو بگیر نصب کن ( همه اون بالایی یا در این حال خود به خود جدید میشن دیگه!)

مرسی :icon_gol:

ببینید ویندوز قبلی من64بیت بود خوب بود ولی بعد یه مدت ارورای مختلف داد و هنگ کرد و لب تاب من قدیمیه 64نمیکشید واسه همین رفتم یه 32بیت جدید از داخل سایتای معتبر فارسی آپدیت جدید گرفتم و نصب کردم! از اول که nod32 نصب کردم و اکانت آپدیتمو فعال کردم شروع به کارشد و به کشتن وبروس های داخل درایوc و مخصوصا پوشه ویندوز پرداخت و همه رو برد داخل قرنطینه در حالیکه من تازه ویندوز نصب کرده بودمw58.gifاون دفعه اول که شما هم راهنمای بیت دیفندرو دادید من داشتم راهنمارو اجرا میکردم که قبلش ویندوز دیگه کامل هنگ کرد و بالا نیومد حتی در حالت سیف مد و مجبور شدم دوباره ویندروزه رو نصب کنم و این دفعه هم اول تمام نرم افزارهای اشاره شده آخرین ورژناشونو نصب کردم!ویژوال++ و دایرکت ایکس و نت فریم ورک و بعد بعضی برنامه هارو نصب کردمو بعد اون ارورو بعضی ها نمیداد مثلbmw meter که واسه چک کردن میزان استفاده اینترنته و بعضی مثلا مثل یه تقویم فارسی ، 7tweak و کروم مشکل داشتنw58.gif بعدش منnod نصب کردم باز حمله کرد به پوشه ویندوز درایو سی و من فورا exclusion کردم و نذاشتم حمله کنه وگرنه باز ویندوز داغون میشد و تاالان دیگه لب تاپ هنگ نمیکنه و ویندوز خوب به نظر میرسه فقط مشکل همین ارورو دارم

این راهنماها رو حتما مرور میکنم ولی یه بار اون راهنمای بیت دیفیندرو توحالت safemode رفتم کپی ریپلیس نشدTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

لینک به دیدگاه
درود

وارد قسمت network and sharing center بشید و change adaptor setting رو انتخاب کنید .

در این قسمت باید چیزی تحت عنوان wireless network یا یه چیزی تو همین مایه ها داشته باشید

راست کلیک و قسمت properties رو انتخاب کنید در این قسمت ip version 4 رو انتخاب کنید و IP هم رنج با شبکه وایرلستون وارد کنید.

:icon_gol:

آره، درسته، همینی که گفتین

ولی مشکل اینجاست که وقتی وایرلس رو میزنم، اصلن چراغش روشن نمیشه !

حل نشد

لینک به دیدگاه
سلام.

1. ابتداي كار براي اينكه به وسيله wifi بتونين وصل شين نيازمند يه سري تنظيمات روي مودم از قبيل SSID ، يوزر پس و... است كه معمولا توسط خودISP هم انجام ميشه.

2. اكثر سيستم هاي امروزي پورت LAN رو به صورت Onboard (رو مادربرد) دارند مگر اينكه سيستم قديمي باشه يا نياز به بيش از يك پورت باشه كه يه كارت شبكه نيز به سيستم اضافه ميشه . تصوير زير:

Connect_PC_Ethernet_Port.jpg

ساده ترين راه براي اطلاع از وضعيت كارت شبكه يا همون LAN از طريق بخش اتصالات ويندز ( در xp در مسير Mynetwork places>View network connections) هست.

چنانچه مودم رو خودتون خريدين بهترين و ساده ترين راه اينه كه يه سر ببرينش ISP تا همه تنظيمات رو اعمال كنند ( مخصوصا اتصالات مربوط به اينترنت مانند VPI ,VCI(

ببخشید من عکسی نمیبینم:sad0:

لینک به دیدگاه
ببخشید من عکسی نمیبینم:sad0:

تصویر قبلی:

تصاویر جدید(آنبورد):

کارت شبکه:

اتصال مودم به پی سی:

لینک به دیدگاه

:icon_pf (72):

سلام ، من حدود 5-4 روزه با یه مشکل جدی رو به رو شدم و اینکه هیچ کدوم از مرورگرها صفحات وب رو باز نمیکنن . مشکل از اینترنت نیست چون یه یوزر دیگه ساختم از اونجا مشکلی نیست اما با یوزر اصلی ویندوز ، هیچ صفحه ای باز نمیکنه.

ایرور پروکسی میده اما هیچ پروکسی فعال نیست... هیستوری و کوکی و همه چی هم پاک کردم نشد! مرورگرها ، کروم فایرفاکس اکسپلور همه رو دوباره نصب کردم باز مشکل حل نشددددددددد 117517_223.gif کمککککک پلیززززززز :icon_pf (72):

Unable to connect to the proxy server

A proxy server is a server that acts as an intermediary between your computer and other servers. Right now, your system is configured to use a proxy, but Google Chrome can't connect to it.

Here are some suggestions:

· If you use a proxy server, check your proxy settings or contact your network administrator to make sure the proxy server is working. If you don't believe you should be using a proxy server, adjust your proxy settings: Go to the Chrome menu >Settings > Show advanced settings... > Change proxy settings... > LAN Settings and deselect the "Use a proxy server for your LAN" checkbox.

چک باکسش فعال نبود اصلا که بخوام بردارم مشکل از این نبود

Error 130 (net::ERR_PROXY_CONNECTION_FAILED): Proxy server connection failed.

لینک به دیدگاه

تنظيمات IE و mozilla بايد اينطوري باشه. همينطوريه؟

4a0lbkkpkpx01u7og9.png

ytu1j53yg7qd3s0qo4gu.png

اگر مشكل از اينا نبود ممكنه يه نرم افزار فـيلتر شكن در حال اجرا باشه. بايد از task manager ببندينش

لینک به دیدگاه
تنظيمات IE و mozilla بايد اينطوري باشه. همينطوريه؟

اگر مشكل از اينا نبود ممكنه يه نرم افزار فـيلتر شكن در حال اجرا باشه. بايد از task manager ببندينش

آره اونا رو چک کرده بودم پروکسی فعال نباشه ، بازم چک کردم همینطوریه

task manager هم چک کردم چیزی در حال اجرا نبود :sigh:

mddfzhbua6h4wak2922f.jpg

بازم کمککککک :sad0::4564:

لینک به دیدگاه
آره اونا رو چک کرده بودم پروکسی فعال نباشه ، بازم چک کردم همینطوریه

task manager هم چک کردم چیزی در حال اجرا نبود :sigh:

mddfzhbua6h4wak2922f.jpg

بازم کمککککک :sad0::4564:

تب processes رو نگاه كنيد. ببينين اونجا چيزي فعال نيست

تنظيمات فايروالتون رو هم چك كنيد

لینک به دیدگاه
تب processes رو نگاه كنيد. ببينين اونجا چيزي فعال نيست

تنظيمات فايروالتون رو هم چك كنيد

اینا رو هم انجام دادم نشد

رفتم هر چی ستینگ بود بررسی کردم درست شد :ws3: ممنون دوست عزیز :icon_gol::icon_gol:

من همش قسمت LAN setting چک میکردم اون ستینگ بالاش نگاه نمیکردم ظاهرا از چک باکس اون بود

لینک به دیدگاه
تصویر قبلی:

تصاویر جدید(آنبورد):

کارت شبکه:

اتصال مودم به پی سی:

خیلی مممنون اما بازم تصویر اول نمایش داده نمیشه

داخل سی دی مادربرد من یه فولدر هست به نام lan پشتیبانی گفت اگه سی دی جداگانه نداشته تو سی دی مادربرد یه پوشه به اسم lan هستش

پوشه رو باز کردم م روی اینستال کلیک کردم اما بازم تغییری پیدا نکرده:5c6ipag2mnshmsf5ju3:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...