رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

درود...

میخواستم بدونم میتونم با اتصال سیم کارت به لپتاپ از لپتاپم بعنوان گوشی استفاده کنم؟ و اگر میشه چی لازمه که سیم کارت روش قرار بگیره و کدوم پورت باید متصل بشه....

ممنون میشم هر نکته یا راهنمایی در این مورد داشتین بفرمایید...:a030:

سلام هستی خانم :icon_gol:

چیزی که میخواید وجود داره. ولی فک میکنم هزینش اندکی زیاد باشه، چون تجهیزات داره. چیزی که من یک بار دیدم یه وسیله ای بود که 5 تا سیم کارت میخورد و تو یه شرکت برای کنفرانس های تلفنی استفاده میشد. البته من اطلاعاتم محدوده. شاید راه دیگه ای وجود داشته باشه :w16:

اینم بگم اگه همچین چیزی گیر بیارید برای برقراری ارتباط نیازی به اینترنت ندارید. تماس هاتون یا اینترنتی میشه که دیگه نیازی به سیم کارت نداره یا فقط با سیم کارته و نیازی به اینترنت نیست :a030:

درود...یه سوال دیگه از خدمت اساتید داشتم...

نرم افزاری برای شماره گذاری روی عکس بطور خودکار وجود داره؟ یا کدی که بشه بطور خودکار جایی از عکس ها شماره نوشت...

پ.ن:منظورم rename کردن عکس ها نیست....

ممنون...:a030:

برای شماره گذاری خودکار باید از نرم افزار استفاده کنید. یه نرم افزار رایگان هست که میتونه این کارو براتون انجام بده. از این لینک دانلود کنید :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اگه با کار باهاش سوالی براتون پیش اومد در خدمتم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام هستی خانم :icon_gol:

چیزی که میخواید وجود داره. ولی فک میکنم هزینش اندکی زیاد باشه، چون تجهیزات داره. چیزی که من یک بار دیدم یه وسیله ای بود که 5 تا سیم کارت میخورد و تو یه شرکت برای کنفرانس های تلفنی استفاده میشد. البته من اطلاعاتم محدوده. شاید راه دیگه ای وجود داشته باشه :w16:

اینم بگم اگه همچین چیزی گیر بیارید برای برقراری ارتباط نیازی به اینترنت ندارید. تماس هاتون یا اینترنتی میشه که دیگه نیازی به سیم کارت نداره یا فقط با سیم کارته و نیازی به اینترنت نیست :a030:

برای شماره گذاری خودکار باید از نرم افزار استفاده کنید. یه نرم افزار رایگان هست که میتونه این کارو براتون انجام بده. از این لینک دانلود کنید :

اگه با کار باهاش سوالی براتون پیش اومد در خدمتم :icon_gol:

ممنون ...کار با واتر مارک رو برای نوشته نگه داشته بودم و نمیدونستم که میشه واتر مارک برای شماره گذاری با تفاوت شماره ها داشت....:a030:

امتحان کردم ...چند تا عکس رو انتخاب کرده بودم ولی فقط یکی ازونها رو تونستم preview ش رو ببینم ،دکمه استارت هم فعال نشد برام که انتخاب کنم (تنظیمات رو هم تا حدودی تو گامها انجام دادم )

لینک به دیدگاه
ممنون ...کار با واتر مارک رو برای نوشته نگه داشته بودم و نمیدونستم که میشه واتر مارک برای شماره گذاری با تفاوت شماره ها داشت....:a030:

امتحان کردم ...چند تا عکس رو انتخاب کرده بودم ولی فقط یکی ازونها رو تونستم preview ش رو ببینم ،دکمه استارت هم فعال نشد برام که انتخاب کنم (تنظیمات رو هم تا حدودی تو گامها انجام دادم )

فکر میکنم تو قسمت آخر محلی برای ذخیره عکس انتخاب نکردین که دکمه start فعال بشه. برای preview هم یه عکس بیشتر نشون نمیده بهتون. مگر اینکه به صورت دستی یکی یکی عکس ها رو انتخاب کنید از قسمت select preview image

لینک به دیدگاه

یه سوال فوری....:5c6ipag2mnshmsf5ju3

نرمافزار team viewer که شرکت پشتیبانی خدمات adsl برای دانلود میگذاره ،در صورت نصب نرم افزار تا چه حدی به سیستم ما دسترسی دارن ؟ یعنی از لحاظ امنیتی مشکل ساز نباشه یه وقت؟

لینک به دیدگاه
یه سوال فوری....:5c6ipag2mnshmsf5ju3

نرمافزار team viewer که شرکت پشتیبانی خدمات adsl برای دانلود میگذاره ،در صورت نصب نرم افزار تا چه حدی به سیستم ما دسترسی دارن ؟ یعنی از لحاظ امنیتی مشکل ساز نباشه یه وقت؟

این نرم افزار یه نرم افزار فعال کننده ی سرویس DDNS هست و به دو صورت portable و نصبی قابل استفاده هست و تا زمانی که در حال اجرا باشه ، سرویس DDNS رو فعال نگه میداره و با داشتن پسورد ، دیگران امکان اتصال به سیستم شما رو خواهند داشت.

در غیر این صورت جای نگرانی نیست.

لینک به دیدگاه
این نرم افزار یه نرم افزار فعال کننده ی سرویس DDNS هست و به دو صورت portable و نصبی قابل استفاده هست و تا زمانی که در حال اجرا باشه ، سرویس DDNS رو فعال نگه میداره و با داشتن پسورد ، دیگران امکان اتصال به سیستم شما رو خواهند داشت.

در غیر این صورت جای نگرانی نیست.

برای پایین بودن سرعت نتم با پشتیبانی تماس گرفتم و گفتن برای ورود dns ها بصورت دستی اول این نرم افزار رو دانلود و نصب کنم و دوباره تماس بگیرم....منظورم این بود که فقط به بخشی از سیستمم که مربوط به نت باشه دسترسی خواهند داشت یا همه فایلها و سیستم؟

لینک به دیدگاه
برای پایین بودن سرعت نتم با پشتیبانی تماس گرفتم و گفتن برای ورود dns ها بصورت دستی اول این نرم افزار رو دانلود و نصب کنم و دوباره تماس بگیرم....منظورم این بود که فقط به بخشی از سیستمم که مربوط به نت باشه دسترسی خواهند داشت یا همه فایلها و سیستم؟

همونطوری که گفتم اونا با این نرم افزار به تمام سیستم دسترسی خواهند داشت اما تمام کارهایی که انجام میدن رو شما از نزدیک داری میبینی.

در واقع جلوی چشمت ، موس تکون میخوره و پنجره ها باز میشه.

تا وقتی هم که نرم افزار باز باشه اونا قادر به کنترل کامپیوترت جلوی چشم خودت هستن.

جای نگرانی نیست.

لینک به دیدگاه
تو ادوب اکانت ایجاد کردم تا بتونم دانلودش کنم ولی این ارور رو داد:

eiwdvq16w0dnm4zbblf.png

بعد هم دوباره روی ادامه کلیک کردم و گفت که این فایل احتمالا داره به سیستمون اسیب بزنه ،نگی نگفتم(دقیقا همینو نوشته بود:ws3:)

چیکار کنم نتونستم دانلود کنم؟:hanghead:

فکر کنم

سیستمتون نیاز داشته باشه:ws52:

واسه دانلود adob از سایت های ایرانی استفاده کنید

لینک به دیدگاه
من از سیم کارت به عنوان مودم و برای اتصال به اینترنت نمیخوام استفاده کنم ... فقط بعنوان گوشی و شاید برقراری تماس یا ارسال و دریافت پیامک ....

اینترنتم هم 512 هست ،هرچند به نظرم برای چیزی که من میخوام سرعت مهم نباشه...

برای اتصال سیم کارت به کامپیوتر معمولا اگه اسلاتی روی لپتاپ برای سیمکارت موجود نباشه از مودم های GSM استفاده میکنن .

یه سری مودم ها تحت عنوان GSM Modem که به پورت usb لپتاپ و کامپیوتر وصل میشن.

شما هر کاری که بتونی با مودم های دایل آپ انجام بدی رو میتونی روی مودم های GSM پیاده کنی.

برای توضیح بیشتر خدمتتون عرض کنم که کامپیوتر ها برای کنترل مودم ها از یک سری فرامین تحت عنوان AT Commands استفاده میکنن که هم در سری مودم های دایل آپ و هم در سری مودم های GSM ، این فرامین وجود دارن و عمکلرد یکسان دارن.

با مودم های GSM هم مثل مودم های دایل آپ میشه تماس تلفنی برقرار کرد و نیاز به اپلیکیشن مورد نظرش داره.

ساده ترین اپلیکیشن هم همون برنامه ی معروف ویندوز تحت عنوان hyper terminal هست که بیشتر حالت خط فرمانی داره که AT Command ها رو در اون وارد میکنیم.

نرم افزار های دیگه ای هم مثل iCall و ... وجود دارن که باید تست کنی.

لینک به دیدگاه

عباس جان و بقیه علاقه مندان سلام میخوام یه سوال چالشی کنم:ws3:

اوندفعه که اون ارور معروف007 بودش که گفتم بعضی برنامه ها اجرا نمیشه و بعد یکی از دوستان راهنمایی بیت دیفندر رو داد و راهنمارو داشتم اجرا میکردم که یهو ویندوز کلا هنگ کرد و دیگه بالا نیومد و مجبور شدم دوباره ویندوز نصب کنم و این دفعه به بعضی برنامه ها گیر میده فقط مثل گوگل کروم که خیلی لازمش دارم و وقتی که باز میکنم این جور صفحه ای میادش و هیچ سایتی نمیتونم باز کنم و تنظیماتشم قفله و در عمل هیچ کاری نمیشه کرد:

http://www.noandishaan.com/upload/images/c7m7n7ifoii83zlf5dh.jpg

مجبور شدم از نسخه پرتابلش استفاده کنم ولی نمیشه هیچ اکستنشن یا افزونه ای روی اون نصب کرد!

لینک به دیدگاه
عباس جان و بقیه علاقه مندان سلام میخوام یه سوال چالشی کنم:ws3:

اوندفعه که اون ارور معروف007 بودش که گفتم بعضی برنامه ها اجرا نمیشه و بعد یکی از دوستان راهنمایی بیت دیفندر رو داد و راهنمارو داشتم اجرا میکردم که یهو ویندوز کلا هنگ کرد و دیگه بالا نیومد و مجبور شدم دوباره ویندوز نصب کنم و این دفعه به بعضی برنامه ها گیر میده فقط مثل گوگل کروم که خیلی لازمش دارم و وقتی که باز میکنم این جور صفحه ای میادش و هیچ سایتی نمیتونم باز کنم و تنظیماتشم قفله و در عمل هیچ کاری نمیشه کرد:

http://www.noandishaan.com/upload/images/c7m7n7ifoii83zlf5dh.jpg

مجبور شدم از نسخه پرتابلش استفاده کنم ولی نمیشه هیچ اکستنشن یا افزونه ای روی اون نصب کرد!

:icon_gol:

یعنی هر آدرسی رو که وارد میکنی میره به همون آدرسی که تو عکس گذاشتی ؟؟ :ws38:

فقط کروم مشکل داره یا بقیه نرم افزاراتم قاطی میکنن ؟

لینک به دیدگاه

یعنی هر آدرسی رو که وارد میکنی میره به همون آدرسی که تو عکس گذاشتی ؟؟ :ws38:

فقط کروم مشکل داره یا بقیه نرم افزاراتم قاطی میکنن ؟

ببین اون دفعه ای که این ارورو میداد همه برنامه های که net framwork و m vissual c++ رو نیاز داشت ارور میداد ولی ایندفعه بعضی برنامه ها درسته بعضی ها از جمله کروم اینجوریه:ws52:نه هر سایتی بزنم داخلش هیچ کاری نمیکنه و همینجوری صفحه سفید میمونه و تمام ورژن های قدیم و جدیدشو امتحان کردم بازم حل نشد! اون دفعه اون دوست فعال اینجا که راهنمای بیت دیفیندرو داد اون راهنماهم داخل میحط safe mode اجرا نمیشه:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
ببین اون دفعه ای که این ارورو میداد همه برنامه های که net framwork و m vissual c++ رو نیاز داشت ارور میداد ولی ایندفعه بعضی برنامه ها درسته بعضی ها از جمله کروم اینجوریه:ws52:نه هر سایتی بزنم داخلش هیچ کاری نمیکنه و همینجوری صفحه سفید میمونه و تمام ورژن های قدیم و جدیدشو امتحان کردم بازم حل نشد! اون دفعه اون دوست فعال اینجا که راهنمای بیت دیفیندرو داد اون راهنماهم داخل میحط safe mode اجرا نمیشه:icon_pf (34):

راستشو بخوای قاسم جون من دلیلشو نمی دونم icon_pf%20(34).gif

ولی دو تا راه بهت میگم امتحان کن ببین جواب میده یا نه :

اولین راه این که برو به محل نصب کروم و اسم فایل اجرایی رو عوض کن. یعنی اسم chrome.exe رو بزار مثلا chrom1.exe

خب حالا امتحان کن ببین درس شد یا نه

راه دوم اینه که برو تو منو استارت و کروم رو بین برنامه های نصب شده پیدا کن:

29hmhou8kv44pnuo09t.jpg

روی اون کلیک راست کن و properties رو بزن. تو پنجره مشخصات که باز میشه تو انتهای قسمت target با یه space عبارت no -sandbox- رو اضافه کن.

دقیقا مثل عکس زیر:

w4fgmpokd1s383ciw4xb.jpg

حالا همه رو ok کن. دوباره از همون استارت کروم رو باز کن. ببین درست شده یانه. البته از من گفتن: روش دوم تنظیمات امنیتی کروم رو غیرفعال میکنه. البته مشکل خاصی پیش نمیاد معمولا

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان :ws3:

آقا من spss 18 رو نصب کردم کرک هم شده اما برای اجرای بخش prepare data for modeling ارور میده که license میخواد کسی راهکاری سراغ نداره؟:ws38:

لینک به دیدگاه
سلام بر تو ای پیرمرد در آواتار

خوب، Dell - Vostro | 1510 ( لپ تاپ قدیمی هست ولی نه خیی خیلی )

سیستم عامل مورد استفاده ویندوز 7 هست ولی سیستم عامل نوشته شده روی برچسب روی لپ تاپ، ویستا نوشته!

این تنظیمات IP کارت وایرلس در range آی پی شبکه که گفتی یعنی چی؟ چیکار کنم؟

رفتم توی DW WLAN Card Utility و بخش Statistics ، ولی هیچی رو نشون نمیده

درود

وارد قسمت network and sharing center بشید و change adaptor setting رو انتخاب کنید .

در این قسمت باید چیزی تحت عنوان wireless network یا یه چیزی تو همین مایه ها داشته باشید

راست کلیک و قسمت properties رو انتخاب کنید در این قسمت ip version 4 رو انتخاب کنید و IP هم رنج با شبکه وایرلستون وارد کنید.

لینک به دیدگاه
ghcf0skpmzthvexo4710.jpg

سلام بر مهندسا:a030:...

کسی میدونه این مشکلش چیه؟:ws52:

درود

چه موقع با این خطا مواجه میشید؟

این خطا دلایل مختلف از جمله کرک ناقص نرم افزار / عدم سازگاری با سیستم عامل / نصب ناقص نرم افزار و ... هست

لینک به دیدگاه
منم مشکل پرینتر دارم

درود

لطفا برای راهنمایی سوالتون رو دقیق مطرح کنید

دقیقا چه مشکلی دارید؟

از اتصال بین سیستم و پرینتر اطمینان دارید؟ درایور پرینتر نصب شده؟

لینک به دیدگاه
ممنون.

اتصال درست بود پیامش میگه نصب کامل انجام نشد

یعنی اصلا default نمیشه:sigh:

درود.

موضوع سوال: مشکل با پرینتر

مطمئن شوید که درایور سازگار با سیستم عامل نصب شده هست

مدل و برند پرینتر رو مطرح کنید

لینک به دیدگاه
درود.

موضوع سوال: مشکل با پرینتر

مطمئن شوید که درایور سازگار با سیستم عامل نصب شده هست

مدل و برند پرینتر رو مطرح کنید

سلام مدلش یه بار گفتمhp1006

با 2تا لپتاب چک کردم همین مشکل داره میگه نصب کامل انجام نشد.با اینکه سی دی نرم افزارش رو چندبار گذاشتم ولی نشد

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...