رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

فقط یه چیزی، اگه ویروس دلیلش باشه، یعنی اینکه به هاردش آسیب رسونده؟

نع ( ̄ー ̄)

هارد آسیب ببینه هزار و یک مشکل دیگه پیش میاد و اصولا سیستم خاموش نمیشه. ریستارت میشه و میگه هارت پرید ( ̄ー ̄)

لینک به دیدگاه
نع ( ̄ー ̄)

هارد آسیب ببینه هزار و یک مشکل دیگه پیش میاد و اصولا سیستم خاموش نمیشه. ریستارت میشه و میگه هارت پرید ( ̄ー ̄)

عه خوب خدارو شکر:icon_redface:

ممکنه از ویندوز باشه؟:ws38:

آخه پیش میاد گاهی، روشن که میکنم ویندوز ارور میده:ws52:

لینک به دیدگاه
عه خوب خدارو شکر:icon_redface:

ممکنه از ویندوز باشه؟:ws38:

آخه پیش میاد گاهی، روشن که میکنم ویندوز ارور میده:ws52:

معلوم نیست شاید .

من بیشتر رو تهویه ی لپتاپت شک دارم.

ویندوز اگه شات دان شه معمولا تو قسمت event ها رویداد رو ثبت میکنه و بهت اخطار میده.

حالا اونم بررسی میکنیم.

لینک به دیدگاه
معلوم نیست شاید .

من بیشتر رو تهویه ی لپتاپت شک دارم.

ویندوز اگه شات دان شه معمولا تو قسمت event ها رویداد رو ثبت میکنه و بهت اخطار میده.

حالا اونم بررسی میکنیم.

بازم مرسی:icon_redface::icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

ویندوز سیستمم سونه

زمانی که کیس روشن میکنم قبل اینکه وارد محیط ویندور بشه صفحه سیاه میشه و دیگه هیچ کاری نمیتونم بکنم

کسی میتونه کمک کنه

فکر کنم که باید ویندوز عوض کنم

ممنون میشم راهنمای کنید

لینک به دیدگاه
سلام

ویندوز سیستمم سونه

زمانی که کیس روشن میکنم قبل اینکه وارد محیط ویندور بشه صفحه سیاه میشه و دیگه هیچ کاری نمیتونم بکنم

کسی میتونه کمک کنه

ممنون میشم راهنمای کنید

مشکل از ویندوزه

حالا دقیق نمیدونم چشه و مشکل از کجاشه (ویروس، کرم و پاک شدن فایل های سیستمی و ...)

من وقتی با این مشکل مواجه میشم ویندوز عوض میکنم :ws3:

لینک به دیدگاه

سلام.سیستم من وقتی روشنش میکنم وبالا میاد صداش در نمیاد.یعنی نه صدای موزیک نه فیلم حتی روشن شدنی هم صدا نمیده.ولی بعد از یکی دوبار ری استارت کردن درست میشه.ویندوزم 7 هست عوضشم کردم درست نشد.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

لینک به دیدگاه
سلام

ویندوز سیستمم سونه

کسی میتونه کمک کنه

ممنون میشم راهنمای کنید

ممکنه کارت گرافیکت باشه

قبل اینکه ویندوز بخواد بوت بشه

f8 و بزن و enable vga mode رو انتخاب کن ببین ویندوزت بالا میاد

لینک به دیدگاه

سلام بر مهندسان گرام

توی ویندوز 2008سرور من میام و یک دومین میسازم. بعد میام واسه این دومین کاربر تعریف میکنم . تا اینجا همه چیز خوبه. اما مشکل اینه که یوزری که تعریف میشه باید رمزشcomplexity داشته باشه و همه جور حرف و جک و جونوری توش باشه و حداقل 7 حرف باشه و...

من میخام این الزام رو پاک کنم یعنی یوزری تعریف کنم با پسورد مصلن 1.

1روز زور زدم :) اما نشد!

جالب اینجاست که تا دومینم رو تعربف نکردم توی قسمت >admin tools>>local security میشه تعداد حروف رمز و ... رو تغییر داد. اما به محض نصب شدن دومین این قابلیت از بین میره و کادر مورد نظر خاکستری میشه!! :(

راهنمایی کنید که چطور یک یوزر با پسوورد ساده تعریف کنم.

پیش آ پیش تشکر

لینک به دیدگاه
سلام بر مهندسان گرام

توی ویندوز 2008سرور من میام و یک دومین میسازم. بعد میام واسه این دومین کاربر تعریف میکنم . تا اینجا همه چیز خوبه. اما مشکل اینه که یوزری که تعریف میشه باید رمزشcomplexity داشته باشه و همه جور حرف و جک و جونوری توش باشه و حداقل 7 حرف باشه و...

من میخام این الزام رو پاک کنم یعنی یوزری تعریف کنم با پسورد مصلن 1.

1روز زور زدم :) اما نشد!

جالب اینجاست که تا دومینم رو تعربف نکردم توی قسمت >admin tools>>local security میشه تعداد حروف رمز و ... رو تغییر داد. اما به محض نصب شدن دومین این قابلیت از بین میره و کادر مورد نظر خاکستری میشه!! :(

راهنمایی کنید که چطور یک یوزر با پسوورد ساده تعریف کنم.

پیش آ پیش تشکر

run ->gpedit.msc->windows settings->account policies->password policy->Password must meet complexity requirements

اینو disable کن

لینک به دیدگاه
run ->gpedit.msc->windows settings->account policies->password policy->Password must meet complexity requirements

اینو disable کن

ممنونم بابت جواب سریعت.:icon_gol:

توی لوکال که کلن قفل میشه. اما توی بخش group policy قسمت default domain رو باز که میکردم همین تنظیمات رو داشت. اینجا قفل نبود. و میشد تغییر بدی.:w000:

منم تغییر میدادم اما چون سیستمم رو ریست نمیکردم. تغییرات اعمال نمیشد و نمیذاشت بسازم و منم فکر میکردم حتمن یه جایی دیگه ای رو باید تغییر بدم.:icon_pf (34):

ریست کردم و درست شد.

باز هم ممنونم مهندس جان:icon_gol:

لینک به دیدگاه

جواب سوال زیر چه میشه؟

سوال دوم

منظور از هسته در cpu چیه؟

الان سی پی یو تا چند هسته ای داریم؟ و چند هرتز

آیا cpu core i 7 یعنی سی پی یو با هفت تا هسته؟

Snap 2010-11-10 at 03.51.41.jpg

لینک به دیدگاه
ممنونم بابت جواب سریعت.:icon_gol:

توی لوکال که کلن قفل میشه. اما توی بخش group policy قسمت default domain رو باز که میکردم همین تنظیمات رو داشت. اینجا قفل نبود. و میشد تغییر بدی.:w000:

منم تغییر میدادم اما چون سیستمم رو ریست نمیکردم. تغییرات اعمال نمیشد و نمیذاشت بسازم و منم فکر میکردم حتمن یه جایی دیگه ای رو باید تغییر بدم.:icon_pf (34):

ریست کردم و درست شد.

باز هم ممنونم مهندس جان:icon_gol:

این حالت نیاز به ری استارت نداره . میتوانی با gpupdate /force مجبورش کنی بره تغییرات در gpo ها رو بخوانه و روی خودش اعمال کنه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...