رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

- پــروکسی ای که استفاده میکنید برای رومانی است. غیر فعالش کنید.

- در مرورگر کروم از Customize and control google chrome (سه خط- بالا سمت راست)، به Settings بروید و روی Show advanced settings... کلیک کنید سپس Change proxy setting. در پنجره باز شده LAN setting و بعد از آن در پنجره جدید، چک کنید هیچ کدام از گزینه ها علی الخصوص Use a proxy server for ... تیک نداشته باشد.

- مجددا در Settings قسمت Apearance، اگر Home page تیک دارد و گوگل است؛ چک کنید که

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
باشد اگر نیست از قسمت Change تغییرش دهید.

- در همان تنظیمات، قسمت On startup گزینه سوم را انتخاب کنید Open a specific ... و در Set page آدرس گوگل را وارد کنید.

- قسمت Search را هم چک کنید که گوگل دیفالت باشد.

همه اینا که گفتیددددد چک کردم همون ها هستش که ه ه گفتید

دست نخورده بود

ام

ا مشکل همچنان باقیست:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
اگه از Pروکسی ااستفاده کنید. خودتونو به آب و آتیش هم بزنید به جای Google.com گوگل منطقه ای متناسب با اون IP میره.

به جای این کارا از آذرس زیر گوگل دیفالت رو بالا بیارید:

اینم باز نمیکنه

[h=1]Oops! Google Chrome could not find google.isearchinfo.com[/h]

:sad0::sad0::sad0:

لینک به دیدگاه
حامد جان یه دنبا ممنون

حل شد

غیر از US - در کیبورد united state international رو هم تعریف کرده بودم که با حذف اون مشکل برطرف شد

حسابی رفته بود رو اعصابمااااا

بازم ممنون حامد جان

خوشحالم كه حل شد. انجام وظيفه اس :icon_gol:

لینک به دیدگاه
اینم باز نمیکنه

Oops! Google Chrome could not find google.isearchinfo.com

:sad0::sad0::sad0:

اصلا چرا بايد بره به اين آدرس؟ google.isearchinfo.com

متاسفم اينو ميگم ولي بالاي 90 درصد منابع ميگن كه ريدايركت به اين آدرس ناشي از يه browser hijacker هست.

ويروس كه نه ولي يه نوع برنامه مخربه در اين حد ! ( نوعي مردم آزار!)

جاي نگراني نيست. با دستورالعمل لينك زير راحت ميتوني شرشو بكني :

لینک به دیدگاه
مهندس جان

مشکل پرینترت چند تا چیز میتونه باشه

پرینترت نصب بود قبلا رو همین سیستم که داری؟

کار میکرد؟

قبلا نصب نبود

سی دی نصب میشه ولی کنترل پنل که میرم حالت پرینتر غیرفعاله:sigh:

لینک به دیدگاه
اصلا چرا بايد بره به اين آدرس؟ google.isearchinfo.com

متاسفم اينو ميگم ولي بالاي 90 درصد منابع ميگن كه ريدايركت به اين آدرس ناشي از يه browser hijacker هست.

ويروس كه نه ولي يه نوع برنامه مخربه در اين حد ! ( نوعي مردم آزار!)

جاي نگراني نيست. با دستورالعمل لينك زير راحت ميتوني شرشو بكني :

این ادرس هم باز نمیشه:sad0::4564::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
من با ساخت درایو share مشکل دارم ...

ویندوزها xp بود ، Seven کردم ... الان نمیشه !

Ping میده ها ... ولی نمیدونم چشه !

تنظیمات خاصی داره عایا ؟

به اشتراك گذاري فولدر يا درايو در 7 يه خرده تنظيمات بيشتري نياز داره( به دلايل امنيتي)

براي به اشتراك گذاري مي توانيد از Properties و فعال كردن تيك share تعيين كنيد در شبكه چه كساني و چه مدتي دسترسي داشته باشند (مثلا everyone يعني همه ميتونن دسترسي داشته باشند)

در ضمن در بخش Network setting ويندوز 7 يه سري تنظيمات براي خود شبكه هست كه شما تعيين ميكنيد براي دسترسي به فولدر اشتراكي شما نياز به وارد كردن يوزر پس باشه يانه (Public or private)

براي دستورالعمل تصويري اشتراك ميتونيد عبارتي مانند "اشتراک گذاری در ویندوز 7" رو گوگل كنيد.

لینک به دیدگاه
این ادرس هم باز نمیشه:sad0::4564::icon_pf (34):

من موندم شما با اين اوضاع و احوالت چجوري ميتوني بياي انجمن :) خيلي ستمه . راهنما رو كپي ميكنم اين پايين :

Manual Removal Guides:

1. Open the Windows Task Manager

You can press Ctrl + Shift + ESC together or Ctrl + Alt + Delete together.

If it dose not work, Click the Start button, click the run option, type taskmgr and press OK. The Windows Task Manager should open.

1513.jpg

2. In the Windows Task Manager, find out the process of ”Google.isearchinfo.com” by name random.exe. Then scroll the list to find required process. Select it with your mouse or keyboard and click on the End Process button. This will end the process.

201209062041053.png

3. Delete malicious registry entries related to ”Google.isearchinfo.com” browser hijacker virus.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Active Setup\Installed Components\random

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\run\random

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Installer\Products\5ATIUYW62OUOMNBX256 “(Default)”=”1?

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\“UninstallString” = “‘%AppData%\[RANDOM]\[RANDOM].exe” -u

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\“ShortcutPath” = “‘C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\5ATIUYW62OUOMNBX256.exe” -u’”

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnce “5ATIUYW62OUOMNBX256” = “‘C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\5ATIUYW62OUOMNBX256.exe’

4.Remove malicious files of ”Google.isearchinfo.com” virus

C:\WINDOWS\assembly\KYH_64\Desktop.ini

C:\Windows\assembly\KYH_32\Desktop.ini

C:\WINDOWS\system32\giner.exe

لینک به دیدگاه
قبلا نصب نبود

سی دی نصب میشه ولی کنترل پنل که میرم حالت پرینتر غیرفعاله:sigh:

خب با این توصیفات چند حالت امکان داره

اول اینکه پرینترتون با ویندوز سازگار نیست

خودم پرینتر all in one از مدل hp 3050 دارم

ویندوزم 7 بود و راحت کار میکرد

به دلایلی مجبور شدم ویندوز رو به 8 تغییر بدم

حالا پرینتر کار میکنه اما اسکن نمیتونم بگیرم

در اصل این نوع پرینتر برای این ویندوز که دارم سازگار هست و توی سایت hp درایورش موجود هست

اما از اونجایی که ویندوز توی ایران کرک شده هست، با ویندوز من کار نکرد

با این حال اگر ویندوز 8 دیگه ای از شرکت دیگه ای بگیرم این احتمال هست که این مورد درست بشه

حالا این احتمال میره که ویندوزتون این پرینتر رو قبول نمیکنه

لطفا نوع پرینتر و سیستم عاملتونو بگین

دوم اینکه ممکنه در حین نصب سیستمی مثل آنتی ویروس یا فایروال جلوی نصب کامل رو بگیره و مانع این بشه که نصب درست انجام بشه

لینک به دیدگاه
به اشتراك گذاري فولدر يا درايو در 7 يه خرده تنظيمات بيشتري نياز داره( به دلايل امنيتي)

براي به اشتراك گذاري مي توانيد از Properties و فعال كردن تيك share تعيين كنيد در شبكه چه كساني و چه مدتي دسترسي داشته باشند (مثلا everyone يعني همه ميتونن دسترسي داشته باشند)

در ضمن در بخش Network setting ويندوز 7 يه سري تنظيمات براي خود شبكه هست كه شما تعيين ميكنيد براي دسترسي به فولدر اشتراكي شما نياز به وارد كردن يوزر پس باشه يانه (Public or private)

براي دستورالعمل تصويري اشتراك ميتونيد عبارتي مانند "اشتراک گذاری در ویندوز 7" رو گوگل كنيد.

rolleyessmileyanim.gif

لینک به دیدگاه
خب با این توصیفات چند حالت امکان داره

اول اینکه پرینترتون با ویندوز سازگار نیست

خودم پرینتر all in one از مدل hp 3050 دارم

ویندوزم 7 بود و راحت کار میکرد

به دلایلی مجبور شدم ویندوز رو به 8 تغییر بدم

حالا پرینتر کار میکنه اما اسکن نمیتونم بگیرم

در اصل این نوع پرینتر برای این ویندوز که دارم سازگار هست و توی سایت hp درایورش موجود هست

اما از اونجایی که ویندوز توی ایران کرک شده هست، با ویندوز من کار نکرد

با این حال اگر ویندوز 8 دیگه ای از شرکت دیگه ای بگیرم این احتمال هست که این مورد درست بشه

حالا این احتمال میره که ویندوزتون این پرینتر رو قبول نمیکنه

لطفا نوع پرینتر و سیستم عاملتونو بگین

دوم اینکه ممکنه در حین نصب سیستمی مثل آنتی ویروس یا فایروال جلوی نصب کامل رو بگیره و مانع این بشه که نصب درست انجام بشه

پرینترhp1006

ویندوز7

انتی ویروس فعال نبوده

مرسی

تا پرینترم درست نشه از این تایپیک نمیرم

:4564:

لینک به دیدگاه
شاید مشکل درایورش باشه!

اینجا برید و نسبت به نوع ویندوزتون هر سه بخش مخصوصا درایورشو دانلود کنید و نصب نمایید:

اونHP Print and Scan Doctor هم مشکل یاب پرینتره!

بازم نشد

مرسی:hanghead::4564:

لینک به دیدگاه

سلام سلام

یه سوال نرم افزاری داشتم ... من یه بازی رو دانلود و نصب کردم اما یادم رفته بود این کرک شو بدون باز کردن برنامه نصب کنم و اینا:ws3:

اما وقتی نصب کردم حالا وقتی میخوام برنامه رو باز کنم تا بخش loading گیرمیکنه و هنگ میکنه.. چند بار آنایستال اینستال کردم اما بازم همینجوریه

چه بایست نمود؟

ممنون:icon_redface::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام سلام

یه سوال نرم افزاری داشتم ... من یه بازی رو دانلود و نصب کردم اما یادم رفته بود این کرک شو بدون باز کردن برنامه نصب کنم و اینا:ws3:

اما وقتی نصب کردم حالا وقتی میخوام برنامه رو باز کنم تا بخش loading گیرمیکنه و هنگ میکنه.. چند بار آنایستال اینستال کردم اما بازم همینجوریه

چه بایست نمود؟

ممنون:icon_redface::icon_gol:

فکر نمیکنم هنگ کردن ربطی به کرک داشته باشه :ws38:

احتمالا یا مینیمم سیستم مورد نیاز بازی رو ندارید، یا پیش نیازهای بازی رو نصب نکردید و یا بازی با ویندوز نمیخونه :ws38:

لینک به دیدگاه
من موندم شما با اين اوضاع و احوالت چجوري ميتوني بياي انجمن :) خيلي ستمه . راهنما رو كپي ميكنم اين پايين :

Manual Removal Guides:

1. Open the Windows Task Manager

You can press Ctrl + Shift + ESC together or Ctrl + Alt + Delete together.

If it dose not work, Click the Start button, click the run option, type taskmgr and press OK. The Windows Task Manager should open.

1513.jpg

2. In the Windows Task Manager, find out the process of ”Google.isearchinfo.com” by name random.exe. Then scroll the list to find required process. Select it with your mouse or keyboard and click on the End Process button. This will end the process.

201209062041053.png

3. Delete malicious registry entries related to ”Google.isearchinfo.com” browser hijacker virus.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Active Setup\Installed Components\random

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\run\random

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Installer\Products\5ATIUYW62OUOMNBX256 “(Default)”=”1?

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\“UninstallString” = “‘%AppData%\[RANDOM]\[RANDOM].exe” -u

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\“ShortcutPath” = “‘C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\5ATIUYW62OUOMNBX256.exe” -u’”

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnce “5ATIUYW62OUOMNBX256” = “‘C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\5ATIUYW62OUOMNBX256.exe’

4.Remove malicious files of ”Google.isearchinfo.com” virus

C:\WINDOWS\assembly\KYH_64\Desktop.ini

C:\Windows\assembly\KYH_32\Desktop.ini

C:\WINDOWS\system32\giner.exe

به دادم برسیم میترسم الان کامی بلا ملا سر من بیاره:4564::4564::4564:

الان حتی یاهو هم باز نمیکنه

موتور های جستجو گر دیگه هم باز نمیکنه

الان صفحات وب ذخیره شده ام از پیش فرض موزیلا رفته رو پیش فرض کروم

این راهنما هم نتونستم ادامه بدم م

تکس منیجر باز کردم اما.....................:4564:

کــــــــــــــمـــــــــــــــــــــک

لینک به دیدگاه

سلام مهندسان عزیز:a030:

میگم من نرمافزار کدم خیلی سر حال بود:ws3:ولی 2.3 روزه باز نمیشه اصلا.حتی امروز باز نصب کردم اما باز نمیشه.اصلا ارورم نمیده.کلا باز نمیشه:icon_pf (34):

میشه کمک کنید عایااااااااااااااا:sad0:چکار کنم؟

لینک به دیدگاه

من هر وقت ویندوز و درایورها را آپدیت میکنم، تصاویر در Windows photo viewer به صورت زردرنگ نمایش داده میشوند.

کارت گرافیک NVIDIA هست. :ws52:

دوستان عزیز راه حلی در این مورد دارید؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...