رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

درود بر دوستان امروز انتی ویروسم عوض کردن نود 32 ورژن 4 نصب کردم

اما بلد نیستم سایت هایی که بلاک هستن رو باز کنم تو این ورژن

یه جا خودنم م وقتی انتی ویروس باز میشه f5 بزن اما باز کردم f5 زدم چیزی نشد

:5c6ipag2mnshmsf5ju3

برای جلوگیری از بلاک کردن سایت ها کافیه بخش مربوطه رو از tab مربوط به Setup غیر فعال کنین

لینک به دیدگاه
نه خاص نیستن مثل avira:ws3:

احتمال داره آنتی ویروستون به این مورد حساس باشه

البته بستگی به این داره که آیا قبلا با این شرایط رفته بودین یا نه؟

لینک به دیدگاه
احتمال داره آنتی ویروستون به این مورد حساس باشه

البته بستگی به این داره که آیا قبلا با این شرایط رفته بودین یا نه؟

شرایط خاصی نبود قبلا مشکلی نداشتم منتها یه دو سالی به خاطر خدمت نبودم بعد از خدمت اوضاع فرق کرد.فک کنم یاهو در فراغم خیلی رنج کشیده:ws3:

لینک به دیدگاه
برای جلوگیری از بلاک کردن سایت ها کافیه بخش مربوطه رو از tab مربوط به Setup غیر فعال کنین

میشه بگی چطور

این عکس set up انتی ویروسمه

1d7r8b3uygh383jrqb3o_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

مرسی که سوال قبلیم رو بی جواب نذاشتید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یه مشکل دیگه دارم ، نمیتونم از شکلک ها استفاده کنم حتی تنضیمات نوشته هم نیستند مثل فونت و اندازه و .... چرا؟ باید چکار کنم؟ من خودم تنظیمات رو دست نزدم خود به خود اینطوری شده

لینک به دیدگاه
مرسی که سوال قبلیم رو بی جواب نذاشتید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یه مشکل دیگه دارم ، نمیتونم از شکلک ها استفاده کنم حتی تنضیمات نوشته هم نیستند مثل فونت و اندازه و .... چرا؟ باید چکار کنم؟ من خودم تنظیمات رو دست نزدم خود به خود اینطوری شده

یا سرعت نت شما پایینه و صفحه کامل باز نمیشه و یا فلش پلیر نسخه آپدیت شدش نصب نیست! نسخه آپدیت شده فلش پلیر رو نصب کنید و از مرورگر های فایرفاکس یا کروم استفاده کنید:w16:

لینک به دیدگاه
میشه بگی چطور

این عکس set up انتی ویروسمه

1d7r8b3uygh383jrqb3o_thumb.jpg

اینجوری دوست من:

توی صفحه ی زیر Toggle Advanced Mode رو انتخاب میکنی و تو صفحه ی ظاهر شده Yes رو میزنی

szzi45gdattdvn0nfkt.jpg

بعد این کار زیر تب Setup چند تا چیز دیگه میاد که با کلیک رو اونا میتونی به صفحه ی مربوط به خاموش یا روشن کردن هرکدومشون بری

لینک به دیدگاه
سلام لپ تابم یه مستطیل سیاه کوچولو حالت گرافیکی میاد رو صفحه دلیلش چی هست؟

خب یه اسکرین شات ازش بگیرین بذارین ببینیم چیه خب؟

لینک به دیدگاه
http://www.noandishaan.com/upload/images/ukybvjq55jkvm3dlymm.png سلام لپ تابم یه مستطیل سیاه کوچولو حالت گرافیکی میاد رو صفحه دلیلش چی هست؟

قابل جا به جا شدن هست؟ یعنی با کلیک موس و جا به جا کردن موس جا به جا میشه؟

نرم افزار جدید نصب کردین؟

لینک به دیدگاه
اینجوری دوست من:

توی صفحه ی زیر Toggle Advanced Mode رو انتخاب میکنی و تو صفحه ی ظاهر شده Yes رو میزنی

szzi45gdattdvn0nfkt.jpg

بعد این کار زیر تب Setup چند تا چیز دیگه میاد که با کلیک رو اونا میتونی به صفحه ی مربوط به خاموش یا روشن کردن هرکدومشون بری

مرسی دقیقا دنبال همین صفحه بودم اما نمیدونستم کدوم گزینه رو باید بزنم تا اون صفحه بیاد:5c6ipag2mnshmsf5ju3:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
نه -نمیدونم چرا اینطوری شده

این مستطیل که میگین همیشه هست؟

حتی تو استارت آپ ویندوز؟

لینک به دیدگاه
یا سرعت نت شما پایینه و صفحه کامل باز نمیشه و یا فلش پلیر نسخه آپدیت شدش نصب نیست! نسخه آپدیت شده فلش پلیر رو نصب کنید و از مرورگر های فایرفاکس یا کروم استفاده کنید:w16:
lمنم این مشکل دارم با فایرفاکس و فلش پلیر 11 دارم ولی باز مشکلم حل نشد
لینک به دیدگاه
این مستطیل که میگین همیشه هست؟ حتی تو استارت آپ ویندوز؟
بله-تو همه صفحاتی که باز میکنم-بعضبی وقتا میاد و بعد درست میشه ولی الان همینطور مونده
لینک به دیدگاه
lمنم این مشکل دارم با فایرفاکس و فلش پلیر 11 دارم ولی باز مشکلم حل نشد

Cash فایر فاکس رو پاک کنید و دوباره امتحان کنین:w16:

لینک به دیدگاه
بله-تو همه صفحاتی که باز میکنم-بعضبی وقتا میاد و بعد درست میشه ولی الان همینطور مونده

احتمال میره که پیکسل های لپ تاپتون سوخته باشه

لینک به دیدگاه
آخه تا 2 روز پیش خیلی خوب بود،الان من چکار کنم؟
لینک به دیدگاه
آخه تا 2 روز پیش خیلی خوب بود،الان من چکار کنم؟

مرورگرتون چیه؟ با گوگل کروم هم امتحان کردین؟ cash مرورگرو پاک کنید باز ببینید مشکل حل میشه یا نه..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...