رفتن به مطلب

برنامه ها و مسابقات اطلاعات عمومی (مرحله آزمایشی)

ارسال های توصیه شده

خب من باید چی کار کنم؟:167:

جوابتون با چیزی که مد نظر بود متفاوته.من چی کار کنم؟بهم بگین.:icon_pf (44):

ایول :ws3:، جوابی که ما میخواستیمو ندادن :ws28: ، یکی تکلیف مارو مشخص کنه:167:، ما باید چیکار کنیم؟؟؟؟:icon_pf (44):

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 190
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خب من و شیما(پری استرانگ) سوالمون رو میذاریم که تیم اطلس بیاد و جواب بده.البته امیدوارم که جواب نده:ws3:

سوال:

محبوب ترین آهنگ به زبان انگلیسی در جهان چه آهنگیه؟؟؟

راهنمایی:(دقت کنید که منظورم یه آهنگ بدون کلام نیست.شعر و آهنگ.)

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

کسی نبود جواب بده خودمون زحمتشو کشیدیم دیگه:ws3:

این آهنگ که در کتاب گینس هم اسمش ثبت شده آهنگی نیست به جز happy birth day to you

لینک به دیدگاه
سوال گروه آشینا (البته یار بنده نیستن بنابر این خودم طراح سوالم):ws3:

سوال :

(چطور می تونیم کامپیوتر خود را به طور کامل خاموش کنیم با توجه به این که در صورت روشن شدن مجدد کامپیوتر، هیچ کدام از برنامه های اجرایی بسته نشده باشند ؟)

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

خوب جواب سوال رو میدم :

اگر بخواهیم کامپیوتر خودمون رو بدون این که برنامه های اجرایی رو ببندیم یا وقتی برای ذخیره کردن اون ها نداشته باشیم کافیه وقتی که می خواهیم کامپیوتر خودمون رو خاموش کنیم دکمه shift را پایین نگاه داریم در این حالت دکمه standby ما به hibernate تغییر اسم پیدا می کنه . شما با انتخاب این گزینه می تونید کامپیوترتون رو خاموش کنید و با روشن کردن مجدد کامپیوتر از برنامه های قبلی استفاده کنید .

1273088405.jpg

لینک به دیدگاه
کلانیف ترافت!!!

برای جنس مذکر هست!! تعداد کروموزوم های جنس x یا y زیاد است و اغلب صدای نازکی دارن! اندام کشیده و لاغری دارن. هوش طبیعی دارند...!!

:ws52:

:ws3: کلاین فلتر سندرم مربوط به آقایان هستش و نه کلانیف ترافت (کلانیف ترافت !این چه اسمیه؟:ws52:)

بهتون تبریک میگم پاسختون کاملا اشتباه هستش :w16:

لینک به دیدگاه

ولي تو sms ايونو نوشته بوداا!! :ws52: ابته انگليسي نوشته بود ولي من هرچي دقت ميكنم اين چيزي كه تو گفتي نيست!!!

ضمنا كاملا هم درسته!!! حالا از كجا معلوم شما درست بگين؟؟!! 1-0 به نفعه ما!!! هه هه هه!!

لینک به دیدگاه

نقل قول:نوشته اصلی توسط 3shahrsaz

خوب چون وقت کمه مجبورم یه سوال ساده بپرسم از این سیبیلوها:

اعضای کمیسیون ماده 13 چند نفرن و کیا هستن؟ (منظورم سِمتشونه)

خب اول از همه بگم كه جوابت درست بود... ميتوني روي حالت اسكرين و چند حالت ديگه بذاري كه لايه زيري مشخص بشه :banel_smiley_4:

حالا جواب سوالت : :banel_smiley_4:

نميدونم منظورتو دقيق فهميدم يا نه... اينكه چند نفرن و كيا هستن منظورت اين مدلي بود؟؟؟

اعضاء کمیسیون ماده 13 شامل، استاندار ، مسکن و شهرسازی ، جهاد کشاورزی ، دفتر فنی استانداری، راه وترابری ، سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، حفاظت محیط زیست و بنیاد مسکن هستن... :banel_smiley_4:

و اما يه سوال خيلي ساده و آسون : :banel_smiley_4:

اينم بگم بايد كامل جواب بدي، يكي يا حتي 3تا كافي نيست و بازنده هستي!

اسامي شخصيت‌هاي كارتوني زير رو بگو:

1- آجيه حاج/حاچ زنبور عسل: :hanghead:

2- سگ استرلينگ: :hanghead:

3- توي كارتون بنر، يه خاله سنجاب بود كه بهش ميگفتن خاله ....، اسم خاله چي بود؟: :hanghead:

4- اون كاپيتان بدجمسه توي جزيره ناشناخته ::hanghead:

لینک به دیدگاه
هه هه!!

جواب بعضیا که فکر کردن سوالشون خیلی خفنه!!

سندروم مارفان

پاسخ گروه هنر هفتم به سوال پرسیده شده صحیح میباشد:w16:(البته با راهنمایی :ws3:)

سندرم مارفان یا سندرم مردان و زنان عنکبوتی ، یک نقص ژنتیکی وابسته به کروموزومهای آتوزومال(کروموزومهای غیر جنسی ) میباشد که بروز آن به صورت غالب میباشد. بدین معنا که تنها وجود یک آلل معیوب مربوط به ژن ، اکافی است تا بیماری بروز پیدا کند.

این بیماری در زمان مصر باستان و فراعنه ی مصری بیماری ارثی دربار محسوب میشد که باعث ایجاد تمایز فرعون یا پادشاه از سایر مردم میشد. علایم عبارت بودند از دست و پاهای کشیده بیشتر از حد معمول. قد بسیار بلند.انگشتان دست بسیار بلند و نوعی بدفرمی و انعطاف پذیریه شدید در محل مفاصل و استخوانها. اما آنها دارای هوش کافی بودند هر چند تعدادی با مشکلات قلبی و ریوی مواجه بوده و بر اثر آن فوت میکردند.

به گروه هنر هفتم تبریک میگم پاسخشون صحیح بود :ubhuekdv133q83a7yy7 :w16:

لینک به دیدگاه
پاسخ گروه هنر هفتم به سوال پرسیده شده صحیح میباشد:w16:لبته با راهنمایی :ws3:)

سندرم مارفان یا سندرم مردان و زنان عنکبوتی ، یک نقص ژنتیکی وابسته به کروموزومهای آتوزومال(کروموزومهای غیر جنسی ) میباشد که بروز آن به صورت غالب میباشد. بدین معنا که تنها وجود یک آلل معیوب مربوط به ژن ، اکافی است تا بیماری بروز پیدا کند.

این بیماری در زمان مصر باستان و فراعنه ی مصری بیماری ارثی دربار محسوب میشد که باعث ایجاد تمایز فرعون یا پادشاه از سایر مردم میشد. علایم عبارت بودند از دست و پاهای کشیده بیشتر از حد معمول. قد بسیار بلند.انگشتان دست بسیار بلند و نوعی بدفرمی و انعطاف پذیریه شدید در محل مفاصل و استخوانها. اما آنها دارای هوش کافی بودند هر چند تعدادی با مشکلات قلبی و ریوی مواجه بوده و بر اثر آن فوت میکردند.

به گروه هنر هفتم تبریک میگم پاسخشون صحیح بود :ubhuekdv133q83a7yy7 :w16:

کجا راهنمایی کردی؟؟!!!

من پدرم درومد جوابشو پیدا کردم!!!

حالا صبر داشته باش!! سوالو میگم!!

سخت باشه یا آسون؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
حالا من سوال میپرسم

اسم دیگه قرون وسطی چی بود و چرا اونو با این اسم میشناختن؟تیم happy منتظریم.......

قرون وسطی یا سده‌های میانه، نام یکی از چهار دوره‌ای است که برای تقسیم بندی تاریخ اروپا استفاده می‌شود. از قرون وسطی با عنوان قرون تیره یا Dark age یاد می‌شود که از علل آن تاریک اندیشی، اختناق و حاکمیت اولیاء و اصحاب دین در مناسب مختلف است.

لینک به دیدگاه
قرون وسطی یا سده‌های میانه، نام یکی از چهار دوره‌ای است که برای تقسیم بندی تاریخ اروپا استفاده می‌شود. از قرون وسطی با عنوان قرون تیره یا dark age یاد می‌شود که از علل آن تاریک اندیشی، اختناق و حاکمیت اولیاء و اصحاب دین در مناسب مختلف است.

اسمش درست بود ولی دلیلش نه.به علت بیماری طاعون به قرون وسطی قرون تاریکی می گفتند.

لینک به دیدگاه
اسمش درست بود ولی دلیلش نه.به علت بیماری طاعون به قرون وسطی قرون تاریکی می گفتند.

نخیر، دلیلش همونیه که من گفتم :ws3:

لینک به دیدگاه

خوب تیم happy و مهندسان منبع جواب خودشون رو بگن تا بررسی بشه.

تیم هایی که بعد از 24 ساعت سوالو جواب ندادن تا وقتی جواب رو از تیم سوال کننده ندیدن میتونن هنوز جواب بدن.

تیمایی هم که بعد از دیدن جواب و گذشتن 48 ساعت سوالی طرح نکردن، در صورت گزارش دادن تیم حریف امتیازش به تیم حریف داده میشه.

لینک به دیدگاه

تیم هایی که بعد از 24 ساعت سوالو جواب ندادن تا وقتی جواب رو از تیم سوال کننده ندیدن میتونن هنوز جواب بدن.

تیمایی هم که بعد از دیدن جواب و گذشتن 48 ساعت سوالی طرح نکردن، در صورت گزارش دادن تیم حریف امتیازش به تیم حریف داده میشه.

خب پس من الان هم ميتونم جواب سوالي كه كردم رو بدم، هم اينكه گزارش كنم كه شماها هنوز هيچي نپرسيدين :ws47::ws47::ws47::ws47::ws47::ws47:

لینک به دیدگاه

خب ادميني سوزيد توي اين سري :ws3: اينم پاسخ سوالهاي نداده اش :ws3::ws3: به خودم و همكار سيبيلوم تبريك ميگم :ws3:

و اما يه سوال خيلي ساده و آسون : :banel_smiley_4:

اينم بگم بايد كامل جواب بدي، يكي يا حتي 3تا كافي نيست و بازنده هستي!

اسامي شخصيت‌هاي كارتوني زير رو بگو:

1- آجيه حاج/حاچ زنبور عسل: mypersianforum%20(482).gif امسش هايا بود :hanghead:

2- سگ استرلينگ: اينم وُزِر بود :hanghead:

3- توي كارتون بنر، يه خاله سنجاب بود كه بهش ميگفتن خاله ....، اسم خاله چي بود؟: بهش ميگفتن خاله لالي :hanghead:

4- اون كاپيتان بدجمسه توي جزيره ناشناخته : اينم كه تابلو بود، كاپيتان اسماچ :hanghead: حيف كه ديگه نميتونم كارتوني بپرسم، وگرنه سه سوته فيتيله پيچ ميشدي :hanghead:

:hanghead::hanghead:

لینک به دیدگاه

من تازه از الان که جواب دادی 48 ساعت وقت دارم که سوال بپرسم.

ولی از کجا معلوم اینایی که گفتی درسته :w00: منم بلدم 4تا اسم از خودم در بیارم :ws3:

لینک به دیدگاه
من تازه از الان که جواب دادی 48 ساعت وقت دارم که سوال بپرسم.

ولی از کجا معلوم اینایی که گفتی درسته :w00: منم بلدم 4تا اسم از خودم در بیارم :ws3:

آهااان، واسه اولين بار يه حرف قشنگ زدي :ws3:

راه حلش خيلي آسونه... ميري 4تا كارتون به نام‌هاي "هاچ/هاج زنبور عسل" ... "رامكال"..."جزيره ناشناخته"... "سنجاب كوچولو (همون بنر)" رو بگيري و تماشا كني، و خيلي راحت متوجه ميشي كه اينا 1000000% درست ميباشند :hanghead:

لینک به دیدگاه

جواب شماهم درست بود:ws50:

جواب ما از دانشنامه آزاد ویکیپدیا هستش (البته اگه نیاز به بررسی هست :ws3:)

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...