رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

زنگ زدم پشت بانی با کمک های اون به یه جاهایی رسیدم

گفت احتمالا کارت شبکه از setup وصل نیست رفتم اونجا دیدم enabal نیست ebabal کردم اما هر کاری میکنم |save نمیشه

f10 میزنم م م اما سیو نمیشه

دوباره بعد خارج شدن دوباره وارد سیت اپ میش م میبینم دی سیبل هستش:sad0:

لینک به دیدگاه
درود

چند روزیه ویندوز عوض کردم . مسنجر جدید هم نصب کردم ولی نمیتونم از مسنجرم استفاده کنم !

حتی دو بار هم نصب کردم ولی نشد !

راه حلی براش هست ؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

نه اررور خاصی نمیده همون ارروری که وقتی رمز یا ID اشتباه وارد میکنی میاد !

و اینکه امتحان کردم با Yahoo mail و سیستم خونه مشکلی ندارم فقط سر همین سیستم جدیده که وین عوض کردم این مشکل دارم !

ینی چی باوووووو علاوه بر مسنجر دیگه یاهو میلمم باز نمیشه :4564:

ایمیل مهم دارم یکی به دادم برسه :ا

یه چیزی ام اضافه کنم خطای سرور یافت نشد میزنه ه ه برای یاهو میلم !!!

لینک به دیدگاه

سلام این مشکل پرینتر من کسی نتونست بگه

نمیتونم پرینت بگیرم

سی دی راه انداز میذارم ایراد نصب میگیره

hp1006 مدل پرینترم

لینک به دیدگاه

ایمیلای یاهو جدیدا اینجوری شده:icon_pf (34):باید رمزتو ریکاوری کنی یا از طریق سوال امنیتی یا ایمیل دوم :w16:داداش من ایمل یاهوش اینجوری شد سوال امنیتیش یادش نیست ایمیل دومم نداده دیگه ایملش به فنا رفت:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
سلام این مشکل پرینتر من کسی نتونست بگه

نمیتونم پرینت بگیرم

سی دی راه انداز میذارم ایراد نصب میگیره

hp1006 مدل پرینترم

شاید مشکل درایورش باشه!

اینجا برید و نسبت به نوع ویندوزتون هر سه بخش مخصوصا درایورشو دانلود کنید و نصب نمایید:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اونHP Print and Scan Doctor هم مشکل یاب پرینتره!

لینک به دیدگاه

از چی استفاده میکنی برای باز کردن ایمیلت ؟؟ یعنی کدوم مرورگر ....

با سیستم های دیگه هم همین مشکل رو داری ؟؟؟

دقیقا پیام ارورو بنویس اینجا .... :icon_gol:

لینک به دیدگاه
درود...

لپتاپم هنگ كرده...يعني ويندوز بالا مياد و بعد هنگ ميكنه....راهي غير از صبر كردن وجود نداره؟:hanghead:

ممنون...

چه مدت هنگ میکنه ؟؟ :ws38:

احتمالا یا سیستم ویروسیه ... یا نرم افزارای سنگین روش نصب کردی که با اجرای ویندوز اونا هم اجرا میشن و سیستم کند میشه :ws38:

............ و یا ویندوزت زیادی کار کرده و باید عوض بشه :w16:

لینک به دیدگاه
چه مدت هنگ میکنه ؟؟ :ws38:

احتمالا یا سیستم ویروسیه ... یا نرم افزارای سنگین روش نصب کردی که با اجرای ویندوز اونا هم اجرا میشن و سیستم کند میشه :ws38:

............ و یا ویندوزت زیادی کار کرده و باید عوض بشه :w16:

هنيشه وقتي اينطوري ميشه با پاور روشن خاموش ميكنم چند بار مثل قبل ويندوز بالا مياد بعد يك تا دو مين دوباره هنگ ميكنه....اينطور مواقع خاموش ميكنم چند ساعت بعد كه روشن كنم درست شده...بار آخري كه با پاور روشن كردم زدم اسكن كنه چند مين بعد هنگ كرد و يمي دو ساعتي روشن بود ولي درست نشد.الان خاموش كردم....

لینک به دیدگاه
هنيشه وقتي اينطوري ميشه با پاور روشن خاموش ميكنم چند بار مثل قبل ويندوز بالا مياد بعد يك تا دو مين دوباره هنگ ميكنه....اينطور مواقع خاموش ميكنم چند ساعت بعد كه روشن كنم درست شده...بار آخري كه با پاور روشن كردم زدم اسكن كنه چند مين بعد هنگ كرد و يمي دو ساعتي روشن بود ولي درست نشد.الان خاموش كردم....

اگه قبل از هنگ کردن فرصت کردید از restore استفاده کنید.

اسکن رو در حالت safe mode با یه آنتی ویروس آپدیت انجام بدین.

هارد دیسک رو Defrag کنید.

و طبیعتا برنامه های غیر ضروری رو uninstall کنید.

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

یه سوال

:ws52: الان ویندوزم بالا نمیآد میشه به یه راهی دسترسی پیدا کنم به درایو ها از جمله دستکتابم؟ آخه یکی دوفایل دارم میخوام کپی کنم درایوای دیگه!

در هیچ حالتی از جمله safemode بالا نمیآد!TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

لینک به دیدگاه
از چی استفاده میکنی برای باز کردن ایمیلت ؟؟ یعنی کدوم مرورگر ....

با سیستم های دیگه هم همین مشکل رو داری ؟؟؟

دقیقا پیام ارورو بنویس اینجا .... :icon_gol:

خوب با مرور گر کرومم درست شد :ws3:

فقط مسنجرم نمیشه که اونم اروری رو میده که وقتی آی دی و پس اشتباه وارد میکنی :hanghead:

نه گفتم که تازه وین عوض کردم و مسنجر نصب کردم و سر این سیستمم باز نمیشه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

یه سوال

:ws52: الان ویندوزم بالا نمیآد میشه به یه راهی دسترسی پیدا کنم به درایو ها از جمله دستکتابم؟ آخه یکی دوفایل دارم میخوام کپی کنم درایوای دیگه!

اگه اسم دقیق فایل هارو میدونی سی دی ویندوز بزار و تو مراحل بعد با cmd فایل ها تو جابجا کن. راه دیگه ای هم هست که من خودم تا بحال استفاده نکردم.

اونم اینکه از نرم افزارهای Boot Disk استفاده کنی. با یه سیستم دیگه دانلود کن و بزن رو cd بعد بیار رو سیستم خودت بوت کن. یه محیط ویندوز مانندی باز

میشه که میتونی فایل ها رو جابجا کنی. یه گوگل کنی میتونی برنامه ها شو پیدا کنی.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

یه سوال

اگر سی دی ویندوز دارید میتوانید Repair کنید.

یا با استفاده از ویندوز Live سیستم را بوت کنید و به راحتی به فایلهایتان دسترسی داشته باشید.

خوب با مرور گر کرومم درست شد :ws3:

فقط مسنجرم نمیشه که اونم اروری رو میده که وقتی آی دی و پس اشتباه وارد میکنی :hanghead:

نه گفتم که تازه وین عوض کردم و مسنجر نصب کردم و سر این سیستمم باز نمیشه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

با فــیلترشکن امتحان کنید.

از طریق Messenger- Connections تنظیمات کانکشن را تغییر دهید. گزینه دوم Connect via proxy server را انتخاب کنید.

لینک به دیدگاه

درود...

از دیروز موقع تایپ کردن قلمم پرش داره(مثلا در کلمه تایپ "تا" رو مینویسه بعد دوباره میره اول ت و "ی" رو نمیتونم بنویسم) و فونت رو تغییر میده (از en به فارسی یا بالعکس)

ممنون میشم بفرمایید چکار باید بکنم؟:hanghead:

لینک به دیدگاه
اگه اسم دقیق فایل هارو میدونی سی دی ویندوز بزار و تو مراحل بعد با cmd فایل ها تو جابجا کن. راه دیگه ای هم هست که من خودم تا بحال استفاده نکردم.

اونم اینکه از نرم افزارهای Boot Disk استفاده کنی. با یه سیستم دیگه دانلود کن و بزن رو cd بعد بیار رو سیستم خودت بوت کن. یه محیط ویندوز مانندی باز

میشه که میتونی فایل ها رو جابجا کنی. یه گوگل کنی میتونی برنامه ها شو پیدا کنی.:icon_gol:

اسم دقیق فایلو یادم نیست ولی محل دقیقشو میدونم:ws3:اونcmdچجوریاست؟

اون نرم افزارا هم دنبالشم:w16:

اگر سی دی ویندوز دارید میتوانید Repair کنید.

یا با استفاده از ویندوز Live سیستم را بوت کنید و به راحتی به فایلهایتان دسترسی داشته باشید.

ریپیر که نمیشه! ویندوز لایوم دانلود کردم و رایت کردم و بعد بوت کردم ولی آخر لودینگ ارور میده که نمیشهTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

لینک به دیدگاه
اسم دقیق فایلو یادم نیست ولی محل دقیقشو میدونم:ws3:اونcmdچجوریاست؟

اون نرم افزارا هم دنبالشم:w16:

ریپیر که نمیشه! ویندوز لایوم دانلود کردم و رایت کردم و بعد بوت کردم ولی آخر لودینگ ارور میده که نمیشهTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

برای باز کردن cmd وقتی وارد قسمت repair میشی (بعد از بوت شدن سی دی ویندوز) پنج تا گزینه در اختیارت میزاره که یکیش command prompt هستش.

اون گزینه رو که باز میکنی یه محیط Dos بالا میاد که میتونی با استفاده از اون فایل هایی که میخوای رو برداری.

اگه تا حالا کار نکردی همون راه دومی که گفتم رو برو دنبالش :ws37:

لینک به دیدگاه
درود...

از دیروز موقع تایپ کردن قلمم پرش داره(مثلا در کلمه تایپ "تا" رو مینویسه بعد دوباره میره اول ت و "ی" رو نمیتونم بنویسم) و فونت رو تغییر میده (از en به فارسی یا بالعکس)

ممنون میشم بفرمایید چکار باید بکنم؟:hanghead:

سلام

دقیقا متوجه منظورتان نشدم. ولی اگر حین تایپ کردن، زبان خود به خود تغییر میکند؛ شاید تنظیمات کلیدهای تغییر زبان کیبورد به هم خورده. :ws38:

از کنترل پنل طبق تصویر چک بفرمائید که تنظیمات تغییر کلید زبان صحیح باشد.

97423990607579375056.jpg

لینک به دیدگاه
سلام

دقیقا متوجه منظورتان نشدم. ولی اگر حین تایپ کردن، زبان خود به خود تغییر میکند؛ شاید تنظیمات کلیدهای تغییر زبان کیبورد به هم خورده. :ws38:

از کنترل پنل طبق تصویر چک بفرمائید که تنظیمات تغییر کلید زبان صحیح باشد.

ممنون .اینها رو چک کرده بودم قبلا مشکلی ندارند..:hanghead:

لینک به دیدگاه

سلام

چرا از دیشب گوگل برای من فیل تر شدههه

برا شما هم ین طوریه؟؟

تو گوگل کروم ادرس گوگل رو میزنم میره اینجا

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...