رفتن به مطلب

برنامه ها و مسابقات اطلاعات عمومی (مرحله آزمایشی)

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 190
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ما از اونجایی که سوالتون خیلی کلی بود ما هم یه سوال کلی میپرسیم این دو بیتی از کدوم شاعره و از چه کتابی؟ سلطان ملاحت مه موزون منستدر سلسله اش این دل مجنون منست بر خاک درش خون جگر میریزیم هر چند که خاک او به از خون منست

لینک به دیدگاه
ما از اونجایی که سوالتون خیلی کلی بود ما هم یه سوال کلی میپرسیم این دو بیتی از کدوم شاعره و از چه کتابی؟ سلطان ملاحت مه موزون منستدر سلسله اش این دل مجنون منست بر خاک درش خون جگر میریزیم هر چند که خاک او به از خون منست

رباعی شماره350 دیوان شمس مولوی:ws3:

پستانداران حدود چند سال قبل و از چه گروه و زیر گروهی از موجودات منشا گرفته اند؟:ws3:

لینک به دیدگاه
خب ادميني سوزيد توي اين سري :ws3: اينم پاسخ سوالهاي نداده اش :ws3::ws3: به خودم و همكار سيبيلوم تبريك ميگم :ws3:

و اما يه سوال خيلي ساده و آسون : :banel_smiley_4:

اينم بگم بايد كامل جواب بدي، يكي يا حتي 3تا كافي نيست و بازنده هستي!

اسامي شخصيت‌هاي كارتوني زير رو بگو:

1- آجيه حاج/حاچ زنبور عسل: mypersianforum%20%28482%29.gif امسش هايا بود :hanghead:

2- سگ استرلينگ: اينم وُزِر بود :hanghead:

3- توي كارتون بنر، يه خاله سنجاب بود كه بهش ميگفتن خاله ....، اسم خاله چي بود؟: بهش ميگفتن خاله لالي :hanghead:

4- اون كاپيتان بدجمسه توي جزيره ناشناخته : اينم كه تابلو بود، كاپيتان اسماچ :hanghead: حيف كه ديگه نميتونم كارتوني بپرسم، وگرنه سه سوته فيتيله پيچ ميشدي :hanghead:

:hanghead::hanghead:

سوال کارتونی پرسیدی. حالا یه سوالی میپرسم که عمراً بتونین جواب بدین :gnugghender:

این سوالم از طرف مهدی هستش :w16:

موج مادون قرمز در ورودی تراشه TSOP چه مدت باید باشد تا عمل آشکار سازی به درستی انجام شود؟

:banel_smiley_4:

• Like 1
لینک به دیدگاه

گروه هنر هفتم پس از 48 ساعت هنوز سوالشونو از ما نپرسیدن :w16:

بدین ترتیب ما امتیاز را میگیریم:w16:

هورااااااااااا :ws47:

به همگروهیم تبریک میگم :wubpink:

آقا محمد لطفا این امتیاز ما را لطف کنید :ws3:

لینک به دیدگاه

تیم هایی که اطلس، پری استرانگ، آشینا، eagers لطفاً یا سوال بپرسین یا اینکه اگر تیم حریفتون سوال نپرسیده مثل تیم شیر و خورشید اعلام کنید و سوال خودتون رو بپرسین.

لینک به دیدگاه

خب سوال دوم ما از تیم مهندسان:

قبل از پرسیدن سوال یاد آور میشم کا فعلاً مسابقه 1-0 به نفع ما هستش پس لطف کنین امتیاز ما رو هم بدین لفطاً :ws3:. و اما سوال:

یک خرس با سرعت 2m/s به سوی یک گودال ( با شعاع 2m و ارتفاع 8m) که در فاصله 8 متری آن قرار دارد میدود. شکارچی ای که در فاصله 15 متری خرس قرار دارد ناگهان گلوله ای با سرعت 30m/s به سمت او شلیک میکند. شتاب جاذبه زمین 10 متر بر مجذور ثانیه میباشد و از خطای تیرانداز در شلیک به هدف صرفنظر کنید. با انجام محاسبات و ذکر دلیل بیان کنید خرس چه رنگی میباشد؟

مهلت پاسخ به سوال تا ساعت 14:27 روز دوشمبه :icon_pf (44):

لینک به دیدگاه
گروه هنر هفتم پس از 48 ساعت هنوز سوالشونو از ما نپرسیدن :w16:

بدین ترتیب ما امتیاز را میگیریم:w16:

هورااااااااااا :ws47:

به همگروهیم تبریک میگم :wubpink:

آقا محمد لطفا این امتیاز ما را لطف کنید :ws3:

نه من نه هم گروهیم تو این چند روز وقت نشد اصلا بیایم اینجا سر بزنیم!

اگه بخواین همین الان سوال میذاریم.

کاش یکی یه خبر میدادی! چون اصلا حواسم به اینجا نبود.

از الان 12 ساعت وقت داریم؟! من دیشب نخوابیدم الان دارم افقی میشم! فکر نکنم تا 12 ساعت دیگه پاسخشو پیدا کنم. چون خوابم!همگروهیم رو نمیدونم ولی! شاید اون پیدا کنه اما اونم سرش شلوغ تر از منه!!

شاد باشین همگی دور هم! شبتون خوش...!

لینک به دیدگاه

قبل از پرسیدن سوال یاد آور میشم کا فعلاً مسابقه 1-0 به نفع ما هستش پس لطف کنین امتیاز ما رو هم بدین لفطاً :ws3:. و اما سوال:

یک خرس با سرعت 2m/s به سوی یک گودال ( با شعاع 2m و ارتفاع 8m) که در فاصله 8 متری آن قرار دارد میدود. شکارچی ای که در فاصله 15 متری خرس قرار دارد ناگهان گلوله ای با سرعت 30m/s به سمت او شلیک میکند. شتاب جاذبه زمین 10 متر بر مجذور ثانیه میباشد و از خطای تیرانداز در شلیک به هدف صرفنظر کنید. با انجام محاسبات و ذکر دلیل بیان کنید خرس چه رنگی میباشد؟

قهوه ای

لینک به دیدگاه

:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

:ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3::ws3:

:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28::ws28:

به این میگن یه سوال توپ :ws3:، مهندسان عزیز دوباره سوخت :ws28::ws3::ws28:

جواب: شتاب جاذبه زمین(یا همون g) برابر با 10 متر بر مجذور ثانیه فقط مخصوص قطبهاست، یعنی قطبهای شمال و جنوب، به عبارت دیگه تو قطبها g ده متر بر مجذور ثانیه هستش، بنابراین آقا خرسه مورد نظر سفید هست :ws3::ws28:

منتظر سوالتون هستیم :ws3:

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یکم فرصت هم خوب چیزیه من الان اومدم جواب رو بنویسم دیدم شما با کلی لبخند جواب رو نوشتید.دیگه هر بیسوادی میدونه که شتاب 10 مخصوصه قطبه:167::167::w00::w00::w00:

لینک به دیدگاه
دوست عزیز یکم فرصت هم خوب چیزیه من الان اومدم جواب رو بنویسم دیدم شما با کلی لبخند جواب رو نوشتید.دیگه هر بیسوادی میدونه که شتاب 10 مخصوصه قطبه:167::167::w00::w00::w00:

اولاً که وقت مسابقه 24 ساعت بود، ثانیاً اینکه که هر بیسوادی اینو میدونه شکی توش نیس ولی همتیمیتون نمیدونست:ws28: و قبل اینکه من جوابشو بدم دوستتون گفت قهوه ای:ws3: ، منم طبق قوانین مسابقه بعد از وقت معمول جوابو دادم :w00::w00::w00:

لینک به دیدگاه
اولاً که وقت مسابقه 24 ساعت بود، ثانیاً اینکه که هر بیسوادی اینو میدونه شکی توش نیس ولی همتیمیتون نمیدونست:ws28: و قبل اینکه من جوابشو بدم دوستتون گفت قهوه ای:ws3: ، منم طبق قوانین مسابقه بعد از وقت معمول جوابو دادم :w00::w00::w00:

فففررررررررررررررررنننننوووووووووووووششششششششششششششششششش:167::167::167::icon_pf (34)::icon_pf (34):

ببخشید من جواب هم تیمیم رو ندیدم.احتمالا فرنوش عزیزم حواسش نبوده.اصلا دوست داشته بگه قهوه ای .که چی؟:ws3:

لینک به دیدگاه

خب من و شیما یعنی اعضای تیم پر قدرت پری استرانگ سوال دوم رو از تیم اطلس میپرسیم.:ws3:

ولی خب یه سوال بسیار بسیار آسون رو میپرسیم که بیان و جواب بدن.جوانمردیم دیگه.:banel_smiley_4:

در شکل زیر وسیله ی نقلیه(حالا هرچی میتونه باشه.اتوبوس،مینی بوس،ماشین،ون ...) به کودوم سمت حرکت میکنه؟جواب چپ یا راسته.همین.البته با دلیل.(این عکس در حین حرکت گرفته شده.)

5d34a631923846869c11.jpg

لینک به دیدگاه
فففررررررررررررررررنننننوووووووووووووششششششششششششششششششش:167::167::167::icon_pf (34)::icon_pf (34):

ببخشید من جواب هم تیمیم رو ندیدم.احتمالا فرنوش عزیزم حواسش نبوده.اصلا دوست داشته بگه قهوه ای .که چی؟:ws3:

خدا ببخشه :ws3:

لینک به دیدگاه

پستانداران حدود چند سال قبل و از چه گروه و زیر گروهی از موجودات منشا گرفته اند؟:ws3:

پستانداران حدود 190 میلیون سال قبل از یک گروه از خزندگان بنام سیناپسیدها منشا گرفته اند:ws3:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...