رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

جواب سوال زیر چه میشه؟

سوال دوم

منظور از هسته در cpu چیه؟

الان سی پی یو تا چند هسته ای داریم؟ و چند هرتز

آیا cpu core i 7 یعنی سی پی یو با هفت تا هسته؟

?????

لینک به دیدگاه

سلام به همگی.

باز این کامپیوتر من داستان شده...:sigh:

آنچه گذشت:یه مدت مانیتورش روشن نمیشد مادربوردبا کارت گرافیکشو عوض کردم...از دوباره کلا روشن نمیشد سیماشو چک کردم...حالا الان به اینترنت وصل نمیشه؟؟؟یعنی مودمش مشکل داره؟؟؟؟میشه راهنماییم کنید؟؟ویندوزش XP:ws52:

لینک به دیدگاه

دوباره سلام

:icon_redface:

من الان یک سرور با ویندوز سرور 2008 دارم و چند تا کامپیوتر کلاینت که ویندوز XP دارند.

میخام یه کاری بکنم که وقتی یک کاربر که توی دومین هم تعریفش کردم، وارد یک سیستم میشه، یک درایو شخصی براش نمایش بده، مثلن درایو Z که کاربر بتونه اطلاعاتش رو بریزه اون تو و هر کامپیوتر دیگه ای هم رفت، همون درایو با همون اطلاعات در دسترسش باشه. و البته دیگران نتونن اون رو بخونن

مثل کاری که تو خیلی از سایتهای کامپیوتر دانشگاه ها هست.

یک سری تنظیمات داره که اونها رو انجام دادم... مثلا quota درست کردم و ...

اما در مرحله آخر گویا باید یک اسکریپتی نوشت که به طور خودکار این درایو فعال بشه. یه چیزی شبیه به این:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

که نتونستم درست حسابی متوجه بشم این چی هست و چطور باشد نوشتش.

کسی از دوستان قبلن همچین کاری رو کرده و تجربه اش رو داره؟

ممنونم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام براساتید.کسی میتونه مشکل مارو حل کنه؟سیستم من وقتی روشنش میکنم وبالا میاد صداش در نمیاد.یعنی نه صدای موزیک نه فیلم حتی روشن شدنی هم صدا نمیده.ولی بعد از یکی دوبار ری استارت کردن درست میشه.ویندوزم 7 هست عوضشم کردم درست نشد.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام براساتید.کسی میتونه مشکل مارو حل کنه؟سیستم من وقتی روشنش میکنم وبالا میاد صداش در نمیاد.یعنی نه صدای موزیک نه فیلم حتی روشن شدنی هم صدا نمیده.ولی بعد از یکی دوبار ری استارت کردن درست میشه.ویندوزم 7 هست عوضشم کردم درست نشد.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید:icon_gol:

همچبن مواقعی سخت افزاریه.

با نصب مجدد ویندوز درست نمیشه.

باید مشکل از مادربورد باشه:ws38:

لینک به دیدگاه

یه مشکل :ws52:

مدت مدیدیه (حدود 3 ماه) که من نمیتونم برم توی سایت یوتیوب...

حتی با فــلتر شکن!!!

بدون فیــلترشکن که هیچی

با فیلتـــر شکن هم Forbidden میزنه!!!

کسی میدونه چرا اینطوریه؟

مبین نت دارم.

لینک به دیدگاه

سلام

یه مشکلی هست که بدجور گیرم انداخته

ویندوزم ویستا هست - رم 4 گیگ - CPU 2.5 - گرافیکم هم تقریبا بالاس

برا استفاده یکی از نرم افزار های تخصصیم - برای run گرفتن نیاز به 3گیگ یا 2.5 گیگ یا 3.5 گیگ از رم هست

ولی نمیتونه از این فضا استفاده کنه و میزنه که ویندوزت 32 هست و باید 64 باشه که بتونی از 3 گیگ رم استفاده کنی

بیشتر از 2.2 نمیتونه استفاده کنه !

کسی میدونه چطوری میتونم فضای بیشتری از رمم رو به نرم افزار معرفی کنم و عواقبش چیه ؟

لینک به دیدگاه
سلام

برا استفاده یکی از نرم افزار های تخصصیم - برای run گرفتن نیاز به 3گیگ یا 2.5 گیگ یا 3.5 گیگ از رم هست

ولی نمیتونه از این فضا استفاده کنه و میزنه که ویندوزت 32 هست و باید 64 باشه که بتونی از 3 گیگ رم استفاده کنی

کسی میدونه چطوری میتونم فضای بیشتری از رمم رو به نرم افزار معرفی کنم و عواقبش چیه ؟

ویندوز 32 بیتی فقط تا 3 ساپورت میکنه مهندس

واسه اینکه بیشتر از 3 استفاده کنی راهی جز استفاده از 64 بیتی نداری

لینک به دیدگاه

حتی با فــلتر شکن!!!

بدون فیــلترشکن که هیچی

کسی میدونه چرا اینطوریه؟

مبین نت دارم.

با کرم برو بزن https بدن فیلی میره:دی!!

لینک به دیدگاه

درایور صداتو عوض کن . احتمالا onboard هست . برووسایت مادبردش مدل کارت صداتو پیدا کن درایورشو دانلود کن .

لینک به دیدگاه

حتی با فــلتر شکن!!!

بدون فیــلترشکن که هیچی

کسی میدونه چرا اینطوریه؟

مبین نت دارم.

طی تماسی که با سرویس دهنده ســــاکس داشتم گفت که هیچ کسی که با ساکـــس کار میکنه نمیتونه بره یوتیوب..

فقط وی پی ان میشه:ws37:

لینک به دیدگاه
سلام

سلام مهندس

با این روشی که میگن میشه از هاردت به عنوان رم استفاده کنی. امتحان کن ببین جواب میده یا نه.

در اینجا به سیستم میگیم که مثلن از درایو C بیاد و 4 گیگ رو به رم اختصاص بده

روی my computer کلیک راست کن و properies رو انتخاب کن

در صفحه ای که باز میشه سمت چپش یم گزینه هست به نام advanced system settings

اون رو که باز کنی یک پنجره جدید میاد که 6 تا سربرگ داره. سربرگ وسط اسمش advance هست

روش کلیک کن تا قسمتی به نام performance رو ببنی. در اینجا گزینه setting هست که اون رو کلیک کن( سه تا هست که اولیش رو میزنی)

باز یک صفحه باز میشه این بار با 3 تا سربرگ که وسطی دوباره advanced هستش. انتخابش کن

اونجا روی دکمه ی change کلیک کن

و بعد درایوت رو انتخاب کن و حجمی که میخای از هاردت به عنوان رم استفاده بشه رو مشخص کن و بعد ok

====================

البته ویندوز من 7 هستش که شاید مراحلی که گفتم برای ویستا یه کمی فرق کنه. اما روندش همینه. پیشنهاد میکنم به جای ویستا، 7 نصب کنی

اتفاقی که میوفته اینه که روی هاردت یک فایل حجیم میسازه، به همون اندازه ای که بهش دادی.

امیدوارم مشکلت حل بشه

لینک به دیدگاه

سلام

:w16:

. مدت 15 ماه میشه که وینوز 7 رو تو لپ تاپ ریختم و تا حالا خیلی خوب کار می کرده. فقط یه مشکل اعصاب خورد کن برام پیش اومده: از هر سه باری که هایبرنیت یا اسلیپ می کنم، یه بارش قات می زنه به صورتی که بعد از اینکه صفحه نمایش خاموش شد، خود لپ تاپ خاموش نمیشه و آخر سر مجبور میشم با دکمه پاور مستقیما لپ تاپ رو خاموش کنم. آیا مجبورم وینوز عوض کنم؟ راه دیگه ای برای حل مشکلم وجود داره؟

لینک به دیدگاه
سلام مهندس

با این روشی که میگن میشه از هاردت به عنوان رم استفاده کنی. امتحان کن ببین جواب میده یا نه.

در اینجا به سیستم میگیم که مثلن از درایو C بیاد و 4 گیگ رو به رم اختصاص بده

روی my computer کلیک راست کن و properies رو انتخاب کن

در صفحه ای که باز میشه سمت چپش یم گزینه هست به نام advanced system settings

اون رو که باز کنی یک پنجره جدید میاد که 6 تا سربرگ داره. سربرگ وسط اسمش advance هست

روش کلیک کن تا قسمتی به نام performance رو ببنی. در اینجا گزینه setting هست که اون رو کلیک کن( سه تا هست که اولیش رو میزنی)

باز یک صفحه باز میشه این بار با 3 تا سربرگ که وسطی دوباره advanced هستش. انتخابش کن

اونجا روی دکمه ی change کلیک کن

و بعد درایوت رو انتخاب کن و حجمی که میخای از هاردت به عنوان رم استفاده بشه رو مشخص کن و بعد ok

====================

البته ویندوز من 7 هستش که شاید مراحلی که گفتم برای ویستا یه کمی فرق کنه. اما روندش همینه. پیشنهاد میکنم به جای ویستا، 7 نصب کنی

اتفاقی که میوفته اینه که روی هاردت یک فایل حجیم میسازه، به همون اندازه ای که بهش دادی.

امیدوارم مشکلت حل بشه

سلااااام

دستت درد نکنه تا فردا امتحان میکنم :w16::icon_gol:

ویندوزم اورجیناله - ویستا سرطانه - ویندوز دیگه رو سخت قبول میکنه - نصب هم کنم یه چیزی بدتر از خود ویستا میشه

دائما ارور و باگ

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...