رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

sدرود بر دوستان

یه مشکلی موقع نصب ویندوز دارم این هستش که ه ه

هنگام تایید قرارداد ویندوز دکمه f8 من از کار میوفته

میتونم خارج بشم یا برم صفحات دیگه قرارداد بخونم م م امااااااااااااااا نمیتونم برم مرحله بعد

میشه یه راه جلوم بزارید از شر این مشل خلاص بشم:sigh:

لینک به دیدگاه
sدرود بر دوستان

یه مشکلی موقع نصب ویندوز دارم این هستش که ه ه

هنگام تایید قرارداد ویندوز دکمه f8 من از کار میوفته

میتونم خارج بشم یا برم صفحات دیگه قرارداد بخونم م م امااااااااااااااا نمیتونم برم مرحله بعد

میشه یه راه جلوم بزارید از شر این مشل خلاص بشم:sigh:

روی تمامی کیبردهای جدید که دارای دکمه های مولتی مدیا هستند که کارهای زیادتری رو برای شما توی ویندوز انجام میده ، یک دکمه هست که معمولا یک چراغ به رنگ نارنجی ، قرمز یا زرد رو روی کیبرد روشن میکنه که معمولا رنگ این چراغ با رنگ ۳ چراغ دیگه کیبرد تفاوت داره !

کافیه شما موقعی که دارید ویندوز رو نصب میکنید و دکمه ی f8 شما کار نمیکنه ، این کلید رو یک بار فشار بدین !

اگر چراغ دکمه های اضافه کیبرد روشنه اون رو خاموش کنید و اگر خاموشه اون رو روشن کنید .....

الان دیگه دکمه ی f8 کار میکنه !!:a030:

لینک به دیدگاه
روی تمامی کیبردهای جدید که دارای دکمه های مولتی مدیا هستند که کارهای زیادتری رو برای شما توی ویندوز انجام میده ، یک دکمه هست که معمولا یک چراغ به رنگ نارنجی ، قرمز یا زرد رو روی کیبرد روشن میکنه که معمولا رنگ این چراغ با رنگ ۳ چراغ دیگه کیبرد تفاوت داره ! کافیه شما موقعی که دارید ویندوز رو نصب میکنید و دکمه ی f8 شما کار نمیکنه ، این کلید رو یک بار فشار بدین ! اگر چراغ دکمه های اضافه کیبرد روشنه اون رو خاموش کنید و اگر خاموشه اون رو روشن کنید ..... الان دیگه دکمه ی f8 کار میکنه !!:a030:
دکمه f8 من برای بوت کردن کار میکنهیعنی چند بار اونو میزنم سیستم رو بوت میکنهاما به اون قسمت میرسم همه دکمه هام کار میکنه جز f8
لینک به دیدگاه
دکمه f8 من برای بوت کردن کار میکنهیعنی چند بار اونو میزنم سیستم رو بوت میکنهاما به اون قسمت میرسم همه دکمه هام کار میکنه جز f8

فکر میکنم اگه به انتهای صفحه بری (یعنی تمام قرارداد رو مثلا بخونی) دکمه کار کنه .... :whistle:

چند بار این حالت واسه من پیش اومده. نمیدونم اینجا هم همین جوری هست یا نه:ws38:

لینک به دیدگاه

یه خواهشی از دوستان دارم و اونم اینکه اگر در این تاپیک مشکلشون حل شد، لینک پست سوال و لینک پست

راه حل رو بزارن و اعلام کنند که مشکلشون حل شده. اینجوری باقی دوستانی که به مشکلات مشابه برخورد

میکنند میتونن راحت تر به جواب برسند

ممنون

لینک به دیدگاه
فکر میکنم اگه به انتهای صفحه بری (یعنی تمام قرارداد رو مثلا بخونی) دکمه کار کنه .... :whistle:

چند بار این حالت واسه من پیش اومده. نمیدونم اینجا هم همین جوری هست یا نه:ws38:

یه بار تا اخرش رفتم و رسیدم صفحه اخر بازم کار نکرددددددد

همه دکمه هامو هم زدم قط esc و pag down کار میکنهههه

کسی میدونه باید چیکار کنم م م

راستی هارد ام موقع روشن شدن صدای تراکتور گرفته باید فاتحه اش بخونم؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
یه بار تا اخرش رفتم و رسیدم صفحه اخر بازم کار نکرددددددد

همه دکمه هامو هم زدم قط esc و pag down کار میکنهههه

کسی میدونه باید چیکار کنم م م

راستی هارد ام موقع روشن شدن صدای تراکتور گرفته باید فاتحه اش بخونم؟؟؟؟

مطمئنی هاردته؟

شاید فن سی پی یو باشه؟

یا فن پاور؟

مطمئنی هارده؟

لینک به دیدگاه
مطمئنی هاردته؟

شاید فن سی پی یو باشه؟

یا فن پاور؟

مطمئنی هارده؟

مطمئن ام هارده

وقتی کامی رو روشن میکنم انگار دو سه ثانیه اتوبوس ترمز دستی میکشه ه ه

صدای قیژ قیژ میاد بعد خوب میشه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

اما الان اون f8 مهم تره:4564:

لینک به دیدگاه
مطمئن ام هارده

وقتی کامی رو روشن میکنم انگار دو سه ثانیه اتوبوس ترمز دستی میکشه ه ه

صدای قیژ قیژ میاد بعد خوب میشه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

اما الان اون f8 مهم تره:4564:

اگه هارد باشه که احتمال میدم نیست، هاردت داره میره بهشت:ws3:

لینک به دیدگاه

یه سوال فنی :ws3:

واسه این کیبوردای سوکت سوزنی های قدیمی یه تبدیل یو اس بی گرفتم ولی وصل که میکنم کار نمیکنه:ws52:یعنی میخوام بدونم با تبدیل باید کیبورد کار کنه؟توی دیوایس منجیر توی کدوم بخش میآدش؟بخش کیبورد یا بخش یو اس بی ها؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
یه سوال فنی :ws3:

واسه این کیبوردای سوکت سوزنی های قدیمی یه تبدیل یو اس بی گرفتم ولی وصل که میکنم کار نمیکنه:ws52:یعنی میخوام بدونم با تبدیل باید کیبورد کار کنه؟توی دیوایس منجیر توی کدوم بخش میآدش؟بخش کیبورد یا بخش یو اس بی ها؟ :ws38:

اول پیشنهاد میکنم زیاد تو سیستمت از تبدیل استفاده نکنی مگر اینکه سخت افزاری که سوکتش فرق میکنه واقعا شاخ باشه

نکته دوم اینه که ممکنه این تبدیل که گرفتین مال کیبورد نباشه، اگه مخصوص کیبورد نباشه نمیخونه

برای مثال موس هم با اون نوع سوکت داریم

مسلما تبدیل موس و کیبورد متفاوته

در مورد سوالتون باید بگم اصلا توی بخش خاصی نباید بیاد؟!؟!

ویندوز به صورت خودکار سخت افزارایی مثل کیبورد رو خودش میشناسه و نیازی به تنظیمات اضافی نیست

مگر اینکه سخت افزارتون درایور داشته باشه که در این صورت باید درایورش رو نصب کنین

لینک به دیدگاه
اول پیشنهاد میکنم زیاد تو سیستمت از تبدیل استفاده نکنی مگر اینکه سخت افزاری که سوکتش فرق میکنه واقعا شاخ باشه

نکته دوم اینه که ممکنه این تبدیل که گرفتین مال کیبورد نباشه، اگه مخصوص کیبورد نباشه نمیخونه

برای مثال موس هم با اون نوع سوکت داریم

مسلما تبدیل موس و کیبورد متفاوته

در مورد سوالتون باید بگم اصلا توی بخش خاصی نباید بیاد؟!؟!

ویندوز به صورت خودکار سخت افزارایی مثل کیبورد رو خودش میشناسه و نیازی به تنظیمات اضافی نیست

مگر اینکه سخت افزارتون درایور داشته باشه که در این صورت باید درایورش رو نصب کنین

ممنون

نمیدونم تبدیل چیه! سبز رنگه:ws3:نه کیبورد نه موس هیچکدومو نمیخونه! من میخواستم به لب تابم کیبورد اضافه کنم! یه سی دی درایورم داشتش کیبورده ، ولی افاقه نکرد:ws3:

لینک به دیدگاه
ممنون

نمیدونم تبدیل چیه! سبز رنگه:ws3:نه کیبورد نه موس هیچکدومو نمیخونه! من میخواستم به لب تابم کیبورد اضافه کنم! یه سی دی درایورم داشتش کیبورده ، ولی افاقه نکرد:ws3:

یه مهندس که هر چیزی رو به لپ تاپش وصل نمیکنه!!!:vahidrk:

اول مطمئن شین ماله چیه!!!

معمولا کیبورد ها درایور نمیخوان مگه اینکه امکانات اضافی داشته باشن

لینک به دیدگاه
یه مهندس که هر چیزی رو به لپ تاپش وصل نمیکنه!!!:vahidrk:

اول مطمئن شین ماله چیه!!!

معمولا کیبورد ها درایور نمیخوان مگه اینکه امکانات اضافی داشته باشن

آخ سرم:sad0:من رفتم مغازه گفتم تبدیل کیبورد میخوام اونم داد:ws3:ولی کار نمیکنه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

کیبوردتو عوض کن ...:ws3:

لینک به دیدگاه
یه فیلم دارم تو سیستمم

با دوربین هندی کم گرفته شده اما باز نمیشه با هیچ برنامه ای

تو مشخصاتش هم زده type: bitmap image !!

چیکارش کنم؟

شاید این فایل فیلم نباشه و فایل اصلی هیدنه!(نرم افزار ضمیمه را اکسترکت و در فولدر مربوطه کپی و اجرا کنید یعد چندلحظه فایلای مخفی ظاهر میشن)

اگه فایل فیلم باشه باید km Player یا vlc player پخشش کنه:w16:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...