رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

اول ممنون از راهنمایی هاتون :flowerysmile:

اما متاسفانه مشکلم حل نشد :hanghead:

از هر راهکاری هم که اینجا گفته شد و یا به فکر خودم می رسید، استفاده کردم اما فایده ای نداشت؛ حتی با سی دی لینوکس!

از دیروز تا حالا چیزی حدود 16 تا از انواع و اقسام برنامه ها رو تست کردم اما بی نتیجه بوده ... انگار فایل های ویدیوییم کاملا از بین رفته :sigh:

اما به نظرتون در حال حاضر قوی ترین نرم افزار ترمیم یا بازسازی مدیا چی می تونه باشه که فرمت .ts رو هم پشتیبانی کنه ؟! :JC_thinking:

لینک به دیدگاه
اول ممنون از راهنمایی هاتون :flowerysmile:

اما متاسفانه مشکلم حل نشد :hanghead:

از هر راهکاری هم که اینجا گفته شد و یا به فکر خودم می رسید، استفاده کردم اما فایده ای نداشت؛ حتی با سی دی لینوکس!

از دیروز تا حالا چیزی حدود 16 تا از انواع و اقسام برنامه ها رو تست کردم اما بی نتیجه بوده ... انگار فایل های ویدیوییم کاملا از بین رفته :sigh:

اما به نظرتون در حال حاضر قوی ترین نرم افزار ترمیم یا بازسازی مدیا چی می تونه باشه که فرمت .ts رو هم پشتیبانی کنه ؟! :JC_thinking:

در لیست زیر بهترین نرم افزارهای ریکاوری رو مشاهده می کنید:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

راستش من الان حدود 300 تا دی وی دی خام نیاز دارم

اما از بیرون که می خوام بگیرم بالای 200 تومن برام در میاد (یعنی هر یکیش 700 تومن) و من هم چون باید خودم هزینه اش رو بدم نمی خوام این قدر بابتش بدم :hanghead:

حالا احیانا کسی جایی رو سراغ نداره که به صرفه تر حساب کنه ؟

پاساژ رضا تازگی ها نرفتم اونجا هم همین قیمت هاست ؟

پ.ن: حالا اگه جای این پست اینجا هم نیست اما شما بذارین باشه خواهشا !!!!!!

الان کارم خیلی ضروریه

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
راستش من الان حدود 300 تا دی وی دی خام نیاز دارم

اما از بیرون که می خوام بگیرم بالای 200 تومن برام در میاد (یعنی هر یکیش 700 تومن) و من هم چون باید خودم هزینه اش رو بدم نمی خوام این قدر بابتش بدم :hanghead:

حالا احیانا کسی جایی رو سراغ نداره که به صرفه تر حساب کنه ؟

پاساژ رضا تازگی ها نرفتم اونجا هم همین قیمت هاست ؟

پ.ن: حالا اگه جای این پست اینجا هم نیست اما شما بذارین باشه خواهشا !!!!!!

الان کارم خیلی ضروریه

:icon_gol:

دونه ای 500 تومان هم هست.بازار دونه ای 400 روی تعداد میتونی گیر بیاری من امروز یه جا قیمت گرفتم.البته پاساژ رضا همون قیمت 700 میدن اما خیلی باید بگردی تا این قیمت پیدا کنی...

اما چرا دی وی دی؟هارد اکسترنال بهتر نیست برات؟

واااااااای .... خواهشا یکی کمک کنه TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

می خواستم یکی از فایل های اضافی رو از توی کارام پاک کنم به اشتباه فولدر کل کارام رو پاک کردم sad0.gif

حالا هر چی که ریکاوری می کنم برنمگرده

یعنی برمیگرده اما هیچ کدوم از برنامه ها باز نمی شه

فایل های تصویری هم همشون یا تبدیل به 3 ساعت و یا تبدیل به 3 دقیقه شده و همه رو هم درهم و برهم نشون می ده اکثرا رو هم که باز نمی کنه

هر کاری که به ذهنم می رسید رو انجام دادم اما درست نمیشه که نمیشه

پ.ن: چه کار کنم حالا ؟! این زحمت 5 ماهمه و خیلی هم حیاتیه

تو رو خدا اگه کسی راه حلش رو می دونه دریغ نکنه TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

بیرون افرادی هستند که کار ریکاوری رو انجام میدن،البته با دستگاه و اینا والبته هزینه خودش رو هم داره دیگه

اگر میخواید ریکاوری کنید،هیچ فایل در درایوی که ازش پاک کردید اضافه نکند و هیچ فایلی هم حذف نکنید

لینک به دیدگاه
دونه ای 500 تومان هم هست.بازار دونه ای 400 روی تعداد میتونی گیر بیاری من امروز یه جا قیمت گرفتم.البته پاساژ رضا همون قیمت 700 میدن اما خیلی باید بگردی تا این قیمت پیدا کنی...

اما چرا دی وی دی؟هارد اکسترنال بهتر نیست برات؟

جدا ؟! 500 خوبه ... می شه جایی رو معرفی کنین ؟

بله قیمت بازار رو می دونم .... پدرم هر بار از اونجا برام تعداد می گرفت اما این سری چون خودش نیست و من هم اون قدر جرات توی بازار بزرگ رفتن رو ندارم باید به همینی که هست بسنده کنم !

هارد رو نمی شه دست به دست کرد .... یکی از هاردام رو همین جوری نیست و نابود کردن (اونم با همه اطلاعاتش ! :icon_pf (34):) در ضمن یه تعدادی هم اطلاعاتیه که نمی خوام روی هارد باشه روی دی وی دی بودنش مطمئن تره

بیرون افرادی هستند که کار ریکاوری رو انجام میدن،البته با دستگاه و اینا والبته هزینه خودش رو هم داره دیگه

اگر میخواید ریکاوری کنید،هیچ فایل در درایوی که ازش پاک کردید اضافه نکند و هیچ فایلی هم حذف نکنید

من 2 بار دیگه هم این بلا سرم اومده بود (ترم اول و یه بار هم تابستون پارسال) اما باز هم درس عبرتم نشد که اطلاعاتم بک آپ بگیرم

به همین خاطر کار کشته شدم توی این زمینه دیگه :icon_pf (34):

اما راستش مشکل اصلی اینجا بود که من همون موقعی که اون فولدر پاک شد متوجه نشدم و از طرف دیگه 9 گیگ اطلاعات دیگه ریختم روی همون درایو وقتی متوجه شدم که دیگه کار از کار گذشته بود

به همین خاطره که همه فایل هام به هم ریخته :sigh:

لینک به دیدگاه

درود ....سرعت نت من کمی بهبود یافته ..میخواستم بدونم اینکه هنوز نمیتونم پست هام رو ویرایش کنم و هیچ ابزاری برام فعال نیست میتونه مشکل دیگه ای داشته باشه؟! با تشکر .....

لینک به دیدگاه
درود ....سرعت نت من کمی بهبود یافته ..میخواستم بدونم اینکه هنوز نمیتونم پست هام رو ویرایش کنم و هیچ ابزاری برام فعال نیست میتونه مشکل دیگه ای داشته باشه؟! با تشکر .....

ابزار ویرایش واست فعال نیست یا لود نمیشه؟

اگه فعال نیست، احتمالاً پستت واسه یه ماه پیشه. چون بعد از یه ماه ابزار ویرایش از کار میفته. کسایی که تو اون قسمت ابزار مدیریتی دارن، میتونی بهشون بگی، فلان پستو ویرایش کنن و این تغییرات رو بدن.

لینک به دیدگاه
ابزار ویرایش واست فعال نیست یا لود نمیشه؟ اگه فعال نیست، احتمالاً پستت واسه یه ماه پیشه. چون بعد از یه ماه ابزار ویرایش از کار میفته. کسایی که تو اون قسمت ابزار مدیریتی دارن، میتونی بهشون بگی، فلان پستو ویرایش کنن و این تغییرات رو بدن.
نه اصلانیست...و اسمایل ها با اینکه هستن نمیتونم در متن ازشون استفاده کنم...عکس رو ببینین متوجه میشین چه جوریه...
لینک به دیدگاه
نه اصلانیست...و اسمایل ها با اینکه هستن نمیتونم در متن ازشون استفاده کنم...عکس رو ببینین متوجه میشین چه جوریه...

ویرایشگر پیشرفته هم بزنی همینطوریه؟

لینک به دیدگاه

کش و کوکی رو با هیستوری پاک کردم......بعد از یه مدت حدودا 15 مینی که اوضاع وخیمتر شد تا حدی که صفحات هم لود نمیشدن....همه چی درست شد.....

حالا مونده فقط سرعت نتم درست بشه......

از آقا محمد و آقا اسماعیل صمیمانه سپاسگزاری میکنم.....:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
در سی دی نصب win7 من برنامه های کاربردی مانند nero /jetaudio/office…

بصورت خودکار نصب می شوند چطور می تونم بدون نصب win7 آنها راپیدا و نب کنم

من یه dvd داشتم که ویندوز را با برنامه های کاربردی نصب میکرد و البته هنگام نصب ازتون میخواست که نسخه بدون دستکاری یا منیپولیتنگ رو انتخاب کنید.

ولی اکثر ویندوزها که توسط شرکتهای ایرانی دستکاری میشن این امکان را ندارند و ناچارا به نصب برنامه های اضافی هستید

لینک به دیدگاه

سلام

حدود یه هفته پیش پیغام widos not genuine برام اومده بود که بهم پیشنهاد کردن با remove wat مشکل و حل کنم

حالا از بعد از اون سیستمم شات دان و ریستارت نمیشه:hanghead:

لینک به دیدگاه
سلام

حدود یه هفته پیش پیغام widos not genuine برام اومده بود که بهم پیشنهاد کردن با remove wat مشکل و حل کنم

حالا از بعد از اون سیستمم شات دان و ریستارت نمیشه:hanghead:

:ws3:

آخرین ورژن windows loader رو دانلود کن

بعدش رو unistall کلیک کن.میگه باید ریست شه سیستم،سیستم رو ریست کن بعدش که اومد بالا دوباره windows loader رو باز کن و روی نصب کلیک کن!

ببینم آپدیت کردی پریده کرک ویندوزت؟

اگه آپ مردی بایدی روش دیگه بگم بت

لینک به دیدگاه

سلام

چند وقتیه وقتی وایرلس لپتاپم رو فعال می کنم با اینکه وارلسم کاملا وصل می شه ولی هیچ صفحه ای رو سرچ نمی کنه و اینترنتش قطعه!!

در مورد مشکلش نوشته : the remote device or resource wont accept the connection!!

تا الان اینطوری نبود نمی دونم چی شده!!

بقیه لپ تاپ و کامپیوتر خونه اینترنتشونو دارند و مشکلی نیست فقط واسه من این طور شده!

مدل مودمم Tp-link و لپتاپم msi هست و ویندوز 7 دارم

ممکنه راهنماییم کنید

لینک به دیدگاه
سلام

چند وقتیه وقتی وایرلس لپتاپم رو فعال می کنم با اینکه وارلسم کاملا وصل می شه ولی هیچ صفحه ای رو سرچ نمی کنه و اینترنتش قطعه!!

در مورد مشکلش نوشته : the remote device or resource wont accept the connection!!

تا الان اینطوری نبود نمی دونم چی شده!!

بقیه لپ تاپ و کامپیوتر خونه اینترنتشونو دارند و مشکلی نیست فقط واسه من این طور شده!

مدل مودمم Tp-link و لپتاپم msi هست و ویندوز 7 دارم

ممکنه راهنماییم کنید

اول باید مطمئن شد که با مودم برقراره / برای همین منظور از منوی استارت run را انتخاب کنید و تایپ کنید cmd در پنجره ظاهر شده عبارت زیر را تایپ کنید

ping 192.168.1.1 (در صورتی که ip مودم شما فرق داره به جای 192.168.1.1 از اون ip استفاده کنید ولی اکثر مودمها 192.168.1.1 هست)

v5d885t4b9k11bia7su.png

در صورتی که پاسخ این دستور reply from 192.168.1.1 ...... بود ارتباط با مودم برقرار هست و مرحله بعد را باید انجام بدیم

لینک به دیدگاه

سلام سلام

یه مشکل اساسی دارم :4564: من در یک هفته 4 بار حجم اضافه خریدم اما هرچی فکر میکنم ، با عقل جور درنمیاد

من انقد مصرف ندارم که به این زودی تموم شه

حال

به پشتبانیم زنگ زدم میگه حتما،نرم افزارات به صورت خودکار خودشونو اپدیت میکنن... از کوجا میشه فهمید که برنامه داره اپدیت میشه؟ اون پایین نشون نمیده:4564:

الان هرچی برنامه داشتم انایستالشون کردم:4564:

مرسی:5c6ipag2mnshmsf5ju3:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام سلام

یه مشکل اساسی دارم :4564: من در یک هفته 4 بار حجم اضافه خریدم اما هرچی فکر میکنم ، با عقل جور درنمیاد

من انقد مصرف ندارم که به این زودی تموم شه

حال

به پشتبانیم زنگ زدم میگه حتما،نرم افزارات به صورت خودکار خودشونو اپدیت میکنن... از کوجا میشه فهمید که برنامه داره اپدیت میشه؟ اون پایین نشون نمیده:4564:

الان هرچی برنامه داشتم انایستالشون کردم:4564:

مرسی:5c6ipag2mnshmsf5ju3:icon_gol::icon_gol:

خب برای اینکه واقعا بفهمید این حجم از مصرف داره از سیستم شما کم میشه یا نه بهتون پیشنهاد میکنم نرم افزار du meter رو نصب کنید. توانایی های این برنامه:

• نمایش سرعت لحظه‌ای دانلود و آپلود
  • نمودار سرعت لحظه‌ای با تاریخچه به شکل‌های گوناگون و محل‌های قرارگیری اختصاصی
  • نمایش میزان دانلود و اپلود ساعتی، روزانه، هفتگی ، ماهانه، سالانه با نمودار گویا
  • نمایش مقدار کانکت به وی پی ان و یا کانکشن دیلاپ
  • توانایی محاسبه صورت حساب برحسب مبلغ و تنظیمات داده شده
  • قابلیت گزارش‌های روزانه،هفتگی،ماه،سال،و یا تاریخ مورد نظر با فرمت های :RTF -HTML -Xls -PDF -TXT CSV-XML
  • گزارش گیری خودکار( زمان ، محل و فرمت مشخص برای گرفتن گزارش خودکار)
  • نمایش برنامه‌های استفاده کننده از شبکه و اینترنت (نام، پورت،آدرس هدف،IP , …(
  • و ...

لینک دانلود:

موفق باشید :icon_gol:

لینک به دیدگاه
خب برای اینکه واقعا بفهمید این حجم از مصرف داره از سیستم شما کم میشه یا نه بهتون پیشنهاد میکنم نرم افزار du meter رو نصب کنید. توانایی های این برنامه:

لینک دانلود:

موفق باشید :icon_gol:

خب من یه برنامه ی مثه این نصب کردم نشون میده اما خیلی زیاد میندازه ...

http://www.noandishaan.com/upload/images/ryiwwqkqcu2mjo22vpul.png

میخوام تو خود لپتاپم بدونم از کوجا میشه فهمید که برنامه داره دانلود میشه یا نه،چون میگن بعضیاش خودکار اپدیت میکنه:sigh:

مرسی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...