رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان خسته نباشید

من با نرم افزار ISO Burner میخواستم ویندوز ویستا رو روی هارد اکسترنالم که 1 ترابایته رایت کنم که روی گزینه create bootable USB disk کلیک کردم بعد که burn زدم گفت میخوای هاردت فرمت بشه یا نه؟ من cancel کردم

از اون موقع هروقت هاردمو وصل میکنم بعد اینکه پسوردشو وارد میکنم میخواد هاردو بخونه این پیغامو میده

You need to format the disk in drive G: before you can use it.

Do you want to format it?

بعد که cancel میکنم این پیغامو میده

G:\ is not accessible.

The volume does not contain a recognized file system.

Please make sure that all required file system drivers are loaded and that the volume is not corrupted.

راهی هست که این مشکل حل بشه؟

یا اینکه باید فرمت بشه!! :(

اگه بخواد فرمت بشه با چه نرم افزاری میتونم 100% ریکاوری کنم؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
سلام دوستان خسته نباشید

من با نرم افزار ISO Burner میخواستم ویندوز ویستا رو روی هارد اکسترنالم که 1 ترابایته رایت کنم که روی گزینه create bootable USB disk کلیک کردم بعد که burn زدم گفت میخوای هاردت فرمت بشه یا نه؟ من cancel کردم

از اون موقع هروقت هاردمو وصل میکنم بعد اینکه پسوردشو وارد میکنم میخواد هاردو بخونه این پیغامو میده

You need to format the disk in drive G: before you can use it.

Do you want to format it?

بعد که cancel میکنم این پیغامو میده

G:\ is not accessible.

The volume does not contain a recognized file system.

Please make sure that all required file system drivers are loaded and that the volume is not corrupted.

راهی هست که این مشکل حل بشه؟

یا اینکه باید فرمت بشه!! :(

اگه بخواد فرمت بشه با چه نرم افزاری میتونم 100% ریکاوری کنم؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

خوب عزیز من میخواستی این کار رو با هارد اکسترنال بکنی؟؟

خوب معلومه که باید فُرمت بشه و بوتیبل بشه..

با یه سیستم دیگه امحانش کن..ولی باید فُرمت کنی. تا حالا نشده که درست بشه .. باید فرمت کنی حتماً

با نرم افزار magic recovery یا magic partition و یا همچین اسمی میتونید خیلی از فایل هاتون رو برگردونید. البته تضمینی نیست

لینک به دیدگاه

سلام

کمک کنید بیچاره شدم

فایلی رو Winrar کرده بودم خیلی وقت پیش رمزشو یادم رفت

رمزی که گذاشته بودم تقریبا یادمه رمز درست و حسابی نبود یعنی کارکترهای زیادی داشت وبه نسبت طولانی بود الان میخوام بازش کنم

با نرم افزار winrar password unlocker trial میخوام باز کنمش یک مرحله که باید اجرا بشه اصلا کار نمیکنه انگار قسمت dictionary attack .انگار کار نمیکنه

چه جوری اون فایامو باز کنم کسی راهی سراغ داره خیلی بهش نیاز دارم ، نرم افزاری هست این کارو بکنه ؟؟؟

کسی تاحالا این کارو کرده -رمزم طولانیه وکارکترهاش همه چی هست

ممنون میشم کمک کنید خیلی گیر هستم

لینک به دیدگاه
سلام

کمک کنید بیچاره شدم

رمزی که گذاشته بودم تقریبا یادمه رمز درست و حسابی نبود یعنی کارکترهای زیادی داشت وبه نسبت طولانی بود الان میخوام بازش کنم

با نرم افزار winrar password unlocker trial میخوام باز کنمش یک مرحله که باید اجرا بشه اصلا کار نمیکنه انگار قسمت dictionary attack .انگار کار نمیکنه

چه جوری اون فایامو باز کنم کسی راهی سراغ داره خیلی بهش نیاز دارم ، نرم افزاری هست این کارو بکنه ؟؟؟

خیلی سخت شد مهندس

نرم افزارها یه دیتابیس دارند که پسوردهای پیش فرض خودش رو تست میکنه و نتیجه رو نشون میده.

حالا مثلا هزاران پسورد رو داره وهمگی رو تست میکنه تا ببینه بهشون میخوره یا نه.

ولی ممکنه هم نخوره.

تا حالا ندیدم کسی گفته باشه که این نرم اقزارها جواب داده.

حداقل من ندیدم..

:hanghead:

لینک به دیدگاه
خیلی سخت شد مهندس

نرم افزارها یه دیتابیس دارند که پسوردهای پیش فرض خودش رو تست میکنه و نتیجه رو نشون میده.

حالا مثلا هزاران پسورد رو داره وهمگی رو تست میکنه تا ببینه بهشون میخوره یا نه.

ولی ممکنه هم نخوره.

تا حالا ندیدم کسی گفته باشه که این نرم اقزارها جواب داده.

حداقل من ندیدم..

:hanghead:

مهندس راه حل بدین ، الان باید چیکار کنم خیلی به اون فایل نیاز دارم

لینک به دیدگاه
مهندس راه حل بدین ، الان باید چیکار کنم خیلی به اون فایل نیاز دارم

چرا این خاموشه ؟؟؟ هرکاری میکنم روشن نمیشه کسی میتونه کمک کنه

تا حالا کسی فایلی رو باز کرده که رمزشو ندونه

یا این نرم افزارهای که هست الکی و برا سرگرمیه ؟ کسی این کار وتا حالا انجام داده

2012-06-10_015831.png

لینک به دیدگاه

احتمالا برا این غیرفعال ه که برنامه رو کرک نکردین

چون اون بالا نوشته تریال

چرا این خاموشه ؟؟؟ هرکاری میکنم روشن نمیشه کسی میتونه کمک کنه

تا حالا کسی فایلی رو باز کرده که رمزشو ندونه

یا این نرم افزارهای که هست الکی و برا سرگرمیه ؟ کسی این کار وتا حالا انجام داده

2012-06-10_015831.png

لینک به دیدگاه

از مهندسین برنامه نویس اگه کسی بتونه برنامه بنویسه که بتونه رمز فایلمو باز کنه هزینه برنامه نویسی شو تقدیمشون میکنم

از دوستانی که میتونن برنامه ای بنویس که رمز فایل رو باز کنه بهم پیام خصوصی بده تا باهم صحبت کنیم باتشکر

لینک به دیدگاه
از مهندسین برنامه نویس اگه کسی بتونه برنامه بنویسه که بتونه رمز فایلمو باز کنه هزینه برنامه نویسی شو تقدیمشون میکنم

از دوستانی که میتونن برنامه ای بنویس که رمز فایل رو باز کنه بهم پیام خصوصی بده تا باهم صحبت کنیم باتشکر

زیاد تلاش و هزینه نکنید...سالهای سال هست که کسی موفق به این کار نشده...حتی بزرگترین کرکرهای روس هم نتونستند...تمام نرم افزار های پسورد شکن هم عاجز هستند!مهندس جان اگر بخوای آنلوکر هم بزنی البته از نوع(ریجستر شده ش!)برای یه رمز سه رقمی کامپیوترت باید پانزده سال روشن باشه تا شاید بتونه کشفش کنه:a030:

لینک به دیدگاه

یه برنامه ای نصب کرده بودم یه مدت ازش استفاده نکردم الان وقتی میخوام بازش کنم میگه جاوا رو روی سیستم پیدا نمیکنه!!:ws52:

بعد رفتم تو نت جاوا برای کامپیوتر پیدا کردم اصلا معلوم نیست چی به چیه!!!!برام نخندیناااا:whistle:

وقتی ویندوزم رو نصب میکنم یه تعداد نرم فزار همراهش نصب میشه فکر کنم جاوا هم توش بوده یعنی الان باید چیکار کنم ؟لازم دارمش...:4564:

لینک به دیدگاه
یه برنامه ای نصب کرده بودم یه مدت ازش استفاده نکردم الان وقتی میخوام بازش کنم میگه جاوا رو روی سیستم پیدا نمیکنه!!:ws52:

بعد رفتم تو نت جاوا برای کامپیوتر پیدا کردم اصلا معلوم نیست چی به چیه!!!!برام نخندیناااا:whistle:

وقتی ویندوزم رو نصب میکنم یه تعداد نرم فزار همراهش نصب میشه فکر کنم جاوا هم توش بوده یعنی الان باید چیکار کنم ؟لازم دارمش...:4564:

از اینجا دانلود کنید

[‌DLBOX=http://download.cnet.com/Java-Runtime-Environment-JRE/3000-2213_4-11374538.html]Java SE Runtime Environment (JRE) 6 Update 20[/‌DLBOX]

لینک به دیدگاه
از اینجا دانلود کنید

[‌DLBOX=http://download.cnet.com/Java-Runtime-Environment-JRE/3000-2213_4-11374538.html]Java SE Runtime Environment (JRE) 6 Update 20[/‌DLBOX]

مرسی آقای خاص درست شدددد:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
سلام

کمک کنید بیچاره شدم

سه تا سوال :

کی اینکار رو کردی؟

پسوند فایل هایی که فشرده کردی چی بود؟

جایی آپلودش نکردی احیانا؟

لینک به دیدگاه
سه تا سوال :

کی اینکار رو کردی؟

پسوند فایل هایی که فشرده کردی چی بود؟

جایی آپلودش نکردی احیانا؟

چند سال میشه ،

همه چی بود از عدد حروف لاتین و ...

دقیا اپلودش کردم

راهی سراغ داری مهندس جان ممنونت میشم کمک کنی ؟

لینک به دیدگاه

دوستان جدیدن نمیدونم چرا بعضی از سی دی هامو سیستمم باز نمیکنه وقتی باز نمیکنه این پیام میاد و قتی ادامه رو میزنم بازم باز نمیکنه

ولی تا چند وقت پیش همین سی دی رو باز میکرد

ناگفته نماند بعضی سی دی هام باز میشه بعضی ها نمیشه اونای که باز نمیشه همشون این پیغامو میدند

ممنون میشم راهنمایی کنید

516dfb84b905.png

لینک به دیدگاه
چند سال میشه ،

همه چی بود از عدد حروف لاتین و ...

دقیا اپلودش کردم

راهی سراغ داری مهندس جان ممنونت میشم کمک کنی ؟

توو کدوم درایو نگهش میداشتی؟ اون درایو رو فرمت کردی تا حالا؟

پسوند فایل ها رو نگفتی. چی بود؟ پی دی اف؟ ورد؟!

کلا ریکاوری رو امتحان کردی؟

اسم فایلی که فشرده و آپلود کردی رو هم بگو حالا. ( ̄ー ̄)

لینک به دیدگاه
دوستان جدیدن نمیدونم چرا بعضی از سی دی هامو سیستمم باز نمیکنه وقتی باز نمیکنه این پیام میاد و قتی ادامه رو میزنم بازم باز نمیکنه

ولی تا چند وقت پیش همین سی دی رو باز میکرد

ناگفته نماند بعضی سی دی هام باز میشه بعضی ها نمیشه اونای که باز نمیشه همشون این پیغامو میدند

ممنون میشم راهنمایی کنید

516dfb84b905.png

این پیام برای رایت سیدی خام میاد!!!

لینک به دیدگاه
توو کدوم درایو نگهش میداشتی؟ اون درایو رو فرمت کردی تا حالا؟

پسوند فایل ها رو نگفتی. چی بود؟ پی دی اف؟ ورد؟!

کلا ریکاوری رو امتحان کردی؟

اسم فایلی که فشرده و آپلود کردی رو هم بگو حالا. ( ̄ー ̄)

فایل winrar میباشه

رمزشو نمیدونم ، تو میتونی باز کنی مهندس ؟؟

ی سری نقشه با پسوند اتوکد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...