رفتن به مطلب

*** در این آخرین روزهای سال 91، در انتخابات ترین های انجمن با ما شریک باشید***

ارسال های توصیه شده

اول از همه باید بگم من زیاد آشناییت با دوستان ندارم و آنهایی که انتخابشان نکردم بگزارند به دلیل عدم آشنایی ...وگرنه همه دوستان خوب هستند:w16:

لازمه از دوستانی که در زمینه های مختلف راهنماییم کردن تشکر کنم.(یه فرصتی بود خب...ما هم استفاده کردیم در این جهت:icon_redface:):icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

غرفه مدیریت از نوع :

1. بهترین مدیر تالارها ............peyman2133....نهال

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن..............moein.s...sam.arch...باب اسفنجینگ
  • غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر...............NYC...hasti1988...sam.arch
  • غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............پیرهاید...Essi...sam.arch
  • غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن...........آتروس....Apameh....Mr101
  • غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............YAGHOT SEFID...vergil
  • غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است..........Essi
  • غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند..........مسابقات ادبی(خصوصا شب یلدا)
  • غرفه اسپم: اسپمر ترین............آریودخت...Pesar Irani...IEMAN

و ترین ترین ها :clap.gif که در مقابل این تنها باید نام فرستنده پست را دید!:icon_gol::w16:

تمام دوستانم:w16:

• Like 29
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 103
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

an@hita غصه نخور منم کسی دوست نداره :w02: :ws28:

به نظرم همه خوبند .... سال همه خوووووووووووووووش و خوفففففففففففففففف

سالی آرام برای همه ....

سرشار از شادی موفقیت ....

سالی همراه با بهترین ها...

من برای همه بچه های انجمن آرامش ... موفقیت و شادی قلبی رو در سال جدید آرزو میکنم :icon_gol:

ثانیه به ثانیتون زیبا ...همه لحظه هاتون بهاری ... کامتون شیرین :icon_gol:

خیلی پیشا پیش سال نو تون مبارک :icon_gol:

• Like 25
لینک به دیدگاه

انوشه میلاد مهند فروغ نگار سپیده آتروس ویویان الرومن پیمان اسپو سیندخت اوریون یوحنا...

میدونم با این وضعیت شمرده نمیشه ولی این اسامی همیشه یادم میمونه :icon_gol:

• Like 24
لینک به دیدگاه

• غرفه مدیریت از نوع :86724_Emoticons_139.gif

1. بهترین مدیر انجمن که به علت باز نشستگی خانه نشین شدند...............

neutron

ابولفضل

1. بهترین مدیر تالارها ............

نهال

پیمان

پرتو

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن..............:mrsbeasley:

من خیلی وقته درست و حسابی سر نزدم اینو نمیتونم بگم

• غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر...............999.gif

پیانیست و مهناز

• غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............879513_mh3f2c.gif

spow

• غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن...........17402_%2864%29.gifcowboypistol.gif

نهال و جاوید

• غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است..........

نوترون و اسی

• Like 22
لینک به دیدگاه

مرسی از همه دوستانی که تو تاپیک شرکت کردن.

و ممنون از همه کاربرا و مدیرا و مدیرای بازنشسته و .... :a030:

و اما میرسیم به مرحله اعلام آمار و نتایج :gnugghender:

البته یه بار دیگه بگم، تو پستایی که بیشتر از دو نفر اعلام شدن، تو این آمار نهایی فقط دونفر اول گفته شده از سمت راست رو لحاظ کردیم. :w16:

به 8تا از عنوانا مدال هم به مدت یک ماه تعلق میگیره :ws3: بهترین مدیر (سه نفر اول)، مدیر بازنشسته (سه نفر اول)، کاربر (دو نفر اول)، کاربر اخلاق (دو نفر اول)، کاربر با دانش (سه نفر اول)، کاربر با معرفت (سه نفر اول)، کاربر محبوب (دو نفر اول) و کاربر با سلیقه و خلاق (سه نفر اول)

تو غرفه مدیریت:

بهترین مدیرای انجمن:

تو این یه سالی که گذشت مدیر خوب کم نداشتیم تو انجمن. کسایی که زحمات زیادی رو میکشن واسه انجمن و جا داره همینجا از تک تکشون تشکر ویژه ای کنم و بهشون خسته نباشید بگم :a030:

و اما سه نفر برتر که به انتخاب اعضا بیشترین رای رو آوردن:

1- ونوس: با 9 رای

2- اربنیست: با 8 رای

3- نهال: با 7 رای

عجب نزدیک بهم :ws3:

بهترین مدیرای بازنشسته:

و اما در کنار مدیرای فعلی، مدیرای دیگه ای هم بودن که هرکدوم به دلایل مختلف بازنشسته شدن. بعضیاشونم الان نیستن یا خیلی کم می تونن بیان :4564: ایشالا بازم بتونیم این دوستان بیشتر در کنارمون ببینیم.

و اما بهترین مدیرای بازنشسته یا سابق تو سال 91 به انتخاب اعضا:

1- فاطیما: با 11 رای

2- شقایق: با 8 رای

3- ابوالفضل: با 7 رای

غرفه کاربری:

کاربر کم نیست تو انجمن و یه جورایی یکی از سخت ترین انتخابا همین انتخاب بهترین کاربر بود. اعضا و کاربرای خوبی که هرکدوم به نوبه خودشون سهم بسزایی واسه رسیدن نواندیشان به اینجایی که الان هست دارن و همینجا از همه این دوستان خوب تشکر میکنم و آرزوی موفقیت واسشون دارم. و اما بهترین کاربرای 91 به انتخاب اعضا:

1- NYC و .IMAN و alimec: هرکدوم با 4 رای

2- سام آرچ و فرنوش خادمی: هرکدوم با 3 رای

3- snowy و just mechanic و .Apameh و امین 202 و SADENA و azadeh_arch _eng و شهدخت و اسی: هرکدوم با 2 رای

غرفه اخلاق

غرفه ای که خیلی باید ازشون درس اخلاق و رفتار یاد بگیریم. البته نه اینکه بقیه خوش اخلاق نباشن. اما بهترینای این غرفه نشون دادن اخلاق خیلی خوبی رو دارن و ایشالا که همیشه همینطور باشن و خود منم به شخصه بتونم ازشون یاد بگیرم :w16: و اما خوش اخلاق ترین های سال 91 به انتخاب اعضا:

1- نهال و سام آرچ: با 9 رای

2- فلوید: با 5 رای

3- vahid 88 و Mahnaz.D و Mr.101 و setare.blue : هرکدوم با 3 رای

غرفه دانش و معلومات:

یه جورایی همون غرفه اساتید. کسایی که معلومات خودشونو تو زمینه های مختلف نشون دادن و خیلی از ماها خیلی چیزا ازشون یاد گرفتیم. تو یه انجمن علمی کم نیستن کسایی که تو این غرفه هستن. اما دیگه اعضا بهترین بهترینا رو با نظرشون انتخاب کردن که اینا بودن:

1- spow : با 13 رای

2- amirgb : با 10 رای

3- اسی: با 6 رای

غرفه مرام و معرفت:

لوتی های بچه ها. نواندیشانیا نشون دادن اکثراً با مرام و بامعرفت هستن و اما سه، چهار نفری که از نظر اعضا تو سال 91 بیشترین رای رو آوردن

1- Mohammad.A: با 8 رای :icon_pf (34): (این یه تیکه شطرنجی کنین کلاً :icon_pf (34):)

2- آتروس: با 7 رای

3- اربنیست و Mr.101 : با 5 رای

غرفه سلیقه:

بچه های با سلیقه و خلاق که با خلاقیت ها و سلیقه های خوب خودشون همیشه جون تازه ای رو به انجمن و تالارا میدن. ایشالا که بتونیم همیشه از خلاقیت این دوستان بهره مند بشیم و خلاقیت و سلیقه خودمونم بهتر و بهتر کنیم :w16: و اما با سلیقه ترین اعضای انجمن تو سال 91:

1- نهال: با 12 رای

2- هستی: با 6 رای

3- *Mina* : با 4 رای

غرفه محبوبیت:

انتخاب بهترینای این غرفه از انتخاب بهترین کاربرا هم سخت تر بود. همه محبوبن و حالا به همه اون کاربرا، مدیرا هم اضافه میشن. ببینید دیگه چی میشه :ws3: این اعضای محبوب بهتره بیشتر قدر خودشونو دوستاشونو بدونن :ws3: و اما محبوب ترینای سال 91 به انتخاب اعضا:

1- اسی: با 4 رای

2- سودی و Mohammad.A : با 3 رای

3- *Cloudy sky* و ونوس و *Mina* و اورامان و آریودخت و میلاد و شادمهر و نگاری و Yapark و *mini* و اربنیست و kolah_ghermezi و Valentina و spow : هرکدوم با 2 رای

غرفه ترین هایی که نیستند

کسایی که جاشون تو انجمن خالیه و ایشالا تو سال جدید شاهد حضورشون تو انجمن باشیم که دیگه تو سال 92 جز این غرفه نباشن. این غرفه هرچی خلوت تر باشه بهتره :ws3:

1- اسی: با 9 رای

2- شقایق و نوترون: با 6 رای

3- ادر: با 4 رای

غرفه اسپم:

این غرفه هم مثل غرفه قبلی هرچی خلوت تر بهتر :ws3: غرفه ای بود که دو نفرشون با اقتدار اسپمرترین شناخته شدن که نفر اول سه سال پیاپی همچنان به عنوان نفر اول این غرفه جا خشک کرده و قصد هیچ تغییری نداره :banel_smiley_4:

1- پسر ایرانی: با 11 رای

2- آریودخت: با 9 رای

3- .IMAN : با 4 رای

غرفه استعدادهای نشکفته:

اعضای این غرفه هم ایشالا قراره تو سال جدید شکفته بشن :w02: البته چون تعداد نفرات انتخابی تو این غرفه کم بود فقط نفرات اول و دوم رو معرفی میکنم.

1- NYC و Just mechanic : با 3 رای

2- esmal-aghaaa و Pantalasa و AFARIN و Mohammad.A (:w58:): با 2 رای

غرفه تیپ:

ماشالا همه خوش تیپ. اسم همه تو این غرفه هست :w02: اما خب سه نفر که بیشتر بود :ws3:

1- آتروس: با 3 رای

2- دلنواز و Mr.101 : با 2 رای

غرفه زیبایی:

غرفه تحریم شده :ws3: تو این غرفه هم سه نفری که بیشتر رای آوردن:

1- سارا افشار و نگاری و شیما: هرکدوم با 2 رای

------------------------------------------------------

یه سال دیگه گذشت و این تاپیک هم کارش تموم شد.

آوردن اسما و این انتخابا فقط بهونه ای هستش واسه یاد کردن از همدیگه. :icon_gol:

ایشالا که همه دوستان همیشه تو همه مراحل زندگیشون موفق باشن و تو هر زمینه ای بهترین باشن :a030:

باز هم سال نو رو پیشاپیش به همه دوستان خوب نواندیشانی تبریک میگم. سالی با آروزی بهترین ها برای نواندیشانی ها :icon_gol:

• Like 38
لینک به دیدگاه

وااااااااای باورم نمیشه!!!cry2.gif

مرسی از دوستان عزیز که انقدر به من لطف داشتن!!!:sad0:

اصن خیلی تعجب کردم.TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

وااااااااای که چه عیدی خوبی بود!

عاقا این مدال منو لدفن تا سال دیگه بذارید بمونه که سال دیگه بدین به بهترینی که جای من میاد. مثل خیلی از مدالا دیگه.:w16:

آخه مدالو که پس نمیگیرن!!!w000.gif

• Like 17
لینک به دیدگاه

با اینکه نتیجرو محمد گذاشته، اما دوست داشتم امسال حتما شرکت کنم، حتی ظهریکشنبه هم لیستو آماده برای ارسال کرده بودم، اما دوباره برام کار پیش اومد.........hanghead.gif

.....................................................

تو غرفه مدیریت:

مگه مدیر بد هم داشتیم؟ همه مدیران نواندیشان خوب بودند، درسته اختلاف سلیقه بوده، اما همشون ، در یه زمانی برای این انجمن زحمت کشیدن........:a030:

بهترین مدیرای انجمن:

mim-shimi _ * Ven000s * _ elahe.elahe2 _ Mr. Specific _ شادمهر

مدیر های معماری از ابتدای انجمن همشون خوب بودند.:w02:

مدیر های مکانیک هم از ابتدای انجمن میتونم بگم اتحاد وهماهنگی درشون زبانزد بوده....(کلا گروه قوی هستند)

میم شیمی و الهه جان هم دست تنها خیلی تالارشون رو بالا کشیدند و با وجود کمی کاربر همه جوره برای تالارشون زحمت کشیدند.

شادمهر هم که همیشه در حال فعالیت در تالار موسیقی و فیلم هستش،ایده های جالبی هم داره.

بهترین مدیرای بازنشسته:

nazfar_FatiMa. _ Peyman

غرفه کاربری:

خوش فکر _ اسی _shahdokht *1983*_moein.s

غرفه اخلاق :

Mohammad.A (محمد همه جوره به من ثابت کرده صبوره و اخلاقش فوق العاده خوب بوده، ایشون هم گاهی ناراحت میشه،اما نوع برخوردش واقعا با دوستان تا جایی که این چند ساله مشاهده کردم اعتدال داشته)

F|UID

.Apameh

(در کل بیشتر دوستان اخلاقشون خوبه_ میتونم بگم95درصدشون، شاید تویه زمانی ناراحت باشن،یه حرفی زده بشه، اما اقلبشون اخلاقشون خوبه)

غرفه دانش و معلومات:

بی شک اولین نفر :

spow

Place.Maker (مرتضی واقعا خیلی متواضعه هستش، در زمینه شهرسازی واقعا اطاعاتش عالیه)

amirgb

peyman2133

غرفه مرام و معرفت:

CleMent _*mini* _ HaMiD.CFD

(رحمان جزو کسانی هستش که سعی میکنه درهر شرایطی حال دوستانش رو جویا بشه)

غرفه سلیقه:

آتــــــــــروس - Nahal –

• amin 202

هر سه تاشون ایده های نابی دارن......

غرفه محبوبیت:

شاروک

Mahnaz.D

غرفه ترین هایی که نیستند :

خیلیا نیستند،خیلی ها هم حضورشون خیلی کمه

sigh.gif

انوشه_فرناز_ شقایق _حسام(Rumi) _یوحنا_پری دریای_ اسی _نوترون_شیخ_قاصدکــــــ _محمد حسین ( Eng.MHSN )

غرفه اسپم:

درسته آریو دخت و پسر ایرانی جز کسانی بودن که همه به اسپم کردنشون اشاره کردن،اما هردوتاشون در حیطه تخصشون هم اطلاعات خوبی دارند.

فعالیتشون هم در زمینه تخصصی خوب بوده ودر خیلی موارد به بقیه کاربران کمک کردند.

غرفه استعدادهای نشکفته:

Pantalasa

Fo.Roo.GH (واقعا خیلی با استعداده)

JU JU

عسل صدرا (که واقعا از حضوردوبارش در انجمن خیلی خوشحال شدم)

غرفه تیپ:

آتــــــــــروس

Silence

غرفه زیبایی:

همه دخترا به خودی خود زیبایی دارند...........heartshape2.gif

آرپاک_ دلنواز _هدا UNKNWON_ مینی(جیگر)_فرناز

و ترین ترین ها:

همه کاربران خوب نواندیشان

......................................

اگر بقیه دوستان در لیست نیستند،نشان از فعالیت نداشتن نیست، تک تک شما برای این انجمن زحمت کشیدید،جه با یک پست،چه با چندین هزار پست ،ببخشید اگرکسی روجا انداختم...،وقتی صحبت از ترین ها میشه انتخاب بسیار سخت میشه....،من هم مسلما با همه دوستان در ارتباط نبودم،اماسعی کردم از هرکدوم از شماها چیزهایی یاد بگیرم،هرچند اندکــــــــ

از همه دوستانی که ناخواسته ناراحتشون کردم عذرمیخوام ،امیدوارم حلال کنند.

و ازهمه دوستانی هم که به لطف من داشتند ، نهایت تشکر رو میکنم..

بازهم سال نوتون پیشاپیش مبارک.......wubpink.gifwubpink.gif

• Like 24
لینک به دیدگاه

خوشم مياد بچه هاي مكانيك (بجز Mr.101 كه همچنان ما شك داريم در اعتبارسنجي مدرك ايشون :banel_smiley_4:) مدال ها رو درو كردند.

مخصوصاً در بخش با دانش ترين ها :a030:

اين يعني تالار مهندسي مكانيك بهترين هنوز

مصداق كامل از ضرب المثل: يك شير پير و خسته و بي دندون ، هميشه يك شيره :w02:

• Like 21
لینک به دیدگاه
خوشم مياد بچه هاي مكانيك (بجز Mr.101 كه همچنان ما شك داريم در اعتبارسنجي مدرك ايشون :banel_smiley_4:) مدال ها رو درو كردند.

مخصوصاً در بخش با دانش ترين ها :a030:

اين يعني تالار مهندسي مكانيك بهترين هنوز

مصداق كامل از ضرب المثل: يك شير پير و خسته و بي دندون ، هميشه يك شيره :w02:

الان جای حمایت باید بزنی تو ذوقم:banel_smiley_4: والا با این نوناشون:banel_smiley_4:

میخوای مدرکم را بفرستم از دانشگاه ام ای تی بزنم تو پیشونید:banel_smiley_4::w58:

• Like 11
لینک به دیدگاه
الان جای حمایت باید بزنی تو ذوقم:banel_smiley_4: والا با این نوناشون:banel_smiley_4:

میخوای مدرکم را بفرستم از دانشگاه ام ای تی بزنم تو پیشونید:banel_smiley_4::w58:

همچنان حامي شما هستم

خودتم ميدوني :w16:

برو بيار و بزن توي فرق سر من :ws3:

• Like 10
لینک به دیدگاه
همچنان حامي شما هستم

خودتم ميدوني :w16:

برو بيار و بزن توي فرق سر من :ws3:

دیدم چقدر حمایت کردی:ws28::w000:

حمایتت را باید جلو همه بگی نه اینکه تو پ خ ازم حمایت کنی که ریا میشه:banel_smiley_4:

نه سنگینه فرق میشکنه گفتن باید بزنی تو پیشونی آموزش دادن بهمون:ws3:

• Like 10
لینک به دیدگاه

از اینکه دوستان من رو برای دریافت این عنوان و مدال لایق دونستن کمال تشکر رو دارم...:icon_gol:

به برترین های انتخاب شده صمیمانه تبریک میگم....:icon_gol:

و از نظر من ترین ترین ها : http://www.noandishaan.com

موفقیتی مستدام همراه با سلامتی و شادی برای یکایک عزیزان آرزومندم.....:icon_gol::a030:

• Like 19
لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان نو اندیشانی

از همه دوستانی که بهم رای دادن کمال تشکر رو دارم

مرسی:icon_gol:

تو دو قسمت رای آوردم :ws3:

غرفه کاربری:

غرفه استعدادهای نشکفته:

ولی دریغ از یه مدال ممد اینه رسمش بامرام:sad0:

پ ن :

آفا چرا تبعیض قائا میشید خوب به نفر سوم خرفه کاربری هم مدال میدادید خبicon_razz.gif

مدالامو نرسیده به سرقت بردنicon_pf%20(34).gif

• Like 17
لینک به دیدگاه
سلام به همه دوستان نو اندیشانی

از همه دوستانی که بهم رای دادن کمال تشکر رو دارم

مرسی:icon_gol:

تو دو قسمت رای آوردم :ws3:

غرفه کاربری:

غرفه استعدادهای نشکفته:

ولی دریغ از یه مدال ممد اینه رسمش بامرام:sad0:

پ ن :

آفا چرا تبعیض قائا میشید خوب به نفر سوم خرفه کاربری هم مدال میدادید خبicon_razz.gif

مدالامو نرسیده به سرقت بردنicon_pf%20(34).gif

شرمنده دیگه :ws3:

اون غرفه هایی که زیاد میشدن دیگه نفرات اول دوم رو مدال دادیم. مثل غرفه کاربری یا اخلاق یا محبوبیت

• Like 12
لینک به دیدگاه
شرمنده دیگه :ws3:

اون غرفه هایی که زیاد میشدن دیگه نفرات اول دوم رو مدال دادیم. مثل غرفه کاربری یا اخلاق یا محبوبیت

حالا اگه خودت اسپمر هم ميشدي مدال بهت تعلق ميگرفت:w02:

آخ جووووووون

تشنج ايجاد كنم :ws3:

• Like 11
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...