رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

آره بابا.پایینی رو میزنم.چند بار هم نصب کردم بازم همینطوری بود!

برام عجیبه. چون این اتفاق نباید بیفته. هرچقدر فکر میکنم، نمیتونم دلیلش رو بفهمم.

لینک به دیدگاه

خودمم نمیدونم چی شده.بیخیالش شدم دیگه.حتی اون 100 مگی هم که میسازه رو پاک کردم از اول ساختش بازم درت نشد.فقط ویندوز 8 یه اکانت داره که ایمیل میدی بهش من از اکانت قبلیم استفاده کردم.میگم شاید اطلاعات اون اکانت هست انتقال داده میشه اینجا وگرنه هیچ نرم افزاری نیست از دفعه پیش

لینک به دیدگاه
خودمم نمیدونم چی شده.بیخیالش شدم دیگه.حتی اون 100 مگی هم که میسازه رو پاک کردم از اول ساختش بازم درت نشد.فقط ویندوز 8 یه اکانت داره که ایمیل میدی بهش من از اکانت قبلیم استفاده کردم.میگم شاید اطلاعات اون اکانت هست انتقال داده میشه اینجا وگرنه هیچ نرم افزاری نیست از دفعه پیش

اگه منظورت اینه که اکانت مایکروسافت رو به عنوان یوزر های کاریری استفاده میکنی، پس از همینه. چون اطلاعاتت توی اکانت مایکروسافت ذخیره میشه. توی کامپیوترت ذخیره نمیشه. و اگه ویندوز هم عوض کنی، به محض وارد شدن به اون اکانت، اطلاعاتت بر میگرده. چون توی سرور مایکروسافت ذخیره میشه.

لینک به دیدگاه
اگه منظورت اینه که اکانت مایکروسافت رو به عنوان یوزر های کاریری استفاده میکنی، پس از همینه. چون اطلاعاتت توی اکانت مایکروسافت ذخیره میشه. توی کامپیوترت ذخیره نمیشه. و اگه ویندوز هم عوض کنی، به محض وارد شدن به اون اکانت، اطلاعاتت بر میگرده. چون توی سرور مایکروسافت ذخیره میشه.

عه پ اینطوریه؟آره از همون اکانت استفاده کردم.مرسی گفتم حتما ویروسی چیزی هست که اینا پاک نمیشه

لینک به دیدگاه
عه پ اینطوریه؟آره از همون اکانت استفاده کردم.مرسی گفتم حتما ویروسی چیزی هست که اینا پاک نمیشه

آره بابا. نگران نباش. ویندوز 8 خیلی امنیتی تر از این حرفهاست. آنتی ویروس خود ویندوز 8 ، قوی تر از nod32 هست.

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان من یک کارت کپچر 1394 روی مادربردم داشتم که تازگی ها بدجور نیاز داشتمش و برای همین اون هم بدجور داشت ادا در میاورد تا اینکه امروز بالاخره تونستم به کامپیوتر بشناسونمش و نصبش کنم ولی بعد از حدود 10 الی 5 دقیقه کار با دوربین و جستجوی محل مورد نیاز دقیقا در محلی که می خواستم شروع به کپچر کنم دیدم که شدیدا دوربینم برق دار شد و برای همین سریعا از کامپیوتر جداش کردم بعد که کابل رو نگاه کردم دیدم به صورت متناوب (قطع و وصل شدن دو سه ثانیه ای) برق به سر کابل میاد و میره و وقتی هم به دوربین وصلش می کنم روی دوربین هم علامت قطع و وارد کردن کابل میاد و کل بدنه دوربین برق دار میشه!!

کمکم کنید درستش کنم.

با تشکر

لینک به دیدگاه
آره بابا. نگران نباش. ویندوز 8 خیلی امنیتی تر از این حرفهاست. آنتی ویروس خود ویندوز 8 ، قوی تر از nod32 هست.

نود که خیلی به درد نخوره.من پاندا دارم ارجینال خریدم تا الانم مشکلی نداشتم باش

لینک به دیدگاه
نود که خیلی به درد نخوره.من پاندا دارم ارجینال خریدم تا الانم مشکلی نداشتم باش

پاندا، آنتی ویروس آنچنان قوی نیست. توی بررسی آنتی ویروس ها هم، رتبه خوبی نیاورده. ولی چون اورجینالش رو استفاده میکنی، خیلی بهتره.

منظورم این بود که، آنتی ویروس مایکروسافت نمیذاره وروس وارد کامپیوترت بشه. مگر اینکه ویروس جدیدی باشه که چون آنتی ویروس رو آپدیت کردی، نشناسه.

لینک به دیدگاه
پاندا، آنتی ویروس آنچنان قوی نیست. توی بررسی آنتی ویروس ها هم، رتبه خوبی نیاورده. ولی چون اورجینالش رو استفاده میکنی، خیلی بهتره.

منظورم این بود که، آنتی ویروس مایکروسافت نمیذاره وروس وارد کامپیوترت بشه. مگر اینکه ویروس جدیدی باشه که چون آنتی ویروس رو آپدیت کردی، نشناسه.

من تا حالا باهاش مشکلی نداشتم.جز قدیمی ترین آنتی ویروس هاست.کاسپر سرعت رو خیلی میاره پایین آخه.روی خود ویندوز 8 آنتی ویروس هست مگه؟اگه منظورت ماکروسافت سکوریتی هست اون که خیلی بیخوده:دی

لینک به دیدگاه
من تا حالا باهاش مشکلی نداشتم.جز قدیمی ترین آنتی ویروس هاست.کاسپر سرعت رو خیلی میاره پایین آخه.روی خود ویندوز 8 آنتی ویروس هست مگه؟اگه منظورت ماکروسافت سکوریتی هست اون که خیلی بیخوده:دی

به این دلیل مشکلی نداشتی که، این ویروس هایی که به طرف کامپیوترهای ما میان، خیلی ضعیف هستند، و اکثر آنتی ویروس ها میشناسنشون. آره کاسپر سنگینه.

ولی اگه میتونستیم مشکل برنامه های کرک شده رو توی آنتی ویروس Bidefender حل کنیم که به نرم افزارهای کرک شده گیر نده، بهترین و قوی ترین آنتی ویروس هست.

منظورم از آنتی ویروس ویندوز 8 ، Windows Defender هست که در حالت عادی، توی ویندوز فعاله، تا وقتی که آنتی ویروس دیگه ای نصب نکنی. ولی زیاد خودش رو نشون نمیده. تو پس زمینه ویندوز، فعالیت میکنه.

قویه. ولی نه در حد آنتی ویروسی مثل Bitdefender . ولی از Nod32 و Avira و Mcafee قوی تره.

لینک به دیدگاه

آهان نمیدونستم که خودش آنتی ویروس داره.اکثر آنتی ویروسها به کرک گیر میدن.برای سال جدید یا باید تمدید کنم پاندا رو یا اینکه جدید بگیرم.تو موجودهای بازار چیزی نمیدونی حوب باشه؟d-data خووبه؟توی پایتخت خفن تعریف میکردن ازش!

لینک به دیدگاه
آهان نمیدونستم که خودش آنتی ویروس داره.اکثر آنتی ویروسها به کرک گیر میدن.برای سال جدید یا باید تمدید کنم پاندا رو یا اینکه جدید بگیرم.تو موجودهای بازار چیزی نمیدونی حوب باشه؟d-data خووبه؟توی پایتخت خفن تعریف میکردن ازش!

نمیدونم والا. وضع مالیم تا حالا اینقدر خوب نشده که بخوام آنتی ویروس اورجینال بخرم.:icon_pf (34): و نمیتونم تو این زمینه مشاوره بدم:sigh:

لینک به دیدگاه
نمیدونم والا. وضع مالیم تا حالا اینقدر خوب نشده که بخوام آنتی ویروس اورجینال بخرم.:icon_pf (34): و نمیتونم تو این زمینه مشاوره بدم:sigh:

منم قصدش رو نداشتم اما سیستم ویروس file.exe گرفت بیچارم گرد.پاندا رو نصب کردم بدون اینکه آپدیت و اکتیو کنم زد ترکوندش.اونجا بود که فهمیدم خووبه:دی

لینک به دیدگاه

من میخوام نرم افزار آفیس نصب کنم.تا الان ورژن 2007 رو داشتم.بین ورژن 2010 و 2013 چه فرق هایی هست؟ کدوم ورژن بهتره برا نصب؟ من فقط به ورد و اکسل و پاورپوینت نیاز دارم.اگه میشه یه لینکه دانلود آفیس برام بذارید. راستی این آفیس رو هم باید کرک کرد؟ بدون کرک نمیشه؟ منظورم پرتابل هستش. من نسخه 2007 سو بدون کرکشو داشتم و مشکلی نداشت

لینک به دیدگاه
منم قصدش رو نداشتم اما سیستم ویروس file.exe گرفت بیچارم گرد.پاندا رو نصب کردم بدون اینکه آپدیت و اکتیو کنم زد ترکوندش.اونجا بود که فهمیدم خووبه:دی

ایول. پس کارش درسته. سر فرصت امتحانش میکنم.

ولی نمیشه گفت که همه ویروس ها رو، اینطوری خواهد شناخت.

لینک به دیدگاه

من میخوام نرم افزار آفیس نصب کنم.تا الان ورژن 2007 رو داشتم.بین ورژن 2010 و 2013 چه فرق هایی هست؟ کدوم ورژن بهتره برا نصب؟ من فقط به ورد و اکسل و پاورپوینت نیاز دارم.اگه میشه یه لینکه دانلود آفیس برام بذارید. راستی این آفیس رو هم باید کرک کرد؟ بدون کرک نمیشه؟ منظورم پرتابل هستش. من نسخه 2007 سو بدون کرکشو داشتم و مشکلی نداشت

تفاوت 2010 و 2013 در اینه که، قیافه اش شبیه 2007 هست و امکاناتش اضافه است (مثل قابلیت ذخیره با فرمت pdf) ولی office 2013 دارای منوی ساده است. یعنی، ظاهرش، بیشتر آبی مانند هست. مثل 2007 و 2010 رنگی نیست. و به خاطر همین ساده بودنش، خیلی سبک هست و در ضمن، ویژگی های جدیدی هم داره، مثل انیمیشن تایپ که واقعا فوق العاده است. تایپ کردن رو احساس میکنی باهاش.

به نظر بنده، اگه زیاد به رنگی بودن و خوشگل موشگل بودن وابسته نیستی، 2013 رو نصب کن. من تضمینش میکنم. خیلی سرتره.

پرتابل و کرک، بحثشون جداست.

اگه منظورت کرک کردنه، میتونی تا 30 روز، بدون کرک استفادش کنی. کرک کردنش هم کار سختی نیست. لینک دانلود میذارم، که توش کرکش (فعالساز) هم هست.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
تفاوت 2010 و 2013 در اینه که، قیافه اش شبیه 2007 هست و امکاناتش اضافه است (مثل قابلیت ذخیره با فرمت pdf) ولی office 2013 دارای منوی ساده است. یعنی، ظاهرش، بیشتر آبی مانند هست. مثل 2007 و 2010 رنگی نیست. و به خاطر همین ساده بودنش، خیلی سبک هست و در ضمن، ویژگی های جدیدی هم داره، مثل انیمیشن تایپ که واقعا فوق العاده است. تایپ کردن رو احساس میکنی باهاش.

به نظر بنده، اگه زیاد به رنگی بودن و خوشگل موشگل بودن وابسته نیستی، 2013 رو نصب کن. من تضمینش میکنم. خیلی سرتره.

پرتابل و کرک، بحثشون جداست.

اگه منظورت کرک کردنه، میتونی تا 30 روز، بدون کرک استفادش کنی. کرک کردنش هم کار سختی نیست. لینک دانلود میذارم، که توش کرکش (فعالساز) هم هست.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

مرسی داداش

من گذاشتم فایل 620 مگی دانلود بشه. حالا من اون پایین نوشته

دانلود آپدیت آف لاین؟

دریافت فعال ساز آفیس 1؟

دریافت فعال ساز آفیس 2؟؟

این 3تا قضیش چیه؟ من نمی فهمم؟ یعنی نصب کردم باید کدوم از این 3 تا رو استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
مرسی داداش

من گذاشتم فایل 620 مگی دانلود بشه. حالا من اون پایین نوشته

دانلود آپدیت آف لاین؟

دریافت فعال ساز آفیس 1؟

دریافت فعال ساز آفیس 2؟؟

این 3تا قضیش چیه؟ من نمی فهمم؟ یعنی نصب کردم باید کدوم از این 3 تا رو استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آپدیت آفلاین، معلومه دیگه، آپدیتش میکنه و یه امکانات کمی هم بهش اضافه میکنه و مشکلات احتمالی رو رفع میکنه. اگه مسئله محدودیت ترافیک ندارید، این فایل رو هم دانلود کن و بعد از نصب آفیس، اینو نصب کن.

فعالساز 2 نیاز نیست. فعالساز 1 رو بزن. یه صفحه باز میشه که 2 تا کرک گذاشته. اونی که حجمش کمتره ( 1.5 مگابایت هست) رو دانلود کن و بعد از نصب آفیس، بازش کن تا خودش آفیس رو کرک کنه.

لینک به دیدگاه
آپدیت آفلاین، معلومه دیگه، آپدیتش میکنه و یه امکانات کمی هم بهش اضافه میکنه و مشکلات احتمالی رو رفع میکنه. اگه مسئله محدودیت ترافیک ندارید، این فایل رو هم دانلود کن و بعد از نصب آفیس، اینو نصب کن.

فعالساز 2 نیاز نیست. فعالساز 1 رو بزن. یه صفحه باز میشه که 2 تا کرک گذاشته. اونی که حجمش کمتره ( 1.5 مگابایت هست) رو دانلود کن و بعد از نصب آفیس، بازش کن تا خودش آفیس رو کرک کنه.

من اینترنتم نامحدود هستش. از نظر ترافیک مشکلی نیست.

پس اول آپدیت اف لاین رو هم دانلود کنم. و نصب کنم.

بعدش فعال ساز 1 رو نصب کنم.

من شنیدم به کرک گیر میده و باید بهش سریال بدی. داداش این قضیش چیه؟؟؟؟ با کار بالا مشکل حل میشه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...