رفتن به مطلب

برنامه ها و مسابقات اطلاعات عمومی (مرحله آزمایشی)

ارسال های توصیه شده

تیم 16: محمدحسین (EmperorMHSN) و مهتاب

محمد حسين پس چرا هيچي نمي گي سوال پرسيدي ؟ من سوالت رو الان ديدم

دوستان لطف كنيد وقتي سوال مي پرسيد يا نقل قول بگيريد يا بگيد از چه گروهي داريد مي پرسيد يا اگه لطفتون بيشتره داخل پروفايل اعضاي گروه مقابل اعلام كنيد نه اينكه رو هوا .. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 190
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوستان وقتی سوال میپرسید تو صفحه پروفایل کاربرای حریف اطلاع بدین.

بعد از 24 ساعت که جواب داده نشد، تا وقتی تیمی که سوال رو پرسیده جواب رو نده، تیم حریف وقت داره که پاسخ بده :a030:

نرگس و مرجان شما هم متأسفانه مجبورین فعلاً یه نفره باشین. اگر هم تیمیتون شرکت نکنه در نهایت در صورت برنده شدن، امتیاز هم تیمی هم به خودتون میرسه.

البته اینطوری کارتون سخت تر میشه.

لینک به دیدگاه
دوستان وقتی سوال میپرسید تو صفحه پروفایل کاربرای حریف اطلاع بدین.

بعد از 24 ساعت که جواب داده نشد، تا وقتی تیمی که سوال رو پرسیده جواب رو نده، تیم حریف وقت داره که پاسخ بده :a030:

نرگس و مرجان شما هم متأسفانه مجبورین فعلاً یه نفره باشین. اگر هم تیمیتون شرکت نکنه در نهایت در صورت برنده شدن، امتیاز هم تیمی هم به خودتون میرسه.

البته اینطوری کارتون سخت تر میشه.

من هم از فرنوش خبری ندارم:167::167::167:

لینک به دیدگاه

• درخششهای غیر قابل تولید مجدد بایستی از طریق عکاسی بررسی شود، هر چند که گاهی می‌توان ‏از طریق مقایسه خروجی دو یا چند تکثیر کننده کاری برای افت و خیزها انجام داد.
  • به غیر از خطی بودن جواب گستره دینامیک ، خواص اصلی جالب توجه در یک آشکارساز ، تفکیک ‏فضایی و زمانی و حد حساسیت آن است. تفکیک فضایی در تکثیر کننده فوتون و تفکیک زمانی در ‏صفحه عکاسی کافی نیست.

در هر دو حالت ، نیاز به دستگاه اضافی است شکاف برای تکثیر کننده ‏فوتون و پنجره یا آینه دوار برای صفحه عکاسی تفکیک زمانی یک تکثیر کننده فوتون ، که از زمان ‏جواب آن تعیین می‌شود، در حدود چند ثانیه است. در حالی که تفکیک فضایی یک صفحه ، از مرتبه 10 میکرومتر است.
  • حد پایینی حساسیت در هر دو آشکارگر توسط تراز نوفه محدود می‌شود. (نوع بسیار آشنای نوفه در ‏مورد صفحه عکاسی به صورت مد توصیف می شود.) مقایسه این دو تا اندازه‌ای مشکل است. زیرا ‏در تکثیر کننده مقدار انرژی بر واحد زمان و در صفحه عکاسی مقدار انرژی بر واحد سطح اندازه ‏گیری می‌شود. به علاوه نوفه تکثیر کننده بستگی به این دارد که آیا افت و خیز در جریان علامت است ‏یا در جریان تاریک. به هر حال می‌توان نشان داد که حد نهایی حساسیت در محدوده یک مرتبه ‏مقداری با زمانهای عکاسی حدود ثانیه قابل مقایسه است. اگر زمان نور دهی را بتوان بطور نامحدودی افزایش داد که بالاخره حتما روی صفحه اثر می‌گذارد.‏

جواب درستش اینه که جواب تیم مهندسان هم تقریباً درسته::icon_pf (34):

حساسیت بالای آن در حدود 100KA و خطی بودن آن در ده برابر مرتبه بزرگی و پاسخ دهی سریع آن که حدود 100 نانو ثانیه است.

لینک به دیدگاه
من اومدم زیاد غصه نخورین..............

:ws3:

جواب درستش اینه که جواب تیم مهندسان هم تقریباً درسته::icon_pf (34):

حساسیت بالای آن در حدود 100KA و خطی بودن آن در ده برابر مرتبه بزرگی و پاسخ دهی سریع آن که حدود 100 نانو ثانیه است.

:ws3::ws3::ws3:خوب حالا ما باید چی کار کنیم؟؟:ws52::ws52:

لینک به دیدگاه

:banel_smiley_4:

:ws3:

:ws3::ws3::ws3:خوب حالا ما باید چی کار کنیم؟؟:ws52::ws52:

نمیدونم! این سوال تو تخصص ترمه ست، اونم که یهو غیبش زده پیداش نیس :ws3:، حالا شما سوالتونو بپرسین تا دوستم بیاد :banel_smiley_4::ws37:

لینک به دیدگاه

خوب چون وقت کمه مجبورم یه سوال ساده بپرسم از این سیبیلوها:

اعضای کمیسیون ماده 13 چند نفرن و کیا هستن؟ (منظورم سِمتشونه)

لینک به دیدگاه

سوال تیم شیر و خورشید ( ایلیا و پرند :ws3:) از گروه هنر هفتم :

تعداد زیادی از فراعنه ی مومیایی شده ی مصری مبتلا به یک بیماری ژنتیکی بوده اند که باعث بروز صفات مشخصه ظاهری خاصی میشده است. این ویژگی های ظاهری در زمان مصزیان باستان برای فراعنه و پادشاهان یک امتیاز و مزیت مثبت محسوب میشده است در حالیکه امروزه تحت عنوان یک سندرم ژنتیکی شناخته میشود. لطفا نام این بیماری(سندرم) زنتیکی و علایم آن پیدا کنید؟

اگه تونستید:ws3:

لینک به دیدگاه
:banel_smiley_4:

نمیدونم! این سوال تو تخصص ترمه ست، اونم که یهو غیبش زده پیداش نیس :ws3:، حالا شما سوالتونو بپرسین تا دوستم بیاد :banel_smiley_4::ws37:

خب من باید چی کار کنم؟:167:

جوابتون با چیزی که مد نظر بود متفاوته.من چی کار کنم؟بهم بگین.:icon_pf (44):

لینک به دیدگاه

خوب ترمه چون 24 ساعت گذشته باید جواب رو بدی بعدش تیم حریف بعد از جوابی که میدی 48 ساعت وقت داره سوالشو طرح کنه.

محمدحسین تو هم تا وقتی جواب سوالی که پرسیدی رو ندی تیم شیر و خورشید فرصت داشت تا جواب بده. اما حالا که سوالشو پرسید دیگه فرصت نداره. اما تو باید جواب سوالی که پرسیده بودی هم بدی.

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...